-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Nederland Andorra
- Maarten Stekelenburg Jose Antonio Gómes Moreira
- Bruno Martins Indi Adrian Rodrígues Goncalvez
- Daryl Janmaat Ildefons Solo Lima
- J. Heitinga Josep Manuel Díaz Ayala
- Ron Vlaar Marc García Renom
- Kevin Strootman Marc Vales Gonzalez
- N. de Jong Marcio Vieira de Vasconcelos
- Rafael van der Vaart Victor Hugo Moreira Teixeira
- Jeremain Lens Ivan Lorenzo
- K. Huntelaar Marc Pujol
- Ruben Schaken Sebastiàn Gómez
-
I. Afellay
Moisés San Nicolás Schellens
-
Dirk Kuyt
Sergi Moreno Marín
-
U. Emanuelson
Marc Bernaus Cano
-
7'
R. van der Vaart
1 - 0
-
15'
K. Huntelaar
2 - 0
-
40'
Victor Moreira
-
41'
D. Janmaat
-
50'
R. Schaken
3 - 0
-
52'
Adri Rodrígues
-
70'
I. Afellay
-
70'
R. van der Vaart
-
70'
D. Kuyt
-
70'
J. Lens
-
74'
U. Emanuelson
-
74'
K. Strootman
-
75'
Sergi Moreno
-
75'
Sebastià Gomes
-
82'
Marc Bernaus
-
82'
Victor Moreira
Wedstrijdverslag
Monoloog in De Kuip leidt tot derde groepszege Oranje







Van Persie neemt journalist in de maling: 'Deze op mijn kin nemen'
CNN-journalist Piers Morgan kreeg onlangs opvallende post. De fan van Arsenal claimt op Twitter dat hij een grote ingelijste foto van Robin van Persie en de kampioensbeker van Manchester United heeft...Lees verder
Nabeschouwing
Wie dachten onze bezoekers dat er ging winnen?










Ben benieuwd hoeveel The Hunter er scoort.
Iemand opstelling?
Je bent een kneus wie denkt dat Andorra wint!!
Andorra gaat winnen met 0-2.
Hahhahah( niet grappig)
Jou openingspost was ook niet grappig. Totaal niet zelfs.
De reactie van Solopsv had tenminste nog enige inhoud en een reden om te posten. Namelijk om jou te stangen.
Jij post iets zonder reden, totaal onnodig, totaal nutteloos en overbodig.
Aan de uitspraken herkent men de man?
Dus jij bent eigenlijk ook: totaal onnodig, totaal nutteloos etc etc etc
Jij trekt volle zalen...
0-4
Edit: Schaken met zijn debuut, lekker hoor, schiet er dan maar gelijk 2 in.
De verwachte opstelling.
Opstellingen
Nederland: Maarten Stekelenburg; Daryl Janmaat, John Heitinga, Ron Vlaar, Bruno Martins Indi; Rafael van der Vaart, Nigel de Jong, Kevin Strootman; Ruben Schaken, Klaas-jan Huntelaar, Jeremain Lens.
Andorra verliest van Polen, Liechtenstein, Hongarije en Roemenië waarvan 3 met ruime cijfers. Dit moet een makkie worden voor Nederland. Ik zeg 6-0.
Opstelling Oranje - Stekelenburg; Janmaat, Heitinga, Vlaar, Martins Indi; De Jong, Vd Vaart, Strootman; Schaken, Huntelaar en Lens
Alles zoals bekend en verwacht. Hopen dat Narsingh nog wat minuten pakt. Gun het schaken overigens wel maar wordt vast geen blijvertje
ik blijf het een schande vinden dat Schaken in de basis staat en niet Van Persie onze ster! Zelfs Affelay en en Elia zou ik eerder daar neerzetten dan Schaken.
Ik hoop dat Louis met Man United heeft afgesproken dat die 1 wedstrijd zou spelen want hoe moet Van Persie zich nou voelen. Voor de rest is het raar dat Janmaat de kans weer krijgt boven Van Rhijn.
exact. Van Rhijn heeft al laten zien beter te zijn dan Janmaat en is ook nog jonger. Hoe kan je hem nou geen basisplek geven?
Janmaat voegt aanvallend veel meer toe als Van Rhijn. Logische keuze dus tegen Andorra. Tegen Roemenie zal Van Rhijn starten daar kan je de donder op zeggen.
Van Gaal neemt het risico niet dat die houthakkers van Persie een doodschop geven .
Het is juist logisch dat van Persie niet speelt. Je staat waarschijnlijk met alle macht op de man in het veld met gigantisch veel voorzetten en ballen in de 16. En als er één spits heeft laten zien dat hij het dodelijkste is in de 16 is het Huntelaar wel. Geheel logisch dat hij er staat
Wat een slechte opstelling van Nederland. Van Persie is op links beter dan Lens, op rechts beter dan Schaken, in de spits beter dan Huntelaar en op 10 beter dan Van der Vaart.
Lachwekkend dat Schaken in een oranje shirt mag rondlopen. Echt schandalig!
Komt zeker omdat het in Feyenoord stadion word gespeelt..
Echt lachwekkend, Schaken waar je totaal niks aan hebt in de toekomst met ze 30e jarige leeftijd.. Ja dan krijg je praatjes als ja het is maar tegen Andorra maar als het maar tegen Andorra is laat dan Babel ofzo spelen want die is beter in vorm dan Schaken.
Haha, inderdaad. Gewoon belachelijk. Hij is 30 jaar en gaat dus echt niet meer groeien qua kwaliteit, terwijl hij nu al niet goed genoeg is...
Van Persie is op 10 niet beter dan Van Der Vaart. Wat een bullshit.
4 verdedigers.
Schaken.
Mijn god, dit word 1-0.
Ja echt he! Speel gewoon met 3 man achterin een een nummer 10 extra..
Van Rhijn, Heitinga, Bmi
Dr Jong
Strootman, Van der Vaart, Affelay
Van Persie, Huntelaar, Lens
Lekker aanvallend voetballen!
Van Rijn Hahaha. Vorige week 90 minuten weggespeeld door van der Gun!
Nee Janmaat trekt volle zalen!
weggespeeld? welke wedstrijd heb jij gekeken
Gelukkig in Van Rhijn gewoon eerste keus op rechtsback. Logisch ook is verdedigend veel sterker dan Janmaat en aanvallend gelijkwaardig. Hij geeft hem net als RVP gewoon rust.
Stekelenburg; Janmaat, Heitinga, Vlaar, Martins Indi; De Jong, Strootman, Van der Vaart; Schaken, Huntelaar, Lens, zo heb ik het op internet gelezen, maar ik weet het niet zeker hoor. Vind het belachelijk dat Schaken in het Nederlands elftal staat en RVP niet, maar ondanks dat een 4-0 overwinning vandaag!
Ik weet het nog niet zo zeker hoor
10!10!10!
Hopelijk gaat Nederland (ondanks de opstelling met 4 verdedigers en 2 controleurs) vol op de aanval spelen en veel doelpunten maken.
Heeft iemand de opstelling van Andorra?
Bouwvakker
Bakker, postbode, Werkloos, slager,
Groenteboer, groenteboer 2, bakker 2, supermarkthouder,
Presentator, werkloos (2)
Supermarkthouder kon niet vandaag, het is koopavond. Hij heeft een vakkenvuller gestuurd!
Speelt presentator nou alweer? Die was de vorige keer echt dramatisch. Hopen dat schilder mag invallen.
Moreira Gomes, Rodrigues, Lima, Vales, Garcia Renom, Lorenzo, Ayala, Pujol, Vieira, Moreira Teixeira & Gomez
Verwacht een gemakkelijke 0-4, 2x postbode, accounant, bouwvakker.
Ik verwacht ook nog wel een doelpunt van Werkloos
Die is een beetje uit vorm hoorde ik...
Dan scoort zijn broertje wel XD
Geen Douglas in de basis?
Nee, jammer maar misschien valt hij nog in.
Schaken in de basis.. Ook Janmaat ben ik niet zo'n fan van, al kan ie aanvallend wel wat brengen en zal hij verdedigend niet zo op de proef worden gesteld. Verder jammer dat er toch min of meer met 2 controleurs gespeeld wordt, dan had ik liever van persie ipv strootman of de jong. Het centrum Heitinga-vlaar is opmerkelijk, Louis leek toch voor een linksbenige en een rechtsbenige cv te willen gaan maar goed als je geen linksback meeneemt moet je beste verdediger met een linkerbeen op lb staan. Ik had het liever zo:
Edit: Liever Afellay op de flanken ipv Narsingh, Lens op rechts ook al is ie daar een stukje minder.
Bam! Rubeninho in de basis!!!!
Wacht ff..
Van Gaal zegt dat Tsjechie achterstaat tegen Malta? Haha weet die al dat Tsjechie met 3-1 heeft gewonnen?
Vlaar links in het centrum ?! Lachwekkend, volgens de filosofie van V Gaal moet daar toch Douglas of Viergever staan ? Die spelen bij hun club ook bijna altijd op die plek.
Waarom Douglas dan? Douglas is namelijk ook een rechtsbenige verdediger die daar bij Twente neer is gezet puur door gebrek aan beter. Hij doet het daar uitstekend hoor, maar als rcv lijkt ie me nog beter. Ik ben gewoon voor een echte rcv en lcv. Dus dan kom je wat mij betreft uit op Heitinga-bmi of Douglas-bmi
Douglas is idd rechtsbenig , maar heeft nu eenmaal bijna zijn gehele carrière LCV gespeeld.
En Douglas is de nieuweling in de selectie, die bovendien eerst nog afgevallen was. Douglas staat nog laag in de pikorde en moet zijn plekkie verdienen. Uiteindelijk hoop ik dat hij Heitinga voorbij gaat en een centrum gaat vormen met Bmi. Zijn tijd komt nog wel.
Mij lijkt dit zo en saaie wedstrijd te gaan worden zoals altijd bij het NL elftal
verwacnt een 6-0
goals: Vlaar Hunter 2x Lens 2 x en vdv 1 keer
Gelukkig Janmaat en Schaken kennen zijn plaats.
Narsingh en Van Rhijn staan er dinsdag weerin.
Staat Marc Vales trouwens basis bij Andorra?
Ja zeker!
Tijd voor Robin van Persie om te bedanken voor het Nederlands elftal. Als zelfs Ruben Schaken boven jou wordt verkozen kan je maar beter de eer aan jezelf houden.
Zelfs een Van Persie met 2 gebroken benen heeft nog meer klasse als hij vanaf rechts komt.
Bekijk t ook aan de andere kant..
Narsingh, Van Rhijn, RVP worden gespaard voor Roemenié.
Maar alsnog is het lachwekkend dat een 30 jarige Schaken uberhaupt voor Nederland mag spelen, gooi dan Babel erin want die vind ik het beter spelen dan Schaken.
Tja, Van Gaal zal er vast een reden voor hebben XD XD XD
Haha Van Persie weet ook wel dat hij er in de echte wedstrijden gewoon zal staan hoor. Door Schaken/lens/huntelaar op te stellen wil van Gaal heus niet zeggen dat zij beter zijn dan dat hij is. Gewoon geen risico nemen met hem. Straks heb je weer een miljoenen claim aan je broek van United.
Uitleg van Van Gaal was dat hij hem rust geeft. Is zijn nummer 1 spits.
Pff is toch onzin dat die schaken in de basis staat.. Stomme keuze van Van Gaal natuurlijk het kan geen kwaad maar het is toch erg als een 30 jarige buitenspeler van feyenoord zijn debuut moet maken en ik vind het heel optimistisch van hem gewoon een grote onzin. Zet dan Lens op rechts en affelay op links. gekke van gaal met zijn janmaat en schaken pfff
idd..of gewoon weer narsingh erin..schaken heb je echt niks aan in brazilie.
en snap idd ook niet dat hij nu weer terug valt op janmaat...als of die ooit het niveau aan gaat kunnen. Laat dan v rijn of vd wiel gewoon weer spelen zolang we niks anders hebben. Janmaat gaat nooit een succes worden
Wat een B elftal zeg Schaken Janmaat enz. enz.
Schaken speelt en de ster van de Premier Leaugue zit op de bank. Klasse van Gaal... mafkees.
Luister je ook naar wat hij erover te zeggen heeft dan? Bovendien is de ster van de EPL een spits en speelt Schaken op rechtsbuiten
Het is maar Andorra he..
Wat een kansloze, lachwekkende, zielige opstelling. Twee brekers in het centrum, twee controleurs, Schaken en Lens als wingers en houten Klaas als spits. Echt werkelijk waar niet te geloven... V. Gaal is tot nu toe één grote grap.
Heitinga nooit zien spelen? Hij is namelijk veel meer dan een breker, bewees ie bij Ajax al waar ie in zn laatste periode geregeld als VM speelde. Heitinga heeft een prima pass in de benen en kan in de opbouw zeker wel een rol van betekenis spelen. Ik ben minder te spreken over de aanval waar geen een echte winger staat. En inderdaad ook het feit dat we met 2 controleurs spelen vind ik overdreven.
hoe krom kan je praten van Gaal.eerst zeggen dat je Andorra niet mag onderschatten en nu zeggen dat je met een half B team speelt om spelers te sparen voor dinsdag.
hahaha, gaat hij echt met twee verdedigende middenvelders spelen? afellay erin, van persie, narsingh, huntelaar, van der vaart. gewoon vol op de aanval dit slaat werkelijk nergens op..
Wat een grap zeg.. Janmaat, Strootman, Schaken en Lens in de basis, ik ga deze wedstrijd serieus niet kijken, drama.
Een echte fan!
Andorra dat elftal bestaat toch voornamelijk uit plaatselijke pizzabakkers die niet kunnen leven van het voetballer zijn?
Had met 3 man achterin gespeeld , lijkt me totaal geen risico en met Heitinga , Martins Indi en Vlaar red je het ook wel.
Had je van Persie er bij kunnen zetten en zeker gezien het feit dat v.d Vaart het niet zulke afstanden kan afleggen constant zou ik van Persie nog achter Huntelaar zetten zodat de ruimte kleiner is.
De opstelling van Oranje slaat echt nergens op. Ondanks de opstelling wint Oranje gemakkelijk.
Ga even met 4 verdedigers spelen tegen een team dat het equivalent is van een Spakenburg o.i.d. Ik hoop dat Stekelenburg een espressoapparaatje in zijn goalpaal heeft, blijft ie tenminste wakker.
6 à 8-0
Is leuk voor Schaken een wedstrijd tegen Andorra mag spelen, maar van Gaal kan hem voortaan beter niet selecteren hij moet voor de jeugd gaan gelukkig is het een B keus.
8-0 nederland van persie 3x strootman 1x schaken 1x lens 1x
Schaken gaat het maken. Die man heeft alles. Diepgang, een goede voorzet en een geweldige actie.
En een leeftijd van 30, gebrekkige techniek, weinig overzicht en te weinig talent.
en dan nog een paar
Wordt een 2 vingers in de neus wedstrijd
Jezus van Gaal schijtluis, vier verdedigers en nog twee verdedigend ingestelde middenvelders, geen van Persie/ Waar ben je in godsnaam bang voor???
Voor postbode! Krijgt altijd hem altijd in het doel!
Lekker positief zijn ze tijdens de reclame
ik denk dat Huntelaar wel wat doelpunten pakt hij scoort namelijk altijd tegen zwakke tegenstanders.
Eens zien hoe Marc Vales het gaat doen tegen Huntelaar.
Wordt deze wedstrijd op tv uitgezonden?
sbs6 zend het uit
Natuurlijk. Het word uitgezonden op Sbs6.
Sbs 6
Wat een defensieve opstelling zeg! Haal De Jong eruit en Emanuelson erin!
Ik vind het wel zielig voor van der Vaart hij heeft nu de grens van 100 interlands gehaald en mag niet eens de aanvoerdersband om.
Vd Vaart de enige wereldtopper in basis mits fit.
je vergeet janmaat!
Whuahahah gast dit kan toch niet Ruben schaken daar kan je toch niet mee aankomen op het WK haha :O doe dan Ibi erin, desnoods babel
En waar is van Rhijn die is toch beter dan Janmaat
Toch denk ik een 4-0
Schaken zal echt niet mee gaan naar het WK hoor
We zijn nog niet begonnen of die commentator begint al weer met het gezwijmel. "de wedstrijd die door het Nederlands elftal gewonnen gaat worden, maar de vraag is met welke score". Ja joh! Waarom eigenlijk nog spelen toch? Eigenlijk schandelijk dat Andorra überhaubt op het veld mag staan met 'onze' jongens en dezelfde lucht mag ademen.
Is dit niet dezelfde gast die tijdens het EK grapjes maakte over de spelers van Denemarken die in de serie B en 2e Bundesliga speelden net voordat Krohn Dehli Nederland onderuit kegelde?
Nee dat is niet dezelfde deze gast mag het Nederlands elftal niet eens op een eindtoernooi verslaan dit is Leo Oldenburger, geloof dat die op het EK toen frank Snoeks was
Schaken keek erbij alsof die stoned is.
Zo even goed gaan zitten voor de eerste thuiswedstrijd van deze kwalificatiereeks...
Mooi om het hele stadion weer mee te horen zingen met het volkslied.
hou toch op de enige toppers zijn van persie, sneyder en robben, de rest is middelmaat internationaal gezien
Ik hoop dat iedereen heel blijft! Fortza Hollanda!
Oh oh... Puyol staat erin!
Aanvallen!!
Ik ga naar Holleeder kijken.
ben bang dat je daar ook niet gelukkig van wordt. Elke beetje vraag geeft ie geen antwoord op en voor de rest lult ie slap uit zn nek, dat hij helemaal niet zo'n boefje is
Interessanter dan Ruben Schaken in een oranje-shirt te zien aanvallen tegen een linksback die bij FC Lienden nog niet eens in de basis zou staan.
NL speelt lekker gedurfd zeg!
Sensatie alom, nu al!
Toch wel jammer dat hij in deze wedstrijd zijn B-elftal opstelt. Had toch graag Van Persie, Van Rhijn en een degelijke rechtsbuiten willen zien. Tegenstanders moet je niet onderschatten.
Wat een onzin gast. Huntelaar of Van Persie maakt niets uit. Beide topspitsen op hen eigen manier. Van Rhijn is geen top rechts back. Schaken begrijp ik ook niet maar het is niet alsof Nederland een hele reeks aan talentvolle rechts buiten spelers heeft.
Schaken al twee mislukte actie's
duurt allemaal te lang het had al 1-0 moeten zijn man!
1-0
1-0
hehé!
raffie!!
1-0 Vdv.
Raffa!!
schaken mag er al gelijk weer uit.
En dat is 1 goal van der Vaart
Rafa Golazo!!!!
Doe is Nederlands joh :P
Hij is kwart Spaans. Dan mag het.
Lekker raffie :3
1-0
wat een zwak elftal hebben wij schaken lens etc. daarmee kan je toch niet in Brazilië aankomen
Met Schaken niet nee. Maar je weet dat we Robben hebben...
janmaat vlaar ... hoop dat er deze jaar supertalenten bijkomen anders word de 1/8 finale het hoogst haalbare in brazil
gelukkig maar dat we better hebben en dat we de laatste 2 keer tegen brazilie niet verloren hebben
Het team in vorm kan gewoon ver komen
Lens ? Is in Bloedvorm dus daarover niks zeggen
Die speler van Andorra denkt het is fissa
1-0 Van der Vaart! En nog een paar kansen erachteraan.
De keeper stond ook niet echt sterk te keepen hoor
Tegen Roemenië zullen we ook een aantal andere spelers zien spelen. Ik denk niet dat het moeilijk zal zijn om te gissen dat bijvoorbeeld Schaken niet zal spelen.
Voor nu leuk voor deze jongen. Andorra is niet beter dan een matige amateurclub. Wanneer je snel de eerste maakt zal de rest van de wedstrijd wel makkelijk worden. Dinsdag andere koek...
