Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Super Cup
Datum:
Donderdag 23 augustus 2012
Tijd:
22:30 uur
Scheidsrechter:
Carlos Clos
Stadion:
Camp Nou (Barcelona)
Toeschouwers:
91728
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Barcelona Real Madrid
- Víctor Valdés Iker Casillas
- Adriano Raúl Albiol
- Dani Alves Álvaro Arbeloa
- Gerard Piqué Fábio Coentrão
- Andrés Iniesta Sergio Ramos
- Javier Mascherano José Callejon
- Xavi Hernández Mesut Özil
- Sergio Busquets Sami Khedira
- Alexis Sánchez Xabi Alonso
- Lionel Messi Cristiano Ronaldo
- Pedro Karim Benzema
-
Tello
Marcelo
-
Cesc Fàbregas
Ángel di María
-
Jordi Alba
Gonzalo Higuaín
-
11'
Xabi Alonso
-
44'
Arbeloa
-
45'
J. Mascherano
-
51'
Albiol
-
55'
Cristiano Ronaldo
0 - 1
-
56'
Pedro
1 - 1
-
61'
K. Benzema
-
66'
Á. di María
-
66'
José Callejón
-
72'
Tello
-
70'
L. Messi (penalty)
2 - 1
-
72'
A. Sánchez
-
82'
Marcelo
-
78'
Xavi
3 - 1
-
82'
M. Özil
-
83'
Fàbregas
-
83'
Xavi
-
87'
Jordi Alba
-
85'
Á. di María
3 - 2
-
87'
Pedro
Live meepraten






hoop dat het een spannende classico word, hoop een overwinning van Real Madrid denk 2-0 voor Real Madrid, goals: Ozil Benzema!!
Hala Madrid
Opmerkelijk, waar is Alba?
ja geen vakantie gehad die jongen ik denk rust en alves+alba is ook wel erg aanvallend
Madrid : Casillas, Arbeloa, Ramos, Albiol, Coentrao; Xabi Alonso, Khedira; Callejón, Özil, Cristiano; Benzema.
Barça: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Alexis y Messi
Komaan barca!!!!!!!
Hala Madrid!
Oke, en wat heb je nu voor bijdrage geleverd aan dit topic?
zijn steun betuigd aan zn club, viscaa barcaaa!!
Bank Barca: Pinto, Puyol, Alba, Sergi Roberto, Cesc, Tello y Villa
De bank van Real Madrid kan ik niet vinden. Uiteindelijk zitten Montoya, Bartra, Fontàs, Dos Santos, Afellay en Song op de tribune. Song zal dus niet zijn debuut maken. Ik hoop weer dat Villa erin komt en nog eens zo een mooi moment mag meemaken door een belangrijke rol te spelen in de wedstrijd. Ik vind het wel verrassend dat Alba op de bank zit, aangezien hij nergens last van heeft. Bij Real Madrid is het wel verrassend dat Callejon speelt, waar is Di Maria? Ik verwacht een spannende wedstrijd met een nipte overwinning voor Barcelona: 2-1.
Bank Madrid:
2 Varane
11 Granero
12 Marcelo
13 Adán
20 Higuaín
22 Di María
24 Lass Diarra
27 Nacho
29 Morata
35 Jesús
Nee dit is de bank, je mag maar 7 spelers op de bank hebben he:
Adán; Higuaín, Granero, Varane, Di María, Lass y Marcelo.
Nacho, Morata en Jesús zijn afgevallen.
Ok dank u. Dus de jeugdspelers zitten in de tribune.
Sergi Roberto bij de selectie! Heerlijke speler!
Weet iemand toevallig waarom Tello en Roberto de voorkeur krijgen boven Afellay en Song/dos Santos
Dacht dat Dos Santos door zijn leeftijd wat hoger stond dan Sergi Roberto! Maar Song snap ik nog wel enigzins. Die is pas bij Barcelona. Al denk ik dat je Song tegen Madrid wel goed kon gebruiken als wissel!
Overigens opvallend dat alba inderdaad op de bank zit!
Er zijn veel geruchten rond vertrek van Afellay en Dos Santos. Dos Santos wordt gelinkt met Sevilla en Afellay met Inter. Misschien willen ze daarom geen risico nemen zoals ze gedaan hebben met Muniesa.
Song heeft pas twee keer mee getraind en dat vindt Vilanova te weinig. Barca wil Dos Santos graag verhuren / verkopen aangezien hij amper speelminuten zal krijgen bij Barca, dus die zal zeker niet snel de voorkeur krijgen. En Afellay krijgt niet de voorkeur omdat hij geen indruk maakt op trainingen en in wedstrijden. Ook krijgt de jeugd bij Barca altijd voorrang.
Is Puyol herstellende of stat hij gewoon niet opgesteld?
Ik zou met zon opstelling spelen als Barca zijnde
Op de bank zou ik vervolgens Song,adriano, Cuenca, Fabregas, Mascherano,pedro en Affelay
Opstelling Real Madrid:
Waarom Callèjon en geen Di Maria??
Werkelijk geen idee. Ze hadden beide een erg goed pre-season. Misschien dat Di Maria volgens Mourinho teleurstelde tegen Valencia? Ik zou het anders niet weten.
Ik denk vooral omdat Callejon helpt bij verdedigen en Di Maria niet. Met Arbeloa en Albiol zal het zeker nodig zijn.
Di Maria verdedigt altijd mee James.
Rare beslissing van Mourinho als je het mij vraagt.
Ik bedoel niet dat Di Maria helemaal niet verdedigd, maar ik heb het gevoel dat Callejon de backs meer helpt dan Di Maria. Of het kan gewoon aan mij liggen.
Ik vind juist Callejon een fantastische keuze, die zal veel meer geven omdat hij zijn gehele opleiding heeft gehad bij Real Madrid.
Overigens vond ik Di Maria nou niet echt overtuigen tegen Valencia.
Coentrao heeft me ook niet overtuigd tegen Valencia en toch staat hij er in, zelfe geld voor Ronaldo, maar die is heilig.
3-1 Barcelona
Messi 1-0
Higuain 1-1
Iniesta 2-1
Messi 3-1
we gaan vandaag verliezen met Albiol en callejon in de basis
3-1
1-0 Pedro
2-0 Sanchez
2-1 Ramos
3-1 Pedro
Hoop dat het een spannende classico word, hoop een overwinning van Real Madrid denk 2-0 voor Real Madrid, goals: Ozil Benzema!!
Waarom geen Di Maria ???
Albiol is wel een slechte verdediger vergeleken met Pepe... Real moet echt een 3e goede verdediger halen of misschien ook wel een 4e, licht aan Varane.
Ramos en Pepe zijn goed maar Albiol is te slecht voor Real Madrid, komt veelste kort, gaan we vanavond weer zien.
Hala Madrid !!
4-1 Barcelona, enigszins geflatteerd.
2x Pedro
1x Messi
1x Xavi
1x Albiol
Waarom zit afellay op tribune, laatste wedstrijden speelde hij vaak?
Omdat die tekort komt voor dit niveau, hij gaat ze carriere vergooien als die bij Barca blijft, maar hij is te trots om dat zelf in te zien.
Hij zat vorige wedstrijd ook al op de tribune. En hij zit op de tribune omdat spelers als Sanchez, Pedro, Villa en Tello meer indruk maken / beter zijn dan Afellay.
Dat waren oefenwedstrijden bij de La Liga speelde hij niet zat hij ook op de tribune.
Ze gaven hem eerst een kans
Speelde in de voorbereiding meer, omdat ze hem in de etalage willen zetten. Op elke positie waar hij kan spelen is hij op dit moment derde keus. Voor die jongen te hopen dat ie nog een transfer kan maken. Hij zal in ieder geval bij het nederlands elftal niet zo arrogant meer in de rondte lopen van ik speel bij barca en wie zijn jullie..als hij nog opgeroepen wordt, want als tribunekant wordt het lastig.
ja hij speelde veel, maar dat was omdat het de voor bereiding was, nu mag hij vertrekken
Opstelling FC Barcelona:
Eigenlijk hoopde ik op Alba, Fabregas,puyol en Villa
Ik had het zo gedaan:
Valdes
Dani Alves Puyol Pique Alba
Iniesta Xavi Fabregas
Villa Messi Sanchez
geen fabregas, villa of song jammer ik zou het zo doen
Dat vind ik zeer gedurfd hoor, om tegen Real te spelen met slechts 1 iemand die van nature achterin blijft tijdens balbezit.
Maar als je ervoor kiest met 3 verdedigers te spelen dan moeten het centrale verdedigers zijn en niet backs. Als Alba en Alves naar voren gaan dan staat namelijk alleen Pique nog achterin. En Xavi is ook totaal geen vleugelspeler.
Meen je dat nou? Xavi op de linkerkant? Zie jij niet dat Xavi de dirigent is en altijd in het centrum moet voetballen. En Alba en Alves in een driemans verdediging? Dat zijn beide aanvallend ingestelde backs, die moeten op de zijkant en niet als verkapte centrale verdedigers voetballen.
Jammer. Ik had liever Alba ipv Adriano (maar die is ook niet slecht natuurlijk) en Fabregas voor Fabregas en dan een middenveld van xavi - busi - fab en een voorhoede van pedro - messi - ini.
is ook niet mis. Ik gok op een nipte overwinning, 1-0
Opvallend ik dacht Pinto zou spelen. Verder bij toch wel verrassend dat Jordi Albi niet speelt. Verder goede opstelling. Hoop in de 2de helft MVP weer aan het werk te mogen zien.
mooie wedstrijd, denk dat barca weer de sterkste zal blijken. maar ze zitten heel dicht bij elkaar dus met een beetje geluk kan ook Real wel winnen
Hopelijk heeft mourinho een meestertactiek, zodat wij barcelona kunnen verslaan. De adrenaline giert door mijn lichaam!! Ik ben er helemaal klaar voor!!
Komop Barça en Iniesta!! geef madrid er van langs vanavond. dit is mijn ideale opstelling
Grappenmaker, Pedro is in alles beter dan Alexis.
wil je pedro spits zetten? wie gaan de op de vlanken staan dan?
Messi in de spits (natuurlijk zal hij dan als schaduwspits fungeren zoals al jaren) Pedro op rechts, Villa normaal op links maar nu Alexis.
zou je Messi en Sanchez niet omruilen??
nee man. sanchez is een betere spits dan messi (vind ik, andersom zou ik er ook niet moeilijk over doen) messi is links, die moet rechts staan
Nu david villa terug is denk ik niet dat afellay vaak aan spelen toe komt.
Messi zal wel denken : 'eindelijk wordt ik niet bij elke balaaname kapot geschopt door Pepe'
Ik gok op een 3-1 overwinning voor barca.
Halla madrdid!!
Hala Jupiler League!
ik hoop op een mooie eerlijke wedstrijd, veel goals, zonder schwalbe's, zonder harde overtredingen en dat soort rottigheid.. maarja ik kan blijven dromen
Kijk uit naar deze wedstrijd! Ben neutraal. Ik gok op een kleine overwinning van Barcelona.
2-1
Hopelijk mooie wedstrijd mogen de beste winnen als ik maar een ding te zien krijg dat Messi gaat vlammen ben benieuwd.
veel kijk plezier allemaal!!!
1-3 voor Real.
Wat een avond voetbal zeg...... van AZ, naar half twente/half heerenveen kijken naar een beetje Feyenoord vervolgens PSV en na de wedstrijd van PSV nog Barca - Real kijken.
Als ik nu vannacht niet over voetbal droom weet ik het ook niet meer :
Wordt een faire match. Jammergenoeg geen MVP en ook geen Alba maar daar is een reden voor: terugkomen van blessure voor de ene en gebrek aan een lange voorbereiding voor de andere.
speelt Callejon echt in de basis .. hmm
Echt he.. en Marcelo weer niet..
Ik snap die Mourinho ook soms niet meer hoor. Zeker wat betreft dat Marcelo niet in de basis staat.
pfff.. Ik snap hem ook niet..
Vorig jaar speelde Coentrao ook alle belangrijke wedstrijden incl Cl.. en hij speelde echt slecht! Voegt niks toe (in aanvallend aspect). Hij blijft voor Coentrao kiezen..
En dat terwijl Marcelo aanvallend veel meer brengt, zelfs nog gevaarlijk kan zijn voor doel en veel beter combineert met Ronaldo en Ozil...
Weer Coentrao i.p.v. Marcelo. Ik begrijp er echt niets van!
mourinho mag brazilianen niet (kaka -marcelo)
Mijn opstelling
Jij bent vast nieuw.. Busquets niet opstellen die is gek. Verdedigen en opbouwen noemen ze dat
Ik raad jou Heel maar dan ook Heel snel aan om Busquets in het echt te zien spelen.
Barcelona gaat Real echt voetballes geven, geen twijfel over mogelijk. 4-0.
My men.
Met Arbeloa en Albiol haha, 4-0 is een gewaagde voorspelling hoor.
Waar is deze wedstrijd te volgen?
Sport1?
Ja.
Jammer dat Jordi Alba niet gewoon begint op linksback...
Vind het ook zo vreemd dat Thiago Alcantara niet op de bank zit.. Wat een groot talent is dat zeg. Zou eigenlijk maar verhuurd moeten worden ofzo als Barca hem toch niet gaat gebruiken.
Viva Barca!
geblesseerd als ik het goed heb, tenminste wel tijdens de OS
Thiago is nog geblesseerd en traint pas net weer apart van de groep. Hij zal nog wel even buiten de selectie blijven.
0 - 4 voor Madrid ! ..
Neen ik ga toch voor 2-2
2-1 barcelona. 1-0 messi 2-0 iniesta 2-1 xabi alonso/benzema
Zucht.. Callejon opstellen en Kaka thuislaten? Weer Coentrao die echt word voorgetrokken omdat hij een Portugees is. Geef ons Marcelo man.. Coentrao stelde tegen Valencia zwaar teleur.
Lichtpuntje is natuurlijk Big Benz
Tsja... Ik kan niet meer.. k weet niet of ik Mourinho langer kan blijven steunen.. Beter winnen we vndg met die Coentrao enzo.... want anders wordt ik echt boos..
Ik vraag hem om mijn mond te snoeren.. Maar die Coentrao heeft het noooitt kunnen doen.. Ik hoop dat hij het vandaag wel kan doen..
Weetje wat ik niet snap? Coentrao speelt zo ongelovelijk goed voor Portugal maar bij Real speelt hij als een nattekrant.
geullkig speelt benz wel haha
mourinho stelt Di Maria en Marcelo niet op we kunnen al opgeven...
En Albiol staat basis.. ik weet dat Pepe geblesseerd is maar verkoop Albiol en haal een verdediger die er wel wat van kan als je Varane niet op wil stellen.
Ik vrees voor voetballes vanavond aan de rechterkant van de defensie met Albiol en Arbeloa...
Hoezo? Arbeloa is echt een goede verdediger, alleen Messi kan ie niet aan
Messi stuurt Arbeloa al helemaal het bos in, maar Pedro en Villa kunnen dat ook wel en Arbeloa is zeker geen wereldback.
Rechterkant van de defensie is treurend. Arbeloa en Albiol. Hopelijk zet Real een goed resultaat neer, maar denk dat dit een show van Barcelona gaat worden vooral met natuurlijk Messi Iniesta en Xavi aan de basis. Pedro scoort heel vaak tegen Madrid en Sanchez was de enige die scoorde in de 1-2 winst voor Real vorig seizoen.
Geen Sahin te bekennen gelukkig. Vind het echt jammer dat Mourinho hem misbruikte. Hopelijk koopt Arsenal hem.
Van kopen is geen sprake. Sahin gaat verhuurd worden. Arsenal, Liverpool en Tottenham zijn de mogelijke kandidaten.
Wat dacht je van Kaka en weer geen Marcelo. Mourinho weet wel dat hij heel graag Portugezen voortrekt kennelijk. Hoop zelf ook dat Sahin naar Arsenal gaat.
Halamadrid!
Ik hoop dat Madrid wint, kdenk eigenlijkbarcaa
Afellay bank of tribune?
als tribune zou hij deze transferperiode weg moeten gaan
denk een 3-1 overwinning voor barca
1-0 Sanchez
2-0 Messi
2-1 Ronaldo
3-1 Messi
Wie heeft de beste stream? Ik wil niet laggen en dat stukjes missen.
@ assieboy
ik zal je een geweldige iets geven waarmee je niks hoeft te missen.
Sport 1
betaal gewoon als je iets wilt bekijken en ga niet om streams vragen.
Ik heb sport1 jaren gehad maar ik ben verhuist.
Arbeloa en Albiol ben ik niet zo van onder de indruk helaas.
Trouwens ik ben echt benieuwd. Je kan stellen dat dit de eerste grote wedstrijdtesdt is van Tito. Kijken of hij tactisch Mourinho de baas kan zijn, al heb ik het idee dat hij daar niet veel voor hoeft te doen
Dat moet normaal gezien vanavond Peanuts worden voor Tito want van tactiek valt er niet zoveel te bespeuren bij Mourinho.
ja lauw man, Albiol. Coentrao, Arbeloa en Callèjon. Tactisch my assss...........
Wat een zaadpot lijkt dit te gaan worden, beide ploegen niet op volle sterkte en Mourinho is een watje en soms een tactisch onbenul, zoals nu. Heb normaal gesproken geen voorkeur, maar hoop dat Barca wint. Met zo weinig mogelijk doelpuntenverschil, anders krijg je weer dat eeuwige gezeik dat we Messi moeten aanbidden.
lol je kunt het weleens oneens zijn maar als je mourinho een tactisch onbenul noemt moet je je echt na laten kijken.
Ik hoop op een winst voor Real dan is alles in evenwicht (96x Wint Barça, 96x Wint Real en 36x gelijk)
Controleer dat nog maar een keer.
Barca komt zo te zien met de sterkste opstelling, en Mourinho zet Di Maria op de bank. Ik snap die man nu ff totaal niet meer.
Op de counter heb je veel meer aan Di Maria dan aan Callejon.
Di Maria kan de LB Adriano zonder al te veel moeite passeren.
Di Maria verdedigd goed mee.
Di Maria is beter in de combinatie dan Callejon...
Ik snap er ook geen bal van. di maria is op ronaldo en ozil na de beste speler van madrid.. callejon is echt een egoïst en kan niks betekenen voor madrid tegen barca
Song zal dit seizoen wel spelen in plaats van Macherano denk ik persoonlijk song was egt een belangrijke speler bij arsenal die mochten ze niet missen daar dus denk ik wel dat hij op de CVM positie zal spelen naast busquets in de loop van de tijd.
Denk een enigszins geflatteerde 4-1 winst voor Barca
Er komen sowieso op dit topic ong 1500+ reacties komen laat zien hoe erg NL en eigenlijk heel groot voetbaldeel van de wereld half voor Real en half voor Barça is
Callejon in de basis? Serieus? En waarom geen Marcelo.
Ik denk dat marceloa op de bank begint omdat marcelo vorig jaar zich misdroeg tegen barça. van callejon moet je persoonlijk aan jose vragen want niemand op deze aardbol snapt er iets van
Barca wint wel volgens mij Messi scoort er 2 let maar op
Jammer dat Alba niet speelt vind hem toch wel beter dan adriano alba heeft zo een goeie loopvermogen komt altijd mee naar voor goede voorzet kan goed samen spelen sterk aan bal en kan ook nog eens stevig verdedigen en fabregas zou ik ook wel graag zien spelen en song ipv macherano maarjah.
supercups zouden ze moeten afschaffen
kutdrinkbekers waar niemand waarde aan hecht
iedereen die een echte voetbalfan is hecht waarde aan een el clasico, dus ook deze supercup
Maar toch zometeen ff een wedstrijdje meepikken, ofniet EL Chicharito?
Loop toch niet zo te zeiken. Denk namelijk dat er heleboel mensen het geweldig vinden dat Barca- Real weer eens op het programma staat. Ik wel in ieder geval!
In Camp Nou en met Albiol in de verdediging. Ik voorspel een dikke 3-0.
El Classico!!! Kan niet wachten!!
Dit moet wel 5-5 worden. Kan niet anders!
Hala Madrid!
Ik denk dat Barca deze toch ruim gaat winnen, 3-0 of 4-1. Vorm van Barca was van het weekend al goed en op papier ziet het middenveld er veel sterker uit.
Özil en Alonso zijn 's werelds beste middenvelders in mijn optiek. In ieder geval doen ze niet echt onder aan Xavi en Iniesta. Dus veel sterker? Kraam geen onzin uit!
Khedira is overigens ook evengoed als Busquets dus je verhaal klopt niet helemaal.
Laat het maar weer een lekker heet avondje worden. Heb er zin in.
Nou dit wordt een overwinning voor Barcelona dat een beter team heeft dan Real ook al was het kampioen dit jaar.
Nee he geen emiel schelvis tog
Succes aan mijn mede culés en aan de madridista's! Hopelijk een topmatch zonder trolls en met een leuk eindresultaat, waar geen discussie over kan zijn.
Hopelijk houdt iedereen zijn manieren, zowel de mensen op het veld, als op de bank, als op VZ!
Goeie match iedereen.
Het is in Camp Nou en Real Madrid begint met een slechte opstelling dus ik verwacht een 3-1 voor Barca.
Er zijn wel veel mensen die weten wat het gaat worden vanavond. Gebasseerd op een aantal namen die spelen. Moutinho zal niet achterlijk zijn en vast wel eenr reden hebben waarom hij gaat spelen met Albiol en Callejon..
Alleen Valdes kan dit nog verknoeien voor barcelona...
Wat is dit nou weer!? Emile Schelvis als commentator? Waar is onze held Sierd?!
Wees niet gerust, die doet de uit-wedstrijd ;
Emile Schelvis. Dat belooft spectaculair commentaar.
Fijn, dankzij deze commentator heb ik spontaan geen zin meer om te kijken....
Voorlopig zeer vriendelijk sfeer tussen de Spaanse spelers.
Ze hebben duidleijk het geluid in het Nou Camp op zacht gezet want kan me haast niet voorstellen dat het daa zo rustig is
Waar is Afellay? Bankje of stoeltje op tribune?
Tribune je weet toch
Aaah jammer, geen hiphop Pinto
Waarom geen Sierd????????
een van de redenen dat ik sport1 heb genomen.
Nu zitten we met pro barca commentator Emile Schelvis, wat een walgelijke vent is dat zeg.
Waarom Callejon?
vraag het jose zou ik zeggen
Real gaat weer lekker anti voetbal spelen. geen di maria en emile schelvis als commentator me dag kan niet meet stuk
Het is begonnnen!!!!!!!!!!!!!!!
En we zijn begonnen...
Panna bij Ronaldo Oow
Wie gaf hem?
Die Villanova straalt ook echt helemaal niets uit. Toen Guardiola er nog was, stond er tenminste nog wat.
Bedoel je qua charisma? Idd. Daarom dat ik me erg hard afvraag of het wel een goed idee was om Tito aan te stellen als hoofdcoach. Tactisch is hij zeker geschikt, maar hij heeft niet het charisma van een Guardiola of een Mourinho.
Liever een Tito dan een of ander gek zoals Mourinho..
Een gek die team in ieder geval laat winnen als we even terug kijken naar vorig seizoen, naar het seizoen van Inter etc. etc. etc.
Barcelona doet het nog steeds vrij aardig ook met die Ti-to Tovenaar, volgens mij had ik ook wel voor dat team kunnen staan met deze spelers!
Pff, irritante zak altijd die Sierd de Vos. Maar toch, je mist hem het meest als hij d'r niet is. Hoe apart logisch dit ook mag klinken :P
Veld is lekker nat
Oei net te diep, bijna benzema
Scheidsrechter is weer lekker ouderwets pro Real.
lol
ja ja hier heb je al weer de eerste huilebalk. KOm op man kunnen de real/barca aanhangers nooit een keer stoppen met janken.
zou erg fijn zijn maar ik verwacht van niet ..
Haha, een Barca lover die over de scheids durft te zeuren, man man man. Julie leren het ook nooit stelletje kleuters.
Tsja krijg je met zo'n nat veld..
Loopt de tijd achter in Spanje? valt me op dat de wedstrijden soms heel laat worden gespeeld, bijvoorbeeld deze zaterdagavond : Malaga - Mallorca 23:00 nederlandse tijd. en natuurlijk deze wedstrijd.
Verder ben ik neutraal, en hoop ik op een mooie pot
Nee, ze lopen niet achter. Ze spelen op Nederlandse tijd
Deze wedstrijd begint zo laat omdat het van de Uefa niet toegestaan is dat er een wedstrijd wordt gespeeld op hetzelfde moment als de Europa League. Je mag altijd een kwartier voor het eind van de wedstrijden van de Europa League spelen. En verder spelen ze zo laat vanwege de hoge temperaturen en cultuur.
Het is in Spanje heel normaal dat de wedstrijden daar zo laat gespeeld worden. Volgens mij is de tijd daar het zelfde als in Nederland. Correct me if I'm wrong.
Geen idee eigenlijk waarom het gebeurt.
De tijd in Spanje is gelijk, dit heeft meer te maken met de cultuur (mensen werken tot veel later) en de temperatuur natuurlijk. Het is danig fijner om te voetballen met 20 graden dan met 30.
haha busquets weer toneel
had hij toch wel geel mogen geven. Twee benen vooruit
Ooooongelooflijk hoe sergio blijft liggen janken weer en 16 keer door rolt. Kon die helemaal niks aan doen met dat veld waar meer water op ligt dan bij een hockeyveld.
Vind het wel heel erg naief van je dat je durft te zeggen dat Alonso er niks aan kon doen..
Je ziet hem inhouden en er zelf van schrikken, meteen zn excuus aanbieden. Wat een unicum is bij Real tegen Barca...
geel Albiol? wtf?
Geel voor Albiol?
Wat een vreselijke voetbal Callejon.
O jee same old story.
Zit op verschillende sites te kijken maar overal hetzelfde liedje, oftewel geen beeld oftewel haperend wazig beeld.
Ik stuur je er wel eentje via een prive berichtje.
hulp is onderweg.
haha real weer lekker smerig aan het spelen, business as usual
Barcelona weer lekker janken bedoel je? Het is toch een mannensport of niet? Als je bij elke bal gaat liggen is het toch niet leuk meer om te zien. Je wilt toch strijd zien?
mee eens, dennis
Ach, zo erg is het er inmiddels aan toe, dat we niet eens meer voetbal kunnen kijken zonder dat een pepe een tackle maakt op Messi.
Stel je voor dat we zouden komen aan 's werelds beste tevens vrouwelijkste voetballer?!
Schalke 04, de temperaturen zijn daar natuurlijk ook anders dan in ons land.
En verder is het levensritme heel anders, Nederland eet om half 6, zij 3 uur later. ;
Wanner Barca zo speelt zouden ze het aller mooiste voetbal nog verder laten zienn.
Wat probeer je nou te bereiken, jochie?
Wat ben je toch ongelofelijk grappg !
Iniesta is tot nu toe zeer slordig met regelmatig balverlies.

Edit: en nu gaat hij ineens beter spelen.
Live kijken http://www.iddaalive.tv/2012/04/canli-mac-izle-lig...
tnx bro, maar jammer dat kleine meisjes het moeten melden.
En wat bedoel je daarmee ?
Streams geven is verboden. Nu gaan mensen dat melden en je wordt je reactie verwijder en wordt je punten aantal verminderd.
Oke , boeit me tog niet
Gebeurd helemaal niets.. Abiol kan moeilijk weg springen..
geen gezicht die nieuwe coach bij barelona.
Sorry niet iedereen ziet er hetzelfde uit en is topmodel
Zeker geen uitstraling en passie zoals Pep (naam zegt het al) die had. Tactisch zal die vast wel ok zijn, maar met zo;n groepje supersterren gaat het er ook om dat je een peoplemanager bent en dat moet ik nog zien met Tito.
real combineert goed
@dnipro ik vat hem niet Xd
Waarom speelt Alba trouwens niet? Wat heb ik gemist?
@schalke 04
Die late tijden komt doordat een Aziatisch bedrijf wedstrijden uit de primera division gekocht heeft zodat ze later spelen. Zoiets dacht ik te lezen, verbeter me aub maar als ik het mis heb.
Nee aziatische willen de wedstrijden om 12 uur smiddags
lijkt me niet .. in het grootste gedeelte van azie is het 6 uur later dus midden in de nacht.
Het ging er om dat de wedstrijden in Spanje rond 12:00 worden gespeeld, zodat de mensen het uit Azië ook konden kijken.
weet iemand waar cuenca is ( de spelling kan verkeerd zijn)
die shirtjes van barca zien er trouwens niet uit man! wie heeft dat ontwerp bedacht?!
Er zijn trouwens wel erg veel Classico's haalt de plezier er uit.
Haha die Coentrao weer op Messi klimmen. Geen gezicht joh
Hahaha worstelen tussen Messi en coentrao
Looool coentrao bespringt messi
messi wordt echt verkracht door drie man daarbinnen sjonge jonge
messi messi
barca overklast die schoppers volledig, same all same all
Raar dat zo'n beetje iedere bal van Alves altijd bij Messi eindigt hoeveel mensen er ook tussen staan.
Whahaham, Countrou lol wat hij deed.
mooie pass alves
Benzema denkt: ''ik zit bij het verkeerde team.....''
Gadver, lijkt wel als die Schelvis de hele tijd klaar komt man. Ook noemt hij Xavi gewoon Xabi. Ik ga wel op Skysports kijken. Met Sierd was het ten minste leuk. Niet geheel objectief maar dat boeide mij bij Sierd niet.
Echt he. Sierd ging gewoon slap ouwehoeren over van alles en nog wat ook al was hij niet objectief het siert de man wel
Is het niet zo dat de V in het spaans uitgesproken wordt als een B ? Dan kan de uitspraak Xabi toch gewoon kloppen ?
Geen idee maar dan is het nog vrij verwarrend voor de kijker.
Je ziet toch gewoon dat Xavi de bal heeft, niet zo zeiken man.
Als er een I of een E achter de V komt dan wordt het gewoon als een V uitgesproken.
4barca4 daar doelde ik idd op, Niet kwa uiterlijk ofzo meer kwa uitstraling richting de buitenwereld.
Je ziet dat ze beide nog niet helemaal in gespeeld zijn.
Precies. Onnodige slordige fouten. Ze zijn niet echt geconcentreerd, maar dat komt in de 2e helft wel, maak je daar maar niet druk om.
Barcelona tikt ze helemaal weg. Real staat met alle spelers op de eigen helft en houdt de bal amper in de ploeg. Jammer, al die goede voetballers aan het verdedigen. Als het zo doorgaat wint Barcelona hier sowieso.
Pedro past er gewoon niet bij. Hij komt veel te kort voor Barca. Ik moet ook zeggen dat ik het schandalig vind hoe Real Madrid voetbalt. Alsof het FC Kopenhagen is stelletje prutsers.
Haal die gek er direct uit man..
wat een smerige schoppers zeg die witte
Niet Doen Albiol!
wtf man die slidingen zijn abnormaal :O dat albiol net geen geel kreeg :O
Prachtig om te zien hoe die Pique heerst achterin!
Barca speelt veel beter maar creeert geen kansen.. vooral tegen Madrid is dat erg gevaarlijk, met één goede counter staat Madrid voor.
hij raakt pedro vol aan en niet eens geel
Speelt netjes de bal?
Ik snap niet dat er mensen zijn die beweren of zeggen dat Madrid ooit Barcelona heeft gedomineerd. Het enigste wat ze doen is op de counter spelen en verdedigen...
Domineren kan met meerdere speelwijzen, hoeft niet alleen maar aanvallen te zijn.
Als je niet aanvalt domineer je ook niet.
Als je gedoseerd countert kan je wel de betere zijn, en laat Madrid dat nu net als de beste beheersen.
Het spel van Barça is puur gericht op balbezit, als je dan niets creëert domineer je ook niet.
nou ja vorige jaar in de supercup was madrid echt wel de betere. En dit jaar waren ze in de beker in camp nou ook de betere tijdens het gelijkspel
Mijn Stream loopt dicht achter niet best.
Ik zit nu in de 20e minuut klopt niet helemaal denk.
Nee 25e minuut bij mij.
Het is alsof real een rode kaart wil pakken...
ach ach de kaartenvragers op op VZ oftewel de barca gloryhunters beginnen weer hoor.
hou toch een keer op man.
Barca voetbalt Real schopt
Heerlijk om te zien hoe Real Madrid door Barcelona altijd gedegradeerd wordt tot een tweede Stoke City
Echt iedereen is Pro Barcelona ik wordt er echt ziek van
Ook op Sky Sports komen ze om de minuut klaar als Messi aan de bal is
90% zijn meelopers. 10 jaar geleden droegen ze allemaal een zidane shirtje. Alles wat Barcelona nu doet is nog niet eens een schim van wat Madrid heeft bereikt. Een lichting goede spelers doet daar niks aan af.
Jij zegt de waarheid ja
Is sky sports ook een betaal zender of is dat gratis of op internet?
Beiden
Ik kijk via Streams
Sky Sports is via Engeland een betaalzender ja
Ik ben ontzettend blij dat de scheidsrechters dit seizoen meer op gaan letten op schwalbes en duikelingen. Het is toch niet normaal meer hoe snel de vrouwen van Barca gaan liggen.
Ja en ze vergeten ook Real kaarten te geven want die komen vanavond weer overal mee weg!
wauw alves, dat kappen was schitterend, maar wat doe je daar nou...
Er wordt maar weer eens bewezen dat er maar 1 Spaanse ploeg is die kan voetballen.
Ik schakel nu in, hoe word er gevoetbald? Alvast bedankt voor antwoord.
Madrid flink onder druk, veel overtredingen nodig. Toch is Barcelona nog niet echt gevaarlijk geweest.
benzema is echt dik man..
Ben ik de enigste die tikka-takka zo saai vind?
Mourinho heeft er weer lekker een potje van gemaakt. Hij heeft zeker tegen iedereen gezegd dat ze maar op de man moet sliden? We hadden al met 10 man moeten staan. Verder worden we helemaal overklast door het positiespel van Barcelona. Toch matig dat er naar 2 jaar trainen geen fatsoenlijk positiespel inzit.
Stel je voor als we een Wenger voor de ploeg hadden, in plaats van Mourinho..
Dit dus, wat een droom is dat man. Wat Wenger met dit materiaal zou kunnen doen, een natte droom voor elke voetbal lief hebber. Maar Real Madrid heeft Wenger in het verleden al een paar keer benaderd. Wenger wil jammer genoeg niet bij Real Madrid aan de gang omdat de visie van Real Madrid te veel verschilt met die van Wenger.
Hm, Ja. Ik hoop persoonlijk dat Mourinho ook na dit seizoen vertrekt.
De beste man staat garant voor successen, maar gebruikt amper jeugd.
Terwijl we toch echt een fantastische jeugd hebben..
Ik bedoel, we zijn in nood voor een rechtsback & laten Carvajal vertrekken.
Hij zal het echt niet slechter doen dan een Albiol...
@shaygiven
Zeggen dat Barca domineert en Real angsthazenvoetbal speelt, maakt dat mij meteen pro Barca?
blijft schande dat een club als Real Madrid zo defensief speelt.
Waarom? Moeten ze open huis spelen?
Ze moeten proberen te domineren. Ze spelen nu alsof ze een degradatiekandidaat zijn die volop gaan verdedigen. Dat is raar, want het is Real Madrid.
Real word weer duidelijk gespaard want er hadden wel wat meer gele kaarten mogen hebben met hun grove tackles zeg!
Voetballend lukt het weer niet dus maar op schopmodus!
hoe kun je nou zo slordig passen?
Lekker Ramos.. nog met zijn hoofd op vakantie?
Geen wonder dat die Spaanse economie voor geen kloot draait. Als je op dit tijdstip nog het ganse volk met een voetbalpotje moet vermaken, liggen ze morgen, terwijl Europa al op volle toeren draait, allemaal nog op 1 oor.
Ik zeg: een totaalverbod op voetbal in Spanje, net zolang voordat de economie weer plust.
ronaldo het er geen zin in
Kidn7
Alves gaf hem.. Lange bal en Ronado kreeg hem in de aanname door de benen gespeeld.
leuk publiek man ronaldo uitfluiten, hebben ze niks beters te doen?
OE messie, prachtig!!!! jammer dat ie er niet in ging!!!
messi messi
Coentrao.. Hoelang nog?
Messi gaat wijkt bijna altijd af naar links maar je weet nooit wanneer die zal schieten!!haha
Hmm de combinaties van Barcelona en counters van Real Madrid zijn toch wat minder scherp dan voorgaande jaren. Nog steeds van een buitenaards niveau maar iets stroever.
Wanneer mag Barca meedoen met vrouwenvoetbal? of kan ik beter ballet zeggen. Sjongejonge wat een mietjes!
pff Coentrao is serieus Real- onwaardig
Pedro is de slechtste speler op het veld. Wat een clown is dat.
Inderdaad, ik raad Barca aan eens een kijkje in Amsterdam te nemen, daar loopt een enorm talent rond op de positie van Pedro genaamd Lukoki
hahahaha
Messi mist nog een beetje scherpte zo te zien.
ongelofelijk dat het nog 0-0 staat
Mooi om te zien dat Real met al zijn miljoenen Barca alleen een beetje kan bijbenen door hardhandig te schoppen. Barca speelt het Ajax voetbal zoals het bedoelt is.
lol ajax geeft miljoenen uit en speelt al jaren matig voetbal. Barca staat 2-3x zo diep in de schulden als real. wat is je punt nou precies?
Wat is jouw punt eigelijk? niks van wat jij zegt heeft betrekking op wat zijn inhoud.
op wat zijn inhoud? misschien zie je het gewoon niet .. het is een beetje een pot-ketel driehoekje ..
Haha barca heeft 2.5 keer zo veel schuld dan Madrid. Schandalig dat die nog mogen voetballen.
Messi speelt weer eens erg sterk, vizier alleen nog niet op scherp.
Ik wou zeggn waarom doet Ronaldo niet mee, maar hij staat er gewoon in..
mooie counter
Ik snap ook niet dat het nog 0-0 staat. Als je ziet wat voor mogelijkheden er liggen om een goal te maken.
Nou hoeveel? Ik heb nog geen grote kansen gezien? Alleen een gevaarlijk schot?
iedereen zeuren voor een stream... koop sport 1, eerste drie maanden voor 5,- daarna 15,- nou zeg poeh poeh, dan kan je alle topvoetbal zien wat er is!
mensen die via omstandigheden geen sport 1 meer hebben of kunnen krijgen, dit is niet voor jullie bedoeld
sommige mensen hier op vz zijn nog jong en leven van zakgeld. dan is 15 euro gewoon geld.
Counter poging Barça mislukt.
Jammer van die slechte pass, maar Iniesta bewijst weer even waarom hij de Don is.
ah iniesta, passeert 3 mensen en dan zo een lelijke pass
2e kans Madrid en beide kansen zijn ook de grootste van de wedstrijd. Barca heeft dan wel 70% balbezit, Madrid controleert gewoon weer.
Echt geen gevoel dat dit een clasico is zeg.
80 -20 balbezit voor Barcelona want Real kan alleen schoppen!
Mensen die maar blijven roepe over dat Madrid verdedigend voetbalt, Wat moeten ze doen dan? moeten ze in het mes lopen van dat zaalvoetbal van barcelona? Je moet er alles aan doen om te winnen?
de glory hunters van barcelona beginnen alweer hoor, het was eindelijk lekker rustig in de zomer triest om te zien.
ze moeten aanvallen. maar dat lukt niet, want barcelona domineert en spreek voor jezelf
die benzema, wat een hout zeg. zit niet lekker in de wedstrijd
iniesta is zon held. Na Messi en Ronaldo is hij de beste, misschien zelfs voor ronaldo
Ik zou zeggen voor Messi. Ronaldo doet ontzettend veel alleen. Messi speelt echt stukken minder zonder iniesta etc. Neem als voorbeeld alleen al de prestaties bij het nationale team...
Zoals verwacht en eigenlijk bij alle classico''s van de laatste jaren deklasseerd Barcelona Madrid weer maar mist ook veel kansen waardoor het nog iets lijkt voor hen.
Behalve de laatste Clasico van vorig seizoen, toen Real won met 1-2 in Camp Nou ;
Ook toen was Barcelona veel beter maar miste het teveel kansen. Barcelona is gewoon veel verder dan Madrid en ik zie niet hoe ze dit gat kunnen dichten de komende tijd.
Totale dominantie.
Nu overdrijft die scheids echt. Pro-real!
hou nou toch eens op met dit gezeur joh. sommige mee, sommige tegen. dat is voetbal. anders ff briefje sturen naar blatter dat ie opschiet met zn video-gedoe.
Zo Iniesta krijgt een schop geen vrije trap en Khedira struikelde over zijn veters en wel vrije trap!
Hoezoo weer voordeel Real!
Waarom speelt Marcelo niet btw? Geblesseerd?
Want ik vind Coentrao toch echt een klasse minder..
Goede ingreep Valdés!
jah en dat is al jaren zo james! elke classico van de laatste 5 jaar zaten rode kaarten bij die niet gegeven waren!
Ronaldo beslist deze wedstrijd na een counter, nadien wordt er op de ouderwetse Italiaanse manier catenacchio gespeeld
Ronaldo is echt nergens te bespeuren
Waarom zit kaka thuis terwijl ozil als een natte krant speelt
Ronaldoooooooooooooo haha dag Pique
Je kunt niks zeggen van Albiol. Verdedigt nice tot nu toe
ey mensen bij die site waar j e online kijkt is het in t turks hoe kan ik live kijken
ooh ronaldo dolt pique helemaal uitt man!
Lekker Ronaldo!
Mooie actie van Ronaldo
Als Barcelona meer kansen af zou maken dan zouden ze de dominantie waar Mourinho het over had gewoon dik gehad hebben, overigens vind ik dat ze dit wel sowieso hebben, maar we spelen het spelletje maar mee zeg maar.
jongens, ik schakel net in.
Wie is er beter? Grote kansen gemist ofzo? bvd
Ik mis Kaka shit.. En opvallend genoeg.. ik mis Di Maria
Denk dat ik toch maar eens zo naar bed ga.
Haha prachtig hoe ronaldo Pique helemaal weg speelt.
Hehe, eindelijk even een leuke actie van Ronaldo.
de barcelona glory hunters kunnen alleen juichen als je ze er gratis doorheen laat lopen, Maar als een ploeg verdedigend & gegroepeerd kan spelen hebben ze altijd wel een smoesje klaar.
trieste boel.
Madrid speelt gewoon prima.
Ach ja, je moet wat hè om het meest opzichtige niet te willen zien.
Geel voor Sanchez aub
Haha, Rosell en Pérez op de tribune. Lijkt me altijd gezellig met die twee. Ze kunnen elkaar niet uit staan.
Niemand kan Rosell uitstaan.
Ik vind die Sanchez echt helemaal niks, is te langzaam voor dit spel lijkt het wel.
hij was erg snel hoor.. (unidese tijd)
Geen geel? Haha wat jammer dit...
dikke schwalbe van alexis, moet hij echt afleren..
wauuuww. wat doet Alexiss hmmm
lekker duikenn
Terecht geen Penalty
ik mis fabregas en bij real di maria
haha schwalbe van sanches
Pff Sanchez maakt zijn reputatie weer waar, maak nou geen schwalbes!!
haha wat een slechte swalbe sanchez
waarom geen geel voor sanchez?
ja hoor het acteer werk is weer begonnen
Als je deze wedstrijd verglijkt met Man United Everton van maandag snap ik niet dat mensen nog uitkijken naar El Classico. Gaaaaaaap
Lekker aan het duiken Barca?
Speel Messi toch in Xavi.. Ipv dat domme schot.
sanchez je bent een schande!
Xavi prachtig!! scheelt 20 centimeter!
Wel een swalbe maar die akte van Ramos is helemaal zielig om een kaart te vragen!
En dan zeggen dat die schoppers dit niet doen!
Messi vroeg zojuist ook om een gele kaart voor Albiol. ;
En?
Doen ze allemaal alleen Real verdiend ze maar krijgt ze niet als het een 100% is!
Waarom krijgt sanchez geen geel? Schandalige schwalbe weer. Hard spelen is ook slecht maar je collegas kaarten aannaaien is nog 100 keer zo erg.
Idd geen penalty.
En maar vragen om kaarten. Wat zou ik toch graag eens scheidsrechter willen zijn.
Hhhhhhhhh, kom op Schelvis. Past niet bij Barcelona zo'n valpartij. Dit zijn eerste Real Barca?
hoe speelt the wizard of Oz?
Bagger.
Iniesta, wat een dribbelaar, die heeft de bal echt aan een touwtje.
pfff schwalbe koningen daar
iemand een stream plzzzzz
joww man.
als je een gratis streams wil in HD met NL commentaar (onbeperkt voor het hele seizoen) moet je ff kijken op
http://bit.ly/p4b5pc
kan je hele seizoen onbeperkt kijken en ook nog naast de eredivisie alle andere competities (premier league, Spaanse league)
zo doe ik t al jaren
Heeft real de bal wel eens langer dan 5 seconden... pfff barca domineert weer eens
IS gewoon geel scheids. Duidelijke schwalbe. Ze blijven maar doorgaan bij Barca.
waarom krijgt barca nooit geel? Zo gaan ze het nooit afleren, ik hoop dat hij hier nog zwaar geschorst voor wordt
Geef die duikelaars eens een gele kaart.
madrid is nu 4/5 keer over de middenlijn geweest??? En dat noemt zich topclub. tobclub zal je bedoelen
Zit Ibi weer es op de tribune of de bank dit keer?
Tribune!
Wordt ook niks zo he.
Tribune.
Gratz sanchez! je 100e schwalbe in je carierre!!!
Madrid is echt matig
@migi84
Haha, ik dacht precies hetzelfde :P
ik wist niet dat Stoke city weleens kampioen werd?
Hypocriete barca glory boys
Je moet niet eens aandacht besteden aan die reacties, laat staan om daarop te reageren.
Benzema, pannekoek, ik erger me echt kapot aan zijn spel. Gooi Higuain er maar in, dank je.
Met Higuain komt Real niet over de middellijn.
Sanchez is een geweldenaar. Schwalbetje hier en daar door de vingers zien.
Pepe is een geweldenaar. Schop hier en daar door de vingers zien.
True, true
Real blijft met hangen en wurgen overeind.
hmm de barca van 2 jaar geleden was veel leuker om te kijk
Hoe kan dit geen geel zijn?
Dat vraag ik me ook af want gaat nergens meer om natuurlijk!
Is een 100% kaart en weer krijgen ze hem niet!
haha die 2e van alexis, hij wilde wel maar bedacht zich :P
messi kaarten aannaaier.
Ja man, want dit was zeker geen gele kaart? Doorgebroken speler was het, daar mag je best een kaart voor geven.
Albiol had al 2x geel moeten hebben. Ongelofelijk dat hij er geen 1 kreeg.
Ik zit jou reacties een te bekijken maar snap niet dat jij een groene balk hebt want er staat geen enkele fatsoenlijke reactie hier waar voetbalverstand uit blijkt!
Leer eerst maar eens het spelletje voetbal!
WTF geen kaart albiol!!!!!!
Gewoon geel voor die maffe Albiol.
Arbitrale dwaling dit.
Had dat geen geel moeten zijn? Xavi draait weg en zonder de tackle van Albiol had hij alle ruimte voor een schot.
zie messi om een kaart vragen, omg
Real mag zeker niet klagen over de scheidsrechter.
Goed aangenomen van Messi en Albiol heeft een overtreding nodig om zijn dekfout goed te maken. Die gaat het einde van de dag niet halen zo.
het real van 15 jaar geleden was leuker om naar te kijken de laatste jaren dramatisch
ja Real is in verval. Dat willen een hoop mensen niet geloven maar inderdaad, vroeger waren ze vele malen beter dan tegenwoordig. Nu kunnen ze zelf met vele miljoenen nog geen mooi voetbal laten zien. In de CL werden ze kapotgespeeld door een ploeg met veel jeugd genaamd Bayern
Messi die om een gele kaart bedelt -_-
Slechte vrije trap.
Dit hoort gewoon rood te zijn.... -.-
hhahaha lachwekkend deze scheids dat hij hier niet eens geel voor geeft
Barca kaartennaaiers
wil madrid een kaart pakken ofzo?
De 'real fans' mogen wel wat objectiever naar de wedstrijd kijken. Ze spelen gewoon matig en verdedigend.
Arbeloa geel.
Alleen barcelona speelt mooi voetbal jongens dat jullie het ff allemaal weten.
Alles anders dan barcelona is niet mooi & eigenlijk schandalig, We kunnen alle andere TOP clubs wel ff opdoeken want barca speelt eigenlijk als enige voetbal.
Doe niet als een vriendje en geef toe dat ze Real Madrid van de mat tikken.
Terecht geel maar waarom rolt hij nog 5 x door?
Heb wel medelijden met Real fans. Altijd weer een 100% Pro Barca commentator.
ja ? je zou beter eens goed lezen dan weten we wie er over real zit te dutsen.
Get a live jesus
Random of the week ?
ja wat een bangerik die scheids, die Albiol ontsnapt 2 keer aan een 2e gele kaart! belachelijk!
Ohh wat een show af en toe
Kijk op Wiziwig.tv goede stream
arbeloa had nu rood moeten hebben (2x geel)
Wat een houthakkers, dat Real Madrid.
kom op real! voetballen!!
Bahhh vieze overtreding hoor Marcherano
Opdonderen Busquets!
Lekker weer als vanouds duiken, meteen geel geven en de tweede keer rood. Dan moeten ze het maar voelen.
nou jongens, barcelona krijgt ook is geel, nog iets te zeuren?
wie een stream wil : http://www.thefirstrow.eu/watch/136810/1/watch-fc-...
Wtffff dat was even een flinke portie van een tackle van mascherano :O
Met zulke scheidsrechters tegenwoordig zou je toch wensen dat Collina een paar keer gekloond wordt zodat hij alle wedstrijden kan fluiten.
We missen zeker een type Colina tegenwoordig.
We missen helemaal geen media geile hypocriete scheids.
Nu na zijn scheidsrechters carriere is dat inderdaad zo maar destijds was het gewoon een topper.
Juist want dan had Real al zeker met 10man gestaan!
Dat is best mogelijk La-roja.
Komt Sergio daar niet gewoon zelf met gestrekt been vol in?
Wie is er beter de eerste helft?
Gaat Real ook nog voetballen?
Albiol had er allang af gemoeten, jammer dat de scheidsrechter bang is voor Mourinho. Of zou hij omgekocht zijn?
yep en dat is de eerste rode kaart van het jaar bij el clasico voor real die niet gegeven is
ik vind Coentrao goed spelen vandaag aan madrids zijde
ah jammer buitenspel van real
0-0 pffff als ze hier niet van kunnen winnne dan weet ik het ook niet meer..
Rust
Saaie 1e helft
is dat Borat naast Mourinho?
Dat is die epic gozer toen mourinho vilanova bij de oog greep Hahhaa lach me kapot!
0-0.. word leuke 2e helft
Hahah, die man met die snor. Wie herkent hem nog?
haha ja, van die foto dat mourinho in dat oog van vilanova prikt?
Ja van die Clasico met die masale vechtpartij voor z'n neus en hij staat daar gewoon voor zich uit te staren alsof er niks aan de hand is.
De creep die op de achtergrond stond op die foto waar Mou Tito's oog prikte.
hoop dat higuaín erin komt voor benzema, die bakt er vandaag niet zoveel van.
Ik kijk uit naar de Engelse competitie, ik word zo moe van dat Spaanse gejank. (aan beide kanten)
In Engeland krijgt een speler een trap, veegt het gras van zn broek en loopt weg, hier is het altijd maar zeuren en kaarten vragen. Dit speelt voetbal haters die altijd zeuren dat het aanstellers zijn zo in de kaart. Fijn dat ze goed kunnen rondtikken, maar geef mij maar een knokpartij tussen Newcastle n Liverpool oid
Di Maria en Marcelo erin kom op.
Wat ga je met Di Maria doen als je bijna niet over de helft komt? Madrid speelt vol op de verdediging, de eerste helft toch en geraakt niet vooraan. Het loopt al vast in het middenveld. Als je dat wil oplossen moet je een extra middenvelder centraal brengen, maar laat die nu net in Madrid op zijn bank naar de match zitten kijken.
hey daar is die kerel van die foto hahahah
Is Marcelo geblesseerd?
Wat is de reden dat hij niet speelt?
Mourinho kiest wel vaker tegen sterke tegenstanders voor Coentrao omdat hij de betere verdediger is.
Hm, ja. Dat is waar.
Maar ik vind Marcelo verdedigend echt niet minder dan Coentrao.
Aanvallend is Marcelo ook een klasse beter.
Miss vanwege het feit dat Marcelo laat terug was.
Albiol had er allang vanaf gemoeten. Is die scheidsrechter bang voor Mourinho ofzo?
nee die kaart was voor Xabi
Daar ben ik me van bewust. Echter heeft hij twee overtredingen gemaakt die overduidelijk geel waard waren.
Die overtreding tegen Xavi was geel waard ja. Die andere heb ik niet op gelet.
Dat moet het wel zijn ja, of anders omkoperij. Een blinde die buiten het stadion stond kon namelijk nog zien dat Albiol niet meer op het veld had mogen staan.
Die eerste gele kaart was voor Alonso.
0-0 staat het. beide ploegen zijn nog niet 100% procent. madrid ligt onder vuur van barça en het lijkt alleen een kwestie van tijd dat barcelona een goal gaat maken. verder fluit de scheids een goede wedstrijd. tis jammer dat madrid haar best doet om rood te pakken
Een vraag.. Waarom kreeg Albiol geel? .. Alonso moest toch geel krijgen (begin van de wedstrijd)..
Was fout van de regie in Spanje, uiteindelijk heeft Alonso wel gewoon die gele kaart gekregen.
Is ook zo, de regie was verkeerd bij die fase, Albiol stond op 20 meter van de scheids toen hij die kaart trok, gewoon slecht gezien van de regie dus.
Ow dankjewel! Ik dacht al.. waarom blijft Albiol die domme overtredingen maken met geel opzak
Nee maar daarna kreeg Albiol alsnog geel, oftewel hij had 2x geel moeten hebben.
Maar goed, arbiters kunnen fouten maken.
Sorry maar is het heel raar als ik Ronaldo een matige voetballer vind? Scoren kan hij wel ( tegen al die dwergen in de PD, nauwelijks in de CL) daarentegen heeft hij echt nul creativiteit en nul betrekking bij het spel. Overrated?
Ja, Real Madrid zou Cabral moeten halen.
Ik bedoel, hij bewijst wekelijks het niveau aan te kunnen bij Feyenoord
Nee betekent dat je geen voetbalinzicht hebt, meer niet.
hij heeft een paar voorzetten en diepte paasjes gegeven, paar trukjes gedaan en dat was het, maar om nou te zeggen dat hij een matige voetballer is? de rest van het team helpt ook niet echt mee met onder andere ballen van hem goed aannemen enz..
Goede voetballer maar kan natuurlijk niet tippen aan Cabral en Gervinho!
Niet raar hoor, moet je wel zeggen dat hij 10 goals maakte in de CL. ;
Misschien Cabral halen???
Nee dat is niet raar voor iemand met cabral in zn naam
Matige versie van de clasico tot nu toe
Als Real zo blijft spelen weten we in ieder geval dat hun niet gaan scoren. Kijken of Barcelona wat meer kansen kan creeeren.
wanneer komt er nou is een scheids die zich 100% aan de regels houdt ? comentaar op de scheids geel! vragen om een kaart geel! etc. etc. dan had real nog maar 3 man in het veld gehad zoals gewoonlijk en barca nog maar 7 ;
Spaans voetbal zuigt keihard, dit is het beste wat La Liga kan bieden
Messi laat gewoon weer zien dat hij een klasse verder is ! Doelpunten komen wel ! Ze domineren iig
Geweldige spelers dit real, maar als het op echt voetballen aankomt zijn het schooljochies vergeleken met de Barça spelers..
Weinig grote kansen. Eigenlijk geen. Real wil counteren en denkt schijnbaar daarmee de meeste kans te maken. Volgende week gelukkig weer Pepe, wat is Albiol om te janken. Waarom Callejon speelt is mij ook een raadsel.
Wat is de reden dat Marcelo niet speelt?
Mourinho geeft de voorkeur aan Portugezen in belangrijkere wedstrijden.
Haha, verklaart een hoop.
Kaka zou goed van pas komen in deze wedstrijd.
Verder dat Coentrao de voorkeur krijgt boven Marcelo is echt een raadsel...
In verdedigend opzicht vind ik Marcelo niet minder dan Coentrao, en aanvallend voegt hij zoveeeel meer toe.
Chimaera
Ooit wel eens over nagedacht dat Marcelo nog op de olympische spelen heeft gespeeld en misschien nog rust nodig heeft? Daarentegen is Coentrao de betere verdediger van de twee, Marcelo de betere aanvaller en aangezien Real deze wedstrijd toch niet aanvallend speelt lijkt mij dat een logische keuze.
Nou Albiol speelt niet eens zo slecht, heb hem veel slechtere wedstrijden zien spelen in het shirt van Real.
Matige wedstrijd van 2 kanten.. ik had meer verwacht.. ze moeten beiden nog een beetje inkomen denk ik.. over paar weken zal het er vast wel wat beter uit zien.
Hahaha...
Je had gelijk toen je zei dat Callèjon 2de rechtsback werd. Echt schande...
Marcelo+ Kaka hadden dit Real kunnen redden.. maarja..
Waar haal jij Kaka vandaan, die man is allang op. Over fanboy gesproken..
Kaká op? Kaká behoort nog steeds tot de besten.. maar goed.. wanneer Kaká in de basis bij Milan speelt en Europa verovert met zijn magie.. dan spreek ik je wel.
Real wint wel, Barcelona komt er niet door.. het wachten is op een goede counter van real.
De saaiste clasico ever dit!.. Wij doen niks man (eigenlijk hoeven we niet maar toch)..
Een beetje spannend maar..
Sanchez valt zwaar tegen in de eerste helft
Geen super Clasico. Barcelona heeft veel balbezit, maar echt extreem veel kansen hebben ze ook niet gekregen.
Ik ga serieus stoppen met kijken, snap sowieso waarom ik ging kijken. Spaans voetbal is typisch voetbal. Engels voetbal is entertaiment. Ik kijk serieus liever naar een Everton - Man Utd van laatst dan dit.
beide teams spelen heel erg sloom. geen tempo, het is vooral schoppen en slaan(vooral real) en het is ongelooflijk saai , als je kind teveel suiker op heeft en hij springt op en neer moet je hem deze wedstrijd laten zien ..... 2e min slaapt het kind al
Barca mist iemand met diepgang. Normaal kan Pedro dit, maar hij zit totaal niet in de wedstrijd. Barca moet zo snel mogelijk Villa / Tello erin zetten, want deze spelers zorgen wel voor diepgang. Real Madrid speelt verder verdedigend en dat is volkomen logisch, aangezien er ook nog een tweede duel aan komt.
Alexis kan het positiespel niet aan, als Villa helemaal fit en in vorm is zal het stukken beter gaan.
Pedro de hemel in prijzen en daarna wordt Alexis beticht van slecht voetbal.
Wat is dit alles-omgekeerd-dag?
Daar ben ik ook van overtuigd, aangezien Villa voor diepgang zorgt, goed combineert en ruimte maakt voor Iniesta en Messi. Hopelijk komt Villa er snel in, want dan wordt Barca veel gevaarlijker. Daardoor kunnen spelers als Messi, Iniesta en Xavi een steekpass geven, waardoor er meer ruimte ontstaat.
@psv3183
Volg je het uberhaupt wel? Alexis speelt dramatisch.
Dus omdat hij een slechte wedstrijd speelt, kan ie het meteen niet aan?
Volkomen logisch?
Naa, met deze opstelling doe je afbreuk aan Ronaldo, Benzema özil. Echt zonde..
Tja, maar je kan nu niet vol op de aanval gaan, want dan ontstaat er juist ruimte voor Barca en komen ze er wel doorheen. Nu komt Barca niet door de verdediging doordat ze geen diepgang hebben en dus creëert Barca niks. Het is niet altijd leuk om te zien, vooral als er zulke goede spelers staan, maar Real Madrid gokt gewoon op één goede counter en anders hopen ze het woensdag thuis af te maken.
Het is weer als vanouds het overdreven gedoe van de Barca aanhangers tegen de Real aanhangers.
Niemand die is een keer objectief kan zijn. Ze moeten voortaan bij de Clasico's maar geen live meepraten meer hebben, wat slaat helemaal nergens op.
(dat is even overdreven uitgedrukt, ik weet wel dat er mensen zijn die hier objectief zijn, maar dat is maar 1% ofzo)
Ik mis Kaka!
Nou.. ik hoef Kaka absoluut niet de hele tijd naar de bal zien staren en als een hond achteruit zien rennen..
Kaka naar milan. Dat mis ik.
Mourinho is sowieso een dwaas dat die debiele duitser er in staat ipv kaka
Saaie pot dit.. geef mij idd maar engels competitie.. of jupiler league xd
Mourinho is bang om te verliezen. Vandaar dat hij callejon erin zet. Als ze dan verliezen zegt hij dat hij deze wedstrijd niet serieus neemt.
Wel grappig elke overtreding van Real moet geel zijn en mascherano schopt coentrao neer en ik hoor niemand. Overigens had Sanchez ook geel moeten krijgen voor de schwalbe.
het was geen schwalbe. het was ook geen penalty
die is een goeie haha
Hahaha, het was een schwalbe. Hij werd niet geraakt door Ramos en ging naar de grond om een penalty te versieren. Lijkt me toch een schwalbe.
Het was wel een Schwalbe, Barca kreeg een corner omdat Ramos de bal krijgte, Alexis kreeg er sowieso niet bij en liet zich gemakkelijk vallen.
*sigh* op zo'n moment let jij alleen op de vallende of niet soms? ik raad je aan om de herhaling via ieders perspectief te kijken
Mascherano kreeg toch ook gewoon geel? Professionele overtreding om de aanval eruit te halen, net als de Real spelers doen. Alleen als je 20% balbezit hebt zul je vaker dat soort ingrepen moeten doen.
Sanchez moet dat soort dingen niet doen, wat mij betreft haalt Vilanova hem eruit voor zo'n actie.
Albiol had minimaal 1x geel moeten hebben, als fanatiek Madrid-fan kan je dit niet ontkennen.
Hij kan alles ontkennen wat met real madrid te maken heeft...
Ze staan allebei erg goed in verdedigend opzicht. Barca heeft de bal maar is niks nieuws. Real staat wel heel erg verdedigend opgesteld. Ronaldo en Callejon soms opgesteld als rechts en linksback. Dan krijg je geen aantrekkelijke wedstrijd nee.
madrid ? Loop even in het mes dat moet namelijk van de barca gloryhunters op VZ.
stop met zeuren. je geeft erg veel om barcelona
Of toon effe wat ballen met elftal ter waarde van een half miljard op het veld.
ik ga married with children kijken.. dit is geen zak aan
Dat is al helemaal kut :P
yea al bundy
Voetballend totaal niet onder de indruk van Real. Maar wat zijn ze slim zeg. Van die kleine overtredingen die telkens een combinatie tegenhouden. Wel nodig soms, want anders snijden ze als een mes door boter door de Real-muur.
Alexis voegt totaal niks toe aan het spel en met die smerige duikeling maakt hij Barca's naam alleen maar vies. Wisselen per direct. Busquets wordt overigens wel goed aangepakt. Xabi mooi met de benen gestrekt en vooruit. Albiol had inmiddels rood kunnen hebben en die van Mascherano was wel erg gedurfd.
Tijd dat Barca er een goal of twee inprikt.
Saaie wedstrijd. Real verdedigt weer veel en Barca komt er niet doorheen, maar lost wel (vaak kansloze) afstandschoten. Messi was nog wel twee keer voor het doel gevaarlijk.
Ik erger me echt dood aan commentator Schelvis van Sport 1. Wat is dat een verschrikkelijk partijdige commentator. Ik heb me werkelijk kapot gelachen om het volgende;
(situatie) Alexis maakt een van de slechtst uitgevoerde schwalbes ooit.
Emiel: "dat past toch niet bij Barca, die onnodige valpartijen"
Weet hij überhaupt wel iets van voetbal en kent hij Barcelona??
Daarom kijk ik dus geen sport 1, geef mij maar amerikaanse televisie.. Espn3 is ook de wedstrijd op.
Hij kijkt alleen de Italiaanse competitie :P
Haha, ik heb Sport1 na 10 minuten al uitgezet. Wat een idioot die Schelvis. Ben mooi naar Sky Sports geswitched. Daar krijg je ten minste objectief commentaar.
Wat geniet ik van sergio busquets & iniesta vooral busi toont weer waarom hij de beste dm van de wereld is. Jammer dat mourinho de spelers van real weer omgetoverd heeft tot wilde dieren die er geen mooie wedstrijd van willen maken en weggespeelt worden
Real speelt gewoon netjes, en niet als 'wilde dieren'. Callejon speelt als ingezakte rechtsbuiten omdat Arbeloa en Albiol veels te slecht zijn om het alleen te doen. Alexis mag wel eens geel krijgen voor het makkelijk vallen telkens. Je ziet dat Barca Real naar achteren dwingt, maar als Real de bal heeft zoeken ze direct de weg naar voren toe.
Real wil verdedigen omdat ze uit spelen bij Barcelona en dan wat aanvallender bij de thuiswedstrijd lijkt mij.
Hopelijk komt Di Maria erin.
Die sanchez lijkt individueel helemaal niet zo sterk als dat wat van te voren verwacht hadden. Hij kreeg bij Udinesse gewoon de nodige ruimte om zijn snelheid in stelling te brengen en moest het vaak met 1 directe tegenstanders zien uit te vechten.
Bij Barcelona waar ze op de helft van de tegenstander spelen, blijkt het toch een stukje moeilijker te zijn. Valt me echt tegen die Sanchez. Als ik hem bij de begin 11 zie staan dan heb ik niet zoiets van, yesss sanchez erin, vlammen wordt dat vanavond!!
hahahah Premium goede reactie.
wie is die man met die snor op de bank bij Real?
Blink182
Ik mis Kaka helemaal niet Real wordt gedomineerd door Barcelona en het is slechts een kwestie van tijd voor Barcelona een goaltje gaat maken. Dan moet Real wel iets meer uit zijn schulp komen en dan hoop ik dat Barcelon het al vroegtijdig afmaakt.
Ik hoop dat het vanavond gewoon word beslist met een nulletje of 3 á 4.. dan hoeven we volgende week ook niet kijken naar dit schande spel...
sinds wanneer verdedigt Ronaldo mee? of komt 't doordat hij geen bal krijgt.
come one hoop op leuke 2e helft winnaar maakt niet uit!!!!
Voor het eerst mis ik di Maria.. Ik zou Ozil eruit halen en Di Maria op 10 zetten.. Ozil is blijkbaar niet fit dat zie je aan alles..
Het lijkt wel alsof Barca er elke minuut een gloryhunter bij krijgt, want ze doen alsof dit de eerste classico is en verrast zijn dat Barca 70% balbezit hebben.
messi is the king of the footballers
Barca mist wel een echte centrum spits zie je wel weer. Ze proberen alles via de combinatie en te breien. Messi komt de ballen ophalen waardoor niemand in de spits staat. Dan krijg je geen diepte. Oude liedje dus.
jij hebt niet zo veel verstand van tactiek he..zoiets noem je een valse nummber 9. dit doet barcelona jaren
Barcelona wint met 3-1
1- 0 messi
1-1 benzema
2-1 iniesta
3-1 messi
Hopelijk valt Di Maria in voor calleti.
Had het hem het liefst basis gezien.
Hopelijk valt Di Maria in voor calleti.
Had het hem het liefst basis gezien.
Zie nu een paar herhalingen. Het was een overtreding op Alexis maar hij valt veel te laat waardoor het inderdaad op een schwalbe lijkt.
@footballfr nee hoor ik irriteer me er ook aan.
Waarom heeft Mourinho 2 horloges? Geluksbrenger?
Geld teveel.
Nee, ik denk 1 normale en 1 stopwatch.
heb toch maar deze wedstrijd gekocht.
hopen dat leuke wedstrijd word!
Ozil speelt zo slecht de laatste paar wedstrijden.
Naar wie die lange bal..?
Die Breivik is ook een crazy mannetje he.. Ff offtopic...
Barcelona Real moeten in de 2e helft even beter voetballen pff..
Barcelona moet beter voetballen?
Tuurlijk, scoren is beter toch ;
Sanchez raakt veel te vaak die bal kwijt, wisselen die gozer.
Slordige passes over en weer. Niveau moet hoger.
Schelvis geeft niet echt fijn commentaar, volgende Classico toch liever weer Sierd.
Eindelijk heeft tie geel.
Schandalige overterding hier op busquets, weg met dit soort spelers! niks te zoeken in el classico
Medelijden met ozil, dat hij bij zo een schopploeg speelt
En dan doen Pepe en Marcelo nog niet eens mee.
Albiol is zoo domm
nou dat moest al de 3e gele kaart voor albiol zijn.
Iniesta. jankerd
Albiol krijgt (eindelijk) geel.
Hij was al 2x ontsnapt aan geel.
vieze elleboog van pedro.. kan ie beter laten
Ik denk dat ik fan van barca word.. als xavi, iniesta en messi stoppen met voetballen.
)
wie aanbid je dan? busquets, sanchez, pinto tssss
ik hoop op penalties maar ik denk dat barca dan wint want real is zo slecht met penalties bijv bayern-real halve finale cl vorig jaar
Volgende week komt er nog een wedstrijd he (;
oh wist ik niet bedankt dat je het zegt
Zo dat had rood moeten zijn voor Pedro. Vieze elleboog.
Weer geen kaart voor Sanchez...
sanchez walgelijk ventje
Vreselijk die Sanchez
schwable alexis!! Wisselen die loser!!
Waar zijn de Barca fans met hun mening over die elleboog?
oke, dit was een duikeling van sanchez en hier KON ie er geel voor hebben
Echt een Barcelona speler die Sanchez, liggen op die lekkere grasmat.
Ronaldo lkkr bezig lol barca speler heet gebakerd
Aub geel sanchez nu. 2e zielige schwalbe.
Sánchez, flikker toch op man! Klein kind.
Hahaha, was dit op de bal? of raakt hij Alexis niet...contact in de 16=strafschop...2x nu
Alexis weer. Word echt moe van die jongen. Wisselen voor Villa
Hij wordt echt gehaakt...
Volgens mij niet. Hij voelde iets en ging gelijk plat.
Sanchez stap eens op man.. word gek van jou. Er zitten spelers op de bank die toch echt wel beter kunnen.
Jaaaa Real LOL
haha 1-0 Ronaldo!!!!!!!!!!
0-1
waar kun je de wedstrijd op internet zien?
nergens, tenzij je van een diashow houdt.
Neem een abonnement.
http://www.thefirstrow.eu/watch/136810/1/watch-fc-...
typ gewoon bij google in:'' watch real madrid vs barcelona live stream''
goaaall ronaldo! 0-1 !
Gooooooooooaaaaaallllllll Ronaldo!!!! 0-1
wauw, dit is echt kut
0-1
Ronaldooooo
Jaaaaaa Ronaldo...
lol
Hahahah ronaldooo!!!! haters stil zijn!!! sssssttt!!
Typisch weer. Real 1-0 Ronaldo uit corner.
Ronaldoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Goal!! ronaldo
Gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0-1
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 1-0 Ronaldoooooooooooooo
Hoezo onterecht!
haaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaa Ronaldo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaahahahaha
Ronaldo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daar is ie ook nog de goal voor Real.
Hoppa Ronaldo 1-0
cr7!!!!!!!!!!!!!!!!
Lekkere kopbal hoor, karma voor die schwalbe
0-1.. Wie had het gedacht? hmmm Not the Barca supporters
Ronaldo!!!! Haha lekker hoor.
Ronaldoooooooooooooooooooooooooo goooooaaaaaaaaaaaaaaaaal!!!
Stil maar ronaldo haters.. xD
Wat een heerlijke kopbal zeg. Schitterend.
Karma Sanchez !
ronaldo wat een beest is het toch ook
Goal Ronaldo, omgekeerde wereld. Wissel trouwens alsjeblieft Sanchez, want ik irriteer me mateloos aan hem. Hij verliest alleen maar de bal en maakt telkens schwalbes.
Lekker Ronaldoo.
Goallassoooooooooo. En terecht, Barcelona alleen maar duiken en 2e helft niets gezien nog.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Ronaldoooo
Slecht verdedigd zeg!
Ronaldo die heeft volgens mij al in de 3 laatste classico's gescoord!(met deze erbij)
Tja wat doe je eraan , wedstrijd domineren , geen strafschop meekrijgen en dan gebeurt dit in de actie die volgt...
Waarom doet Sanchez dat nou weer trouwens? Had ook al 2x geel moeten krijgen.
Natuurlijk hè kerel want real had zeker al met 9 man moeten staan!
Lekker Ronaldoo
hahah dit is echt lachwekkend
haha alweer gelijk
Pedroooooooooooooooooooooooooooo 1-1
Ronaldooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!! Onverdiend Maar WAT Geeft Het!
Pedrooooooooo!!!
Verdiend!
1-1
Jajajajajaja!!! 0-1!!
Zo dan is het weer 1-1 en meer dan terecht natuurlijk!!!
1-1 ... ongelofelijk ...!
1-1!!!!!!
wauw het gaat snel.
gaat lekker zo
1-1 pedrooooooo
Haha , Ronaldo scoort. 0-1 Totaal tegen de verhouding in maar wat maakt het uit. Hebben jullie trouwens wel het gevoel dat het een echte clasico is / Ik vind het namelijk zwaar tegenvallen.
Mooi ! Hopelijk zien we nu wat meer actie in plaats van schwalbes en matig voetbal !
1-1, zo dat is snel :P
Gooooooooooool Barcaaaaaaaaaa waaaaaaaat dan Real fans woppaaaaaaa
dat zou ik pas zeggen als barca voorstond
1-1 pedro!!!!!!!!!!!!!!!!!
1-1 :D hahahaha oke.
hahahahahaha 1-1
Wat een aanname van Pedro, de beste ter wereld hierin.
Iig een van de koelste afmakers ter wereld. Neemt geen bal verkeerd aan op weg naar goal en schiet altijd elke 100% kans erin.
Haha, alweer 1-1.
hahahahaahahahh 1-1 pedro hahahahaah!
kut...
Zo snel de 1-1
LOL snelle goal
wtf zo snel de 1-1
Het is toch haast moeilijk te geloven hoe ronaldo en messi jaar in jaar uit maar zoveel blijven scoren! Ik denk dat we pas over 20-30 jaar beseffen hoe bijzonder het is om 2 zulke spelers tegelijk mee te maken.
Hahaha ongelooflijk zeg!!! 1-1
Goaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal 1-1! Pedro
Zo weer ff recht getrokken!
Meteen 1-1.
haha goooooolaaasoooo
1-1!!!!!! Madridistas Mogen Nooit Genieten VAN EEN Voorsprong
Goool 1-1 Pedro, prachtige pass van Mascherano!!
En toen 1-1 wat een wedstrijd!
Busqeuts staat te slapen en Ronalldo kopt hem ontzettend hard binnen
oei oei Pedro 1-1
Pedro!!!!!! gelijk de gelijkmaker. Nu Villa erin en zien hoe hij ons naar 3-1 knalt.
Hahahahahaha lol....
Ronaldo.. met de 1-0 en meteen de antwoord van Barca... Pedro.. 1-1
Whahaha 1-1 meteen erna
barca buitenspelgoal....
4 goals in de laatste 4 classico's voor Ronaldo! Golasooooooooooooooooooooo
Buitenspel goal...
was dat offside?
Sick, uit het niets leeft de wedstrijd
lol en net zo snel weer 1-1 -.-
wew.. xD wedstrijd begint eindelijk te leven
Buitenspel!
Godver, meteen maar 1-1.
geen offside lol
Haha nice de wedstrijd is begonnen!
buitenspelgoal..
Jezus, die Vilanova is altijd chagerijnig zeg...
Laat 't spectacel los barsten!
Coentrao speelt zo slecht voor Real.. alleen bij Portugal speelt hij goed.
Snap niet waarom die Pedro zo weinig speelde vorig jaar.
off side lan
lan?
Een spelers als Coentrao is een motivatie om zelf voetballer te worden want wat is die slecht zeg.
Barca buitenspelgoal door de man die het veld af had gemoeten na zn elleboog. Waar zijn alle barca gloryhunters nu?
Ga onder de wol. Het is bedtijd.
Coentrao eruit...
Marcelo erin..
aub...
Bah buitespel!
De lengte is bij Barca het allergrootste probleem. Goede koppers moeten ze hebben.
Nee, geen smoesjes gaan bedenken. Ronaldo scoort met zijn hoofd, mooi en al. Klaar.
was buitenspel ook trouwens...
Ja toch! Als Barca het niet doet, dan doet Ronaldo het maar even! Prachtige goal! Nu misschien nog eentje?
Wat een schitterende bal van Mascherano.
Vanaf nu word het een echte wedstrijd!
Geen buitenspel hoor....
Het leek btw buitenspel te zijn..
Sta je voor, krijg je zo een goal tegen. Erg jammer.
Buitenspel en nu is het weer randje.. Leuk dat de meneer met de laserpen er weer bij is.
Lol Dennisooier, dat was geen buitenspel. moet wel heel erg blind zijn
Meeeeeeeen je niet dit? Jij hebt toch ook de herhaling gezien? Brilletje op misschien?
hahahah Ugur doodlachen
offside lan.
ach ja waar zijn de refs die zogenaamd voor real fluiten.
2 schwalbes en geen kaart en een buitenspel goal.
kijk al uit naar mourinho zijn reactie lol
Albiol had al 3 gele kaarten moeten hebben.
Is toch 1 lijn jongens en bij twijfel is het voordeel voor de aanvallende ploeg.
Gewoon simpel links van je Xavi..
het wordt 2-1 maar ik weet niet voor wie (ik denk toch barca)
Wat een jankerd zeg die Ozil!
Handjes in de lucht net als Ronaldo (lol)
Waarom maakt Ozil altijd van die gebaartjes.. je verloor de bal, het was geen overtreding.. sta op en ga verdedigen..
Wie weet maakt Ronaldo over een paar minuten maar weer de goal, netals de vorige Clasico!
Buitenspel, wel lachwekkend dat sommige maar blijven volhouden dat Cr alleen maar tegen kleine ploegen weet te scoren. Hij scoort weeeer in een Classico, volgens mij alweer de vierde achter elkaar
Arbeloa toch... Wat doe je daar..
Bijna eigengoal Arbeloa
Arbeloa...2x keer dat hij gaat liggen voor niets..
Wat is die klote commentator irritant zeg bij sport1
Wat een lelijke spelers zeg, pedra & sanchez.. niet aan te zien
Madrid moet Arbeloa en Albiol zien kwijt te raken en goede vervangers vinden..
verrassend dat je pepe niet in dat rijtje noemt
gevaarlijk van Arbeloa
Ja hoor, weer een buitenspelgoal.
Higuain voor Benzema.
Onizchtbare Benz gaat eruit voor higuaín.
Die ozil denkt ook dat hij de beste van allemaal is he..
Helaas zonder concurrentie zal hij zo kunnen blijven spelen.
Jaaa Pipita
Benzema off, Hiquain in!
Oeiiii komt Madrid goed weg.
Is iedereen scheel ofzo ? Heb die herhaling nu 4x bekeken ! Geen buitenspel ! Pffff en buiten dat ! Madrid verdiend helemaal niks! Counteren en dode spelmomenten kunnen ze het alleen van hebben
Onze Realklager zitten te zeuren over buitenspel en zijn zeker Valencia afgelopen weekend vergeten!
Get à life jankers!
Ja want dat heeft veel te maken met deze wedstrijd.
Natuurlijk want toen was het volgens onze kenners geen buitenspel!
En op 1 lijn is niet buitenspel!
Hun benen waren op 1 lijn, maar Pedro's bovenlichaam niet.
Al vind ik het wel bullshit eigenlijk...sommige grensrechters vlaggen zelfs voor 2 cm verschil...
Casillas!!
Eindelijk Higuain erin. Waarom staat die man niet in de basis?
Lekker Casilias!
Iker!
Messiii heerlijk, blijft genieten die man
Wanneer komt Di Maria erin?
nu ;p
Iker!!!!!!
Zag Piqué even neer gaan bij die schijn beweging van Ronaldo (:
was het buitenspel heb het niet gezien(graag objectief antwoord, dus geen forzae oid)
Het was volgens mij inderdaad buitenspel. Maar het was echt millimeters, dus moeilijk voor het menselijk oog om dat goed te beoordelen.
ok thanks
Visca El barca
Eindelijk gaat Real voetballen.
Alves de beste RB ter wereld!!!!!
madrid heer en meester 2e helft.
jij ziet ze ook vliegen ofniet?
Haha Ronaldo bewijst maar weer eens dat hij de beste speler van de wereld is.
Geen buitenspel
Barça de mindere nu.
Hij mag dan wel gescoord hebben onze Ronaldo maar Alves owned hem gewoon helemaal en dan gaat hij weer met zijn handjes omhoog de jankerd!
Beide schoten geblokt Real!
heb tot nu toe de tweede helft gemist maar speelt real beter nu?
Ja eerste helft was duidelijk voor Barca, nu komt Barca er totaal niet meer in voor. Wonder dat het 1-1 is eigenlijk door de onterechte goal van Barcelona.
Sinds de goal begint Real weer te voetballen. Waren een tijdje op Barça's helft aan het spelen waardoor Barça alleen kon counteren. Nu penalty Barça
Eindelijk Di Maria erin.
Real speelt gelukkig nu stukken beter. Je ziet meteen veel meer dreiging met Higuain in het veld!
Di Maria erin voor Callejon.
Di Maria erin
Ronaldo de beste speler als Messi er niet was ja ! Durf het nou maar gewoon in te zien klont
Messi leunt te veel op passjes van iniesta etc. Speelt bij argentie ook als een dwaas af en toe. Komt gewoon te kort op alle fronten vergeleken bij cr.
hehe eindelijk gaat real voetballen
Di María erin voor Calléjon
Ozil staat nu op links, Ronaldo centraal rondom Higuain. Mourinho is wakker?
real speelt weer, mooi zo
Haha, ik zie ineens alle Barca-spelers in hun helft!
Wat een aanname van pedroooooooo hij kan dit als de beste aannemen en direct versnellen na de goal en gol gol gol golllll
Kijk aan Mou, dat zijn de spelers die we willen zien!
Ronaldo huilie huilie
Kom Op...
Ga nou niet provoceren..
hahahaha pique beest!
Was wel een overtreding op Dimaria
Dani Alves nu al Man of THE Match
Omdat?
Pigue oogt erg houterig maar zijn passing is dik dik inorde.
Pfff come on Barcaaaa
wat doet pique daar xd
Penaltyyyyyyyy en terecht.
Penal !!!!!!
schwalbelona.
haha ga huilen man. Duidelijke penalty. Zelfs Ramos geeft het toe.
Haha wat ben jij dom zeg.
Moozio.
wtf penalty??
Real zien verdedigen is erg mooi, doen ze erg goed.
Jammer dat iniesta dan weer een schwalbe moet maken
Tuurlijk is het een penalty haha.. Mocht ook wel na 2 schwalbes dit was een terechtee!!!!!!!
Ach je hebt het toch gezien oniet?? Het was gewoon een terechte penalty.
Overduidelijk penal.
Ramos waar ben je mee bezig -.-
Een bril niks voor jou?
En heerlijk terecht !!!!!
is gewoon 100% penaly
Waarom ramos, dit ziet iedereen aankomen
Ongelooflijk die schwalbe weer.
Als iets een 100% pingel is dan is het deze!
dom ramos
Terechte penal, hij werd gehaakt.
Haha Ramos en dan ook nog ontkennen
Duidelijke strafschop
Kom Op Iker..
Domme overtreding zeg
zucht
2-1.. --' Onverdiend als je het mij vraagt.
Was ook de 0-1 maar brak wel de wedstrijd open.
Kijk jij door een witte bril heen ofzo? Barca speelt vele malen beter dan Real.
Ik vind het verdedigen van Real leuker dan het saaie Barca getik, ookal speelt Barca beter, al ze zo spelen gun ik ze nix
Goal de Messi !!!!!
Bam bam bam bammmmmmmm Messiiiiiiiii 2-1
Goaaaaaal 2-1 Messi
Zo even weer Iniesta onderuit schoppen de vuile smeerkees Ramos!
En terecht want Ramos mog ook nog wel een kaartje hebben!
Ja hoor tuurlijk weer een penalty..
Messi 2-1 bah!!!
Zo dom inkomen. Terechte penal.
100% penal
Erg sonde dat je nu achter staat mede door een buitenspel goal.
hahaha zie die streaker!!!!!!
Penalty echt zwaar terecht,
Altijd weer een penalty met Barca.
Leeoooo!!!! doorbreekt zijn droogte tegen Real en maakt nu nummer 15 in Clásicos.
Madrid domineert 2de helft
...met 2 hoekschoppen!
messi messi messi messi
Faaack
haha zieligerd kan alleen uit penalty scoren..
United kijgt elk week 5 penaltys daarom scoort Rooney er zo veel
haha lekker janken he
Ahhh je clubje staat terecht achter en hij begint weer!
Ja want Messi heeft echt 50 penalty's gescoord vorig seizoen.... Nu jij weer
Meeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssssssssssss...
Ramos hapt hapt en hapt netals Albiol zo dom
Wat doet Ramos dit dom, niet erg natuurlijk.
Zo iniesta was duidelijk bijna dood na de overtreding maar toen de pingen werd gegeven was hij opeens weer springlevend
Knap.
Overduidelijke penalty, goed ingeschoten; 2-1!
Goooooooool
Zuivere strafschop alleen door een real madrid bril lijkt het een swalbe.
Ok, tv uit.. genoeg gezien, Barcelona.. bah..
Echt hé, eentonig spel!
Barca: Schwalbes, getik.. bah.. ga er eens een keer hard in ipv gelijk te janken.. wat een rot team om naar te kijken zeg
Xavi heeft nu al 3 van die nutteloze schoten van hem...
Ff voor de duidelijkheid. Dat was gewoon een terechte penalty. Hoe mensen er een schwalbe in zien is mij een raadsel, want Iniesta werd nog eind meegenomen door Ramos.
Klopt, ik als Madrid-supporter vind het gewoon een domme fout van Ramos.. op een verkeerde moment. Die buitenspelgoal, was wel jammer.. zonder die stond het nu 1-1.. veel spannender.
Ik heb geen zin meer in deze wedstrijd, helemaal onverdiend. Penalty, tjah die is wel terecht. Maar met een buitenspelgoal.. ik vond 1-1 nu nog lekkerder.
Hoezo onverdiend? real heeft 10 minuten in de 2e helft goed gespeeld maar hadden in de 1e helft niks in te brengen ....
Ikzelf ben meer een neutrale kijker, maar het valt me wel op dat de Madrid supporters op deze site het echt hoog zit, gekeken naar alle belachelijke opmerkingen. Ronaldo de beste, Madrid heer en meester 2e helft, en dan met name de overdreven kinderachtige intonatie vaak, tjonge jonge.
Het is toch wel duidelijk dat Barcelona gewoon verreweg het beste team heeft, een team dat ook gewoon kan verliezen, natuurlijk, maar speltechnisch komt niemand in de buurt.
Wel jammer vind ik dat overigens, ik houd van wat meer competitie.
Messi pakt hem ook weer, ook zonder echt goed spel.
Messi speelt zeer matig maar scoort die pingel maar toch weer ;
Standaart barca he.. achterstaan, buitenspel goal + penalty...
Huilie doen, was een terechte penalty. Die 1-1 valt over te twisten daar geef ikke gelijk in
Ik huil niet... alleen jammer dat ze weer een penalty nodig hebben..
2-1, terechte penalty natuurlijk.
oliedom weer van ramos en real, je weet toch onderhand wel dat ze kappen in die positie???
lompe sliding die het standbeen wegmaaide, duidelijke penalty.
overigens vind ik het ook een beetje vreemd dat de keeper van real de andere kant op dook, volgens mij schiet messi 90 in de rechterhoek...
overigens vind ik het gezeik om buitenspel echt ongelofelijk.
volgens mij bestaat er een regel dat als er twijfel is dat de aanvallende partij voordeel krijgt maar omdat het barca is niet?
en nee, dit was niet overduidelijk... het was het wel, maar met de snelheid van het spel niet overduidelijk.
een grensrechter krijgt geen stilstaand beeld hè...
Nee denk dat het percentage 60/40 ligt met 60 de hoek die Casillas koos.
Zou me niets verbazen als ze beide zijn omgekocht...
Wat was dat een heerlijke kapbeweging van Iniesta in de 16 voorafgaand die strafschop, glij maar lekker door Ramos...
Messi held!!!! Jajajajajaja siiiiii Barca dos - Madrid uno!!!
Het voetbal overwint.
Barca blijft aan de top
die schelvis krijgt ook altijd maar de helft mee. Belangrijke momenten mist hij standaard of krijgt hij maar half mee.
Wat een kansloze lui hier op VZ ! Altijd weer een penal ??? Pfff triester kan je niet reageren ! Wat een zielig niveau ! Schaam je
Waarom Tello???
Terechte penalty, domme tackle van Ramos
wat een bs dit man.
die scheids is een drama
Di Maria gaat straks nog voor de schwalbe in het strafschop gebied let maar op..
Sanchez doet t elke keer wanneer die de mogelijkheid heeft..
phew ik dacht even dat iniesta werd gewisseld
Wat doet Ramos dit dom, niet erg natuurlijk.
Busquets speelt trouwens wel een wereldpartij, jeetje.
Dat had de 2e geel van mascherano moeten zijn
En bij jou clubje dan oh nee die hebben een vrijbrief!
Gek, ik zie vaak reacties met "masche was een bikkelharde speler bij Liverpool, sinds ie bij Barca zit is hij een watje geworden."
Meneer Javier voldoet nu aan de criteria van een Real speler (spelers hard, foutief neerhalen) en dan nog is het niet genooeg.