Phil Brown gaat er van uit dat hij ook volgend seizoen kan beschikken over George Boateng. De Nederlandse middenvelder beschikt over een aflopend contract, maar volgens zijn coach is een verlenging van de verbintenis aanstaande. “Als hij zo blijft spelen zoals hij nu doet, zorgen de fans er wel voor dat hij blijft”, zei Brown.

De coach en speler zijn weer helemaal gelukkig met elkaar, nadat Brown Boateng enkele weken buiten de basiself had gelaten. “Ik was niet tevreden over hem en heb veel gesprekken met hem gevoerd, die niet altijd fijn waren”, verklapte Brown. “We zijn in ieder geval altijd eerlijk tegen elkaar geweest en ik heb het gevoel dat George dat respecteert.”
“Ik heb één van mijn meest invloedrijke spelers buiten de basis gehouden”, vervolgde de trainer. “Gelukkig is George blijven knokken en nu is hij heel belangrijk voor ons. Ik hoop dat hij op deze voet verdergaat, want dan is het voor mij niet lastig om hem op te stellen.” Boateng was afgelopen weekend nog trefzeker tegen Manchester City (2-1).
De 34-jarige middenvelder is bezig aan zijn tweede seizoen bij Hull, dat hem in de zomer van 2008 overnam van Middlesbrough. Boateng kwam in zijn eerste seizoen bij The Tigers tot 23 competitiewedstrijden en dit voetbaljaar staat de teller tot dusver op zeventien duels. Zijn doelpunt tegen Manchester City van afgelopen weekend was zijn eerste competitietreffer in dienst van Hull.
Meer nieuws
- Bilic: ‘Tegen Letland zijn we alleen geïnteresseerd in de zege’
- ‘Met het vertrek van Ibrahimovic besparen we zestig miljoen euro’
- FIFA rondt inspectie in Spanje en Portugal met goed gevolg af
- ‘Ik besef dat een landstitel lastig gaat worden voor Liverpool’
- Live meepraten in de EK-kwalificatie: Jong Spanje - Jong Oranje
Clubnieuws
- Arsenal-spits Simpson wijkt uit naar Hull City en tekent voor drie jaar
- Sloveens aanvoerder Koren gaat Hull City bijstaan in jacht op promotie
- Bostock tekent nieuw contract bij Tottenham en vertrekt naar Hull City
- Myhill gaat bij promovendus WBA concurrentie aan met Carson
- Bullard bereikt geen akkoord met Celtic en stelt Hull City teleur
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Donderdag 2 septemberManchester City maakte 24 miljoen euro verlies op Robinho, maar in de Eastlands ziet men dat anders. Lees verder
'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa'
"AZ is momenteel geen topclub, maar we hebben wel de ambitie om op de lange termijn weer terug in de top te keren. Er moet nu na het Scheringa-tijdperk anders gedacht gaan worden. Dat brengt een cultuuromslag met zich mee. De club is nu van de club zelf, en niet meer van een eigenaar." Lees verder
Clubexperts
-
Manchester City is nog lang geen topclub
Door jwderuiter (10 reacties) -
Et tu, Edgar?
Door LFCDutchy (66 reacties) -
Verliefd op de bal
Door Bonevacia (36 reacties) -
Feyenoord, het heeft in onze ogen iets magisch
Door DennisdeW (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Achtergronden
- Boymans: 'VVV-Venlo is niet veel zwakker dan afgelopen seizoen' 20
- Stewart: 'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa' 67
- Pieters: 'PSV moet voor niets minder gaan dan het kampioenschap' 106
- Zuiverloon: ‘Terugkeren naar Nederland zag ik als een vlucht’ 26
- 'Spelen voor NAC is een droom, terugkeren naar PSV een ambitie' 29




Hij zou beter terug kunnen komen naar een eredevisie club kan hij hier in Nederland mooit afsluiten. Heelt al een aardige leeftijd denk dat hij Premier League volgend jaar niet meer volhoudt.
Ik ben het totaal niet met je eens. Hij voetbalt nu al zo lang in de Premier League en liet afgelopen weekend nog maar eens zien dat hij nog steeds van waarde kan zijn voor Hull City. Boateng is al aardig op leeftijd maar ik denk dat hij wel een steunpilaar in het elftal is dankzij zijn ervaring.
Als hij naar Feyenoord terug zou gaan ben ik bang dat het een telleurstelling wordt omdat het heel anders voetballen is in Nederland.
Ik deel je mening en hoop dat hij dan natuurlijk bij Feyenoord terecht komt. Kunnen ze zeker goed gebruiken.
lijkt me juist overbodig bij feyenoord. t middenveld is goed bezet en zou alleen maar een extra (hoge) salarispost opleveren
Terug komen naar Feyenoord? Welke bejaarde elftal wil jij zien dan? Ik heb liever de nieuwe aankomende talenten dan steeds oude spelers terug halen die geen toegevoegde waarde meer zijn.
Aangepast op Woensdag, 10 februari om 10:14 door gj200905.
Bejaarde elftal??? ik heb daar helemaal niets op tegen integendeel als je kijkt naar Milan, die doen het geweldig met hun oude lullen elftal.
En als je naar Feyenoord kijkt lijkt Van Dijk wel 20 ipv 41, Brockhorst speelt ook alsof hij 1 v/d jongste is.
Hull City wil dolgraag dat hij bijtekent, als Boateng interesse heeft om naar Feyenoord te komen, dan zie ik ze geen NEE zeggen op zuid.(of hij moet teveel kosten)
P.s. Met andere woorden, ik vind dat Boateng, gezien zijn 34jarige leeftijd, het Feyenoord van nu zeker met zijn ervaring onhoog zou kunnen helpen.
Ga maar lekker met een oude lullen elftal spelen.
Vooral doen, weet je zeker dat feyenoord binnen een paar jaar failliet is.
In nederland moet je het hebben van de talenten die je opleid en vervolgens verkoopt. Doe je dit niet, dan ga je ten onder.
Niet echt een Milan volger dus, gaat nu niet echt lekker daar.
En hoop ook dat hij naar Feyenoord komt, zit je op te wachten als supporters iemand die nog effe 1/2 jaar komt afbouwen (maar niet qua geld). Van Dijk 41 dat kan toch niet meer, die man is zo stijf en stram pure wanhoop. en van Brockhorst tja die was ooit geweldig maar tegen een echte buitenspeler wordt die van alle kanten voorbij gesneld. Leer toch van je fouten en ga verder met de jeugd de echte supporter (niet Nilttn) zullen dat begrijpen er zelfs begrip voor hebben. Dan zal hun geduld echt beloond worden.
Aangepast op Woensdag, 10 februari om 12:11 door zwig.
Zeer fraaie goal maakte hij afgelopen weekend. Vind het toch mooi dat iemand als hij zolang op heel hoog niveau actief blijft. Idem voor iemand als Melchiot. Je hoort er hier amper meer wat over, maar respect voor deze mannen.
100% eens Abe84. Ik hoop hun ook volgend seizoen hier te zien spelen, niet meer in de UK.
Hij blijft beter in engeland als ik het niet mis heb spelen zijn zoontjes daar ook bijde bij man utd?
Nee, één zoontje van Gorré speelt bij Manchester United, niet onverdienstelijk, in de jeugd. Kenji heet hij. Ander zoontje is bij Manchester United opgestapt. Bleek voetbal toch niet zo leuk te vinden.
Boateng hoeft van mij niet terug naar Feyenoord. De bezetting op het middenveld is al uitermate goed bezet. Lekker blijven ballen in de grootste competitie ter wereld George!
Dat was weer even een Beauty van Boateng afgelopen wedstrijd en hij speelde ook nog eens een sterke wedstrijd. Ik zou nog een jaartje bijtekenen als zijn lichaam dat nog aankan.