-
Lid sinds:Zondag, 10 januari 2010
-
Gebruikersnaam:Fiorenza
-
Niveau:80 punten
-
Status:Lid
- Ban:Waarschuwing
-
Aantal reacties:189
-
Leeftijd:35 jaar (17-1-1978)
-
Woonplaats:
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:3
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ 25
- ‘Weet dat ik bij aantal clubs op het lijstje sta en Vitesse is er daar één van’ 9
- Van den Brom wil broertje Hazard in huis halen: ‘Zijn zeer geïnteresseerd’ 25
- ‘Mededeling Mario was als een hartaanval, alsof er iemand was overleden’ 17
- In de wandelgangen (2/9): Toptransfer naar recordkampioen voor Maher 33
- Klopp betreurt: 'Kagawa op links, ik krijg er tranen in mijn ogen van' 41
- 'Verrast Vitesse schakelt na plotseling vertrek Rutten over op Bosz' 20
- 'Enoh wil niet terug naar Ajax, clausule in contract vormt obstakel' 21
- Galatasaray start onderhandelingen met concurrent voor Sneijder 23
- 'Vitesse zet definitief streep door problematische transfer van Leerdam' 23
In de wandelgangen
Dinsdag 21 meiNa Robin van Persie en Alexander Büttner komt er mogelijk een derde Nederlandse speler bij Manchester United. Lees verder
Interview David Silva
"De Premier League win je niet zomaar. Het is heel, heel lastig. Mijns inziens heeft Engeland de sterkste competitie ter wereld. Er zijn veel titelkandidaten." Lees het hele interview




Je hebt gelijk voor zover ik lees dat Fiorentina een penalty moest krijgen. Ik heb de wedstrijd niet gezien dus kan niet oordelen. Het is natuurlijk zuur dat ze verliezen op dergelijke manier, zeker als Milan een belabberde partij speelde.
Corruptie lijkt me evenwel overtrokken: zowel Milan, Inter , Roma als Juve hebben de scheidsrechter wel eens meer mee dan kleinere clubs ( Fioren is dan nog één van de grootste, zoniet de grootste club achter deze vier ). Inter heeft dit jaar ook al een pak dubieuze beslissing in hun voordeel zien gefloten worden, maar omdat het bij hen nu even niet meezit schreeuwen ze moord en brand.
Fiorentina komt er wel door, van mij mogen ze gerust die 4e plek pakken: La viola bewijst dat ze thuishoren in de champions league.
Goed stuk geschreven, mijn complimenten.
Geen probleem, het was uitstekend geschreven!
Haha jaa, ik probeer het beste erin te vewerken waar andere CE geroemd om worden.
Moet natuurlijk nog een lange weg gaan
Ciao Fiorenza,
Moet even kijken waarover ik mijn Clubexpert ga schrijven. Zit de denken aan 'de eeuwige ambitie van Fiorentina' of iets over Jovetic. Ga denk ik volgende week eraan beginnen, dus kan nog even nadenken. Lazzari is echt een goede speler, die is in een co-ownership deal met Cagliari gehaald, hopelijk word aan het einde van dit seizoen het andere deel gekocht van Cagliari. Pellissier moeten we inderdaad voor oppassen, is een goede spits. Maar ik heb er vertrouwen in dat dit gaat lukken, en we gewoon de 3 punten pakken. Dan kunnen we zomaar weer op plaatsen voor Europees voetbal staan, zou echt heerlijk zijn!
Ha, grazie!
Cerci-jovetic-lazzari
Gilardino
Dit is echt een heerlijke aanval, Vargas kan lekker op de bank zitten en Lazzari doet het goed en toont inzet, iets wat je van Vargas niet meer kan zeggen. Cerci moet wel gewoon in de basis staan, hij speelt de laatste wedstrijden wat minder, maar kwalitatief is hij goed, doet het dit seizoen goed, en toont in ieder geval meer inzet als Vargas. Alleen Romulo vind ik ook een goede speler, dus dat is wel mooi, een beetje concurrentie. Romulo moet sowieso speelminuten krijgen, gewoon 30/40 minuten geven morgen. Vargas hoeft van mij eigenlijk niet eens in te vallen als hij weer als een lambal over het veld loopt, daar heb ik echt een hekel aan. Als je in ons prachtige paars speelt, toon je ook inzet. Bij een goed bod van Arsenal of Juventus gewoon laten gaan.
Arrivederci amico!
Hee Fiorenza.
