FC Volendam ziet achterstand op NAC Breda oplopen tot tien punten

Zondag, 27 september 2020 om

Het duel van zondagavond tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles in de Keuken Kampioen Divisie heeft geen winnaar opgeleverd. In het Kras Stadion kregen de bezoekers geen doelpunt te zien: 0-0. De ploeg van trainer Wim Jonk zal zich ongetwijfeld een betere start van het seizoen voorgesteld hebben; in de eerste vijf wedstrijden verzamelde Volendam slechts vijf punten. De achterstand op koploper NAC Breda bedraagt na zondag liefst tien punten.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1SC Cambuur97112522
2Almere City FC96301121
3De Graafschap8611719
4NAC Breda8602918
5NEC9513816
6FC Volendam94321215
7Telstar9432515
8Jong Ajax9504215
9Excelsior9414313
10Roda JC Kerkrade9333312
11Go Ahead Eagles9333212
12FC Eindhoven9333-512
13Jong PSV9315-510
14TOP Oss8224-68
15MVV Maastricht9225-128
16FC Den Bosch9216-97
17Helmond Sport9216-107
18Jong AZ9216-137
19Jong FC Utrecht8206-96
20FC Dordrecht9126-185

Voetbalzone is de officiƫle mediapartner van de Keuken Kampioen Divisie

Klik hier voor exclusieve interviews, talentscouts, actuele standen en het programma op onze Keuken Kampioen Divisie-pagina.



Gerelateerd

Meer sportnieuws

2 reacties (laatste reactie door almachtig)

Nac goed bezig.graag volgend seizoen weer terug in de eredivisie.ook Roda en Nec!

Weer geen beste wedstrijd van Go Ahead. De vierde op rij! Geen tempo, geen pressie, veel foute passes. Na de oefenwedstrijden was ik toch redelijk positief. Tegen Twente en Heracles werd er van de goal af verdedigd en zowel in de eerste als in de tweede helft waren er momenten dat er minutenlang wat druk werd geprobeerd te zetten op de tegenstander. Gisteren heb ik alleen Rabillard de longen uit zijn lijf zien lopen. Hij zorgde voor wat druk en foute passes bij de tegenstander. Helaas deed niemand mee. Van Hoeven erg ongelukkig en Corboz een redelijke invalbeurt. Ik ben wel blij met het debuut van Eersteling, hij deed niets fout in mijn ogen.de ploeg is al aardig wat weken aan het trainen en spelen, nog steeds hoor ik het excuus dat niet alles automatisch gaat. Ben benieuwd hoe lang ze dit excuus nog blijven gebruiken. Ik zal even afsluiten met wat positiefs, de verdediging staat best aardig en er komt niet veel door.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Go Ahead Eagles

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
13.Jong PSV10-5
Voor de complete stand: Keuken Kampioen Divisie
SpelersPositieW
M. CorbozMiddenvelder90
J. IdzesMiddenvelder91
B. van HoevenAanvaller91
J. GorterKeeper90
F. RossMiddenvelder60
S. HendriksAanvaller62
Voor de complete selectie: Clubpagina Go Ahead Eagles.

In de wandelgangen

Vrijdag 23 oktober
Ozan Kabak is bij Liverpool een kandidaat om Virgil van Dijk tijdelijk te vervangen. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren