Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Primera División
Datum:
Zondag 4 maart 2012
Tijd:
21:30 uur
Scheidsrechter:
José Teixeira
Stadion:
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Toeschouwers:
78000
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Staphorst Espanyol
- Casillas Francisco Casilla Cortés
- Ricardo Carvalho Raul Rodriguez Navarro
- Sergio Ramos Héctor Moreno
- Marcelo Juan Daniel Forlín
- Arbeloa Dídac Vilá
- S. Khedira Joan Verdú Fenández
- M. Özil C. Romaric
- Xabi Alonso Javier López Rodriguez
- Kaká V. Weiss
- Cristiano Ronaldo Philippe Coutinho
- G. Higuaín Álvaro
-
R. Varane
Jordi Amat
-
José Callejón
José Raúl Baena Urdiales
-
Álvaro Morata
Sergio García De La Fuente
-
23'
Cristiano Ronaldo
1 - 0
-
31'
Ricardo Carvalho
-
38'
S. Khedira
2 - 0
-
46'
Ricardo Carvalho
-
46'
Baena
-
46'
Philippe Coutinho
-
46'
Sergio García
-
46'
Álvaro
-
61'
Jordi Amat
-
47'
G. Higuaín
3 - 0
-
53'
C. Romaric
-
56'
J. Forlín
-
61'
Raúl Rodríguez
-
69'
José Callejón
-
66'
Kaká
4 - 0
-
67'
V. Weiss
-
69'
M. Özil
-
81'
Álvaro Morata
-
78'
G. Higuaín
5 - 0
-
81'
G. Higuaín
-
83'
Baena
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Formidabele thuiswedstrijd van Real Madrid levert ruime zege op
Real Madrid heeft zondag zonder twijfel een van de beste thuiswedstrijden van het seizoen afgewerkt. Espanyol was in het Bernabéu een gewillig slachtoffer en mocht zich met een 5-0 nederlaag gelukkig prijzen.
Lees verder










Verheug me op een mooie pot en natuurlijk een winst voor Rmd!
Hala Madrid.
Mooie aanvallende opstelling!
Heel weekend verheugd op deze wedstrijd, hoop dit keer een makkelijke overwinning voor Real Madrid: 3-0
Doelpuntenmakers:
Ronaldo 2 keer en Higuaín 1 keer.
ik hoop op een mooie wedstrijd en denk toch dat Real sterker is en een 4-0 uitslag kan halen. Ik wil vooral veel schoten op doel zien van Real en mooi voetbal.
Jammer had liever nuri sahin gezien ipv khedira
khedira is veel beter dan Nuri Sahin. Sahin moet nog bijkomen maar dan is hij wel misschien beter dan khedira. Jammer dat hij geen speel minuten krijgt.
Daarnaast is er ook nog Lass,, hem zie ik t liefste spelen van de 3!
Khedira beter? Bedoel je in fitheid of kwaliteit? In kwaliteit mag khedira nuri sahin zijn veters niet eens strikken!
altijd dat "mag zijn veters nog niet strikken"
Sahin heeft vorig jaar erg goed gespeeld bij Dortmund, maar nog niet meer dan dat. Khedira heeft zich in de Bundesliga bewezen, bij het Duitse elftal en speelt wekelijks bij Real Madrid.
Zo veel ontloopt het elkaar dus niet...
Hij is geblesseerd
Real Madrid; Casillas;marcelo;carvalho;ramos;ar...
goeie opstelling
Subs; Adan;granero;varane;morata;lass...
Geen Sahin pff.
ik hoop echt dat ze met 3-0 gaan winnen en geen tegen doelpunten incasseren dan blijft de stand op 10 punten dan komt de landskampioen dicht erbij
wat? welke landskampioen?
Yes mijn grote vriend kaka speelt, hij is niet 100 procent fit. Real maak er een spectakel van!
heb je nieuwe account gemaakt, er was ook een andere account die kaka altijd vet vond.
Je bedoel denk ik blink, nee dat ben ik niet, hij heeft meer fans
Daar zullen er vast wel meer van zijn
blink? en nog zo'n AC Milan fan die hem had als avatar
Heb je gezien hoe hij op de training heeft gespeeld?? Die rushes echt mooi!! Alsof hij bij Milan was
Kom op Espanyol! Leer die Madrilenen eens een lesje!
Nee, maar even serieus, Madrid gaat wel winnen jammer genoeg.
Helaas, daar ben ik ook bang voor.
Als Coutinho in vorm is niet
. Speelt vorige week tegen Levante ook een heerlijke pot.
Jao Moutinho? Die van FC Porto? Of bedoel je Coutinho
Coutinho natuurlijk
Dankje voor de verbetering.
Real Madrid 4 -1 Espanyol
Ronaldo 3x
Ozil 1x
wie gaat er scoren voor espanyol dan
moreno uiteraard
hopelijk puntenverlies, maar ik vrees het ergste. Ik zeg 4-0
Hopelijk schiet Higuain er drie in! Prachtige opstelling, ben benieuwd hoe Carvalho het gaat doen.
Jammer dat hij niet voor Varane kiest in plaats van voor die Carvalho.
Echt he, wat een heerlijke verdediger is dat. Gewoon nog maar 18 jaar en de wedstrijden die hij speelde, speelde hij zo volwassen. Zo geconcentreerd.
Nu je het zegt, inderdaad jammer. Varane moet ook z'n wedstrijden meepikken. Echter denk ik dat Mourinho geen risico's wil nemen, zeker nu Pepe weg is. Ramos maakt nog wel eens een foutje namelijk.
Mourinho verkiest ervaring hoger dan talent.
Onzin natuurlijk als je met ervaren jongens speelt achterin als Sergio Ramos , Arbeloa en eigenlijk ook Marcelo en Xabi Alonso controlerend.
wacht is even....? Waarom zet Mourinho Carvalho in de basis omdat hij ervaring heeft!, Ik zie liever ook Varane met oog op de toekomst.
Jij bent die kerel, wie de wedstrijd verslag maakte voor de fanclub, daarom weet je ook dat kaka niet 100 is
haha ja dat klopt
Kaka speelt wel weer veel, waarom?
Omdat hij goed is?
Omdat hij van wereldklasse is?
Di Maria geblesseerd
. En als hij speelt met Özil en Benzema wordt er heerlijk combinatie voet bal gespeeld. Kaká moet wedstrijdritme hebben, hopelijk haalt hij zijn niveau bij Milan dan weer. Dat zou echt genieten zijn.
ja hij bleek niet 100% fit te zijn en Callejon zou eigenlijk spelen.
Inderdaad, verwacht ook niet dat hij 90' speelt. Wil geen blessure!
nee jij zult die vast niet krijgen tijdens het kijken hoor. tenzij je vriendin vol energie zit.
Hala Madrid
4-0!
Ronaldo 3x
Higa 1x
Ik hoop op een showtje van madrid zodat ik mijn gedachte even kan verzetten
Espanyol hoort mild te zijn toch...???
Succes Madrid , is leuk als ze weer winnen....
Ronaldo is een mastodont....
come on Madrid verwacht gewoon 3 punten voor Real
verwacht 4-0. Heerlijke potje.
Mooi spel van kaka en ozil!
ronaldo weer een penalty..
Oke de grote jongens beginnen, gisteravond speelden de kleintjes nu zijn de echte mannen aan de beurt ben benieuwd!, ik hoop dat iedereen de voorbeschouwing heeft gelezen op de Nederlandse fansite van Real Madrid. Daar staan leuke feitjes in!
Het is dat Barcelona Real Madrid altijd helemaal dol speelt maar verder maakt het niet uit met je grote jongens
frank doe is even normaal man, wie begint er nu over barcelona? ik had het over de jeugd van Real Madrid die ook tegen Espanyol speelde, wat een zeikerd ben je toch!
Toch plaats je zo'n (bewust) dubbelzinnige opmerking waarmee je denk ik reacties probeert uit te lokken. Kan me niet voorstellen dat hier veel het 2e elftal van Real volgen.
ik heb het ook niet over het tweede elftal lieve jongen. Je haalt er dingen bij, moet je niet doen.
Ja en gister speelde het E-team dat ik train ook. Ga toch weg man, je loopt gewoon te provoceren!!
Hij zit te provoceren hoor. Real Madrid Castilla (2de team) moest vandaag om 1 uur 's middags tegen Tenerife. Dit hebben ze jammer genoeg verloren met 1-3. Juvenil A moest gisteravond denk ik niet. En kan hij ook niet gezien hebben, want daar zijn geen streams van
ik heb gewoon realmadridtv die dat uitzend, je doet je huiswerk niet goed.
Haha, dan bedoel je Cadete B, Infantil A, Infantil B, Alevín A, Alevín B, Benjamín A en Benjamín B? Hij heeft gelijk hoor. Die moesten allemaal gister voetballen
Jij doet je net of je de echte Real Madrid supporter bent, maar ik durf te wedden dat je 10 minuten geleden hebt opgezocht wanneer het 2de van Real Madrid heeft gespeelt en lig niet zo te provoceren met je Real Madrid, want Barcelona is nog altijd heer en meester tegen jou Clubbie waar je "alles van af weet"
Ah, waar kan je dat kopen? Of kijk je via een stream? Heb al lopen te zoeken en heb een 24/7 stream gevonden. Maar die zend elke 10 minuten het zelfde uit lol, stuur me even pm met link als je wil
kijk dan doe je toch iets goeds vanavond, en daar houd ik van , jongens die hun werk goed doen, hey krokodillen jongen ik wens jou een hele fijne wedstrijd en laten we samn hopen om het gat weer naar 10 punten te brengen.
Als je het tegen mij hebt, ik heb een dreambox met veel kanalen waaronder Spaanse kanalen en dus Realmadridtv
Mijn gevoel zegt 1-1, maar als ik die opstelling van Real Madrid zie denk ik 3-0
Marcelo er weer in! Hopen op een mooie pot! En winst voor Real!
Mooiste opstelling van Real, eigenlijk Di maria nog voor Khedira en dan in een 4-3-3 formatie
Jammer geen Callejon, zit hij op de bank?
Als kaka vanavond speelt wel ja
where is benzema ?
Geblesseerd geraakt in Rusland.
Liesblessure.
geblesseerd
Is volgende week terug
Espanyol is een lastige ploeg, en kan het Real Madrid nog best moeilijk maken. Het blijft natuurlijk hopen op puntenverlies, maar Real zal waarschijnlijk wel winnen. Ik hoop 1-1, maar ik denk een 3-1.
Wil je niet liever dat heteen nulletje of 5 voor Espanyol wordt?
Als ik Barcelona supporter was geweest zou ik eerder voor 0-5 gaan dan 1-1.
Ja, hehe, het moet ook wel een beetje realistisch zijn, hé? Tuurlijk hoop ik op een enorme overwinning van Espanyol, maar dat gaat echt niet gebeuren. Een 1-1 dan weer wel.
Hala Madrid Somos Lidres!!!
Sowieso dat Espanyol mimaal 1 doelpunt meepikt!
Defensie van Real is sinds begin dit jaar slecht bezig bij corners enzo, baal ik van.
Weet iemand iets meer over een transfer van Ozil naar Man United? Man United wil hem hebben en er bleek onenigheid te zijn tussen Mou en Mesut.
klopt niet.
UIt de wandelgangen zeker? Heb daar niks van meegekregen. Heb je betrouwbare bronnen?
Betrouwbare bronnen over ruzie's bestaan niet!! Daar zijn alleen de ruzie makende heren een klein beetje betrouwbare bron hahaha. Ik denk niet dat het zo is.
Laatste vijf wedstrijden tegen Espanyol allemaal gewonnen, 0-4, 0-1, 3-0, 3-0 en 0-3.
.
Hopen dat we vanavond meer dan 3 keer scoren en geen tegen doelpunten krijgen ;
Gaat laatste weken niet meer zo makkelijk bij Real al zou het ook zomaar een op rol partij kunnen worden. Ze moeten snel die 1-0 maken en dan is het gedaan.
Heerlijke opstelling en hopelijk vermaakt ons los merengues met mooi voetbal ik denk 2-0 of 3-0
Hala madrid !
Hala Madrid!
Kan iemand mij vertellen waar Sahin is gebleven? Lijkt me toch dat die na zijn blessure richting zijn oude niveau terug aan het komen is? Zal een verademing zijn om hem te zien spelen ipv Khedira, mits hij zijn vorm tijdens zijn tijd bij BVB meeneemt.
hij heeft spelers als Lass,khedira,alonso en Granero voor zich vandaar dat hij amper aan minuten komt hij ging wel mee met de Turkse nationale ploeg.
Hamza is een boeizan
Ronaldo prik er effe een paar in wil je
Wie vindt hamza van schilderswijk cool?
WIe kent hamza van DEN Haag
4-0, CR7 2x , Higuain 1x , en Xabi Alonso met een prachtig afstandschot
Wie kent isam de tandenneter
Ik ben een hamza maar niet die van schilderswijk
De verdedigng moet oppassen voor Coutinho
Ik was de tijd helemaal vergeten!! Heel mooi dat Kaka' speelt!! Hij was heel goed op de training afgelopen week! Er waren filmpjes op internet, als je die rushes zag echt mooi!!!
Kaka begint echt weer uit vorm te raken
Nee, hij heeft wat pijntjes dus zal hij de volle 90 minuten niet spelen. Ik heb een aantal filmpjes gezien hoe hij heeft getraind afgelopen week, dat was echt heel goed!! Ik verwacht vanavond veel van hem.
NOG 18 Minnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Klopt its the final cooountdownnnnn
Real Madrid - Español
3-1
Als er 1 complot op aarde klopt dan is het wel dat Espanyol altijd expres verliest omdat ze Barca misgunnen. Dus daarom denk ik dat wij deze makkelijk gaan winnen.
como no te voy a querer como no te voy a querer!
Dit is een bijzondere wedstrijd voor Higuain
Hij had laatse x tegen Espanyol
3x gescoord, hup Higuain weer 3?
Wie is er al eens geweest in Bernabeu en weet het en en ander? SVP laat het me weten, ik heb wat vragen erover.
Zie pm
.
@ deadcrocodile.
Zou je ook informatie naar mij kunnen sturen, kga namelijk naar Real Madrid - Sporting Gijon over een maand.
Ik zou graag weten op welke dagen Real traint, want ze spelen als het goed is op een Zaterdag tegen Gijon en ik blijf t/m maandag middag en zou graag naar de training gaan en dan hopen dat ik met iemand op de foto kom.
Verwacht wel dat we hier winnen, Espanyol is niet echt lekker bezig, maar dat is al een hele tijd zo.
Denk dat een 3-0 zeker wel haalbaar is hopelijk scoort Ronaldo een paar x zodat hij weer uitloopt op Messi.
In de rust krijg je de info, ga nu Real Madrid kijken ;
illa illa illa juanito maravilla!
hahah dat is lang geleden!!!!
Thjallaaaaa real madrid 5-0 Espanyol
Hattrick ronaldo
1xhiguain
1x Benzema(gaat invallen)
Ik mis de 7-0 en 8-1 etc van Real Madrid! Hopelijk scoren ze meer dan 5 today
@forzae
Ik ben geweest naar Real Madrid - Barcelona
wat wil je vragen?
Real wint dit potje.
Weet iemand hoe lang the benz geblesseerd is ? Ik kijk naar Real mede door hem.
Ik hoop dat higuain een antwoord kan geven op de kritiek de laatste dagen en kan laten zien dat hij belganrijk is
Hala Madrid lekker niks voor Barcelona !
zinvolle toevoeging...
hoop op een aantrekkelijke wedstrijd met veel doelpunten
ga eens 90 min op ronaldo letten
heerlijk, een avondje ronaldo bezichtigen!
Carvalho en Arbeloa.. gelukkig is het maar tegen het simpele Espanyol! Waarom geen Varane ipv Carvalho?
Die Barcelona zwaar vernederd hebben !
inderdaad! En Lass voor Arbeloa
King-madrid wij worden kampioen
Klopt, maar laten we nog meer winnen om met een groot aantal punten kampioen te worden, zodat we onze dominantie laten zien.
Hala Madrid
Ik heb zo'n gevoel dat de scheids de wedstrijd gaat beslissen maar dan in het voordeel van Real..
Espanyol zal verrassen en een lange tijd een 0-1 voorsprong houden en dan komt real 2-1 winnen..
Ik hoop natuurlijk op een stunt van Espanyol!
Visca El Barca!!!
Hala Madrid Titel yeah
Nog maar 5 minuten!!! Hatrick voor C.ronaldoo, Kaka' 2 assists en Ozil 1 !!!!!! Minimaal!!
Hey, ga je kijken naar de match?
Als je het toch doet, kijk dan is hoe Didac Vila speelt op de linksback positie. Hij is van Ac maar hij wordt uitgeleend aan Espanyol. Als hij een goede LB is, kan hij mss een starter worden bij ons :D
Ik weet het!! Hij heeft alleen nog geen enkele wedstrijd voor Milan gespeeld. Ik zou er sowieso al een beetje op letten maar verwacht er eigenlijk niet al te veel van. Denk niet dat hij beter is dan Mesbah, maar hij is wel jong dat is een voordeel.
Mesbah is goed vind ik. Maar hij moet echt beter worden in zijn voorzetten. Net zoals Abate, dat haat ik bij ons. Goede backs, maar de voorzetten naar de fysiek sterke, goede kopper Ibra komen maar niet. Ik herriner alleen Aquilani die zo'n goede hoge voorzetten kan geven. Nu hopen dat Didac goed speelt :D
Real gaat deze wedstrijd verliezen!!! de haat tegen Madrid is in Catalonie zo groot dat espanyol er alles aan doet om deze wedstrijd te winnen!!!
Kom op Ozil ik hoop op een hatrick van jou is een keer!
Vamonosss Madrid!! Hala Madrid!
het gaat beginnen
waarom staat er een cup?
Espanyol komt voor met 0-1 dan krijgen ze rood en een penalty tegen waardoor real alsnog met een zware score wint...
Grapje
Real gaat dit makkelijk winnen tenzij dat espanyol speelt zoals tegen barça maar ik denk het niet.
Dat weten wij ook...
Hala Madrid Hala Madrid tot mijn dood
higuain is toch wat minder in vorm als Karim Benzema
Ik moest wel lachen om de bijna casillas in het doel
wegwezen met diebasket loosers
Vamos Real!!
6-1
wat is die beker??
Campeone Campeone ole ole ole
Kom op Madrid, Hala Madrid!!!!!!!
Hala Madrid ,barca helemaal niets
Wie zijn die lui in pak met die beker??
basketbalteam real madrid
@ronaldo-psv
Precies, Real Madrid tot mijn dood.
Ik zal met een Real Shirt begraven worden van Pepe.
Hala Madrid
wat een drama actie van higuain
Laat ozil hem dan pakken!
Wat doet higuain?? Ozilll was zooo vann... laaat hett je bent buitenspell!!! Ik pak em wel!
maar ja helaas
Higuain is echt niet de slimste he. Blijf van die bal af en het is 1-0 :s
Wat een noob die Higuain
Oei Higuain had hem voor Ozil moeten laten, wat een ruimte daar aan de linker kant
Pipita laat gaan man echt dom van 'm want CR stond super vrij
Buitenspel, terecht afgekeurd... Was wel een snelle goal geweest!
Kom op Real Madrid
Waarom doet Pepe niet mee?

Als ik ergens behoefte aan heb na het gestuntel van mijn clubje PSV dan is het wel de stier;
Al kan Sergio Ramos ook wel het goede voorbeeld geven!
5 gele kaarten, hij is een wedstrijd geschorst
@r-lopez aangezien ik geen krokodillen jonge ben maar gewoon van voetballen houd en niet van jongens die denken dat ze omdat ze bijdehand gaan doen dat de grote jongens vanavond moeten en niet gisteren. En aangezien ik van Voetbal houd ben ik uiteraard voor Barca door het mooi en verzorgd voetbal wat Real niet tegen Barca kan maar alleen maar doet Houthakken en doodschoppen doet verkopen dus....
Hé dit is de Forza Milan chant
Jose Mourinho Chelsea heeft jou weer nodig!
Real madrid begint wel heel snel,
Terecht afgekeurd inderdaad!
Barcelona is 10 keer erger ,dat schijnheilig ploeg frank1
Carvalho mag wel op de bank gehouden worden en Varane mag daar spelen.
eerste corner voor real madrid
Real speelt ongelooflijk sterk, als ze dit blijven volhouden durf ik wel op een 5-0 te gokken
lekker schot, goed geprobeerd!
Halletjes
Wat een slechte corners.
Weer buitenspel pipita,
ronaldo weer lekker bezig, hakje alles!
Espanyol houd nog mooi stand, ik verwacht een open wedstrijd, 5-1
Hohoooooo wat een trukkendoos van Ronaldo.
heerlijke pass van ronaldo
Kom ooop Espanyol :D
Ze moeten Ronaldo op nummer 9 positie zetten en op links Callejon. Higuain speelt slecht.
Hoe is het toch mogelijk dat er zoveel haat en nijd is tussen de FCB & Rmfc fans?
Geniet nou toch eens van beide ploegen,want dit zijn de beste 2 ploegen die we in lange tijd zullen aanschouwen!!!
En met de 4 voetballers die er rond lopen op dit moment.(messi,ronaldo,xavi & Iniesta) naar mijn mening dan.
Mooi gezegd ik geef je duimpje omhoog
jammer dat dat niet kan hier..
Klopt jammer anders wel gdn
Ewa drerie
Het is heel simpel, Barca wint telkens vandaar die haat
Haha dat jij denkt dat dat de reden is voor onze rivaliteit getuigt al weer dat je een gloryhunter bent. Het heeft vooral met politieke issues te maken. Franco wilde Spanje 1 geheel maken, 1 style, Una Grande Libre. Daar integen waren er ook Catalanen die wilde een soort van eigen iets hebben en hun werden onderdrukt door Franco. Franco hield van Madrid, en daardoor was de haat ontstaan tussen ons. Niet omdat hun vaak winnen.
Gewoon Franco gebruiken in een dis, King-madrid. Lekker gedaan. Barcelona wordt onterecht gehaat hier, en helemaal door de 'fans van februari'.
King-madrid ,trek je van Joostvans niets aan !
Hahah Ronaldo toch, laat die jongen.
Duikeling van Ronaldo
Real Madrid speelt goed !! Higuain moet alleen even wat beter op offside letten.
Nee Barca die cheat het vaakst en komt met de meeste zaken weg, je hoeft niet eens een real madrid fan te zijn om dat te weten net als ik.
Pepe? Sergio Ramos? Mourinho? Ach, dit is weer zo'n oogkleppengedachte... Om moe van te worden!
Beide cheaten. Bij Barca maken Busquets, Alves en Pedro schwalbes. Bij Real maken Ronaldo (laatste tijd minder), Di Maria en Marcelo schwalbes. Tevens klagen ze beide bij de scheidsrechter. Het is dus niet dat de ene club meer cheat dan de ander, beide doen het.
Onderling duels tussen de 2 ploegen komt het neer op persoonlijk smaak zoals jullie zeggen beiden doen het. Maar het verschil tussen die 2 is dat Real Madrid eerlijk en normaal speelt in Europees verband, daar waar Barca al een zeer slechte reputatie heeft achtergelaten in de CL vs Inter, Chelsea en Arsenal. Duikelaars hebben mijn sympathie niet en ik ben zielsgelukkig dat ik dat bij Chelsea niet meer hoeft te aanschouwen maar het blijft een pijn in me ogen te zien dat Barca in het verleden en tegenwoordig nog steeds te weinig bestraft wordt voor bepaalde zaken die ik heb mogen aanschouwen. Maar goed that's me, niet iedereen hoeft het daar mee eens te zijn maar zo bekijk ik het.
Ach, Higuain 3de buitenspel al binnen 13 minuten..
je lijkt burak yilmaz wel man..
of jeremaine lens
Volgens mij moeten we Higuain de buitenspel regel nog eens uitleggen...
buitenspel higuain
Wat is dit? Het wereldrecord buitenspellopen van Pipita? Weer buitenspel! Nou, nou, in ieder geval een aardig begin van Real.
het wereldrecord heeft lens al op zijn naam staan, onmogelijk te verbreken.
Haha, daar heb je gelijk in! Maar wie niet waagt, wie niet wint...
Schitterende pass, jammer dat higuain het net niet redt...
Kom op man waarom is daar niemand om hem af te maken?!
Wat is die Ronaldo ook snel he!!!
pfff
Die hakje van Espanyol kan ook wat...
Real Zwaar Beter
Madrid had echt al moeten scoren, ze spelen beter dan de afgelopen wedstrijden!
Oef bijna Ronaldo
Moreno verdedigd goed zeg
Als het na 90 minuten ook al 0-0 staat op het scorebord dan is het een wonder..
Real zet wel veel druk..
Schwalbe van hugian, hoor
Moreno lijkt me een goede opvolger voor Pique
Ik hoop op puntverlies
madreee miaa!!! 2e fout van Carvalhoo bijna 2 goals voor Esp
De Barca fans hier wachten met reageren totdat Espanyol een goaltje maakt;
Die Moreno doet het erg goed deze eerste 17 minuten.
Real begint aardig, maar nog niet goed genoeg.
Higuain staat bijvoorbeel te vaak buitenspel en het tempo moet nog iets omhoog.
Dit gaat zo ongetwijfeld gebeuren en op dit tempo hebben we het al makkelijk laat staan als het tempo nog wat hoger word.
Heb het gevoel dat Real het iets te snel wil.
Met dit voetbal gaan ze wel winnen maar moeten geduld op kunnen brengen het eerste gedeelte van de wedstrijd.
Casilias is alert!
anders zou het een doelpunt kunnen worden voor espanyol
Ronaldo is de man die alles kan
Ooh oh oh wat is die Carvalho toch slecht geworden zeg
Precies zoals jou
Provoceren fanboy
Jammer, goeie actie Kaka' !
Ik ben iemand die Barcelona niks gun !
Klopt een echte Real fan gunt Barca niks.
Eindelijk een speler met beenhaar, tenminste een man.
Sterkte met blessure espanyol speler
mooie actie Kaka & Ronaldo
oeiii kaka
Ronaldo alles? Nee hij gaat makkelijk liggen, en passeert geen enkele man.
Onder welke steen leef jij..
Ga slapen man,je hebt geen verstand van Madrid !
Zo xabi alonso als je die been daar had geraakt lagen ze in tweeen.
Kaka schoot die bal wel erg makkelijk op goal
Kom op scoor Real ik word zenuwachtig, het mag niet 8 punten worden want anders krijgt Barca weer hoop.
Ronaldooooo 30 goals
goaaaaaaallllllll!!!!!!!!!!
1-0 Ronaldo jes
1-0 ronaldoooo wie anders
Ronaldooooooooooooo!!! Goallllllllllll
Ronaldoooooooooooooooooooooo helddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd...
Yeeeaaahhhhh nummer 30 baby!
1-0!!
cristiano Ronaldo!!!!
Goaaaaaaaaaaaaaaaal
Gooaal Ronaldo, slecht weggewerkt van die speler van Espanyol.
Ga weg joh!
je gaat toch niet terug spelen in de verdediging, ronaldo maakt het altijd af!
Wat nou?'? Gefluit voor ozil, pfffff
Lekker pasje van Pipita
triest om te zien hoe zo'n goal weer tot stand komt
hahaha1-0 hala madrid!
ronalddooooooo golazooooooo numero 30
Goallllllllllllllllll Ronaldooooooooooooooooooo
Ongelooflijk toch, Ronaldo scoort overal en altijd... Wat een kwaliteiten heeft hij, ongekend.
Ronaldoooooo!!!
Wooooeeeew
Verbaast me dat Higuain niet zelf schoot haha mooi gedaan
zwak verdedigd van Espanyol
Goal Goal Goal Goal!!!!!!!!!!!!!!!!
Goal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Goed druk gezet door Kaka.. Magistrale opbouw van Ozil ..mooie pas Higuain..
Ronaldo 1-0 ..
Altijd hij; C.ronaldoooo!!
Mister Magic Feet weet het weer te doen! 1-0!!
30ste goal van het seizoen alweer! De Pichichi lijkt me binnen. En het record lijkt me ook opnieuw verbroken.
Nummer 30! Ronaldo numero uno
Yes yes Yes yes Yes yes Yes yes Yes yes Yes yes Yes yes Goalllll Cristianooooooooooo
Jaja wie anders dan hij, de beste speler van de wereld.
Sinds wanneer speelt Messi bij Real?
Je vergist je, de volgorde is namelijk als volgt:
1. Ronaldo
2. Iniesta
3. Messi.
Nee hoor.
1. Heskey
2. Carroll
3. Ronaldo
Higuain heeft dat natuurlijk ook heel mooi gedaan.
Real maakt ook wat fouten achterin, laten we hopen dat Espanyol kan profiteren..
laten we hopen dat jij geen barcelona fan bent
Jaa lekker bal veroverd door kaka en toen ging die op zn bek
Zag ik daar Ronaldinho op het veld??
haha ik zag het ook :D
Zulke dingen zijn echt leuk om te zien. Dat maakt voetbal nou speciaal! Alleen jammer dat het net niet lukte.
klopt maar hij komt steeds meer terug in zijn oude vorm, tijd heelt alle wonden :P Denk dat real hem ook niet gaat verkopen
Carvalhooo 3maal in de fout..bijna 3 maal een tegengoal.. madre miaaaaa
ja, carvalho speelt niet lekker, zie liever varane
Idd Varane erin graag die speelt veel beter en moet he ook gaan doen in de toekomst.
Weet jij trouwens iets meer over Madrid en zou je die informatie naar mij kunnen sturen?
Alweer de 30e goal van Ronaldo, ongeloofelijk zeg.
Carvalho 3e fout al net.
Gooi Varane er maar in die speelt veel geconcentreerder en maakt zulke fouten niet.
Espanyol zal nu meer risco willen nemen dus de weg ligt open naar een ruime zege
Met alle respect. Carvalho is gewoon niet goed genoeg meer. Hou mn hart vast als hij in balbezit komt!
Ronaldo is gretig en werkelijk een genot om te zien spelen
Espanyol verdediging helemaal niet met allen... Barca krijgt dit wel vaak te maken .. Wereld van verschil
1-0
Trouwens 3de verdedigende fout van Carvalho. Die is echt minder geworden. Snap nu ook wel dat Mourinho hem niet opstelt, als je hem zou ziet spelen.
Kaka is back babyy!
Je gaat er van uit dat ze het niet zo makelijk zouden weggeven maar om eerlijk te zijn speelt Espanyol weer ongemotiveerd en niet fel genoeg.
Wat een snelheid van Ronaldo.
Kaka speelt lekker
Espanyol mist Osvaldo echt! Zo een speler kan het verschil nog maken..
Hij speelt nu bij As Roma..
Carvalho=verkopen , kun je liever die jonge er in leggen die Zidane had gescout ben effe z'n naam kwijt ja Varane
Ronaldo 30e goal alweer, hopen dat ie dit seizoen de 50 redt.. (misschien beetje overdreven)
.
Wowwwww ik zei toch dat Kaka' erg goed had getraind. Hij speelt echt heel goed!!!
vrije trap c . ronaldo
Okayyy Vrijetrap voor Ozill please!!!
Pffff... Ronaldo goal! Tot nu toe vrij ongelukkig hoor, maar de laatste minuten toch weer lekker bezig, goede goal.
Man man wat is real toch extreeem goed
Santiago Bernabeu chant zo hard heerlijk, zat ik er daar maar tussen.
Ik verwacht dit jaar rond 43/44 doelpunten, hij gaat z'n eigen record verbreken. En tot nu toe vind ik Ronaldo toch wel beter dan Messi, vanaf Januari gezien. Kan iemand vertellen hoe Ronaldo scoorde?
Higuin zette hem schuin alleen voor de keeper en al vallend schoot hij in de korte hoek binnen.
Kaka speelt lekker!
Nu begint real echt te voetballen, je moet real ook nooit als eerst laten scoren..
ze voetbalden de hele tijd al lekker hoor
vrije trap op een mooie plek, kom op crissie!
joh, het blijft subjectief die hele verkiezing.
Messi is de absoluut beste maar ronaldo 2e en dan een hele tijd nada
Dat vinden jullie, ik vind Ronaldo weer beter als Messi... ieder zijn mening he ;
Ik snap niet waarom ze nu Varane of Nacho geen speeltijd geven. Veel slechter dan Carvalho zal één van de twee het nu niet doen.
Liggen liggen, hih loopt tegenaan, lol
boom headshot
jammer Ozil..
lol hoor die commentator een binnenpretje hebben dan haha
"ronaldinho...cristiano ronaldo"
"hehe"
"cristiano ronaldinho"
"hehehehe"
geweldig haha
Wat een duikelaar, zeg! Dat zie je Ronaldo wel vaker doen, een lichaamsbeweging en vervolgens naar de grond. Het gaat zo snel, de scheids kan niet anders dan fluiten. Hij laat zich gewoon vallen, hoor!
In Spanje zijn ze daar allemaal zo professioneel in, je kan het die scheids niet meer kwalijk nemen als hij het niet ziet.
Daar heb je gelijk in, bij zowel Real als Barça moet er echt tegen worden opgetreden. Het verpest het mooie voetbal wat er wordt gespeeld.
Ja precies. Misschien wat vaker geel trekken, zelfs al is het buiten het strafschopgebied, het blijft immers je tegenstander naaien.
Slimmigheidje heet dat hé ;
uhuh en ondertussen heeft men een spelers als Busquets gebombardeerd tot een duikelaar. Waarom geen slimme speler?
Ga ergens anders haten
ronaldo werd gewoon geraakt hoor...
Deze keer inderdaad, op zijn rechtervoet. Maar het is vaak genoeg zo dat hij gewoon tegen de tegenstander aanloopt en zich dan laat vallen.
Ga weg hater !
Beetje oppassen he Joost, het komt altijd provocerend over als een culer is over Ronaldo zegt. ;
Goed nieuws overigens, ik mag woensdag waarschijnlijk. ;
Goed voor je! Maar ik heb gewoon gelijk, dan wordt het maar als provoceren gezien, maar Ronaldo laat zich vaak genoeg vallen. Het werd eens tijd dat er wat van werd gezegd. Tot woensdag dan maar!
Ik heb het moment gemist, dus ik kan niet oordelen. Ik geloof je dan maar op je woord.
Als een neushoorn afgeschoten in het Krugerpark gaat Romaric neer, Sierd is echt een held!
Haha, als een neushoorn in het Kruger Park afgeschoten?
Sierd, sinds gister heb ik je geweldig commentator gemist.
Ouch, sterkte jongen met die bal tegen je hoofd.
Gelukkig was het niet Ronaldo die trapte anders had het misschien anders afgelopen
Weer schwalbe van Real!!!!!!!
Gefrustreerd puta-tje hier, ga lekker naar je vamos barca kutjes
Haha ziekte beste van de wereld?! Waar nazeem je dat op?
Ronaldo is afmaker meer niet.. Messi is alles en heeft meer dan 90 assist op zijn naam
En prijzen vol! Veel meer dan Ronaldo en Ronaldo heeft sinds zijn komst niks groots gewonnen!
Als we zo gaan doen. Cruijff heeft ook geen WK gewonnen; speler van niks.
Van Persie heeft ook niks gewonnen: speler van niks.
Özil, Xabo en Casillas hetzelfde verhaal natuurlijk? Prijzen zeggen niks. Ronaldo is veel completer dan Messi, en is naar mijn inzien de beste. Maar Messi is fenomenaal en kun je zeker ook de beste noemen.
@magicfeet_7
Completer dan Messi??? En waarin is die dan precies compleeter want dat kun je mij niet opnoemen.. Lukt je dat toch dan kom ik met een tegenargument waarin Messi allemaal beter is en dan is de discussie weer gesloten...
Ronaldo is technischer, is sterker, sneller, kan veel beter koppen en is atletischer Kortom, Ronaldo is in alles goed. Messi heeft meer bruikbare techniek en kan de bal goed bij zich houden. Ik vind Ronaldo beter en completer. Het completer zijn is zelfs een feit. Of wil je zeggen dat Messi een geweldige kopper is en het lichaam heeft van een god zoals Ronaldo?
Lijkt mij gewoon een penalty voor khedira
Madrid Madrid love you,ronaldo snoert haters de mond,met name Barca fans !
We moeten nog een doelpunt maken
nou geel was niet op zijn plaats
Ga aub weg Carvalho, helemaal niets die gast.
Haha echt he, hij heeft nu ook al 3x de bal heel gevaarlijk aan een tegenstander gegeven. Varane is nu al een paar klassen beter.
Die hands is toch duidelijk niet opzettelijk!
Viscala Barca
-
Als real 2-0 maakt dan is het al over en uit, dus espanyol doe wat terug!
Hij geeft duidelijk een duw van achter Higuain
Terecht geen penalty
En gele kaart Carvalho, hopelijk komt nu Varane in.
godver, hoe Ronaldo hem ff klaar legt met zijn hak
*genieten*
Ronaldo is echt 30x zo divers als Messi die altijd hetzelfde doet. dat tikje er kort langs en dan versnellen. Ronaldo is elke week weer speciaal! 333
Waarom zegt sierd niks over die overtreding op khedira in de 16?
Ronaldo duikt bijna nooit ,wat een haters die Barca fanboys
Real is in niets mee een met de scheidsrechter....
Siert de vos is de meest extreme barca fan die ik ken
Omdat Sierd voor Barcelona is, dat je dat nog niet wist....
OEI die pass iets meer naar buiten...hoe snel het kan gaan met Real tik tik
Ronald is een pootje en Messi is echt stukken beter
Ronaldo is een held, allerbeste vd wereld, messi komt daar net onder.
Mag Ronaldo dromen ja
Ik hoor barca liedjes, weet iemand wat ze zingen?
Puta puta Barca.
Ronaldo vieze speler geen respect altijd smoesjes als ze verliezen.. Van barca
Hoe Kaka' en Ronaldo af en toe combineren, ongelofelijk!!!!!
Dan willen mensen nog zeggen dat Ronaldo voetballend niet sterk is of niet kan combineren hahahahahaha kijk deze wedstrijd dan!!!!!!!!!!
Zulke mensen moet je met korreltje zout nemen, want hun zijn subjectief.
De puta barca chant werd gezongen, klinkt als muziek in mijn oren
Hehe... Real mag erg veel!!!
mooie combinatie
Ronaldo scoort alleen maar makkelijke goals sorry aar 30 % zijn penaltys en die goal van net dramatisch van espagnol... Plus messi heeft veel meer goals en assisten overal gezien dus nog steeds meer als ronaldo... 3 goaden ballen op rij zegt genoeg en nog veel jonger.
Maar het zijn goals en hij is kampioen, daar gaat het om.
gouden bal blijft subjectief
.....
Je naam zegt alles!
Ronaldo is gewoon een fenomeen die Altijd scoort!
Waarom moet je dat vertellen? slaat nergens op wat je hier komt doen of je kijkt en geniet of je gaat maar iets anders kijken.
Marcelo's voorzetten zijn niet veel tot nu toe.
Hala Madrid! Ronaldo fenomeen!
dafuq dat was net gewoon penalty voor khedira
dat trieste Real publiek moet natuurlijk weer over de beste club zingen Barcaa
Waarom gelijk weer van dat ziekelijke taal hier op VZ snap de mensen hier niet heb respect voor elkaar als supporters kots van jullie
Waarom zegt sierd gewoon niets over het moment met khedira? Als dit barca was dan was hel losgebroken!
Volgensmij is Madrid echt gewend geraakt aan Benzema!!
Iedereen zit hier te haten op Madrid,barca fans zijn gefrustreerd ,omdat ze geen titel pakken
Al die gasten van Barca komen altijd aan met het feit dat hij niet scoort in grote wedstrijden en geen prijzen pakt en dat Messi daarom beter is. Hij heeft gewoon super gespeeld dit jaar tegen Barca en zal aan het einde van dit seizoen kampioen zijn, mischien wel de CL er nog bij, kijken waarmee die putas dan aankomen zetten
Ronaldo nr 1!!!!!
''al die gasten van Barca komen altijd aan met het feit dat hij niet scoort in grote wedstrijden en geen prijzen pakt en dat Messi daarom beter is.''
Barca - Real is de grootste wedstrijd die er is, en je zegt zelf dat het een feit is dat hij niet presteert in grote matches. Dus je spreekt je zelf op een kinderlijke manier tegen. Ga ergens anders de clown uithangen.
Visca el barca 3 prijzen copa finale en vol op in de cl enige ploeg die uit heeft gewonnen in de 1e finale ronde..
en nu? CL is geen goede maatstaf vind ik, je speelt niet tegen dezelfde tegenstanders, in tegenstelling tot La Liga
Barca Cabrón, Saluda al Campeón
hahaha Ronaldo toch doe toch gewoon normaal...
Ragequit!!! -aldus ronaldo
Haha Ronaldo, wat een heerlijke speler! Held!
Wat een slechte beslissing, Ronaldo deed niks.
2-0 Khedira!
niks aan de hand, theaterschool barcelona
Come on Espanyol pak ze
goaaaaaaallll!!!!!!
2-0 Real Madrid, heerlijke combinatie.
2-0 Khedira
2-0 khediraaaa
Prachtig!
Wat aan actie!!!!! Wat een goal wowwwwwwwww
Dit is echt prachtig voetbal!!
Khediraa!!!!!
Heerlijk Iker Casillas redding
Yep de tweede is gemaakt baby!
Zooo wat een doelpunt, geweldig samenspel. Khedira is echt onderschat.
Mooie pas van Ozil man!
Khedira... mooie gol!
Doeeeeeeeeeeei Barcaaa
Hala Madrid Oleeeee Hala Madrid Oleeeee
2-0 khediraaaa
Hier!!!!
Wat een combinatie!!!!!
Real Real kampioen olaaa
Goalllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Goalllllllllllllllllllll Hala Madrid
Mooie combinatie hoor! Khedira 2-0!
Goalllllll Khediraaaaaaaaaaaaa
wat een combinaties hala madrid!
2-0 Khedira, mooie aanval!
khedira maakt 2-0, over en uit!
lekker ozil!!!
Mooie aanval plus goal
DIT is pas voetbal, ipv dat achterin rondspelen van Barcalona
Precies, dat wilde ik net zeggen, geen saaie 30 min rond getik, gewoon de bal hebben en gelijk aanvallen en scoren.
Heerlijk door het centrum. Khedeira, Ronaldo, Özil, Kheidera = Goal!!
Zie die pass van Özil ook hee, geweldig! Khedeira kan hem uit de lucht meepikken en rond hem ook prima af.
Prachtige aanval, leuk voor Sami dat hij ook op de scorelijst komt.
Wat een pass van Ozil
Goal haters zijn stil hala Madrid
Ze zijn niet alleen stil maar ze gaan nu ook deze topic verlaten, wij domineren deze wedstrijd volledig, alle lof zijn geprezen aan Real Madrid. Ze verdienen de titel, dat bewijzen ze elke week.
Omdat wij de macht hebben ,basta amigo !
Khedira golasoooo
Ramos je begint wel op pepe te lijken, en dan dat hand gebaartje van sta op!
Man Man, Mesut Ozil is gewoon overheerlijk
Wedstrijd gespeeld, nu met een gerust hart naar Jack luisteren.
hahaha jammmerrr.. Khedira snapte Kaka niet..
ja inderdaad, maar 9/10 mensen zouden die zelf proberen te schieten zo zie je maar.
Pfff.... Ramos weer, hoor! Weiss wilde een Ronaldootje doen, tegen de tegenstander oplopen en vervolgens zich laten vallen. Geen penalty... Tuurlijk niet, het is Real Madrid...
Waar heb je het over, er is al een Penalty ontnomen voor Real, Khdira werd toen ook duidelijk geraakt.
En ff offtopic:
Hoeveel geluk heeft Barca niet wel gehad tegen At-madrid 2 penaltys toen ontnomen.
Haha, en wat voor een pech had Barcelona tegen Gijon toen het drie penalty's verdiende. Soms heb je hem mee, en soms tegen. Feit blijft dat er in Spanje soms met twee maten gemeten wordt.
Precies zoals je zelf zegt, soms heb je de scheids mee en soms tegen, dus niet klagen!
Kan je ophouden te janken?
Loop niet zo te provoceren !
Wat loop je nou te provoceren? Ga ergens anders je frustraties uiten met je 10 punten achterstand, face it, wij zijn de beste van Spanje, we bewijzen het elke week. Waarom loop je steeds de scheids erbij te halen, alle 2 doelpunten waren uit combinaties en opbouw, dus geen smoesjes met je scheidsrechter.
oh nu heet het op een "ronaldootje", dan ken ik er ook nog een paar een busquetsje, een alexje, een piquetje en een maschetje
wat speelt Real toch goed zeg, dit is pas genieten
Barca fans gaan kapot van binnen !
Precies, lees Joostvans reactie hierboven, ze kunnen gewoon niet tegen dat wij 10 punten voorstaan en elke wedstrijd domineren ook als we naar Nou Camp gaan. Ik verlies mijn respect echt voor alle Barca fans zo'n beetje.
Joostvans is een gerustreerd jochie !
denk aub niet dat dit voor alle barca fans van toepassing is , ik heb er geen probleem mee om eens een jaartje de competitie niet te winnen , als er maar in de andere 2 toernoooien goed gespeeld wordt dan.. maar je maakt een grote fout door te zeggen dat je domineert in Camp Nou .. want dat gebeurt bij lange na niet
Kaka'/ronaldo en vooral Ozil spelen echt goed!!
leuk geprobeerd kaka
Voor alle barca fans, goodbye championssssssssssssssssss
jezus slowpoke. Dat is allang bekend
Joostvans is zwaar gefrustreerd laat hem !
Wat spelen higuain en carvalho slecht.. kunnen hun mrt de rust er niet uit?
vooral carvalho en die heeft ook nog geel op zak.
Higuain vind ik niet bepaald slecht spelen hij werkt hard en zet goed druk, hij heeft het geluk alleen niet aan z'n zijde om te scoren.
Vindt het trouwens echt mooi om te zien hoe ze de laatste linie onder druk zetten, Higuain staat tussen de laatste verdediger en de keeper en wacht geduldig om de bal te onderscheppen. De rest van het team schuift door en zet goed druk op de man in balbezit.
Ramos nog geen geel, hoe opvallend is dat.
Guti gaat binnenkort trouwen en het is een mooiere vrouw dan de vorige !
hoe heet ze? of beter geef de google link
Weet niet heeft Sierd net vertelt.
Ik zou kapot gaan als we 1 prijs zouden pakken ddit seizoen wat niet het geval is ... Ik zou kapot gaan als we alleen de copa zouden winnen.. Maar 4 prijzen us real meerdere keren verslaan hmm super heerlijk.voel ik me...
Als dat zo is, waarom loop je boven te provoceren en te ontploffen?
Omdat ze het niet kunnen hebben dat Madrid nu eens een keer bovenaan staat en dat het niet goed loopt met Barca.
Doe normaal en toon eens respect, hier kan je toch alleen van genieten?
Barca heeft mooi voetbal maar wat Real hier laat zien is toch ook mooi?
hopen op heldje Callejon in de 2e helft
waarschijnlijk zijn we al gered hoor
Weet iemand hoelang Karim eruit ligt?
nog 2 weken
EZ game voor Real, goed voetbal!
Begrijp me niet verkeerd, Real Madrid speelt een fantastische wedstrijd en staan zwaar verdiend voor, maar er wordt wel met twee maten gemeten.
Wat is er hier gebeurd dan? geen cruciale beslissingen zoals Penalty, dichte vrijetrappen,etc. gefloten. Real heeft 2x gescoord uit opbouw en combinatie, ga lekker ergens anders huilen met je twee maten gemeten.
maar dat gebeurd zowel bij barcelona als bij real madrid, dus wees nou niet de gebeten hond.
Dat klopt helemaal, zowel Barcelona als Real Madrid worden op een andere manier beoordeeld dan de mindere clubs.
Waar heb jij het nou weer over?
Higuain met een mega kans voor de 3-0
Damn Higuain! Die moest erin!
Kijk daar had Ronaldo weer een assist kunnen pakken. Tjonge jonge
Higuain mist toch nooooitt zulke kansne?? wauuw
Higuain is echt slecht.. hoe kan je zo'n bal missen?
Higuain speelt zozeer niet eens slecht hij mist alleen wat geluk bij het scoren, dat komt vanzelf wel.
Als je kijkt hoe slim die druk zet, geen één verdediger van Espanyol durft terug te spelen naar de keeper, De rest van het elftal hoeft alleen maar druk te zetten op de man in balbezit en ze hebben de bal binnen no time terug.
Overigens vond ik Real niet echt geconcentreerd aan de wedstrijd beginnen, gevaarlijke terug speel ballen en te snel de aanval opzoeken.
wat een kans zeg dit had de 3-0 moeten zijn
Pipita man waar is die vorm toch van je...begon het seizoen zo goed met de kansen wat die kreeg! nu speeltie regelmatig en presteert hij echt minder...
Lol, Sierd verkondigt onzin.: 2 uur van te voren in het stadion? Toen ik er was kon je pas een uur vanaf de aftrap in het stadion.
Ronaldo schot met heel gek effect weer
Barca fans kunnen het niet hebben,dat we kampioen worden !
Hoe kan je die niet scoren!!!
Die Ronaldo verbaasd je elke week weer he
Niet normaal hoe hij die bal meeneemt!!! Woww gelijk een mooie schot ook nog hahaha.
Potver die had erin gemoeten pipi
higuain eruit!
Wat een aanname Ronaldo en wat een misser Higuain en daarna weer wat een schot Ronaldo
geen corner DOE Normaal
Higuain is niet zo goed bezig...
wat een schot van Ronaldo weer heerlijk :D
bijna ronaldoooo
Real Madrid That IS Football, Much Better OF fc barcelona
Oeeei Ronaldo, geweldig ook, uit het niets.
ik hoop dat Higuain niet het Torresvirus heeft hoor totaal niet goed voor Real nu we hebben hem nodig ook voor de CL
Ronaldowww
speelt weer goed en na deze ook Cska een pak rammel geven
ik ben fan van Higuain maar die mag er wel in...
Real wint hier gemakkelijk, zoals altijd tegen Espanyol...
Espanyol speelt bijna nooit goed tegen Real, dus dit was wel te verwachten..
Ja idd, maar 80% van de clubs spelen bijna nooit goed tegen Real en Barca, dus dit complot o.i.d. wat je weer suggereert is weer vergezocht.
ON: Goede eerste helft. Heb een beetje het idee dat Ozil niet echt betrokken wordt in het spel. Staat vaak vrij en biedt zich aan maar wordt (te) vaak overgeslagen.
Carvalho eruit halen en nooit meer opstellen. Higuain had trouwens wel mogen scoren daarnet.
Klopt dan doen ze expres toch, omdat ze Barca niks gunnen, wat een complotter ben je ook zeg, en als Mourinho met zijn CL complotten komt dan is hij een gek die niet tegen zijn verlies kan.
10 punten voorsprong
Wij gaan de beste van Spanje worden
Hala Madrid
Yup, Espanyol speelt altijd slecht tegen Real madrid. Ze haten Barcelona en willen dat Real Madrid kampioen wordt ;
Altijd negatieve dingen over Real Madrid wanneer ze winnen.
Espanyol speelt goed maar ze komen gewoon kwaliteit te kort!
Het si toch zo.. Het is toch al jaren geleden dat Espanyol nog punten heeft gepakt tege
Real..
Zelfs in de jaren dat Barca kampioen speelde, won Real telkens heel gemakkelijk van Espanyol...
Higuin had moeten afmaken wat een kans zeg, die mist hij normaal gesproken niet. Heerlijke wedstrijd aan de kant van Real ook Ronaldo/kaka/ozil combinaties en Khdira mag ook wel genoemt worden speelt een sterke wedstrijd.
Terechte voorsprong en waarschijnlijk terecht winst. Het verschil is weer tien punten, een (bijna) onoverbrugbare voorsprong voor Real.
Laat dat ' (bijna) ' maar weg, gaat echt niet meer lukken...
Real Madris staat duidelijk terecht voor. Enige bij Espanyol die ik nog redelik vind spelen is Coutinho. Bij Real spelen Ronaldo, Kaka en Ozil zeer sterk. Ze hadden allebei een penalty moeten krijgen, maar dat maakt verder niet zoveel uit lijkt me.
Hoeveel denk je dat het zal worden?
4-0 denk ik nu
.
Kaka en Ronaldo spelen heerlijk
evenals Ozil en Khedira
In goede doen scoort Higuain dit soort bllen gewoon, helaas maar goed snel verder.
Toch jammer dat er in zo'n wedstrijd niet gebruik gemaakt wordt Morata, Joselu etc. etc..
Bij een ruime voorsprong gebeurt dat meestal. Nu kan Espanyol nog terugkomen als ze zulke spelers erin brengen.
Bij een ruime voorsprong gebeurde dat meestal. Ik kan me vergissen, maar de laatste keer dat er een jeugdspeler in kwam is zeker 10 wedstrijden of meer geleden. Jammer maar helaas, wachten op de volgende trainer, want Mourinho is daar niet zo van.
Vind ik niet, het kampioenschap is nog niet binnen.
Stel we zijn vroegtijdig kampioen dan mag het van mij ook wel, maar op dit moment vindt ik het nog net iets te gevaarlijk om zulke spelers de kans te geven.
Als ze vanavond vroeg de 3-0 maken hoop ik dat Mourinho zulke jongens de kans geeft.
Sahin wil ik eigenlijk ook wel eens goed aan het werk zien.
Higuain valt wel mee vandaag hoor, hij begon slecht maar herpakte zich! Mooie assist gegeven aan Ronaldo. Alleen af en toe wat ongelukkig.
Dat deed hij ook al tegen Moskou en Vallecano jammer genoeg...
Hij moet echt gaan scoren zodat hij zich herpakt.
Net wanneer je dat zegt scoort Higuain!! Kan je aub ook vertellen dat Kaka' en Ozil zich moeten herpakken met een doelpunt?
Real Madrid is de betere partij. Het is Real Madrid tegen Coutinho. Die heeft soms nog mooie acties. Verder is het gewoon verdedigen bij Espanyol en aanvalsgolf na aanvalsgolf van Madrid. Higuian en Carvalho zijn echt drama. Nu Benzema geblesseerd is moet Higuian toch gemotiveerd zijn om zich te bewijzen?
Real laat weer mooi voetbal zien. Jammer dat Higuain zoveel om zeep helpt. 2e helft Callejon er in en Ronaldo in de spits. Dan verwacht ik zeker 5 à 6 - 0.
Ronaldo speelt goed!
moet dit real van barca winnen!
@ clinttos
Dit Barca moet inderdaad van dit Madrid winnen.
Ohh nee hebben ze al jaren bewezen.
gelukkig iemand met verstand van voetbal.
Je ziet wel gelijk dat Carvalho (veel) minder is dan Pepe.
Wat had hij 2 zwakke terugspeelballen op de keeper en wat verdedigt hij matig.
Hopelijk brengt Mourinho Varane voor Carvalho.
Elke verdediger is minder dan Pepe behalve Vidic in vorm, Thiago Silva, Puyol en Ramos.
Ja maar vorig seizoen vond ik Carvalho best goed spelen en dan als je ziet hoe hij (t.o.v. vorig seizoen) nu speelt.
Dat is een wereld van verschil.
Higuain mist een kans en meteen wordt hij slecht genoemd. Jullie hebben hem hiervoor niet gezien he gloryhunters. Kruip in je schulp.
Hele eerste helft gemist, me pa moest er effen achter.
Wie is de betere? En waren de goals mooi?
Real domineerde sinds de eerste minuut. Ze spelen Espanyol helemaal zoek, dit is gewoon de hoogste voetbal wat ooit bestaan heeft, combinaties, tiki taka, tackles, alles perfect.
Hala Madrid
Zeg maar tegen je vader dat hij jou geen fantastische eerste helft heeft kunnen laten kijken. Wordt maar boos op hem.
Kaka Ozil Ronaldo zijn echt bazen van de club !
Ronaldo speelt goed kaka speelt goed en ozil ook! en arbeloa ookwel
Stel dat Khedira een hattrick scoort :P
Zou wel wat zijn. Na Ebecilio die er drie maakt, Khedira
.
Al zou ik vantevoren minder kans toeschrijven aan een hattrick van Ebecilio dan aan een van Khedira, of Casillas for that matter
Higuain speelt niet zoals hij zou moeten doen. Jammer dat hij er niet in ging! En wat een kanjer die Ronaldo! Hij verbaasd me elke keer weer! Kaka en Özil spelen ook heel erg goed! Benieuwd naar de tweede helft!
Ronaldo speelt vandaag super goed
ook complimenten voor kaka die vindt ik vandaag ook goedhoor
en khedira wow wat een verschil met hoe hij normaal slecht speelt nu was hij goed en ook gescoord en had zelfs een penalty mogen krijgen
carvalho vind ik minder en benzema moet erin in plaats van higuain
Ronaldo en Kaka steken er boven uit!!
Benzema moet er in super spits!
Geblesseerd, helaas =(
hij is geblesseerd
Welkom gloryhunter. Benzema is geblesseerd.
Als iemand zegt dat Ronaldo een gebrek heeft moet diegene deze wedstrijd kijken!! Heeft echt alles gedaan! Gescoord, Assist gegeven(higuain verpest, dus geen assist), No look pass. Geweldige combinaties met Marcelo en Kaka'!! Mooie schoten! Geweldige aannames, letterlijk alles!!!!
Kaka speelt ook geweldig
Ja klopt, Kaka' speelt bijna perfect!! Ik heb laatste tijd alleen van leden gehoord dat Ronaldo combinerend niet goed is etc. vandaar! Als ze wat tegen Kaka' zeiden had ik dat ook wel recht gezet hoor
.
No look pass mag wel weg, kwam met een geluk bij Kaká in de voeten.
Maar je heb zeker gelijk, hij speelt goed far less egoïstisch als toen die net kwam in Madrid.
Ronaldo is on fire hoor
Ronaldo in de spits, laat hem er nog 3 maken. Echt een legende, nu al die man.
als hij geblesseerd is geef kans aan die jongeling die een talent lijkt te zijn ik ben even zijn naam kwijt of laat caljion spelen
Madrid heeft dit jaar geluk gehad dat Barca uit vorm is.normaal een Barca in vorm stond allang 1ste.
Heb ook gelezen nog op Marca.com dat de spaanse bond koninglijke dit jaar de scheids heeft omgekocht.
Heeft niks dit jaar met 2de jaar Mourinho te maken.
Die 1ste doelpunt van Ronaldo was wel een kadotje.
Wat is dat voor onzin? Madrid wint gewoon bijna alles. Zelfs een barca in vorm stond niet allang eerste. Niet zo'n groot gat ja, maar voor de rest moet je de credits aan madrid geven.
Wat loop je nou te provoceren man, alle 2 waren netjes opgebouwde combinatie doelpunten. Hoe bedoel je cadeau gegeven?
Waarom loop je te provoceren, heb je niks beters te doen. Ik hoop dat je een ban krijgt.
De eerste was goed uitgespeelt, dat klopt, maar de verdediger van Espanyol gaf hem zo in de voeten van Ozil. Dat was toch cadeau gegeven?
Ja zo kan je elke doelpunt een cadeau doelpunt noemen man.
;
;
;
Madrid speelt voetbal ,om van te smullen,veel leuker dan dat eindeloze getik van Barcelona ,waarin je in slaap valt ,tikkie breed tikkie terug !
Precies, het is net als hoe je zegt. Eerst half uur viel ik in slaap tussen Barca en Gijon, de ene graaft in en de andere die tikt van links naar rechts. Sorry hoor, maar dat is niet iets om aan te zien vind ik.
Real dramadeid droomt van het superieure positie spel van barca. Saai zeg je madrid parkeert 11 spelers voor het eigen doel als jij daarvan geniet weet ik het ook niet.. Plus barca heeft dit jaar paar keer gewonnen van real en madrid 0 dus moet het blij zijn dat barca het laat liggen tegen de kleintjes anders stond barca boven aan..
Ja inderdaad tikje breed tikje naar achteren ,eindeloze getik ,mooi man ,dat noem jij positie spel haha !
Super saaie wedstrijd met eenrichtings voetbal.
Real oppermachtig en de andere partij bakt er niks van.
Spaans voetbal is totaal niet leuk meer.
Lol die s.s. garcia lijkt op van dame
Je zal maar fan zijn van Barcelona ,dat slaapvoetbal speelt !
Platini hoopt op een CL finale tussen Real en Barca..
Hij is ook aanwezig vndg in Bernabeu
Ik hoop op Real en AC, tenminste echte teams met de CL historie.
dat hoop ik ook king-madrid.
Hoppa, Varane voor Carvalho! Als had ik ook wel Nacho willen zien.
goede wissel
Yes Varane erin
yess varane
JA Varane erin... Beter toch.. Carvalho was gewoon drama.. hij is een goede verdediger..maar vndg was die te slecht!
Mooi Varane!!
real speelt werkelijk geweldig
Goaaaaaaal!!!
Yes Varane! Geweldige verdediger met een gouden toekomst.
Weet iemand wie er allemaal op de bank zitten? Kan het nergens vinden.
3-0 pipitaaaaa
3-0 Higuain
Higuainnnnnnnnnnnnnnnnnn
Higuain!!!!!!!!!!!! Goallllllllllllllllllll Superspits!!!!
Wat een wonderbaarlijk fantastisch team dat Real. Heerlijk. Genieten.
wat een wonderbaarlijk fantastische reactie. Heerlijk. Genieten.
Jaja pipitaaa!
wat speelt real madrid tog goed
Lekker Kaka!!!!!!!!! 3-0 higuain
Mannn WAT IS Real Goedddddd
Mooie goal Higuain!
Kaka wat speel jij goed
hehe 3-0 gonzalo
Gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll...
Goallllllll El Pipitaaaaaaaaaaaaaaa
Goal 3-0 Higuaín, assist van Kaká!
hahahah Kakaa!!! mooieee man.. mooie assist...
Lekker opgebouwd door Ronaldo en Marcelo!!
Was wel een beetje lullig voor die verdediger haha, hij gleed uit! Maar hij had Kaka'sowieso niet bijgehouden.
Higuain NR 1 spits van Madrid!!!
Preciess!! Als hij in vorm is, is dat voor mij geen twijfel. Op dit moment helaas niet echt...
Hoppa toch Higuain! Hopelijk herpakt hij zich nu
Zo doe je dat Barca fans, we hebben geen 10 minuten nodig om een aanval op te bouwen.
Vamos Madrid
Ik wil 10-0 zien!!!!!!!!
Wat een bal van Kaka
Dat mensen nog durven te zeggen dat Kaka een misaankoop is geweest, bah, die mensen snappen niks van voetbal
miskoop?? hahaha
Hij was wel duur, de blessures hebben het gewoon verpest!! Hij is nog steeds heel erg goed.
Barca moet hier een voorbeeld aannemen ,snel direct spel ,ik hou er zo van ,machtig !
Precies, daarom zijn wij ook de koninklijke.
Hé La_pulga, was deze goal ook een cadeau goal?
La_pulga heeft het moeilijk,want Madrid wint weer !
whaaa ronaldo had zelf moeten schieten
Shit doelpunt gemist what happened?
ik weet niet wie er belangrijker voor Real is, Kaka of Ronaldo
Heerlijke combinatie Higuaín en Ronaldo.
Het waren Kaka en Ronaldo en daarna Marcelo die de bal verspeelde..
Wat spelen we toch geweldig voetbal. Meteen naar voren de aanval zoeken.
Waarom luistert niemand??
Voor de wedstrijd zei ik Kaka' heeft heel goed getraind en gaat het goed doen!!