Met mij is het op dit moment uitstekend, maar dat was gister wel even anders. Met jou ook alles goed? Wat een bedroevende wedstrijd was dat zeg, kon wel huilen. 0 uitgespeelde kansen, geen goed spel, en ga zo maar door. Chievo had gewoon meer kansen, en de tegengoal van Rigoni was echt dra-ma-tisch verdedigd door Montolivo, dat was namelijk zijn man. Inderdaad, maar gelukkig vrolijkt het nieuws dat Mihajlovic ontslagen is en Delio Rossi is aangenomen me weer enorm op. Tegen Milan gaan we vlammen, in een bomvolle en kolkende Artemio Franchi! Nu gaan we echt punten pakken, Europees voetbal is een vereiste. Rossi is een goede coach, die het bij Palermo gewoon goed deed maar ten onder is gegaan aan het wanbeleid van Zamparini!
Benvenuto Delio!
Ciao amico.
Hee Fiorenza,
Dus ik denk dat je het wel leuk vind om te lezen, hopelijk!
Ik heb mijn eerste clubexpert vandaag ingeleverd, dus denk dat hij vandaag/morgen gepubliceerd wordt. Weet jij hoe lang dat duurt, aangezien jij daar meer ervaring mee hebt;
Morgen Bergamo, dat moeten 3 punten worden! Net zoals de derby tegen Siena aankomende dinsdag, ik heb al vrij geregeld voor werk om het te kunnen kijken!
Ciao.
Oke, grazie. Ik heb hem gister gestuurd, teruggekregen omdat er nog een aantal spelfouten inzaten, en nu weer ingeleverd. Dus ik hoop dat hij er vandaag op komt te staan, dat zou wel mooi zijn! Nu ik Ce's kan schrijven, krijg ik ineens veel ideeen om het over te doen. Maar inderdaad, we moeten gewoon overleggen met elkaar, want we moeten VZ ook niet dood gaan gooien met Ce's over Viola.

Zaterdag tegen Inter, was echt een slechte wedstrijd.. Weinig tot geen kansen gehad, en Natali die een blunder maakte. Ik snap ook niet waarom Delio Rossi nu gewoon niet kiest voor Nastasic. Die jongen heeft zich allang bewezen (tegen Milan bijvoorbeeld, waar hij Ibrahimovic in de tas had), en Natali maakt elke keer weer fouten. Vanavond moet gewoon gewonnen worden, geen excuses deze keer. Montolivo en Cassani zijn er niet bij, en Kroldrup maar die missen we niet echt meer. Als we vanavond winnen kunnen we de stijgende lijn hopelijk inzetten. Ik ben er door omstandigheden pas rond 10u bij, dus kan het laatste half uur kijken. Maar op mijn mobiel staat livescore de hele avond open!
Ja, dinsdag tegen Siena, om 18:00 als ik me niet vergis. Gelukkig niet in de middag, dat zou wel dramatisch zijn. In Italie ga je niet op dinsdagmiddag een middagwedstrijd houden, dan kan je beter ermee kappen. Voor Bergamo zijn trouwens maar 17.000 kaarten verkocht, jammer, tegen Roma en Milan zat er veel meer..
Je had het 2 oktober besteld, en nu nog niet binnen? Die honden van de KPN ook altijd eh, ik had eerst ook problemen met internet, wat via zo'n kastje ging, en die lui hielpen ook voor geen meter. Dus nu geen KPN meer voor mij. Maar je kan met Interactieve tv dus alle Italiaanse wedstrijden zien of..? Ook van ons prachtige paars?
Forzaa viola per sempre!
Ciao amico!
Pff, we sluiten deze periode in 'stijl' af zeg. Ik heb me vanavond echt kapot lopen ergeren aan 2 dingen. Lazzari, wat is die man slecht, echt verschrikkelijk. En de eerste helft heb ik mezelf opgegeten aan Cerci. De hele tijd ging die linksback Del Grosso eroverheen, en wat denk je? Tuurlijk, Cerci vind zichzelf een vedette en verdedigt gewoon niet mee. Jovetic vandaag weer met vlagen fantastisch, Vargas ook goed, Montolivo ook en Romulo een puike invalbeurt. Die mag de volgende keer wel weer starten op de plaats van Lorenzo, al deed hij het vandaag uitstekend..
Over een ruime maand moeten we weer tegen Siena, maar dan in eigen huis. De komende tijd moeten er punten gepakt worden. We moeten ook tegen Novara, Lecce, Cagliari en Siena dus.
Ik ga overigens over een tijdje (wanneer ik tijd heb) kijken voor een nieuwe CE. Ik zit te denken om het te hebben over iets in de aard van ons stadion, de supporters en rivaliteiten ofzo. Lijkt mij persoonlijk wel leuk, wat denk jij?
Ciao.
Forza viola, Forza Delio Rossi.
Ha Fiorenza!
Inderdaad, een heerlijk begin. Dit kan precies de wedstrijd zijn die ons het broodnodige zelfvertrouwen geeft, en de sfeer weer beter maakt. Lecce moet ook te doen zijn, al moeten we hun zeker niet onderschatten. Ook Siena, moeten we niet onderschatten, maar in eigen huis moet dat eigenlijk ook gewoon 3 punten worden. Dan haal je binnen een aantal weken mooi 9 punten binnen. Ja, ik vond het ook wel grappig eigenlijk. Ondanks dat ik Frey, Dainelli en Gilardino het beste gun, zijn ze er allemaal helemaal niet op vooruit gegaan zeg. Frey kan lekker vissen zeg, verdomme. Genoa bakt er niet veel van, snap de stap van Gila ook niet echt.
Ja, die van Siena veegde de vloer aan met Lazio, wat een schande voor hun zeg! Die Calaio en Destro die allebei twee keer scoren. In Destro hebben wij ook interesse, die Calaio lijkt mij trouwens ook een goede speler! Kopte in de wedstrijd tegen Siena nog op de lat..
Woensdag trouwens tegen Roma eh, Coppa Italia. Als we tegen Roma winnen, dan loten we tegen, jawel, Juventus! Ik baal wel dat ik door omstandigheden alleen de laatste 45/30 minuten kan kijken. Support jij maar voor 2 dan!
Forza Delio, Forza Deliooooo
Forza Viola per sempre!
Even terzijde, ik heb vandaag trouwens weer genoten van Jovetic.. Wat een speler is dat zeg, puur genieten gewoon.
Hee Fiorenza! Sorry voor de late reactie, ik had een 2 wekenban gekregen door een of andere kansloze moderator. Vanwege een scheldwoord oid in een persoonlijk bericht, waarvan ik nog steeds geen uitleg heb gekregen over het hoe en wat. Afijn, ik ben weer terug, al is het wel met 25 punten in mindering, niet dat het me wat uitmaakt maar toch.
Amauri heeft getekend, wat ben ik daar blij om. Het is geen wereldspits, maar zeker een versterking en eindelijk een goede spits. Zoals meer Fiorentina-fans al zeggen, gaat het 3-5-2 systeem wel goed maar speel je zonder spitsen, omdat Ljajic, Lazzari en Cerci helemaal geen spitsen zijn. Babacar is geblesseerd en word misschien nog uitgeleend aan Brescia, en Acosty of Matos zijn nog lang niet klaar voor het grote werk, en Seferovic is ook uitgeleend.
Aankomend weekend Siena, ik kijk er met veel vertrouwen naar uit. Met Amauri erbij kunnen we weer een vuist maken, eindelijk. Amauri is zelf trouwens ook erg positief, altijd mooi om te lezen. Dit is een stukje wat hij zij tijdens zijn presentatie. Dat ze mooie fans hebben, prachtige stad en stadion.
Sulla sua condizione: "ho voglia di giocare, col Parma l'anno scorso mi sono ritrovato. Ho tanto entusiasmo, tanta voglia di dare. Ho parlato con Rossi, mi ha detto che non vuole giocatori statici, ed io sono daccordo. Farò movimento, tanto, e mi renderò molto utile alla squadra. Comunque, state tranquilli, sono molto critico con me stesso". L'augurio di Toni... "ho sentito Luca e mi ha detto di venire a Firenze, perchè c'è una bella tifoseria, una città stupenda, un bello stadio...ed io gli ho risposto...lo conosco, ci sono stato (ride ndr.) Comunque lo ringrazio, anche questa per me è stata una spinta a venire a Firenze, anche se ero convinto già da prima... Gilardino? E' un grande giocatore, non lo scopro io. Io spero di fare bene..."
Haha, ik zal het proberen
Het was echt een schande, bijna net zo erg als Chievo-uit dit seizoen. Daar creëerde we ook 0.0 kansen. Vind dat ook niet zo gek, als je speelt zonder echte spits. Ik ben wel redelijk tevreden met een punt tegen Cagliari, het is niet de minste tegenstander. Maar de manier waarop is tenenkrommend, al bakte Cagliari er ook helemaal niks van. Natali speelde trouwens wel een goede pot, mag gezegd worden. Salifu moeten ze maar weer eens op de bank neerzetten, word na zijn goede partijen tegen o.a Inter nogal overhyped. Veel balverlies, slordig in de opbouw en brengt weinig. Dan zie ik nog liever Munari, al gaat die waarschijnlijk naar Cesena of Sampdoria. Kan hij mooi als wisselgeld worden gebruikt voor Palombo of Parolo. Er stond vandaag trouwens een stukje op firenzeviola, misschien heb je het al gelezen, dat Bayern een bod wilt gaan doen van 7 miljoen euro op Montolivo. Lijkt me sterk, maar zou natuurlijk erg goed zijn. Nog Cerci verkopen voor een mooi bedrag, hebben we meteen geld om een goede middenvelder a la Palombo, Parolo of Biglia.
Overigens worden nu ook Pizarro (die van Lanus, niet van Roma) en Cirigliano (prachtige naam overigens) genoemd. Kosten niet veel, en zijn allebei wel aardige voetballers. Is ook een goede optie. Ben benieuwd of er nu nog versterkingen komen, of pas volgende transferperiode. Hegazy is al binnen, voor zover je dat niet had meegekregen. Heeft de medische keuring gehad, en komt bij de club in juni.
Er beginnen trouwens plannen te komen voor een nieuw stadion eh. Aan de ene kant hoop ik echt dat dat niet gebeurd, omdat ik van ons prachtige Franchi hou. Maar aan de andere kant is een nieuw stadion wel mooi, en krijg je ook meer inkomsten. We zullen het zien, gelukkig duurt het nog wel een tijdje en kan ik nog mooi heel wat wedstrijden bezoeken! Zit te denken om in maart misschien naar Fiorentina - Juventus te gaan. Prachtige wedstrijd, echt een must.
Ciao!
Hee man,
We hebben Guido Pizarro binnen! Goede middenvelder, overgekomen van Lanus voor 3 miljoen. Hopelijk krijgt hij snel zijn Italiaanse paspoort, zodat hij niet hoeft te wachten tot juni. Goede jonge speler, voor niet teveel geld. Goed gehandeld van Corvino.
hee
je schrijft goed ce's man ;
Ciao Fiorenza! Pff, heerlijke wedstrijd vandaag. Eerste helft zwaar onder de maat, maar de tweede helft, heerlijk. Tikkie takkie, voor hetzelfde geld was het 7-2 geworden. Ja, kan me ook nog zoiets vaag herinneren ja, dat we binnen 10 seconden aan de overkant stonden.. Lijkt ineens weer zo ver weg, Jorgensen en Prandelli..
Go, wat zou dat mooi zijn. Qua coaches lijken Prandelli en Montella best veel op elkaar, vooral de manier waarop ze het team laten voetballen. Montella kan bij mij nu al niet meer stuk, fantastische man en een perfecte coach voor Viola. En waarschijnlijk wel, na de winterstop. Zat eraan te denken om naar Siena-thuis te gaan, de derby.. Maar moet kijken of dat gaat lukken, anders een wedstrijd na de winterstop.. Misschien nog leuker als er nog een spits bij komt, en dan kan het nog gecombineerd worden met een wedstrijdje van Toro of Hellas. Kan nu helaas niet, doordat er bijna alleen maar op zondag gespeeld moet worden.
Mooie foto als achtergrond trouwens! Die van mij is het uitvak tegen Genoa, zag er verdomd goed uit
Hey man, waarom fan geworden van Fiorentina? Succes nog tegen Roma, ik hoop dat jullie winnen, gun het jullie meer dan Roma.
Ciao
Hee man,
balen dat we hebben verloren gister, snap ook niet waarom we de 2e helft helemaal inzakten, als we even aanzetten hadden we gewoon de 0-2 en 0-3 kunnen maken, jammer dat we het toch nog uithanden geven terwijl we eigenlijk over het geheel gewoon de betere waren.
Wat denk jij van dit seizoen, gaan we plek 3 nog halen, of wordt het "gewoon" europa league?
Ciao
Hey amico.
Heb je de wedstrijd tegen milan nog gezien vanmiddag, ik zag je niet bij live meepraten
wow, geweldig man dat je er gewoon bij was, ik ben pas 1 keer naar een wedstrijd gegaan en dat was in seizoen 2009-2010, alweer een tijd geleden dus. Dat was tegen siena, was geen verkeerde wedstrijd stadion zat helemaal vol echt een fantastische sfeer. Zou graag nog een keer naar een wedstrijd gaan.
Dat van monti vond ik ook echt verrassend had niet verwacht dat hij uitgefloten zou worden door iedereen.
Bij 2-2 ging ik zelf ook uit mn dak en wat een opluchting door het hele stadion echt mooi om te zien.
Wat denk je van atalanta morgen, moet goedkomen toch?
Ciao
p.s. ook sorry voor de late reactie
Aangepast op Vrijdag, 12 april om 14:46 door Fiorentina10.