
Japan is voor clubs uit de Eredivisie weer een visvijver voor talent. Yuta Nakayama (PEC Zwolle), Keito Nakamura (FC Twente) en Yukinari Sugawara (AZ) maakten afgelopen weekeinde hun competitiedebuut en de laatste twee luisterden hun debuut zelfs op met een goal. Ted van Leeuwen, technisch directeur van FC Twente, snapt wel waarom Nederlandse clubs weer in Japan op zoek zijn naar versterkingen.
Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Twente
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
TeamPnt+/-
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW

Voor de complete selectie: Clubpagina FC Twente.
SeizoenClubW






Doan en Becker laten zich direct zien tijdens eerste Bundesliga-speelronde
Sheraldo Becker heeft zich zaterdagmiddag in positieve zin weten te onderscheiden. De 27-jarige vleugelaanvaller was namens Union Berlin tijdens de stadsderby tegen Hertha BSC goed voor een goal en een assist....Lees verder

We hebben de beste talent van japan keito
Nee, die loopt rond bij Real. Desondanks spat het talent inderdaad wel van Keito af.
Ja inderdaad, die Kubo is inderdaad paar klasse beter dan Keito... Maar voor eredivisie begrippen is dit wel een toptalent. Denk dat we nog veel van hem gaan genieten.
Eerder was Europa ook een gigantische stap die weinig Japanners maar durfden te zetten, vooral op jonge leeftijd. De stroom van talenten die dit seizoen echter de overstap maakt naar Europa is gigantisch.
Precies
Ik denk dat ze daar nu ook wel doorhebben dat de ontwikkeling hapert als ze daar blijven. De vorige generaties waren eigenlijk zelden relevant en zij zullen daar ook wel zien dat jonge spelers uit andere landen profijt hebben van een overstap naar Europa. Het was dan ook wel een kwestie van tijd dat Japanse talenten die stap zouden zetten.
keepers zijn over het algemeen te klein in japan
Well Done Ted!!
Deze jongen geeft echt alles maar werd nog niet echt begrepen tegen Psv.
Maar dat komt wel goed!
Recente Nederlandse successen? De halve finale van Ajax of van het NL elftal? Vind het nog wel meevallen qua successen namelijk. Buiten dat is het stereotype dat ik heb bij Japanners volgens mij ook waar, hardwerkend, gedisciplineerd, zakelijk, professioneel, maar ook harstikke aardige leuke jongens.
Ik vind het ook wat overdreven. Zeker in landen als Japan waar voetbal nog veel ontwikkelingen moet doormaken is Europa in de meeste gevallen aantrekkelijk. Het helpt natuurlijk wel dat jongens als Suarez, Van Dijk enzovoort nu bij grote Europese clubs spelen, maar dat geldt voor andere Europese landen ook.
Had Itakura ook niet zijn debuut?