
Vaclav Cerny maakte afgelopen zomer de overstap van Ajax naar FC Utrecht. De aanvaller was zijn geringe uitzicht op speeltijd in de Amsterdamse hoofdmacht beu, maar ook in de Domstad is de concurrentie dit seizoen groot. Cerny mocht afgelopen weekeinde tegen FC Groningen voor het eerst sinds 4 augustus (!), in het uitduel met ADO Den Haag (2-4) in de basis verschijnen, maar hij scoorde geen voldoende bij John van den Brom.
Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Utrecht
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
TeamPnt+/-
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW

Voor de complete selectie: Clubpagina FC Utrecht.
SeizoenClub
2020-
Racing Genk

2019-2020
FC Utrecht

2014-2019
AZ

2012-2014
Anderlecht

2011-2012
Vitesse


Van den Brom schrok hevig van hetze: ‘Jeetjemina, wat ik heb gedaan?’
John van den Brom ruilde FC Utrecht begin november in voor een dienstverband bij Racing Genk. Kort vóór zijn vertrek uit de Domstad kreeg de trainer intern te horen dat een...Lees verder

Toch wel triest voor die jongen, was toch een aardig talent in de ajax selectie een jaar of 2/3 geleden maar heeft de verwachtingen eigenlijk nooit waar kunnen maken. Nu zelfs bij Utrecht op een zijspoor. Volgend jaar naar de derde Bundesliga?
Vind dat toch altijd gek om zo’n jongen publiekelijk toch redelijk af te vallen. Doe dat lekker intern. Waarschijnlijk zit het met zelfvertrouwen al niet lekker en dit gaat het niet verbeteren.
Ben bang dat zijn blessures zijn groei bij Ajax hem toch vele parten hebben gespeeld
Ik denk dat het meer zijn instelling is. Kan me nog heugen dat hij bij Jong Ajax een keer geen penalty mocht nemen en na dat moment deed hij gewoon niet meer mee met het spel.
Gewoon weer te snel gehyped, vrees ik. Op zijn 15e(?) bejubeld en benoemd als een van de grootste talenten. Het zegt allemaal nog zo weinig op die leeftijd hè? Jammer voor die jongen, Ajax en Utrecht.. maar die speelt straks gewoon weer in Tsjechië vrees ik.
Hij is gehyped inderdaad, maar dat was ook zeker niet onterecht toentertijd. Wat was het smullen zeg met Cerny, Nouri, De Jong en Van de Beek bij Jong Ajax. Deze jongen kan ook echt lekker ballen, maar hij heeft zijn fysiek niet mee en daarbij ook echt 0 zelfvertrouwen heb ik het idee. Misschien dat het voor hem inderdaad wel fijn is om terug te gaan naar Tsjechië en daar op te bloeien á la Andersen.