Fraser moet puzzelen: ‘Op de training deden jongens van de Onder-12 mee’

Sparta Rotterdam moet zondag in de topper tegen NEC (16.45 uur) een hoop spelers missen. Door blessureleed en de interlandperiode mist trainer Henk Fraser een hoop vaste krachten. De club uit de Keuken Kampioen Divisie heeft zich al meerdere keren beklaagd over het spelen van competitiewedstrijden tijdens interlandperiodes. De KNVB houdt vast aan eerder gemaakte afspraken en daar ondervindt Sparta opnieuw hinder van.
Spelers als Halil Dervisoglu (Turkije), Deroy Duare en Abdou Harroui (beiden Nederland) missen de wedstrijd tegen NEC. Hoeveel spelers Sparta in totaal mist? “Je kunt beter vragen hoeveel wél”, aldus verdediger Bart Vriends tegenover het Algemeen Dagblad. “De elf halen we net. Althans, als je het over de A-selectie hebt. Gisteren, tijdens het partijspel, deden ook wat jongens van de Onder 12 mee. Maar ik verwacht niet dat zij worden ingezet in Nijmegen.”
Vriends noemt het ‘bizar’ dat Sparta zoveel spelers mist tijdens de interlandperiode. “Een uitwedstrijd in Nijmegen is normaal al lastig, nu helemaal. Maar goed, we hebben ons bij Sparta voorgenomen niet meer te klagen over al die internationals die uitvliegen”, aldus Vriends, die zelf waarschijnlijk ook niet in actie kan komen. “Die kans is groot, ja. Mijn hamstringblessure is vrijwel genezen, maar NEC-uit halen wordt te krap, vrees ik.”
Gerelateerd
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Sparta Rotterdam



En verder:

O-12 is wel heel overdreven. Lijkt mij ook niet echt bevoordelijk voor die jonge mannetjes. Sla dan het partijspel over. Hier wordt natuurlijk niemand beter van. Het lijkt mij dan ook eerder een broodje aap verhaal om de noodklok nog harder te laten luiden, want dit zou jezelf geen eens bij de amateurs zien (mochten er spelers te weinig zijn)
Idd we hebben het over jongetjes van 11. Kan me niet voorstellen dat je ze in kunt zetten als aanvulling.
Zal ook wel met een knipoog gezegd zijn hoor. Als je zo een jongetje op doel zet schieten ze hem met bal en al door het net heen!
Ik had wel verwacht dat dit zou worden opgevangen met de beloftenploeg-spelers.
Want als je bij O-12 bent beland, zou dat inhouden dat er binnen die andere teams daarboven geen (geschikte) spelers aanwezig zouden zijn om dit probleem te fixen.
Onder de 12 is ook met een knipoog. Maar deze week trainde er wel gasten mee van 15 en 16 jaar. Om nog een beetje een acceptabele groep te hebben. We missen zondag 7 basisspelers waarvan 2 geblesseerd Derest speelt voor zijn land. Verder de 3 vaste invallers zijn ook weg wegens interland verlichtingen .
Sparta is een 'grote' club in de eerste divisie.
Men heeft de betere spelers tot hun beschikking en sommigen zitten bij vertegenwoordigende elftallen.
Dat is de realiteit als topper in de Kkd.
Niet zeuren daarover.
Gewoon winnen zondag in Nijmegen!
Dit zal hij wel als grapje bedoelen. Overigens wel een bijzonder sympathieke jongen deze Bart Vriends.
'Antananarivo, zoek maar op thuis'. Daar was de toon wel gezet. Denk ook dat het een grap is ja, maar of het met een knipoog gezegd is wordt niet vermeld.
Dat is zo'n heerlijk fragment haha.