Stand Eredivisie na speelronde 8: Vitesse passeert AZ en bereikt top vijf

Zondag, 7 oktober 2018 om

PSV en Ajax hebben in de achtste speelronde van de Eredivisie geen fout gemaakt. De Eindhovenaren en Amsterdammers wonnen van respectievelijk VVV-Venlo (4-0) en AZ (5-0). Feyenoord leed puntverlies tegen Willem II, terwijl Vitesse de vijfde plaats heeft overgenomen van AZ. NAC Breda blijft met drie punten de rodelantaarndrager in de Eredivisie.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1PSV99003327
2Ajax97112122
3Feyenoord96211020
4Heracles Almelo9612419
5VVV-Venlo9423114
6AZ9333312
7Vitesse9333312
8Excelsior9333-212
9FC Utrecht9333-212
10ADO Den Haag9324-711
11Willem II9243-110
12sc Heerenveen9243-210
13Fortuna Sittard9243-210
14PEC Zwolle9315-510
15FC Emmen9225-148
16De Graafschap9216-137
17NAC Breda9117-134
18FC Groningen9117-144

Actuele video's

Top 5 doelpunten van de afgelopen speelronde in de Ligue 1

Highlights: Olympique Lyonnais - Nîmes

Highlights: Nice - Olympique Marseille



3 reacties (laatste reactie door gerwingw)

3 punten verschil tussen nummer 9 en 16. Daar is het in elk geval spannend.

7 oktober 2018 om 20:54

5 punten verschil tussen nummer 5 en 16. Best bijzonder na 8 wedstrijden.

Wat een cijfers presenteert nieuwbakken / toekomstig toptrainer van bommel hier. En overall, wat een prestatie van PSV die over veel minder financieel slagkracht beschikt dan nr 2, vele wijzigingen in de organisatie moest doorvoeren, maar geen sec. zich paniekerig gedroeg. En aller aller belangrijkste is dat ik spelers reuzentappen zie maken. Te beginnen met een bankspeler waar weinig aandacht naar toe gaat en wat mij betreft meer speeltijd mag krijgen: malen! Hij is uiteraard de opvolger van bergwijn die per week de lijnen die hij op veld zet steeds strakker trekt. Ik teken hierbij zelfs aan dat Malen nog een betere versie is van bergwijn. Rosario is ook zo apart jongensdroom aan het worden. De passes die hij dwars door de linies strooit, de openingen..hij is bijna klaar voor de top. Schwaab werd geruisloos vervangen door die sterk spelende aussie en angelino is op weg naar iets heel moois. De resultaten in de CL vallen tegen, en ik lees hier best veel kritiek en vooral kritiek om de prestaties in de ED te bagatelliseren. Niet doen, beste mensen. 0 punten is een feit, maar er is een aantal spelers dat zich aan zijn waarde heeft gewerkt en dat telt momenteel veel meer. Denk aan bergwijn tegen Barca, en zelfs op dat moment volgens de media slecht spelende Lozano was bij tijd en wijle ongrijpbaar. En tegelijkertijd grillig. Maar dat is leergeld wat je betaalt in de CL. Met het geld dat zij gaan opbrengen, gaat PSV weer hele mooie dingen doen en daarmee dus weer stap richting de subtop van Europa. We hebben nu nieuwe sterren nodig in nl. En die komen er eindelijk aan. Ik kan hier namen van team dat nu 2e staat niet onvermeld laten: de ligt en frenkie de jong. En ja, jammer dat men niet naar de Spurs kijkt: ook 0 punten om maar aan te geven hoe sterk de ploegen zijn. En wie had verwacht dat PSV na 2 duels nog kans maakte op overwintering in Europa? De vele kenners hier niet. Ik wil Guti meer zien spelen en ja, op de plek van pereirro. Wat hij kan, kan Guti ook. 57 min 2 doelpunten en 1 assist. PSV gaat nog veel beter worden dan nu..

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

In de wandelgangen

Maandag 22 oktober
Manchester United heeft van Fiorentina de vraagprijs voor Nikola Milenkovic te horen gekregen. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren