Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
UEFA Champions League
Datum:
Dinsdag 4 december 2012
Tijd:
20:45 uur
Scheidsrechter:
Alberto Undiano
Stadion:
Stadio Georgios Karaiskáki (Pireás (Piraeus))
Toeschouwers:
28128
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Olympiakos Piraeus Arsenal
- Roy Carroll Wojciech Szczesny
- Giannis Maniatis Thomas Vermaelen
- Pablo Andrés Contreras Fica Sébastien Squillaci
- Konstantinos Manolas Carl Jenkinson
- V. Torosidis Tomás Rosicky
- Paulo Ricardo Ribeiro de Jesus Machado Aaron Ramsey
- Ljubomir Fejsa Francis Coquelin
- Drissa Diakité Jernade Meade
- Leandro Greco Alex Oxlade-Chamberlain
- Djamel Abdoun Gervinho
- Rafik Zoheir Djebbour M. Chamakh
-
David Fuster Torrijos
Andrei Arshavin
-
Konstantinos Mitroglou
Martin Angha Lötscher
-
Ariel Miguel Santiago Ibagaza
-
38'
T. Rosický
0 - 1
-
46'
T. Rosický
-
60'
David Fuster
-
51'
L. Fejsa
-
54'
F. Coquelin
-
60'
L. Fejsa
-
72'
K. Mitroglou
-
64'
W. Szczęsny
-
64'
G. Maniatis
1 - 1
-
66'
S. Squillaci
-
72'
D. Abdoun
-
82'
A. Ibagaza
-
73'
K. Mitroglou
2 - 1
-
82'
R. Djebbour
-
83'
M. Angha
-
83'
J. Meade
-
90'
M. Chamakh
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Arsenal verliest in Griekenland en moet Schalke voor zich dulden
Arsenal is er niet in geslaagd om Schalke 04 op de laatste speeldag nog van de eerste plek in groep B te stoten. The Gunners moesten winnen bij Olympiacos Piraeus om zichzelf een gunstigere positie te verschaffen bij de loting voor de achtste finales, maar gingen ondanks een voorsprong bij rust onderuit.
Lees verder
SeizoenClubW





SeizoenClubW





Nabeschouwing
Poll
Wie dachten onze bezoekers dat er ging winnen?








Martin Angha (zwi)
Zak Ansah
Sead Hajrovic (zwi)
Elton Monteiro
James Shea
Chuba Akpom
maede
Waar blijft Kyle Ebicilio????
Martin Angha (zwi)
Zak Ansah
Sead Hajrovic (zwi)
Elton Monteiro
James Shea
Chuba Akpom
maede
Waar blijft Kyle Ebicilio????
En waar zijn Tomas Eisfeld en Serge Gnabry?
Zijn niet ingeschreven. Zijn weliswaar jonger dan 21, maar nog niet langer dan 2 jaar bij de club. Dit houdt in dat ze 1 van de 25 plekken in zouden nemen, en daar was geen ruimte voor. Daarom zijn ze er niet bij ; )
Denk dat Olympiakos gaat winnen, maar hoop natuurlijk van niet! Coyg
Oh Wenger toch.
Squillaci, Ramsey, Gervinho en dan ook nog Chamakh? Jezus man, zet dan spelers uit -18 in het elftal.
Opstelling van vanavond voor iedereen die zich afvraagt hoe Arsenal speelt.
Jezus Christus dit kan echt niet man.
Squillaci in de basis?! Het is en blijft de Champions League, Wenger! Als je nou een talent op stelt heb ik er begrip voor, maar hier kan ik geen begrip voor op brengen...
Hopelijk betekend dit in ieder geval dat Ramsey niet speelt tegen Wba.
Verheugde me echt op een opstelling vol talenten.. moet dus wel eerlijk zeggen dat ik teleurgesteld ben.
Ik denk dat hij Squillaci en Chamakh gewoon in de etelage zet.
Ja dat bedacht ik me ook maar je moet als club wel echt oliedom zijn om na een wedstrijd als vandaag te besluiten 1 van die 2 te halen. Arsenal moet gewoon zeggen: Okee cut our losses, verkopen voor elke dubbeltje dat word geboden.
Denk dat het voor ons veel beter zou zijn als de talenten gewoon even de Champions League kunnen proeven vanavond.
Squillaci.. Slechtste verdediger die ik ooit heb zien voetballen.
Waardeloze opstelling en snap ook echt niet waarom Gnabry en nog wat jonkies er niet instaan... Talent genoeg en die willen er tenminste voor gaan. Chamakh kan dr geen bal van, Gervinho ook gewoon echt niet. Ramsey heeft ontzettend veel talent, maarja of hij ooit weer op niveau komt? Rosicky net weer fit, dus hopen dat hij wel lekker gaat ballen.
Denk dat Olympiakos gaat winnen. In Griekenland is ut sws niet heel makkelijk, laat staan met dit team.
Waarom blijft Wenger zo ontzettend lang vertrouwen houden in spelers?? Ramsey snap ik, maar de rest... Steeds minder vertrouwen in die man
Ben je Silvestre nu al vergeten? In mijn ogen is dit de slechtste verdediger onder het tijdperk Wenger.
Overigens worden Chamakh en Squillaci in de etalage gezet. Hopelijk spelen ze beiden een topwedstrijd.
Haha ja vergeten. Mja, hij had niet zo'n enorm trieste fouten zoals Squillaci. Als ik aan Squillaci denk, dan zie ik hem tegen Koscielny of Vermaelen aanknallen ofzo. Grote ellende
Ik denk niet dat Arsenal deze wedstrijd zal gaan winnnen. Maar hopelijk wint Arsenal deze wedstrijd. Benieuwd welke spelers het goed zullen gaan doen hoop dat AOC vandaag ze dag heeft.
arsenal gaat denk ik niet winnen. ze spelen zwak de laatste tijd en hoeven niet per se goed te spelen
Had liever gehad dat hij ipv Gervinho, Rosicky (die laten invallen) en Chamack Gnabry, Eisfeld en Akpom had laten starten... Dan had je een jonge maar goede aanval.
Mwah, Rosicky snap ik wel hoor. Maar idd, Akpom en Gnabry ipv die andere 2 was leuker geweest. Leuk om te zien hoe die jonge spelers lekker onbevangen spelen en ook durven. Wenger houd te lang vertrouwen in spelers.. Jammer.
Rosicky snap ik ook, maar ik zou Ramsey er toch ook niet uit willen, als hij terug komt op zijn niveau dan zijn al die verprutste wedstrijden het toch waar geweest. En hij zal nooit terug komen zonder wedstrijden te spelen. En daarom zou ik Rosicky ook later laten invallen. Of laten starten en dan Eisfeld op de bank zetten.. Hij zit daar nog niet eens!
Ja oke dat is waar. Is gewoon echt balen voor Ramsey en iedereen eigenlijk. Zou ook echt niet weten hoe je die jongen weer aan de praat moet krijgen. Veel laten spelen zal idd wel het enige zijn.
Snap ik ook niet. Gnabry ook niet volgens mij? Geen idee wat de bank is.
Arsenal gaat natuurlijk deze wedstrijd niet winnen, maar het is wel erg belangrijk dat de meeste rust krijgen.
Come ON Brothers!!!
Olympiakos & RED Star Belgrade
Orthodox Brothers!!
arsenal gaat hier winnen! let maar op mijn woorden dat alle spelers zich voor 600% inzetten om aan te tonen dat ze niet voor niets bij Arsenal FC zitten
come on arsenal!
Heb je een abonnement op sport1 moet je alsnog een stream gaan zoeken
Ja ik ook.. Wil HD kijken..
Pfffffffffffffffffff Ramsey ! Had hem moeten maken !
Wat een verschil met deze Arsenal en die van zaterdag ! Tot nu toe hebben ze meer kans gecreeerd dan die wedstrijd van zaterdag (pas 20min).
Breed Houden!
De laatste wedstrijden trekt iedereen en alles naar binnen. Dat kun je een keer doen als er ruimte is en de bal meegegeven kan worden, maar anders blijf aan de buitenkant..
Daarom heeft Arsenal het ook vaak zo moeilijk met kansen creeren. Iedereen kruipt naar binnen en zo ontstaat er nooit de ruimte die nodig is om te voetballen. Alles breed, dan weer terug enz.
Snap niet dat Wenger hier nog niets van heeft gezegd..
Gervinho doet weer alles fout
sorry?
Hahahah nee grapje, hij doet inderdaad veel fout, maar hier had hij toch een mooie assist!
meer klagen gooner, misschien dat ze wat beter spelen
Komt wel veel dreiging vanaf. Enige probleem is dat hij idd altijd de foute keuze maakt..
Alsof 1 assist zwaarder telt dan de vele fouten die hij al heeft gemaakt.
Ja Rosicky!
Yes Rosicky !
Jaja!
heerlijk gervinho en rosiscky
Gervinho doet echt zijn best, hij wilt echt! Goed om te zien. Probleem is dat die man zo vaak de verkeerde keuzes maakt.. Bij het doelpunt doet die het zeer goed, maar elke keer daarvoor zo zo vaak net de verkeerde keuze..
Oooooooooooooooooh Rosicky 1-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1-0 goal rosicky
Wat een mooie goal. en met hoofdrollen voor ramsey en gervinho. Wie had dat nou ooit kunnen denken...
en hier de link wie willen kijken
http://www.thefirstrow.eu/watch/157071/1/watch-oly...
Lekker Rosicky! Heeft Gervinho geluk dat hij zijn fout nog goed heeft gemaakt.
