Advertentie
Mohamed IhattarenImago

Mohamed Ihattaren gespot bij andere Eredivisie-club: ‘Zou hij zelf naar een club aan het scouten zijn?’

Siep Engelen22 mei 2025, 20:48
Laatst bijgewerkt: 22 mei 2025, 20:49
Advertentie
Advertentie

Mohamed Ihattaren was donderdagavond aandachtig toeschouwer bij de wedstrijd in de halve finale van de play-offs tussen AZ en sc Heerenveen (4-1), zo blijkt uit beelden van ESPN. Daarmee gooit de middenvelder koren op de geruchtenmolen rondom een zomerse transfer.

Ihattaren gaf afgelopen weekend na de wedstrijd tussen RKC Waalwijk en Go Ahead Eagles (5-3) al aan dat hij op zoek zal gaan naar een nieuwe uitdaging. Hij wilde namelijk niet met de Waalwijkers mee de Keuken Kampioen Divisie in.

Donderdag was hij aanwezig bij AZ - sc Heerenveen. “Mo Ihattaren aanwezig”, zo ziet ook commentator Martijn van Zijtveld bij ESPN. “Die wil natuurlijk op zoek naar een nieuwe club. Hij wil namelijk niet met RKC de Keuken Kampioen Divisie in.”

“Meestal worden spelers gescout, maar zou Ihattaren hier zelf aan het scouten zijn voor een club?”, suggereert hij vervolgens.

Ihattaren kreeg afgelopen zomer een nieuwe kans om op te bloeien bij RKC. Die kans greep hij met beide handen aan, al kon hij degradatie niet voorkomen. Onlangs verlengde Ihattaren zijn contract in het Mandemakers Stadion met één jaar, maar toch aast hij op een vertrek.

“Het voelt als de laatste wedstrijd bij RKC”, zo vertelde de 23-jarige linkspoot zondag al tegenover ESPN. “Voor de duidelijkheid: het voelt zo, nog niks is zeker. Maar ik denk dat de meeste mensen wel weten dat dit mijn laatste wedstrijd voor RKC was.”

Waar zijn toekomst ligt, is nog niet helemaal duidelijk. “Maar mijn zaakwaarnemer weet wat ik wil. We hebben het vaak over wat er allemaal speelt. Ik hoop over een paar weken een goede beslissing te maken. Ik hoop dat ik een mooie stap kan gaan maken. Zolang er nog niks zeker is, kan ik niet zo veel weggeven.”

Mohamed IhattarenESPN
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie