Internazionale incasseert late gelijkmaker; AS Roma wint zonder Kluivert

Zondag, 15 december 2019 om

Internazionale is er zondagavond niet in geslaagd om Fiorentina te verslaan. Het leek er lang op dat Stefan de Vrij en consorten er in Florence met de drie punten vandoor zouden gaan, maar La Viola kwam in de blessuretijd toch nog langszij. Inter heeft daardoor nu evenveel punten als Juventus, dat eerder dit weekend al won van Udinese. Voor AS Roma was er zondag wel een overwinning: de ploeg van de geblesseerde Justin Kluiver was te sterk voor hekkensluiter SPAL en bezet voorlopig de vierde plek.

Fiorentina - Internazionale 1-1
Borja Valero mocht voor de vierde wedstrijd op rij in actie komen en de routinier had weinig tijd nodig om zijn oude werkgever pijn te doen. De Spanjaard kreeg de bal met nog geen tien minuten op de klok in het vijandelijke strafschopgebied aangespeeld door Marcelo Brozovic, waarna hij de 0-1 op het scorebord kon zetten. Inter dacht via Lautaro Martínez vervolgens voor rust verder uit te lopen, maar de treffer van de Argentijn werd afgekeurd wegens buitenspel. Een kopbal van zijn aanvalspartner voorin Romelu Lukaku werd ook nog voor rust onschadelijk gemaakt door Bartlomiej Dragowski en de twee hadden het vizier in de tweede helft eveneens niet op scherp staan. Deze gemiste kansen braken i Nerazzurri in de blessuretijd uiteindelijk op toen Dusan Vlahovic de bal net voor de middenlijn ontving, Milan Skriniar voorbleef en Samir Handanovic uiteindelijk kansloos achterliet.

AS Roma - SPAL 3-1
AS Roma kreeg in de eerste helft een aantal kansen, maar ging toch met een achterstand de rust in. Een overtreding van Aleksandr Kolarov in zijn eigen zestien leverde SPAL een paar minuten voor de onderbreking een penalty op en dat cadeautje werd dankbaar uitgepakt door Andrea Petagna. Een van richting veranderd schot van Lorenzo Pellegrini hielp Roma niet lang na de hervatting van de wedstrijd echter weer langszij en met nog dik twintig minuten te gaan kregen ook i Giallorossi een strafschop mee. Diego Perotti faalde vervolgens niet vanaf elf meter en in de slotfase maakte Henrikh Mkhitaryan ook nog de beslissende 3-1.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan97201323
2Internazionale106311221
3Juventus105501220
4Sassuolo9531818
5Napoli96031017
6AS Roma9522417
7Lazio10523-117
8Hellas Verona9432515
9Atalanta9423214
10Bologna10406-212
11Sampdoria9324-111
12Cagliari9324-311
13Udinese9315-210
14Benevento9315-910
15Spezia10244-510
16Parma9234-79
17Fiorentina9225-58
18Torino10136-76
19Genoa9126-105
20Crotone9027-142


Poll

Vind jij dat Internazionale meer verdiende?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

13 reacties (laatste reactie door zanetti44)

Belachelijk! Altijd gaat skriniar het duel aan maar het moment voor de goal wanneer skriniar het duel moet aangaan vermijdt hij.

Heerlijk. Met zo'n late gelijkmaker voelt het gewoon als winst. Forza Viola!!

15 december 2019 om 23:15

Gefeliciteerd met de morele overwinning. Maar zouden jullie er eigenlijk wel blij mee moeten zijn aangezien Montella nu nog langer blijft waarschijnlijk. Vind het zelf maar een heel matige coach al jarenlang. Zowel bij Sampdoria, Milan en Sevilla deed hij het erg slecht.

15 december 2019 om 23:19

Bedankt Zanetti. Ik zie Montella ook graag vertrekken maar zolang dat niet gebeurt is elk punt enorm belangrijk voor ons.

16 december 2019 om 00:01

Klopt. Dat is inderdaad de andere kant van het verhaal. Dit late gelijkspel was prettig, maar als je verliest van Lecce, Hellas Verona en Torino... Dat mag niet met deze selectie. Ik hoop op een terugkeer van Prandelli