Gervinho gaf wel een goede asist. Maar hij deed deze wedstrijd meer fout dan goed echt waar, wat heb ik me aan hem zitten ergeren.
Die assist compenseert de vele fouten die hij al heeft gemaakt niet, tenzij hij nog 3 assisten geeft.
Hij kon wel 3 assisten hebben vandaag.
Hij kon Chamakh namelijk 2 keer vrij voor de doel zetten.
Inderdaad, daarom erger ik me ook zo aan hem
Tomas Rosicky tot nu toe de beste speler, Ramsey heeft 2 kansen gemist. En Gervinho had een goede actie en dat was de doelpunt.
Voor de rest speelt Arsenal 10x beter dan die andere elftal van afgelopen zaterdag.
verdiende voorsprong?
Chamakh kan geen bal aannemen,
Ramsey kan gewoon niet voetballen,
Gervinho is de allerdomste voetballer die ik ooit heb gezien.
Coquelin is onzichtbaar.. en normaal gesproken is dat goed voor een stofzuiger, maar Olympiacos is er een paar keer vrij gemakkelijk doorheen gekomen en dat reken ik wel Coquelin aan. Gaf wel een hele mooie bal die Chamakh natuurlijk met veel precisie heeft verne**kt.
Wat een tranendal.
En dan nu positiviteit. Rosicky is echt heel erg aanwezig. Hij is ook de enige ( samen met Vermaelen ) die een goal verdient. Wel goed van Wenger dat hij iig Vermaelen geen rust heeft gegeven. Hij moet weer in vorm raken en een goede wedstrijd spelen uit in Griekenland is misschien de beste remedie. So far so good, want hij is echt in zijn 1tje alles aan het oplossen achterin. Wat een held! Szczesny is ook ijzersterk aan het keepen. 3
Coquelin weet ik ook nooit wat ik ervan moet denken.. Zie hem ook niet echt veel ballen veroveren.
Ramsey heeft ontzettend veel talent en dat moet jij ook weten.. Mja of het terug komt is de vraag.
Enig idee wat er op de bank zit?
Hoe speelt Chamakh?
1 goede actie. Chamberlain geeft de bal voor, Chamakh kopt 'm goed terug in de gevaren zone .. bal komt met een beetje geluk bij Ramsey die natuurlijk de kans compleet verne*kt.
Voor de rest heeft hij een 1 op 1 verpest door zijn aanname. Een 4 tegen 3 situatie verpest omdat hij niet kan voetballen ( bal sprong echt 2/3 meter van zijn voet af omdat hij even Messi wilde zijn )
Hij kan gewoon niet voetballen .. maar in de lucht is hij echt heel sterk. Ook vandaag.
Je ziet dat Chamakh veel wedstrijd ritme mist, vind het jammer dat Wenger hem mentaal heeft gebroken. In het begin deed hij het erg goed, in iedergeval veel beter dan giroud. Maar hij moet gewoon weg daar, lekker terug naar Bordeaux of een subtopper in Engeland.
Hij deed het op het begin niet goed.. Scoorde af en toe, maar voor de rest voegde hij niet veel toe. Giroud word beter en beter.
Archavin erin.
Haha wat een vrije trap van Ramsey zeg pff
ik haat het als commentators andere wedstrijden "spoilen".
Wat een rotzooi zeg..
Iedereen loopt elkaar in de weg, rent wat door elkaar heen. Positiespel is totaal niet aanwezig.
Scoort Schalke ook nog..
heb je niet mijn reactie gezien xD? hierboven
Haha nee sorry, daarna pas.
Godver nu wel ene tegen voor Arsenal. Wat un ***goal
Pff wat slecht verdedigt 1-1 !!!!
Jaaaaaaaaa Ramsey!!! Prachtige borstaanname in de ( eigen ) 16!
1-1.
Goed bezig Aaron!
Maakt het eigenlijk wat uit als Arsenal 2e word? Volgens mij zitten bij de nummers 1 en 2 (na morgen) erg moeilijke teams en teams die te doen zijn dus maakt niet echt uit toch?
2-1
Jammer arsenal
Ja hoor niet normaal wat een slechte Arsenal zeg !
Ik schaam me
Die had Szcezcny kunnen hebben toch?
Jammer van Arsenal, maar een mooie voorsprong van de Grieken.
Ik schaam me echt dood als ik nu kijk, spelers als Squillaci, Coquelin, Ramsey (zoals ie nu is), Gervinho en anderen moeten gewoon weg. Arsenal heeft mannen nodig, die Kwaliteit hebben en Passie&inzet!
Ik wil die Gervinho echt wat gaan aandoen... kan het bijna niet meer inhouden
Het enige aan hem wat potentie heefd is zijn hoofd
Ja, aan de buitenkant, niet aan de binnenkant helaas