AS Roma doet goede zaken in door coronavirus verstoord Serie A-weekend

Zondag, 23 februari 2020 om 19:52Robin Bruggeman • Laatste update: 20:08

AS Roma heeft het gat met nummer vier Atalanta voorlopig weten te dichten tot drie punten. In een weekend waarin een aantal Serie A-wedstrijden in het noorden van Italië werd afgelast vanwege het coronavirus, kwamen i Giallorossi wel in actie en zij wisten met 4-0 te winnen van laagvlieger Lecce. Voor Roma was het de eerste competitiezege in meer dan een maand tijd.

Roma kwam in de eerste minuut al bijna op voorsprong toen Edin Dzeko in mocht koppen, maar doordat hij zijn poging naast stuurde moest de thuisploeg nog even geduld tonen. Twaalf minuten later was het wel raak nadat Henrikh Mkhitaryan de bal veroverde op het middenveld en hij Cengiz Ünder wegstuurde. De Turk rondde vervolgens feilloos af.

Mkhitaryan was met nog een kleine tien minuten te gaan tot de rust ook zelf trefzeker na een assist van Dzeko en Roma ging zodoende met een comfortabele 2-0 voorsprong de kleedkamer in. Justin Kluivert maakte aan het begin van de tweede helft als invaller voor Lorenzo Pellegrini zijn entree en met de Nederlander op het veld zouden de Romeinen nog tweemaal scoren.

Kluivert speelde twintig minuten voor tijd een rol in de 3-0 van Dzeko, die er in twee instanties in slaagde om Lecce-doelman Mauro Vigorito te passeren. Tien minuten later was het nogmaals raak nadat Carles Pérez de bal meegaf aan de instormende Aleksandr Kolarov en hij bepaalde de einstand met een schuiver op 4-0.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan109101428
2Napoli98101625
3Internazionale95311218
4AS Roma9513716
5Atalanta9432415
6Juventus9432215
7Fiorentina9504115
8Lazio9423214
9Bologna9333-412
10Empoli9405-412
11Hellas Verona9324311
12Torino10325111
13Sassuolo9324011
14Udinese9243-210
15Sampdoria9234-49
16Venezia10226-98
17Spezia10226-118
18Genoa10145-77
19Salernitana10217-127
20Cagliari9135-96


Poll

Denk jij dat AS Roma het seizoen bij de eerste vier gaat eindigen?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

12 reacties

Eindelijk een overtuigende overwinning. Wat een verfrissing met mkhitaryan op de linkervleugel, veel beter als een Perotti of Kluivert

23 februari 2020 om 20:10

Die Fonseca is ook besluiteloos als wat hoor. Zo kan je toch nooit je voorhoede op elkaar laten inspelen als je ELKE wedstrijd de boel omgooit. Vind het maar vreemd.

23 februari 2020 om 21:35

Komt grotendeels ook door blessures

23 februari 2020 om 21:01

Hoe bevalt Perez van Barca? Een toegevoegde waarde?

23 februari 2020 om 21:34

Was toch het enige lichtpuntje tegen Gent afgelopen donderdag en is deze partij goed ingevallen met enkele kansen

Waarom werden niet alle wedstrijden afgelast?

23 februari 2020 om 20:39

Het virus is alleen nog maar waargenomen in Noord-Italië voor zover ik weet. Daarom dat alleen wedstrijden die in Noord-Italië plaatsvinden afgelast worden.

23 februari 2020 om 20:40

Omdat alleen in Veneto en Lombardia coronagevaar is op dit moment

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

AS Roma

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.AC Milan2814
2.Napoli2516
4.AS Roma167
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
B. CristanteMiddenvelder91
H. MkhitaryanMiddenvelder92
J. VeretoutMiddenvelder94
T. AbrahamAanvaller92
S. El ShaarawyAanvaller91
L. PellegriniMiddenvelder84
Voor de complete selectie: Clubpagina AS Roma.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina AS Roma.

51 fans
Aanvaller, 22 jaar

In de wandelgangen

Woensdag 27 oktober
Manchester City wil met Barcelona de strijd om de handtekening van Antony aangaan. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren