Hakan Calhanoglu zorgt met specialiteit voor absoluut hoogtepunt in topper

Vrijdag, 24 juli 2020 om

De wedstrijd in de Serie A tussen AC Milan en Atalanta heeft vrijdagavond geen winnaar opgeleverd. In een aantrekkelijke eerste helft bracht Hakan Calhanoglu Milan op voorsprong uit een vrije trap, maar Duván Zapata bepaalde nog voor rust de eindstand: 1-1. Hans Hateboer en Marten de Roon maakten bij de bezoekers uit Bergamo de negentig minuten vol, terwijl Robin Gosens in de tweede helft werd gewisseld. Atalanta dreigt zijn tweede plaats later dit weekeinde te verliezen aan Internazionale, dat zaterdagavond op bezoek gaat bij Genoa, en heeft nu een achterstand van vijf punten op Juventus. De koploper heeft nog wel een wedstrijd tegoed. Milan blijft zesde staan.

Atalanta begon prima in het San Siro en loste via De Roon en Zapata waarschuwingsschoten af in de openingsfase, maar het was Milan dat na een kwartier voetballen de leiding nam. Calhanoglu draaide een vrije trap vanaf de zijkant met rechts in, waarna de inzet van de Turkse middenvelder fraai de kruising vond: 1-0. Milan leek meteen door te pakken en werd kort na de openingstreffer gevaarlijk via Diego Laxalt, maar diens inzet werd onschadelijk gemaakt door doelman Pierluigi Gollini.

In de 26ste minuut kreeg Atalanta een uitgelezen mogelijkheid om langszij te komen. Ruslan Malinovskyi mocht een strafschop nemen na een overtreding van Lucas Biglia, maar Gianluigi Donnarumma wist de inzet te keren. Even later moest de doelman van Milan echter alsnog de 1-1 incasseren. Zapata sloeg in het strafschopgebied genadeloos toe, nadat een afstandsschot van Remo Freuler in eerste instantie nog was gesmoord. Daarna wisten beide teams niet meer gevaarlijk te worden, waardoor er halverwege een gelijke stand op het scorebord stond.

De tweede helft was vervolgens bijzonder matig. Beide teams grossierden in balverlies, waardoor grote kansen lang uitbleven. In de laatste twintig minuten werd het echter toch nog even spectaculair. Eerst scheerde een afstandsknal van Zapata rakelings naast nadat de bal onderweg van richting was veranderd door Simon Kjaer, en even later schoot Giacomo Bonaventura op de paal namens Milan. Daarna ging de wedstrijd als een nachtkaars uit.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan97201323
2Internazionale95311018
3Sassuolo9531818
4Juventus94501117
5Napoli96031017
6AS Roma9522417
7Lazio10523-117
8Hellas Verona9432515
9Atalanta9423214
10Bologna9405012
11Sampdoria9324-111
12Cagliari9324-311
13Udinese9315-210
14Benevento9315-910
15Spezia10244-510
16Parma9234-79
17Fiorentina9225-58
18Torino9135-66
19Genoa9126-105
20Crotone9027-142



Gerelateerd

Meer sportnieuws

30 reacties (laatste reactie door carmelo_rn)

Stand gehouden met Gabbia (onervaren talent), Laxalt en Biglia tegen Atalanta, ben tevreden. Oh wie zei dat Kjaer matig was? Speelde zonder problemen. Motm toch echt Kessie, wat een beest, technisch ook zoveel beter geworden. Schitterende vrije trap van Hakan, mooi dat die dat nog kan! Ongeslagen reeks zet zich voort ondanks Atalanta, Juve, Lazio, Napoli en Roma gespeeld te hebben, trots op dit team!

24 juli 2020 om 23:48

Positieve aan dit soort potjes met een half B elftal, is om te zien of bepaalde spelers echt zo goed zijn, of bijv kjaer worden gedragen door Romagnoli of Kessie door Bennacer, maar die 2 speelde goed zonder hun maatje! Gabbia vond ik matig; maar ik heb eeb enorme zwak voor CV's uit onze opleiding dus ik hoop dat hij het red en Calabria vond ik, net als de vorige wedstrijd, prima spelen, zou wat zijn als hij ook eens zn belofte gaat inlossen. Als dit team bij elkaar blijft inclusief ibra moeten we gewoon voor top 4 gaan volgend seizoen, wel met n een extra middenvelder en top rechtsback

24 juli 2020 om 23:57

Mag ik vragen wat matig was aan Gabbia vandaag? Vond hem stabiel overkomen en is naar mijn mening niet echt bijzonder opvallend in problemen gebracht vandaag. Passing was ook in orde, scheelt dat hij middenvelder is geweest.

25 juli 2020 om 00:11

Ja zie wel meer mensen hem toch prima vinden spelen, wellicht ligt het aan mij, maar ik vond hem bij de penalty slecht verdedigen en vond hem ook wat onzeker overkomen als de bal bij hem was met Atalanta spelers in de buurt

25 juli 2020 om 00:00

Ik zei dat Kjaer geen topverdediger is dus wellicht dat je mij bedoelt? Kjaer speelde een prima pot zoals wel vaker de afgelopen wedstrijden. Desondanks blijf ik erbij dat het geen topverdediger is. Rechtsback moet vervangen worden en daarna zou ik kijken voor een centrale verdediger.

25 juli 2020 om 00:07

Haha nee, zeker geen verdediger voor de top maar erg stabiel voor ons gebleken, volgens mij had diegene waarover ik het heb een Hamsik foto.

25 juli 2020 om 00:12

kjaer Romagnoli is dikke prima, inderdaad Toprechtsback halen en vervanger voor Biglia

25 juli 2020 om 00:16

De gedroomde vervanger is in mijn ogen echt Locatelli die teruggehaald moet worden.

25 juli 2020 om 00:24

Loca gaat echt geen bankzitter willen zijn, en Kessie-Bennacer speelt er op dit moment ook niet uit.

Cahanoglu doet wat schone tegen Madrid deed. Absurd goede vrije trap, en Donnarumma was echt absolutie van wereldtop vandaag. 1 penaltie gekeerd en meerdere gevaarlijk voorzetten/schoten klemvast. vond het een gelijkwaardige wedstrijd dus 1-1 is een goede weerspiegeling. Ik ben erg trots op Milan; Milan mistte Maar liefs 4 basisspelers; Conti,Romagnoli,Theo en Bennacer. En als je dan gelijkspeelt tegen 1 van de meest goede voetballende en scorende teams van Europa, kan ik daar alleen maar applaus op geven. Want vorige jaar verloren we er kansloos 5-0, dat geeft aan watvoor transformatie dit team heeft gehad.

24 juli 2020 om 23:46

Klopt t dat calhanoglu on fire is laatste weken? Volgens mij is hij de mvp daar. Bijzonder want jaartje terug werd ie uitgekotst door de fans dacht ik

24 juli 2020 om 23:50

Is hij zeker; sinds de break, 10 wedstrijden, 5 goals 7 assists. Wat een stats. Hij staat eindelijk vast op 10. Voorgaande jaren stond hij vaak op de vleugels.

Sarri pakt punten zonder te spelen. Ooit de scudetto verloren op hotel, nu dit. Die man kan alles. Juve heeft nog 2 punten nodig voor de scudetto. Ik geloof nog steeds dat zelfs hij dat kan.

24 juli 2020 om 23:47

Tuurlijk pakt Juventus de titel maar meer door wanprestatie van de concurrentie en dan met name Inter. Sarri is verreweg de slechtste trainer bij Juventus de afgelopen jaren, maar goed ook zo kun je een kampioenschap winnen.

25 juli 2020 om 10:01

Valt wel mee hoor, de titel pakken met 89 punten (ze liggen op koers daarvoor) is echt geen “kampioen van de armoede” ofzo. Inter draait zijn beste seizoen sinds hun kampioenschap in 2010 onder Mourinho, dat is geen “wanprestatie”. Het spel mag er niet uit zien, maar Juventus laat dit seizoen toch relatief weinig punten liggen. Kijk maar terug naar hoe de afgelopen 5-6 Serie A seizoenen zijn beslist.