Ik weet niet waar ik mijn meer over moet verbazen . Het feit dat Fiorentina al weken dramatisch speelt of het feit dat inter tegen zo'n slecht team nog een voorsprong weggeeft en ook alles behalve kon overtuigen . Het wordt met de week slechter en ook volgende week zal het niks worden ben ik bang met schorsingen voor Martinez en brozovic . Het is weer ouderwets zodra december begint inter weer door de mand valt . Hopelijk dat het bestuur inziet dat het team niet breed genoeg is en er echt versterkingen bij moeten komen . Lukaku weer met een mega kans maar ramp hem weer blind recht op de keeper . En Skriniar die normaal zo'n solide verdediger is had allang in moet grijpen maar liet Vlahovic zo naar de goal rennen en schieten . Ongelofelijk zuur dit . Hopelijk dat inter snel de koppen omhoog kan zetten

Dure en onnodige puntenverlies. Gelijkmaker zat er voor mijn gevoel aan te komen. Niet omdat Fiorentina zo goed speelde maar omdat ik zulke wedstrijden in verleden wel vaker heb gezien. Het hoeft maar een keer goed te vallen. We hadden de 0-2 moeten maken dan was het klaar geweest. Lukaku miste een dot van een kans. Laatste wedstrijden zijn we minder efficiënt met kansen. Winterstop kan er niet snel genoeg komen. Inter moet even op adem. Het helpt ook niet mee als je een waslijst aan geblesseerde en geschorste spelers hebt. Barella, Sensi, Asamoah, Candreva, Sanchez, Gagliardini en dan zijn Brozovic en Lautaro volgende week ook geschorst. Ik weet niet maar het lijkt alsof er soort vloek heerst als Inter rond december en januari speelt. Het is zonde om alles weg te geven.

15 december 2019 om 23:13

We missen Sensi en Barella heel erg. Zij lieten het hele team beter voetballen. Nu is alles afhankelijk van de Lukaku en Lautaro en als die ub dag niet hebben zoals vandaag of tegen Barca dan gaat het fout. Winterstop kan niet snel genoeg beginnen,

15 december 2019 om 23:16

Eens en we hebben versterkingen nodig voor op het middenveld en aanval. Politano bakt er niet veel van. Vecino speelt wisselvallig.

15 december 2019 om 23:21

Politano overnemen was achteraf geen slim idee. Had al verwacht dat hij niet in het systeem van Conte zou passen en hij zal toch echt een team moeten hebben wat 4-2-3-1 speelt.

gewoon schandalig dat wij hier niet de zege over de streep trekken. Fiorentina al weken uit vorm maar zelf doen we in de 2e helft echt helemaal niks om die voorsprong verder uit te breiden. En Lukaku wat is dat een rare spits zeg. Sommige acties snap ik echt totaal niet. In een 1-op-1 situatie met een verdediger denkt hij erdoor heen te kunnen lopen. Nog een match te gaan en dat heeft Inter gelukkig even een rustperiode. Met zo'n kleine kern aan spelers ga je het gewoon niet een heel seizoen volhouden. Je ziet ook gewoon dat de absenten ons steeds meer gaan opbreken en Genoa zal volgende week ook lastig worden nu Brozovic en Lautaro geschorst zijn.

Wat een vreugde!!!!! Fiorentina kreeg bijna geen kansen vanavond maar doordat Inter dacht die 0-1 nonchalant over de streep te kunnen trekken bleef ik toch hoop houden op een resultaat. Wat heerlijk dat die goal dan op zo'n heerlijke manier nog valt. Eindelijk valt het weer een keer de goede kant op!!! Dit is een heerlijke opsteker voor deze club. 💜⚜🙌

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Internazionale

1023 fans
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.AC Milan2313
3.Juventus2012
5.Napoli1710
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
I. PerišićMiddenvelder101
A. VidalMiddenvelder100
L. MartínezAanvaller105
R. LukakuAanvaller98
A. SánchezAanvaller82
C. EriksenMiddenvelder70
Voor de complete selectie: Clubpagina Internazionale.

25 fans
Keeper, 36 jaar
SeizoenClubW
2020/2021 Internazionale 10 0 0 0
2019/2020 Internazionale 35 0 2 0
2018/2019 Internazionale 38 0 0 0
2017/2018 Internazionale 38 0 0 0
2016/2017 Internazionale 37 0 4 0
Laatste voetbalnieuws

Makkelie de gebeten hond in Gladbach: ‘Ik heb hem een vrolijke Kerst gewenst’

Danny Makkelie heeft zich dinsdagavond niet geliefd gemaakt in Mönchengladbach. De Nederlandse scheidsrechter had de leiding over het Champions League-duel tussen Borussia Mönchengladbach en Internazionale (2-3) en keurde in de slotfase...Lees verder

In de wandelgangen

Vrijdag 4 december
Chelsea is in januari bereid om te luisteren naar aanbiedingen voor Antonio Rüdiger, die in de belangstelling staat van Barcelona. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren