Jubileum Neres en Winona, Jozy Altidore op de knieën voor toptennister

Donderdag, 2 mei 2019 om

Voetballers zijn anno 2019 meer dan ooit actief op social media. Topspelers als Memphis Depay, Cristiano Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic geven bijna dagelijks via Instagram, Twitter of andere internetkanalen een kijkje in hun privé(leven). Voetbalzone zet de gekste, mooiste en opvallendste posts op social media in de rubriek VZ Social op een rijtje.

Kennen we Jozy Altidore nog? De Amerikaanse spits speelde tussen 2011 en 2013 twee seizoenen voor AZ en mislukte daarna in Engeland. Hij speelt tegenwoordig in de Major League Soccer voor Toronto en heeft ook in de liefde het geluk gevonden. Altidore gaat namelijk trouwen met toptennister Sloane Stephens, zo maakten beiden maandag bekend via Instagram.

Dit bericht bekijken op Instagram

Forever starts now ??

Een bericht gedeeld door Jozy Altidore (@jozyaltidore) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Forever yes ??

Een bericht gedeeld door Sloane Stephens (@sloanestephens) op

Ook David Neres is smoorverliefd. De aanvaller van Ajax vierde onlangs een jubileum met zijn vriendin Kira Winona: de twee zijn sinds eind vorige week precies een jaar samen (swipe naar rechts!).

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy anniversary girl ?? #1year

Een bericht gedeeld door David Neres (@davidneres) op

Royton Drenthe is met Sparta Rotterdam nog volop in de strijd om promotie naar de Eredivisie. Afgelopen weekend reisde de flamboyante linkspoot af naar Monaco voor een fameus pokertoernooi.

Dit bericht bekijken op Instagram

What a weekend ?? finished 35th in they 2K Highroller ???????? #eptmontecarlo tomorrow back to ?? #roystondrenthe #octopus ?? #nevergiveup #roya2faces #poker

Een bericht gedeeld door Royston Ricky Drenthe (@roya2faces) op

Ook Francesco Totti was afgelopen weekend in het Franse prinsdom. Het clubicoon van AS Roma vierde daar namelijk de verjaardag van zijn vrouw Ilary Blasi. Een gezamenlijke foto deelde het koppel niet, maar het moge duidelijk zijn dat zij op hetzelfde balkon vetoefden.

Dit bericht bekijken op Instagram

La mia metà... ?? #happybirthdaytoyou #love #instamood #instamoment #surprise #happy

Een bericht gedeeld door Francesco Totti (@francescototti) op

Dit bericht bekijken op Instagram

La mia metà... ?? #happybirthdaytome #love #instamood #instamoment #surprise #happy

Een bericht gedeeld door Ilary Blasi (@ilaryblasi) op

Er was kennelijk voldoende te beleven in Monaco, want ook Houssem Aouar, ploeggenoot van Memphis Depay bij Olymique Lyon, spendeerde er zijn vrije dagen.

Dit bericht bekijken op Instagram

??

Een bericht gedeeld door Houssem Aouar (@houssem_aouar) op

Cesc Fàbregas was er ook, maar dat was in zijn geval een minder grote verrassing: de Spaanse middenvelder speelt sinds afgelopen januari voor AS Monaco (swipe naar rechts!).

Dit bericht bekijken op Instagram

????

Een bericht gedeeld door Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) op

Wat Karim Rekik met onderstaande foto precies duidelijk wil maken is niet bekend, maar de verdediger van Hertha BSC vervoert zichzelf ogenschijnlijk naar tevredenheid.

Dit bericht bekijken op Instagram

Cuatro

Een bericht gedeeld door Karim Rekik .?? ??? ??? ?????? (@karimrekik) op

PSV'er Steven Bergwijn liet zich fotograferen op iets dat veel wegheeft van een kookeiland.

Dit bericht bekijken op Instagram

????

Een bericht gedeeld door Steven Bergwijn (@stevenbergwijn) op

Vinícius Júnior, het Braziliaanse wonderkind van Real Madrid, was onlangs in Milaan op bezoek bij landgenoot en AC Milan-ster Lucas Paquetá.

Dit bericht bekijken op Instagram

“ Quero chorar o teu choro Quero sorrir teu sorriso Valeu por você existir, amigo. “ Te amo irmão, tava com saudades ???????? #Paque?? @lucaspaqueta

Een bericht gedeeld door Vinicius Jr. ?????? (@viniciusjunior) op

Barcelona-speler Sergi Roberto is een gamer. De rechtsback annex middenvelder is een fervent Fortnite-speler en deelde maandag zijn gebruikersnaam met het internet: SergiRoberto20.

Dit bericht bekijken op Instagram

Comenta si quieres jugar con nosotros esta noche o sígueme en twitch ??! Mi nombre de usuario es SergiRoberto20 !

Een bericht gedeeld door Sergi Roberto (@sergiroberto) op

Opta Match Review: Tottenham Hotspur - Ajax
Meer video's


Gerelateerd

Meer sportnieuws

0 reacties

Reacties zijn niet zichtbaar.

Reageer

Het is niet mogelijk om te reageren op dit document.

101 fans
Verdediger, 24 jaar

In de wandelgangen

Zaterdag 24 augustus
Virgil van Dijk gaat naar alle waarschijnlijkheid zijn contract bij Liverpool verlengen. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren