Update: 'Totaal geen sprake van terugkeer Dudek naar Feyenoord'

Donderdag, 11 maart 2010 om 13:24

Jerzy Dudek onderhandelt momenteel met Feyenoord over een dienstverband met ingang van komende zomer, zo heeft de doelman van Real Madrid aan de NOS laten weten. De club uit Rotterdam-Zuid onderzoekt momenteel de financiële mogelijkheden voor de transfer van de Poolse sluitpost.

/

Dudek moet bij de Kuipbewoners de opvolger worden van de 41-jarige Rob van Dijk, die nog altijd geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn toekomst bij de club. Erwin Mulder (21) en Darley (20) zijn momenteel tweede en derde keeper. Mulder heeft reeds laten weten dat hij twijfelt over een langer verblijf in De Kuip.

In de periode 1996-2001 stond de 36-jarige Dudek reeds op de loonlijst van Feyenoord. Daarna vertrok hij naar Liverpool in Engeland, om vervolgens de overstap naar Real Madrid te maken. In de Spaanse hoofdstad is hij de stand-in van nummer één Iker Casillas. Dudek heeft een aflopende verbintenis.

Update 13.24 uur: ‘Grote onzin dat Dudek terugkomt naar Feyenoord’
Veel supporters zagen het misschien al zitten, maar volgens Sportweek is een eventuele terugkeer van Jerzy Dudek naar Feyenoord complete onzin. Het tijdschrift zegt dat te hebben vernomen van bronnen dicht bij de Rotterdamse club. Om welke bron het gaat, is niet duidelijk. Woensdag meldde de NOS dat de 36-jarige Poolse keeper in beeld is om na dit seizoen Rob van Dijk te vervangen in het doel van Feyenoord.

Wed gratis €50 via Unibet met hoogste noteringen

10 maart 2010 om 21:21
#1

Weer iemand zonder restwaarde. En je zorgt ervoor dat Darley zich niet verder kan ontwikkelen.

10 maart 2010 om 21:44
#32

bij feyenoord zit het probleem niet bij de keepers.
Zou heel dom zijn om hem te halen.
Zet die jonge jongen er in en je hebt er jaren lang plezier van.
Ze moeten zorgen dat ze een nieuwe makaay of dudek krijgen.

10 maart 2010 om 23:01
#65

Dit moet je natuurlijk altijd doen....
Hij zal zich aanpassen aan sallarrissen die eredivisie waardig zijn.
En ' Ze moeten zorgen dat ze een nieuwe makaay of dudek krijgen ' een nieuwe makaay zou altijd lekker zijn voor het geld dat het oplever, maar met keepers haal je bij verre niet op wat je voor een spits kan krijgen.
En misschien is een paar jaar les van de Grote Dudek toch wel wat Darley nodig heeft, hij kan wel wat leren van Dudek...

Laat maar komen hij is altijd welkom

10 maart 2010 om 23:19
#74

Dit moet je natuurlijk altijd doen??

Ik snap het echt niet meer hoor! afgelopen week of de week ervoor stond hier een artikel over Piet Veldhuis van Vitesse.. een zeer goede keeper met veel potentie (is al reserve keeper bij oranje).

Die is volgend zomer transfer vrij en wilt niet bij tekenen...
Toen ik zei van wellicht een optie voor Feyenoord, kreeg ik een hele horde Feyenoord supporters over me heen... met we hebben Darley en andere goede keepers Veldhuis hebben we niet nodig.

Nu komt er een bericht over Dudek, deze keeper ga je echt nooit meer met winst verkopen.. en dan zeg je doodleuk "natuurlijk altijd doen"

10 maart 2010 om 23:27
#75

Ja tuurlijk, ik vind dudek een veel betere keeper dan Piet Velthuizen.
En zoals ik al zei zijn keepers nooit een vetpot in de voetbalwereld, dus je kan beter voor de meer ervaren Dudek gaan.
Ik vind het reserve keeper bij oranje niet veel zeggen over de kwaliteiten van Piet Velthuizen vind het meer iets zeggen over de kwaliteit keepers die op dit moment in Nederland rondlopen, rennen springen en duiken.
En tevens is een beetje rust in het goal met al die jonkies op het veld wel goed.

11 maart 2010 om 08:28
#91

Nee Dudek lekker weg laten bij Feyenoord. Durf nou eens door te drukken met de jonge talenten. We hebben een keeperstrainer met ervaring genoeg die de jonge keepers bij kan staan. Mulder en Darley het volgend jaar lekker laten uitvechten en van Dijk erachter gooien. Gaat van Dijk niet verlengen, leg dan iig een keeper met potentie vast. Dudek is gewoon te oud, al 3 jaar niks meer gekeept.

11 maart 2010 om 09:19
#94

Velthuizen gaat inderdaad niet bijtekenen en loopt in de zomer van 2011 gratis de deur uit. Daarom moet Vitesse hem deze zomer verkopen. Voor mijn part neemt Feyenoord hem, dan mag Vitesse wat mij betreft die Mulder ophalen. Is een goede keeper met veel potentie.

11 maart 2010 om 10:28
#99

Die Darley vind ik helemaal niks. Van Mulder heb ik nog weinig gezien. Alle ballen, of ze nou hard of zacht zijn, pakt Darley met een stuitertje. Dat is zo slecht en gevaarlijk. Ik hoop wel dat hij ontwikkelt, maar voor nu vind ik hem nog veel te onzeker. Ik zou Dudek helemaal geen slechte optie vinden, maar hij moet niet te veel kosten natuurlijk.

11 maart 2010 om 10:19
#98

Bij de meeste keepers zit weinig restwaarde. Dat komt omdat keepers meestal als ze aardig op leeftijd zijn pas echt goed worden. Kijk alleen al naar vd Sar.. Voor feyenoord zou het juist heel goed zijn om een goede ervaren kracht op het doel te zetten. Er moet nog genoeg gebeuren bij feyenoord om weer op het niveau te komen waar ze ooit ( lang geleden ) waren. Daarvoor begin je met een ervaren keeper waar iedereen vertrouwen in heeft. Dudek is zo'n keeper. Darley gaat nog minimaal een 15 jaar mee. Hoevaak zie je tegenwoordig een hele jonge 20-jarige keeper op doel staan? In de eredivisie zijn het er twee.. en andere competities vaak nog minder. Bij keepers is ervaring een heel belangrijk punt. Niet alleen ballen stoppen. En ik denk trouwens niet dat Darley momenteel een betere ballenstopper is dan Dudek...
Zou een goede aankoop zijn en mensen die alleen denken in restwaarde en doorverkoopmogelijkheden moeten even langsgaan bij de Kvk.

10 maart 2010 om 21:21
#2

Nou om te verjongen hoef je het niet doen. Ik heb Dudek altijd een goede keeper gevonden met een goede reactie, maar soms van die vreemde capriolen.
Vraagje: is het salaris niet veel te hoog om Dudek te kunnen halen? Denk niet dat hij komt voor 500.000?

10 maart 2010 om 21:26
#9

Hoezo niet om te verjongen? Je krijgt een keeper die 5 jaar jonger is

Is nog steeds een uitstekende keeper, maar zoals J0erry ook al zegt een keeper zonder waarde. Kan beter Mulder of Darley volgend jaar laten keepen zodat die gaan rijpen.

10 maart 2010 om 21:21
#3

Als je kijkt naar v Dijk (41), kan Dudek nog zeker 5 jaar mee.
En nu gaat iedereen weer roepen, dat je de jeugd een kans moet geven en dat er 2 talenten zijn dus Dudek is overbodig, zonde van het geld etc.

Dudek is een Fantastische keeper met erg veel ervaring en een Feyenoord hart.
Van de keepers die Feyenoord heeft en of kan halen is geen enkele keeper beter dan Dudek, dus ook Johan Derksen kan zeggen wat hij wil, maar als Dudek zou komen zou dat voor een club als Feyenoord fantastisch zijn!

10 maart 2010 om 21:45
#33

Een Feyenoord hart? Waar heb je het over?
Volgens mij was het Dudek die een jaartje bijtekende bij Real Madrid om op de bank te mogen zitten (en te cashen) in plaats van naar Feyenoord te gaan, waar hij wekelijks in de basis kon starten (voor een redelijk salaris).

Dudek slaat zichzelf voor z'n hoofd dat hij bij Real had bijgetekend en dan komt hij nu met dit verhaal. Ja, dan roep je het zelf op je af hoor! Eigen schuld, dikke bult.
Feyenoord moet het natuurlijk van dit soort situaties hebben. Als ze niet in financiele moeilijkheden waren gekomen dan hadden ze vast anders gehandeld (hoop ik dan).

Al met al blijft Dudek natuurlijk een goede keeper, maar zijn beslissingen zijn daarentegen niet zo goed.

10 maart 2010 om 22:18
#50

Omdat je nog een jaar bij kan tekenen bij één van de grootste club van de wereld en veel geld ermee verdiend plus wellicht nog een keer spelen voor deze club, hoef je niet meteen geen Feyenoord hart te hebben. Lompe conclusie van je. Verder is Dudek wel degelijk een hele goed keeper en heeft hij ook nog eens een enorme pot met ervaring bij zich. Laat hem maar komen als het aan mij ligt, dan hebben we een zekerheidje op doel. Darley heeft nog zat tijd om door te breken, zijn kans komt echt wel.

11 maart 2010 om 13:38
#105

Volgens mij besloot Feyenoord vorig jaar ook toch niet met hem in zee te gaan, omdat hij te duur was. Of ze hebben toen te lang gewacht, maar in ieder geval begrijpelijk dat hij bijtekende in Madrid.

Voor nu zou ik hem graag zien komen, mits hij voor een vriendelijk salaris wil komen.

10 maart 2010 om 21:22
#4

Nog altijd een goede keeper, maar waar betalen ze zijn salaris van?

10 maart 2010 om 21:31
#20

Dudek heeft vorig jaar zomer toegezegd graag bij Feyenoord te gaan spelen, tegen welk salaris dan ook. Want zeg nou zelf, jaren bij Liverpool en reserve van Real... daar wordt je alles behalve minder van.
En omdat Feyenoord zijn liefde is, hij in de nadagen van zijn carriere is, wil hij graag bij deze club eindige tegen een leuk salarisje.
Dus dat zal wel loslopen...

10 maart 2010 om 21:22
#5

Altijd al een geweldige gozer gevonden die Dudek. Heb zelfs ooit nog een penalty bij hem gescoord Weet niet wat z'n niveau nu nog is, maar denk wel goed genoeg voor Feyenoord!

10 maart 2010 om 21:23
#6

Ik zou zeggen doen toch? Hij is transfervrij en een zeer ervaren doelman die al bij Feyenoord heeft gespeeld. Alleen maar zorgen dat hij niet al te veel salaris vraagt. Dudek is toch wel beter dan Van Dijk, Darley en Mulder? Ik vind dat Feyenoord ook niet al teveel risico moet nemen om die jonkies in de basis te zetten. Maar daarbij moet ik wel zeggen dat ik beide niet vaak heb zien spelen.
Ik vraag af wat de Feyenoord supporters hiervan vinden

10 maart 2010 om 21:25
#7

Mogelijkheden onderzoeken? Feyenoord moet gewoon doen wat ze eerder deden : aankloppen bij investeerders

10 maart 2010 om 21:25
#8

geloof ik niet, ze hebben darley en mulder nog die beide ooit de speeltijd moeten krijgen lijkt me.. en die dudek zal vast nog wel wat kosten kwa salaris

10 maart 2010 om 21:26
#10

Pff, mag ie wel echt veel inleveren van z'n salaris.. En dan moet Feyenoord wel gewoon Darley óf Mulder de kans als eerste doelman geven, anders raken ze die allebei nog kwijt voor 0,0 en zitten ze met twee bejaarden die niks opleveren.

Op zich kan het dus wel, maar dan moet ie echt niet veel verdienen, en bankzitter moet worden!

10 maart 2010 om 21:27
#11

Ik vind Dudek een superheld, maar ik ben hier toch wel teleurgesteld over. Dudek halen is dubbel kapitaalvernietiging. Dat-ie voor een beperkt salaris komt, dat snap ik wel. Maar salariskosten voor een nieuwe keeper is overbodig. Je hebt 2 goeie keepers. Laat die het maar uitvechten.

Bovendien stop je de ontwikkeling van 2 groeibriljanten. Dudek haal je niet als 2e keeper.

11 maart 2010 om 10:33
#100

Ben ik de enige die Darley niet goed vind? Ik vind het echt helemaal niks, terwijl ik echt enthousiast over hem was.

10 maart 2010 om 21:28
#12

Ik sta hier wel open voor, maar ik denk dat dit toch niet haalbaar is. Het is een hele goede keeper, maar naast zijn salariseisen vrees ik ook voor het ritme dat hij heeft. Qua kwaliteiten heeft hij het echt in zich om hier weer een topkeeper te worden. Als hij komt, en hij tekent voor pakwek 3/4 jaar dan gaan de talenten Darley en Mulder wel verloren. Is een keuze die ze maken.

10 maart 2010 om 21:48
#36

Ik weet wel 100% zeker als Dudek komt dat Mulder direct een transfer gaat aanvragen.. Iets wat ik erg jammer zou vinden omdat deze jongen prima kan keepen en gewoon vertrouwen moet krijgen. Ik hoop dat Feyenoord zich op andere plekken gaat focussen voor de plek op de goal hebben ze prima spelers.

10 maart 2010 om 21:28
#13

Lijkt mij een prima keuze.

10 maart 2010 om 21:36
#28

Darley deed het goed in het begin van het seizoen.
Maar ben niet overtuigd dat het een betrouwbare sluitpost is.
Met dudek heb je op dat gebied meer zekerheid.

Hoe zit het trouwens met van Dijk, gaat hij niet door volgend seizoen?

Ik zou het trouwens toejuichen als van Dijk mee zou gaan naar het WK, vind het een hele goede keeper.

10 maart 2010 om 21:28
#14

Waarom? Ga gewoon verder met Darley, en als je toch ervaring wilt. Dan heb je toch Lodewijks als keeperstrainer?

10 maart 2010 om 21:28
#15

als ze die zouden halen is t egt toale wanbeleid. ze hebben 2 uitstekende talenten mulder en darley? laat die 2 jongens is uitmaken wie er speelt.tel daarbij op auassar en schaken.dan vraag je je af waar ze mee bezig zijn.dan zulleen we t nog maar niet gaan hebben over cisse die 5 miljoen heeft gekost en niks laat zien..ik vind t egt toale wanbeleid

10 maart 2010 om 22:10
#49

Cisse kostte geen 5 miljoen hoor.. Bovendien zijn Auassar en Schaken (gezien de financiële problemen) prima spelers voor de breedte van de selectie. Over Dudek kan je inderdaad twijfels hebben, maar de rest van je reactie slaat nergens op!

10 maart 2010 om 21:29
#16

Darley en Mulder dan maar links laten liggen? Die jongens moeten zich ontwikkelen, en als Feyenoord na Van Dijk weer een oudje erbij haalt wordt het keepersprobleem groter en groter..

En ik dacht dat ze die hoge salariskosten niet meer wouden, deze jongen gaat echt niet voor een knaakie spelen hoor, als je dan toch een ervaren keeper wilt haal dan Velthuizen of Vorm, ten eerste van eigen komaf, en ten tweede die gaan nog jaren mee, met alle respect ondanks dat Jerzy bij Feyenoord speelde kunnen ze beter richten op de toekomst dan op korte termijn, Jerzy is van hot naar not gegaan, als je Feyenoord al niet meer waardig bent als Real Madrid speler zegt dat voldoende

30 miljoen schuld en dan nog buitenlandse vedettes, vergaderen ze soms met een flinke voorraad pils in de kroeg ofzo bij Feyenoord

10 maart 2010 om 21:29
#17

Als dukek niet te veel kost qua salaris zou het wel een aanwinst zijn. Een hele goede keeper..
heb je zijn bewegingen in finale 2005 Liverpool - Ac milan wel is goed bekeken. Echt geweldig hoe hij dat deed!

10 maart 2010 om 21:29
#18

Hmmm...
Hieruit kan ik concluderen dat Van Dijk niet verwacht door te gaan... dan zijn zulke orienterende gesprekken vooraf uiterst nuttig.
Dudek heeft al meermaals aangegeven graag bij Feyenoord af te sluiten met een seizoen of twee veel spelen, tegen welk salaris dan ook, gezien hij toch al binnen is.
En tsja, wat Van Dijk kan op zijn 41e, kan een Dudek toch ook zeker op zijn 37e. Want met respect, Dudek is toch wel ff een aantal klassen beter.

Gewoon een goede zaak dit! Hopen op zijn komst...

10 maart 2010 om 21:29
#19

Kijk dat zijn mooie berichten, dat brengt de kleine Eredivisie toch weer naar een wat hoger niveau, spelers als Dudek zijn in mijn ogen ook nog op latere leeftijd van meerwaarde. Zeker omdat keepers vaak op latere leeftijd nog uitstekend in vorm zijn.

Ook al ben ik een aanhanger van Ajax ik hoop dat Dudek terug komt in de Eredivisie

10 maart 2010 om 21:33
#22

Ik hoop juist dat Feyenoord de jonge keepers een kans gaat geven. Allemaal leuk en aardig zo'n keeper van 37, maar je blokkeert wel de doorstroom van je talenten. En denk ook niet dat Dudek uit liefde voor Feyenoord genoegen gaat nemen met een minimumloontje.

10 maart 2010 om 21:55
#42

Ik twijfel er geen seconde aan dat Dudek gewoon voor een salaris komt dat op het salarisplafond ligt. Die gozer schijnt zo ongeveer verliefd te zijn op Feyenoord.

10 maart 2010 om 22:43
#58

Ze zouden die keeper van Vitesse moeten halen ben ze naam kwijt.

10 maart 2010 om 23:02
#66

Ronald Graafland?

Dudek zou een hele goeie aanwinst zijn voor Feyenoord. Heb blokkeert misschien voor 2 jaar de doorstroom van jonge talenten, maar zij kunnen heel veel van deze man leren.

11 maart 2010 om 00:01
#79

Piet Velthuizen..

Maar ik denk dat Dudek wel een leuke zou zijn voor de komende 2 jaar. Dan alleen het probleem dat Mulder en Darley, 2 talentvolle keepers, dit waarschijnlijk niet pikken en weg willen.

Dus het is de knip trekken en zekerheid met Dudek of er wordt gegokt met Darley en Mulder op doel.

10 maart 2010 om 21:32
#21

Dudek heeft natuurlijk onzettend veel ervaring en is vele malen beter dan Rob van Dijk die ook wel toe is aan de plek over te geven.. Ik denk dat Dudek zeker van waarde kan zijn voor Feyenoord maar dit gaat wel ten koste van Mulder en Darley, beide keepers zijn erg jong en moeten spelen. Ik vind zelfs dat Mulder eigenlijk wel een kans verdient nu, bij Excelsior prima gekeept en Lodewijks heeft hem ook genoemd als groot keeperstalent voor Feyenoord, maar zo gaan ze er niet mee om..

10 maart 2010 om 21:34
#23

Wat een belachelijk beleid toch weer bij Feyenoord als dit waar is. Ze hebben het vaker geprobeert met spelers die glorieus waren in Feyenoord shirt of ooit in de Eredivisie. hebben ze hier nog niet van geleerd? Dudek binnenhalen is zowat hetzelfde als Van Der Meyde die door PSV word binnengehaald. Dudek is ook een speler die wedstrijdritme mist en de afgelopen jaren vrijwel nooit een reeks wedstrijen heeft neer kunnen zetten. Wat moet je met zo'n man. ik zie liever Darley of Mulder het vertrouwen krijgen, deze jongens zijn vollop in de groei en kunnen bij een eventueele transfer nog wat opleveren. Bij Dudek is dit niet het geval, die word minder en zal binnen een paar jaar stoppen. ook is zijn salaris veel hoger, misschien wel hoger dan deze 2 jongens samen. Ik zie het niet zitten en hoop ook dat Feyenoord het aandurft met de 2 doelmannen die ze al hebben, zij verdienen het vertrouwen en na Timmer en Van Dijk nog een doelman als 1e doelman binnenhalen die oud is, vind ik niet eerlijk tegenoverhun. ik zeg dus no tegen Dudek ondanks dat Feyenoord goede herinneringen aan hem heeft.

10 maart 2010 om 21:34
#24

Van mij mag hij komen hoor!
het nadeel is alleen dat Darley en Mulder dan waarschijnlijk niet (veel) aan spelen toekomen, en zij moeten zich natuurlijk wel ontwikkelen.

Aangepast op Woensdag, 10 maart om 21:35 door Piraatje.

10 maart 2010 om 21:35
#25

Een zeer goede keeper voor Feyenoord, maar hij gaat echt niet voetballen voor een appel en een ei. Hopen dat de Rotterdammers iets kunnen regelen met externe geldschieters, anders kun je het wel vergeten.

10 maart 2010 om 21:35
#26

Hmm van mij hoeft hij niet te komen. Dan heb ik liever nog een jaartje van Dijk/darley als eerste doelman en daarna Darley (als ie voldoet) als 1e keeper.

10 maart 2010 om 21:35
#27

Dit bericht krijgen we nou al een aantal jaren... Origineel wordt het er niet op.

Hij komt gewoon niet. Hij blijft gewoon lekker wedstrijden van Real kijken en daarnaast krijgt hij daar veel meer betaald dan eventueel bij Feyenoord. Ik zou het dan ook wel weten.

10 maart 2010 om 21:37
#29

Het verbaast me op dit forum aan non-realisme. Feyenoord heeft geen cent te makken. Zou iedereen hier vergeten zijn dat Feyenoord bij Vvv-venlo een transfervrije speler moest halen en dus geen financiën over heeft om hoge salarissen te betalen? Het is een prima doelman, maar het is een type Andy van der Meyde. Hoewel Dudek zeker nog van meerwaarde kan zijn, is zijn wedstrijdritme niet optimaal.

Maar hier hoeven we toch niet over te discussiëren?

Alle Feyenoord fans moeten dit forum niet serieus nemen. De mensen spreken uit emotie en Feyenoord doet niet meer mee met emotie-management. Over het feit of Dudek nog wat voor Feyenoord kan betekenen, laat ik links liggen. Want Feyenoord heeft geen middelen en kan het salaris van Dudek gewoonweg niet betalen. Alle alchimisten en opportunisten hier kunnen moeten eens de realiteit in de ogen kijken. Dudek is niet haalbaar en daar moet je je bij neerleggen. Darley en Erwin Mulder zijn prima doelmannen en Feyenoord is, even, afgehaakt van de Nederlandse top. Er heerst nu een licht Been-effect, maar boekhoudkundig en financieel is Feyenoord een kaartenhuis dat op instorten staat. Dudek is de onderste kaart en als je die wegtrekt, valt het bouwwerk om.

Wees eens realistisch en ook Feyenoord-fans. Als aanhanger moet je dit niet willen, alle goede bedoelingen ten spijt. Een komst van Dudek is ondenkbaar.

11 maart 2010 om 00:03
#80

Was de komst van Makaay en van Bronckhorst ook niet ondenkbaar?

Daarnaast, als het goed is, is Dudek komende zomer transfervrij, dus dat zou de weg ook vrij kunnen maken. Begrijp me niet verkeerd, want ik wordt al jaren lang voorgelogen als Feyenoordfan en ik geloof er totaal niet in dat Dudek naar Feyenoord komt.

10 maart 2010 om 21:39
#30

Wat een held zeg die Beenhakker. Proberen een 36 jarige pool die de afgelopen jaren 4 jaar welgeteld 9 competitiewedstrijden heeft gespeeld. Ik zie hier mensen zeggen dat het nog steeds een fantastische speler is. Dan vraag ik mij af waar dat op gebasseerd is? Dit seizoen heeft tie overigens nog niet gespeeld en vorig jaar 1 competitiewedstrijdje.

10 maart 2010 om 22:45
#61

Hij heeft de afgelopen jaren weinig gespeeld, maar hij heeft wel bij één van de grootste clubs ter wereld getraind, dus als hij niet fit zou zijn dan zou Real Madrid hem ook niet opnemen in de wedstrijdselectie.

10 maart 2010 om 21:41
#31

Dudek heeft het in het verleden goed gedaan bij feyenoord, maar om hem nu nog te gaan halen?
Nee sorry, bedankt
Zo krijgt Darley/mulder nooit speeltijd en ervaring.
Die 2 gasten zijn toch je toekomst

10 maart 2010 om 21:46
#34

Grandioos nieuws !! En nu ook maar stoppen met je jeugdopleiding, zonde van het geld. Ik kan niet wachten op het nieuws dat feyenoord ook Kiprich en Bombarda gaat benaderen, nog ff zo doorgaan en ze spelen volgend seizoen op de vrijdagavond.

10 maart 2010 om 21:47
#35

Als hij wil komen voor het salaris dat Rob van Dijk nu verdiend is ie wat mij betreft meer dan welkom!! Eerst maar even afwachten hoe serieus dit bericht is..

10 maart 2010 om 21:51
#37

goede zet van Feyenoord als hij komt (voor een niet te gek salaris)
hij heeft al eerder aan geven bij Feyenoord te willen afsluiten en dat geld geen rol zou spelen nou als hij wil komen voor een salaris als wat van dijk nu verdiend.
heb je een goede doelman!

Aangepast op Woensdag, 10 maart om 21:54 door playfer.

10 maart 2010 om 21:52
#38

Een goede zet in het kader van de verjonging. Feijenoord gaat er met hem maar liefst 5 jaar op vooruit. Neem niet aan dat dit is wat Feijenoord eigenlijk bedoelde met verjongen. Zo zie je maar, niets zo veranderlijk als het bestuur van een voetbalclub.

Aangepast op Woensdag, 10 maart om 21:55 door Wilkie.

10 maart 2010 om 21:54
#39

zou mooi zijn als die zou komen voor weinig salaris, hebben we een goeie ervaren keeper voor europe league als we die halen

10 maart 2010 om 21:54
#40

Iedereen die nu zeurt over het salaris wat hij moet verdienen:

Dat zal wel los lopen, hij heeft meerdere malen aangegeven weer naar Feyenoord te willen, tegen welk salaris dan ook, hij is sowieso geen geldwolf met luxe villas, dure auto's, enzv. In zijn eerste periode bij Feyenoord woonde hij gewoon in een rijtjes huis, met een hele normale auto.

10 maart 2010 om 21:55
#41

Ik vind dit een slechte zaak.

Mulder staat al jaren bekend als extreem talentvol. Darley is zelfs al iets verder. Dan is dit de ultieme doodsteek voor deze 2. Mulder twijfelt nu al aan zijn toekomst bij Feyenoord.

Ik hoop voor Feyenoord dat ze toch eens een ander beleid gaan voeren. Ze kunnen nu een oude keeper halen tegen een relatief hoog salaris, en 2 talentvolle keepers en het kapitaal dat zijn vertegenwoordigen om zeep helpen, om misschien volgend jaar een iets beter keeper te hebben en vervolgens weer in problemen komen.

Ze moeten eens structureel iets gaan doen en niet weer met paniekoplossingen komen. Daar is Feyenoord op de lange termijn zeker niet bij gebaat.

10 maart 2010 om 22:03
#45

Darley heeft slechts 1 helft indruk kunnen maken dit seizoen (ik geloof dat het NEC thuis was, die wedstrijd dat hij geblesseerd raakte) verder valt hij toch ook vooral op door het maken van merkwaardige beslissingen. Hij heeft absoluut talent, maar ik denk dat hij nog niet toe is aan een basisplaats. En Mulder, tja misschien moet die dan maar verhuurd worden. Of Van Dijk of Dudek volgend seizoen nou 1e keeper wordt, Mulder blijft toch 3e keus. Als het echt zo'n enorm talent was had hij zijn kans toch wel eerder gekregen?

10 maart 2010 om 21:58
#43

Dudek, mijn eeuwige held. Ongeacht of het goed is of niet ik hoop dat hij komt.

:hail:

10 maart 2010 om 22:03
#44

Met al dat talent in de doelverdediging heeft dit toch totaal geen zin? daarbij komen nog is het salaris van Dudek. Slaat nergens op

11 maart 2010 om 00:05
#81

Ik ben nog niet overtuigd door Mulder en Darley...

Ik hoop dat ze mijn ongelijk bewijzen aangezien Dudek toch niet gaan komen, maar het is hopen dat Mulder of Darley de nieuwe van der Sar/gomes gaat worden.

10 maart 2010 om 22:04
#46

Wat een onzin, waarom zou je hem kopen? Hij moet veel geld betaald krijgen en over 2 jaar stopt hij. Beetje dom om hier geld in te steken en vooral in de situatie waar Feyenoord in zit. En na die 2 jaar? Weer een keeper van 36 kopen? Hier schiet je niks mee op.

En dan heb je Darley nog. Heb hem zien spelen in het A-jeugdtoernooi in Terborg, destijds bij Atletico Mineiro, goede keeper. Laat die jonge knaap toch spelen en laat hem groeien in het spel! Hij kan het wel aan!

10 maart 2010 om 22:08
#47

Allemaal leuk en aardig maar was Mulder niet duidelijk, geef hem of Darley gewoon speeltijd.
Als je Dudek haalt laat je zo'n talentvolle keeper lopen.. En als je dan een keeper gaat halen probeer dan op zn minst Tim Krul te halen maar geen Dudek..

10 maart 2010 om 22:09
#48

Had Ed de Goeij geen zin?

10 maart 2010 om 22:43
#59

Nee niet meer vond het bankzitten leuker :P

10 maart 2010 om 22:20
#51

Dit is toch gewoon slim anticiperen door Feyenoord....

Rob van Dijk is geen zekerheidje voor volgend jaar en Mulder zie ik eigenlijk ook wel vertrekken. Darley is overduidelijk boven hem verkozen, dus Mulder kiest gewoon eieren voor zijn geld.
In het ergste geval hou je dus alleen Darley over en de jongere Lamprou. Duidelijk talenten met potentie, maar daarnaast zou een Dudek natuurlijk gewoon nodig zijn.

Transfervrij, ervaren en blijkbaar bereid om in de winter van zijn carriere weer in tonnen te denken in plaats van miljoenen. Gebrek aan ritme zegt me weinig. De beste man is nog altijd stand-in bij een van de grootste clubs, dus die heeft echt zijn niveau nog wel.

10 maart 2010 om 22:23
#52

Gewoon met Darley en Mulder en nog een eventuele 3e keeper (rob van dijk) gaan spelen. Laat Mulder en Darley maar vechten om een basis plaats. Het zijn 2 talentvolle keepers die nog steeds niet hun kans hebben gehad in het grote Feyenoord, door blesures en schorsingen.

10 maart 2010 om 22:29
#53

Zo, dat is het vertrouwen uitspreken naar je jonge keepers zeg. Psychologisch is dit een erg zwakke zet van Beenhakker en Been. Daarnaast twijfel ik ook aan de sportieve gang van zaken bij Feyenoord als dit doorgaat.

10 maart 2010 om 22:30
#54

Kan er eigenlijk wel om lachen. Wat hebben ze bij Feyenoord met al die ouwe lullen? Ze kunnen misschien van Hanegem nog peilen of ie interesse heeft voor een positie op het middenveld lol

10 maart 2010 om 22:32
#55

schulden!?
ja maar we gaan gewoon nog een overbodige keeper kopen .
geef die jonge mannekes wat vertrouwen en je loopt zo met een talent weg straks.

wanneer gaat hier nu is wat aan gedaan worden, clubs die zoveel schuld hebben moeten het sportieve succes maar eens minder zwaar laten tellen dan het financiele succes. Maar nee, de gemeente zal als de nood echt aan de man is toch wel bijspringen van het geld dat mensen die geen bal met voetbal te maken hebben weer op kunnen hoesten. t is toch te gek voor woorden.
Eerst een positief eigen vermogen, dan pas spelers kopen.

11 maart 2010 om 09:17
#93

1. de gemeente heeft feyenoord nog nooit financieel bijgestaan
2. hij is transfervrij en heeft al s gezegd niet meer voor een hoog salaris te gaan

lijkt me opzich geen gekke keus. alleen zou ik darley wel 1e keeper maken en dudek dan als ervaren 2e keeper nemen...alleen of ie daar zin in heeft...

11 maart 2010 om 12:04
#102

ik zeg ook niet dat de gemeente dat ooit al gedaan heeft, maar als de nood aan de man is en feyenoord failliet dreigt te gaan zal Rotterdam echt wel de portemonnee trekken.

Daarbij is nu de vraag wat voor dudek een niet al te hoog salaris is.. wat zal hij bij Madrid verdienen? een kleine 2 mil? ik gok toch dat hij minimaal de helft wil hebben. dat kan feyenoord nooit opbrengen, daarbij vind ik dat ze gewoon eerst hun schulden af moeten betalen voordat ze weer een grootverdiener erbij pakken.

Als je voor een kwart van het salaris van dudek toch mulder en darley kan laten spelen. Dan ben je goed gek dat je dat niet doet met 36 miljoen schuld

10 maart 2010 om 22:40
#56

Dan zal hij veel van zijn loon in moeten leveren. En ook nog staat hij de ontwikkeling van jongeren kepers in de weg.

10 maart 2010 om 22:42
#57

Dudek is een uitstekende vervanger voor vdijk. Is weer een paar jaartjes jonger en kan Darley en Mulder naar een hoger nievau brengen. Ga er dan wel vanuit dat vdijk stopt na dit jaar en Dudek ook voor een prikkie komt keepen.
Dat wij de reserve keeper van Real krijgen kan gewoon niemand hebben hier. Dan ga je snel weer over leeftijd en salris en al die onzin beginnen.
Enigste nadeel is dat het misschien wel ten koste gaat van Darley en Mulder als je kijkt naar speelminuten maar zoals je dit jaar wel ziet, iedereen komt aan de beurt en rkijgt zijn kansen.
Voor Mulder ziet het er dan nog het slechtste uit maar die moeten ze gewoon verhuren.
Volgend jaar Dudek en Darley als keepers (en Lamprou als back-up).
Mulder lekker ergens anders minuten laten maken kijken of hij zich verder ontwikkeld.

10 maart 2010 om 22:43
#60

Ik vind dit goed nieuws.

Dudek en Darley kunnen de strijd met elkaar aangaan.
Mulder zou ik verhuren aan een Eredivisieclub.
Lamprou kan dan 3de keeper worden.

Dudek heeft veel ervaring die hij ook aan de jonge jongens kan doorgeven. Ik denk dat Dudek niet zo heel veel salaris kost, omdat hij in Feyenoord heeft.

10 maart 2010 om 22:51
#62

Erg jammer voor de jeugdige keepers! Het lijkt me beter dat die de kans krijgen al is een ervaren keeper in Europa ook wel handig natuurlijk.

10 maart 2010 om 22:53
#63

Een oude vent voor een oude vent, goeie actie dit!

10 maart 2010 om 22:59
#64

als dit bericht waar is, vraag ik me echt af of ze daar wel wijs zijn????
Geef die Darley gewoon vertrouwen en reserveer dat geld wat Dudek aan salaris moet kosten voor iemand anders

10 maart 2010 om 23:02
#67

Lijkt me niet zo handig. Als hij echt veel salaris wil inleveren en je ziet hem als vervanger van Van Dijk dan is het zo slecht nog niet, maar ik vind Dudek echt geen topkeeper, en waarom hem op de plek van een jong talent zetten, als je ook nog eens zo zwaar in de financiële problemen zit?

10 maart 2010 om 23:04
#68

welkom natuurlijk, maar dan wel gewoon voor <500000 per jaar, anders hoeft het voor mij niet !

10 maart 2010 om 23:07
#69

Thomas je moet toch een goede keeper hebben, ik bedoel met alle respect Van Dijk kan volgend zeizoen het niet niavau, echt niet meer aan en dan moeten ze Mulder verkopen, Darley verhuuren en eventueel Van Dijk als 2e keeper, maar ik zie geen problemen want dit is een goede keeper voor Feyenoord, en Dudek zal wel wat inleveren want deze jongen verdiende veel bij Real Madrid.

10 maart 2010 om 23:57
#78

Van Dijk doet het nog redelijk goed, maar die hoort eigenlijk niet zoveel te keepen bij Feyenoord inderdaad. Maar ik zou in de situatie van Feyenoord gewoon puur voor een jong talent op doel gaan en die echt het vertrouwen geven. Dudek wil misschien flink inleveren maar zal nog altijd een dure salarispost zijn neem ik aan, en met geen enkele restwaarde. Die kost je dus alleen maar, en is dat echt de moeite voor hem? Ik vind het geen topkeeper. Hij was in zijn Feyenoord-tijd echt goed, maar ik vind hem persoonlijk er niet beter op geworden, al zou je dat niet zeggen als je zijn CV ziet.

10 maart 2010 om 23:13
#70

Dudek zeker terug halen Aub!!! Darley is een talent maar oogt nog veelste onzeker. hij kan rustig gebracht worden.. bijvoorbeeld in beker wedstrijden tegen de kleinere teams. Dudek is voor een keeper nog niet eens zo erg oud. Er zijn wel meerdere keeper tussen de 34-39 die op het hoogste niveau acteren.

10 maart 2010 om 23:13
#71

Bijna 37, maar veel meer punten had Dudek dit seizoen ook niet kunnen pakken t.o.v. Rob van Dijk.

Niks spectaculair, louter realiteitszin. Zal best nog een nuttige keeper zijn. Over 2 weken is Dudek 37.
Als hij fit is, is hij een goede keeper. Dat is ie vast nog niet verleerd.

10 maart 2010 om 23:19
#72

Ik snap wel dat ze aankloppen bij Dudek. Kijk, Darley en Mulder zijn goede keepers, maar je zag het zondag twee keer bij Darley. Hij is gewoon nog onervaren. Nu ging het zondag goed, maar je kan makkelijk punten verspelen op die manier. Been wil dan liever een ervaren keeper die beter weet hoe hij dit soort situaties moet inschatten. Een keeper die weet hoe het is om europees te spelen. Verder kunnen Darley en Mulder genoeg van hem leren. En als zij dan niet doorbreken door Dudek, Lamprou komt eraan! En ook dat is een hele goede.

Aangepast op Woensdag, 10 maart om 23:20 door jochempie.

10 maart 2010 om 23:19
#73

Wat een wanbeleid zeg, met dit schiet je dus echt Hele-maal niks op, je moet proberen jonge talenten te halen die je in toekomst ken verkopen zodat je van je schulden afkomt van 37 miljoen,
Nu heb je hem op salarishuis, wat kansloos, zijn geen woorden voor.....

10 maart 2010 om 23:28
#76

Feyenoord gaat onderzoeken naar mogelijkheden. Tsja ik vraag me af wat ze ermee willen bereiken. Ik denk niet dat er iemand zou willen investeren in Dudek. Hij is al 36, bijna 37 dus ja, hoeveel kan je er nog aan hebben? En we moeten niet vergeten dat Dudek de laatste jaren niet op niveau heeft gekeept. Dat Darley onzeker is, dat heeft puur met de leeftijd te maken. Hij is nog jong en ik vind dat daar absoluut geen druk opgezet mag worden. Men moet allang blij zijn dat Feyenoord toch 3 keepers in de selectie heeft met zoveel financieele problemen. Dat Mulder ook niet klaar is kan je ook niet kwalijk nemen. Hij is net als Darley ook heel erg jong. En er is blijkbaar ook niet een keeper in de eredivisie waar de contract van afloopt. De mogelijkheden om een nieuwe keeper aan te trekken is gewoon heel klein. Ik denk dat Feyenoord zich beter eerst kan concentreren om die vervelende schulden weg te werken. Als je spelers blijft halen dan komt er nooit een einde aan de financieele malaise. Ik denk dat Been en Beenhakker zich beter op de jeugd van Feyenoord en eventueel op de spelers van Excelsior kan richten. Uit eindelijk pluk je daar de vruchten van. Als ik 1 voorbeeld mag geven...de Vrij...die jongen is goed bezig. De jeugd is de toekomst....! Daar blijf ik bij

10 maart 2010 om 23:54
#77

Ondanks dat deze post wel wat alinea's kan gebruiken, ben ik het helemaal met jou eens.

Dudek wordt overigens door veel Feyenoorders gezien als een held uit het verleden, maar wanneer je deze man achter de feiten aan ziet lopen op zijn leeftijd zal deze status verdwijnen en wordt Dudek beschouwd als een niets-toevoegende miskoop.

Gewoon niet aan beginnen Feyenoord!

Aangepast op Woensdag, 10 maart om 23:58 door Fey_fan104.

11 maart 2010 om 13:54
#108

Ondanks dat Dudek de laatste paar jaar niet heeft gekeept kan hij het niveau daar wel aan.
Ik denk niet dat de grootste club ter wereld een reservekeeper heeft die het niveau niet aankan, want achter hem staan nog 30 keepers die graag daar op de bank wil zitten.

Aangepast op Donderdag, 11 maart om 13:55 door BobbyFR.

11 maart 2010 om 00:09
#82

Dit zou mooi zijn voor feyenoord. 36 klinkt oud maar van der Sar en van Dijk zijn de 40 ook al gepasseerd dus misschien kan hij nog wel even mee. Hoe goed Dudek nog is blijft afwachten maar als je 2de keeper bent bij real madrid dan zal hij nog steeds van een goed niveau zijn. Ook kwa uitstraling voegt dudek zeker wat toe.
Ik zou zeggen doen!

11 maart 2010 om 00:16
#83

Ik mag hopen voor Feyenoord dat dit een onzin bericht is. Misschien is Dudek een aardige keeper, maar geef dan Darley of Mulder een kans. Spaart je geld en heeft toekomst.

11 maart 2010 om 00:26
#84

Veel mensen hier zeggen dat Feyenoord gewoon de jonge talenten ervoor moeten gooien... maar vergeten dat dit voor een jonge keepers carriere Moord kan zijn. Als een jonge keeper fouten maakt en er dan uit gehaald word raakt hij zo zn zelfvertrouwen kwijt en daar gaat je talent. Ja over wanbeleid gesproken... Feyenoord doet er gewoon goed aan om een betrouwbare ervaren keeper te halen.

11 maart 2010 om 00:32
#85

Ik vind Dudek een prima opvolger voor Van Dijk. Hij heeft ook veel ervaring en kan de jonge keepers: Mulder, Darley en Lamprou veel leren. Hij is in ieder geval transfervrij in de zomer, hopelijk levert hij genoeg salaris in voor Feyenoord.

11 maart 2010 om 00:44
#86

Wat moeten ze met 4 keepers.
Tenzij Van Dijk stopt.
Maar dat doet ie volgens mij nog niet.
Bovendien heeft het idd geen restwaarde.

11 maart 2010 om 01:24
#87

Waarom zou je een keeper van 36/37 jaar halen? Investeer eens in talenten of in keepers die op dit moment TOP zijn! Erg zonde van het salaris (want dat zal niet laag zijn bij Dudek!) en zonde van de ontwikkeling van Mulder en Darley!

11 maart 2010 om 06:28
#88

Wat een waardeloos voorstel? Absoluut nooit doen! Dudek is veel te oud en we hebben Darley! Waarom Dudek halen voor de bank? Kost alleen maar geld!

Ik sta hier echt paf van!

11 maart 2010 om 12:11
#103

Ik sta paf van de mensen die zoveel hoop op Darley vestigen. Ik heb één goede wedstrijd van hem gezien. De rest was niet goed. Allemaal kleine fouten. Kijk alleen al naar de wedstrijd van afgelopen weekend tegen Roda. Daar vond ik hem echt helemaal niet goed. Elke bal pakt hij met een stuitertje en dat gaat een keer fout zoals bijna tegen Roda.

11 maart 2010 om 07:28
#89

Net als ik het gevoel heb dat feyenoord een verstandige kant op gaat mbt het verjongen en niet meer investeren in de oude garde, krijgen we dit nieuws!!!
Dudek mag dan jonger zijn dan van Dijk, maar kost zeker een dik salaris of komt ie ook tekenen voor 3 ton.
Ik hoop als ie komt dat het bijna voor niets is,anders vind ik het een onlogische keuze.
En volgens mij hebben ze net van Dijk gevraagd om bij te tekenen.
Mis ik iets of kan iemand mij uitleggen wat hier aan de hand is.
Ik vind dat feyenoord de talenten een kans moet geven, er worden ook weer spelers van VVV gehaald terwijl we in mijn ogen genoeg talent hebben lopen bij de jeugd.
Oke ze zijn gratis, maar hebben wel salaris.
Nee ik begrijp even niet waar dit heen gaat, we wachten wel af

11 maart 2010 om 08:21
#90

Ik begrijp nooit waarom zulke spelers zoals Dudek gewoon niet gratis of voor een minimumloon bij Feyenoord willen werken? Ze hebben al dik geld verdient bij de grote clubs. Het zal ook wel gaan zoals Been(hakker) elke keer zeggen. Je móét bij Feyenoord Willen spelen. Als het niet door zal gaan zal hij vast een te hoog salaris willen.

11 maart 2010 om 08:33
#92

Lijkt me in deze niet zo'n hele goede keuze. Hij is toch al op leeftijd, zal wel niet voor niks willen werken en blokkeerd de ontwikkeling van de jonge keepers. Ze kunnen beter nogmaals proberen om Krul te halen.

11 maart 2010 om 09:23
#95

Lijkt me niet zo'n goed idee om deze Dudek terug te halen. De salarispost zal erg hoog zijn denk ik, en gezien ze al een braziliaanse doelman hebben kost deze ook veel salaris omdat dit een speler is van buiten de e.u. Ik meende dat een dergelijke speler/keeper minimaal 500.000 op moet strijken. Daarnaast vind ik Darley niet slecht keepen.

11 maart 2010 om 15:41
#122

klopt helemaal

11 maart 2010 om 09:30
#96

Prima keeper maar dit is natuurlijk de doodsteek voor talenten als Mulder en Darley, keepers waar nog iets mee te halen valt. Daarbij heb ik mijn twijfels of hij veel beter is dat een Mulder en een Darley. Ik denk dat je met zo oudere keeper een verkeerd signaal afgeeft.

11 maart 2010 om 10:05
#97

De enige reden die ik zie waarom Feyenoord Dudek voor 1 jaar haalt is om na volgend seizoen Velthuizen te halen.

Deze combi moet zowel Feyenoord als Dudek echter niet meer willen. Het kan alleen maar tegenvallen!

Ik heb Mols zien terugkeren bij Utrecht...de legende verloor zijn kleur en datzelfde verhaal zal dadelijk voor Dudek op kunnen gaan.

11 maart 2010 om 10:57
#101

geen velthuis wel Dudek!
Dudek voor 1 a 2 seizoenen.
en dan darley onde de lat.
Mulder verkopen zal helaas geen eerste doelman worden als Darley blijft.
dus dan van Dijk als 2e doelman
Darley verhuren! en mischien volgend seizoen ook aan vitesse.
en daara Darley onder de lat!

11 maart 2010 om 13:34
#104

Uit laatste update blijkt weer dat dudek niet komt, ik zelf als feyenoord supporter vind dit jammer,
ik begrijp alle punten die hierboven genoemd worden, maar wat mensen vergeten is dat Mulder liever vertrekt bij feyenooord, als die jongen een aanbod krijgt vertrekt hij want eerste keeper wordt hij niet.
Van Dijk gaat met pensioen dus dan houden we alleen Darley over.
Ik ben zelf ook een voorstander van de jonkies een kans geven, maar we moeten wel zorgen dat we 2 keepers hebben op het einde van het seizoen. Dudek kan zeker 2 a 3 seizoen als eerste keeper functioneren en darley kan veel van hem leren.

Ik hoop dat het toch doorgaat, mulder voor klein bedrag laten gaan en dudek transfer vrij halen
en hopen dat hij voor laag salaris naar roteerdam wilt komen.

Vervanger Makaay kunnen we ook wel gebruiken, maar zie liever Casteinos (weet ff niet hoe je het precies schrijft) daar staan als bijvoorbeeld Schaken... Ook Dost kan wat zijn, maar weet niet of hij er klaar voor is en kost toch een miljoen

11 maart 2010 om 13:47
#106

Als tweede of derde keeper zou de komst van Dudek te begrijpen zijn, maar niet als eerste doelman. Bovendien zou hij in de rol van reservekeeper te duur zijn. Voor de komende jaren zullen we Feyenoord toch moeten plaatsen in de schaduw van de top. Dat is niet erg, maar gewoon realiteit. Met een goede trainer als Been aan het roer heeft Feyenoord een bijzonder talentvolle selectie. Wanneer Mario Been de ruimte krijgt en erin slaagt om deze groep bij elkaar te houden, automatismen in de slijpen en de komende jaren werkt aan een geoliede machine, staat Feyenoord er prachtig op om over een paar jaar met een ingespeeld, relatief jong team hoge ogen te gooien in de titelstrijd. Laat Feyenoord in dat licht dan afzien van het aantrekken van dure oude rotten. Ook voor de sluitpost, waar ze in Darley en Mulder bijzonder talentvolle jongens hebben. Met hen, almede De Vrij, Schenkenveld, Leerdam, Vlaar, Biseswar, Wijnaldum, Fer, Castaignos, El Ahmadi en wellicht nog uitgeleende talenten als Erasmus, Pedro en Janota zou Been een heel behoorlijk team op de been kunnen brengen om over een aantal jaren hoge ogen te gooien in de titelstrijd. Wat mist is een uitgekookte (jonge) spits die er 15 tot 20 voor je intrapt. In mijn ogen is dat niet Bas Dost, maar moet gezocht worden naar een (buitenlands) alternatief, uiteraard in overeenstemming met de financiele situatie.

11 maart 2010 om 13:51
#107

Darley erin en de komende 20 jaar laten keepen!!

11 maart 2010 om 13:55
#109

Van Dijk vervangen voor Dudek. Kunt niet zeggen dat dat geen verjonging is!

11 maart 2010 om 14:02
#110

als je nu al weet dat je tot de nieuwe kuip in 2018 geen geld hebt, waarom geef je dan de jeugd geen kans? sterker nog: dan heb je in binnen enkele jaren een ingespeeld team....alleen moet je nu ff doorbijten

11 maart 2010 om 14:11
#111

Toen ik de kop las vanmorgen dacht ik serieus dat die dan zou komen als keeperstrainer ofzo. Je gaat zo'n oude keeper toch niet meer aantrekken. Ik weet dat Van Dijk nog ouder is, maar die is destijds niet als eerste keeper gehaald. En je gaat Dudek niet als tweede keeper halen. Zoek dan een jonge keeper ergens anders. Of in ieder geval één die achter in de twintig is

11 maart 2010 om 14:14
#112

De NOS is weer lekker bezig. Eerst melden dat Wanderson komt en nu weer Dudek. Net als er in het verleden berichten kwamen dat Feyenoord Tymoschuk(?) en Koller binnen zouden halen volgens de bronnen van de Nos. Misschien dat ze zich daar maar beter met hun eigen clubbie bezig moeten houden.

Aangepast op Donderdag, 11 maart om 14:14 door DowntoEarth.

11 maart 2010 om 15:03
#117

en je vergeet de berichten over Schaken en Dost

Natuurlijk moet feyenoord het van de jonkies hebben, maar hou er wel rekening mee dat er ook gaan vertrekken, als feyenoord een bod kwijt op wijnaldum, biseswar of fer dan hebben ze geen keus gezien de schulkdenlast hun te laten gaan.

Wat maakt het uit dat dudek al een oudere rot is, we mogen ook niet klagen over van dijk, die op 41 jarige leeftijd dit seizoen het aardig goed doet!
En als mulder wilt vertrekken hebben we gewoon een keeper nodig

11 maart 2010 om 14:35
#113

Ik heb ook mijn bronnen en dit spreken het bericht van sportweek weer tegen. Waarom zou Dudek het zelf aangeven als het niet waar is. Bovendien is hij al enkele malen in Rotterdam gesignaleerd.

11 maart 2010 om 14:41
#114

dudek kon vorig seizoen al bij feyenoord tekenen maar wilde toen liever nog wat zakken vullen op de bank bij real dus wat nou goeie keeper met een feyenoordhart gewoon opzouten met deze harry.we hebben zelf een a twee goede keepers met met heel veel talent,laat daarom dan ook de laatste 7 wedstrijden darley zijn ervaring en zelfvertouwen opdoen dan kan feyenoord het komende seizoen daar de vruchten van gaan plukken want deze jonge doelman moet speelminuten kunnen maken om zekerder en beter te kunnen worden.door ouwe dudek te gaan halen stopt alles bij deze jonge talenten.

11 maart 2010 om 14:56
#115

Lijkt zo langzamerhand wel een duur betaalde bejaardentehuis te worden Feyenoord. Geef de jeugd de kans, zoals boven staat vermeld hebben twee talenten, laat Darley het seizoen uit keepen, geef hem veel speelminuten, feyenoord kan de play offs niet meer missen, het gat is al groot genoeg met de onderste onder hun en Ajax kunnen ze ook al niet meer inhalen. Zal wel een prijskaartje aan hangen aan dudek, niet transfer maar wel salaris.

Zou zeggen ga voor de jeugd en bespaar het geld voor andere spelers die feyenoord in de breedte sterker maken.

11 maart 2010 om 15:02
#116

Ligt het nu aan mij, of is er de laatste paar jaar een revolutie aan de gang qua keepers?
Ik krijg namelijk het idee dat keepers de laatste paar jaar steeds langer door gaan op oudere leeftijd, eerst was het zo dat je met 36 wel aan het einde van je latijn zat als keeper maar de laatste paar jaar merk ik dat ze langer door gaan, timmer van dijk van der sar dudek. zie ik dat nu goed of heb ik dat volledig mis?

overigens zou het wel een goede keus van feyenoord zijn heeft veel ervaring, kan nog een jaar of 3/4 mee. Dus hij kan zijn ervaring delen met de jonkies en over 3 jaar zijn de jonkies op een leeftijd dat ze oud en ervaren genoeg zijn om de stap te maken. iets wat je met van dijk toch net niet hebt

11 maart 2010 om 15:06
#118

Lijkt me ook de enige verstandige beslissing.
Met Darley en Mulder is er al jong talent aanwezig.
Waarom de ontwikkeling hiervan blokkeren door Dudek in de goal te zetten.

Dit zou weer dom zijn gezien de huidige financiële situatie.
Behalve dat Dudek een ongetwijfeld redelijk riant salaris zal opstrijken zullen Darley e/o Mulder zich minder snel ontwikkelen en dus minder waard worden.
Ervaring is al ruimschoots aanwezig met Lodewijks als keeperstrainer!

11 maart 2010 om 15:18
#119

Iedereen roept dat we 2 goede jongen keepers hebben en het hierbij moeten laten...

Maar ik ben het hier absoluut niet mee eens:

Darley vind ik iemand die zich goed kan ontwikkelen, maar nog niet klaar voor 1-ste keeper, hij vangt ballen idd met een stuit en dit kan hem nog eens duur komen te staan, daarnaast liep hij snel blesure op na eerste wedstrijden en nu krijg ie rood terwijl hij weer een kans krijgt, kortom deze jongen heeft nog veel te leren.

Mulder vind ik helemaal niets, de keren dat ik hem heb zien keepen heeft hij zijn doel niet schoon gehouden, daarnaast wilt hij zelf graag naar een andere club toe, dus wat heb je dan aan hem?

Een ervaren keeper die dus nog een paar jaar mee kan en darley kan helpen, kunnen we dus wel gebruiken

11 maart 2010 om 15:40
#121

Dus moet darley weg, 5 ton salaris op de bank hebben we nu wel genoeg gehad
Darley z'n contract zal trouwens ook niet meer zo lang duren schat 2 jaar

11 maart 2010 om 15:30
#120

Dudek is een goede keeper en ik hoop dat hij komt maar zo krijgen Mulder en Darley nooit een kans

11 maart 2010 om 15:50
#123

Dudek zou Mulder en Darley kunnen begeleiden om fantastische keepers te worden.
Maar er is nu eenmaal een geldtekort in Rotterdam dus ik zou die paar centen die er zijn liever in een goede jonge spits steken dan in een keeper terwijl er al 4 redelijk goede keepers in Rotterdam rondlopen. Velthuizen hebben we zeker niet nodig.

11 maart 2010 om 16:33
#124

yep, vind ik ook. Wanderson halen die het leeftijdsgat tussen makaay en castaignos opvult lijkt me meer prioriteit te hebben. En zou dudek niet liever bij real op de bank zitten dan in rotterdam?

11 maart 2010 om 17:14
#125

Goed dat ze 'm niet halen. Volgend jaar lekker Darley het volste vertrouwen geven en hem niet aan de kant zetten na een blunder, dan heb je een heel groot talent in de goal.

11 maart 2010 om 18:50
#126

Kom maar naar Rotterdam Dudek! (L)

12 maart 2010 om 12:57
#127

Dudek heeft zelf ooit aangegeven zijn loopbaan bij Feyenoord te willen afsluiten. Ik denk dat Dudek er geen moeite mee zou hebben om twee keeper te worden, want ook hij weet dat hij niet het eeuwige leven heeft en dat Darley de toekomst is. Ten opzichte van van Dijk is Dudek een verjonging en hij neemt natuurlijk de nodige internationale ervaring mee naar Feyenoord en in tegenstelling van van Dijk kan hij de jonkies daarbij helpen.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

  • Ze werden geconfronteerd met weerstand. Maar de Armada zal niet ophouden. Show no mercy. Who will Write the Future? Lees verder
  • Tips van Gerard Pique om de baas in de verdediging te zijn. Lees verder
  • Bloed, Zweet en Oranje Lees verder
  • Tips van Rafael van der Vaart om op het middenveld te domineren. Lees verder
  • Robinho, Maicon, Luis Fabiano & Nilmar praten over het spelen in het Braziliaanse elftal. Lees verder

Feyenoord

Vorm Pos. Team Punten
winst
gelijk
laatste 6
winst
gelijk
laatste 6

Shop

Feyenoord Rotterdam
Bestel NU
Nu € 41.95

Voetbalreizen

Voetbalreizen Real Madrid

Interview met Gianni Zuiverloon

"Ik geloof niet dat ze me zijn vergeten. Nadat wij in 2009 degradeerden, waren er een aantal Engelse clubs uit de Premier League die interesse hadden, maar dat is uiteindelijk allemaal afgeketst. Ik wilde niet terug naar de Eredivisie, zodat ik dan maar op het hoogste niveau zou blijven spelen. Dat zag ik als een vlucht." Lees verder

Pagina gegenereerd in 0.4375 seconden.