-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Borussia Dortmund Werder Bremen
- Roman Weidenfeller Sebastian Mielitz
- Neven Subotic F. Affolter
- Mats Hummels Clemens Fritz
- Lukasz Piszczek Sebastian Prödl
- Marcel Schmelzer Sokratis Papastathopoulos
- Sebastian Kehl Florian Hartherz
- Jakub Blaszczykowski Aleksandar Ignjovski
- Kevin Großkreutz Mehmet Ekici
- Ilkay Gündogan Zlatko Junuzovic
- Robert Lewandowski Tom Trybull
- S. Kagawa M. Rosenberg
-
I. Perišić
Lukas Schmitz
-
Sven Bender
Felix Kroos
-
Patrick Owomoyela
Niclas Füllkrug
-
8'
S. Kagawa
1 - 0
-
29'
Ł. Piszczek
-
32'
A. Ignjovski
-
56'
S. Prödl
-
63'
L. Schmitz
-
61'
F. Affolter
-
63'
F. Hartherz
-
74'
I. Perišić
-
74'
K. Großkreutz
-
74'
S. Bender
-
74'
I. Gündogan
-
76'
F. Kroos
-
76'
T. Trybull
-
90'
P. Owomoyela
-
89'
C. Fritz
-
90'
J. Błaszczykowski
Wedstrijdverslag
Alleen jarige Kagawa scoort tegen gehavend Werder




‘Er is geen contact geweest met Barcelona, ook niet met andere clubs’
Mats Hummels is niet bezig met een eventuele transfer naar Barcelona. De Catalanen willen de defensieve problemen naar verluidt oplossen door de komst van de 24-jarige Duitser, maar hebben nog geen...Lees verder




Werder Bremen neemt afscheid van langstzittende coach in Bundesliga
De langstzittende trainer in de Bundesliga is woensdagochtend vertrokken. Werder Bremen maakt op de website van de club bekend dat het afscheid neemt van Thomas Schaaf, die liefst veertien jaar de...Lees verder
Nabeschouwing
Wie dachten onze bezoekers dat er ging winnen?









