Glenn Verbauwhede zegt dat er geen opzet in het spel was bij de clash tussen Standard-middenvelder Axel Witsel en hem, eerder deze week. In de bekerwedstrijd tussen Kortrijk en Standard trapte de doelman Witsel in het gezicht, maar in Het Laatste Nieuws houdt Verbauwhede vol dat er sprake was van een ongelukkige overtreding.
De botsing tussen de keeper en middenvelder vond plaats in de slotfase van de wedstrijd. Glenn Verbauwhede kwam nogal wild uit en raakte met zijn schoen vol het gezicht van Witsel, die zeven hechtingen kreeg. De inzetbaarheid van Witsel in de komende duels loopt in principe geen gevaar, maar de overtreding zorgde toch voor veel ophef in België.
Witsel zelf kwam eerder dit seizoen namelijk in opspraak na een zware charge op het been van Marcin Wasilewski. De verdediger van Anderlecht liep een beenbreuk op en komt dit seizoen niet meer in actie. Verbauwhede verontschuldigt zich voor de charge van deze week. "Maar de beelden tonen duidelijk aan dat ik geen enkel opzet heb om hem te blesseren.”
“Hierbij wens ik me nogmaals te verontschuldigen", aldus de keeper. "Ik weet dat we over enkele weken weer naar Luik moeten, maar ik kan iedereen nu al vertellen dat ik die avond dubbel gemotiveerd zal zijn", besluit hij. Standard reageerde eerder deze week al boos. "Verbauwhede knalde met opzet en zonder zich in te houden op Witsel. Hij had een neusbreuk of een zwaar oogletsel kunnen oplopen”, zei de club in een verklaring.
Meer nieuws
- Carvalho beschouwt Nani als sleutelspeler na wegvallen Ronaldo
- Bilic: ‘Tegen Letland zijn we alleen geïnteresseerd in de zege’
- ‘Met het vertrek van Ibrahimovic besparen we zestig miljoen euro’
- FIFA rondt inspectie in Spanje en Portugal met goed gevolg af
- ‘Ik besef dat een landstitel lastig gaat worden voor Liverpool’
Gerelateerde berichten
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Donderdag 2 septemberManchester City maakte 24 miljoen euro verlies op Robinho, maar in de Eastlands ziet men dat anders. Lees verder
'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa'
"AZ is momenteel geen topclub, maar we hebben wel de ambitie om op de lange termijn weer terug in de top te keren. Er moet nu na het Scheringa-tijdperk anders gedacht gaan worden. Dat brengt een cultuuromslag met zich mee. De club is nu van de club zelf, en niet meer van een eigenaar." Lees verder
Clubexperts
-
Manchester City is nog lang geen topclub
Door jwderuiter (10 reacties) -
Et tu, Edgar?
Door LFCDutchy (66 reacties) -
Verliefd op de bal
Door Bonevacia (36 reacties) -
Feyenoord, het heeft in onze ogen iets magisch
Door DennisdeW (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Achtergronden
- Boymans: 'VVV-Venlo is niet veel zwakker dan afgelopen seizoen' 20
- Stewart: 'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa' 67
- Pieters: 'PSV moet voor niets minder gaan dan het kampioenschap' 106
- Zuiverloon: ‘Terugkeren naar Nederland zag ik als een vlucht’ 26
- 'Spelen voor NAC is een droom, terugkeren naar PSV een ambitie' 29





Ik weet niet wat ik erover moet zeggen. Aan de ene kant lijkt het opzet aan de andere kant weer niet. Omdat hij eerst naar beneden zat te kijken en toen hij op hem stapte keek hij naar de bal. Ik weet het echt niet!
Anders zet het beeld eens stil op 38 sec.... kijk dan waar die keeper naar kijkt.... en de bal is ver weg hoor...
Ik zou zeggen keeper zelfde straf geven als witzel heeft gehad... Mij lijkt een gebroken been even erg als 7 hechtingen in het gezicht...
Gebroken been groeit weer aan elkaar, 7 hechtingen is voor het leven getekend.
ik snap ook niet dat iedereen zo'n ophef maakt over die ene overtreding van witzel, kijk bv naar de vriendschappelijke interland (nederland japan) waar bv nichel de jong 2 benen vooruit in komt. Nichel de jong heeft geluk dat die andere gast niks breekt maar had hetzelfde kunnen gebeuren... en witzel is toch ook gestraft...
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 15:06 door gabry1.
je heb helemaal gelijk, maar ik denk dat op het moment dat de keeper hem raaktte dat hij dat niet expres deed.
eerst trapt hij heel wild vooruit (op dat moment denk ik dat hij Witsel wil raken) maar hij raakt niks en land gewoon op de grond (en tijdens het landen raakt hij Witsel). ik denk dat hij het niet expres doet, maar dat hij wel de intensie had om het te doen.
ik weet het niet zeker maar volgens mij raakt hij hem niet eens, maar alsnog hij kwam hard in.
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 13:01 door viturko.
Hij raakte hem wel degelijk. Witsel heeft na de wedstrijd 7 hechtingen in de buurt van zijn oog gekregen en het bloedde wel degelijk hard.. Het had véél erger kunnen aflopen.. Ik vond het maar een irritant ventje die keeper maar opzettelijk denk ik niet dat het was, al had hij zich wel iets of wat mogen inhouden bij het uitkomen..
Hij komt idd wild in (de keeper) maar laten we niet vergeten dat de speler half op de grond ligt wanneer die geraakt wordt. Als je was blijven staan, was er waarschijnlijk niets aan de hand geweest.
Door met je hoofd naar beneden te gaan, loop je met voetbal nu eenmaal een bepaald risico.
Die 7 hechtingen zijn zomaar verzonnen.. Denk na voor je iets zegt aub
Hij raakt hem bij het neerkomen, niet met die belachelijke karatetrap. Of hij het bewust doet om iemand zo te raken is de vraag, maar als je zo'n actie inzet dan zul je dat toch met het besef moeten doen dat je iemand lelijk kan raken en blesseren.
Lol, de keerper geeft zelf toe dat hij hem (ongelukkig) raakte en dan denk jij dat hij hem niet raakte.
De keeper kijkt eerst naar beneden en niet naar de bal, dus hij ziet hem eerst liggen...is dus zwaar te laat en kijk vervolgens dan pas naar de bal. Opzet in mijn optiek...ja..., maar ik denk niet bewust om hem een blessure te geven.
De keeper kan hier weinig aan doen denk ik. Hij springt in de lucht en kijkt op het moment van landen de andere kant op. Geen opzet als je het mij vraagt. Vind het niet erg dat juist Witsel dit moet overkomen.
Dan vond je het zeker ook niet erg toen Witsel Wasilewski blesseerde? Immers, Wasilewski is met grote voorsprong de vuilste spelers van de Belgische competitie. Zotte tackles, ellebogen,...
Vuilste speler ????? Hij heeft nooit iemand geblesseerd ... hij ging er fors in, soms wa erover maar zoals gezegd, nooit iemand geblesseerd !
Dat kan Witsel dus al niet meer zeggen ... vuil is niet gelijk aan venijn ... Witsel is venijn
Ik vind het ook complete onzin. Het is heel erg wat Wasyl is overkomen maar dit is toch echt wel een speler die niemand mist op de Belgische velden, met alle respect.. Zowel hetgene wat Witsel of Wasyl zijn overkomen wens je niemand toe!
@ Tikke: dus omdat hij nog nooit niemand geblesseerd heeft is het geen vuile speler?
. Iedereen die de Belgische competitie volgt weet en beseft dat Wasilewski de vuilste speler is op het veld. Ik denk zelf dat hij een recordaantal gele kaarten heeft. Witsel in tegenstelling heeft op uitzondering van 1 situatie nog nooit een rode kaart ontvangen in heel zijn leven. Je kan Witsel dus moeilijk een vuile speler noemen. Trouwens, meestal is de grens tussen een gewone fout en een blessure heel dun. Voor hetzelfde geld had Wasilewski geen blessure. Beetje verkeerd he om iemand te beoordelen op 1 situatie.
Voor mij is het simpel, ik wens niemand zoiets toe maar het klinkt mega naïef om het Witsel wel te gunnen en Wasilewski niet, niettegenstaande dat die laatste overduidelijk de vuilste en grofste speler is van de Belgische competitie.
Wasyl is in geen geval de vuilste speler in onze competitie. Nfor, De Camargo en vroeger Fellaini zijn nog veel ergere spelers dan Wasyl. Dat jij Wasyl de vuilste speler van België noemt is waarschijnlijk omdat je supporter van Club Brugge bent. Wasilewski heeft nog nooit een speler van het veld getrapt of geblesseerd. Wasilewski heeft ook nog maar 1 keer rood gepakt (tegen Bate Borisov) dus jouw argument slaat op niks.
@ Piledriver: beetje realisme mag wel. De Camargo pakte vorig seizoen 2 gele kaarten in 27 wedstrijden en het jaar voordien 3 gele kaarten in 31 wedstrijden. Fellaini pakte 10 gele kaarten in 31 wedstrijden als verdedigende middenvelder, een positie waar je de meeste kaarten pakt. Wasilewski pakte vorig jaar 11 gele kaarten en 1 rode kaart in 28 wedstrijden op een positie waar er over het algemeen niet veel gele kaarten wordt uitgedeeld. Het jaar voordien pakte hij 19 gele kaarten en 1 rode kaart in 40 wedstrijden!! Lijkt me overduidelijk dat Wasilewski de vuilste speler is. En dan praat ik nog niet over al die verborgen ellebogen en de fouten die niet bestraft geweest zijn. Moet maar eens kijken naar de Belgische media, iedereen was voor het ongeluk eens dat Wasilewski de vuilste speler is en statistieken bewijzen dat ook. Zelf de trainer zei meermaals dat Wasilewski zich moest intomen en iets moest doen aan zijn kort lontje.
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 14:18 door Sperwer.
Waarom zou niemand die missen dan?
Zou volgens jouw redenering Witsel dan nog veel minder gemist worden, aangezien die (als middenvelder) vorig jaar minder scoorde dan Wasilewski?
Dus jij vind dat hij heeft gekregen wat hij verdiende omdat hijzelf redelijk grof speelt?
Dit kun je niet menen natuurlijk want er is nooit een reden om iemand te blesseren.
En graag je reactie onderbouwen want je kunt iedereen wel een vuile speler noemen.
Belachelijk dat je het nog eens probeert goed te praten.
Je hebt een voorbeeldfunctie hier maar laat zien dat jullie ook niet rieel zijn.
Helemaal gelijk heb je !!! VZ is ook niet rieël dat bewijst deze moderator. Totale zinloze argumenten met gele kaarten en dan iemand vuil noemen. Suarez krijgt ook vaak geel is dat een vuile speler ??? Granqvist heeft er nu ook al 6 in dit seizoen ook vuil ?
De keeper lijkt dit niet expres te doen alleen als je zo uitkomt ..... Doen ze ook in België aan straffen na de wedstrijd door middel van video beelden ? ( wat niet tijdens wedstrijd gebruikt wordt voor buitenspel of andere dingen Fifa ??? )
Ziet er op deze beelden niet heel ernstig uit ,het verbaasd mij dan ook dat hij toch zo geblesseerd is geraakt. Volgens mij is er zoiezo geen opzet in het spel want hij kijkt als hij neer komt niet omlaag.
en niemand verdiend dit hoor ook witsel niet!
Dan kan het wel zonder opzet zijn dat hij hem raakte maar kijk is hoe idioot hij inkomt, schandalig!
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 13:17 door Juandissimo.
Hij zal het heus niet met opzet gedaan hebben,
maar een normale keeper komt toch nooit zo uit? lijk wel circus wat hij doet? of heb ik het mis.
Volgens mij geen opzet, hij kijkt eerst naar beneden denkt dat ie er dik overheen springt volgt de bal en dan raakt zijn ene voet echt net aan Witsel, met je noppen kan dit lelijke wonden veroorzaken en daardoor de hechtingen...
Overigens gun ik dit Witsel niet, want dit verdiend helemaal niemand. Maarja toen ik hem zag spartelen dacht ik wel even; nou dit doet niet zoveel pijn als dat wat Wasilewski had..
De reactie van de mensen van luik stoort mij des te meer. als hij.... dan... Is het grote verwijt dat uit luik te horen is. Een club die een speler in de gelederen heeft die dit seizoen iemand voor goed van een voetbal veld heeft geschopt. Moet zich wat mij betreft wat terug houdender op stellen richting andere clubs in de media als het gaat om grof spel en zeker als het een overtreding op Witsel gaat. Je moet je plaats weten op zo'n moment
Verder had ik na het lezen van het artikel een heel ander beeld gevormd over de overtreding dan dat er in werkelijkheid is gebeurd. Dat hij zich vol op witsel had gestort knieen en vuisten vooruit, (alá Tonny Schumacher) iets wat ik niet in de beelden terug zie. Ja de keeper komt veelste wild te laat ook vooral uit en het lijkt ook echt helemaal nergens op maar in eerste instantie mist hij witsel kompleet dus waar is die knal? bij zijn landing weet hij al of niet bewust nog net het hoofd van witsel te schampen met een nop van zijn schoen. er wordt gedaan als of hij vol op het hoofd is gaan staan wat verre van de waarheid is. En inderdaad dat het witsel overkomt zie ik als een magere straf voor wat hij zelf dit seizoen gedaan heeft.
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 13:29 door remvbaal.
Als je het zo zegt van boontje komt voor zijn loontje is het ook terecht dat wasilewski geblesseerd is geraakt. Een smerige speler, veel ellebogen, rode kaarten, gele kaarten. Sorry maar dat kan er bij mij niet in. Witsel heeft naar mijn weten hiervoor nooit een smerige overtreding gemaakt of rood gekregen en dan is hij na 1 aanslag gelijk een smerige speler?? Dat gaat er bij mij niet in hoor. Tuurlijk is het verschrikkelijk voor wasilewski, maar je moet niet gaan doen of hij een heilig boontje is en zoals ik al eerder zei, als jij vindt dat Witsel dit 'verdient" verdient wasilewski dit ook...
On: Heel vervelend voor Witsel en dit gun ik niemand. Het is gewoon klote als een speler geblesseerd raakt, wie dan ook.
als je op mijn post reageerd moet je dit wel goed doen. ik noem nergens witsel een smerige speler. Ik zeg niet dat hij dit verdient heeft. Ik noem het een magere straf voor wat hij zelf dit seizoen gedaan heeft. (what goes around comes around) En doe nu alsjeblieft niet als of Witsel zwaar gewond is geraakt bij die actie, het was gelukkig voor hem alleen maar een snee in zijn hoofd waar een aantal hechtingen in moest. Verder staat in de eerste regel waar ik mij over verbaas, en dat is de reactie van de de club in de media over deze actie. Die vindt ik niet gepast gelet op het recente verleden waarin zei zelf in opspraak zijn gekomen bij een Véél ernstigere overtreding.
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 14:04 door remvbaal.
witsel nog nooit een smerige overtreding gemaakt?
nadat hij de gouden schoen gewonnen had en verscheidene slechte matchen gespeelt
had, maakt hij toch verschillende overbodige overtredingen uit frustratie.
zo ook de match van Belgie tegen Bosnie, waar hij een voor mij even smerige overtreding maakt als tegen Wasilewski. toen kreeg hij een rode kaart, maar een wekenlange schorsing was indertijd ook op zijn plaats gemaakt.(60ste minuut in bosnie- belgie).
Ik heb de beelden nu 10x bekeken maar zie niet zoveel bijzonders eigenlijk. Keeper komt wat wild in maar springt er toch aardig overheen. Wat mij betreft is er geen onderzoek nodig.
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 13:39 door santilana.
Het inkomen wat hij doet ziet er op dit moment wilder uit dan dat het eigenlijk is. De keeper wilt zich juist zo breed mogelijk maken en komt, oké ik geef het toe, wel met een been na voren in. Maar hoeveel keepers zie je dat niet doen?
En als je goed op de beelden let zie je duidelijk dat de keeper richting het goal kijkt voordat hij de speler raakt. Oftewel, ik denk niet dat er opzet in het spel was.
En jammer dat dit zo'n groot item is geworden. Op voetbalvelden gebeuren er nog wel ergere dingen dan dit.
hoe kan je gericht iemands hoofd raken als je omhoog kijkt?? de keeper wil gewoon de bal met een rotschop wegtrappen. hij denk niet na maar witsel was eerder en dat had hij beter niet kunnen doen... ik weet bijna zeker dat dit geen opzet is. hoe kan je dit met opzet doen?? maar hij heeft dan wel de goede gekozen. ja wie de bal kaatst kan hem terugverwachten.
eigenlijk vind ik het wel goed voor witsel want ben nog steedt niet vergeten wat die bij wasilevski deed
Aangepast op Zaterdag, 26 december om 13:55 door c.ronaldo07.
Hij komt een beetje spastisch in maar ik zie hier geen opzet in
omdat het witzel is die geraakt is wordt het allemaal zo opgeblazen.. de media wilt gewoon het idee wekken dat deze doelman het doet om deze jongen terug te pakken.. wat een onzin allemaal dit.. was het jantje geweest die daar zo had liggen spartelen was er lang niet zoveel aandacht aan geschonken.
als je een beetje het voetbal volgt in binnen en buitenland dan zie je elke week wel meer van dit soort wonden.. elleboog koppen tegen elkaar noppen in het gezicht.. tja.. hoort er bijna bij zou ik zeggen.. niet opblazen.. het is toevallig witzel.
Hij kijkt geen moment naar Witsel maar steeds naar de bal als je de slowmotion herhaling bekijkt. Lijkt me dan heel lastig om met opzet op hem te landen.
Het is sowieso erg populair voor keepers om er als een wilde uit te komen!
Van opzet lijkt mij hier geen sprake omdat je ook duidelijk kunt zien dat de keeper de bal volgt op het moment dat hij Witsel raakt!
Dit is alleen één van de weinige keren dat een speler zwaar geblesseerd raakt!
Voorbeelden die ik in NL zie is dat bij hoge ballen elke keeper met z'n knie vooruit de lucht in gaat en ik kan me nog een voorbeeld herinneren dat Castro tegen Calabro vrij onbesuisd een duel aan ging (vvv-roda)..
Keepers zijn wilder dan voorheen en weten dat ze in het 5meter gebied goed beschermd worden, maar het moet niet gekker gaan worden!
Keeper probeert hem zelfs te ontwijken
Ik zeg niet of Verbauwhede dit expres deed of niet. Ik vind het lastig te oordelen aangezien hij weet waar Witsel ligt, maar ook weer de andere kant op kijkt op het moment van raken.
Maar toch wil ik even kwijt dat er zo veel kortzichtige mensen hier op VZ zijn.. Sommige zijn blij dat Witsel dit moet overkomen aangezien hij Wasilewski zo hard geraakt heeft. Tuurlijk, dat was een vreselijke situatie. Maar hij heeft hier al erg van geboet (zeg niet per se genoeg of niet) maar emotioneel is Witsel ook door een hel gegaan en als hij de tijd had kunnen terugdraaien, dan had hij dat zeker gedaan. Maar nu is het dus boontje komt om zn loontje, volgens velen. Maar waar eindigt dit dan? Betekend dit ook dat Verbauwhede een wraakactie mag verwachten van iemand anders? Zo ja, dan betekend dat automatisch ook weer dat deze persoon weer iets mag verwachten.. etc etc.. dit lijkt wel weer de basisschool.. Ik mocht niet op jouw kinderfeestje komen dus jij ook niet op de mijne. Als dat de norm gaat worden, dan eindigt de Belgische Jupiler League dadelijk zonder spelers aangezien iedereen een goede reden had om een ander kapot te trappen..
Denk nou eens na jongens! Zo wordt het er alleen maar erger op..
Hij raakt m amper man.
Die Witsel zelf weet wel wat geraakt worden is of niet? Herder.
Op het moment dat hij Witsel raakt kijkt hij niet meer naar hem. Terwijl hij in de lucht springt kijkt hij wel, maar bij het neerkomen echt niet meer. Ik heb Niets tegen Standard of Witsel, maar de manier waarop Witsel op de grond ligt en gewoon rond zich ligt te schoppen, vind ik een stuk erger dan wat Verbauwhede al dan niet expres gedaan heeft.
Ja inderdaad, ongelooflijk. Witsel krijgt maar een schoen met tatsen tegen zijn gezicht en moet maar 7 hechtingen hebben. Hoe durft hij dan rond te spartelen op de grond net of hij pijn heeft.
Keeper wou Rustu gewoon na doen!
Flauw grapje. Ont: Ik denk niet dat er echt opzet bij is. Hij kijkt niet eens naar Axel tijdens het landen. Kwam echter wel heel erg wild in, maar je ziet dat hij zn benen nog intrekt. Daarna kijkt hij naar de bal en laat hij zn benen gaan om te landen (zonder naar Witsel te kijken).
"en dan praat ik nog niet over al die verborgen ellebogen en de fouten die niet bestraft geweest zijn. Moet maar eens kijken naar de Belgische media, iedereen was voor het ongeluk eens dat Wasilewski de vuilste speler is en statistieken bewijzen dat ook. "
Iedereen moet dan maar is kijken naar mbokani of de camargo ,de vuilste spelers bij uitstek zeker ,de camargo elke wedstrijd deelt hij minstens 2 ellebogen uit en word nooit maar echt nooit bestraft en weet nog op extra time van mbokani 4 of 5 weken na mekaar dat hij er zwaar invliegt en een heel vuile tackel doet , De camargo is zonder zeveren vuilste speler op belgische velden volg hem maar is een wedstrijd dan weet je da ik gelijk heb hoor
Duidelijk per ongeluk. Witsel maakt weer een hoop theater. Ongelovelijk dat die man dit jaar nog mocht spelen en niet strafrechtelijk is vervolgd.
witsel gaat zelf naar beneden dus ongelullkig toeval?
Je hebt de plicht als teamsporter om niet blind bezig te zijn, maar ook je om je teamspelers en tegenstanders te bekommeren. Als je daarom een actie aangaat die doordat jij je niet interesseert voor die zaken dan dien je daarvoor gestraft te worden. Dus OOK als spelers daardoor niet geblesseerd raken. Zaken als die achterlijke tackle van Afellay in de 1e seizoenswedstrijd tegen Vvv, maar de acties van NL tegen Japan (sneijder, de jong ed.) en dit soort zaken net zo erg! Het dient gewoon aangepakt te worden. Schorsen deze mafketel! Volgens de redenatie van velen zou het als het een speler"als Witzel" overkomt minder erg zijn? Dus spelers als Gatusso, Dingsdag, Afellay en Vreeven zouden dan vogelvrij zijn?! onzin! De Intentie geldt, ook een intentie waarbij er bewust wordt gekozen de tegenstanders niet te ontzien van (risico op) letsel.
Witsel moet niet zeuren. Dit soort dingen gebeuren vaker en als het dan toevallig tegen hem gebeurd moet die keeper zwaar worden bestraft? Vreemd. Vind het een vies mannetje die witsel
Als ik hierover moest beslissen waren dit mijn punten.
Hij kijkt geen moment naar Witsel.
Wilt uitkomen voor een keeper is om spelers af te laten schrikken.
Ze gaan beide voor die bal
Natuurlijk had Witsel ook zelf al kunnen uitkijken teminste ik ga liever niet in op een keeper die zo wild/ruw inkomt.
Dus mijn conclusie is het is een ongelukje
De keeper raakt Witsel niet vol, maar hij schrampt hem aan de zijkant van zijn gezicht. Ik zie dat de keeper na bal kijkt en niet naar Witsel zijn gezicht. Dus ik denk dat er geen opzet in het spel zit. Er zijn echter mensen die olie op het vuur willen gooien en zeggen dat dit een doodschop is, dat vind ik echt frapant. Ik vind dat deze keeper geen schorsing moet hebben.
spijtig dat hij die lelijke kop van witsel er niet gewoon aftrapt.. wat een eikel die witsel zeg, ff stellen dat dit met opzet is...
)
zelfs een zwever als verbauwhede is ook onderhevig aan de zwaartekracht..
Witsel voel je het nu ik vindt het niet eens erg, En overdrijven kan je ook
Mijn eerste gedachte was dat hij Witsel niet eens raakt. Maar na de beelden een paar keer gezien te hebben zie je dat hij hem inderdaad schrampt en ook echt niet vol raakt. Als hij Witsel vol wil raken dan kijkt hij wel naar z'n gezicht en kickt hij hem vol op z'n neus ofzo. Maar beide was niet het geval dus ik gok er maar op dat hij het niet helemaal met opzet deed, al ben ik er nog niet helemaal zeker van.
Bckx: Helemaal gelijk. Eindelijk voelt hij is in een verkleinde vorm wat Wassileski voelde. Hij schampte alleen zijn gezicht dus ook hij had geel kunnen krijgen voor swalbe. Niet? Lekker mooi na bewegen!