Wanneer hij speelt, speelt hij altijd geweldig! Echt een prachtvoetballer.
Weet je wie niet luistert?? Mourinho! Hij moet kaka voortaan Altijd opstellen en 90 min laten spelen!!!!!
blink182 moet wel zeggen dat hij ook op de flank te vinden is
komt er een achter....
Kaka' kan zelfs in de spits als het moet!! Schaduwspits ook, flanken!! Maar op 10 is hij het best.
Hij wisselt met Ozil steeds !
netjes onderschept van Varane
higuain schoot hem vanaf links in de linkerhoek net over de keeper prachtig ingeschoten !!
Varane wat een beest
@ khaled
Real scoorde
Antivoetbal van real
ahahahah schande dit
Moet jij nog niet slapen ,jochie.
Hoe kan je nou anti voetbal spelen en die hele wedstrijd domineren en 3 doelpunten scoren.
Wat loop je nou te provoceren man, ga lekker ergens anders huilen.
Off: wat voor een gekke avatar heb jij nou weer?
Zegt de jongen met Arsenal in z'n naam.
Man man wat irriteer ik me aan Esp, ze vallen de hele tijd
Hmm hij krijgt een gele kaart maar die goal van Messi was oke..
Real heeft het altijd makkelijk tegen Espanyol...
Daar komt nog een complotter aan hoepelen, beetje gefrustreerd dat jullie met moeite winnen van Gijon en wij domineren? Dat wij kampioen worden?
Ga lekker ergens anders je complotten vertellen, want wat je nu zegt slaat nergens op, onderbouw het tenminste.
Het is geen geheim dat Espanyol liever Real Madrid als kampioen ziet dan Barcelona. Ga je dat ontkennen?
Hij haat Madrid vandaar !
Ja, maar ze gaan heus niet expres verliezen tegen Real om Barca te misgunnen. Slaat nergens op wat je zegt.
Ik ben geen Madrid-fan nee, maar mijn uitspraak heeft niets met haat te maken.
Heb je een complot theorie ,gefrustreerd jochie !
Ik ben helemaal niet gefrustreerd. Ik zeg alleen iets dat me opvalt.
Beter dan het moeilijk hebben tegen atletico
madrid heeft het dit seizoen tegen vrijwel iedereen makkelijk dus ook Espanyol.
Dat was best een grote kans voor Espanyol, liep goed af, gelukkig maar!
Geel voor Forlín.
Aigt Kaka met een rush
@el_fenomeno ander tijdstip andere scheids .....
Saaie Madrid. Enige wat ze kunnen doen is counteren en scoren. Wachten op fout van de tegenstander.
Real speelt nu gewoon geweldig combinatievoetbal
Beetje frustratie?
Als je het saai vind kijk je niet!;
Waarom kijk je als je het saai vind?
Bam tackle kaka!
Ronaldo is wel gul bezig vandaag.
Jammer, schot geblokt van Kaká, goede combinaties vooraf.
Kaka verdient een goal!!
sowieso
hahahaha barca boy hahahahahahahaaah bril nodig ? XD Couteren, Espanyol geraakt nooit eens aan onze 16 meter LOL
Ronaldo met een grote kans nu
ronaldo wat doe je
wat een kans Ronaldoo
ronaldo heeft een geweldige spelinzicht
Ronaldo 1 op 1 mis.
Hehe, geniet gewoon van jullie eigen team. Real is gewoon oppermachtig dit seizoen met uitzondering tegen Barcalona. Jullie zijn meer bezig met jullie zelf te vergelijken met Barcalona dan te letten en genieten van jullie eigen ploeg.
Hala Barcalona!
Hala Barcelona?
Ik hoop dat je dit toch niet meent, want Barca zegt Visca Barca. Hala is spaans, Visca Catalaans. Wat een gloryhunter ben je ook zeg.
Hehe, goed dat je t zo sportief opvat.
Hala Barcalona
gloryhunter, volgend jaar heeft ie een real shirtje aan.......
Ronaldo is de beste, hij scoort en passt en heeft een uitstraling als een koning,
Lekkere chants trouwens van Santiago Bernabeu.
aaaaa Ronaldo mist..
ahhhhhhhh ronaldo die moest erin
jammer ronaldo...
Was echt een mooie bekroning geweest als Ronaldo die had gescoord.
lol real dacht: laten we eens achterin parkeren bij espanyol
real moet zorgvuldiger omgaan met de kansen
Haha eigenlijk toch geweldig dat je dat kan zeggen, terwijl je per wedstrijd gemiddeld bijna 4 keer scoort?
Ronaldo speelt een zeer goede wedstrijd jammer voor die kans
Barca boy jij moet echt gefrustreerd zijn om zon labiele opmerking te maken...
Dit word nog wel 5-0.
dat het nog 3-0 staat verbaast mij echt
Woow iedereen showt nu zijn skills :P eerst ronaldo met fake shot toen kaka met sharen en toen marcelo met kappen draaien
die ronaldo had dus echt alle ruimte en tijd. schiet hij hem recht in de handen van de keeper lol!!!
nja komt nog wel ;
De trukkendoos gaat wel open van alle spelers.
Sierd de Vos: De wedstrijd is allang gespeeld maar we moeten nog een half uur. Alsof dat erg is?? Het is toch prachtig om dit te zien!!! Jammer dat deze wedstrijd maar 90 minuten duurt.
Ja hoorde het ook, dit is niet de eerste keer dat hij zulke dingen zegt, als tegenstander scoort is hij helemaal happy. Gewoon een neutrale commentator nodig. Dit is echt genieten
Ronaldo legt de hele tijd met 1 balcontact de bal stil
Ik zet vaak het geluid uit als siert een wedstrijd becommentariseert, maar vandaag kan ik wel van hem geniten zo af en toe haha!
Arbeloa valt me ook positief op. Was eerst niet z'n fan van hem. Maar nu hij speelt hij de laatste wedstrijden gewoon goed. Verdedigd eigenlijk geen fouten, aanvallend kan het nog wat beter. Voorzetten zijn niet echt heel goed maar wordt nog wel verbeterd.
Valt me ook op dat Ronaldo veel meer eindpasses geeft. Hij heeft veel meer oog voor medespelers dan vorig jaar. En nog scoort hij meer dan vorig jaar. Heerlijk dit. Is het de kracht van Mourinho? Ik denk het wel.
Duidelijk kracht van Mourinho. En van onze innerlijke kracht van onze koningen op deze velden.
waar blijft nou die 4-0 heren? we want callejon!
Netjes Varane weggekopt.
Het is gewoon mooi om te kijken Als Ronaldo, kaka, Ozil de bal hebben!
Kan Madrid niet volgen , maar zo te lezen zijn ze aardig op dreef.... Hoe speelt Ronaldo ?
Kijk hoe Kaka' reageert als hij iemand raakt! Dat is toch mooi om te zien hahaha??
Idd prachtig om te zien kunnen veel voetballers voorbeeld aannemen!
Dat maakt je niet alleen als voetballer groter, maar vooral als mens!
Haha siert ; " amat is geen tunnel "
Wow mooiste actie van de wedstrijd Kaka die Verdu knuffelt! Prachtige man die Kaka..
Verder Hala Madrid
4-0 Kaka!
Varane wat een baas!
Kaka!!!!!!!
Kaka wat een speler... Heerlijk
kakaaa 4-0
4-0 kaka hala madrid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
Hoe speelt Mesut? Khedira beter dan Lass?
Kakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
4-0 Kaka binnenkant paal
Kaka!!! 4-0
Kakaaa!
prachtig kaka mooi gedaan van ronaldo
Kakaaaa!!
Kakaaakaakakkaakkakkakka I love youuu!!!!!
wat een opbouwwwww man
4-0 Kaka
Yeeaaaahhh babyyy!
Goallllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Wat ben ik blij hahahaha!!!!!!! Kaka' dit verdien je echt heel erg!!! Top wedstrijd gespeeld!! Mooi gedaan Kakaaaaaaaa
Heerlijk hè hoe Kaka speelt. Hij is echt weer helemaal terug op zijn oude niveau.
Echt heerlijk inderdaad!! Ronaldo en Ozil ook, als Ronaldo meer geluk had, had hij nu echt een hatrick. Maar Motm is voor mij echt Kaka'
Kaka wat een voetballer, respect!!!!! golasssso de kaka!!!
Wat een sportieve speler toch die Kaka, heerlijke koning.
4-0 Kaká!
eindelijk die 4-0 WE Want More WE Want More WE Want More!
Goalllllllllllllllll Kakaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Goaal kaka!!!!!
kaka 4-0
Kaka speelt echt fenomenaal, ongelofelijk. Goed doelpunt.
kaka wat een geweldige voetballer vindt hem veel beter dan iniesta en xavi!
Kaká! Hij verdient het.
nou jongens op naar de 5-0
Nu houd iedereen opeens weer van Kaka'???
whahahaha echt he, in oude tijden waren het jij ik en blink die weg waren van kaka :P
Ik hoorde laatst iemand zelfs zeggen dat Gotze, een talentje beter dan Kaka' is, toch belachelijk?????
Onzin ik ben altijd liefhebber geweest zoals zovelen.
Klopt paisa! Jij zeker weten van wel;
Er zijn er alleen genoeg die hypocriet bezig zijn. Niet iedereen hoor, maar wel meer dan genoeg echt waar!
Wat een ongeloofelijke counter weer. Real Madrid, beste counterploeg ter wereld.
die ging er lekker precies in
Goalllll kaka!!!!!
Warane speelt echt goedddd
Sierd was effe stil haha
Real VAN EEN Ander Planeeeeeeet
genieten!
Ow, Ronaldo had weer een goede kans om te scoren
Ronaldo over jammer!
wat en wedstrijd zeg heerlijk
byna ronaldoo
Heerlijk van Varane
lawine aan kansen hiero. ongelofelijk
damn wat een aanval weer real speelt mooiste voetbal ter wereld samen met barca
Dankjewel voor alles Ozil.. JE hebt goed gespeeld!!!
Callejon!
Kakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo... Kakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
beetje late reactie :P
Puta Barca hee hee chants, heerlijk klinkt dat
jammer ronaldo!
Ronaldo en kaka spelen heerlijk!
Jaja Callejon!
hoppa callejon drin
Ik gun Ronaldo nog wel een paar goaltjes!!
Jammer dat Ozil eruit is
hou er echt van als hij speelt! Maarja Callejon is niet slecht.
Wat een kans?! Pffff...
Nee, dit klopt niet Özil eraf voor Callejon, dacht dat Higuaín erafging...
Ozil speelt veel, Higuain niet, hij moet ritme op doen voor tegen Moscow.
Nee snap ik ook wel, maar had beter geweest al ging Higuaín eraf.
En dat Mou gewoon Callejon tegen Moskou vanaf minuut 1 laat spelen, en in de 2e helft gewoon Higuaín erin zet...
Ronaldo hoorde een hattrick te hebben.
callejon erin en ozil lekkker gespeeld jongen
Echt lekker om naar te kijken dit!
Barcelona was buitenaards..... ja denk het niet dit is pas buitenaards goed
Nee barca is toch beter, kijk die 5-0 in camp nou. Als real dit op de mat legt tegen Barca dan wel.
Onze held Callejon. Hopelijk kan hij ons weer vermaken.
Het is zo duidelijk hoe je ziet dat Ronaldo bijna niet meer voor zichzelf gaat maar gewoon voorgeeft, echt klasse heeft die jongen!
Haha Madrid fans zingen de club lied van Barcelona ,en ze zingen ole ola ole ola ole ola ahahahahahah
Kijk iedereen springen heerlijk die chant
Kaka + Ronaldo = goud
Kaka'+ronaldo+ Ozil is niet alleen goud, maar een Goudmijn!!
Kom op ronaldo nog 3 goals erbij dan staat het 7-0!!!
Wat een geweldige chantsssssss.
kaka speelt echt goed
Ik heb gewoon kippenvel van de ultra surs
Ik ook, geweldig!
Kaka toch!!!
hahahaha Perfect
Waarom hoor ik de hymne van Barcelona in het Bernabeu? Is dit een variant met verwerpelijke teksten richting de Catalanen?
ooh check die wanna be ronaldo van espanyol :P
Waarom geeft Mourinho Morata niet eens de kans in de spits? Vooral nu dat Benzema gebleseerd is en je toch al met 4-0 voor staat zie ik het probleem niet, tenminste als hij in de selectie zit..
Ole ola ole ola Madrid fans maken Barca fans belachelijk hahahah
Kaka man of the match?
Ik vind persoonlijk van wel!! Maar ik denk niet dat mensen mijn oordeel serieus nemen in deze kwestie
Kaka Motm zeker!!!!!
Laten we niet de verdediging vergeten...met alle respect die verdienen ook veel credits
Heerlijk die puta barca chants
Wauuww scheids fluit echt tegen Real vandaag... Dat is gewoon overduidelijk..
Ole ola ole ola ole ola ole ola ole
Nog even een sneer uitdelen aan Psv door Sierdje
Ronaldo kom op gast, scherp blijven
Die kut scheids is zooo pro ESP aan het fluiten gadverdamme zeker een catalaan
Kaka verdedigt uitstekend mee
aleeeeeee aleeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeee Madrid
Sierd niet zo huilen
Zo irritant hoe vaak Sierd een verkeerde naam zegt bij Real!
Morata zit nog op de bank. Hopelijk gaan we hem de laatste 10 minuten nog aan het werk zien.
5-0 Higuain!
5-0 Pipitaaa
Hoorde ik nou net het madrileense versie van het barca lied hahahaha
Higuaín toch weer he!!
hahahhhaha Kaka!!! Motmmm!!!!!
Higuainnn Prachtig!!! ..
Goal
Higuain en Kaka' !!!!!!!!!!!! Wowwwwwwwwwwww Goalllllllll!!!!!!!
De t*ring wat een goal!
5-0 Higuaín, heerlijk gedaan van Kaká hoor!!!!!!
5-0
5-0 Higuain, prachtig!
Yeah baby!!!!!!! Higuain nog eentje en lekkere voorzet kaka!
5-0 Higuain!
wowh wat een actie van kaka en wat een knal van higuain
O mijn god Kaka
Omg Kaka ben je serieus I Love YOU Kaka
Mooie goal hoor!
Goaal kaka!!!!!
higuain bedoel ik
Oooh zelfs mijn s*****haar heeft kippenvel van de ultrasurs.
lol
Ik kijk volledig neutraal naar deze wedstrijd maar ik vind dat je toch wel echt kan stellen dat Real kampioen gaat worden. Ze spelen zo super goed. Net als dat Barca altijd geod heeft gespeeld maar nu vind ik Real toch wel beter. Zo een grote voorsprong zullen ze denk ik niet meer weg geven. En niet achteraf aankomen dat het voetbal heeft verloren want Real scoort echt ontzettend veel. Ik vind het jammer dat ze zo niet tegen Barca spelen. Grandioos!
Kaka MAN OF THE Match!@
geniaal gewoon XD
Goallllllll Higuainnn
Ik hou van je Kaka
5-0 higauin!!!!!, kaka heerlijk
Kaka man of the match
Ooh 5-0!
Kaká, ik wist het gewoon! Hij moet gewoon wedstrijdritme hebben! Heerlijke actie.
Maar ook zo mooi afgemaakt door El Pipita.
Kaka omg wat een match van hem.
Hij kgijgt zijn vorm terug van bij Milan
naar zn moeder gebeld hahahha sierd
Sierd is echt grappig soms he
Maar was wel een hele mooie actie van Kaka' en echt verwoestend ingeschoten door Higuain.
Kaka zegt koekoek
Bijna hattrick Higuaín, hij kon afleggen op Ronaldo.
aaah jammer
Higuain en Ronaldo konden beiden een hattrick hebben gehad..
Als ik van Cska was en ik zag Ronaldo en Kaka' zo spelen
Ik zou thuis blijven!! Hou je je eer tenminste nog ahhaha
Haha het zal wat zijn zeg als Cska opeens met alle geluk van de wereld daar zou winnen in bernabeu. De wereld op z'n kop.
In 4 dagen verandert zo een vorm echt niet, onmogelijk!! Real wint echt minstens met 2 doelpunten verschil! En dan ben ik nog aardig hahaa
Pipita en niet pipa! Pipa is een pistool!
Higuain maakte bijna zijn 3de doelpunt van de avond maar Casilla staat uitstekend te keepen.
higuin mocht um best gunnen aan ronnie pff
Jammer dat Higuaín voor zichzelf ging, de ruimte die Ronaldo had.. Had makkelijk een goal kunnen zijn
het kan nog natuurlijk..
Oef bijna hattrick Higuain.
nounou higaiun, je kon hem ook breed geven.
De voorzitter van Cska is nu al aan het bibberen!!
Valt me tot nu tegen maar 1 goal van C. Ronaldo ;
yes eindelijk jeugd
Jaa, eindelijk weer een jeugdspeler erin! Go Morata!
Morataaaaaaa daar is ie dan
Higuain de beste spits voor Real
Cska zal waarschijnlijk wat beter voor de dag komen dan dit matige Espanyol..
Morata erin voor Higuaín!
Real Madrid nummer 1/3/5 op de Topscorderslijst. Real eindigt op 30 goals als ze zo doorgaan :S echt sick
Ja Morataaaaaaaaaaaaaa
morata voor pipita
Morata 3
prachtig uitverdedigd
Heerlijk, Waar zijn die barcas nou?
Hier
Beste wedstrijd van Khedira ever!!!
Ik heb toch liever Granero, vind hem echt heel goed naast Xabi!
ja ik ook..maarja.. Khedira verdiend ook alle complimenten! zijn beste wedstrijd dit
Hij verdient zeer zeker complimenten! Hij heeft erg goed gespeeld.
De twee Kaka's met elkaar aan het praten!
hahahahaha, de 2 kaka's
@blink 182 volgens mij hebben we echt naam gemaakt hahaha
Haha prachtig gedaan van Alonso.
Come on Morata! Maak een hattrick!
Khedira word steeds beter
Eindelijk weer een jeugdspeler. En dat er nog velen mogen volgen. Kom op Morata laat zien wat je waard bent.
hohoo tiki taka
Geel voor Baena.
gewoon uitverdedigen like a boss
that awkward moment when you're losing 5-0 and you don't even care....
haha jij snapt hem
Vind Real steeds en steeds meer hechter worden met elkaar als ze dat dan al niet waren!
Espanyol word echt gedold mijn god
haha hoe ze uitverdedigen, prachtig!!
Khedira speelt eindelijk weer een redelijk goede wedstrijd
Dit is toch heel leuker om te kijken dan naar een ploeg die 100x de bal over speelt achter in...
hahahah.. je bent erg! maargoed ..ik deel jou mening ;
Ik overdrijf het ook een beetje natuurlijk maar we snappen elkaar ;
Haha, welke club doet dat dan?
als je van voetbal houdt, weet je wat leuker is!
morata ken je plek, die had je moeten laten gaan voor ronaldo
Wtf hij krijgt hem gewoon van Ronaldo?
Kaka' moet voor zijn hatrick in assists gaan!
Ronaldo had meer moeten scoren
haha sierd, lacht pochettini uit
jammer dat ronaldo maar eentje maakte
Ooh Morata bijna, goede actie van Ronaldo!
Morata bijna met een doelpunt. Ronaldo had het hem graag gegund.
mooie beweging ronaldo en een mooie pass jammer geen goal!!!
Ronaldooo man!! echt volwassen geworden1!!
Morata heeel goed! Maar dat wist ik al ;
Ronaldo kon zoveel assists leveren vandaag
Die statestieken van Ronaldo zijn niet normaal
Ronaldo probeert Morata te helpen haha
morata leuke speler
Oh, dit is jammer! Gun het Morata echt. Weer eindpass van Ronaldo hé, heeft echt al 7 eindpasses deze wedstrijd gegeven. Heerlijk hoe zijn overzicht heeft verbeterd.
potver ik wil die 6-0
wat een spurt van Ronaldo zo snel dat hij is
Ronaldo kon 2 assists bij schrijven helaas
ronaldo zou zomaar nr 1 kunnen staan met assists
wat een pass Ronaldoo!!
No look paas van Ronaldo^^.
Die No-look pass van Ronaldo, geweldig.
ow wat een pass
mooie pass ronaldo, doet me denken aan ronaldinho
Haha die Sierd, wat een mooie vent toch ook. Fc Ronaldo
ik zou een trouwe suporter worden
Hahahah FC Ronaldo lekker Sierd
maakt het iets beter wat hij altijd doet
hahah FC cristiano ronaldo, lachen met sierd
Afgelopen, 5-0. Had nog een grote uitslag kunnen zijn. Echt genoten vanavond.
Ik ga nu naar bed, welterusten allemaal =).
Wat een onzin loopt Sierd weer te vertellen haha. Fc Cristiano Ronaldo.
Prachtige wedstrijd!
Campeones!!
Ge-wel-dig
wat een wedstrijd Ronaldo mocht wel 2keer meer scoren en Higuain ook en Moreta ook een keer
geweldige wedstrijd ik heb echt genoten
hala Madrid hala Madrid
Hala!
Goede wedstrijd van Real. Iedereen speelde een goede wedstrijd op Carvalho na.
Over 2 weken ben ik er bij in Santiago Bernabeu tegen Malaga dus hopelijk spelen ze dan weer net zo.
Hala Madrid.
Wees bij dit jaar Madrid met de landstitel. Zodra Barca back is kan Madrid haar prijs vergeten.