Ik gok op een 3-0 overwinning voor Borussia Dortmund.
Weder Bremen zie ik niet stunten daar.
3-1 Dortmund, 2x Lewandowski, 1x Kagawa, 1x Pizarro
4-0 dorumund.
3x lewandowski en 1x kagawa
2-0 Dortmund -- Lewandowski 1-0, Grosskreutz 2-0
ik zeg 7-0 Dortmund. 3x Lewandoski, 2x Kagawa en Gundogan en Subotic beide 1 keer.
Dortmund gaat laten zien we de baas is in Duitsland, vandaar 7-0.
Staat er geen götze in?
Nee die is sinds de wedstrijdt tegen Arsenal in de CL al hele tijd geblesseerd helaas
Die is volgens mij al zo'n 6 weken geblesseerd. Ik hoop dat hij weer snel terugkeert.
Ik hoop het ook, maar het is niet noodzakelijk. Hij is goed opgevangen dankzij Klopp. Je mist hem amper als je het mij vraagt.
Hij is niet goed opgevangen door Klopp, maar door Kuba. We moeten hem dankbaar zijn, dat hij Gotze aardig heeft opgevangen.
40-0 39x lewandowski en 1x kuba op assist van piszczek
haha
Jij bent zeker een Pool? hahaha
Even serieus dit wint Bremen gewoon.
0-1 Rosenberg.
Borussia Dortmund - Werder Bremen, de laatste 5 ontmoetingen
2010-2011: 2-0
2009-2010: 2-1
2008-2009: 1-0
2007-2008: 3-0
2006-2007: 0-2
Lijkt me toch een zege voor Dortmund, vanmiddag.
3-1 = Kagawa, Kehl en Lewandowski
DIt gaat Dortmund winnen omdat ze in vorm zijn en meer kwaliteit heeft dan Bremen. Ik denk dat dit de wedstrijd van Kagawa wordt zoals bijna altijd.
Dit word gewoon 5-0.
Hopen dat het uitkomt:
Vraag me niet waarom , maar dat gevoel heb ik
Doelpuntenmakers:
2X Kagawa
1X Lewandowski
1X Hummels
1x Grosskreutz
bremen speelt met een C ploeg bijna...zou erg zijn moest bvb geen 4-0 ofzo winnen
Het blijft me verbazen dat het stadion kwa hoogte niet zo groot lijkt.. Maar er toch 80.000 inzitten net zoals Old Trafford.
Mooie goal
1-0 Kagawa
1-0 Kagawa. Wat een geweldig begin
Heerlijke goal van Kagawa, mooi teruggelegd overigens...
1-0 Prachtig. Wat kunnen ze toch geweldig samen spelen die jochies .
Prachtig teruggelegd Gündogan. Klassieke counter.
Zangkoor van een kleine 80,000 man van Dortmund is week volop aan het zingen
Vind Kagawa een van betere middenvelders in de Bundesliga, echt een geweldigenaar.
Ben het met je eens, maar het is Geweldenaar; )
Hummelsje kan er wel wat van.
Pff, die zit echt overal tussen.
Borussia Dortmund 2-0 Werder Bremen, 8. Kagawa 1-0, 66. Lewadowski 2-0.
Wat een sfeer!! Dat missen we behalve Feyenoord toch wel in Nederland
Zelfs Feyenoord kan er niet aan tippen hoor.
Heb je de Grolsch Veste wel eens bekeken bij een wedstrijd? Daar is toch ook echt wel sfeer, hoor! Maar zelfs de Twentefans kunnen hier niet aan tippen hoor. Pfff....
De sfeer van Feyenoord valt wel mee, bij twente is er continu sfeer.
Zoals het daar is, is op zich ook heel uniek in veel andere landen. Dit is zelfs niet te vergelijken met Feyenoord.
Leuke variant van de corner, de hele verdediging van weg. Geel Pisczek nu.
Kijk net 10 minuten! Daarin heb ik al meer kansen voor mijn clubje gezien dan in de afgelopen 2 wedstrijden bij elkaar. Eindelijk weer vlammend voetbal waarvoor ze zo geroemd worden.
Zowaar een goede voorzet van Schmelzer, gelijk een dikke kans voor Kehl.
was dat niet achter de lijn en dus doelpunt?
Ja ja ik zei het al, dit wordt Kagawa day.
Moet je voorstellen dat dit team straks ook nog over Reus en Götze beschikt.
eh man werder moet xabi alonso en casillas halen. En misschien ook Rooney en Ibrahimovic
En dan moe die opstelling zoiets zijn.
Jij verveelt je heel erg hè ;
Hoezo? Het is een mooie opstelling, of vind je van niet? Misschien is het een klein beetje onrealistisch maar dat mag de pret niet drukken. Ik hoop echt voor de Werder fans dat ze zo spoedig mogelijk deze spelers gaan aantrekken.
Een klein beetje onrealistisch is het niet. Bremen is een club van allure en kan zich deze spelers zeker veroorloven. Daarnaast vind ik de tandem Rooney - Zlatan niet ideaal. Je moet Pizarro natuurlijk ook opstellen dus ik zou kiezen voor een extra verdediger á la John Terry.
Als ik eerlijk ben vind ik Terry een beetje over the top. Chiellini of Koscielny lijken met wel ideaal. Wat is er mis met Rooney en Zlatan? Lijkt me een ijzersterk duo. Al weet je natuurlijk nooit hoe het kan gaan uitpakken. Maar Eto'o - Rooney lijkt me ook niet mis.
Dortmund gaat deze wedstrijd met 3-0 winnen. Ze zijn momenteel gewoon veel beter dan Werder Bremen. Maar die Kagawaka is echt een goeie speler echt heel belangrijk voor Borussia Dortmund. En wat gaat er nouw gebeuren met Subotic want ik had op Vz gelezen dat hij een minderjarige meisje heeft misbruikt?
Het kon al 3-0 staan.
1x tegen de paal en 1x tegen de deklat en vongens mij belande die bal net achter de doelijn maar goed.
Wat een lekkere speler die Ekici, dat is mijn conclusie van de eerste helft.
Een vraag aan iedereen even wat anders dan voetbal, ik wil graag sport 1 maar heb digitenne. Kan ik nou sport 1 ontvangen of niet meer. Moet ik dan alles omgooien en overstappen?
eeh man google die shizzle gewoon. Wat denk je eigenlijk wel niet? Dat wij Kpn klantenservice zijn?
Je kan beter Interactieve tv van Kpn nemen. Digitenne is echt skeer.
Denk je dat ik lomp ben of wat. Ik heb gegoogled maar meerde mensen hebben hier sport 1 dus vond dit ook een optie.
Ps ik heb geen problemen met digitenne hoor.
Eerst dacht ik niet dat je lomp was, maar nu begint het daar wel op te lijken mang. Maar misschien heb ik het mis.
Ga naar Kpn forum, ik weet zeker dat ze jouw een antwoord kennen geven. Mijn vrouw is niet thuis, ze werkt bij Kpn anders kon ik voor je vragen.
wie is er beter? en wie za; de 2de helft gaan scoren?
Dortmund is veel beter maar ongelukkig in de afwerking. Het kon al 3-0 staan
BVB is beter en als ik wist wie er gaat scoren in de tweede helft was ik multimiljonair geweest en Unibet failliet.
Wat een kans weer. Dat is wel wat er aan schort bij Dortmund, het afmaken van de kansen.
Lucas Barrios wordt weinig gebruikt bij Dortmund en mag naar Ajax komen als hij zijn salaris wat inlevert, een goeie spits.
Mijn god, wat missen weer. Op blijven letten, straks gaat Werder nog met 1-1 naar huis.
Schiet a.u.b. die 2-0 binnen, anders leeft Unibet weer op mijn kosten
Ook al heb je die verschrikkelijke kop op je ava, ik hoop voor je dat je wint mang. Unibet enzo hebben ook veel geld van mij genomen. Stomme Unibet en Toto!
ik heb trek in een grote patatje speciaal van de Bramladage
Smakelijk! Echt kom op Dortmund maak 2-0!
Danku! Eindelijk een aardig iemand op voetbalzone!
Haha Thanks! Achja Dortmund toch gewonnen! Goed!
1-0 Eind. Bremen heeft nooit aanspraak gemaakt op een punt laat staan de zege. Uiteindelijk had het 3 of 4-0 moeten worden.