Nieuw seizoen op tweede niveau dreigt voor HSV na dreun in minuut 95

Zondag, 21 juni 2020 om

De ambities van Hamburger SV om volgend seizoen weer in de Bundesliga te spelen hebben zondagmiddag een flinke knauw gekregen. Die Rothosen hebben namelijk met 2-1 verloren van directe concurrent 1. FC Heidenheim en moeten directe promotie daarom uit het hoofd zetten. VfB Suttgart verzekerde zich tegelijkertijd officieus van een terugkeer op het hoogste niveau.

1. FC Heidenheim - Hamburger SV 2-1
HSV, dat met Rick van Drongelen en Timo Letschert twee Nederlanders in de gelederen had, kwam vlak na rust door toedoen van Joel Pohjanpalo nog wel op voorsprong. Heidenheim zette daarna de achtervolging in en dacht tien minuten later weer langszij te komen. Doordat de gelijkmaker van Stefan Schimmer werd afgekeurd wegens buitenspel moest de thuisploeg echter tot de tachtigste minuut wachten op de 1-1, die tot stand kwam door een eigen goal van Louis Beyer.

Daar leek het vervolgens bij te blijven, maar in de 95e minuut zorgde Konstantin Kerschbaumer met de 2-1 alsnog voor een dramatische ontknoping. Heidenheim staat met nog een speelronde te gaan nu op de derde plek in 2. Bundesliga en gaat, als het zo blijft, play-offs om promotie spelen. HSV, dat een punt minder heeft, moet in de laatste speelronde hopen dat kampioen Arminia Bielefeld zijn sportieve plicht gaat doen tegen Heidenheim om zelf nog uitzicht te houden op promotie.

1. FC Nürnberg - VfB Stuttgart 0-6
Stuttgart heeft zich met een ruime overwinning op Nürnberg zo goed als verzekerd van een rentree in de Bundesliga. Silas Wamangituka opende na elf minuten spelen al de score, waarna dubbelslagen van Atakan Karazor en Nicolás González volgden en ook Sasa Kalajdzic een doelpunt meepikte. Stuttgart heeft nu drie punten meer dan Heidenheim en een veel beter doelsaldo, waardoor het zo goed als zeker is van de tweede plek en de daarbij behorende rechtstreekse promotie naar het hoogste niveau.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1SpVgg Greuther Fürth 9531918
2VfL Bochum9522817
3Hamburger SV9522517
4Holstein Kiel9441516
5VfL Osnabrück9441216
6Erzgebirge Aue9432515
7SC Paderborn 07 9423614
8Karlsruher SC9414413
9Heidenheim9333212
10Jahn Regensburg9333-112
11Darmstadt 989333-212
12Fortuna Düsseldorf9324-711
131. FC Nürnberg9243110
14Hannover 969315-110
15Sandhausen9225-78
16Eintracht Braunschweig9225-128
17St. Pauli9144-57
18Würzburger Kickers9117-124


Poll

Denk jij dat Hamburger SV volgend seizoen in de Bundesliga speelt?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

19 reacties (laatste reactie door ikea)

Man man man. Zo zonde van deze gigantisch grote club. Maar hoe kun je zoveel ruimte weggeven in de laatste minuut

Terecht als je ze ook vandaag weer bezig zag. Ik zou overigens Nederlandse topclubs afraden om aan van Drongelen te beginnen. Die is echt dramatisch de laatste weken samen met Letscher. Vandaag bij die 2-1 in de slotminuut heeft van Drongelen 0 overzicht in waar de bal neerkomt en/of daar toevallig een tegenstander loopt.

21 juni 2020 om 18:25

Aan van Drongelen moet je inderdaad niet willen beginnen. Waar ik meer nieuwsgierig naar ben is Josha Vagnoman. Dat is toch een Duits jeugdinternational en staat/stond te boek als groot talent. Als HSV niet promoveert is dit misschien wel iets voor Psv. Een back die zowel links als aan de rechterkant uit de voeten kan.

HSV en een beslissende tegengoal in blessuretijd... je verwacht het niet. Met alle respect maar als je zo wisselvallig bent verdien je toch ook geen promotie. Stuttgart was dat dit seizoen ook wel, maar die hebben zich heel goed herpakt nu het er echt op aan komt. Ik zie HSV nog wel 3e worden, gezien het feit dat Heidenheim nog naar de koploper moet, maar tegen Düsseldorf of Bremen geef ik ze weinig kans.

21 juni 2020 om 19:37

Helemaal mee eens 54 punten uit 33 wedstrijden is gewoon weg te weinig. Als ze nog een paar seizoenen zo aanmodderen gaan ze nog veel verder vallen

21 juni 2020 om 23:29

Ik ben het met je eens, maar ik denk dat Heidenheim het wel redt. Arminia speelt nergens meer voor en die gaven vandaag ook een 3-0 voorsprong uit handen bij de nummer 16. Wordt sowieso spannend zondag. Ben benieuwd!

Goed om een prachtige, grote club als Stuttgart weer terug te zien op het hoogste niveau waar ze thuishoren. Jammer van HSV, maar ook weer ontzettend voorspelbaar. Altijd wel meer met VFB gehad dan met HSV dus ik ben hier zeer content mee. Hoop wel dat HSV Heidenheim op de laatste dag weer voorbij streeft. Heidenheim zou letterlijk Paderborn 2.0 zijn. Zou totaal geen meerwaarde zijn voor de 1.Bundesliga.

21 juni 2020 om 19:41

Ik heb laatst een kleine documentaire gezien over heidenheim en ondanks dat ik HSV een warm hart toe draag gun ik het heidenheim wel. Ze hebben jaren geleden met de trainer die ze nu hebben een plan gemaakt en die uitgevoerd met ups en downs. Altijd vertrouwen gehouden in de trainer en niet in paniek raken wanneer het wat minder ging. Ondanks dat het waarschijnlijk geen meerwaarde zou zijn voor de bundesliga zou HSV dat met deze selectie ook echt niet zijn. Dan verkies ik goed beleid boven waardeloos beleid (hsv)

21 juni 2020 om 22:10

Ik vind het lastig, want HSV of Heidenheim zal tegen Dusseldorf of Bremen gaan spelen, mocht Werder helaas toch gaan degraderen is een van de mooiste derby's terug, alleen niet op gewenste niveau. Ik vraag mij wel af hoelang HSV dit gaat volhouden en niet Aachen en Kaiserlautern achterna gaat, zou het eeuwig zonde, helemaal omdat er al weinig noordelijke clubs zijn op de hoogste 3 niveau's.

Precies zoals vorig jaar weer. Echt zonde om het zo op het einde weg te geven. Heidenheim moet wel nog tegen de nummer 1, dus HSV heeft genoeg kans. Ik hoop er in ieder geval wel op.

21 juni 2020 om 18:29

Ik hoop met je mee. Al speelt bielefeld natuurlijk om des keizers baard. Dus ik ben toch bang dat t niet lukt

Echt typisch Duitse ontknoping weer dit. Maar dan zal je zien, volgende week bij Bielefeld wat al kampioen is gaat Heidenheim het in de laatste minuten verpesten.. Verder zo zonde dat Karslruhe in de laatste minuten toch nog een gelijkspel uit het vuur wist te slepen na een 0-3 achterstand tegen Bielefeld waardoor Dynamo Dresden degradeert (dat zelf ook weer een goal in de laatste minuut had gemaakt)

21 juni 2020 om 18:13

Karlsruhe is ook geen verkeerde club. Hebben vele seizoenen op het hoogste niveau doorgebracht, maar ben het met je eens erg jammer voor Dresden. Prachtclub. Wiesbaden kan me gestolen worden.

21 juni 2020 om 18:31

Karlsruhe ten tijde van Winfried Schafer (periode rond 1994) vond ik een mooie ploeg toen ze nog vaak Uefa Cup hadden gespeeld. Toendertijd met Oliver Kahn, Slaven Bilic, Jens Nowotny, Dirk Schuster en good old wie kent hem nog de Rus Kiriyakow. Goede spits van Karlsruhe toendertijd. Sinds degradatie in 1998 is het alleen maar bergafwaarts gegaan met de club. En de hele uitstraling is weg, misschien dat het nog terugkomt wanneer het nieuwe stadion klaar is maar vergeleken met Dresden had Karlsruhe er wel uit gemogen. Dresden is al die tijd een echte volksclub geweest met een trouw aanhang ook al speelde de ploeg in lagere divisies. Het deed me pijn toen Lowe vorige week aan het woord kwam over hoe de bond met Dresden omging. Dat ook was een extra reden om te hopen dat Dresden er alsnog in kon blijven

21 juni 2020 om 23:34

Dresden is echt een prachtige volksclub. Ben er wel eens geweest en de sfeer is daar altijd geweldig. Zelfs in de 3.Liga. Dat ze een trouwe aanhang hebben, bleek vandaag maar weer eens. Ondanks dat ze gedegradeerd zijn, kwamen er toch honderden/duizenden mensen naar het vliegveld om de spelers op te vangen.

HSV net als vorig jaar goed op weg en bijna het gehele jaar op koers voor promotie, om vervolgens in de laatste weken alles weg te geven. Wellicht een cursusje ''presteren onder druk'' volgens...

Echt ongelooflijk balen, vooral omdat je het eigenlijk al zag aankomen. Daarbij, worden ze nog derde dan weet je ook dat ze die wedstrijd tegen de nummer 17 gaan verliezen. Ben heel bang dat dit nog wel eens veel langer kan gaan duren dan gehoopt. Duimen dat HSV het toch nog goed kan maken want absoluut verreweg mijn favoriete Duitse club.

Tis al jaren een puinhoop bij HSV.soms is degradatie goed voor een club om weer opnieuw op te bouwen maar daar gaan ze maar door met verkeerde beslissingen

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Hamburger SV

Selectie
Actuele wedstrijden
SpelersPositieW
S. TeroddeAanvaller99
M. WintzheimerAanvaller92
B. WoodAanvaller50
S. UlreichKeeper70
J. DavidVerdediger10
J. GyamerahVerdediger80
Voor de complete selectie: Clubpagina Hamburger SV.

11 fans
Verdediger, 27 jaar

In de wandelgangen

Dinsdag 1 december
Tottenham Hotspur heeft geen interesse om Christian Eriksen terug te halen. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren