Almere City overnacht als koploper na overwinning in Nijmegen

Zondag, 20 september 2020 om

Almere City overnacht als koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van trainer Ole Tobiasen won zondagavond met 0-1 van NEC en staat daardoor met tien punten uit vier duels bovenaan. Maandag zou Almere City nog gepasseerd kunnen worden door NAC Breda, dat het opneemt tegen Jong FC Utrecht. NEC staat op zes punten en neemt de achtste plek in.

Het eerste gevaarlijke moment van de wedstrijd kwam van de voet van Joep van der Sluijs: de achttienjarige middenvelder trof van grote afstand de paal. Aan de overzijde had keeper Norbert Alblas een goed antwoord op een inzet van Thibault Lesquoy, terwijl Oussama Bouyaghlafen verstijfde toen hij de bal voor het inschieten had bij de tweede paal. Ruim een kwartier na de pauze trok Almere City de wedstrijd toch naar zich toe. Uit een hoekschop van Ryan Koolwijk kopte verdediger Damon Mirani de 0-1 tegen de touwen. In de slotfase groef Almere City zich in en verdedigde het de voorsprong met succes.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1SC Cambuur97112522
2Almere City FC96301121
3De Graafschap8611719
4NAC Breda8602918
5NEC9513816
6FC Volendam94321215
7Telstar9432515
8Jong Ajax9504215
9Excelsior9414313
10Roda JC Kerkrade9333312
11Go Ahead Eagles9333212
12FC Eindhoven9333-512
13Jong PSV9315-510
14TOP Oss8224-68
15MVV Maastricht9225-128
16FC Den Bosch9216-97
17Helmond Sport9216-107
18Jong AZ9216-137
19Jong FC Utrecht8206-96
20FC Dordrecht9126-185


Poll

Wie eindigt dit seizoen hoger in de Keuken Kampioen Divisie?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

26 reacties (laatste reactie door craig tucker)

Pffff dat de hartstichting sponsor is van Almere wilt niet zeggen dat ze klanten moeten werven pff... Al met al terechte overwinning! Maar je maakt het je zelf zo onwijs moeilijk door gewoon niet die 2e te maken. In jaren staat het centrale duo echt een keer goed!

Leuke club Almere City. Verwacht de komende jaren een promotie naar de eredivisie als ze zich zo blijven ontwikkelen als club. Club in opbouw net als de stad en kan op termijn gewoon een stabiele eredivisie club worden denk ik.

20 september 2020 om 22:25

Dat denk ik ook wel. Almere heeft prima potentieel. Ik vraag me wel af hoe het zit met supporters? Zit het stadion een beetje vol, want dat vind ik wel een vereiste. Daarin zie je hoe de club leeft in de stad

20 september 2020 om 22:29

Toeschouwersaantallen lopen al jaren op. Deze zomer het stadion uitgebouwd en dit seizoen al ruim 3000 sk’s verkocht. Helaas gooit corona roet in het eten

20 september 2020 om 23:09

Bedankt! Zie ze graag eens promoveren

21 september 2020 om 01:34

Ik zou graag willen toevoegen dat de seizoenskaarten dit jaar heel goedkoop zijn van Almere vanwege corona en beperkte aanwezigheid. (45 euro en 01 cent)

NEC Definitief een middenmoter in de keuken kampioen divisie daar kunnen we niet omheen pijnlijk om te zien dat mijn club zo wegzakt 😭

20 september 2020 om 22:37

Ach dat was na vorig seizoen toen we drie trainers hadden ook wel duidelijk. Het is wel pijnlijk, maar ja dit beleid verdient ook niet beter😒

Alsjeblieft geen Almere City in de Eredivisie. Knap dat ze het zo goed doen hoor, maar qua club totaal geen historie, uitstraling en achterban. Persoonlijk vind ik VVV en Emmen wel genoeg, laat dan maar clubs als NAC, de Graafschap, NEC of Cambuur promoveren. Maar dat is mijn mening, qua beleid verdienen ze het zo langzamerhand wel om te promoveren.

20 september 2020 om 22:08

Gelukkig gaat het om goed voetbal ipv historie en geen uitstraling. Heb er ook niks mee maar als ze beter presteren dan Eagels en NEC tja

20 september 2020 om 22:08

Stef, almere is aan het groeien net als city. Dit kan echt een grote club worden. Een club hoeft toch niet altijd historie te hebben.

20 september 2020 om 22:10

Als city promoveert gaan ze het wel merken in de eredivisie. Wordt gelijk geld ingepompt.

20 september 2020 om 22:11

Je zou een club maar om zijn geschiedenis (of juist niet) het niet gunnen om te promoveren, ondanks dat ze daardoor geschiedenis kunnen schrijven.

20 september 2020 om 22:17

Het is niet dat ik het ze niet gun, maar ik heb toch echt liever volksclubs als Cambuur of Go Ahead in de Eredivisie.

20 september 2020 om 22:33

Wat een dom gezwets. Tuurlijk heeft Almere geen geschiedenis de club zit sinds vorige week 15 jaar in het betaald voetbal. Dit is voor ons een manier om geschiedenis te schrijven als club.

21 september 2020 om 00:03

Wie bedoel je met ons? Arsenal, of toch Real Madrid? Wel sterke argumenten trouwens, not.

20 september 2020 om 22:59

Aan de andere kant is Almere Ciry wel ontstaan uit Zwarte Schapen. En dat is natuurlijk wel een vermaard amateurclub met een aardige historie. Dus zo zwart wit kan je het toch ook niet stellen? Dat ze de uitstraling niet hebben is niet zo gek. Want, een vereniging zo'n plastic naam geven als Almere City..... Dat is alsof je aan een stel 14 jarigen hebt gevraagd hoe de club zou moeten heten en dat ze dan met Almere City aan komen zetten. Als alternatief dragen ze dan waarschijnlijk k*tclub aan. Zo klinkt het in ieder geval.

20 september 2020 om 23:14

Zo denk ik er ook over. Ik gun het ze inderdaad ook maar ik zie liever clubs als NEC, NAC of Roda terug in de Eredivisie. Dit zijn echte Eredivisie clubs.

21 september 2020 om 00:56

Je kan wel graag die 3 clubs zien maar waarom denk je dat ze niet in de eredivisie spelen WANBELEID

21 september 2020 om 10:15

Klopt maar dan noch. Deze clubs hebben gewoon meer uitstraling, met alle respect naar Almere toe, dat wel.

20 september 2020 om 23:14

Zo denk ik er ook over. Ik gun het ze inderdaad ook maar ik zie liever clubs als NEC, NAC of Roda terug in de Eredivisie. Dit zijn echte Eredivisie clubs.

20 september 2020 om 23:14

Zo denk ik er ook over. Ik gun het ze inderdaad ook maar ik zie liever clubs als NEC, NAC of Roda terug in de Eredivisie. Dit zijn echte Eredivisie clubs.

Lekker hoor. 5 jaren plan komt samen. Top 4 is gewoon haalbaar, als er voorin nog wat power bijkomt. In de breedte ook sterk. Wat is onze directie lekker bezig: begroting omhoog, topselectie, stadionuitbreiding, al bijna 3500 verkochte SK’s.

21 september 2020 om 01:36

Ze mogen eerst beginnen met de verkoop van Harrison. Heel erg matig presteert hij en sinds hij zijn plek is verloren laat hij ook zien dat hij er bijna geen zin meer in heeft als invaller. Beetje dat Engelse arrogantie wat ze meenemen naar het buitenland.

Eigenlijk hebben we een Eredivisie van ongeveer 30 clubs, alleen er spelen er maar 18 in. Die eerste divisie is vele malen spannender dan de Eredivisie, buiten de onderkant natuurlijk, die clubs zijn gewoon gelijk of misschien wel minder dan de meeste clubs in het linker rijtje eerste divisie. Spannend.

Vroeger keek ik echt nooit naar de Jupiler leage, maar ik vind het de laatste jaren steeds leuker om te zien. Zo'n schakelprogramma op vrijdagavond kan ik echt waarderen. Elke club heeft wel een eigen verhaal, en met 'grote' clubs als Nec, Roda, Nac, Go Ahead, De Graafschap en Cambuur is het ook gewoon leuk om te zien. Alle belangen zijn daarin ook gewoon groot. Ik snap de de supporters van deze clubs niet blij zijn met de jong teams, maar voor mij is dat wel een reden geweest om naar deze competitie te gaan kijken. Bijna elke speelronde zit er wel een prachtige goal bij en een blunder blijft vaak ook niet uit. Ik ben benieuwd wie er gaan promoveren. Hoop op NAC en De Graafschap, al gun ik het Cambuur ook na vorig seizoen

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

NEC

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
5.NEC168
Voor de complete stand: Keuken Kampioen Divisie
SpelersPositieW
R. JangaAanvaller94
J. OkitaAanvaller62
N. AlblasKeeper90
A. SelloufAanvaller30
K. BukusuVerdediger40
G. ÇulhacıVerdediger20
Voor de complete selectie: Clubpagina NEC.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina NEC.

1 fan
Verdediger, 24 jaar

In de wandelgangen

Zondag 25 oktober
Manchester City gaat toeslaan bij Partizan Belgrado. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren