Kluivert en Roma buigen het hoofd en lijden zeldzame nederlaag

Zondag, 10 november 2019 om

AS Roma heeft voor het eerst sinds september een nederlaag moeten incasseren in de Serie A. De Italiaanse topclub verloor zondagavond met 2-0 van Parma, dat door de overwinning naar de achtste positie stijgt. Roma, dat zondag met Justin Kluivert in de basis startte, blijft met 22 punten in de middenmoot van de Serie A steken.

AS Roma was in de Italiaanse competitie aan een sterke reeks bezig, maar afgelopen week moest men door de 2-1 nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach in de Europa League wel een dreun incasseren. Roma was gebrand op eerherstel, maar Parma bleek een taaie tegenstander. Halverwege de tweede helft sloeg de thuisploeg toe.

Mattia Sprocati kreeg in het strafschopgebied alle tijd en ruimte om een voorzet van Ricardo Gagliolo vanaf links te controleren en schoot vervolgens in de lange hoek raak: 1-0. Andreas Cornelius besliste het duel in blessuretijd: 2-0. Door de nederlaag blijft Roma op 22 punten staan en blijft de club achter Atalanta (22 punten), Cagliari en Lazio (24 punten) op de zesde positie steken.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan97201323
2Internazionale95311018
3Sassuolo9531818
4Juventus94501117
5Napoli96031017
6AS Roma9522417
7Hellas Verona9432515
8Atalanta9423214
9Lazio9423-214
10Bologna9405012
11Cagliari9324-311
12Sampdoria8314-110
13Udinese9315-210
14Spezia9243-410
15Benevento9315-910
16Fiorentina9225-58
17Parma8134-86
18Torino8125-65
19Genoa8125-95
20Crotone9027-142


Poll

Verwacht jij dat AS Roma dit seizoen in de top vijf eindigt?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

19 reacties (laatste reactie door zanetti44)

Wat is de concurrentie van Juve muv Inter al zo vroeg wisselvallig dit seizoen. Napoli, Atalanta en Roma laten allemaal punten liggen dit weekend. En een Cagliari blijft maar winnen en staat nu gedeelde 3e plek.

10 november 2019 om 20:08

Cagliari heeft echt een fantastische elftal dit jaar, als het beetje meezit spele voor 5e 6e plek.

10 november 2019 om 20:13

Ja ze doen het erg goed. Maar toch vind ik het bizar om ze nu op de 3e plek te zien staan. Benieuwd of ze het goede spel kunnen volhouden.

10 november 2019 om 20:59

Hebben heel goed ingekocht en dat na het verlies van Barella toch allemaal knap opgevangen. Ben benieuwd hoelang ze deze vorm gaan vasthouden.

10 november 2019 om 21:09

Lazio heeft tot nu toe 2 wedstrijden heel slecht gespeeld. 2 tot 3 punten tegen laagvliegers zelf verspeeld. De rest was goed tot uitstekend. Eerste helft tegen Inter had Lazio 2-0 moeten staan. Tegen Asroma moesten we winnen, terecht gewonnen van Milan, topscorer Immobile staat weer bovenaan. Wij spelen mooi aanvallend voetbal. Terecht 3de momenteel.

Voor mijn club inter goed nieuws dat Roma verliest maar voor de competitie zou het toch wel beter zijn als deze clubs gewoon is stabiel worden en daardoor ook Europees meer punten gaan pakken . En moet er niet aan denken dat we straks Cagliari in de cl krijgen

10 november 2019 om 20:16

Precies wat ik ook dacht. Het zou voor de competitie ook spannender zijn. Een Lazio staat nu gedeeld 3e maar in Europa presteren ze ondermaats en Roma valt ook tegen in Europa. Vraag me oprecht af waar dat aan ligt, want de tegenstand is echt niet beter.

10 november 2019 om 20:26

Heb het nog steeds het idee dat de Italiaanse teams die Europa league echt totaal niet serieus nemen . Zo'n lazio wat 2x verliest van celtic en van cluj die clubs zijn inderdaad gewoon veel minder qua kwaliteit. Verbaas me nog meer over napoli . Die.lijken echt alles te vergooien . Kampioenschap leek ver weg maar nu staan ze zelfs niet eens op een Europese plek . Thuis tegen Genoa gelijk is echt bedroevend aangezien genoa voor geen meter draait

10 november 2019 om 20:32

Dat idee heb ik dus ook. Wat wel erg zonde is. Zo pakken de andere landen punten op de coëfficiëntenlijst ten koste van Italië.. Bij Napoli speelt veel meer, dat zit intern niet zo lekker met die gekke voorzitter. En Genoa speelt wel beter onder Thiago Motta.

10 november 2019 om 21:12

Lazio is een prachtige club en dat zie je dit jaar weer. Van Rennes winnen we onterecht en van Celtic en Cluj verliezen wij. Waar wij het juist verdienden om te winnen. Check de highlights als je mij niet gelooft.

10 november 2019 om 21:05

Cagliari in de CL zou ik zelf wel mooi vinden. Momenteel heeft Italië de punten voor het coëfficiënt toch niet heel hard nodig. De 4e CL plek zullen we niet snel verliezen aan Frankrijk.

Het mag ook wel zegt worden dat Parma ijzersterk was! Goed team

10 november 2019 om 20:29

Parma heeft ook leuke spelers . Vooral die kulusevski is een groot talent

10 november 2019 om 20:42

Nou we zijn idd wel een taaie ploeg, al kan het soms ook echt waardeloos zijn hoor. Uit bij SPAL bijvoorbeeld. Maar over het algemeen speelt parma goed georganiseerd waar je niet zomaar doorheen komt, plus echt een goede combi van talent en ervaring

Hell yeah!!! Taai als altijd, en we blijven toch een lastig te kloppen ploeg.. Al blijft het vreemd dat parma soms knullig verliest van laagvliegers. Al met al is een achtste plek prima

10 november 2019 om 21:01

Parma is voor de wat grotere naam een erg lastige tegenstander. Misschien zijn de spelers dan gewoon veel gemotiveerder dan tegen een Spal of Verona bijv. Echter zijn dit wel resultaten waardoor hoger mikken dan de middenmoot lastig wordt. Maar wel leuk om te zien dat Parma veel van de ellende achter zich heeft kunnen laten. Succes en hopelijk krijg je nog mooie dingen te zien dit seizoen.

10 november 2019 om 21:10

Thx kerel. En uiteraard Inter ook al het beste want na parma gun ik Inter al het succes.

Buiten Juve en Inter is de wisselvalligheid enorm groot bij veel teams in de Serie a. Dit zorgt er meteen ook voor dat veel teams zich kandidaat kunnen stellen om voor de CL plekken te strijden. Ben benieuwd wie er naast Juve en Inter(ervan uitgaande dat beide zeker wel in de top 4 eindigen) de Europese plekken gaan innemen.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

AS Roma

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
4.Juventus1711
5.Napoli1710
6.AS Roma174
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
IbañezVerdediger90
G. ManciniVerdediger90
L. SpinazzolaVerdediger91
H. MkhitaryanMiddenvelder95
L. PellegriniMiddenvelder90
J. VeretoutMiddenvelder94
PedroAanvaller93
Voor de complete selectie: Clubpagina AS Roma.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina AS Roma.

In de wandelgangen

Maandag 30 november
Benfica wil Jean-Clair Todibo in januari alweer terugsturen richting Barcelona. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren