Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
WC Qualification Europe
Datum:
Dinsdag 11 september 2012
Tijd:
20:00 uur
Scheidsrechter:
M. Borski
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadyumu (İstanbul)
Toeschouwers:
48500
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Turkije Estonia
- T. Zengin Sergei Pareiko
- G. Gönül Dmitri Kruglov
- Hasan-Ali Kaldirim Enar Jääger
- Ömer Toprak R. Klavan
- Semih Kaya Taavi Rahn
- Arda Turan Taijo Teniste
- E. Belözoğlu Joel Lindpere
- Mehmet Topal K. Vassiljev
- S. Sararer Martin Vunk
- Burak Yilmaz Tarmo Kink
- U. Bulut A. Oper
-
Selçuk Inan
Sander Puri
-
T. Torun
K. Saag
-
Nuri Sahin
A. Purje
-
20'
E. Jääger
-
44'
E. Belözoğlu
1 - 0
-
56'
A. Oper
-
56'
S. Puri
-
56'
J. Lindpere
-
68'
S. İnan
-
60'
U. Bulut
2 - 0
-
68'
U. Bulut
-
68'
T. Torun
-
68'
S. Sararer
-
77'
K. Saag
-
69'
A. Purje
-
75'
S. İnan
3 - 0
-
77'
T. Kink
-
82'
N. Şahin
-
82'
E. Belözoğlu
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Turkije herpakt zich na zeperd in Amsterdam, Roemenië nog foutloos
Turkije heeft zich prima hersteld van de 2-0 nederlaag tegen het Nederlands elftal van afgelopen vrijdag. De ploeg van Abdullah Avci was dinsdagavond veel te sterk voor Estland in Groep D en Emre Belözoglu, Umut Bulut en Selcuk Inan waren trefzeker in Istanbul: 3-0.
Lees verder
Nabeschouwing
Poll
Wie dachten onze bezoekers dat er ging winnen?









Avci rot op voordat het te laat is. Van Estonia zullen we wel winnen maar als je met je ego zo doorgaat kunnen we het WK ook vergeten.
Als we deze wedstrijd ook verliezen, kunnen we net zo goed stoppen.
Groot gelijk! Als je Estonia en Hongarije niet kunt verslaan dan hoor je niet thuis op een WK of Ek.
Estonia? Dat heet gewoon Estland in het Nederlands.
Het is een land.. Je mag het noemen hoe je het wilt..
Of ik nu Duitsland zeg of Germany maakt helemaal niks uit.
Je doet je naam wel eer aan. Tegen Nederland verliezen is geen ramp en dat was pas de eerste wedstrijd
Tegen Nederland verliezen is inderdaad geen ramp, maar de manier waarop wel. Wat een slechte wedstrijd was dat zeg. Als we zo weer gaan spelen, hebben we niks te zoeken op het WK.
Mja, Turkije heeft sowieso niet zoveel te zoeken op het WK als je verwacht dat ze tweede worden, kijk dan naar de andere clubs die waarschijnlijk tweede worden zzoals ; 'zweden, Belgie, Kroatie, Rusland, Bosnië, Oekraïne, Spanje' die ik stuk voor stuk hoger inschat;o?
Hahah ja voor jou? maar ik schat ze toevallig gelijk of lager in dan Turkije..
opstellingen iemand? Turkije zal dit moeten winnen maar op de beslissende momenten is het elke keer met Estland verkeerd gegaan.
in 2006; WK gemist. in 2008; EK wel gered maar verloren van Estland.
Makkelijk avondje voor Turkije denk ik! niet als ze zo voetballen als tegen Nederland!
Dacht het niet, turkije is zo een land dat wint van Engeland bijvoorbeeld en verliest tegen Faeröer eilanden.
En daar is maar 1 reden voor, de spelers denken dat ze heel wat zijn en gaan onderschatten.
En als ze een matige scheidsrechter hebben en die ziet ze schoppen worden ze er waarschijnlijk nog eerder uitgestuurd ook
kerel waar heb je het over in godsnaam
over ej ekjilel redeom!
Stop dan maar alvast
Selcuk Inan niet in de basis heb ik gelezen? en Emre wel?
ik vind dit niet goed .. als fener supporter zijnde emre komt speed te kort en er is geen echte spelverdeler op het middenveld. Dat was duidelijk te zien in de Arena.
Spel van Turkije was afgelopen vrijdag echt inspiratieloos stond niet echt een leider op het middenveld.
We winnen deze wel het moet wel als we zo tegen Nederland spelen winnen we vast wel we speelden heel goed alleen kansen afmaken!
Ps: Selcuk Inan moet spelen anders gaat het echt niet hij is de beste hoe kan je hem niet opstellen
Nuri Sahin en Inan moeten allebei spelen.
weer geen selcuk inan...hopelijk winnen ze ! de opstelling is beter dan die tegen holland. Maar als ze niet winnen, gaat de media avci met grond gelijk maken omdat hij selcuk inan niet opstelt
Opstelling Turkije - Tolga; Gökhan Gönül, Ömer, Semih, Hasan Ali; Mehmet Topal, Emre, Arda; Sercan, Burak en Umut
geen Torun? Vond hem wel aardig. Speelt ook goed in de Bundesliga. Goeie dribbelaar en heeft veel creativiteit in zijn spel.
Snap nog steeds niet dat Emre speelt... wat een nutteloze speler is dat zeg. Mag die man niet sinds 2002 ofzo; dacht dat hij er toen ook bij was.
Geen Torun ? Heb jij hem niet zien spelen tegen Nederland. Ik vond hem samen met Hasan Ali de slechtste. Kon zich niet vinden in de combinaties met zijn medespelers, is te sloom heeft totaal geen inzicht, ik denk zelfs dat hij familie is van Avci, want anders zou hij nooit in het Turkse elftal spelen. Dikke bankzitter bij Stuttgart.
Je vindt Emre slecht ?? Ik vond Emre juist goed spelen tegen Nederland, toen hij eraf ging werd het aantoonbaar minder. Maar nogmaals, ik begrijp echt niet hoe jij Tunay Torun goed vind.
We zijn op het punt gekomen dat we kunnen zeggen dat Estland ongeveer van hetzelfde niveau is.
Zowel Estland als Turkije zijn namelijk drama.
Ik hoop op een nipte overwinning. Maar denk een gelijkspel.
Ik zie altijd heel veel kritische en realistische reacties van je, maar deze vind ik overdreven. Turkije is een klasse beter dan Estland en zal winnen. Het is veelzeggend dat de uitgerangeerde Oper nog steeds de diepe spits is bij Estland.
Kijk de wedstrijd maar zou ik zeggen. Oper bezorgt onze amateur verdediging kopzorgen. We kunnen geen kansen creeeren tegen 10 Esten. De beste kans is tot nog toe nota bene voor hun, met een bal tegen buitenkant paal. We hebben niet 1 kans gehad. Ongelooflijk wat een schande.
Hahah, omdat we even niet goed hebben gespeeld tegen NL zijn we net als estland? leuk als spanje gelijk speelt tegen bv zwitserland. dan is spanje ook net zo als honduras zeker? waar slaat dat op.. (niet dat we perfect spelen ofzo) jij overdrijft hier wel erg veel..
Zou wel mooi zijn als Estland hier kan winnen van die onsportieve Turken.
Wat loop je nou te kwaaie joh? Waarop baseer je dat Turken onsportief zijn. Kraam geen onzin uit.
Of onderbouw je opmerking of ga terug naar je Viswinkel
Zoals ze zich gedroegen tegen Nederland bijvoorbeeld?
Was dat onsportief? Doel je nu op de spelers of het publiek? Nederlands elftal kreeg een staande ovatie van de Turkse supporters na afloop van de wedstrijd ik weet niet welke wedstrijd jij hebt gekeken kerel
Turken kunnen soms onsportief zijn daar geef ik je gelijk in. Maar dat zijn Nederlanders ook hoor, je wil niet weten wat ik allemaal moest aanhoren in het Nederlandse vak ( NL - Turkije ) Tijdens het volklied van Turkije hoorde ik allerlei trieste opmerkingen... Bij elke balcontact van de Turken was het weer schelden, Turken dit Turken dat. pfff
Ook Chill, Poolse scheids wanneer Turkije tegen Estland speelt. Beide lidstaten van de voormalige Sovjet-unie. Die voelen wat voor elkaar joh.
.... lijkt me een beetje ver gezocht
kan
Turkije gaat dit winnen met een 3-0.
Ik snap niet wrm er zoveel ophef is rondom Avci, Hij selecteert de beste spelers op dit moment van Turkije. Ok Selcuk inan is een goed speler, maar zouden we echt gewonnen hebben van Holland met hem erbij? het is ofwel Selcuk of Emre. en ik denk dat Emre toch nog dat ietsje in zich heeft om baas te zijn op het middenveld. Ik zie liever Nuri Sahin in de basis, maar daarrond versta ik wel dat hij op de bank begint. Maar ik heb vertrouwen in Avci, hij gaat ons naar 2014 leiden! Hij heeft ten minste voor veranderingen gezorgd! na 10jaar met dezelfde ploeg en dezelfde mensen te spelen, eindelijk betere ploeg die et verschil kan maken. Gwn een beetj tijd geven.
Wat lul jij allemaal man. Ten eerste is Selcuk Inan 10x beter dan Emre. Ten tweede heeft Emre 0 van de 3 competitie wedstrijden gespeeld en maar 5 minuten in de Super Cup tegen Chelsea. Zelfs Nuri Sahin heeft meer als hem gespeeld dus natuurlijk dat Avci bekritiseerd wordt. Nu speelt hij met 2 spitsen maar je zal zien dat hij een van de 2 spitsen gewoon op rechts buiten zal zetten ipv een 442 formatie en Arda achter de spits terwijl hij gewoon links of rechts hoort te spelen (liefst links buiten)
Eerlijk is eerlijk,
Turkije is niet de Turkije van de laatste decennia, vroeger zag je altijd een wilde harde Turkije die won om te winnen en altijd leuke spelers had die het verschil konden maken..
Kom maar is in turkije spelen met 20.000 hollanders?
Semih, Hassan Ali, Tolga en Sercan horen niet in de basis.
Nee Avci heeft geen andere keuze. Als het goed is is Egemen, Hakan Balta geblesseerd dus logisch dat Semih en Hasan Ali spelen. Je wilt Bekir toch niet ipv Semih en er is geen alternatief voor Hasan Ali. En het is Tolga of Cenk of Mert nou dan is de keuze ook snel gemaakt.
wat deden semih en tolga verkeerd vorige match ?
ipv Sercan Gokhan Tore
ipv Hassan Ali Hakan Balta
Selcuk inan IPV Mehmet Topal
en ben je helemaal gek geworden Semih is super goed misschien vind je egemen beter ofzo maar hij is geblesseerd
Semih super goed ? Hahaha, tegen die onervaren jonkies van Nederland had hij al heel veel moeite... In de Turkse Lig kan je dat nog enigszins camoufleren met je lengte en snelheid. Maar op international podium zakt die man echt hoor, ook in de CL gaat het een deceptie worden met Semih. Conclusie : Met Semih ga je niet van Braga en Cluj winnen.
En toch ondanks zijn onervarenheid en zijn leeftijd van 21 jaar op dit moment de beste turkse verdediger!
yo,goedeavond.
welke kanalen zenden deze wedstrijd uit,
heeft iemand enig idee??
Star TV Turkse zender haha
zeker weten,ik heb alle turkse kanalen,
ik heb niks gezien.,weet je het zeker?
Wat een teringbende is dit, ik heb geen Star tv maar Star Euro ofzo. Begrijp er niks van.
welke kanaal showt de match
Comedy Central
hahahaha
hahaha die was goed.
Wat een schande dat je niet naar de wedstrijden van turkije kan kijken omdat star tv niet lukt buiten turkije.
Ik kijk gewoon via Star Tv app op iphone, je kan ook gewoon met goede kwaliteit op internet kijken star tv canli, soms duurt het ff voordat de pagina laad dus schrik niet.
dus de wedstrijd kan niet worden gekeken met normale schotel?
ja man het is me gelukt.alleen arabierse commentator.
of what ever ook versta er niets van.
Arda lijkt op Falcao
Middenveld moet gewoon topal, nuri sahin en inan zijn, flanken arda sercan/gokhan spits burak.. met deze creativiteit win je wedstrijden niet mrt die rare bankzitter emre.
wat een kans voor burak yilmaz.. geen concentratie. te veel paniekerig; jammer.
turkije doet het goed.
Rode kaar Jaager
Terechte rode kaart voor Estland!
Al 2 wedstrijden is de linie tussen de verdediging en aanval veel te groot. Topal em Emre blijven te ver achterin hangen bij de verdediging. Er is geen aansluiting, ben ik nou de enige die dit ziet ? Avci dit moet jij zien!!
Ik vind Turkije niet overtuigend spelen met 1 man meer, ze spelen thuis nog wel, matig hoor!
Wat een schande. We kunnen geen kansen creeeren tegen 10 semi profs.
In deze wedstrijd zieje dat Burak Yilmaz een van de slechtste spelers is van Turkije! Hij weet niet wat buitenspel is, hij kan niet passen, en kijkt nie naar doel als hij trapt!!!
dan is er natuurlijk karma dat mij in et gezicht slaat!! Wat was er mis met het doelpunt??
Goalllll !!!!!!!!
1-0!
Kan iemand mij vertellen hoe Turkije speelt ?
vrij aanvallend, tot de 16. net als altijd
WAT Doet Gokhan?
Jammer nu gaan we volgende wedstrijd weer zo beginnen
Na 44 minuten 1-0 tegen Estland met 10 man.
Turkije speelt beter maar niet goed. Hoop dat Selcuk Inan erin gaat.
kan iemand me een livestream sturen via pb?
bij die ene goal van burak was er toch niks aan de hand of zag ik het verkeerd, dat was toch geen duwfout
Echt Typisch Turks elftal. De kansen die je krijgt op een kinderlijk manier verprutsen, zoals Burak en Gökhan Gönül deden en uit het niets zelf kansen weggeven aan de tegenstander. Wat deed Tolga met die idiote inspeelbal op een Est? We mogen van geluk spreken dat de bal van Oper op de paal gaat waar daarvoor Ömer Toprak Oper liet struikelen. Estland is een penalty onthouden.
Daarvoor had Klavan minstens geel moeten krijgen/misschien rood voor het neerhalen van Burak, maar hij kwam ermee weg. Dan het niet gegeven doelpunt van Burak, terwijl de bal de lijn passeert en een grensrechter die dit volledig mist. De scheidsrechter maakt een dramatische indruk. Doellijn technologie discussie kan weer gevoerd worden.
turkije speelt te gehaast... laatste 10 min speelde we wel lekker
Net zoals de wedstrijd tegen Nederland zie ik 5 verdedigers en 5 aanvallers lijkt het wel. Geen middenveld te bespeuren. We staan in ieder geval voor, het is leuk om te zien, maar goed is wat anders
Haydi bastir turkiye!!!!!!
het veld is echt slecht btw
Fener veld he xD
gol gol gol gol umut bulut
Goallll!!!!! umuttttt
waarom komt selcuk inan erin?
vage wissels..
Selcuk!!!!!!!!!
Turkije heeft een super goede ploeg spijtig dat ze niet hebben gewonnen tegen Nederland. Ze moeten dringend zich herpakken want ik weet dat ze in 2014 veel van zich gaat laten horen zoals 2002,2008 enz. Elke toernooi dat ze deelgenomen hebben waren ze goed en maakte ze het spannend. Ik hoop dat ze zoals Duitsland telkens kunnen gaan. Want er is geen stabiliteit in Turkse nationale ploeg en Turkse ploegen. Zoals we het gezien hebben paar weken geleden in Europese wedstrijden ze hebben wel kwaliteit. Maar ze kunnen het niet tonen en gaat het geld die ze uitgeven in de vuilbak.
gooooooooaaaaaaaaaallllllll
Goallll Selcuk!!!!!!
Selcukkkkkkkkkkkkk inannnnnnnnnnnnnn
selcukkkkkkk
selçuk gescoord :D hopelijk ziet avci nu dat hij elke keer basis moet spelen!
prachtige speler man selcuk
Turkije speelt goed en heeft 70% balbezit versus 30 maar je ziet gewoon dat Turkije moeite heeft met scoren helaas 3-0 is niet genoeg je moet deze gasten 6-0 pakken normaal
Overigens het was ook tegen holland het geval dat Turkije de overmacht had alleen moeite met scoren weer