Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
UEFA U21 Championship
Datum:
Woensdag 29 februari 2012
Tijd:
18:30 uur
Scheidsrechter:
C. Turpin
Stadion:
St. Mirren Park (Greenhill Road) (Paisley)
Toeschouwers:
6607
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Schotland U21 Nederland U21
- Mark Ridgers Jeroen Zoet
- Daniel 'Danny' Wilson Bram Nuytinck
- Paul Hanlon J. Gouweleeuw
- Ross Perry Kelvin Leerdam
- David Wotherspoon Patrick van Aanholt
- Liam kelly Adam Maher
- Ryan Jack L. Bacuna
- Tom Cairney L. Duarte
- Gary Mackay-Steven Leroy Fer
- Jordan Rhodes Marco van Ginkel
- Johnny Russell N. Barazite
-
Scott Allan
Bruno Martins Indi
-
Michael O'Halloran
G. Zeefuik
-
J. Cabral
-
64'
L. Duarte
-
68'
S. Allan
-
68'
T. Cairney
-
79'
B. Martins Indi
-
79'
K. Leerdam
-
83'
G. Zeefuik
-
82'
A. Maher
-
83'
N. Barazite
-
86'
M. O'Halloran
-
86'
J. Rhodes
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Jong Oranje in evenwicht met Schotse leeftijdsgenoten
Jong Oranje heeft de uitwedstrijd tegen Jong Schotland in de EK-kwalificatiereeks afgesloten met een 0-0 remise. Het elftal van Cor Pot legde een bedroevend duel op de mat, maar had het fortuin dat ook de Schotse leeftijdsgenoten er weinig van bakten in Paisley.
Lees verder
Nabeschouwing
Poll
Wie dachten onze bezoekers dat er ging winnen?







Schotland uit altijd lastig!
Iemand die de opstelling van Jong Oranje weet?
Ik vond dat die schotten in de vorige wedstrijd een stuk beter speelden dan 'onze' jongens. Een gestolen overwinning destijds, als ik het me goed herinner.
Verdiend verloren met 1-2. Balbezit hadden we wel, maar daar is alles mee gezegd..
Dan zal ik me vergist hebben met een andere wedstrijd ;
Ik ben benieuwd hoe de mannen van Cor Pot dit keer de wedstrijd zullen benaderen. Ze zullen uit een andere vaatje moeten tappen dan bij de thuiswedstrijd, dat is wel duidelijk.
Volgens mij is Cor Pot al weg als bondscoach ik dacht dat Adrie Koster nu de trainer is
Koster is toch van onder negentien?
ehhm kan ook dan heb ik het verkeerd gezien!
Wordt deze wedstrijd nog ergens uitgezonden? Lijkt me wel leuk om te bekijken.
RTL 7
RTL 7.
Thanks ;
Is deze ook weer online te zien op de RTL site? Europa League wedstrijden zijn er wel altijd op te zien. Maar kan de link zo lastig vinden altijd
; http://ww,rtl.nl/xl/#/u/23db3034-8a60-3dd4-9536-56...
Edit: Oh al gevonden
Opstelling Jong Oranje: Zoet, Leerdam, Gouweleeuw, Nuytinck, Van Aanholt, Maher, Fer, Van Ginkel, Bacuna, Barazite, Duarte.
Ik vind dat Lerin Duarte sowieso moet spelen, ipv Van Ginkel ofzo.
Duarte heeft veel meer talent en is beter.
Duarte speelt gewoon
Spelen beide.
idd duarte speelt gewoon.
V. Ginkel minder talent??? wat denkje 18 jaar en gelijk basis bij Vitesse en rug nr 8( dus ook belangrijke speler
en als je me niet gelooft wie beter is moet je maar osm nemen.
duarte is daar duidelijk minder goed
Rug nr zegt veel.
Opstelling Jong Oranje: Zoet, Van Aanholt, Gouweleeuw, Nuytinck (c), Leerdam, Van Ginkel, Fer, Maher, Bacuna, Barazite en Duarte
Opstelling Jong Schotland: Ridgers, Jack, Hanlon (c), Wilson, Perry, Kelly, Russell, Cairney, Rhodes, Wotherspoon, Mackay Steven.
Posteamwed Pnt.
1nederland U21 4 9
2schotland U21 4 8
3bulgarije U21 5 8
4oostenrijk U21 5 5
5luxembourg U21 4 0
Nederland kan goede zaken doen door te winnen, dan sta je 4 punten los!
1nederland U21 4 9
2schotland U21 4 8
3bulgarije U21 5 8
4oostenrijk U21 5 5
5luxembourg U21 4 0
Wat een kut opstelling
Ik denk toch dat van deze opstelling er een paar een hele goede kans hebben om door te stromen!
fer
van ginkel
zoet
maher
gouweleeuw
nuytinck
en misschien van aanholt en duarte.
sws van de verdedigende spelers die je noemt, van aanholt doet niet onder voor een braafheid en mathijssen en heitinga worden er ook niet jonger en beter op dus gouweleeuw en nuytinck mogen binnen 2 jaar wat mij betreft wel doorstromen!
Lekker voetbalavondje:

18:00-20:00-jong Schotland-jong Oranje
20:00-23:00-engeland-nederland
Ik denk dat vele mij zullen volgen!
Veel plezier allemaal! ;
Jong oranje wint met 0-3
Maher, Duarte en gouweleeuw
oranje wint met 1-3
R.v.p 1x
K.j.h 1x
Luciano Narsingh 1x
We zijn het als 'oranje' toch aan onze stand verplicht om dit te winnen en naar het EK te gaan.
Maar ja, je weet het nooit, de vorige wedstrijd thuis verloren tegen Schotland.
Haha Arlberg en Ebecilio zitten allebei bij de selectie, Arlberg is de oom van Ebecilio!
Van tevoren lijkt het al beslist als je de namen leest, maar het word waarschijnlijk weer een bagger wedstrijd, zoals wel vaker met jong oranje.
Toekomstige topspelers, maar deze wedstrijden lijken nooit op niveau te kunnen worden gespeeld.
Ik denk dat Schotland wint met 2-1. ondanks al het talent wat wij hebben.
Dit keer gaat het niet nog een x fout, vorige x speelden ze thuis in mijn achtertuin. Dit keer zal er in Schotland wel gewoon gewonnen worden, ben ik er van overtuigd
@vz
Van Ginkel staat bij Schotland
Jammer dat Ozbiliz niet voor Oranje heeft gekozen, echt de parel van Ajax momenteel.
Maar laten we wel wezen, komt duidelijk te kort voor het Nederlands elftal. Jongens als John, Narsingh e.a. hebben vele malen meer talent dan Ozbiliz. Die jongen speelt net 3 weken goed.
Van Ginkel staat bij Schotland weird
Geen Forrest gelukkig, hij speelde het beste van allemaal!
Hebben sommige mensen hier ook problemen met die RTL live stream link via vi.nl?
Tot nu toe was het bar en boos, het spel van Jong Oranje. Maar met 9 uit 4 heb je nog alle kans voor kwalificatie. br Het middenveld is best goed, de aanval vind ik matig. Van Bacuna en Barazite word ik niet vrolijk, Duarte daarentegen is een talentvolle speler. Al speelt hij bij Heracles op het middenveld.
Rene sukkel natuurlijk moet de bal tempo omhoog als de tegenstander op eigen helft is ,anders kan zo ene tegenstander overal bij,bij ene bal tempo komt iedere speler te laat,rene kraamt onzin uit weg met deze gozer
is wel waar wat hij zegt maar geld alleen voor ploegen van het kaliber barca, die zien het gaatje en laten de bal toch wel gaan, in de nederlandse comp. ben je dan snel de bal kwijt of zien ze het gaatje niet en wordt er van de cv naar de back en andersom gekaatst,
Ga spelen man zo speel je een tegenstander kapot,vandaar dat Barca geen uitwedstrijd wint
halo
Onderschat Rhodes niet. Zit de halve premier L. achteraan.
Lekker.. Adam Maher en Nacer Barazite in de basis
Jammer dat Aras Özbiliz, Ricardo van Rhijn, Karim Rekik, Tonny Trindade de Vilhena, Jetro Willems er niet bij zijn, ik had ze wle graag bij zo'n oefen potje aan het werk willen zien.. zoals: waar ze staan op dit moment als speler.
Oefen potje !?!?!??! Dit is een hele belangrijke wedstrijd met het oog op het ek-21 en trouwens heeft Aras al voor Armenië gekozen ;
! Maar je heb gelijk over jongens als van Rhijn en Willems
Voor het eerst hebben we eens linksbacks: Van Aanholt, Burnet, Koppers, Willems.. zijn al vier talenten.. van rhijn had er bij mij toch ook echt bij gemogen, zit volgens mij niet eens op de bank?
Ozbiliz heeft gekozen voor armenie
ey vd.vaart dit is een kwalificatie wedstrijd
volkslied
van Der Gijp heeft geen verstand van voetballen,leuk voor de show,maar verder niks
Je hebt het er wel erg moeilijk mee he? Ik heb jou ook nog niks zinnigs uit zien kramen, en jij doet zelfs niet leuk mee voor de show.
Dan lees je mijn reactie niet loser
Ik zal em wel moeten lezen voordat ik weet dat je onzin uitkraamt, dat kan ik namelijk niet beoordelen voordat ik het gelezen heb.
Ja fijn voor je ,kruip nog dieper in de kont van Rene ,de vent is oer dom ,hij verbloemt het door zn domme grappen en droge humor.
Nee gelukkig kom jij wel lekker slim over!
Johan Derksen die lult soms ook echt maar wat he. Van Dijk is nog niets van terecht gekomen zegt ie, man die speelt alsof hij al jaren in de Eredivisie speelt. Echt een enorm talent, beter dan een Nuytinck.
mooi volkslied van schotland, erg sfeervol met die doedelzakken, pakkies doen me aan duitsland te wachten,
leroy fer gaat scoren
Goed begin aan de wedstrijd... Volkslied was een rommeltje. Die van Nederland niet helemaal tot het einde afgespeeld voor de stadionspeaker er door heen begon te brullen. En ook maar de helft van het Schotse volkslied...
On:
Normaal moet Oranje deze wedstrijd gewoon kunnen winnen. Talent genoeg.
Ik ben benieuwd naar de vleugels vanavond, Bacuna en Duarte zijn toch minder dan Narsingh en John. Dit moet een ''revenge'' worden voor de eerdere nederlaag.
bijna goal
wie kijkt nu op RTL 7 ???
Vooral het middenveld is wel aardig..br Alleen de aanval vind ik minder.br Barazite vind ik niet echt bijzonder.br En duarte op het middenveld ook niet..
Vooral het middenveld is wel aardig..br Alleen de aanval vind ik minder.br Barazite vind ik niet echt bijzonder.br En duarte op het middenveld ook niet..
die schotten klappen ook overal voor, die bal vliegt 3 hoog het stadion uit,
Haha, echt he. Wel grappig.
duarte en bacuna moeten op het midenveld.
en die barazite vind ik niet zo goed.
maar gouwenleeuw is een goeie verdedigerer.
wel veel mensen in dat stadion
De flanken zijn redelijk zwak. Gelukkig hebben we daar normaal John en Narsingh staan die zijn gelukkig een stuk beter. Ook de spits vind ik niet top maar daar speelt De Jong.
La Para op de bank hoe ziek ,speelt domme kracht Bacuna op de vleugels
als ik het goed heb is la parra er voor het eerst bij, logisch dat je niet direct basis begint, maar vind deze buitenspelers ook niet echt tot hun recht komen,
Wat heeft het voor zin om met Bacuna op de vleugels te spelen,wat maakt dat nou weer uit dat hij voor de eerste keer bij is
Ik ben het met shoarma eens dat Van la Parra veel beter op de vleugel kan dat die er net bij zit boeit me niet echt.
Als John en Narsingh debuteren in oranje dan mogen ze niet meer voor jong oranje spelen, en de Jong heeft al gedebuteert, dus die komt zoiezo niet meer terug.
Dat zal allemaal wel ik bedoel alleen dat deze jongens gewoon tekort komen.
Geen La Para wat the fakc
0-3 voor jong oranje
echt he waarom speelt van la para niet
Omdat Cor een waardeloze prutser is
vanavond nog engeleand-nederland op sbs 6
Veronica.
waarom speelt van dijk niet
Oranje
Wat zit er op de bank? Vind eigenlijk vreemd dat van rhijn er niet voor leerdam in staat.. misschien op de bank? Ik mis sowieso ajacieden, maar deze lichting van ajax heeft het gewoon niet.. Miss. Lukoki, van rhijn, koppers...
ik wil niet veel zeggen, maar volgens mij is lukoki geen nederlander ;
Lukoki is 70 centimeter groot en een kilo of 18 zwaar, wat moeten we daar dan mee? Die jongen kan toch in de verste verte niet tippen aan jongens van van la Parra en Narsingh?
Kan iemand mij vertellen wie er tot nu toe het beste speelt? Ben zelf half Schots half Nederlands dus dit soort partijen zijn altijd pijnlijk voor mij haha
Haha, ik weet hoe het voelt!
Ben zelf half nederlands en half engels. Dus vanavond is ook pijnlijk voor mij.
Nou heb ik het zoals je denk ik wel begrijpt niet zo heel erg op Engeland haha. Vooral een jaar of 7 geleden toen Schotland 6-0 verloor geloof ik van Nederland, deed erg pijn.. Hoop altijd maar op een gelijk spelletje of op Schotland omdat Nederland er toch wel komt haha
prutser duarte
Wat stoor ik me aan Van Der Gijp,die vent is altijd zo negatief,en probeert zogenaamde vrolijke man uit te hangen
Duarte, wat een kans zeg. Die had wel mogen tellen.
slechte aanname en slecht schot,
ja cor is een slechte trainer
Het commentaar loopt net iets voor op de beelden, irritant is dat....
Ja, heel irritant. Ik dacht dat het aan onze tv lag. Blijkbaar niet.
Ik hoorde dat Cabral wel op de bank zat? Wisselen! Bacuna is toch helemaal geen buitenspeler? Of wie staat er eigenlijk op de flanken? Duarte? Ze missen duidelijk Ola John.
Als Nederland deze wint gaat het naar het EK? of wat is de intentie van deze wedstrijd
De intentie is om koploper te blijven en tevens groepswinnaar.
Dus er is er nog niet sprake van een beslissingswedstrijd? Dit is dus gewoon nog de poule fase?
Dank
hee is die opa weer aan het meepraten met zijn domme kennis.
en hij heet shaktar
Als je je aan zijn reacties irriteert, dan lees je het toch niet?
maher is echt minder geworden.
Rene van der gijp is echt een grote sukkel met zijn stomme bril.
die grapen durfd te maken waar niemand om lacht.
wat een stomme vent.
hij lacht zo iritant .
Als je al commentaar durft te geven let dan eerst eens op je Nederlands.
Ja, echt irritant dat het commetaar een fractie voorloopt op het beeld. Dan zie je dat ze een kans hebben, en dan hoor je die commentator: Jammer, naast. Of zoiets.
kan iemand mij vertellen waar virgil van dijk is?
Groningen
Op de bank in Schotland.
wissel:
Cabral - Duarte
Wat is Duarte slecht bezig vandaag zeg... (jaja, klagen na 20 minuten, ik ben een Nederlander (; )
maher is niet de snelste lijkt het, klopt dat? of is dat vermoeidheid met de omschakeling viel me dat op
wat de fak lult hij nou weer die opa shaktar
wat de fak lult hij nou weer die opa shaktar.
nog geen bedtijd?
Dus Rene Van Der Gijp neem ik nooit meer serieus wat een domme man zonder verstand van voetballen,dus je moet op een lag tempo spelen ,grootste onzin die ooit gehoord hebt !
Ja, dat weten we nu wel.
On: De verdediging van NL laat vaak wel wat gaten vallen zeg.
Ja dat zeggen toen Duitsland op bal tempo speelde ,maar daar Rene Vna Der Gijp te dom voor ,met een iq van 40 .
jou naam zegt genoeg shoarma5
Ben ik nou zo dom of lopen die beelden een fractie van een seconde achter op het commentaar?
wat de fak lult die opa shaktar weer
Waarom Opa Shaktar ?
Gene de Vrij, geen Martins Indi? Wat een slechte coach..
Die Cor Pot is echt een prutser ja. Volgens mij roept hij wel Ebecilio op, maar geen van la Parra.
Ben de gij soms een kakkerlak??
Al vindt ik Martins Indi nou ook niet echt alles. Doet het wel leuk de laatste tijd, dat wel.
Zowiezo een rare opstelling... geen Nelom bij de selectie.. geen De Vrij bij de selectie... geen Indi in de basisopstelling... Geen Castaignos.. Rare vogel die Pot.
Meen je dat nou met Nelom? Zo vaak en zo goed speelt hij nou ook weer niet. De Vrij heeft zeker potentie, maar is nog niet helemaal terug op z'n oude niveau.
Pff.. laat die Schotten is op houden met dat geklap ... xD.
Bijna net zo ongeïnspireerd als Ajax, en dat zonder Ajacieden in de basis..
het geluid loopt voor, heel irritant bij een kans of goal en helemaal bij een penalty ;
Barazite is rijp voor een wissel ...hij heeft nog geen bal geraakt...!!!
Wc Pot is me een zwakke trainer
herhalingen zijn zeer schaars vanavond.
er gaat heel wat mis geen herhaling, beeld en geluid loopt niet gelijk
Ja WC Pot
Stoer..
Oo Wendy mag ik een kusje van jou
Een schop in je reet kun je krijgen ;
Nee please
Wat een zaad wedstrijd ,spelers trekken zich te veel af lijkt het wel .
Fer man je bent een m***
haal barazite er aub a
Het wordt tijd voor een andere coach...
Ron Jans of Harm v Veldhoven zijn geschikte kandidaten
Zijn ze bang om energie te verspillen of zo?
Ik heb ze alleen zien sjokken...
Zeefuik er in, Barazite er uit !!!!
waarom speelt van Rhijn niet?de beste verdediger van zijn leeftijdsgenoten.
Omdat hij niet speelt denk ik
ben jij dat zelf met die Heino bril op?
Heino bril ??? Gucci jongen ;
Omdat Cor er een Potje van maakt
Nuytink is toch geen speler waar je internationaal mee voor de dag wil komen? Ik vind Maher ook nog lang geen top als ik hem hierzo zie spelen vandaag..
Nuytinck heeft zeker potentie om een top verdediger te worden ! Juventus en Napoli zitten niet voor niets voor hem op de tribune...
Ik zou van Rhijn zeker vervangen voor Leerdam en De Vrij/gouweleeuw voor Martins Indi. Leerdam is een enorm onderschatte verdediger en zeker beter dan die van Rhijn die dit weekend bijv. nog een enorm domme penalty weggaf. Verder zou ik normaal gesproken Van Ginkel uit deze opstelling halen voor Clasie. Ik twijfel nog een beetje tussen Barazite en Castaignos. Als Luc verhuurd word en minuten zou maken dan zou ik zeker voor hem kiezen.
Met Clasie ben ik het eens ja, die hoort ook gewoon te spelen. Castaignos vind ik persoonlijk niet zo geweldig en Barazite speelt tenminste zoals je zelf aangeeft. Nou dat jij van Rhijn maar niks vindt ligt waarschijnlijk meer aan jou dan aan hem. Heel Nederland ziet dat van Rhijn een verdedigend talent is. Hij is niet voor niet de aanvoerder van jong Ajax. Een keer een foutje in het 'grote' Ajax is hem dan al gauw vergeven. En Martins Indi in de basis van het Nederlands elftal? Jij bent een Feyenoordfan zeker.. Er zijn 4 verdedigers op die positie die beter zijn: de Vrij, Gouweleeuw, van Dijk en Nuytink.
Er zijn veel meer spelers met veel potentie. Nederland heeft gewoon veel goede centrale verdedigers in de jeugdelftallen. Voorbeelden hiervan zijn Martins Indi, de Vrij, van Dijk, Nuytinck, Gouweleeuw en ik zal ze vast niet allemaal hebben opgenoemd maar ze zijn er in overvloed!
Nou als je werkelijk Martins Indi als eerste keus ziet heb je het naar mijn idee niet goed zitten.. Maar goed volgens mij zou jij het liefst 11 Feyenoorders opstellen met je betoog over Martins Indi en Leerdam.
Ik zie hem inderdaad werkelijk als 1e keus. Hij is een goede speler. Ik ben inderdaad een Feyenoorder maar Feyenoord heeft gewoon veel goede jonge spelers die wekelijks spelen. Dit zorgt ervoor dat ze vaak al veel spelen en zeer ervaren zijn voor hun leeftijd.
schotland speelt veel en veel beter
Schotse stream gevonden, waaaaay more fun haha
Forza Gers Hunters ARE Back :P
Glasgow is green and white, all I got to say ghehe
Saaie wedstrijd..
0 - 0 nog steeds, dus niet luisteren naar el-magico.
Even over die Zoet. Dat is wel een drama hoor.. pfff wat een onzekere keeper is dat.
Je kijkt zeker nooit eredivisielive....zoet is een zeer talentvolle keeper die laat zien dat hij potentie heeft om een topkeeper te worden. Tuurlijk maakt hij soms nog een foutje...
jij kijk zeker altijd naar eredivisie-live,maar nog nooit in een stadion geweest?
Al jaren een Seizoenskaart NEC + regelmatig uitwedstrijden
thuis werden we ook al door die schotten weggespeeld.
Zijn er hier ook geen kleuter?, mijn god wat een niveau.
Denk kijk even hoe de wedstrijd verloopt, maar van de reactie hier wordt je niet vrolijker van.
Wat ik me dan afvraag is wat de mods in hemelsnaam de hele dag doen..
Het is niet alleen in dit topic dat er enorm kinderachtig gedaan wordt.
Stel je niet aan klein kleuter aansteller
Wat een matig team is dit toch. Van die Schotten moet toch gewonnen kunnen worden.
Wat is die barazite slecht zeg pffffff. En die Cor Pot 1 aanvaller en 5 middenvelder waar ben je mee bezig man tjonge jonge jonge.
zo zou ik de opstelling doen
Pot kiest altijd voor spelers die spelen dus zal Cillesen niet in het goal staan. Ik vind verder ook niet dat Zoet vervangen moet worden. Van Rhijn dat is natuurlijk compleet belachelijk! Van Rhijn speelt pas net in de Eredivisie en leerdam is veel betrouwbaarder en heeft tenminste wat ervaring. Klaassen had tijdens zijn 1e wedstrijd een goede invalbeurt en verder niet. Ik zou daar Clasie neerzetten maar aangezien hij last heeft van zijn lies gewoon van Ginkel of Duarte. Net als Gillesen speelt Castaignos niet dus hoegraag ik hem ook zou willen zien spelen het zal waarschijnlijk niet gebeuren.
je hebt misschien wel gelijk over cillisen en klaassen
maar van rhijn is helemaal niet belachelijk, hij speelt zeer verdienstelijk bij ajax afgelopen weken, ook tegen united. Blind speelde aan het begin van het seizoen volgens mij ook bij jong oranje terwijl hij maar twee wedstrijden speelde voor ajax
Verder heb je helemaal gelijk over clasie, die was ik helemaal vergeten. Ik vind hem echt een potentiele topper.
En castaignos zou ik wel opstellen, omdat hij toch de beste in dat leeftijdcategorie.
Ik vind Castaignos ook erg goed maar hij speelt eigenlijk nooit. Van Rhijn is ten opzichte van Leerdam nog te onervaren. Dit zag je dit weekend goed bij de domme penalty die weggaf tegen Excelsior.
misschien, maafr ik vind hem wel op zn minst goed genoeg voor de bank
bovendien is leerdam volgens mij meer een middenvelder
Ja dat vroeg ik me dus ook af! Is Castaignos te oud voor dit elftal of gepasseerd? Mijn excuses als ie op de bank zit, maar heb de wisselspelers gemist.
ja want ik vind hem toch meer klasse hebben dan barazite
Ik kijk veel voetbal maar wat is dit een ongelofelijke bagger pot zeg.
Ik zag ze halverwege in 1 minuut precies geteld 6 keer de bal terug spelen naar de keeper.
Werkelijk om te huilen dit,
nederland gaat hier gigantisch de mist in,die schotten spelen echt voor hun vaderland en bij ons is het gewoon los zand.
ik kijk 1 minuut nu en zie gelijk zoveel fouten... egt om bang van te worden gewoon :S
özbiliz op de flanken voor wat meer creativiteit?
ozbilliz zit nu te spelen met armenie;
Oh dat wist ik niet, dank je. Wel een gemis voor dit jeugdelftal maar in het grote Oranje zal ie waarschijnlijk toch nooit komen.
Nou die komt sowieso niet in het Nederlands elftal die heeft voor het Armeens elftal gekozen
Je meent het?
Zal moest inderdaad zou zijn, maar je kan toch zelf die link ook wel leggen?
ik ben in de rust naar de Jumbo gegaan,wat hebben Johan en Rene zitten vertellen ???????????????????
Ze vertelden dat ze zo graag shoarma5 in de basis willen zien, want die heeft zoveel techniek, dat hij wel eens de nieuwe Messi kon zijn..
Dank u Schat ,ik denk dat verlieft op je ben,kan je altijd gratis Shoarma bij mij eten.
Nee bedankt ;
Wat een drama die Duarte zeg, geen enkele bal komt aan..
Net als van Ginkel, die zit er ook niet echt lekker in..
Dat Shoarma5 beter geen reacties kan plaatsen omdat het toch allemaal onzin is...
Pff duarte, wat slecht..
Het word tijd dat er eens echte aanvallers inkomen en niet al die aanvallende middenvelders :S
ik hoop dat eng-ned spannender wordt want dit gaat nergens over
Haha echt he wat een droevige bedoeling
maar er is wel sfeer ;
Ja dat wel.. Maar het voetbal is gewoon echt droevig ;
Nou dames wat is het weer gezellig op het forum vanavond. Voor de kijkers. Hoe is het wedstrijdbeeld?
alles op het middenveld en afentoe ietsd rond de 16. ploegen aan elkaar gewaagd
Nederland speelt ontzettend laks en eigenlijk is alles wel gezegd als ik je vertel dat van Aanholt veruit de beste man op het veld is. Schotland heeft maar een matige ploeg, maar met inzet worden ze toch nog gevaarlijk af en toe. Het middenveld en de aanval bij Nederland zijn echt zwak, Maher maar één keer gezien en Fer brengt ook niet wat hij normaal kan. Duarte en van Ginkel zijn naar mijn idee echt te matig voor dit elftal.
He;e slecht en saaie wedstrijd alsj e het mij vraagt. Schotland speelt een beetje op de counter maar er zijn aan beiden kanten niet echt grote kansen geweest.
Pff.. dat dit de toekomst is van Oranje zeg..
Valt toch wel mee.. de lichting van O19... dat wordt het helemaal met talenten als Rekik, Ebicilio, Achahbar, Trindade, Steenvoorden..
Van de huidige O21 lichting zie ik spelers als Indi, Clasie, Maher, Van Aanholt en Castaignos ook best ver komen straks hoor.
Ach het ligt puur aan Pot dat ze zo spelen. Zodra er normale coach bij jong Oranje zou staan, zou het al een stuk beter gaan. Zoals Guadalajara al zegt, Maher, Clasie, Fer, Van Aanholt en Castaignos zijn allemaal grote talenten.
Ik denk dat ik nu effe me Shoarma ga eten doei mensen
Hehe, ajus!
Kalm an he
Van Gijp die zegt dat Duarte nooit een speler gaat worden die doelpunten gaat scoren heeft afgelopen weekend vast geen Heracles gezien maar dit is gewoon ene talentvolle speler je gaat toch niet op een misser zoiets over een speler zeggen.
Jong Oranje speelt zeer onder de maat het zijn allen individueel leuke spelers maar geen team en geen spelers die de kar trekken of uitblinken met een individuele actie maar ze missen ook heel wat spelers.
Ik ben het op dat vlak wel met Rene eens, ook ik denk dat Duarte gewoon te kort komt.
Hij heeft een mooie pass en heeft veel diepgang, maar geen snelheid, veel techniek, schotkracht etc.
Ook is hij een echte laatbloeier, die zijn meestal relatief minder ver in hun ontwikkeling.
dit word moeilijk voor oranje
wotherspoon=hibernian
kelly=liverpool
hanlon=hibernian
wilson=liverpool
rhodes=huddlesfield
moeilijk
Weer slecht gespeeld door Duarte.. Sjongejonge zeg
Ah jammer, zo te horen speelt hij heel slecht.
Bij Heracles speelt hij ook in een heel ander systeem, en speelt hij op het middenveld of linksbuiten, kan de wedstrijd niet zien
Cabralllllllllllllllllllll Erin
Cabral is bij Feyenoord enorm teruggezakt en speelt altijd met de oogkleppen op. Hopelijk kan ie dit elftal wel van de nodige impulsen voorzien.
Wat speelt Jong Oranje pover zeg. Ze moeten toch wel kunnen winnen van Jong Schotland.
Boring, geen idee erachter, tijdverspilling kortom ik ben gestopt met kijken sjonge jonge jonge niet te geloven zeg dit Jong Oranje
Snel Zeefuik er in brengen !!! Een echte goaltjesdief die wekelijks speelt bij zijn club
Een goaltjesdief die dit seizoen nog niet heeft gescoord...
@ daannac je bent lekker op de hoogte .... niet dus
wilson speelt bij liverpool en rhodes bij huddersfield
ongelofelijk cabral. 3 hoekschoppen achter elkaar slecht genomen.
Cabral is een eendagsvlieg
en daar ook erg veel scoort :P
Tja Cor Pot, daar ga je toch hard met je selectiebeleid. Volgende keer verder kijken dan matige 2e rangs jeugdspelers maar eens naar de 2e elftallen van Psv, Feyenoord en Ajax kijken.
Naar jongens die wél het grote Oranje ooit gaan halen.
Ik zie Duarte, Maher, Gouweleeuw, Zoet en Van Aanholt echt wel Oranje halen. Nuytinck ook wel
Maar bij de aanval (waar je moet scoren) gaat het grandioos mis.
Ik geniet op dit moment meer van de shoarma dan van de wedstrijd ,de spelers zijn rand debielen
Wat is Bacuna toch een drama.
Cabral erin?? Heb je dit weekend en de afgelopen weken wel gekeken?? Die gozer teert nog steeds op die ene wedstrijd van heel lang geleden dat ie wel aardig speelde en scoorde. Zo ongelofelijk slecht, beetje a la Babel. Dom draven en oogkleppen op, ploeggenoten over het hoofd zien en gewoon geen knappe voorzet geven. Nee laat hem in godsnaam op het bankie
Je hebt gelijk, maar hij beweegt wel aan die linker kant, zorgt wel voor actie en zo nu en dan een voorzet waar natuurlijk niets van komt.
Zowaar een kans voor Oranje
alleen maher en zoet spelen redelijk
Maher? Haha kijk jij wel?
Van Aanholt is de enige de een leuk niveau haalt..
Enige die de ballen normaal kan spelen,maar dat zn team genoten bal verlies lijden ,kan Maher niks aan doen ,dus niet haten.
Maher is gewoon nog niet gevaarlijk geworden, zelf ook nooit in een goede positie gekomen. Het enige goede wat hij heeft gedaan is Duarte 1 op 1 met de keeper zetten. Maher speelt redelijk maar steekt er zeker niet bovenuit..
Vindt alleen Zoet overtuigen, de rest is echt knudde en dan in het bijzonder die knaap van vitesse op het middenveld.
Van Aanholt speelt ook best goed vind ik.
Maher de enige die een voldoende haalt en goed speelt
Een voldoende, maar dan houdt het bij een 6 of 6,5 al snel op.
Bacuna waarom speelt deze prutser
lol wacht ff verdediger voor een verdediger
die Cor Pot wat een joke
God wat een logische wissel een rechtback eruit een centrale vedediger erin... Ga eens met wat lef spelen en gooi er een speler als la Parra in ofzo..
fout
Het blijft ongelofelijk dat Cabral het elke wedstrijd presteert om telkens met de bal te klooien. Hij komt zijn man nauwelijks voorbij en speelt continu met de oogkleppen op. Is er geen enkele trainer in Nederland die het hem kan vertellen? Hij heeft naar mijn weten één goede wedstrijd gespeeld tegen Hempte van Roda JC en was gelukkig tegen Rkc. Helaas zijn dit slecht de enige hoogtepunten van Cabral die te boek stond als zeer groot talent uit de Feyenoord-jeugd. De rest die bij schrijven nu nog op het veld staan spelen ook uiterst belabberd.
Cabral kapt veel te veel, is hij zijn man eenmaal voorbij dan kapt hij gewoon nog een keer om de verdediger weer een extra kans te geven of zo. Nee die jongen moet maar vast lekker gaan afbouwen bij Excelsior ofzo, kan ie over 3 jaar lekker de vergetelheid in.
Pfff, als dit over een paar jaar voor het Nederlands elftal moet uitkomen... Natuurlijk groeien ze nog wel, maar zo als het nu loopt... Hier kan Shoarma5 zelfs van winnen
@ daannac kijk ff op spelers lijsten bij huddersfield en leeds voordat je iets roept
zelfs Gtst is spannender dan deze wedstrijd denk ik
Nou ik had eerlijk gezegd een winst verwacht voor het Nederlandse elftal -21 Want Schotland is toch niet echt een land waar je bang voor moet zijn. Ik vond Maher vandaag de beste bij de Nederlanders verder vond ik het erg tegenvallen.
ik kijk ja, misschien moet jij beter kijken
Ach ik neem het je niet kwalijk, het is ook moeilijk om echt voetbal te herkennen als je voor PSV bent. Maher speelt redelijk maar is echt niet de beste op het veld hoor.
Cabral wat doe je nou stomme
Met 2 doelpogingen in 90 minuten verdien je het ook gewoon niet om te winnen. Wat een slaapverwekkende wedstrijd was dit. 1 pluspunt: het kan vanavond alleen nog maar meevallen!
Wat een verschrikkelijk slechte pot is dit weer. Niet voor het eerst dat het voor geen meter draait. Misschien wordt het is tijd om die cor eruit te gooien.
Met dank aan Wc Pot
Pot hadden ze al lang moeten ontslaan ,hij is verantwoordelijk voor de basis opstelling
Wat een slechte wedstrijd!
volgens mij staan wij boven aan. ben benieuwd wie jou clubje is
Wauw wat een goed argument he? PSV speelt al jaren sprankelend Barcelona voetbal, wees er trots op!
hahaha...shorty ik heb het over psv een eredivisie club, en dan kom jij met barça voetbal aan, die honderd miljoen aan 3 spelers uitgeeft. Jij bent ook niet serieus te nemen