Valencia zegeviert in Pamplona en staat wederom op stek vier

Zondag, 22 november 2009 om 22:54

Op Barcelona na heeft de top vijf van de Primera División dit weekeinde geen steek laten vallen. In navolging van Real Madrid, Sevilla en Deportivo la Coruña won ook Valencia op de elfde speeldag haar competitiewedstrijd. Op bezoek bij Osasuna verzamelde de ploeg van Unai Emery drie belangrijke punten: 1-3. Valencia blijft vierde op de ranglijst, Osasuna twaalfde.

/

Na twaalf minuten stond Osasuna al op achterstand. David Villa plaatste de bal na een uitstekende voorzet van Carlos Marchena achter Ricardo: 0-1. De ploeg van José Antonio Camacho keek acht minuten later zelfs tegen een dubbele achterstand aan. David Albelda ontfermde zich buiten het strafschopgebied over een afgevallen bal en plaatste deze hoog in het doel van de Basken. Het waren de enige hoogtepunten in een eerste helft waarin beide ploegen maar weinig voetballend vermogen vertoonden. Osasuna was in aanvallend opzicht machteloos.

De treffer van Albelda was mooi, maar het derde doelpunt van de avond was er ook een van ongekende schoonheid. Osasuna kreeg de bal niet goed weg en middels een krachtig schot werkte Marchena de bal via de onderkant van de lat achter Ricardo: 0-3. De frustraties bij de thuisploeg liepen hoog op. Walter Pandiani zwaaide te opzichtig met zijn elleboog richting Marchena en mocht na zijn tweede gele kaart voortijdig de kleedkamers opzoeken.

Ondanks het numeriek ondertal verkleinde Osasuna de nadelige marge tot twee. Een voorzet bij de tweede paal werd door Masoud Shojaeid met het hoofd verzilverd. Het restant van het tweede bedrijf golfde op en neer, maar de overwinning van Valencia kwam nimmer in gevaar. In blessuretijd zag ook Miguel Flaño bij de thuisploeg een rode kaart. Hedwiges Maduro kwam niet binnen de lijnen. Emery koos voor de inbreng van Alexis, Ever Banega en Rubén Baraja.

Live wedden op voorbereidings wedstrijden

22 november 2009 om 22:56
#1

Valencia is helemaal terug van weggeweest. Ik hoop dcht dat ze deze lijn doortrekken en meedoen voor het kampioenschap. Het zou nogal iets zijn, iedereen gokt op een Real Madrid of een Barcelona maar plots komt Valencia eraan.

Gezien de selectie kunnen ze gemakkelijk meegaan voor het kampioenschap, al iedereen tenminste fit blijft en er geen langdurige blessures of geschorste zijn. Mooie overwinning en hopelijk blijven ze zo door doen.

22 november 2009 om 23:02
#2

Kampioen wordt Valencia dit jaar echt niet. Ze hebben daarvoor te weinig kwaliteit vergeleken met Real en Barca. De Basiself is misschien wel sterk, maar bij een blessure van Villa is er al een probleem. Sevilla is daarentegen wel een gevaarlijke outsider voor het kampioenschap. Die is veel constanter dan Valencia. Toch gun ik het Valencia wel!

22 november 2009 om 23:03
#3

Wat een fantastische doelpunten vanavond zeg. Denk je dat je een geweldig doelpunt hebt gezien met die van Albelda, volgt daar nog het fantastische schot van Marchena op... wauw. Het spel was bij vlagen geweldig, Marchena was toppie met ook nog een assist naast die 0-3.

Osasuna werd wel erg gefrustreerd. Rood voor Pandiani, en die overtreding op Ever Banega was ook zeker rood waard.

Valencia komt helaas nog tekort om echt mee te doen voor de titel. Hopelijk zijn ze volgend jaar wel te zien in de Champions League, het podium waar ze zeker thuis horen.

Edit: Die witte zakdoekjes, waren die voor de coach van Osasuna? Dat lijkt me logisch aangezien zij thuis speelden, en bij Valencia hebben ze geen behoefte aan een andere coach lijkt me. Alleen de timing was wel erg raar, vlak na de 1-3 gingen ze zwaaien.

Aangepast op Zondag, 22 november om 23:11 door vinckenn.

22 november 2009 om 23:04
#4

ik dacht dat Valencia het zwaar zou krijgen tege Osasuna maar knap hoor een uit overwinning van 1-3.

Prima gespeeld van Valencia, ga zo door.

22 november 2009 om 23:06
#5

Valancia, wat een ploeg en wat een uitstraling met Mata, Silva en Villa. Het zou mooi zijn als ze alle 3 naar Man Utd gaan. Maar toch ook weer niet. Valencia is Valencia niet meer als hun weg zouden gaan..

22 november 2009 om 23:09
#6

verdomme, wat is die Villa toch goed, hij scoort altijd, onbelangrijk en belangrijk! ik zeg dat Manutd of een andere club hem gauw binnenhaalt voor 50miljoen want dit is echt een pareltje!

22 november 2009 om 23:26
#7

valencia mag niet onderschat worden. ze beschikken nu over de beste defensie in spanje, niet op papier, maar wel qua resultaten. als ik het goed heb hebben ze de laatste 6 wedstrijden maar 2 tegengoals geslikt.

ook beschikken ze over een zeer sterk en goed voetballende middenveld. hun centrale duo, albelda en marchena, is mischien niet zo goed als die bij barcelona real madrid of mischien zelfs sevilla. maar hun aanvallende middenvelders is van uitzonderlijke kwaliteit. met pablo hernandez en mata beschikken ze over 2 van de 3 buitenspelers van het beste land ter wereld, spanje. hun regisieur is david silva die dit seizoen echt goed staat te spelen. in deze vorm is hij zelfs beter dan messi. mensen onderschatten valencia gewoon gauw. dit was ook het geval toen die club europa domineerde. met david villa hebben ze de best voetballende spits van de wereld en ook nog eens de meest scorende spits van de wereld. wat wil je nog meer? villa is echt keigoed. ik snap niet hoe barcelona ibrahimovic heeft kunnen halen voor zoveel geld terwijl die villa 5x beter is. ook hebben ze nog op de bank joaquin en vicente zitten dat waren paar jaren terug de 2 beste vleugelmiddenvelders in europa. als deze club zich van al hun financiele problemen even kan doen vergeten dan zijn ze echt een titelkandidaat en echt een struikelblok voor barcelona en real madrid op weg naar de titel. hou vooral david villa in de gaten.

26 november 2009 om 17:50
#9

Grappig die laatste, Valencia heeft maar één zwak geheel en dat is de defensie algemeen. Zeker als die slak Alexis speelt, veel te traag net als Navarro. Miguel is de enige op niveau daar spijtig genoeg. Met het middenveld en aanval zijn ze zeker bij de beste 3 van Spanje.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Valencia

Vorm Pos. Team Punten
winst
gelijk
laatste 6
winst
gelijk
laatste 6

Shop

Ajax Amsterdam
Bestel NU
Nu € 19.95

Voetbalreizen

'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa'

"AZ is momenteel geen topclub, maar we hebben wel de ambitie om op de lange termijn weer terug in de top te keren. Er moet nu na het Scheringa-tijdperk anders gedacht gaan worden. Dat brengt een cultuuromslag met zich mee. De club is nu van de club zelf, en niet meer van een eigenaar." Lees verder

Pagina gegenereerd in 1.4375 seconden.