Tegen Roemenie mag er ook absoluut niet verloren worden en met een fit elftal verwacht ik toch minimaal een simpele 2-0 wat echt wel hoger kan uitvallen.
Onderschat alleen Roemenië niet. Staan nu 1-0 voor in Turkije...
Het is al 2-0...huntelaar zal dinsdag niet spelen dankzij de 'profiel' van onze bondscoach.
True that, ik kijk de wedstrijd niet aangezien ik in de trein zit dus weet ook niet hoe het spelbeeld is. Maar zoals ik Roemenie heb zien spelen de laatste paar wedstrijden vind ik toch niet dat we dat mogen verliezen. En ik moet 't nog maar is zien of ze voor blijven staan tegen Turkije hoor! Beide geen slechte teams maar toch wel een klasse beter dan Oranje.
Nederland komt er heel simpel voorbij
2-0
2-0 Huntelaar
2-0!
2-0 huntelaar
2-0 Huntelaar..
Wat speelt Lens weer goed, alles komt van hem ze kant. Prima voorzet ook.
2-0
Stuntelaar.
2-0
10 10 10 het kan als ze zo door gaan
10 10 10
Huntelaar goal assist lens
Jaja, The Hunter
lol de meeste spelers in het veld bij het nederlandselftal hebben bij ajax of feyenoord gespeelt of spelen er nu.
2-0 Huntelaar! Gaat lekker zo.
Huntelaar blijft doen waar die goed in is: scoren tegen c-teams
Slap verdedigd en gekeept zeg ;p Maar gefeliciteerd Huntelaar!
tien ! tien ! tien !
2-0 heel goed. Wel mooi dat Jan Maat speelt in plaats van van. Rhijn. Jan Maar heeft toch meer potentie om uit te groeien tot Oranje's vaste rechtsback.
janmaat speelt nu omdat van rhijn rust krijgt voor tegen roemenie heeft van gaal gezegt.
Het is Janmaat ouwe watcher. Je kan zijn naam niet eens spellen. Daarbij is van Rhijn toch wel een tikkeltje talentvoller dan Daryl Janmaat.
op wat baseer je dit????
Lens is wel in bloedvorm zeg. Heerlijk hoe hij speelt
Mooie bal van Lens
Man geef schaken toch een kans.. wat een misgunners hier zeg pff
dat heeft niks met misgunnen te maken...maar denk jij nou echt dat schaken over 2 jaar in brazilie wat toevoegt?
wat een zeurpieten hier zeg, die is niet goed .....
Dit is toch geen voetbal man. Andorra weet geneens wat voetbal is... -_-" Eenrichtingsverkeer met zelfs geen uitzonderingen voor fietsers.
uiteraard scoort klaas weer tegen een zwakke team . goed gedaan . hoop alleen dat hij ooit ook tegen de top kan scoren want zowel op club of nationaal doet hij dat zelden .
Haha de Huntelaar afzeikers kruipen ook weer uit hen schulp. Het is toch nooit goed.
Dat jij genoegen neemt met een one trick pony die alleen maar scoort tegen b- en c-landen...
En dat is Interlandgoals nummer 34 voor Huntelaar
@4barca4 zijn de Bundesligateams ook c-teams dan? The Hunter werd er immers topscorer.
Niet op in gaan. Sommige figuren zeuren altijd over Huntelaar. Blijken met name Van Persie fans te zijn die het maar niet kunnen verkroppen dat Huntelaar in Oranje betere prestaties neerzet.
Ok B-teams dan. Feit is dat hij amper scoorde tegen het linkerrijtje.
Wat is het een saai wedstrijd en het lijkt erop alsof er geen publiek zit.
Het is inderdaad een stuk minder dan andere wedstrijden die in de Kuip worden afgewerkt.
Dit is toch geen wedstrijd joh..andorra is echt zaterdag amateurs b hooguit.
Grappig, een Engelse commentator zei net dat de meeste spelers van Andorra in de part-time league van dat land spelen ;p
Huntelaar gaat tegen Roemenië toch weer op de bank beginnen aangezien onze bondscoach het vertikt om beide van Persie en Huntelaar samen te laten spelen. Het is voor mij een raadsel waarom twee trainers het gewoon vertikken om onze twee beste spitsen samen te laten spelen. Je zou makkelijk van Persie nu achter Huntelaar zetten juist omdat Sneijder er niet bij is. Maar goed, wie ben ik...
Snap ik ook niets van. Van Persie zal in het Nederlands elftal ook beter presteren achter de spits. Hij speelde zijn enige goede helft op het EK achter de spits en hij scoorde nog ook.
Ik denk dat de reden van Van Gaal is, dat als Huntelaar slecht speelt hij nog altijd een goede spits 'achter de hand heeft'.
Natuurlijk moeten ze samen spelen of in ieder geval het proberen om samen te spelen. Helaas ziet volgens mij heel Nederland dat behalve de (ex)bondscoach.
Maar als we zo wereldkampioen zouden worden zou niemand erover klagen
Ja Ja nu zijn er weer heel wat slijmerds over lens zijn optreden.
Voor dat de wedstrijd lullen dat het een schande is dat Lens in de basis staat en nu zeggen dat hij geweldig speelt.
Bah verschrikkelijk achterbaks.
Als Ajacied ben ik persoonlijk mega jaloers dat een speler als Lens @ de concurrent speelt.
Wij moeten het doen met ik geef alles de schuld behalve mezelf derk en 40 kilo blaas mij maar omver Sana!
schaken is zenuwachtig pff kom op jongen
Commentator heeft het jammer genoeg fout. Marc Vales speelt bij Real Madrid C ipv Real Madrid B. Al heeft hij dit seizoen nog geen één minuut bij Real Madrid C gespeeld.
Vervang die Schaken maar met een leuk jong talent in de rust, want hij voegt hier absoluut niets toe.
de Jong is zo zwak.
ik vind het wel heel erg zielig van van gaal om met 6 verdedigers te spelen.
Schaken heeft tot nog toe alle ballen teruggespeeld, lachwekkende selectie. Kun je net zo goed Daniël de Ridder er neerzetten, dan heb je hetzelfde effect.
Vind het trouwens wel beledigend bijna voor Huntelaar. Zo van" Klaas, jij mag tegen kleintjes veel scoren dan kan Robin tegen de grote landen" . Robin is uiteraard beter maar ik vind het zo raar dat v gaal met zijn achterlijke profielschetsjes er nu voor zorgt dat die 2 dus nooit samen spelen. Dan ben je hele simpele zielige coach. Alsof v persie niet op 10 of op de flank kan. Wat en gelul..
Roemenië een groot land haha. Serieus Nederland speelt niet tegen grote landen.
Roemenië is in ieder geval een lastige tegenstander ivm dit zooitje , met alle respect voor de Andorraboys trouweens
Lekkere bal Klaas trouwens ..kolere
Wat is die Schaken Oranje-onwaardig zeg. Wat mij betreft eerste en laatste interland.
De spits van Manchester united kan alleen op de 9 positie vandaar...zucht
weet iemand stream
Hier. Een legale stream.
http://www.sbs6.nl/programmas
/voetbal/videos/seizoen-2012
/wk-kwalificatie-2014-nederland-andorra
/nederland-andorra
thanx
www.sbs6.nl
Waarom is strootman aanvoerder? van der vaart zie je meer dan hem!
Wat is Lens toch bloedje snel zeg.
Bijna Strootman, helaas niet vol geraakt
die had wel mogen zitten strootman
@scrabble, het gaat er niet om dat je van Persie achter klaas moet zetten. De bondscoach moet gewoon durfen net als bij Arsenal en Manu het team in dienst van de aanvalller te laten spelen. Succes gegarandeerd. Bij NL is het om Sneijder heengebouwd (normaalgesproken).
De commentator is wel erg kJh fan haha. KJh draait weg en maakt ruimte...zo ken ik er ook nog wel een paar.
scoor is
Andorra heeft de bal 1x langer dan 5 seconde gehad..
wat een saaie pot zeg
N. De Jong speelt lekker zeg, creëert ook de mogelijkheid om de backs naar voor te laten gaan.
Sarcastisch neem ik aan? Hij krijgt zoveel ruimte en het enige wat hij doet is de bal opzij passen......
zeer matig nederland.
Je bent nooit positief ofzo dus als nederland nou een topmatch speelt of 3-0 verliest van andorra... was nederland matig.
Die Janmaat kan zelfs dit niveau niet aan.
Jawel... Maar hoger kan hij niet aan, tegen turkije pleurde hij door de mand en brak hij z'n benen door de val zeg... niet normaal!
HIj durft in ieder geval naar voren in te spelen en is een verademing in vergelijking met die jongen van P.s.g. die continue de bal onder zijn voet doorhaalt en balletjes breed en terug schiet.
Jemig Janmaat wat een flutpass.
Tip: Ned 3
Hoor net van me pa, het was G-e-w-e-l-d-i-g!
nou nou nou, wat een triest zooitje. tegen duitsland of italie zouden ze worden afgemaakt.
Ben ik de enige die het Nederlandse publiek altijd oersaai vind? We kunnen wat dat betreft zeker een voorbeeld nemen aan Ierland
Nee ik ook. Als diegene met die toeter er niet was zou het even veel geluid zijn als bij mijn eigen voetbalwedstrijden.
Er staat ook weinig bruikbaars in. Een aardige keeper. Van der Vaart, Huntelaar zijn subtoppers. Strootman, Heitinga heb je ook nog wel wat aan. De rest zijn middelmatige eredivisiespelers.
Indi buitenspel, kut.
buitenspel en nog steeds pas 2-0.
Jammer buitenspel
lol echt zielig!
Er gaat rood vallen... ik voel het :3
Janmaat is een amateurtje lol
Als van der wiel Jalletje uit de basis neukt dan krijgt hij waarschijnlijk de basis plek
Kaartennaaier! Dit was wel een overtreding maar geen geel, die kreeg hij doordat die Andorra-speler erom vroeg.
Best wel heel matig het laatste half uur eigenlijk
Pff Janmaat wat doe jij in een oranje tenue? Dramatische voorzetten, onbezonnen inkomen en weet ik veel wat nog meer. Veruit de slechtste man aan Nederlandse zijde. Lens speelt lekker en dreigend. Verder valt het me op dat ontzettend veel breedtepassjes achter of op de man worden gespeeld, zeer vertragend en onnodig. De mannen die zich hier met name schuldig aan maken zijn Heitinga, Vlaar en de Jong. Echt verschrikkelijk om te zien van zulke profs. Oke je speelt tegen Andorra en hoeft niet heel scherp te zijn, maar gebruik dit dan als oefening... Van der Vaart speelt aardig goed, Huntelaar weinig gezien en Strootman speelt in mijn ogen ook redelijk goed als verbindingsman op het middenveld. Gewoon het publiek vermaken met een aantal doelpunten en verder geen gekke dingen doen (kaarten en blessures oplopen bijvoorbeeld). Tweede helft Narsingh voor Schaken, Afellay voor Janmaat en van Persie voor de Jong
sorry hoor, maar ik vind strootman ook niks. wat een middelmaat.
wie is geen middelmaat in deze wedstrijd?
Zwak, zwakker, zwakst. Het is niet best kunnen we wel concluderen.
Ach overdrijven is ook een kunst, als je zo snel 2-0 voorkomt kan ik me best voorstellen dat je niet meer tot het uiterste wilt gaan. Er komen nog meer wedstrijden dit seizoen. Iets minder breien, iets eerder een bal in willen spelen en je maakt gewoon nog 4 doelpuntjes in de 2e helft.
Slaapverwekkend potje dit.
Effe een fotootje Lol
Jezus ze weten echt minder dat de gemiddelde Vz'er
"ronaldo speelde niet... Toch?"
hahahaha ik zie hun
die de boer tijdens de reclame
ik zie hun praten en lachen hahahahahahah
Haha, inderdaad. Prachtig, ze weten volgens mij niet dat we ze al kunnen zien.
Janmaat kunnen ze beter degraderen tot lijntrekker, wat is dat een leeghoofd zeg. Alleen maar rennen zonder enige gedachte erachter.
So true..
En dan nog beter zijn dan van der Wiel.....
Heerlijk op die stream van sbs6, zitten die gasten in de studio gewoon midden in de uitzending slap te lullen over van alles en nog wat. Reclame werkt niet echt jongens...
The Hunter is back!!!
Nederlands beste speler aller tijden!!!
Ik denk niet dat iedereen hiermee eens is...!
Please laat dit sarcasme zijn?
Tuurlijk man, wat denk je zelf.
duitsland speelt sterk hoor, echt flitsend. nederland zal in november weer een groot pak slaag krijgen.
Hahahahahahahahaha!!!!
Wie via Sbs6.nl kijkt zo geinig!
Backstage: "ja zeg gewoon van strootman is goed, van der vaart is goed"
Backstage: "wie pik jij eruit, ik zeg dat schaken niet heel slecht is maar uhh..."
Backstage: "@gullit Hey ouwe player laat je chickie met rust"
Backstage: "gullit: Hey kun je een foto maken van dit hele stel. (geeft telefoon aan slaaf die daar werkt)"
inderdaad kwam niet bij van het lachen van die 3 maar gullit vond de foto niet zo goed
achter de schermen bedoel ik
Gaaaaaaaaap!
Hahaahhahahahahha
geniaal.
De Boer nee maar dan moet je ook van de andere kant zeggen hahahha
Automatisch piloot wedstrijd, gaat prima en verspillen niet teveel krachten.... Maar wat is dat andorra slecht zeg, krijg soms zelfs het gevoel dat zelfs ik nog een bal in het net kan schoppen tegen die lui.
ze zingen gangnam sytle hahahahahahahahahahahahahahahaha
Turken staan achter.
oh shit ze zijn weg
Schaken komt zijn postbode amper voorbij. Huntelaar wordt vakkundig uit de wedstrijd gespeeld door zijn bouwvakker. Van de Vaart komt weinig los van zijn groenteboer.
Jemig, zelfs al Gangnam Style
weer in de fout
ze praten over de wereld draait door
hahahahahahahahah
Hahaha daar zijn ze weer check de livestream op sbs6
haha
LOL "ken je het gouden ei?"
Geweldige rechterkant zeg.. Je hebt categorie slecht en je hebt categorie Schaken.
Allebei wisselen en nooit meer oproepen. Pure Eredivisiemiddelmaat
Nee echt dat wisten we niet hoor
Serieus waar gaat dit over backstage.. Eerst was het toch zo dat ze nog wat dieper in gingen op de tactieken en het in ieder geval over voetbal bleven hebben? Kan mij het schelen hoe vaak een boek verfilmd wordt
Mij wel... Nu snap ik eindelijk waarom iedereen zo erg zat te zeiken over het gouden ei
kom op dit moet beter
Beste van Gaal,
zet asjeblieft een punt achter Huntelaar die zelfs geen potje kan breken tegen het centrale duo van Andorra
zet asjeblieft een punt achter van de Vaart die nu al aan de zuurstoffles moet
zet asjeblieft een punt achter de Jong en Heitinga die tegen het wereldvermaarde Andorra alleen maar in de breedte en achteruit kunnen spelen.
En nooit Janmaat en Schaken meer oproepen. Maken Oranje gewoon te schande door nog minder te zijn dan het overeenkomstig tweetal van Andorra.
Wat krijg je toch van dit soort Oranjeklanten een bitter gevoel in je bek...
Nederland zal zich met gemak plaatsen voor het WK.
Hey merkt iemand dat oranje "theoretisch" steeds zwakker word sinds van gaal hier is.
Het begon met het EK team van wereld niveau.
Nu zitten we met Eredivsie All-stars ++
robben geblesseerd, sneijder geblesseerd, matthijssen geblesseerd...wat wil je zeggen?
Niks.
Het viel me op.
Schaken en Janmaat zijn gewoon dramatisch in hun eigen stadion de Kuip.
Die jongens zijn simpelweg niet beter, hebben helemaal niets in het Nederlands elftal te zoeken.
afellay is de snelste speler van oranje, sneller dan lens, narsingh en schaken. je hebt juist snelheid nodig in deze wedstrijd. ik zeg, spelen.
Snelste speler van Oranje is robben, en van nederland Babel.
En bij deze match Affelay (als je dat bedoelt)
Heel die verdediging is creatiefdood. Je mist toch Willems in zo'n pot. Waarom heeft ie uberhaupt de verdedigers opgesteld. Hij moet 11 voetballers opstellen. Kuyt rechtsback. Centraal duo achterin De Jong en Strootman. Urby linksback. Middenveld had ie Vdv, maher en clasie moeten doen.
Willems?
Emanuelson zul je bedoelen!
Die heeft niet zo'n goeie 1 tegen 1. Willems komt zijn meer voorbij dan Schaken en Beerens bij elkaar, en dat moet je hebben in zo'n pot.
Het is maar goed dat die pussy van een Emanuelson niet speelt.
Die blinkt alleen uit in luchtdekken, aan de verkeerde kant dekken en mannetjes achter zich door laten lopen op een verdedigende positie.
Met zo'n figuur had Andorra zeker een keer gescoord.
"nuanda de Bruno Mars"
Ik baseer dit op de vorige comments van Temlin...
Dat had een penalty moeten zijn
3-0 schaken
3-0br
Schaken goal :D
Schaken scoort door weer een assist van Lens
3-0 Schaken
3-0!!
3-0br
Hoe is het mogelijk dat Schaken scoort.
Weer Lens met assist.
Hij is wel 2 klassen beter dan Narsingh!
Schaken beter dan Narsingh.
Je laat me weer eens lachen.
het is Andorra he?
wat een stakker ben jij zeg..je doet nou net of Schaken in het G elftal van Feyenoord speelt..
Schaken doet iets nuttigs. Werd eens tijd, wat een drama is dat dan
lol... Leuk voor hem
Geweldig, ondanks dat hij een povere wedstrijd speelt gun ik hem dit heel erg
Ook mooi dat het de 250ste goal is!
3-0 Schaken! Mooie voorzet van Lens! 250e Wk-kwalificatiegoal.
goh he, da's knap, scoren tegen andorra. jullie moeten zien hoe duitsland speelt. als beesten gaan die tekeer in en tegen ierland.
op naar de 10
Ik vind dat Schaken niks in Oranje te zoeken heeft, maar het is wel geweldig voor hem natuurlijk om gespeeld te hebben voor Nederland en ook nog gescoord gelijk, toch een mooie ervaring lijkt me.
Jezus weet zo'n blinde actie van Janmaat, gewoon doorlopen hè..
schaken olee! komt douglas er nog in?
Ik denk pas tegen Roemenië
van Gaal kan beter Affelay erin gooien voor van der Vaart of de Jong wat meer voetbal in het elftal.
Haha Sjonge sjonge jonge Huntelaar.
bij van der vaart is de accu nu al leeg. best wel typerend.
Lol huntelaar
Stuntelaar is weer bezig
Mahh.. ook de schuld van huntelaar, hij kon gewoon aannemen
Echt een KJH fanboyqui die SBS commentator.
Buiten die goal heeft Schaken nauwelijks wat goed gedaan. Nu weer een prachtige pass van Huntelaar vern**kt.
Mooie pass van Huntelaar, ontzettend zwak teruggelegd door Schaken. Had verwacht dat ie na z'n doelpunt beter zou gaan spelen.
sommige misgunnende mensen zitten constant te k***en op schaken...
wees blij voor die jongen !
Volgens mij is iedereen blij voor Schaken, neemt niet weg dat hij gewoon te slecht is voor het Nederlands elftal. Men mag toch ook wel een beetje kritisch blijven?
Zo is het, alle gloeilampen willen hun bankzitter erin maar Schaken is gewoon beter momenteel
Narsingh heeft nog potentie om wat te worden voor het wk 2014. Schaken zuigt nu en zal blijven zuigen.
Wat een onzin zeg om PSV zo in deze discussie te mengen. Er zijn genoeg betere opties ik zal ze even opsommen: Afellay, Narsingh, van Persie en Kuyt. Dan noem ik er even een paar die nu bij de selectie zitten, op de flanken zie ik ook liever: Depay, Wijnaldum, Boerrigter van het vorige seizoen, Elia, John.
Als jij serieus meent dat Schaken een betere voetballer is dan Narsingh, dan kun je echt beter de ''a'' in jouw nickname veranderen in een ''o''..
Sjonge jonge die scheids. Een penalty of vrije trap aan lens geeft ie niet, maar als De Jong even in de nek blaast fluit ie wel als zo'n Andorrees gelijk omvalt uit 't niets.
lekker van schaken, ga die achter de zijlijn staan
Lens is gewoon baas in het veld
vlaar op de paal
Die back word helemaal gek van lens
Lens dolt even een postbode, een bouwvakker en een groenteboer.
Dat van de AD is bullshit.
De meeste spelers spelen bij FC Andorra.
Ik maak toch een grap man.
Ron Vlaar
Echt een koppert, ook al tegen Noord Ierland een mooie kopgoal
Jammer vlaar
4e pingel door de neus geboord ofzo...
Het zal mij niet verbazen als janmaat en Schaken eruit gaan voor Affelay en Kuyt
ja ja afellay op rechtsback !!
Kuyt rechtsback aanvallend en Affelay zal ruilen met Lens van positie.
huntelaar man
Sjonge jonge Huntelaar..
Oke, dat was echt lachwekkend
hoe krijg je hem over Stuntelaar.
huntelaar is zwaar uit vorm, bij schalke mist hij ook de ene kans na de andere
Huntelaar is lekker bezig zeg. :D
die mocht er ook wel in huntelaar
waarom gaat de comentator helemaal uit zijn dak als het 3-0 word tegen andorra?
omdat het Schaken was. Debuut plus goal.
+ 250e doelpunt in wk kwaliciatie
Wat is dit nou weer van Huntelaar
Gelukkig is Huntelaar B keus tegen Roemenie pfff
Killer in de16 haha Gooi Robin er lekker in joh. Kan ie ook een goaltje meepikken..
Die Huntelaar had nu al een hattrick kunnen maken met al gemiste kansen
Huntelaar voelt de druk van de ranglijst allertijden, zo lijkt het.
wel een saaie wedstrijd..
Prima actie van Lens.
lens is de beste man van het veld
Lol ik dacht effe lens raakt geblesseerd
Lens is lekker bezig verdiend wel een doelpuntje
weer een mooie actie van lens. Die gun ik echt een goal want hij speelt goed
Als van der Vaart 2 slakken moet vangen, ontsnapt er 1.
lol
Jaa! Urby!
best wel triest, alleen lens haalt zijn niveau.
Schaken ook...
Die kan ook niet echt beter.
Je kruistocht tegen Schaken begint obsessieve vormen aan te nemen.
Uhhm dit was niet negatief bedoelt ofzo c_c
En ik vind schaken een geweldige speler en ik zie hem liever als Kuyt.
Stekelenburg doet het ook goed!
We zijn alweer 60 minuten bezig, wordt inmiddels wel tijd om van der Vaart te vervangen. Kan het inmiddels al niet meer belopen.
Gast hij heeft helemaal nog niet zo veel gelopen...
NL speelt ook helemaal niet compact ofzo.
Echt onzin wat je zegt.
Is ook logisch, als van der Vaart 2 rondjes om het veld rent moet hij aan de zuurstof.
ik hoop wel dat lens er uit gaat, want 1, Hij speelt een fantastische wedstrijd, maar dat ie niet geblesseerd van het veld afgaat net met die trap op zn been.
Lens is wel een van de weinige die redelijk speelt... Verder wil ik De Jong nog wel een voldoende geven, maar dan houdt het al snel op helaas.
Lens redelijk? Ik vind hem heel goed spelen.
In vergelijking met de rest doet ie het goed ja, maar tegen dit nivo is wat Lens laat zien normaal gesproken gewoon de norm toch?
Zo kan je het zien, maar hij speelde gewoon best wel goed. Ik vind niet dat je het 'redelijk' kunt noemen..
Wissel Schaken aub. We hebben toch wel betere spelers?
Kuyt komt er voor hem in neem ik aan?
Nee dus hoor ik net lol...
Lol. Jammer genoeg niet.
Lijkt me toch saai om voor Andorra te spelen.
Toch leuk om Kuytje weer in oranje te zien.
Afellay op '10'?
Bal in z'n noten ...
Die spelers van andorra zijn volgens mij niet eens fit ofzo...
wat hebben ze aan hun lul
Jan Matig eruit?
minuut 70 is beland van der Vaart moet eruit langer kan hij niet spelen
Ja, als hij in de tweede helft in de basis start.
Die begon al het laatste kwatiertje voor rust al met sjokken en verstoppen.
Een 30-minuten baller is hij geworden.
Van der Vaart moet zodadelijk aan de zuurstof.
Jezus Strootman waarom speel je zo zwak allemaal? Allemaal van die slappe pasjes of ballen zomaar inleveren bij de tegenstander.
slechte actie van janmaat..hij had er nog drie moeten dollen en daarna met een hakje zelf moeten scoren..pff wat een stakker zeg..wees nou wat meer als huntelaar..de beste voetballer van het nederlands elftal..de fluwelen techniek die deze jongen heeft is ongeevenaard..alles wat uit de hoofdstad komt is zoiezo het beste..de rest is bagger..ik denk zelfs dat lukoki beter is als lens..echt waar jongens..begrijp ook echt niet waarom er maar 1 hoofdstedeling geselecteerd is..blind is 10 x beter als Bmi..dat ziet toch elke gek!!!..
Logische wissels van Van Gaal Affelay en Kuyt voor Van der Vaart en Lens. Je kan ze goed gebruikten aanstaande dinsdag
Van der Vaart kon geen minuut later gewisseld worden. Zag hem naar adem happen.
Lens de beste man van de het NL elftal 2 assists
Nu misschien Urby erin voor Bmi?
Lijkt me wel leuk in deze match!
eigenlijk zou het beter zijn als urby in de basis begint..die is vele malen beter als bruno..is gewoon een feit..
Yup...
Bruno gewoon centraal ipv vlaar.
Die mist snelheid.
begrijp ook niet waarom Bmi geselecteerd is..alles uit rotterdam is middelmaat..
heerlijk, sarcasme............. belachelijk ook dat er in de kuip gespeeld wordt, er is toch maar 1 stadion in nl.....en dat is in abcoude-noord
LOL janmaat dolt andorees door alleen aan te nemen
Helaas geen debuut voor Douglas
Weer zo slap Huntelaar.
Kom op Hunter..!
Huntelaar, wat een misser.
Stuntelaar mist weer een kans zet Kuyt dan maar in de spits
urby erin voor strootman
mijn hemel, huntelaar man. hoeveel kansen heb je nog nodig.
Mooi de 2 Psv'ers krijgen rust.
Ook een logische wissel Emanuelson voor Strootman
Gaat emanuelson nu als CMF spelen?
Dat kan hij namelijk ook maar goed, past niet in de "profielschets"
Triest moment voor het nederlandse voetbal, dirk kuyt als aanvoerder. We zijn diep aan het wegzakken...
Uhhm... hoezo?
eigenlijk zou van Rhijn aanvoerder moeten zijn..de nieuwe geweldenaar uit de hoofdstad!
Van Rhijn word niet eens geselecteerd is Wiel terug komt.
Hoezo triest van Gaal heeft Sneijder als eerste aanvoerder gekozen en Kuyt als 2de. Aangezien Kuyt op de bank begon heeft hij Strootman als 3de aanvoerder benoemd dus het is niet meer dan logisch als Kuyt in het veld komt en Stootman gewisseld word dat de band naar Kuyt gaat dus het is helemaal niet triest
Zoveel grote voetballers die aanvoerder zijn geweest en nu is deze non-valeur onze captian. Ik vind het al triest dat deze man uberhaupt nog zo vaak mee heeft mogen doen. Waardeloze voetballer zonder techniek en inzicht en bovendien een grote mond.
moet 6-0 worden
Janmaat is onder de maat.
Idd..ik zou persoonlijk die rechtsback van de A1 van ajax oproepen..die heeft meer talent in zn kleine teen als Janmaat..
Jan Middelmaat?
Ja die ja..lig helemaal in een deuk..je bent zo grappig hahahaha..toppertje ben je...eigenlijk zouden alle feyenoorders verbannen moeten worden uit t nederlands elftal..wat heb je nou aan die gasten!!..ik zeg nooit meer een interland in rotterdam!!
Gelukkig speel Van Rhijn aanstaande dinsdag weer want Janmaat is echt slecht en pas zich haast aan het niveau van Andorra aan.
Ik denk dat we helemaal niet naar het WK moeten willen, kolere zeg...
Met de huidige spelers halen we misschien de poule fase ofzo...
Maar als goede spelers weer gaan spelen hebben we kans op meer
*elia
*fer
*emanuelson
*van Der Wiel
*babel
dan heb je heel veel snelheid in het elftal.
zou wel leuker zijn om naar te kijken dan dit hier.
Lol, maak je een grapje? Zijn dat de sterren die het moeten doen?
Ik dacht eerder aan Robben, Sneijder, Rvp, Affelay...
Die worden gewoon geselecteerd...
Degene die ik opnoemde zijn niet geselecteerd.
(behalve urby, maar als J. Willems weer komt denk ik dat hij weer naar Milan mag)
Inderdaad.
Ik vind snelheid een van de belangrijkste factoren...
Ook in de verdediging, Vlaar houd ronaldo aan de bal niet bij. N. de Jong wel.
Dan nog Elia en Babel hebben een paar jaar niets laten zien. Zelfde geldt voor vdwiel, maar die positie hebben we bar weinig, als hij zijn oude nivo kan benaderen is hij duidelijk eerste keus. Urby en Fer zijn leuk voor de bank, maar meer ook niet.
Affelay? Maak jij een grapje?
Stuntelaar laat wel zien waarom RVP er normaal instaat.
Schaken kan echt niet voetballen lachwekkend die man
en we wachten nog steeds op de 1e goeie voorzet van schaken
Idd ja..volgende interland lukoki oproepen..die gaat knallen!!
slaapverwekkend....
@ salamis, in die 7 minuten dat kuyt meedoet, heeft hij evenveel goede voorzetten gegeven als lens in 68 minuten.
True...
Je zou maar betaald hebben voor deze pot
Ik heb medelijden met Huntelaar dat hij het met Schaken + een rechtspoot op links moet doen. Als van Persie tegen Roemenië een goede partij speelt ligt het natuurlijk totaal niet aan de spelers die hij om zich heen heeft staan
Kijk die kansen die hij kreeg dan. Zelfs Mido had hier een hattrick gemaakt en toch faalt Huntelaar.
Jaaaa corner Andorra!
Hahahaha jezus vlaar wat maak jij me aan het lachen..
Hoe hij een hoekschop weggeeft.
Vlaar de andere kant op man
Zozo zowaar een corner voor Andorra in de wedstrijd
en die gasten van andorra zijn ook nog helemaal verrot ook, logisch natuurlijk als je timmerman of groenteman bent
Wat een baas, die gozer
Stuntelaar wordt gedold door een postbode
Ik had echt verwacht dat Nederland 200% zou geven en vol passie en strijd hier 25-0 zou winnen!!
Mensen hier zijn echt grappig
Die Huntelaar word gedold
LOL puyol dolt huntelaar
Jammer.
wat een kut voorzet urby!
en nog steeds wachten we op de 1e goeie voorzet van schaken
wat een klotevoorzet van schaken weer zeg..pff wat een prutser!!
heel eerlijk. strootman, janmaat, schaken, emanuelson, de jong horen allemaal niet in oranje
De Jong niet?
Weet je dat zeker?
Van der Vaart vergeet je nog.
Strootman wel.
Nee joh, strootman kan beter.
de jong wel al haalt hij zijn niveau anders kan je dat ook zeggen van kuyt en vlaar en martensindi en nog wel een paar
BMI is ook slecht he!!..zou veel liever Daley de geweldenaar Blind daar willen zien!
Dinsdag zullen we meer zien. Mijn god, wat een slaapwekkende oranje vertoning.
Kom op, schreeuwt Klaas, ik moet scoren!!!!!
Lens is eruit en het is gelijk helemaal geen ene ruk meer aan.
Nigel De Jong lijkt eigelijk best wel op Kratos.
Je zou Eem kaartje hebben gekocht om de drie enige toppers die we hebben te zien spelen. 2 geblesseerd, de ander kan alleen in de spits volgens Louis en Klaas is een geweldenaar in de 16..wat een waanzin
Dit oranje is vreselijk slecht zeg...jemig.
Waarom heb ik naar deze schetsvertoning gekeken vraag ik mij af.
Jezus wat een k*twedstrijd. Als je zo behoudend gaat spelen tegen een amateurploeg dan verdien je eigenlijk niet eens om te winnen. Ongelovelijk dat niemand lef heeft om is van afstand te schieten. Die klote Janmaat en Schaken kunnen niks anders dan terugspelen.
zaadwedstrijd....
Het blinkt ook allemaal niet uit in voetbalintellect bij oranje.
Heb medelijden met de mensen die een kaartje hebben gekocht 😢