Nederlandse doelman Flekken verlaat MSV Duisburg voor Bundesliga-club

Maandag, 14 mei 2018 om 18:58Yanick Vos

Mark Flekken speelt volgend seizoen in de Bundesliga. De 24-jarige keeper maakt de overstap van MSV Duisburg naar SC Freiburg, zo maakt zijn nieuwe werkgever maandag bekend via de officiële verhalen. Freiburg maakt niet bekend voor hoeveel jaar Flekken heeft getekend.

Flekken werd opgeleid bij Roda JC en verliet Kerkrade op jonge leeftijd om voor Alemannia Aachen te gaan spelen. Daarna kwam hij uit voor Greuther Fürth en sinds 2016 voor MSV Duisburg, de nummer zeven van het afgelopen seizoen in de 2. Bundesliga.

“Ik heb geweldige momenten beleefd in Duisburg, maar nu kijk ik ernaar uit om bij Freiburg de volgende stap te gaan zetten”, laat Flekken weten op de website van zijn nieuwe club. De keeper werd eerder nog in verband gebracht met een transfer naar Borussia Dortmund.

In februari van dit jaar gingen beelden van Flekken de wereld over na een enorme blunder. Hij had niet door dat een doelpunt van Duisburg werd afgekeurd, waarna de doelman een doelpunt van Stefan Kutschke om de oren kreeg terwijl hij net een slok uit zijn waterfles wilde nemen.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Bayern München97112522
2Borussia Dortmund97021021
3SC Freiburg9540819
4Bayer Leverkusen9522917
51. FC union Berlin 9441316
6RB Leipzig94231114
7FSV Mainz 059414313
81. FC Köln9342-113
9VfL Wolfsburg9414-313
10Hertha BSC9405-1012
11TSG Hoffenheim9324211
12Borussia Mönchengladbach9324-211
13VfB Stuttgart9243-110
14VfL Bochum9315-910
15Eintracht Frankfurt9153-58
16FC Augsburg9135-136
17Arminia Bielefeld9054-95
18SpVgg Greuther Fürth 9018-181



Gerelateerd

Meer sportnieuws

7 reacties (laatste reactie door borusse)

Nog nooit van deze jongen gehoord. Als hij in het eerste van Freiburg mag spelen moet R. Koeman hem maar een keer oproepen. Bij een keeper van 24 jaar zit er nog genoeg rek in.

14 mei 2018 om 20:45

Lijkt mij inderdaad een goed plan. Cillessen 1, Zoet 2, Flekken 3. Hij kan nooit minder zijn dan de willekeurige eredivisie-subtop/middenmoot keeper die de laatste tijd als derde keeper erbij gehaald wordt.

Dat de meesten (waaronder ik) nog niet van hem gehoord hadden komt waarschijnlijk omdat hij blijkbaar al van jongs af aan in Duitsland speelde, onder de Bundesliga uiteraard. Dan sta je niet echt op de radar in Nederland. Dat doe je wel als je naar de Bundesliga transfereert.

Je zou bijvoorbeeld ook zomaar vergeten dat we een eerste keeper in Cyprus hebben, bij Nicosia.

14 mei 2018 om 20:47

Hahaha nog nooit van gehoord naar t Nederlands elftal , kan gvd snel gaan

15 mei 2018 om 01:46

Een keeper die speelt in de Bundesliga zal hoe dan ook beter zijn dat Padt of Bizot. Dat is het niveau waar Nederland het nu mee moet doen.

was hij nog.maar bij Roda

Hij een erg getalenteerde doelman, geliefd in Duisburg en het was wachten tot hij de stap naar de Bundesliga zou maken. Hij zal het vast erg goed doen bij Freiburg!

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

SC Freiburg

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
Voor de complete stand: 1. Bundesliga
SpelersPositieW
V. GrifoMiddenvelder92
Jeong Woo-YeongMiddenvelder93
L. HölerAanvaller93
N. PetersenAanvaller61
K. SchadeAanvaller60
M. FlekkenKeeper90
N. WeißhauptAanvaller10
Voor de complete selectie: Clubpagina SC Freiburg.

1 fan
Keeper, 28 jaar

In de wandelgangen

Maandag 25 oktober
Hoewel Mohamed Salah interesse geniet van Real Madrid, heeft hij oren naar een langer verblijf bij Liverpool. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren