Ghana roept Boateng verlaat op, Getafe weigert speler te laten gaan
De bondscoach van Ghana, Milovan Rajevac, heeft een nul op het rekest gekregen van Getafe. Het Afrikaanse land bereidt zich momenteel voor op de Africa Cup in Angola, en heeft al heel wat spelers geblesseerd af zien raken. De in eerste instantie gepasseerde Derek Boateng mocht zich daarom alsnog melden, maar volgens zijn Spaanse werkgever is het verzoek te laat binnen gekomen.
De voorbije dagen moesten Stephen Appiah, Laryea Kingston en John Paintsil allemaal geblesseerd het trainingskamp verlaten, terwijl Sulley Muntary om disciplinaire redenen in den beginnen al niet tot de groep behoorde. Het selecteren van middenvelder Boateng zou de zorgen van Rajevac flink verlichten.
Volgens Getafe dient de nationale bond voor een groot toernooi echter veertien dagen van tevoren de club te verwittigen over de selectie van één van haar spelers. Vooralsnog is niet duidelijk of Boateng nu wel of niet af kan reizen naar Ghana. De komende dagen zullen de bond en de club het probleem gezamenlijk proberen uit te praten.
Meer nieuws
Clubnieuws
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
-
Ze werden geconfronteerd met weerstand. Maar de Armada zal niet ophouden. Show no mercy. Who will Write the Future? Lees verder

-
Robinho, Maicon, Luis Fabiano & Nilmar praten over het spelen in het Braziliaanse elftal. Lees verder

In de wandelgangen
Vrijdag 30 juliInternazionale houdt steeds ernstiger rekening met een vertrek van Mario Balotelli. Lees verder
Interview met Gianni Zuiverloon
"Ik geloof niet dat ze me zijn vergeten. Nadat wij in 2009 degradeerden, waren er een aantal Engelse clubs uit de Premier League die interesse hadden, maar dat is uiteindelijk allemaal afgeketst. Ik wilde niet terug naar de Eredivisie, zodat ik dan maar op het hoogste niveau zou blijven spelen. Dat zag ik als een vlucht." Lees verder
Clubexperts
-
Feyenoord herrijst als een feniks uit zijn as
Door DennisdeW (4 reacties) -
'Een droom voor elke Europese Turk'
Door ForzaFener (55 reacties) -
In het zwart en met toekomstperspectief!
Door JBullets (24 reacties) -
Vertrek Jol biedt Ajax alle ruimte
Door Ajax23VDV (50 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Achtergronden
- Zuiverloon: ‘Terugkeren naar Nederland zag ik als een vlucht’ 24
- 'Spelen voor NAC is een droom, terugkeren naar PSV een ambitie' 26
- VZ Profiel - Tottenham Hotspur bouwt op Harry Houdini 9
- VZ Profiel - Elf spelers die in Zuid-Afrika zijn opgevallen 67
- VZ Profiel - Op zoek naar een nieuwe linksback voor Oranje 66







Get your facts straight voordat je een reactie plaatst."
ik vind het maar raar, ik zou het juist doen als ik getafe was, dan kan hij gelijk ervaringen opdpen
Hij kan wel ervaring opdoen, maar tegelijkertijd ook geblesseerd raken en hij kan niet spelen voor zijn club. Ik kan clubs wel begrijpen als ze hun spelers niet willen laten afreizen, maar ik vindt dat de spelers het zelf mogen bepalen.
Je hebt gelijk, kijk maar naar Robin van Persie. Speelde voor een onbenullige oefenwedstrijd en raakte zwaar geblesseerd. geen wonder dat Wenger geld wou.
Maar met Robin van Persie dat was een Oefenwedstrijd,
Voor de Afrikanen is dit net als voor ons het Ek.
Ik vind dat bij oefenwedstrijden de clubs met de speler moeten gaan praten.
Maar bij zoiets al de Africa Cup moet je ze gewoon laten gaan.
Dat is mijn mening tenminste.
Het verschil tussen ek en afrika cup is, dat een ek buiten het seizoen om valt. De Afrika cup valt midden in de competitie.
Als dan op het laatste moment een speler opgeroepen wordt kan dit veel problemen geven. Als je 2 weken van te voren weet dat je een speler kwijt bent kun je bijvorobeeld al een vervanger halen. Nu moet Getafe daar op het laatste moment nog naar op zoek.
@ahmedhossam
Dat komt omdat er afrikanen in europa spelen in de afrikaanse landen is dit buiten de competitie om, of de competitie wordt daar stil gelegd.
(zwaar) geblesseerd raken kan je ook tijdens een training bij je club, dat is dus onzin.
Ik zou zo'n speler laten gaan, dat moet toch een unieke ervaring zijn?
Wanneer begint de Africa Cup eigenlijk?
Ze zullen 'm wel af moeten staan...
dat hoeft niet hoor als ze hem nodig hebben dan houden ze hem toch gewoon ze kunnen hem niet dwingen
"het Afrikaanse land bereidt zich momenteel voor op de Africa Cup in Angola,"
"vooralsnog is niet duidelijk of Boateng nu wel of niet af kan reizen naar Ghana."
@VZ Moet hij niet gewoon naar Angola afreizen in plaats van Ghana als de hele selectie daar toch al is?
Ghana heeft hem nodig zoals je al ziet hebben ze veel spelers die geblesseerd zijn. Eigenlijk moet Getafe hier rekening mee houden het is een groot toernooi. En Ghana is een van favorieten,we kunnen nu echt geen club hebben die ons tegen gaat werken ze moeten hem gewoon laten gaan en niet zo moeilijk gaan doen. Getafe heeft heus wel vervangers voor Derek Boateng.