Sir Alex Ferguson zag Michael Owen noodgedwongen een streep zetten door het restant van het seizoen, maar heeft de vervanger voor Boy Wonder al bijna klaarstaan. Federico Macheda zit in de laatste fase van zijn revalidatie en wordt binnen twee weken terug verwacht. De Italiaan staat sinds december buitenspel met een kuitblessure.

De achttienjarige Macheda speelde dit seizoen pas vijf wedstrijden, maar nu Owen het restant van het seizoen mist liggen er kansen voor de aanvaller. Ferguson heeft momenteel nog maar drie spitsen tot zijn beschikking: Wayne Rooney, Dimitar Berbatov en de nog nauwelijks geteste Mame Biram Diouf. Danny Welbeck werd onlangs nog verhuurd aan Preston North End.
Ferguson kan Macheda, die vorig seizoen nog opviel door twee belangrijke doelpunten (waaronder één in blessuretijd tegen Aston Villa), zodoende goed gebruiken. “Hij is deze week begonnen met een lichte training”, gaf de trainer van United aan. “Hij is lang geblesseerd geweest, wat vervelend is omdat het zo’n groot talent is. Maar hij zou in twee weken terug moeten zijn.”
Meer nieuws
- Rabotnicki vreest voor straf na racistische liederen supporters
- Ronaldinho drie jaar langer bij Milan: ‘Er zullen geen problemen zijn’
- Update: Lindenbergh zet loopbaan voort bij FC Volendam
- FC Den Bosch moet boeten voor te laat ingediende veiligheidsverklaring
- Jol bevestigt: El Hamdaoui tekent alsnog bij Ajax
Clubnieuws
- Training Manchester United in Mexico trekt tienduizend toeschouwers
- Macheda vol vertrouwen: ‘Dit kan wel eens mijn jaar gaan worden’
- Ferguson: 'Macheda de beste in één-op-één met wie ik ooit gewerkt heb'
- Ferguson steunt bekritiseerde familie Glazer: 'Kritiek is oneerlijk'
- Ferguson: 'Zolang mijn gezondheid me niet in de steek laat, wil ik blijven'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
-
Ze werden geconfronteerd met weerstand. Maar de Armada zal niet ophouden. Show no mercy. Who will Write the Future? Lees verder

-
Robinho, Maicon, Luis Fabiano & Nilmar praten over het spelen in het Braziliaanse elftal. Lees verder

Wired for speed
Lees verder.










hij zegt toch ''en ook het liefst Krasic."
Groot talent deze Macheda.
Ik zag destijds zijn doelpunt tegen Aston Villa in de blessuretijd, deze was echt van grote klasse.
De manier waarop hij van de verdediger wegdraait en hem in de verre hoek krult is echt om je vingers bij af te likken en dat ook nog eens onder grote druk.
Maar 5 seconden daarvoor liet hij een bal die simpel aan te nemen was van zijn voet springen. Hij had toen geluk dat Man Utd nog in balbezit bleef.
Het doelpunt was inderdaad echt geweldig en pure klassen en het talent bezit deze jongen zeker, maar hij moet nog heel veel leren. Hij zal in mijn ogen ongetwijfeld slagen in de voetbalwereld, maar ik vraag me af of dit bij Man Utd is. Ik zie hem eerder tegen een doorbraak aanhangen 2 a 3 seizoenen en vervolgens naar een club als Napoli gaan en daar furore maken. Zo'n beetje als Rossi dus.
De tijd zal het leren... Hij heeft in ieder geval nog de kans om weer een doelpunt te maken die in de race om het kampioenschap erg beslissend kan zijn.
Dat was ook van grote klasse, maar dat geeft natuurlijk geen enkele garantie wat betreft zijn toekomst bij Manchester United.
Een momentje bepaald niet of je goed genoeg bent voor Manchester United.
Ja het is een talent maar nu moet hij die beloofte nog maar waar zien te maken, Wat ze voor Dimitar Berbatov hebben betaald kan ik ook niet bij want tot nu toe maakt hij zijn belofte nog niet waar. Vind het een beetje een miskoop
Van Owen wist ik niet eens, wat is daarmee gebeurd heeft die nou weer een grote blessure? Mooi voor Man Utd. dat deze man weer terug komt want Diouf vind ik ook niet heel sterk spelen als die invalt. Berbatov vind ik daarentegen wel goed maar is geen pure afmaker, meer een soort tweede spits want hij is echt enorm sterk aan de bal. Hij past daardoor ook niet echt bij Man Utd.
Owen is voor de rest van het seizoen out met een hamstringblessure die hij opliep in de League Cup Final twee weken geleden.