sjonniex
Algemeen
Activiteiten
Vrienden
(8)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Vrijdag, 27 mei 2011
-
Gebruikersnaam:sjonniex
-
Niveau:130 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:983
-
Leeftijd:20 jaar (28-4-1993)
-
Woonplaats:Drachten
-
Opleiding:Student Geschiedenis
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:8
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Laatste (max 25) activiteiten
Zondag, 19 Mei, 19:33 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht FC Twente komt met schrik vrij tegen FC Groningen
Iedere Groninger weet dat Twente een beter elftal heeft en veel meer individuele kwaliteiten. Dat wij dan verdedigend gaan voetballen en het achterin dichtmetselen om vervolgens op de counter te loeren is niet meer dan begrijpelijk. Iedere club zou dat doen als je de underdog bent in een onderling duel. Ik zelf ben er ook geen fan van, maar als we aanvallend waren blijven spelen was die 2-1 stand veel eerder weggepoetst. We hebben het geprobeerd en hebben het in ieder geval weer spannend gemaakt, wat na de 0-1 in de Euroborg haast onmogelijk leek. Twente gefeliciteerd. Groningen geeft een leuk slot aan een redelijk seizoen. Enige frustrerende is dat wedstrijden zoals Heerenveen thuis en nu weer Twente uit meer incidenten leken dan dat zij het spel van het hele seizoen weergaven. Met de instelling die wij vandaag toonden en tegen Heerenveen in de eigen Euroborg hadden wij veel meer punten gehad. Een leer voor volgend seizoen denk ik.
Zondag, 19 Mei, 14:33 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht FC Twente komt met schrik vrij tegen FC Groningen
Ik zeg alleen dat een 2-2 uiteindelijk terecht was geweest. De nederlaag hebben we niet verdiend, maar om door te gaan hebben we over twee wedstrijden gezien te weinig laten zien. Maar het is gewoon extra zuur om door individuele fouten in de laatste tien minuten twee goals tegen te krijgen en daardoor van een door-positie in een keer uit geschakeld te zijn.
Zondag, 19 Mei, 14:28 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht FC Twente komt met schrik vrij tegen FC Groningen
De overwinning was onterecht, maar dat Twente doorgaat vind ik meer dan terecht. In Groningen waren ze bijna negentig minuten lang beter en ook deze wedstrijd was Groningen in de tweede helft nergens te bekennen, al kan ik me dat goed voorstellen als je 1-2 voorstaat. Twee fouten (magnasco en Burnet) kosten ons de kop. Ben er echt goed ziek van dat we door individuele fouten alsnog de wedstrijd uit handen geven.
Off: Wat is Tadic een vervelende voetballer geworden. Was in Groningen al continu bezig de spelers van Groningen te proberen kaarten aan te naaien en ook vandaag was hij weer een paar keer negatief in het nieuws naar mijns inziens. Toch wel hoogst opmerkelijk tegen nota bene je oude ploeg.
Off: Wat is Tadic een vervelende voetballer geworden. Was in Groningen al continu bezig de spelers van Groningen te proberen kaarten aan te naaien en ook vandaag was hij weer een paar keer negatief in het nieuws naar mijns inziens. Toch wel hoogst opmerkelijk tegen nota bene je oude ploeg.
Zondag, 19 Mei, 10:42 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Djuricic: 'Ik weet nu dat Heerenveen de juiste keuze is geweest'
Ik denk dat Djuricic het niveau van de Eredivisie al lang ontgroeid is. Het heeft niet zoveel nut om te vertrekken naar PSV of Ajax om daar dan meteen weer de dragende speler te zijn op het middenveld. Deze jongen is een van de beste voetballers in Nederland dus ik zie weinig nut voor hem om eerst een tussenstap te maken.
Zondag, 19 Mei, 10:35 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Djuricic: 'Ik weet nu dat Heerenveen de juiste keuze is geweest'
Heerlijke voetballer om naar te kijken. Jaloers dat hij eigenlijk voor de verkeerde club speelde! Maar achttien goals trouwens? Ik dacht dat hij er veel meer had gemaakt in het shirt van Heerenveen.
Zaterdag, 18 Mei, 15:18 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Rutten en Vitesse uit elkaar: 'Geen conflict met Jordania'
Breedte van de selectie ben ik inderdaad vergeten te noemen, maar daarin schuilt ook een groot probleem van Vitesse. Naast Janssen, Bony en Van Ginkel vind ik niet dat er echt een speler bovenuit springt, maar goed dat is mijn mening. Van Aanholt vind ik een uitstekende back, een van de beteren in de Eredivisie, maar Kalas vind ik helemaal niks. Reis en Havenaar zijn leuk als back-ups, maar het zijn geen spelers die ik 90 minuten lang zou laten voetballen als je titelkandidaat zou willen zijn.
Op dit moment schat ik Ajax een stuk hoger in, ongeacht de onderlinge resultaten. Daarnaast is wel het feit dat wanneer Vitesse permanent de top van de Eredivisie in wil ze wel moeten blijven investeren. Janssen gaat op den duur stoppen, Bony kunnen ze niet behouden en ook Van Ginkel gaan ze niet van een transfer kunnen houden. Deze golf van veranderingen geldt natuurlijk voor elke topclub, maar ik denk dat Vitesse ook met het materiaal van nu nog niet rijp is voor de absolute top van de Eredivisie (plaats 1 en 2). Dit seizoen waren ze veel te afhankelijk van Bony.
Op dit moment schat ik Ajax een stuk hoger in, ongeacht de onderlinge resultaten. Daarnaast is wel het feit dat wanneer Vitesse permanent de top van de Eredivisie in wil ze wel moeten blijven investeren. Janssen gaat op den duur stoppen, Bony kunnen ze niet behouden en ook Van Ginkel gaan ze niet van een transfer kunnen houden. Deze golf van veranderingen geldt natuurlijk voor elke topclub, maar ik denk dat Vitesse ook met het materiaal van nu nog niet rijp is voor de absolute top van de Eredivisie (plaats 1 en 2). Dit seizoen waren ze veel te afhankelijk van Bony.
Zaterdag, 18 Mei, 14:45 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Rutten en Vitesse uit elkaar: 'Geen conflict met Jordania'
Het is natuurlijk ook niet realistisch dat Vitesse met dit materiaal de titel zou moeten pakken wat voorheen wel gesteld werd als doel. Ook al werd dit wel aangepast, met één echte topper en voor de rest een degelijk elftal is top vier voetbal echt het maximum en dat heeft Rutten wel gepresteerd. Als de doelstelling hoger zou uitvallen wat met elk komend seizoen wel gaat gebeuren, dan moet er wel geïnvesteerd worden in het elftal.
Zaterdag, 18 Mei, 11:09 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Ferguson haalt uit: 'Sommige eigenaren kunnen je niet meer verrassen'
Hoe moet je talenten ook de kans geven als de club telkens nieuwe spelers aantrekt die miljoenen waard zijn. Dan heb je ook niet als idee achter het aankoopbeleid om talenten te laten doorstromen. Maar verder heb je wel gelijk. Gezien de resultaten is het wel opvallend dat Mancini wordt ontslagen, maar na de bekerfinale kon ik het me voorstellen. Wigan was gewoon beter in de finale, dat mag je je als trainer toch wel aantrekken.
Woensdag, 15 Mei, 16:15 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Maaskant: 'Twente heeft maling aan de regels en doet of de neus bloedt'
Er is totaal geen reden om Kirm te passeren, ontwikkelt zich uitstekend bij FC Groningen. Je kunt denk ik Kostic aan de andere kant wel kwijt en dan met Bacuna als centrale middenvelder gaan spelen. Als Kostic zo goed is moet je hem niet voor Kirm laten komen, maar ze gewoon samen laten spelen. Kirm eraf halen zou ook oneerlijk zijn gezien zijn prestaties die het afgelopen seizoen alleen maar beter zijn geworden.
Maandag, 13 Mei, 17:48 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Van Ginkel volgt Maher op als Talent van het Jaar
Ben het met je eens dat Fischer aardig heeft gepresteerd in topwedstrijden, maar toch is hij nog vrij wisselvallig en qua gedrag kan hij nog een stuk professioneler worden. Van Ginkel heeft het mooi tot Oranje geschopt en heeft een topseizoen gedraaid met Vitesse. Voor mij is het niet meer dan terecht dat hij gekozen is tot talent van het jaar, al had Maher hem inderdaad ook voor de tweede keer op rij kunnen winnen.
Maandag, 13 Mei, 16:46 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Ajax sluit seizoen af met minste kaarten, FC Groningen ‘onsportiefst’
Al met al zijn we denk ik terecht het meest onsportieve team van de Eredivisie, maar we zijn ook wel vaak benadeeld door de scheidsrechters. Aardig wat rode kaarten geseponeerd en in veel gevallen zijn er ook onterecht gele kaarten uitgedeeld. Nu bedoel ik niet de wedstrijd van gisteren, voordat iedereen daar over begint te zeuren, maar over het algemeen hadden wij niet als meest onsportieve ploeg hoeven te worden geklasseerd. Maar het feit blijft wel dat supporters en spelers veel te mekkeren hebben gehad op de arbitrage en zich in veel wedstrijden ook hebben misdragen. Ook al wordt dit waarschijnlijk niet meegerekend, het draagt in mijn ogen wel bij aan de onsportiviteit van de hele club Groningen. Jammer, maar waar.
Vrijdag, 10 Mei, 17:08 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht 'Als je had ingezet op de zevende plaats, had je flink wat kunnen verdienen'
Heb je helemaal gelijk in hoor, maar toch is het vrij knap dat we uiteindelijk toch nog meestrijden om Europees voetbal (play-offs) terwijl we heel lang in het rechter rijtje hebben gespeeld. Maar je hebt helemaal gelijk dat met een slechte reeks je ook zo bij de onderste clubs kunt eindigen. Groningen heeft natuurlijk ook lang gehad dat het gat maar zeer klein was met degradatieplekken, maar na een sterke reeks staan we dan ineens in de middenmoot. Ik denk dat je vanaf plek zeven tot ongeveer 14/15 toch wel een aantal clubs hebt die weinig voor elkaar onderdoen.
Vrijdag, 10 Mei, 15:40 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht 'Als je had ingezet op de zevende plaats, had je flink wat kunnen verdienen'
Agh, thuis winnen van Ajax zie ik niet gebeuren. Heerenveen zal wel winnen uit bij Roda, Pec-ado is de wedstrijd waar we het meest naar moeten kijken denk ik. Ik acht PEC toch zeker wel in staat om een punt te pakken in eigen huis tegen Ado, maar je weet het natuurlijk maar nooit. Vraag me af of Texeira wat rendement op gaat leveren tegen Ajax, veel te druk aan de bal. Trouwens had ik dit nooit durven dromen dat we nu zevende zouden staan. Ik vind het niet helemaal terecht dat we hier staan, maar het is toch mooi dat we zo snel uit dat dal geklommen zijn. Play-offs zou een geweldige beloning zijn voor dit seizoen.
Dinsdag, 23 April, 13:36 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht De nieuwe Gianfranco Zola
"op elf mei 2003, de laatste wedstrijddag van het seizoen 2003-2004 in de FA Premier League, speelde Chelsea thuis tegen Liverpool voor een plek in de Champions League in het volgende seizoen." Direct al twee opzichtige fouten. Ten eerste schrijf je de datum altijd met cijfers dus 11 mei in plaats van elf mei. Daarnaast is de laatste wedstrijddag van het seizoen 2003-2004 natuurlijk niet in 2003, maar dit zul je onderhand wel doorhebben denk ik.
"het is in de 83e minuut en Gianfranco Zola krijgt de bal bij de cornervlag aangespeeld." Het woordje 'in' is hier totaal overbodig.
"wat veel mensen verwachten en wat in de pers ook uitvoerig is beschreven in de voorbereiding naar deze wedstrijd gebeurt ook; Zola heeft zijn laatste wedstrijd voor Chelsea gespeeld." 'verwachten' moet 'verwachtten' zijn aangezien je de rest van de zin in de (voltooid) verleden tijd schrijft. Hanteer altijd dezelfde tijdsvorm in één zin. In je stuk mag je best wisselen van tijd, maar in één zin kan dit niet.
"mata kost Chelsea uiteindelijk 23,5 miljoen pond en drie dagen later, op 24 augustus, tekent Mata een vijfjarig contract met de club uit Londen." 'met' moet natuurlijk 'bij' zijn.
Je overgang van het deel over Zola naar het deel over Mata is allesbehalve vloeiend. Probeer het een beetje goed te laten overlopen want het gaat nu een beetje houterig. Je schrijfstijl is niet zoveel op aan te merken behalve één ding; je gebruik van komma's en bijzinnen. Met name in het eerste deel van je stuk gebruik je heel lange zinnen met veel komma's. Verder gebruik je soms komma's op overbodige wijze en mis je op andere plekken weer interpunctie. Probeer hier dus goed op te letten. Daarnaast vind ik je conclusie dat Mata zich ontwikkeld als de nieuwe Zola wel erg ver gaan. Voor een speler die nu krap aan twee jaar bij Chelsea speelt is de eer wel heel groot om zo genoemd te worden. Zola was meer een icoon dan Mata dat is. Juan Mata is zeker een goede speler, maar de vergelijking vind ik wat ver gaan. Al met al twee sterren aangezien er qua schrijven best wel wat verbetering in zit!
"het is in de 83e minuut en Gianfranco Zola krijgt de bal bij de cornervlag aangespeeld." Het woordje 'in' is hier totaal overbodig.
"wat veel mensen verwachten en wat in de pers ook uitvoerig is beschreven in de voorbereiding naar deze wedstrijd gebeurt ook; Zola heeft zijn laatste wedstrijd voor Chelsea gespeeld." 'verwachten' moet 'verwachtten' zijn aangezien je de rest van de zin in de (voltooid) verleden tijd schrijft. Hanteer altijd dezelfde tijdsvorm in één zin. In je stuk mag je best wisselen van tijd, maar in één zin kan dit niet.
"mata kost Chelsea uiteindelijk 23,5 miljoen pond en drie dagen later, op 24 augustus, tekent Mata een vijfjarig contract met de club uit Londen." 'met' moet natuurlijk 'bij' zijn.
Je overgang van het deel over Zola naar het deel over Mata is allesbehalve vloeiend. Probeer het een beetje goed te laten overlopen want het gaat nu een beetje houterig. Je schrijfstijl is niet zoveel op aan te merken behalve één ding; je gebruik van komma's en bijzinnen. Met name in het eerste deel van je stuk gebruik je heel lange zinnen met veel komma's. Verder gebruik je soms komma's op overbodige wijze en mis je op andere plekken weer interpunctie. Probeer hier dus goed op te letten. Daarnaast vind ik je conclusie dat Mata zich ontwikkeld als de nieuwe Zola wel erg ver gaan. Voor een speler die nu krap aan twee jaar bij Chelsea speelt is de eer wel heel groot om zo genoemd te worden. Zola was meer een icoon dan Mata dat is. Juan Mata is zeker een goede speler, maar de vergelijking vind ik wat ver gaan. Al met al twee sterren aangezien er qua schrijven best wel wat verbetering in zit!
Maandag, 22 April, 16:52 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Update: FC Groningen accepteert straf en mist Van Dijk in Eindhoven
De vierde keer dat we dit seizoen een rode kaart krijgen aangenaaid van de scheidsrechter, geweldig! Ik snap Van Sichem absoluut niet. Zulke slidingen zie je elke week, alleen door het feit dat Van Dijk een beer van een vent is lijkt de overtreding zwaarder dan wat die is. Het is een sliding die hij inzet in de loop van de bal om daarmee een mogelijke voorzet te voorkomen. Zo'n sliding werd ook ingezet bij Heracles-rkc die leidde tot een penalty. Enige verschil is dat bij Heracles de speler van looprichting veranderde en zo door de man werd aangetikt, hierbij is daar geeneens sprak van. Ik vind het daarom ook werkelijk belachelijk dat hij voor één duel geschorst wordt. Maar goed. Uit tegen PSV heeft Groningen nog nooit gewonnen dus daar ga ik nu ook niet van uit. Hij is er in ieder geval weer bij tegen VVV en Ajax, dus dat is wel weer positief nieuws. Bij het in beroep gaan riskeer je ook nog eens een hogere straf dus ik geen Hans groot gelijk dat ze het hierbij laten. Toch vind ik wel dat ze zich bij de Knvb weer dood moeten schamen met hun wanstaltige gedrag. Beetje scheidsrechters verdedigen die na het maken van een fout doodleuk blijven volhouden dat het een rode kaart was. Maar goed, ze moeten natuurlijk wel hun 'geloofwaardigheid' in stand houden, terwijl ze deze überhaupt niet hebben gezien het niveau van de arbitrage in Nederland. Dit weekend ook weer meerdere fatale fouten (hands bij Ajax niet gezien, penalty Feyenoord onterecht, penalty Heracles onterecht, rood Van Dijk onterecht). Bij de drie eerste wedstrijden liep het ook nog eens fataal af. Gelukkig voor mijn club was het niet zo, maar als voetballiefhebber was het weer om te janken afgelopen weekend.
Maandag, 22 April, 16:45 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Groningen zoekt ondanks gelichte optie nieuwe club voor Zweedse back
Is toch wel een miskoop gebleken. Er verscheen nog een leuk filmpje van hem op Youtube waarin hij een gigantisch mooi doelpunt maakte, maar bij Groningen heeft hij nooit weten te overtuigen. Zowel in voetballend opzicht als in verdedigend opzicht komt hij gewoon tekort voor Groningen en de Eredivisie. Hopelijk dat we er nog leuk wat geld voor kunnen vangen, al is alles nu wel meegenomen natuurlijk. Heb trouwens veel vertrouwen in de jonge jongens die nu door komen stromen vanuit de beloften (bakker, Letschert). Tegen Heracles is wel bewezen dat er ook zonder Van Dijk ijzersterk kan worden verdedigd. Ik hoop daarentegen toch dat er wel een vervanger wordt gehaald, misschien ook voor in de breedte. Met het beetje geld van Johansson en het bedrag wat er voor Van Dijk gaat worden betaald moet er toch een geschikte kandidaat voor terug kunnen komen. Mocht dat niet het geval zijn hebben we in ieder geval twee prima spelers achter de hand die deze positie kunnen invullen. Overigens is er met een vertrek van Kwakman wel een extra centrale verdediger nodig naar mijn mening.
Zaterdag, 20 April, 09:55 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht 'We mochten twee foutjes maken, nu nog eentje'
Al met al denk ik toch wel dat Ajax kampioen wordt. Ze mogen nog een foutje maken en ik ben er ook van overtuigd dat PSV niet vier keer op rij gaat winnen in de huidige vorm. Feyenoord-vitesse van dit weekend kan nog wel eens een heel belangrijke pot worden. Feyenoord zie ik toch wel minimaal een punt pakken en dan is Ajax naar mijn idee al zo goed als kampioen. Ajax vind ik daarnaast ook de enige club die ook echt recht heeft op het kampioenschap. Gister met name de eerste helft bij vlagen prachtig voetbal gezien met snelle combinaties en heerlijke aanvallen. Zoiets zie ik eerlijk gezegd bij PSV nooit en bij Vitesse ook in mindere mate. De best voetballende ploeg op dit moment is gewoon Ajax, dus ga er ook van uit dat ze het kampioenschap gewoon in de wacht gaan slepen. Drie punten voorsprong met nog drie ronden te gaan moet gewoon genoeg zijn als je nog tegen Nac, Willem II en Groningen moet. Nu hoop ik trouwens wel dat Ajax kampioen is voor de laatste speeldag..
Vrijdag, 19 April, 21:56 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Duur puntverlies Ajax blaast titelrace nieuw leven in
Om mee te beginnen; terecht gelijkspel. Zowel Ajax als Heerenveen had geen recht op de overwinning. Ajax kan misschien nog wijtend kijken richting de arbitrage gezien de handsbal in het begin van de wedstrijd (die van Van Anholt was volgens mij niks), maar op basis van het wedstrijdbeeld is dit gelijke spel meer dan verdiend voor Heerenveen. Tweede helft was Heerenveen gewoon veruit de betere. Heb de eerste helft genoten van een bij vlagen heerlijk combinerend Ajax, maar in de tweede helft was het El Ghanassy die de schijnwerpers op zich wist te richten. Wat een heerlijke voetballer is dat zeg. Hield de hele verdediging bezig en Van Rhijn had geen schijn van kans tegen hem. Voor mij persoonlijk de man of the match, al vond ik Van Rhijn als zijn directe tegenstander wel een heel zwakke wedstrijd spelen trouwens.
Vrijdag, 19 April, 19:12 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Pellè lacht: 'Zou wat zijn hè, als ik voor Nederland zou spelen?'
Begrijp me niet verkeerd hoor, maar ik vind Pelle een vrij beperkte spits voor het Nederlands elftal. Hij is vrij statisch, sterk in de lucht en kan een balletje breed leggen. Voor een plaats bij Oranje moet je in mijn ogen over meer kwaliteiten beschikken. Je moet kansen voor jezelf kunnen creëren en bovendien vind ik dat je je eerst langer moet bewijzen dan één topseizoen. Je moet natuurlijk de spelers in vorm selecteren, maar ik blijf erbij dat met name Ricky van Wolfswinkel vele malen beter is dan Pelle. Over Dost (wel een beetje type Pelle) en De Jong (die niet echt een gelukkige periode kent heb ik het idee) kun je eventueel nog twijfelen. Bovendien vind ik dat buitenlandse spelers überhaupt geen recht hebben op een plaats in het Nederlands elftal. De naam zegt het niet voor niks; Nederlands. Een Nederlandse identiteit prijs ik alleen maar voor zulke jongens, maar het moet niet als doel hebben om uit te kunnen komen voor een nationaal elftal omdat je bij je land van origine niet aan de bak kunt. Douglas is hier een goed voorbeeld van, ik denk dat het minder voor Pelle geldt. Hij zal denk ik zelf ook wel weten dat hij niet in aanmerking komt om geselecteerd te worden.
Vrijdag, 19 April, 19:02 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Pellè lacht: 'Zou wat zijn hè, als ik voor Nederland zou spelen?'
Ik ben überhaupt tegen het uitkomen van buitenlanders in het Nederlands elftal. Qua Surinamers kan ik er nog inkomen aangezien Nederland en Suriname een gezamenlijke periode hebben gekend. Verder vind ik dat er geen enkele speler uit mag komen voor het Nederlands elftal die niet Nederlands is. Naturalisatie is natuurlijk hartstikke mooi en dat is ieders goed recht (ook alleen maar handig als je in een land werkzaam bent), maar dat we straks met een vreemdelingenlegioen in ons Oranje elftal zitten opgescheept zie ik totaal niet zitten. Ga er overigens niet van uit dat Pelle ooit opgeroepen zal worden als hij genaturaliseerd is. Dost, De Jong, Van Persie, Huntelaar en Van Wolfswinkel zijn allen al spitsen die in ieder geval bij mij hoger in de pikorde staan.
Vrijdag, 19 April, 17:45 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Sánchez: ‘Vorig seizoen maakte ik er vijftien en zei niemand iets’
Het is in mijn ogen gewoon je reinste kapitaalvernietiging wat er gebeurt met de aankoop van Song. Totaal overbodige speler. Als er iemand geblesseerd uitvalt kun je hem misschien gebruiken, maar als Barça zijnde zou ik toch eerder spelers uit de eigen jeugd laten doorstromen richting de verdedigende middenvelder plaats. Bovendien is Busquets eigenlijk niet te vervangen dus Song zal alleen aan spelen toekomen bij een blessure, wat vrij weinig voorkomt overigens. Toch gewoon zonde dat zo'n speler gewoon altijd op de bank zit bij Barcelona terwijl het voor Arsenal een uitstekende kracht is. Zoals ik zei hadden ze beter iemand uit Barça B kunnen laten doorstromen naar het eerste in plaats van een hele nieuwe centrale middenvelder te halen.
Vrijdag, 19 April, 17:28 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Sánchez: ‘Vorig seizoen maakte ik er vijftien en zei niemand iets’
Ik ben het met je eens over Sanchez, maar als we dan toch over beleid beginnen dan is de zaak Alex Song nog veel schrijnender naar mijn idee. Achter die transfer zat helemaal geen gedachte. Speler die je misschien op de plek van Busquets kwijt kunt, maar voor de rest heeft Barça helemaal niks aan hem. Overigens was het natuurlijk wel zo dat Sanchez het vorig jaar prima deed met vijftien goals. Dat er nu dan wordt gezeurd is dan weer zo'n achteraf verhaal. Misschien hadden ze hem inderdaad niet moeten halen, maar in zijn vorige jaar heeft hij toch laten zien dat hij het geld wel waard was. Hij draait nu gewoon voor geen meter.
Donderdag, 18 April, 14:00 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Barcelona stuurt scout naar competitieduel tussen FC Groningen en ADO
Zou niet weten voor welke speler ze zouden moeten komen. Bij beide clubs is er geen enkele speler die zo'n stap aankan. Misschien is het sensatie-journalistiek. Ik heb in ieder geval geen idee. Hopelijk komt er binnenkort meer naar buiten over dit nieuws, ben nu toch wel benieuwd!
Donderdag, 18 April, 12:30 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht ‘Ik ben clubtopscorer, maar we staan met lege handen’
Ik ben het met je eens dat Twente weer wat meer de draai begint te vinden. Daarentegen is Tadic wel naar Twente gekomen om prijzen te winnen en dat zie ik niet gebeuren op korte termijn. Ik zou daarom ook niet weten waarom hij langer zou moeten blijven. Als hij een leuke aanbieding krijgt uit het buitenland zou ik gewoon vertrekken als ik hem was.
Donderdag, 18 April, 11:41 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht ‘Ik ben clubtopscorer, maar we staan met lege handen’
Als ik hem was zou ik na dit seizoen gewoon vertrekken bij Twente. Tadic is een enorm goede speler, maar in een team wat de draai compleet heeft verloren raakt ook hij zijn vorm kwijt. Ik denk dat de Duitse competitie wel een leuke overstap voor hem zal zijn. Bovendien doet hij met twaalf goals en dertien assists alsnog prima.
Woensdag, 17 April, 19:29 sjonniex heeft een reactie gegeven op het nieuwsbericht Engelse nummer laatst mikt op 'echte box-to-box-speler' FC Groningen
http://www.dvhn.nl/nieuws/sport/article9015941.ece...
Onder Huistra heeft hij dus wel degelijk als rechtsback gespeeld. Bovendien was hij in de jeugd altijd een rechtsback dus die keuze snapte ik toen nog wel. Toen heeft hij daarentegen wel bewezen daar totaal niet te passen. Als controleur vind ik hem ook inderdaad het beste, maar dan wel in een vrije rol zoals tegen Heerenveen. Dan moet je wel een middenvelder hebben die dicht tegen de verdediging aanspeelt als collega van Bacuna in het centrum. Die rol vult Lindgren dan weer goed in.
Onder Huistra heeft hij dus wel degelijk als rechtsback gespeeld. Bovendien was hij in de jeugd altijd een rechtsback dus die keuze snapte ik toen nog wel. Toen heeft hij daarentegen wel bewezen daar totaal niet te passen. Als controleur vind ik hem ook inderdaad het beste, maar dan wel in een vrije rol zoals tegen Heerenveen. Dan moet je wel een middenvelder hebben die dicht tegen de verdediging aanspeelt als collega van Bacuna in het centrum. Die rol vult Lindgren dan weer goed in.
Vrienden (8)
Favoriete spelers
Youtubes
Geen Youtube-filmpjes toegevoegd.Gepubliceerde documenten
commentaries-
18-01 17:59De trend van het geld141/18/2013 5:59:00 PM
-
7-12 14:12Digitalisering van het voetbal1912/7/2012 2:12:00 PM
-
6-12 18:59Paardenstront en sigarettenpeuken2712/6/2012 6:59:00 PM
Het laatste nieuws
- In de wandelgangen (2/9): Arsenal en Dortmund azen op goedkope PSV'er 2
- Villas-Boas niet in paniek: 'Ik denk dat Bale hier gewoon zal blijven' 2
- 'Higuaín is jonger, maar Tévez heeft nog maar een contract voor een jaar' 3
- Opvolger Ferguson: 'Ik dank Everton voor het geven van deze kans' 0
- 'Samen met Messi zal hij een idool zijn voor de fans van Barcelona' 5
- 'Dit is oneerlijk, AC Milan kreeg een penalty cadeau' 7
- 'Sponsor wil Kaká op WK zien en is bereid mee te betalen aan transfer' 52
- In de wandelgangen (1/9): Adriano en Thiago Silva in deal Barcelona-PSG 29
- Succestrainer vertrekt bij Napoli: 'Mijn tijdperk hier is voorbij' 29
- Ibrahimovic gekozen tot de beste van Frankrijk op Parijs' feestje 20
In de wandelgangen
Maandag 20 meiErik Pieters speelde dit seizoen maar 85 minuten in de Eredivisie, maar toch kan hij naar Europese topclubs. Lees verder
Interview David Silva
"De Premier League win je niet zomaar. Het is heel, heel lastig. Mijns inziens heeft Engeland de sterkste competitie ter wereld. Er zijn veel titelkandidaten." Lees het hele interview

















Woon je in Drachten daar woon ik namelijk niet ver vandaan
Ook student GS en uit Drachten... Zat ik vorig jaar niet bij jou met Am. History?
Hey, ik zag je reactie op het topic van Granqvist, maar Granqvist kan echt wel een Italiaanse topclub als Lazio of AS Roma hoor, hij is dit seizoen echt de uitblinker bij Genoa. Ik kan het als fan van Genoa wel weten.
Hij stond ook niet voor niets nadrukkelijk in de belangstelling van clubs als Lazio, AC Milan en Liverpool. Daarnaast zal
Granqvist ook echt niet naar een club als Parma, Udinese en zeker niet naar de eeuwige rivaal Sampdoria gaan. Die clubs zijn normaal gesproken gewoon gelijkwaardig of misschien nog wel minder dan Genoa. Daarnaast heeft Genoa met spelers als Borriello, Immobile, Vargas, Cassani, Frey, Granqvist, Kucka, Matuzalem etc. gewoon een heel sterk team die eigenlijk gewoon mee moet kunnen draaien in de subtop/middenmoot in Italie. Kwalitatief zijn ze gewoon beter dan een Parma of een Catania, die wel meedraaien in de subtop.
Ik zag ook dat je het jammer vond dat Genoa het zo slecht doet de laatset tijd. Het probleem bij Genoa is gewoon dat er elk jaar veels te veel spelers en trainers komen en gaan, dus er kan gewoon geen hecht team gesmeden worden. In het begin van het seizoen onder De Canio stond Genoa gewoon 9e, onbegrijpelijk dat hij toen werd ontslagen. Ik denk dat wanneer De Canio gewoon aangebleven was, Genoa nu gewoon rond plaats 10 stond. Maar volgend seizoen zal voorzitter Preziosi de club verkopen en zal het beleid van de club waarschijnlijk stukke beter worden. Dan zullen de beste spelers gewoon langer bij de club blijven, en zullen er ook niet elke transferperiode 12 spelers gekocht worden en 12 spelers verkocht worden. Ook hoop ik dat niet elk seizoen weer meerdere trainers ontslagen worden, want op die manier bereik je nooit iets goeds. Hetzelfde gebeurd bij Palermo, daarom staan zij ook zo laag. Als Genoa volgend seizoen bijna al haar beste spelers kan houden, nog enkele goede spelers erbij koopt en een goede trainer aanstelt zie ik Genoa echt wel weer meedoen in de subtop van Italie. Dit jaar en vorig jaar waren namelijk echt om te huilen, helemaal als je bekijkt dat de jaren ervoor telkens een plek in de middenmoot/subtop werd gehaald en zelfs bijna nog de Champions League werd gehaald.
Ciao
Haha oke, ja als hij naar Samp gaat worden de supporters van Genoa helemaal gek natuurlijk. Inderdaad, als je naar de ranglijst kijkt lijken clubs als Udinese of Parma wel een stap hogerop, maar echte uitblinkers bij clubs als Genoa of Palermo gaan vaak naar clubs als Roma of Lazio. Hetzelfde geldt voor Granqvist, die vind ik wel passen bij een Roma of een Lazio. Clubs als Juve of Inter zijn nog iets te hoog gegrepen voor hem. En 7 miljoen is inderdaad veel geld, maar vaak doen clubs als Kiev of Zenit daar niet zo moeilijk over. Daarom zie ik hem ook eerder naar Oost-europa gaan, al zou ik dat wel zonde vinden, dan zie ik hem liever bij een club als Roma.
Bij Genoa worden trainers inderdaad veels te snel ontslagen, al is de zet om Delneri te ontslaan en Ballardini aan te stellen wel een goede geweest, als je kijkt naar de knappe 1-1 tegen Juve afgelopen week. Ik raad je ook aan om morgen naar Genoa - Lazio te kijken, ik heb een gevoel dat we voor een stunt gaan zorgen en gaan winnen van Lazio!
Mooi dat je Genoa een mooie club vindt.
Ciao
Hey Sjonniex,
Ik ben nog niet de beste CE, de eerste Ce's van mij waren meer dan dramatisch, maar het gaat nu beter. Ik zie dat je in mijn vorige stuk hebt gezegd dat ik jou mag inschakelen voor mijn volgende stuk. Dat zal ik zeker doen.
Suarez 7, een fan van jou stukken! Vooral die ene met Digitalisering, die was van jou toch?
Aangepast op Maandag, 18 februari om 14:18 door Suarez 7.
Sjonniex
Je hebt zeker een punt met je betoog, ik ben een ajacied dus zie niet veel van Groningen. Maar de wedstrijden en samenvattingen wat ik gezien heb, heb je helemaal gelijk wat betreft Zeefuik vooral en de Leeuw. Ik heb er ook bewondering voor op de hartstochtelijke manier hoe je je eigen spelers beschermen. Vooral een pispaaltje als Zeefuik..
hey,

ben jij leraar ofzo.
echt bij elke CE komt er een lap met tekst van verbeterpunten. ik kan er wel om lachen. ik zou wel eens een nieuwe CE van jou willen lezen.
niet dat ik het niet waardeer, maar ik vind het altijd wel grappig om te lezen wat je schrijft. je moet wel heel kritisch wezen om bij sommige CE verbeterpunten te noteren
ik ben zelf bezig over een CE over het wegzakken van het eredivisie niveau. Hoe meer jaren er verstrijken, hoe groter het verschil wordt tussen de eredivisie en de europe top. later meer.....
het wordt mijn tweede CE. ik heb veel geleerd van mijn eerste CE over Pelle. nu probeer ik meer mijn mening erin te verwerken. het blijft een lastig onderwerp, maar ik houd wel van een uitdaging
Ik zag je reactie staan op de CE van Suarez 7 en heb daar toch nog even een opmerking over. Je zegt dat je het niet zit zitten als de beloften in de Jupiler League komen, maar volgens mij overtreffen de voordelen alle nadelen.
Ik zie de kijkcijfers enorm stijgen als de beloften in de Jupiler League komen, aangezien veel mensen geïnteresseerd zijn in de opkomende talenten van clubs. Zo wordt de beloften niet uitgezonden, wat ik persoonlijk erg jammer vind, want ben wel benieuwd hoe de talenten het van Feyenoord het doen. Er zullen dus veel meer kijkcijfers komen als de beloften zich mengen in de eerste divisie.
Dat ze niet mogen promoveren is niet erg, het draait immers allemaal om geld tegenwoordig. Wil je de Jupiler League behouden, dan moet er gewoon iets komen waardoor de inkomsten stijgen. Met de inbreng van de beloften stijgen de kijkcijfers, en dus ook de inkomsten.
het enige minpuntje is zoals je al zei, de teams kunnen hun selectie constant aanpassen wat je competitievervalsing kan noemen, maar waarom lukt het dan wel in de 2e League van Spanje. Daar hoor je ook niemand klagen.
Ey Sjonniex,
Ben je op dit moment bezig met een CE? Puur uit nieuwsgierheid, hoor! Ik zie dat je al een hele tijd geen stuk meer hebt geschreven. Met pensioen,