Discussie-details


‘Als mensen mijn paspoort zien, zeggen ze: ’die lul uit Blaricum‘’
Vrijdag, 12 januari 2018
Artikel bekijkenMeer discussies op dit nieuws
SeizoenClubW





Heracles Almelo
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
TeamPnt+/-
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW

Voor de complete selectie: Clubpagina Heracles Almelo.
'maar niet iedereen is altijd even direct' dat is het leven en gebeurd ook bij een normale baan
Vermeij is een beperkte speler, gewoon terug gaan naar de graafschap daar deed hij het wel redelijk volgensmij
Reacties
Door te zeggen, dat men in het voetbalwereldje niet altijd even direct is, beweert hij toch niet dat het niet bij ‘normale’ banen niet zo is of dat het niet bij het leven hoort?
Omdat er in de inleiding staat dat Vermeij zich niet helemaal thuis voelt in de voetbalwereld.de zin na de inleiding staat dan weer dat niet iedereen even direct is en dat zal best wel, maar in het dagelijks leven van een normaal persoon is ook niet iedereen direct. Hoor je daar mensen over zeuren.
Volgens mij legt hij daarmee enkel uit, waarom hij zich juist in het voetbalwereldje minder thuisvoelt. Hij houdt van het spelletje, maar niet van het wereldje, omdat niet iedereen even direct is en er nogal achter je rug om gepraat wordt.
Daarmee ontkent hij toch niet, dat het in het dagelijkse leven van een normaal persoon niet voor komt of men enkel in het voetbalwereldje zo is. Dat mag hij toch zo ervaren en zeggen?
Zeuren vind ik het überhaupt niet; daarnaast hoor ik genoeg mensen om me heen in de ‘normale’ wereld hetzelfde zeggen over hun werkomgeving. Ik weet niet in welke wereld jij je begeeft.