Schorsing Babovic met één duel teruggebracht

Vrijdag, 6 november 2009 om 11:48

Stefan Babovic wordt voor drie duels geschorst, waarvan één duel voorwaardelijk. Die uitspraak heeft de tuchtcommissie van de KNVB vrijdag gedaan, nadat Babovic zich donderdagavond in Zeist verantwoordde voor zijn overtreding in de afgelopen wedstrijd tegen Ajax (5-1 verlies).

/

Babovic werd in het duel kort voor rust met direct rood van het veld gestuurd door arbiter Kevin Blom, na een vermeende elleboogstoot tegen Jan Vertonghen. De aanklager van de KNVB eiste een schorsing van vier duels waarvan één voorwaardelijk, maar Feyenoord accepteerde die straf niet en liet de zaak voorkomen bij de tuchtcommissie.

Als gevolg daarvan is de straf van de huurling van FC Nantes met één wedstrijd schorsing verminderd. Feyenoord heeft tot vier uur vandaag (vrijdag) de mogelijkheid om in beroep te gaan tegen het nieuwe besluit van de tuchtcommissie. Hij is tegen AZ sowieso niet van de partij.

Babovic zelf was donderdagavond ook aanwezig bij de zitting van de tuchtcommissie. De middenvelder deed er alles aan om een schorsing te ontlopen. Hij stond op om voor te doen hoe hij sprong, wees driftig mee bij de beelden en sprak tegenover AD/Sportwereld mooie woorden: "Mijn arm als wapen? Ik ben Jackie Chan niet!"

Nieuwe seizoen, nieuwe kansen! Wed en ontvang €50 bonus

6 november 2009 om 11:50
#1

Schandalig, als je ziet hoe hij loopt te zwaaien met z'n armen. Bewust of niet, het ging helemaal nergens over.

6 november 2009 om 11:56
#15

Heeft er nog iemand wat rails over, want ze zijn het spoor bijster in Zeist.

wil er nog 1 ding bij vermelden, schande voor het nederlands voetbal z'n bond!

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 11:59 door De_kuipVL.

6 november 2009 om 12:01
#20

Suarez die achterom kijkt en vervolgens zijn arm/elleboog in het gezicht van Babovic plant, dat is pas schandalig. Iedereen die maar een klein beetje objectief naar de beelden kijkt ziet meteen dat Babovic zéker niet uithaalt naar Vertonghen, hij springt alleen met zijn armen omhoog. Dat hij daarbij een tegenstander raakt is natuurlijk niet goed, maar maximaal geel waard. Ik krijg nu het idee dat hij puur en alleen maar vanwege het bebloede gezicht van Vertonghen meteen rood krijgt.

maarja, we kunnen wel klagen over kaarten en straffen die gegeven worden, maar de Knvb blijft gewoon een duidelijke voorkeur houden voor bepaalde clubs (zie rode kaart Sno vorig jaar die geseponeerd werd). En voor andere clubs duidelijk een bepaalde afkeer (zie Tomasson, Cissé en Babovic).

6 november 2009 om 12:07
#43

Dankol, niet zo zeiken.
dat je begint over Sno is helemaal idioot. Heel Nederland was het er toen mee eens dat daar niks aan de hand was. En wat wil je zeggen met afkeer voor Tomasson en Cissé? Als je die rode kaarten niet verdient vindt zit er een steekje bij je los.

wees blij met de wedstrijd mindering. Ook volledig terecht dat hij 2 wedstrijden niet mag voetballen.

6 november 2009 om 12:18
#63

Hier zo ik graag wel iets over willen zeggen, als je naar de website van ajaxlive gaat.
zie je een foto dat in die actie suarez eerst een elleboog krijgt en dan pas 1 uitdeelt

6 november 2009 om 12:22
#67

Ik zeg toch niet dat ik de rode kaarten voor Tomasson en Cissé niet terecht vond? Alleen de straffen die ervoor gegeven worden zijn veel te hoog vergeleken met andere vergelijkbare gevallen.
en dat jij Mokum als heel Nederland ziet, daar kan ik ook niks aan doen natuurlijk. Ik kan in elk geval veel mensen aanwijzen die het niet eens waren met het seponeren van de rode kaart van Sno destijds.

blij zijn met de wedstrijd mindering?? Hij zou gewoon maximaal 1 wedstrijd geschorst moeten zijn.

6 november 2009 om 13:41
#112

Wel een heel objectieve site

en om even iedereen duidelijk te maken dat die elleboog van Babovic niet opzettelijk was. Kijk naar de foto die bovenaan dit artikel staat!!!!
en dat Babovic zelf in de zaal zit zegt toch al genoeg over dat hij het echt niet met opzet deed. Want normaal de speler er zelf nooit bij! (als ik me niet vergis!)

6 november 2009 om 14:30
#129

Sanmarcoo....

beetje domme reactie.
die foto die jij bedoeld daar zie je Babovic naar zijn hoofd grijpen, nadat hij die tik van Suarez kreeg.
het lijkt door het standpunt van de camera idd net alsof Babo suarez een elleboog geeft, maar in werkelijkheid grijpt hij dus naar zijn hoofd en raakt hij suarez niet.

6 november 2009 om 15:28
#143

Dankol je hebt echt helemaal gelijk!

6 november 2009 om 15:29
#145

Nou en?

dus als je er 1 krijgt mag je er ook 1 uitdelen en de ander wel straffen en hem niet.

feyenoord word hier weer benadeeld en Ajax voorgetrokken zie je wel.

schandalig.

6 november 2009 om 15:51
#147

kijk weet je wat het frustrerende is, het zijn in principe allemaal terrechte roode kaarten maar het is wel appart dat het bijv tommasson 4 duels is die normaal geen vlieg kwaad doet maar bij bijv de ceulaar die in eerst voor de elfde overtreding geel krijgt(oke dat kan vekeerd waargenomen zijn) maar dan na zijn schorsing doet hij weer Precies hetzelfde en dan krijgt hij 2 duels dat is toch te gek voor woorden? het lijkt wel of bij de regels opeens wel goed worden uitgeveoerd maar bij andere clubs krijgen de spelers ze minder snel(rode kaarten)

6 november 2009 om 18:25
#161

Net zo als het volledig terecht zou zijn als Suarez die 2 wedstrijden had gekregen.

maar ja,schijnt dat de voorzitter van de knvb nogal een goede bekende is van de locale amsterdamse voetbalclub.

6 november 2009 om 18:34
#163

Precies heet meten met 2 maten zoiets, Suarez had rood moeten hebben geen discussie over mogelijk en dat ze daar in Zeist voor Ajax zijn dat is nu wel weer eens duidelijk maar ja wat wil je ook met een ex Ajax voorzitter erbij

6 november 2009 om 12:05
#34

@ Maiztah
nou als jij de beelden dan nog eens bekijkt, en dan wederom tot de conclusie komt dat hij iid zijn armen gebruikt ”net als Jackie Chan” is mijn tip: Ga eens langs Pearl voor een mooie bril.

wat Babovic deed viel reuze mee, je kan er idd een rode kaart voor geven maar 3- 4 wedstrijden is veel te veel, eentje is zat. Overtredingen als deze gebeuren zo vaak in een wedstrijd, dat maakt het niet goed, maar het was zeker geen opzet.

ik denk dat de aanklagers beter regels moeten opstellen met diverse categorien, want om nou overal 3-4 wedstrijden voor te geven klopt niet en zeker niet als je kijkt naar bijv. Benjamin de Ceulear die krijgt weer te weinig.
ze zijn in zeist op de goede weg met de rode kaarten en straffen alleen nog ff structuur er in brengen dan komt het wel goed!

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:05 door pah74.

6 november 2009 om 13:15
#98

@pah74:

ik concludeer helemaal niet dat hij net als Jackie chan zijn armen gebruikt, dat maak jij er van. Ik zeg gewoon dat het schandalig is dat de bond zwicht voor een dergelijk betoog van de almachtige Beenhakker. Feit dat het geen opzet is neemt niet weg dat het een overtreding is die met een rode kaart beoordeeld moet worden en dus een goede schorsing moet krijgen. Babovic zal nu wel nadenken voordat hij weer gaat lopen slingeren met die armen van hem in een kopduel. Dat is de bedoeling van de Knvb.

dat je dan het voorbeeld van de Ceulaer erbij moet nemen getuigt enorm van Calimero-gedrag. Erg jammer.

6 november 2009 om 14:28
#126

@ Maiztah
ik vind dat geen Calimerogedrag hoor! Het is niet meer dan logisch dat mensen situaties met elkaar gaan vergelijken. Ik zie dat als iets positiefs; mensen proberen een beeld te krijgen welke straf voor welke overtreding staat. De Knvb lijkt daarin niet erg rechtlijnig. Daarmee bedoel ik niet te zeggen dat de knvb een bepaalde speler zwaarder straft omdat hij voor een bepaalde club speelt (zoals sommigen hier suggeren). Ik wil alleen maar aangeven dat het altijd afwachten is wat voor straf een speler krijgt. Je zou dat eigenlijk zo moeten kunnen inschatten, al voor de uitspraak. Dat je dat niet kan geeft aan dat er onduidelijkheid is over de sancties, en dat helpt niet in de preventieve werking.

6 november 2009 om 11:51
#2

Kan iemand mij hier uitleggen op basis van feiten hoe ze bij het aantal wedstrijden schorsing komen.waarom bijvoorbeeld Cisse 3 en John Dahl 4. Allebei een tackle op de enkels. Heeft hier iemand verstand van?

6 november 2009 om 11:56
#16

niemand heeft daar verstand van, alleen de Knvb denkt er verstand van te hebben.
ik vind het voornamelijk gebasseerd op willekeur, zeker in dit geval met Babovic.
over de overtredingen van Cisse en Tomasson vond ik die laatste wel harder overkomen, op de tv tenminste.
maar als je naar al die kaarten gisteravond in de Europa L keek voor ellebogen verheug ik me nu al op het weekend, volgens mij is elke elleboog/hand/arm waar je de tegenstander in het gezicht mee raakt, rood!
ben benieuwd of ze deze lijn consequent doortrekken.

6 november 2009 om 11:58
#19

Het is gewoon niet van te voren bepaald. De hardheid en het mogelijke opzettelijkheid van een overtreding wordt hier in meegenomen. Echter is er bij Cissé en Tomasson een punt gemaakt door de Knvb om voorbeeld te stellen, echter in datzelfde weekend gaat de Cuelear er voor een minstens net zo harde overtreding vanaf, maar krijgt maar 1 duel schorsing.

overigens vindt ik 3 duels nog steeds buitensporig lang voor een overtreding waar van je kunt zien dat hij niet opzettelijk gemaakt wordt, maar waardoor wel letsel op treed.
dit letsel is echter zo klein dat de betreffende persoon gewoon de wedstrijd kan uitspelen, dus vind ik dat je aangezien de scheidsrechter rood trekt 1 duel schorsing + 1 voorwaardelijk veel meer op zijn plaats.

maar ach ja ik ben Feyenoorder misschien niet helemaal objectief.

6 november 2009 om 12:03
#29

De Ceulaer kreeg zijn tweede gele kaart voor die overtreding en was daarom maar één wedstrijd geschorst.
neemt niet weg dat die tweede gele natuurlijk gewoon een directe rode had moeten zijn.

6 november 2009 om 12:08
#47

Kan je je nog de situatie davids herinneren?
davids die in zijn carriere meer dan 15 rode kaarten heeft verzameld, wil in de wedstrijd tegen PSV mendez carriere vroegtijdig beinidgen.
voor zo'n tackle , wat zeker net zo erg is als die van Tomasson, plus zijn reputatie als rode kaartenverzameler kreeg hij slecht 2 duels!!!
dan vind ik dat Tomasson , die niet bekend staat als schopper, wel heel erg zwaar gestraft is...

en wat dacht je van de elleboog van Sno. Hij werd echter wel vrijgesproken...

en over Suarez moeten we niks maar over zeggen.
vorig seizoen zijn achterwaartse kick in de wedstrijd tegen utrecht.
op Simons keihard keihard doorgaan en per ongelukt raken...
nu weer een elleboog, en dan zal ik vast nog wel een stuk of 2-3 dubieuze sitauties vergeten zijn.

als dit zovaak bij 1!! speler gebuerd, dan moet je je misschien afvragen of dit wel toevallig is, of dat de speler gewoon een goede acteur ( wat hij natuurlijk als is met zijn schwalbes) is in het maskeren van zijn aanslagen op andere spelers...

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:11 door elleboogje.

6 november 2009 om 12:23
#69

Elleboogje, het heeft geen zin om te gaan klagen over Suarez. Jij hebt er niets aan, Feijenoord en iedereen. Het gaat hier over babovic, dat is een feit die nu gaande is en dat is waar deze topic over gaat. Wees blij met 1 wedstrijd minder en kijk vooruit, want je bereikt er geen ene moer mee om nu over Suarez te beginnen. Ik vind het gewoon zinloos.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:23 door Fairplay1.

6 november 2009 om 12:27
#73

Klagen over Suarez is wel degelijk relevant. Aangezien Suare in dezelfde wedstrijd een soortgelijke overtreding beging en hij daar zonder schorsing van afkomt.

als je 2 situaties in verschillende omstandigheden ( stand, sfeer, scheidsrechter, wedstrijd) met elkaar vergelijk , kan ik je nog een klein beetje gelijk geven ( zie Sno)

maar nu hebben we het over ellebogen die door 1 scheidsrechter in dezelfde wedstrijd word beoordeelt.

dan moet je je afvragen hoe het kan dat er zo'n groot verschil is ( vrijspraak en eerst 3 duels) in het straffen ( of niet ) van de 2 ellebogen/overtredingen?

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:30 door elleboogje.

6 november 2009 om 12:37
#78

Fairplay1; Iedereen weet toch dat Elleboogje niet objectief naar een situatie kan kijken?? Hij heeft een beetje een hekel aan Ajax en dat is zijn goed recht, maar deze jongen hoef je dan toch niet serieus te nemen. Alleen al het feit dat ie het heeft over de Elleboog van Sno zegt al genoeg toch. T gaat hier over Babovic, en ook ik vind het beter dat er wat van zijn straf is afgehaald. Van mij hadden ze Babovic ook een gele kaart kunnen geven voor onverantwoordelijk inkomen, dat ie hard de neus van Vertonghen raakt, kan gebeuren en volgens mij is een gele kaart terecht, want het is toch gevaarlijk om zo in te komen! Ik denk dat het meer een kwestie was van de verkeerde plek op een verkeerd moment was toen die dat deed. Daarvoor was hij al als een acteur naar de grond gevlogen, nadat ie een klein tikkie had gehad,daarna 1-0 achter, dus ook voor de scheids lijkt t meer op terugpakken. Dat de tv beelden bewijzen dat hij t waarschijnlijk niet met opzet deed, kan de scheids op dat moment niks aan doen!

6 november 2009 om 12:39
#80

Fairplay1 ik kan het een heel eind vinden in je opmerkingen, maar blij zijn met 1 wedstrijd mindering ben ik niet. Het is gewoon zo dat er geen doelbewuste aanslag werd gepleegd door Babovic. Suarez is hetzelfde (volgens Blom) dus kan die er buiten blijven.
dat de tuchtcommissie 1 wedstrijd mindering geeft vind ik blijk van onkunde in Zeist voor de zoveelste keer.
feyenoord krijgt elke keer buitensporig hoge sancties opgelegd, terwijl er toch echt geen moordaanslagen worden gepleegd. Ik ben gewoon van mening dat er een onafhankelijke commissie naar een wedstrijd gaat kijken en daarna ook de andere wedstrijden van dat weekend gaat kijken en dan alle strafmaten van dat weekend gelijk gaat leggen en dit vooral gaat communiceren naar de scheidsrechters. Want ja de kaarten van Tomasson en Cissé (in mindere mate) waren terecht, daar kreeg Nijhuis toen een hoop complimenten voor echter sindsdien wil elke scheids een wit voetje halen dus trekken ze om het minst of geringste rood en in Zeist kunnen ze niet anders dan mee gaan anders worden hun eigen arbiters gewoon niet geloofwaardig geacht.

6 november 2009 om 12:42
#83

Waarom is het relevant...er is al een oordeel daarover, dus leg eens uit wat er nu gaat veranderen nu je het uitlegt. Ik ben benieuwd! Leg mij dan uit als ik nu over de niet gegeven penaltys ga beginnen voor Ajax in de afgelopen 3 weken, wat ik daar mee bereik. Als de scheids in sommige hun ogen fout beoordeeld heb je gewoon pech. Gedane zaken heb nu even geen keer. Zinloos en nog eens zinloos. Als je verder vragen hebt kan je liever een brief naar de Knvb schrijven en dan kan je alles kwijt over Suarez in die wedstrijd, onthoud dan wel dat er al een oordeel over het geval was in de wedstrijd en ook er na.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:46 door Fairplay1.

6 november 2009 om 12:48
#88

Nee daar ga je de mist in, ze hadden bij de Knvb gewoon netjes kunnen denken en kunnen aangeven dat er eenzelfde vergrijp plaats vond in de wedstrijd, die beoordeeld is door een en dezelfde arbiter, maar allebei anders beoordeeld werden.
ze zijn daar bij hogere macht toe in staat om deze situatie alsnog gelijk te trekken met die verstande dat je dan alleen Babovic vrijspraak kan geven als hij in beroep gaat, dit doen ze niet, dat is de enige vergelijking die ik trek met Suarez.

ik ben echter wel van mening dat als je Davids of Sno erbij gaat halen dat dat totaal geen meerwaarde vormt in deze discussie, omdat dit in een ander jaar was, gefloten door een andere scheidsrechter en door andere mensen is beoordeeld. Tevens wordt er steeds strenger opgetreden.

6 november 2009 om 12:52
#89

Tja, als jou wclub niet direct benadeeld wordt kun je makkelijk roepen dat we blij moeten zijn met 1 wedstrijd minder. Ik vind het dan echter alsnog teveel en heb dus nogsteeds het gevoel dat ons hier onrecht aan gedaan wordt.

kijken of je ook zo laconiek reageert als jouw cluppie weer een keertje benadeelt wordt en de tegenstander je nog probeert te naaien met een valse verklaring ook

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:55 door 078FR010.

6 november 2009 om 12:55
#91

okej daar gaan we.. zal ik ook ff 1.000.000.000.000 beelden terughalen over mense die rood hadden moeten krijgen.. Zoals Engelaar Tegen Hofs afgelopen weekend.. maar daar wordt niet over gesproken.. als babovic 3 duels krijgt dan had engelaar dr wel 8 moete krijgen, smerige elleboog..
en dan zitten er nog mense te klagen over knvb tegen feyenoord.. of knvb tegen ajax of knvb tegen psv... k ben zelf ajacied maar Iedere club krijgt te maken met onrecht of je t nou wil of niet.
zit toch niet allemaal zo te zeike!!
babovic 3 duels vind k terecht voor een elleboog, op elleboog staat rood klaar.. maar knvb moet wel consequent zijn in handelingen en dan ook voor tomasson, cisse, engelaar, de ceulaar, suarez, grindheim en zo nog maar ff doorgaan dan ook rood geve.

6 november 2009 om 13:13
#96

Leuk Dommel, maar Cissé 4 duels 1 voorwaardelijk en Tomasson 4 duels onvoorwaardelijk hebben gewoon rood gehad, de rest niet. Dus je opmerking raakt kant nog wal.

6 november 2009 om 13:54
#119

Harmjan, ik kan me vinden in jouw opmerking.
het gaat om de intentie en opzettelijk hard spel. Met name in de Tv-beelden is te zine dat het allemaal wel meevalt bij Babovic.

cisse en Tomasson is niet te vergelijken qua Situaties.

wat me trouwens wel opvalt is dat veel mensen piepen over Suarez, ik krijg hierdoor het gevoel dat veel mensen (feyenoorders) liever een schorsing voor Suarez zien (nadeel Ajax) dan dat Babovic wordt vrijgesproken (voordeel Feyenoord)

6 november 2009 om 14:29
#127

Dnsdkr het liefst zie ik een gelijkwaardige straf voorbeide, Blom is fout geweest door 2 eigenlijk vrijwel dezelfde situaties anders te beoordelen, hier had de hogere macht in kunnen/moeten grijpen door de situaties alsnog gelijk te trekken.

het commentaar afgelopen zondag op langs de lijn zegt genoeg over hoe mensen over beide (aanslagen) elleboogjes dacht.

tevens als Suarez wordt geschorst heeft Feyenoord er niks aan, dus hoop ik dat Babovic vrijgesproken wordt, aangezien we toch al niet zo ruim in de spelers zitten, maar ik gebruik Suarez wel als vergelijkingsmateriaal naar de ernst van de aanslag.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 14:30 door HarmJan1983.

6 november 2009 om 18:28
#162

Suarez,davids en Sno...toen toevallig alledrie speler van........

babovic had vrijspraak verdiend.

6 november 2009 om 11:52
#3

Mooi dat ze toch nog ergens een vleugje realiteitszin hebben gevonden.. Maar zelfs deze straf is nog belachelijk hoog. Maar goed, er is al genoeg over gezegd en geschreven, moet zeggen dat ik wel gecharmeerd ben van Babovic en ik denk dat hij nog wel van waarde zal zijn voor Feyenoord.

6 november 2009 om 11:52
#4

Belachelijk! Niet te geloven. Ze zijn daar in Zeist volledig de weg kwijt!
ik zou gewoon in beroep gaan als ik Feyenoord was.
ik ben nu erg benieuwd hoe de scheidrechters en de tuchtcommissie omgaan met dit soort situaties komende weekend.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 11:54 door schanze.

6 november 2009 om 11:52
#5

Ik ben geen feyenoord fan, maar wil ff zeggen dat ik dit zwaar overdreven vind!
het is bijzonder jammer dat dan suarez hier weer mee weg komt!

6 november 2009 om 11:54
#10

helemaal mee eens niet eens een onderzoek terwijl het toch duidelijk was!!
ik vind als babovic deze straf krijgt suarez minimaal hetzelfde moet krijgen....

6 november 2009 om 11:53
#6

Slaat echt helemaal nergens op. Hoe kan iemand de Knvb serieus nemen als er wordt gezegd dat Suarez zich breed maakt en geen kaart waard is en dit in eerste instantie 4 duels schorsing is.

die idioten van de Knvb brengen het terug naar 3 omdat ze de ophef erover zien. Dit is maximaal 1 wedstrijd schorsing, als dat het al is.

knvb is een grote grap geworden.

6 november 2009 om 11:53
#7

tis moeilijk voetbal om je armen omlaag te houden.
vind toch dat bij zoiets dat de wedstrijd stil moet worden stil gelegt en dat de scheids met zijn officeel de beelden na gaat kijken.

blijf er bij dat het een zware straf is.

6 november 2009 om 11:53
#8

Moet hij inderdaad niet doen, maar schandalig is weer erg overdreven, Het is niet al te slim en het is een terechte rode kaart maar laten we het niet erger maken dan het is.
ik kan niet wachten om Babovic terug te zien op de velden, iemand die ik ken zegt dat die Babovic een goede speler is en ik heb hem nog niet Live kunnen bewonderen. Dus ben wel benieuwd

6 november 2009 om 12:02
#25

Beetje respect voor de naam van de club die je grootste tegenstander is aub. Ajax kan ik als Feyenoordsupporter gewoon uitspreken.

bubbeler, ik snap dat jij het een terechte rode kaart vind, al zijn daar de meningen over verdeeld, maar als je naar achter springt gebruik je nou eenmaal je armen om in evenwicht te blijven. Maar goed het is gewoon niet anders te praten, maar omdat de scheidsrechter dit geconstateerd heeft ben ik wel van mening dat je 1 wedstrijd schorsing krijgt, maar 3 is gewoon te veel hoor.

6 november 2009 om 12:09
#49

Harmjan ik heb respect voor een feyenoord supporter die normaal doet over Ajax.

ik vond het als Ajax supporter ook een terechte rode kaart. Ik snap best dat als je om hoog springt je armen niet langs je lichaam blijven maar hij zwaait met zijn armen naar achteren, je moet als speler dan weten dat je een tegenstander kan raken. Je kan niet ontkennen dat Babovic Verthongen niet geraakt heeft. De schorsing vind ik wel zwaar, 1 wedstrijd had voldoende geweest met 1 voorwaardelijke.

daarnaast had Blom Suarez minimaal geel moeten geven want hij kwam toch wel weer onbesuist in.

6 november 2009 om 16:21
#150

hoe kan je nou zeggen minimaal geel:s terwijl je het van babovic terecht rood vind:s dat is toch met 2 maten meten of het is bijde niks/geel of rood maar geen verschil!!

6 november 2009 om 11:54
#9

Terecht, het was te zwaar gestraft.

bovendien is 5-1 tegen de aardsvijand ook indirect een beste straf, al telt dat tegenwoordig met al die buitendlanders een stuk minder mee...

6 november 2009 om 11:55
#11

blijft moeilijk.tis volgens mij gewoon een reactie als je de lucht inspringt.maar als het bewust gebeurd dan is een wedstrijd of 3 terecht

6 november 2009 om 11:56
#12

Ik vind dat als je babovic schorst, dan moet je ook suarez schorsen. 1 regel hanteren en niet fluiten zoals de pet van de scheids staat... slaande beweging is slaande beweging of we schaffen de regel helemaal af. want dit is gewoon zwaar oneerlijk dat babovich voor hetzelfde vergrijp 2 wedstrijden niet mag voetballen en suarez lekker de wei in mag

6 november 2009 om 11:56
#13

Jammer hoor. Vooral jammer dat Vertonghen zich door Ajax laat influisteren dat hij moet zeggen dat het opzet is. Volgens mij is die gast zelf best relaxed, hij weet ook dat het niks was. Sowieso snap ik niet waarom Ajax Babovic zo graag geschorst wil zien? Feyenoord is momenteel niet echt een concurent. Een imago van sportiviteit lijkt me belangrijker voor Ajax dan een Babovic die een paar duels niet mee doet. Paar jaar geleden ook al zoiets met van Damme. Uiteindelijk gaat dat ook tegen je werken.

6 november 2009 om 11:56
#14

Edit:

2 Wedstrijden is al beter, nog steeds zwaar overigens.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:03 door Ziani.

6 november 2009 om 12:04
#32

Goed goed ik zat nog in de oude situatie te denken, maar hij kan dus nog in beroep, maar of hij dat doet is nog even afwachten ik ga er eigenlijk wel vanuit.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 13:43 door HarmJan1983.

6 november 2009 om 12:05
#36

''feyenoord heeft tot vier uur vandaag (vrijdag) de mogelijkheid om in beroep te gaan tegen het nieuwe besluit van de tuchtcommissie. Hij is tegen AZ sowieso niet van de partij.''

staat in de tekst.

6 november 2009 om 12:09
#48

Vind het wel raar eerder kun je een stap hoger en daarna niet verder.

6 november 2009 om 12:40
#81

Harmjan

wat je miskent is dat er nu pas in eerste instantie uitspraak is gedaan. De behandeling door de tuchtcommissie is de uitspraak in eerste aanleg. Dus kan Babovic als hij dat wil wel degelijk nog in beroep tegen deze beslissing.

waar je denk ik mee in de war bent is dat de openbare aanklager, voordat de tuchtcommissie uitspraak doet, eerst een schikkingsvoorstel doet. Dat is dus een aanvaarding van een straf ter voorkoming van een inhoudelijke behandeling van de zaak, zoals die nu dus wel heeft plaatsgevonden. Doorgaans valt de straf, als de schikking geweigerd wordt, hoger uit dat het voorstel van de aanklager.

maar dat schikkingsvoorstyel is geen inhoudelijke behandeling van een zaak. Die inhoudeljike behandeling heeft pas een keer plaatsgehad en dus bestaat er nog een beroepsmogelijkheid.

dus, het zou helpen als je ook zelf de juiste regels voor ogen houdt.

6 november 2009 om 11:57
#18

hier kan ik mee leven!!!!!!

6 november 2009 om 12:01
#22

Ben je gek ofzo. Hooguit 2 wedstrijden, 3 en 1 voorwaardelijk is gewoon te veel. Vooral als ze met 2 maten gaan meten. Ik kan er pas mee leven als Suarez ook gevolgd zou worden. Dit is duidelijk een gevalletje van "genaaid door je eigen systeem(over Zeist heb ik het)"

en kom niet aanzetten dat ik op Calimero lijk, Calimero heeft ook weleens gelijk.

6 november 2009 om 12:02
#26

Hij heeft 3 wedstrijden gekregen waarvan 1 voorwaardelijk, dus in feite 2.

6 november 2009 om 12:01
#21

Bewust of onbewust. Elleboog is Elleboog en daarvoor staat rood. Babovic heeft nu zijn straf te horen gekregen en ik hoop dat deze soap eindelijk afgelopen is. Ik kijk liever voetbal dan soaps.

6 november 2009 om 12:02
#24

Misschien moet je toch maar soaps gaan kijken want het was absoluut geen elleboogstoot van Babovic

6 november 2009 om 12:05
#39

Wat wat het dan? In ieder geval was het volgens de tuchtcommissie en Blom wel een elleboogstoot en dat zijn neutrale partijen.

en ik houd niet van soaps.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:06 door Hootch30.

6 november 2009 om 12:06
#41

wat dan wel. Elleboog op de neus duidelijker kan volgens mij niet!

6 november 2009 om 12:08
#46

Hij raakt Vertonghen zijn neus met z'n hand, niet met zijn elleboog. En het was ook geen slaande beweging. Meer onkunde.

6 november 2009 om 12:11
#53

Laat ik er maar eens wat beelden bij halen. Moet je ook luisteren naar het commentaar van Blom. Lachwekkend

6 november 2009 om 12:12
#55

Zucht. Filmpje laadde niet mee

6 november 2009 om 12:13
#56

Sorry, zie toch een elleboog. Zelfs bij het laatste stukje van de herhaling zie je zelfs duidelijk dat die elleboog nog naar achteren gaat nadat Vertonghen geraakt is. Als je zoiets niet bewust doet, dan zal je uit schrik meteen je armen naar beneden doen. Maar wel net zo bewust als Suarez.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:18 door Hootch30.

6 november 2009 om 12:16
#59

Sorry hoor maar het is volgens mij toch duidelijk dat hij hem met zijn arm raakt. Blom zegt dit ook. Elleboog / Arm

6 november 2009 om 12:17
#61

onkunde is geen verdediging. en als hij met zijn hand raakt is het dus een klap. Flauw weet ik maar hij neemt bewust of onbewust het risico iemand te raken dus 2 wedstrijden scorsing.

6 november 2009 om 12:17
#62

Mee eens, er komt geen elleboog bij kijken, puur alleen de arm! Maarja je raakt je tegenstander wel onnodig!

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:18 door mrkos.

6 november 2009 om 12:22
#68

Klopt, mrkos. Maar daar hoef je toch geen rood voor te geven.

6 november 2009 om 12:24
#70

1 woord: consequent
als ik speler X een elleboog geef en ik krijg 3 duels.
fijn, maar dan moet speler X die in dezelfde wedstrijd, bij dezelfde scheidsrechter!!! ook rood krijgen en ook 3 duels krijgen als hij een elleboog geeft.
als ik onbewust een elleboog geeft, als de scheids vind dat ik niet met mijn armen mag zwaaien en hij maar daar rood voor geeft. Ok daar kan ik mee leven. 4 duels? beetje veel, maar als dat zijn verklaring is, ook goed.
maar dan moet hij dus consequent en een andere speler die ook aan dit soort acites schuldig maakt ook met 4 duel straffen.
gebuerd dit niet, dan zal ik als speler nooit zo'n straf accepteren.
stel dat ik bij wijze van spreke iemand bewust neersla, ook al krijgt ik maar 1 duel schorising, als een andere speler hetzelfde doe en hij komt vrij met geen schorsing, dan zal ik nooit en nooit zoiets accepteren....

maar dat de Knvb bij ajacieden af en toe haar oogje dicht houd is bekend..

6 november 2009 om 12:26
#72

Elleboog of onderarm, het was wel flink raak. Maar ik vind dat Blom ook gewoon geschorst moet worden. Vooral die laatste reactie van hem "als jullie het rood vinden dan ga ik met jullie mee". Doet hij dat ook in een wedstrijd als een speler om rood vraagt?

6 november 2009 om 12:28
#74

Klopt Ziani, maarja Blom doet dat wel helaas!

6 november 2009 om 12:01
#23

Met 2 wedstrijden kan ik wel leven. Klinkt al een stuk redelijker dan 4. Nu gewoon je mond houden, accepteren en doorgaan met het dagelijks leven. Er valt toch niet te discussiëren met de K N V B.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:03 door Scotsman.

6 november 2009 om 12:05
#38

Het was 4 waarvan 1 voorwaardelijk dus eigenlijk 3 wedstrijden.

6 november 2009 om 12:11
#52

Dus in feite heeft het hele pleidooi van Leo maar 1 wedstrijd opgeleverd?

jammer Leo, volgende keer beter.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:11 door Scotsman.

6 november 2009 om 12:02
#27

Ik blijf het bullshit vinden! Straf Suarez dan ook, de knvb naait feyenoord gewoon hard. Opeens krijgt feyenoord bere zware straffen! en andere ploegen blijven dat bespaard! Heel die Knvb gaat nergens meer over!

6 november 2009 om 12:05
#37

hoe moeilijk is het. Suarez kan je niet meer schorsen. Dat staat in de regels, die moet je eerst aanpassen dan zou het de volgende keer kunnen. en de reactie schors Suarez dan ook slaat nergens op. dan ga machanderen en ben je net zo erg als de helft van de scheidsrechters

6 november 2009 om 12:10
#51

die regels moeten inderdaad aangepast worden, want die zijn zo scheef als t maar zijn kan....

wanneer een scheids namelijk een situatie beoordeeld en rood geeft, kan de knvb achteraf wel beslissen de kaart te seponeren, maar beoordeeld een scheids een situatie en besluit ie geen kaart geven, dan kan de knvb achteraf opeens niets meer....

6 november 2009 om 12:19
#66

Regels zijn er om gebroken te worden. Aanpakken die Suarez!

6 november 2009 om 12:03
#30

terrecht, moet ie gewoon niet doen. Express of niet het is gevaarlijk dus 2 wedstrijden.

6 november 2009 om 12:04
#31

wat een klassejustitie...

sno werd vorig jaar voor eenzelfde vergrijp gewoon vrijgesproken als ik me niet vergis. en als je die beelden bekijkt, lijkt me dat nog een bewustere actie dan deze van babovic....

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:05 door zoefffhethaasje.

6 november 2009 om 12:04
#33

Pfff nog veel vind ik..

ik hoop dat voetbalzone nog is een poll maakt met de stelling: wat vind jij van de Knvb?

6 november 2009 om 12:06
#40

Het slaat echt werkelijk helemaal nergens op. Eerst krijgt hij 3 wedstrijden, vervolgens moet het voorkomen en leggen Blom, Vertonghen, de 4e man en Bossen een belastende verklaring af en dan wordt de schorsing teruggebracht naar 2 wedstrijden?????

ze doen maar wat daar bij die tuchcommissie

6 november 2009 om 12:16
#58

Volgens mij kan jij wel redelijk boeiend schrijven of niet Delft? Ik voel namelijk een boek aankomen: "de zaak Babovic." Volgens mij kun je daar wel een pagina of 200 aan besteden inmiddels. Al helemaal als Feyenoord opnieuw in beroep gaat. Wat me overigens wel lachen lijkt. Lekker tegen de K N V B aan schoppen. En dan komt dit keer niet alleen Leo mee, maar dan ook echt gewoon de hele technische staf. Volgens mij lopen er in het Maasgebouw en op Varkenoord wel meer types rond die in het verleden vaak genoeg onterecht bestraft zijn, zoals bijvoorbeeld ene Jean Paul van G.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:16 door Scotsman.

6 november 2009 om 12:44
#85

delft

kijk het zit zo.

de aanklager doet een voorstel om de zaak zonder behandeling te schikken. Dat voorstel was vier wedstrijden schorsing (standaard bij 'elleboogjes` waarvan 1 voorwaardelijk. Dat voorstel is niet aanvaard.

dus kwam de zaak voor de tuchtcommissie. Die oordeelde dat de straf 3wedstrijden is, waarvan 1 voorwaardelijk. Dus, door de schikking niet te aanvaarden is er 1 duel 'gewonnen'.

lijkt me, alles overziend, geen onredelijk besluit.

6 november 2009 om 12:06
#42

Gaat helemaal nergens over dit.
ik vind 1 wedstrijd al teveel aangezien suarez met een vergelijkbare overtreding in notabene dezelfde wedstrijd onbestraft blijft.
als de tuchtcommissie achteraf een straf kan aanpassen waarom kan dat dan niet bij straffen die te licht zijn? (Ik bedoel dus suarez achteraf ook straffen)

6 november 2009 om 12:08
#44

Tsja het is in ieder geval positief dat er één wedstrijd vanaf is gegaan maar ik vind dit absoluut geen terechte straf. Hoewel ik zowel het gevalletje Suarez als de zaak met Babovic geen rood vindt wordt hier totaal niet consequent mee omgegaan. Dan moet ik zelfs als Ajacied toegeven dat als Blom en Knvb bij Babovic opzet zien, waarom dan niet bij Suarez?

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 12:08 door tiqa.

6 november 2009 om 13:44
#113

Goed om te lezen dat sommige ajacieden wel gewoon realistisch zijn.

6 november 2009 om 12:08
#45

Ik heb een beetje moeite met het feit dat de knvb of alle voetbalorganisaties niet consequent zijn.
als je voor deze overtreden rood geeft, moet je dit elke week doen en eindigen elke week de wedstrijden met 8 man. Tuurlijk zwaait hij met ze armen helemaal mee eens maar dat doet elke voetballer als die een kopduel aan gaat. Daarbij vind ik de strafeisen heel gek. Als hij geen wedstrijd minder had gekregen had die op 1 duel na net zo zware straf gekregen als Cisse. Als nu Adeleye 4 wedstrijden krijgt snap ik er helemaal niets meer van.

6 november 2009 om 12:10
#50

Nou lekker bezig daar.
boefjes in Zeist, niet meer serieus te nemen!

6 november 2009 om 13:24
#105


dit heb ik van een reactie het andere topic. Vertonghen interpreteert het heel anders dan Babovic dus het is gewoon een meningsverschil. Het is zijn eigen beleving, waarom zou hij daar over liegen? Sterker nog, het is zijn beleving dus hij kan er niet eens mee liegen of maten mee naaien... Dit is wat er volgens hem is gebeurd. Je gaat toch niet zeggen dat je je aanstelt wat werkelijk ook niet zo is... dat zou pas inconsequent zijn... Maar met elleboogje valt niet te praten als het over Ajax gaat, want hij zal toch altijd negatief blijven... jammer dat er van die rotte appels zitten die geen respect hebben voor een concurrent..." id="bw104">"vertonghen heeft gezegd dat hij het gevoel had dat het bewust was, omdat Babovic gefrustreerd leek over de vermeende klap van Suarez. Verder zei hij dat hij ook de beelden terug heeft gezien en het daaruit niet op te maken is of dit nou opzet was of niet. Gewoon een hele eerlijke reactie dus waarbij hij geen enkel oordeel heeft gegeven of in zijn ogen Babovic lang of kort geschorst moet worden."

dit heb ik van een reactie het andere topic. Vertonghen interpreteert het heel anders dan Babovic dus het is gewoon een meningsverschil. Het is zijn eigen beleving, waarom zou hij daar over liegen? Sterker nog, het is zijn beleving dus hij kan er niet eens mee liegen of maten mee naaien... Dit is wat er volgens hem is gebeurd. Je gaat toch niet zeggen dat je je aanstelt wat werkelijk ook niet zo is... dat zou pas inconsequent zijn... Maar met elleboogje valt niet te praten als het over Ajax gaat, want hij zal toch altijd negatief blijven... jammer dat er van die rotte appels zitten die geen respect hebben voor een concurrent...

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 13:25 door AjaxFan69.

6 november 2009 om 12:41
#82

snap wel dat mensen er over vallen dat suarez niet gestrafd is.
zei zelf na de wedstrijd gelijk tegen een maat van me ben benieuwd of suarez wordt gestrafd.
vind zelf de overtreding van luis en babovic hetzelfde dus allebei straffen of geen van beide straffen.
ben voor beide straffen maar das helaas niet gebeurd.
maar goed 2 wedstrijden is gelukkig niet veel en suarez krijgt vast dit seizoen nog wel een straf vanwege zijn gedrag...al is die wel steeds beter geworden

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 13:38 door Hellymonder.

6 november 2009 om 12:34
#76

2 wedstrijden is nog teveel, het was geen bewuste elleboog het had makkelijk met geel afgekund of gewoon een schorsing van 1 duel. Want als dit als zwaar vergrijp word gezien had die gast van Sparta die Calabro een gebroken neus sloeg op z'n misnt 10 wedstrijden moeten krijgem en die komt er ook vanaf met vijf wedstrijden.

6 november 2009 om 12:42
#84

Voor al die mensen die klagen over matennaaierij, In dat stuk van vanochtend stond toch echt ook: "volgens de openbare aanklager was er inderdaad geen intentie Vertonghen te verwonden, maar nam Babovic wel een onaanvaardbaar risico door met zijn armen te zwaaien en dient hij daarvoor geschorst te worden. "

dus niks te maken met wel of geen verklaring van Vertonghen.

6 november 2009 om 12:57
#92

@maykel24: Selectieve quote, je vergeet het volgende in het stukje:
"omdat Vertonghen blijft beweren dat de stoot bewust was, is het nog maar de vraag of dit hoger beroep iets uithaalt. "

het zal zeker niet meehelpen de verklaring van 'enge' Jan .....

6 november 2009 om 12:47
#87

Luister, Babovich zegt niks gedaan te hebben. Oke daar kan ik mee leven, of het zo is laat ik in het midden. Maar iedere keer hoor ik hem zeggen dat Suarez hetzelfde heeft gedaan. En dat die ook een schorsing verdient. En dan wordt vertongen het verwijt gemaakt dat hij een matenaaier is. Wat bovendien helemaal niet kan, want een Feyenoord speler is helemaal geen maatje van vertongen, hoogstens een collega. De pot verwijt de ketel dat die zwart ziet.

6 november 2009 om 13:11
#95

@mijn mokum

ben benieuwd waar jij babovic hebt horen zeggen dat suarez hetzelfde gedaan heeft.

natuurlijk zijn er feyenoord fans die hier gaan mekkeren over suarez.
1 suarez leek ook iets vergelijkbaars te doen
2 suarez maakt ook even een prachtige vrije val over de keeper gevolgd met een driedubbele zijrol.

tsja, een vriend zal het in rotterdam niet worden.

persoonlijk vind ik dat het verschillende situaties zijn en we hebben het hier over babovic, niet over suarez. Als je de foto boven bekijkt zie je een speler een luchtduel aangaan met zijn ogen dicht en zijn armen gestrekt tegen het hoofd van de andere speler gaan.
het zou best knap zijn als je met voorbedachte rade zo iemand een bloedneus wilt toebrengen.
dus mijns inziens: Babovic had zijn armen naar beneden moeten houden en verdiende minimmaal geel. En nee, het was geen elleboogstoot dus de straf van 3 wedstrijden is belachelijk.

6 november 2009 om 13:27
#106

Ik wil aan het laatste nog iets toevoegen:
als je babovic gaat straffen omdat hij zijn handen omhoog heeft bij dat luchtduel mag ook vertongen gestraft worden. Kijk maar eens naar de beelden. Hij heeft namelijk ook zijn handen in de lucht, eerder dan babovic zelfs. Ik ben dus van mening dat je hier: of helemaal niet voor moet fluiten, of beide geel geven, om het armenzwaaien bij kopduels tegen te gaan.

6 november 2009 om 13:37
#110

Ik ben het helemaal met je eens dat het veel te zwaar gestraft is. Wat ik niet kan hebben dat vertongen zwart wordt gemaakt. En bovendien gaat het er niet om of het express gedaan is. Het is gewoon een feit dat vertongen behoorlijk is geraakt. En ja met een elleboog. De actie was misschien niet zo bedoeld, maar dat maakt in dit geval niet uit. Als ik iemand aanrij op de openbare weg, dan doe ik dit niet expres, maar ik kan wel een boete krijgen voor bv. roekeloos rijden.

6 november 2009 om 14:39
#132

Tja. als jij per ongeluk iemand aanrijd en diegene beschuldigt jou ervan dat je het expres deed heb je daar waarschijnlijk ook geen goed woord voor over. Vandaar dat wij (of ik iig) geen goed woord over heb voor Vertonghen. Smerige actie.

6 november 2009 om 12:54
#90

Voel me toch geroepen even te reageren
mijn inziens heeft de Knvb toch een voorbeeldfunctie zoals de Politie dat ook heeft

nu zal Willem H. en ik een moord plegen
ik word aangehouden krijg 9 jaar cel en Willem H mag doorlopen omdat het een verdedigende actie was

vind dat de knvb zich een beetje ongeloofwaardig en belachelijk maakt
kijk babovic verdient wel 1 duel schorsing maar vind dat er rechtlijnig moet worden omgegaan in deze situaties
wanneer word suarez wel onder de loep genomen , als er een overtreding ala Witsel of Bouaouzan word gemaakt

krijg nu zelf eigenlijk wel het gevoel dat het kampioenschap zo al geregeld is tussen Arbiters , Knvb en Ajax

6 november 2009 om 13:02
#93

nog steeds een schandalige schorsing.

natuurlijk moet het armenzwaaien worden afgeleerd. Ik kan me in de 139 keer dat Huntelaar met zijn armen zwaaide niet 1 directe rode kaart herinneren, of een schorsing van 3/4 wedstrijden.

wel 1 van psv er Toivonen. Exact dezelfde overtreding tegen volendam (check youtube maar eens) en hij kreeg 2 wedstrijden.

het is soms maar net hoe de wind waait in zeist.

direct rood is al een straf en dat vergeet de knvb voor het gemak. 3 wedstrijden is overdreven veel, kijk de foto: duidelijker kan het niet zijn, het is geen elleboog. Hij raakt hem met zijn onderarm, de arm is gestrekt. Als je een 'elleboog' geeft of wilt geven is je arm niet gestrekt.

we moeten ons diep, diep schamen voor het wanbeleid van onze nare voetbalbond die te eigenwijs is. Na de aanslag van die spartaan duurt het ruim een week voordat een strafmaat gegeven wordt en Babovic wordt binnen een etmaal al veroordeeld voor een elleboog die hij niet eens gegeven heeft. Zelfs in hoger beroep wordt er nog een straf gegeven die geldt voor een elleboog. In herhaling probeert een voetbalbond hier het eigen falen niet toe te geven. Dat ene wedstrijdje in mindering is slechts een zoethoudertje maar ik hoop zelfs dat Feyenoord nogmaals in beroep gaat.

discussies over dat knvb voor ajax is krijg je vanzelf als de knvb zo onduidelijk en onredelijk is. Toch zeg ik hier tegen de Feyenoorders dat het niet louter pro ajax is. Kijk naar suarez. De eerste maanden bij ajax kreeg hij voor iedere schwalbe geel. Ajax blijft in herhaling klagen in de media en op den duur worden de onzekere en regelmatig falende arbiters zo in twijfel gebracht dat de ene een gele kaart aan suarez geeft als het onterecht is en de andere geeft een penal en rood voor de keeper als het ook onterecht is. Tekenend voor het falen van de arbitrage en dan ook een zwalkende knvb daarachter die net zo verwarrend en verschillend met strafmaten omgaat.

hou dus maar op over dat de knvb pro ajax is, dat is teveel eer voor de knvb die gewoon te onbekwaam is in alle afdelingen om professioneel voetbal op een degelijke manier te begeleiden.
soms is dat in het voordeel van ajax en andere keren weer niet, en dat geldt voor alle clubs.

6 november 2009 om 13:18
#100

Ben ik gedeeltelijk met je eens,maar niet over Dhr Suarez, De man is gewoon een over het paard getild kind,gaat inderdaad bij ieder wisse wasje liggen en krijgt daar dus terecht geel voor,maar ze zullen vanuit Amsterdam wel geklaagd hebben,want die kaarten krijgt meneer niet meer,neem dan ook nog eens de verwarrende verklaringen van Mevr Blom erbij,en je ziet dat deze straf totaal nergens op slaat !

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 13:18 door lobbie1.

6 november 2009 om 13:40
#111

en misschien doen ze dat net wat slimmer in amsterdam.

kijk naar Jol. Die zit nu al te klagen over de scheidsrechter van de komende wedstrijd.
hij herinnert iedereen er alleen even aan dat vink in het verleden ongelukkige wedstrijden heeft gefloten maar de boodschap is duidelijk.

van basten heeft ook meermaals met een schijnheilig intervieuw het opgenomen voor suarez. Menig andere club/trainer zou een speler die zo vaak kaarten zit aan te naaien ter verantwoording roepen. Suarez doet het weliswaar minder maar als hij het doet krijgt hij na alle aandacht ook ineens zijn zin.

als een speler van ajax gestraft wordt dan klimmen ze in amsterdam gewoon op het dak en de onbekwame en onprofessionele knvb kan daar niet mee omgaan.

ik heb geen mario been of andere feyenoorder voor de camera in herhaling horen roepen dat de knvb zo beschamend bezig is. er wordt dan wel bezwaar aangetekend maar dan nog is de straf te hoog.

het siert Feyenoord wel dat er bescheiden en respectvol mee wordt omgegaan, maar je wint bij deze knvb meer krediet als je gewoon een grote bek geeft voor de camera en liefst voor zoveel mogelijk camera's. Helaas maar waar.

6 november 2009 om 13:31
#107

Uitstekende reacties. Weinig aan toe te voegen. Puur wanbeleid wat hier gevoerd wordt.

6 november 2009 om 13:03
#94

2 wedstrijden is niet meer dan normaal vor een elleboog. ook al was hij niet bewust. Redelijke straf dacht ik zo. En dat zeg ik als Feyenoord-fan ja. Je moet namelijk wel begrijpen en leren dat , ook al was het niet express, zoiets niet kan.

maar dat haalt niet weg dat ik het nog steeds raar vind dat Suarez niet geschorst kan worden. Weet het wel de regels zijn zo maar ook deze man verdiend rood en minstens dezelfde straf want dat was meer dan bewust.

maar goed. Zag gisteravond ook alweer dat Ajax niet de scheids tegen heeft dus wat dat betreft mogen onze Amsterdamse "vrienden" voorlopig niet zeuren over de aanstellingen van de scheidsrechters aankomend weekend. Let u ook daarop meneer Jol? Of graaf je hezelf weer na deze wedstrijd in?

6 november 2009 om 13:13
#97

Als de Guzman tijdig fit is kan Babovic met gemak de twee wedstrijden uit zitten. Ik ben het er dan niet mee eens maar je kan het ook zo bekijken. Twee wedstrijden Babovic op de tribune in plaats van op de bank. De Guzman op het veld, toch liever als Babovic.

6 november 2009 om 13:15
#99

de guzman is pas net de wei in gestuurd om weer een rondje te gaan wandelen.

die gaat dus voorlopig nog niet binnen de lijnen komen aangezien zijn conditie nog niet op peil is.

6 november 2009 om 13:20
#101

Ik lees net dat Vertongen heeft verklaart dat er volgens hem sprake van opzet. Lekker collegiaal (not)

6 november 2009 om 13:21
#102

Schandalig dat voor zo'n "overtreding" een überhaupt een schorsing wordt gegeven! Laat staan 2 wedstrijden(+1 voorwaardelijk).. Het is werkelijk niet te geloven hier bij de knvb. Snel ontslaan die tuchtcommissie, en de aanklager erbij. Ik zeg; gewoon in beroep gaan. Dan maar het risico lopen dat het groter wordt. Al is het alleen maar voor het principe. Principieel moet je er niet mee instemmen wanneer je ongelijk wordt behandeld. Het is niet te geloven, hoe diep de knvb hier zinkt.

6 november 2009 om 13:35
#109

Echt schandalig dat Babovic gestraft wordt. Het is duidelijk te zien dat hij niet bewust een elleboogstoot gaf. Je kunt hoogstens zeggen dat hij zich breed maakte, precies datgene wat Suarez ook deed en waar scheidsrechter Blom niets eens voor floot. Echt ongelooflijk. De enige die hier gestraft had moeten worden, is de heer Blom, maar die wordt bij de Knvb waarschijnlijk alleen maar geprezen omdat hij weer een rode kaart heeft uitgedeeld. Het is aanfluiting, die hele arbitrage en zogenaamde tuchtcommissie hier in Nederland.

6 november 2009 om 13:47
#114

Wat heb ik toch een medelijden hier met al die huilende Feyenoord-supporters en de rest die Anti-ajax is... Ik zou er bijna om gaan lachen hoe erg die mensen zich hier zitten aan te stellen zeg...

situatie 1: Suaréz raakt Babovic met zijn arm.
een vergelijkbare situatie aan situatie 2 die zometeen beschreven gaat worden. Suaréz gaat voor de bal, maakt zich breed en maakt inderdaad ook een slaande beweging richting Babovic. Blom staat vrij ver weg, doet niets en laat verder spelen, hij ziet alleen dat Suaréz zich breed maakt en hem ontgaat de intentie om Babovic te raken. Die intentie was er wel degelijk, anders zou je je arm niet zo uitzwaaien naar het gezicht van een ander. Blom heeft wel wat waargenomen, maar niet juist beoordeeld. Suaréz gaat vrijuit.

situatie 2: Babovic raakt Vertonghen met de arm.
het lijkt erg veel op situatie een alleen vindt deze plaats in de lucht. Echter staat Blom er dit keer bijna met zijn neus bovenop en ziet dus duidelijk dat dit een overtreding is. Aangezien Babovic met de hand Vertonghen raakt staat daar dus de rode kaart voor. Het zal inderdaad vast niet met de intentie gegaan zijn om Vertonghen K.o. te slaan, maar het getuigd van onkunde. Onkunde zou je niet zo horen te bestraffen, maar omdat het een arm/elleboogslag is, die je goed waarneemt, hoor je daar als scheidsrechter rood voor te geven. Dat zijn de regels.

waar gaat het echter mis. Waarom kan Suaréz niet gestraft worden?
de actie van Suaréz is waargenomen door de scheidsrechter. Die beslist op dat moment wat er mee te doen. Hij vond het niet veel en laat dus doorspelen. Dit betekent dat de Knvb Suaréz niet meer kan schorsen, aangezien het is waargenomen door de scheidsrechter.
men kan hier dus spreken van ongeluk. Maar het gaat gewoon te ver om hier de Knvb de schuld van te geven. Het is de schuld van Blom, niet van de Knvb dat het zo beoordeeld is.

dan de kwestie Vertonghen is een matennaaier wat hier door velen wordt aangehaald.

"vertonghen heeft gezegd dat hij het gevoel had dat het bewust was, omdat Babovic gefrustreerd leek over de vermeende klap van Suarez. Verder zei hij dat hij ook de beelden terug heeft gezien en het daaruit niet op te maken is of dit nou opzet was of niet. Gewoon een hele eerlijke reactie dus waarbij hij geen enkel oordeel heeft gegeven of in zijn ogen Babovic lang of kort geschorst moet worden." Dit is wat ik uit een andere reactie heb gehaald van iemand hier op het forum in een ander topic.

het is de eigen beleving van Vertonghen dat Babovic het wel degelijk met opzet deed. Babovic kwam ook wel erg onbesuisd in vliegen, dat kopduel, en dan lijkt het al snel dat het met de intentie werd gedaan om Vertonghen pijn te doen. Jan heeft de beelden echter niet terug gezien en heeft dus niet gezien wat wij wel hebben gezien. Het was pure onkunde!

6 november 2009 om 13:52
#118

Wat een onzin sla je daar allemaal uit. Misschien kun je het korps van de tuchtcomissie komen versterken kijkende naar je achtergrond en mening.

6 november 2009 om 13:57
#120

Kun je mij misschien laten weten wat hiervan onzin is? Het is allemaal toch echt zo verlopen...

6 november 2009 om 14:21
#124

@ajaxfan69

ben het grotendeels met je eens

als een scheidsrechter in jouw situatie 1 ver af staat en er is kennelijk wat gebeurt (babovic grijpt immers vast niet voor niets naar zijn gelaat waar een arm tegenaan kwam) dan is het aan de scheidsrechter om te zeggen dat hij dat misschien niet juist heeft kunnen beoordelen. In plaats daarvan rapporteert hij dat hij het goed heeft waargenomen en dat er niets aan de hand was. Dat is inderdaad een fout, het lijkt zelfs wel een opzettelijke fout. Als er dan een regel bestaat dat de knvb dan niets meer kan doen, dan klopt de regel niet.

de knvb komt er nog eens met een baal zout overheen door Babovic een grove schorsing te geven en ook nog eens de keeper een tweemaal zo hoge schorsing als bij andere keepers te geven.

het gaat jou te ver om boos te zijn op de knvb, maar als de knvb met al haar geblunder ajax zo driemaal benadeeld op grond van 1 wedstrijd dan zou je hier een topic hebben met meer dan 2500 gefrustreerde reacties vanuit het ajax kamp.

ben het wel met je eens dat sommige hier zomaar wat anti ajax kreten of anti knvb kreten roepen, maar ja dit is een voetbalforum voor iedereen en niet alleen voor de hoogst intelligente voetbalprofessoren (waar ik mijzelf natuurlijk niet toe reken )

6 november 2009 om 15:07
#138

Ben het met je eens spionkop, goede reactie!
kunnen een aantal mensen hier op het forum nog wat van leren!
het is waar, mensen zijn heel erg verschillig in dat soort dingen. En het is ook zo dat het zo zou zijn dat mensen van elke club die hier dan benadeeld zou worden er over gaan huilen en zich gefrustreerd worden. Dat zou inderdaad bij Ajax ook zo zijn. Maar ik vind het wel heel erg gaan om dat hier zo te gaan verkondigen. Eerlijk waar, ik ben rasechte Ajacied maar ik zou het niet kunnen om hier zelf een verwoording van de vallende zwaan te gaan opschrijven, want: 1. het heeft geen nut en 2. je ziet er dan triest uit.

6 november 2009 om 15:19
#141

@ajaxfan69: Het is een opstapeling van feiten, die eigenlijk verder niks toevoegen. Je eindigt met de opmerking dat 'enge' Jan het niet heeft gezien op beeld, maar dat heeft hij dus wel degelijk. Bij het zien van de beelden begon hij zelf ook te twijfelen. Had hij het dan toch verkeerd gezien? Tja dat is moeilijk, maar weet je wat ik blijf gewoon roepen dat ik 'denk' dat het opzet was. Het is dus wel degelijk matennaaierij!

6 november 2009 om 13:50
#115

http://www.fr12.nl/nieuws/8879-babovic---ik-ben-ja.
genieten die fotos van Beenhakker en Babovic; Feyenoord is passie!
straf accepteren; verlagen doen ze niet meer; mannen bij de Knvb zijn loyaal aan de wanprestatie van Blom, wat overigens zeer te betreuren is.

6 november 2009 om 14:35
#130

Sorry hoor maar op FR kan ik weinig passie lezen. Alleen een blinde haat tegen alles wat uit Amsterdam of omstreken komt.

6 november 2009 om 13:51
#116

Volgens mij maakt de Knvb een fout...alleen nieuwe feiten mogen leiden tot een andere strafmaat. Als ik dit zo lees is vooral veel herrie gemaakt door Babovic (en Beenhakker). Bij dergelijke zaken is het vooral van belang hand in eigen boezem te steken.....de rode kaart was terecht. Dat staat buiten kijf, zeker als hij nu in hoger beroep 'weer veroordeeld is' de tuchtcommissie is in NL namelijjk de enige die dit kan bepalen.
persoonlijk vind ik dit jammer voor feyenoord..dit soort 'afleiding' en andere ontwikkelingen die naar buiten komen (landzaat, Makaay weg) zorgen alleen maar voor dat de ploeg niet gefocussed is en dat hebben ze wel nodig willen ze hun doelstelling halen.

6 november 2009 om 13:51
#117

Zeg Ajaxfan69,je schrijft een hoop,maar zegt eigenlijk niks,beetje jammer vind jezelf ook niet,heb je de hele situatie rond Babo wel gevolgd deze week op radio en Tv ?

6 november 2009 om 14:03
#122

Waarom zou ik het gehuil van een speler van Feyenoord willen volgen. Het berust hier op keiharde feiten. Als je je als instelling laat beïnvloeden door emoties van een speler dan komt elke speler er zonder iets vanaf. Dat het nu Babovic is en de manier waarop is gewoon pure pech voor Feyenoord en Babovic. Maar dat hoort er ook bij in het leven, pech.

6 november 2009 om 14:30
#128

je vind het gehuil, geeft je mening gezien door een amsterdamse bril en verwacht dan van andere, waarvan de meeste het met een objectieve bril naar de situatie kijkt en jij dit als gehuil beschouwt.
je uitgebreide reactie slaat kant nog wal en is een hoop gebakken lucht. Feitelijke onwaarheden onderbouwen met halve gevoelens en halve feiten die zo gedraaid zijn dat het niet kan missen dat het een reactie is vanuit ajax kant

6 november 2009 om 14:52
#136

Als we het over reacties hebben die kant nog wal slaan dan mag je daar nu je eigen reactie bij weergeven. Volgens mij heb je mijn reactie namelijk niet erg goed gelezen. Ik heb nergens gezegd dat Suaréz die rode kaart niet verdiende, sterker nog, ik geef zelfs toe dat hij de intentie had om hem te raken. Dus ik ben het totaal niet met jou reactie eens. Leer aub eerst even begrijpend lezen voordat je hier op een forum je waffel open trekt zonder dan ook maar door te hebben wat iemand bedoeld.

6 november 2009 om 14:01
#121

Het is in ieder geval wat maar ben nog steeds van mening dat hij een vrijspraak had moeten hebben.

6 november 2009 om 14:06
#123

wat ik me af vraag is een evtuele schorsing van sauerz ik vond die overtreding erger.
ondanks dat ik deze overtreding van babo in het begin niet bewust leek heb ik later in de herhaling hem duidelijjk om zien kijken waar de ajax speler (ik meen vertongen) stond om hem te raken

6 november 2009 om 14:25
#125

Kan hij wel voetballen sjonge jonge/?

6 november 2009 om 14:35
#131

Het naaierige aan het geheel is het gedrag van Vertonghen die een belastende verklaring aflegt tegen babovic. Is dat nou de beroepseer. Ik kan me voorstellen dat Calabro tegen Adelaye zoiets zegt, maar Vertongen vertoont wel heel erg fout gedrag. Ik denk dan ook dat elke Feyenoorder standaard een belastende verklaring moet gaan afleggen tegen een Ajacied, want kennelijk werkt het zo. De beroepseer en ethiek van Vertonghen zijn zo rekbaar als wat. Waarschijnlijk is dat een Nieuw Soort Beroepseer....... bah smerig.

6 november 2009 om 14:49
#135

Alsof Vertonghen de plicht heeft om een belastende verklaring in te trekken? Hem wordt gevraagd of er opzet in het spel is. Nou ik kan me voorstellen dat als je een enorme bloedneus wordt gemept, je persoonlijk aan opzet gaat denken. Als hij het zo ervaren heeft, dan zij het zo. En om hem te betichten van fout gedrag vind ik wel erg ver gaan. Hij is niet degene die zijn elleboog(al dan niet opzettelijk) in het gezicht van iemand anders heeft geplant. Het is daarna de taak van de aanklager/tuchtcommissie om te oordelen of een straf gepast is of niet. Daar staat Vertonghen verder buiten.

6 november 2009 om 14:42
#133

Prima besluit, Rob van Dijk kreeg 2 wedstrijden(waarvan 1 voorwaardelijk), dus je kunt moeilijk Babovic dezelfde straf geven aangezien zijn incident werd aangemerkt als een elleboog en dus een zwaarder vergrijp was. Daarom is 3 wedstrijden(waarvan 1 voorwaardelijk) te billijken in mijn optiek. Waarschijnlijk hadden ze Suarez eenzelfde straf gegeven ware het niet dat Blom het voorval al in de wedstrijd beoordeeld had en de regels nu eenmaal zo zijn dat de aanklager daar niets meer aan kan doen. Deal with it

6 november 2009 om 14:57
#137

Dit slaat helemaal nergens op!
door de schorsing met een wedstrijd terug te brengen willen ze er gewoon vanaf zijn.
als er nog steeds 3 wedstrijden schorsing staar dan betekent dat dus dat de elleboog volgens de Knvb opzettelijk is, in dat geval hoeft det straf niet verminderd te worden en klopt de schorsing. Ze konden kiezen tussen de schorsing opheffen doordat er niets gebeurde of kiezen voor 4 wedstrijden schorsing omdat het een elleboog was. Niet ertussen in! Dat is puur om er vanaf te zijn.

6 november 2009 om 15:10
#139

Mijn al grote haat ten opzichte van Ajax is na deze wedstrijd echt nog groter geworden.
het is toch een schande hoe de Knvb er alles aan doet om Ajax te helpen. Met deze terugbrenging met 1 duel willen ze inderdaad laten blijken dat ze Feyenoord niet naaien om er maar vanaf te zijn.
maar ik heb de beelden 20x teruggezien en het is toch overduidelijk dat Babovic' overtreding niet expres was en Suarez' overtreding wel expres. Dat zie je toch gewoon! Babovic maakt een natuurlijke beweging, spring maar eens vol naar achter, dan moet je bijna wel zo springen, beetje onbesuisd misschien, dus geel. Suarez zie je gewoon duidelijk slaan naar het gezicht van Babovic.
en dan nog die Vertonghen die blijft volhouden dat het expres is, bah bah bah.

6 november 2009 om 15:33
#146

Juist Jurre

ik ben het met je eens dat jullie te zwaar gestraft worden en Suarez (ajax dus) er weer eens met weg komt, het is gewoon te gek hier dat sommige clubs zwaar geholpen worden hier.

6 november 2009 om 17:01
#155

Jij hebt de beelden 20x terug gezien? Was er een twijvel bij jou? Sorry, maar de scheidsrechter zag met zijn eigen ogen een elleboog, waardoor hij zo snel mogelijk moest reageren en dat deed hij met rood. Ik heb zelf die beelden ook terug gezien en zag echt een elleboog of onderarm naar het gezicht van Vertonghen. Denk wel dat het niet bewust was, want niemand springt omhoog met gestrekte armen naar beneden. Maar we blijven erbij dat het voor een scheidsrechter nog steeds moeilijk is zonder Tv.

dat van Suarez was volgens mij wel bewust, want hij maakte met zijn elleboog een snelle beweging naar achteren.

6 november 2009 om 18:50
#165

Mijn haat ten opzichte van Feyenoord is ook groter geworden.
gewoon omdat jullie zo zielig doen. Alsof jullie niet zouden verliezen met 11 man.
ze doen het allebei express en dat Suarez geen rood krijgt is gewoon een keer een mazzeltje voor hem en Ajax. Normaal hebben we de scheids altijd tegen. Nu hebben we hem 1x mee en dat is het een Jood, de Knvb probeert Ajax te helpen enz enz. De Knvb geeft ons het zwaarste schema ( Europa leage wedstrijden tussen zware comeptitiewedstrijden) en daar word bijna niks over gezegd.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 20:14 door Yuriferr410.

7 november 2009 om 09:37
#171

En ik hou van iedereen behalve de knvb

@yuriferr410 anders hebben we het er met zn allen eens over dat de knvb gewoon prutsers heeft rondlopen binnen en buiten de lijnen?

@hootch30
scheids kan inderdaad weinig terugzien en moet direct handelen. Maar als hij dan na de wedstrijd het gore lef heeft om na het bestuderen van tv beelden gewoon vast te houden aan zijn keuzes, dat gaat er niet in natuurlijk. En dan komt die prutsbond er nog overheen met overdreven schorsingen.

ben nu al benieuwd wat er in de toppers twente-ajax en az-feyenoord allemaal gaat gebeuren. Welke clubs worden er straks weer benadeeld door onze domme onbekwame scheidsrechters.

6 november 2009 om 15:11
#140

Kunnen we dan nu eindelijk vooruit kijken en deze rel om niks achter ons laten Voetbalzone?

bij voorbaat dank,
zaklamp

6 november 2009 om 15:23
#142

Mogen we er niet over praten of zo. Mogen we het disfunctioneren van de Knvb niet aan de orde stellen. Jij vindt het al een rel om niks. Dat zegt al hoe jij er in zit.
vandaag is er nieuw nieuws over dus waarom zouden we er niet over praten.

6 november 2009 om 15:28
#144

Het had natuurlijk andersom moeten zijn.....minimaal 2 wedstrijden voor een opzettelijke elleboog......ipv 2 wedstrijden voor iemand die springt en niet eens naar zijn tegenstander kijkt maar naar de bal.

6 november 2009 om 16:19
#149

weet je wie ze moeten schorsen....die hele Knvb. Gaat echt nergens over dit. 3 wedstrijden voor een elleboog die niet eens een elleboog was. Maar als je Suarez heet en twee immense voortanden hebt, dan mag het wel...alleen omdat je voor een of andere ploeg uit Amsterdam speelt. Ik zeg motie van wantrouwen voor de hele Knvb óf naamsverandering in Nsb.

overigens, slaat nergens op als je dit in verhouding ziet met de tackle van Gilissen afgeopen week. Die wordt voor 3 wedstrijden geschorst terwijl het een doodschop was. En wordt al helemaal raar als je het vergelijkt met Tomasson. De tackle van Gilissen is minstens zo zwaar, maar meneertje Gilissen komt er weer van af met een wedstrijd minder.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 19:17 door Viktor86.

6 november 2009 om 16:34
#152

Jammer dat er hier (jaja ik ben Feyenoordfan) niemand objectief commentaar leverd over deze (twee) acties,het éne word niet bestraft (suarez) het andere (en zeg nou eens eerlijk waar gaat het over als je omhoog springt,doe het zelf eens) eerst bestraft met 4 wedstrijden(één voorwaardelijk),dan zegt Dhr Blom na diverse intervieuws achteraf gezien wel/niet wat is het nou eigenlijk Heer Blom,wees eens duidelijk? en een volledig naar waarheid? vertelde getuigeverklaring van Dhr Vertonghen word (onze!) Babo uiteindelijk geschorst voor twee wedstrijden (waarvan één voorwaardelijk),kortom zoals gewoonlijk word er weer gemarchandeerd daar in Zeist,maar oh wee als er hier bij Voetbalzone melding van word gemaakt,nee dan lopen we niet in de pas,en krijgen we punten in mindering,terwijl er hier een normale discussie word gevoerd (en waarom niet?) tussen aanhangers van Ajax én Feyenoord,en waarvan ik dan vind dat er sommige (niet iedereen) teveel door hun (brilletje) kijken,dus kortom ,De knvb bekent nooit schuld en daarvan zijn (sommige) clubs vaak de dupe,zo,en dat wilde ik ff kwijt !

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 16:35 door lobbie1.

6 november 2009 om 16:50
#153

Nou ja prima dat hij geschorst is, maar misschien kan de Knvb vanaf nu dan consequent zijn. Dus ook Suarez schorsen en Engeaar. En noem ze maar op. Gewoon elke slaande beweging of het breed maken in de lucht tijdens het koppen bestraffen met een rode kaart of via videobeelden achteraf.

alleen zo kunnen ze consequent blijven. En dan ongeacht of de scheidsrechter het waargenomen heeft. Want ja net als de spelers maken scheidsrechters ook fouten

6 november 2009 om 17:20
#156

Weet je het is frustrerend dat wij er iedere keer weer ruzie om kunnen krijgen, Maar dat de Knvb er een wedstrijd afhaalt zegt wel genoeg maar het is ook voor hun onmogelijk om Babo vrij te spreken want dan gaat straks iedere speler zeggen het was niet mijn intesie. En ik denk echt niet dat de knvb het aanzins des persoon of club doet. Ik denk dat we deze discussie achter ons moeten laten en het weekend echt weer over voetbal gaan praten.

6 november 2009 om 17:45
#157

Sommige reacties slaan hier de plank totaal mis! Suares had hier gewoon overduidelijk een rode kaart als pinpas kunnen gebruiken aankomende 3 weken. Ik snap dan ook niet dat de ajacieden zeggen dat het niet eens een kaart waard was? Dan vraag ik me af hebben diegene dan verstand van het balspel.. Ik ga niet zeggen dat we ( wéér ) benadeeld waren maar het was toch Echt géén rode kaart voor babovic. Hij kwam grof in het duel zwaait met de armen maar hoevaak zien we dat niet elk weekend?? Dus volgens de knvb gaan we nu elk zwaaiend lucht duel afzien met een rode kaart?
kom op......

6 november 2009 om 18:19
#158

Vertongen bedankt! We zullen je hartelijk onthalen in Rotterdam
trieste man, maar goed past wel in het rijtje matenaaiers van ajax

6 november 2009 om 18:21
#160

Haha!!!
dat bloed was ook zeer nep.

6 november 2009 om 18:19
#159

Ik vond dat zowel Suarez als Babovic rood moesten krijgen, naar mijn idee ging het allebei express.
dat zeg ik als Ajacied.

Aangepast op Vrijdag, 6 november om 18:45 door Yuriferr410.

6 november 2009 om 18:47
#164

Yey gerechtigheid.

6 november 2009 om 19:06
#166

Beide gevallen zijn in mijn ogen ongelukkig en hadden hoogstens bestraft moeten worden met geel. Seponeren lijkt mij de beste optie.

verder niet zeuren over het voortrekken van Ajax of het benadelen van Feyenoord, wat ontzettend zielig. Als of ze dit expres doen, soms zit het mee, soms zit het tegen. Alle voorvallen met Ajax erbij halen... oeehh wat sneu.. Bekijk elk incident op zich, zonder vergelijkingen met alle andere clubs te maken. Het gaat over Babovich van Feyenoord, maar om de één of andere reden vindt iedereen het hier fijn om daar andere clubs bij zwart te maken. Waarom?

6 november 2009 om 19:54
#167

na de rode kaarten van cisse en tomasson zei been het al, dat hij opging letten of de knvb consequent zou zijn, en wat blijkt dat is niet het geval, het is nog steeds te belachelijk voor woorden dat die blom niet op het matje geroepen is om dat voorval met suarex uit te leggen, kijken of hij dan nog steeds zo 'standvastig' is. feyenoord wordt zwaar benadeeld en zeker als je deze actie vergelijkt met die van adeleye die bijna evenveel wedstrijden krijgt, het moet echt niet gekker worden

6 november 2009 om 20:08
#168

Al die feyenoorders gedragen zich als kleine kinderen en zitten alleen maar met hun vingertje te wijzen. Nu is Verthongen ineens een matennaaier maar ik kan me niet herinneren dat hij en Babovic vrienden zijn. Is logisch wat hij doet na die aanslag die hij kreeg op zn neus. Ook al deed hij het niet expres het blijft een onbezuisde actie.
dan is meteen het volgende onderwerp suarez, die babovic een aai gaf nou nou wat een aanslag. Hij raakte hem niet eens en Babovic ging als een stervende zwaan naar de grond. Misschien had de scheids geel kunnen geven maar meer niet.
ipv de Knvb af te zeiken mogen jullie hun eigenlijk wel dankbaar zijn want die wedstrijd die in mindering is gebracht is nergens op gebasseerd.

6 november 2009 om 20:41
#170

ik vindt deze straf ook te hoog minimaal 1 maximaal 2 wedstrijden

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

  • Ze werden geconfronteerd met weerstand. Maar de Armada zal niet ophouden. Show no mercy. Who will Write the Future? Lees verder
  • Tips van Gerard Pique om de baas in de verdediging te zijn. Lees verder
  • Bloed, Zweet en Oranje Lees verder
  • Tips van Rafael van der Vaart om op het middenveld te domineren. Lees verder
  • Robinho, Maicon, Luis Fabiano & Nilmar praten over het spelen in het Braziliaanse elftal. Lees verder

Feyenoord

Vorm Pos. Team Punten
winst
gelijk
laatste 6
winst
gelijk
laatste 6

Shop

Feyenoord Rotterdam
Bestel NU
Nu € 41.95

Voetbalreizen

Interview met Gianni Zuiverloon

"Ik geloof niet dat ze me zijn vergeten. Nadat wij in 2009 degradeerden, waren er een aantal Engelse clubs uit de Premier League die interesse hadden, maar dat is uiteindelijk allemaal afgeketst. Ik wilde niet terug naar de Eredivisie, zodat ik dan maar op het hoogste niveau zou blijven spelen. Dat zag ik als een vlucht." Lees verder

Pagina gegenereerd in 0.796875 seconden.