24 juli 2020 om 23:48

zelf vind ik sarri overschat. Ook bij Chelsea was t ondermaats. Heeft geen prijzenkast, spel is niet om aan te zien, sarribal is een mythe. En vaak rare dingen in de selectie zoals met kepa

24 juli 2020 om 23:53

Haha, wellicht nog met een echt sigaretje in de mond. Ik geloof er nog steeds in dat dit seizoen leidt tot zijn ontslag.

25 juli 2020 om 03:23

Zeker. Juventus is de lelijkste kampioen van de europese top comps. Dit jaar was het jaar om ze de scudetto af te snoepen... jammer jammer jammer.

25 juli 2020 om 09:48

De scudetto is toch juist het winnen van de landstitel én de beker? Of zit ik er helemaal naast?

25 juli 2020 om 13:05

Scudetto is de titel in Italië.

25 juli 2020 om 15:31

Copa italia is de beker. De scudetto is de landstitel.

Complimenten voor Kjaer en met name Gabbia, die hielden het goed dicht achterin. Ook Laxalt speelde prima, al merk je het verschil wel met Theo. Biglia was ver ondermaats, deed zo'n beetje alles fout. Ook Saelemaekers mist van alles wel wat, hij werkt hard maar heeft geen goeie voorzet en zijn passing is ook niet om over te spreken. Blij dat Castillejo weer terug is van zijn blessure. Uiteindelijk gewoon knappe prestatie als je zo veel basisspelers mist, denk dat Milan tevreden mag zijn.

24 juli 2020 om 23:56

Castillejo mag wel wat minder schreeuwen als die aangetikt wordt, daar werd ik niet goed van. Eens over Saelemaekers maar het voordeel van zn workrate is dat hij Calabria erg goed ondersteunt. En zn aannames zijn bijzonder goed of het was geluk vandaag maar ik zag hem 3 ballen controleren waarvan ik dacht dat die kansloos waren.

25 juli 2020 om 00:15

Ja, Castillejo is ook wel een aansteller af en toe en probeert af en toe goedkope vrije trappen te versieren, vervelend om naar te kijken. Saelemaekers heeft inderdaad ook echt wel goede momenten hoor, maar over het algemeen vind ik het maar een redelijk beperkte speler. Handig om achter de hand te hebben, zeker omdat ie zo hard werkt en defensief z'n bijdrage levert, wat dat betreft geschikt tegen de wat betere ploegen, of wanneer er een voorsprong verdedigd moet worden.

Vooraf teken je voor dit resultaat tegen een atalanta in vorm, zeker met de afwezigheid van een aantal belangrijke basisspelers. Ben ontzettend trots op het Milan van de afgelopen weken en blijf hoop houden op die 5e plaats. Forza i Rossoneri!! ❤️🖤❤️

Mooi om die positieve flow van Milan te zien. Die supporters verdienen dat wel na die vele moeilijke jaren. Het wordt tijd dat ze terug naar de top gaan en de beste van Milaan worden. Terug naar de hoogdagen van de Serie A met Juve en Milan die strijden voor de scudetto, eigenlijk mis ik dat wel.

25 juli 2020 om 00:18

Je bent niet de enige die dat mist, geloof me.

25 juli 2020 om 01:11

Ze zijn er nog wel even van verwijderd helaas. Ook komend seizoen geen Champions League, dus ze zullen echt een consistentere vorm moeten vinden een seizoen lang.

25 juli 2020 om 22:02

Volgend seizoen halen we gewoon de CL hoor

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

AC Milan

1679 fans
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.AC Milan2313
4.Juventus1711
5.Napoli1710
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
D. CalabriaVerdediger90
T. HernándezVerdediger91
S. KjærVerdediger90
H. ÇalhanoğluMiddenvelder90
F. KessiéMiddenvelder93
A. SaelemaekersMiddenvelder91
Voor de complete selectie: Clubpagina AC Milan.

36 fans
Middenvelder, 26 jaar

In de wandelgangen

Vrijdag 4 december
Chelsea is in januari bereid om te luisteren naar aanbiedingen voor Antonio Rüdiger, die in de belangstelling staat van Barcelona. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren