Datum: Zondag 14 maart 2010
Tijd: 15:00 uur
Scheidsrechter: C. Russo
Toeschouwers: 22804
Stadion: Stadio Olimpico di Torino (Torino)
Winst Juventus: 100%
Wedstrijdgebeurtenissen
-
2'
A. Del Piero
1 - 0
-
7'
A. Del Piero
2 - 0
-
10'
A. Candreva
3 - 0
-
16'
M. Maccarone
3 - 1
-
16'
A. Ekdal
-
16'
M. Larrondo
-
40'
A. Tziolis
-
45'
F. Pratali
-
45'
M. Odibe
-
45'
C. Marchisio
-
45'
M. Camoranesi
-
46'
A. Ghezzal
3 - 2
-
47'
C. Del Grosso
-
53'
N. Legrottaglie
-
53'
H. Salihamidzic
-
64'
H. Salihamidzic
-
68'
M. Sissoko
-
74'
A. Ghezzal (penalty)
3 - 3
-
76'
Reginaldo
-
76'
A. Del Piero
-
76'
Diego
-
86'
M. Maccarone
-
86'
P. Codrea
Speel de Transfer Quiz!
Waar speelde David Villa voor zijn overstap naar Barcelona? Van welke club huurt PSV de Zweed Marcus Berg? Test je kennis van de transfers in de Transfer Quiz! Klik hier voor meer info
| Juventus | Gemiddelde stemmen | |
| A. Chimenti |
|
|
| A. Candreva |
|
|
| P. De Ceglie |
|
|
| Z. Grygera |
|
|
| N. Legrottaglie |
|
|
| F. Cannavaro |
|
|
| M. Sissoko |
|
|
| C. Marchisio |
|
|
| Felipe Melo |
|
|
| D. Trézéguet |
|
|
| A. Del Piero |
|
|
M. Camoranesi
|
|
|
H. Salihamidzic
|
|
|
Diego
|
|
| Siena | ||
| G. Curci |
|
|
| Emilson Cribari |
|
|
| A. Rosi |
|
|
| A. Ekdal |
|
|
| A. Ghezzal |
|
|
| M. Maccarone |
|
|
| C. Del Grosso |
|
|
| F. Pratali |
|
|
| A. Tziolis |
|
|
| S. Vergassola |
|
|
| Reginaldo |
|
|
M. Odibe
|
|
|
M. Larrondo
|
|
|
P. Codrea
|
|
Achtergronden
- Zuiverloon: ‘Terugkeren naar Nederland zag ik als een vlucht’ 24
- 'Spelen voor NAC is een droom, terugkeren naar PSV een ambitie' 26
- VZ Profiel - Tottenham Hotspur bouwt op Harry Houdini 9
- VZ Profiel - Elf spelers die in Zuid-Afrika zijn opgevallen 67
- VZ Profiel - Op zoek naar een nieuwe linksback voor Oranje 66




Ik denk dat vandaag enkele spelers zoals Diego rust gaan krijgen. Hopelijk loopt dat niet verkeerd af en houden ze de punten thuis. Siena mag misschien wel laatste staan maar ze zullen er werkelijk alles aan doen om een punt te behalen. Het zal dus een lastige dag worden voor Juve, maar ik hoop dat ze winnen. Forza Juve
Ik hoop dat er vandaag een paar nieuwe spelers de kans zouden krijgen, om te laten zien wat ze kunnen, maar ja, dat hebben we nou nooit bij Juve :P. Ze stellen liever de grootste clowns op dan een paar jeugdproducten wat ervaring laten opdoen.
Ik had ook gehoopt op spelers zoals Immobile en Marrone maar ik denk dat Candreva zal starten achter Del Piero en Iaquinta. In het middenveld zullen waarschijnlijk Sissoko, Camoranesi en Melo starten. Marchisio krijgt rust maar zit samen met Diego op de bank. Ik denk toch dat Zaccheroni zo te werk zal gaan.
Ik denk ook dat een paar basisspelers wat rust gaan krijgen.. Ik hoop natuurlijk dat Juventus zal winnen, ze moeten Siena niet onderschatten, ze verkeren momenteel in degradatieproblemen.. Stiekem hoop ik natuurlijk ook dat Zaccheroni een paar talenten de kans wil geven om wat ervaring op te doen.. Ik geniet er namelijk echt van als ik Giovinco zie spelen, hoeveel dreiging die knul wel kan uitstralen man man
Maar een tijdje geleden was hij geblesseerd dacht ik, of is hij al terug fit? Het kan ook zijn dat ik mij heb vergist dat hij geblesseerd was..
Forza Juventus !!
Oh shit, Chimenti staat op doel. Dat wordt prijsschieten.
Ik durf de wedstrijd niet te kijken:s Chimenti, de oude opa staat gewoon in het doel! Wil Zaccheroni misschien makkelijk een doelpunt tegen krijgen of hoe zit het? Of is Manninger geblesseerd geraakt want Pinsoglio zit op de bank, een primavera keeper. En dan nog, dan had ik eerder Pinsoglio in doel gezet.
Opstelling: Chimenti, Grygera, Legrottaglie, Cannavaro, De Ceglie, Sissoko, Melo, Marchisio, Candreva, Del Piero, Trezeguet.
Bank: Pinsoglio, Grosso, Salihamidzic, Camoranesi, Poulsen, Diego, Iaquinta
Siena
Opstelling: Curci, Rosi, Cibrari, Pratali, Del Grosso, Ekdal, Reginaldo, Vergassola, Tziolis, Ghezzal, Maccarone.
Bank: Pegolo, Terzi, Odibe, Fini, Codrea, Larrondo, Cacciao
Bij Siena verwacht ik een zeer gemotiveerde Ekdal. Hij is een speler van Juve die verhuurd wordt aan Siena, die wil zich vandaag zeker bewijzen.
Aangepast op Zondag, 14 maart om 14:54 door Sa2Juve.
Waar ik kijk staat toch echt Manninger in de goal? En Grosso in de basis.
Opstelling Juve:
Manninger KO, kijk maar op tuttosport/gazzetta/etc
Juventus staat al 1-0 voor!
Doelpunt gemaakt door Del Piero!
1-0 yes !!!!!
DEL Piero!!!!!
1-0 Alex Del Piero, dat ging snel zeg
Goalllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!
301 DEL Piero!!!!!!!! wat geweldig
2-0 hahahaha ik denk dat ik de match zal beginnen te bekijken
2-0 Del Pier, zijn 301 doelpunt
Goalll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WAT EEN Goal Candreva

2-0 ! dat is vrij snel
3-0 hahahaha doelpuntenfestijn
3-0 Candreva, wat een doelpunt
3-0 ?! okee, dat is nog sneller
3-0!!!!!!!! haha 10,10,10,10
Dat meen je niet?!
Ben ik eventjes de afwasmachine aan het uitruimen, wordt er 2x gescoord..
Gefeliciteerd Juve-fans
wow geweldig zeg van juve! complimenten
dit gaat heel lekker! die van candreva, supergoal!
Goaalll 3-1
Bah bah 3-1
3-1 maccarone!!!!!!
Ik zit Man Utd te kijken dus weet niet wat hier aan de hand is maar 4 doelpunten in 16 minuten?!
3-1 maar de idioten supporters zijn er weer met hun se saltelli muore Balotelli bah bah. Ga een andere hobby zoeken ofzo
ja juventes tijd voor wat talentjes erin te gooien. of zitten die niet op de bank? zoals immobille pinsogilo
Haha Siena begint al met wissels
Pinsoglio is het enige talent op de bank bij Juventus, ik hoop dat Zaccheroni hem de laatste 20 minuten laat invallen..
Oeii bijna 3-2!
Van de lijn gehaald door Melo
Uitstekend van Juventus, ziet er goed uit.
juventus met wakker worden !
Juventus moet wakker worden, na de 3-0 zijn ze een beetje achteruit aan het zakken. Dadelijk krijgen ze voor de zoveelste keer de deksel op de neus.
Weer een kans voor Siena. Ze Beginnen steeds meer in de wedstrijd te komen.
Sinds die 3-1 van Maccarone is het wel een minder leuke wedstrijd geworden.
Aangepast op Zondag, 14 maart om 15:34 door Madrid-.
logisch, juve heeft zijn ding al gedaan en nu is het gewoon uitspelen en geen tegengoals incasseren
beetje energie sparen
Hopelijk schieten ze in de tweede helft wat wakker want na de 3-0 hebben ze eigenlijk niet veel meer gedaan. Een beetje behoudens gespeeld en dat is ook alles. Krik het doelpuntensaldo dan een beetje op en probeer om meer te scoren in die tweede helft. Ik denk dat spelers zoals Camoranesi, Diego en Iaquinta gaan opkomen in de tweede helft.
3 goals in 10 minuten heerlijk! nu niet teveel naar achter leunen, wat word er weer gescoord in de serie A heerlijk zo blijft het de competitie met de meeste goals per wedstrijd!
Udinese 1-0 voor, houden zo
Bah bah bah, 3-2
ole 3-2, Chimenti drama doelman
Gelukkig is het tegen een niet te sterke tegenstander
3-2
dadelijk 3-4 wooow
@ Manuele:
Wat bedoel je met Manninger KO, was er iets gebeurd ofzo?
jezus, wat slecht.
ik bedoelde: hij doet niet mee.
Hoe heeft Curci die bal uitgehaald
Zo goed als onmogelijk
Wat Juventus nodig had was een oppepper in europa
Ze zijn nu echt met een goede reeks, welgezegd dat Siena een 100 degradatiekandidaat is.
Straks geeft Juventus dit nog weg ook :O
Doelpuntenfeest in Turijn
Aangepast op Zondag, 14 maart om 16:09 door AC_Milann.
van 3-0 naar 3-2 tegen nummer laatst, lachen zeg
Ekdal geblesseerd uitgevallen in de eerste helft zie ik. Jammer voor hem om zich te bewijzen tegen zijn ploeg
sleeeecht juve... verdediging is echt de zwakste schakel
siena paal. ongelooflijk hoe juve het zich moeilijk maakt. Zacheroni zal na afloop wel met het excuus van de europese midweek wedstrijd komen.
penalty Siena
Goall! 3-3!!! Geweldige wedstrijd
strafschop nu voor siena
grygera is serieus een van de slechtste verdedigers van de serie a.. ongelovelijke fouten tegen een degradatie kandidaat
3-3 wat een giller!!
Dit kan alleen Juventus doen. Dan staat het 3-0 binnen 10 minuten en dan alsnog 3-3. Lekker gedaan Grygera wat ben je toch stom.
Bah bah, hoe kunnen ze nou een 3-0 voorsprong weggeven pff !!
3-3 Hahahahha, wat lachwekkend. Die verdediging bah bah, één grote gatenkaas. En die doelman is ook een drama maar dat is de fout van Zaccheroni. Hoe haal je het in hemelsnaam in je hoofd om een veertig jarige doelman in de basis te zetten terwijl je een twintig jarige Pinsoglio op de bank hebt? Bah Bah
hahahaha van 3-0 naar 3-3. Wat slecht zeg van Juve.
Wat een rotseizoen, zowel qua spelbeeld als ontwikkeling.
Wat een belachelijke vertoning is dit. Ongelooflijk...
echt een drama deze wedstrijd. toevallig roma tegen livorno ook 3-3
Dat moest rood zijn voor Melo, wa een aggressie :s i p v goed te voetballen
Wat slecht van Juventus!
wat een knotsgekke wedstrijden deze speelronde.
Schandalig Juventus, Bah Bah ik schaam me dood in hun plaats.
Grygera wat een topper ben je toch een geweldige voorzet bij de 3-1 en de 3-3 komt ook volledig op jouw naam te staan
Chimenti nog zo een topper 3-2 aan jou en slecht verdedigen van grygera te wijten
en ligt het nou aan mij of liep er eentje rond met 2 gele kaarten...
ongelofelijk wat een drama....................
wat een dramatisch slecht elftal. wanneer er een basiskracht mist gaat het meteen mis. dat mag toch niet gebeuren.
grygera.............. meteen lozen die gast, evenals Melo. Chimenti met pensioen.