Hamburger SV is niet te spreken over de strenge veiligheidsmaatregelen van donderdagavond op Celtic Park. De spelers van de Bundesligist wilden na afloop van het Europa League-treffen met Celtic, dat door een doelpunt van Marcus Berg in 0-1 eindigde, de meegereisde fans bedanken, maar kregen daar geen toestemming voor.
De stewards verboden de spelers om in de buurt van hun supporters te komen. Als protest besloten de HSV-spelers daarom te gaan zitten op het veld van Celtic Park. Een sit-down staking, zo omschreven diverse Schotse media het voorval. Uiteindelijk werden die Rothosen door de lokale politie weggehaald.
"De politie zei dat ze dit incident zal melden bij de UEFA" meldde HSV-coach Labbadia na afloop van het incident. "Dat is respectloos. Hier was duidelijk een gebrek aan tact." Celtic heeft tot op heden nog niet gereageerd op het incident. Door de overwinning in Schotland blijft HSV (gedeeld) aanvoerder in Groep C, samen met Hapoel Tel Aviv.
Meer nieuws
- Bilic: ‘Tegen Letland zijn we alleen geïnteresseerd in de zege’
- ‘Met het vertrek van Ibrahimovic besparen we zestig miljoen euro’
- FIFA rondt inspectie in Spanje en Portugal met goed gevolg af
- ‘Ik besef dat een landstitel lastig gaat worden voor Liverpool’
- Live meepraten in de EK-kwalificatie: Jong Spanje - Jong Oranje
Clubnieuws
- Petric niet blij met Hamburger SV na weglachen bod van Stuttgart
- Wolfsburg grootste inkoper, Bayern gaf in zomer geen cent uit
- ‘We zijn eigenlijk niet zo blij dat Ruud is opgeroepen voor Oranje’
- Lille strikt overbodige HSV’er Rozehnal met éénjarig contract
- Hamburger SV neemt bod van Stuttgart op Petric niet serieus
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Donderdag 2 septemberManchester City maakte 24 miljoen euro verlies op Robinho, maar in de Eastlands ziet men dat anders. Lees verder
'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa'
"AZ is momenteel geen topclub, maar we hebben wel de ambitie om op de lange termijn weer terug in de top te keren. Er moet nu na het Scheringa-tijdperk anders gedacht gaan worden. Dat brengt een cultuuromslag met zich mee. De club is nu van de club zelf, en niet meer van een eigenaar." Lees verder
Clubexperts
-
Manchester City is nog lang geen topclub
Door jwderuiter (10 reacties) -
Et tu, Edgar?
Door LFCDutchy (66 reacties) -
Verliefd op de bal
Door Bonevacia (36 reacties) -
Feyenoord, het heeft in onze ogen iets magisch
Door DennisdeW (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Achtergronden
- Boymans: 'VVV-Venlo is niet veel zwakker dan afgelopen seizoen' 20
- Stewart: 'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa' 67
- Pieters: 'PSV moet voor niets minder gaan dan het kampioenschap' 106
- Zuiverloon: ‘Terugkeren naar Nederland zag ik als een vlucht’ 26
- 'Spelen voor NAC is een droom, terugkeren naar PSV een ambitie' 29




Gewoon dezelfde actie in Hamburg roep ik dan maar stom.
Geweldig dat die Hsv spelers bleven zitten. Heel triest van Celtic dat de politie eraan te pas moest komen......
Mooie manier van protest inderdaad, duidelijk laten merken dat dit geen manier is om gasten te ontvangen.
Of mogen ze hun fans alleen bedanken wanneer Celtic had gewonnen?
Er staat nergens waarom ze dit niet mochten doen.
Zoals iemand anders al opmerkt : die Duitse supporters gedragen zich meestal keurig.
Dat hoef je met Duitsers niet zo streng aan te pakken, Duitse supporters doen nooit wat, beetje sneu dit.
Dit is natuurlijk geen sterke actie is van Celtic. Beetje knullig om de spelers de supporters niet te laten bedanken. Excuses zijn denk ik op zijn plaats.
Aangepast op Vrijdag, 23 oktober om 20:11 door Thomas83.
Belachelijk dat ze de politie erbij hebben geroepen. Had ze gewoon laten zitten, ruim het stadion op, doe de lichten uit en sluit af. Als je al om wat voor (waarschijnlijk absurde) reden dan ook de spelers de fans niet wil laten bedanken.
Aangepast op Vrijdag, 23 oktober om 20:12 door Thomas83.
Gaat niet om wat Celtic doet, het is die fascistische Britse politie die dit doet. Heb zelf ook enorm negatieve ervaringen op dat continent met politie rond wedstrijden. Men treedt daar op alsof je een crimineel bent en voeren je om niets (als je bijvoorbeeld je middelvinger opsteekt naar de supporters van de tegenstander die je beledigen en hun middelvinger naar jou opsteken) af en zetten je zelfs vast. Ook als je staat in het vak, dan sleuren ze je na twee waarschuwingen het vak uit.
Enfin, je snapt dat ik van de kwaliteiten van de Bobbies rond voetbalwedstrijden geen hoge pet (!) op heb ..
Ik denk dat je continent even met eiland verward.
Dit is een extreem idiote actie van die Britse politie. Waarvoor waren ze bang? Dat de supporters de eigen spelers na een overwinning de kop inslaan? Helaas is niet alleen de Britse politie zo. De Duitse politie is nog veel erger naar mijn ervaring. Die slaan er gewoon op los als je al een scheet laat.
@timmash hieronder.
In Nederland kan dat nog bij heel erg veel wedstrijden. Er zijn gewoon een aantal clubs en wedstrijden waar dat niet bij kan omdat daar net iets teveel idioten tussen lopen.
@drsvijfje, maar op deze manier zorgen die Bobbie's er wel voor dat het in ieder geval in het stadion nooit uit de klouwen loopt. Daar is het tenminste nog (bijna altijd) mogelijk om langs supporters van de tegenpartij te lopen na afloop van de wedstrijd. Zou je hier in nederland misschien alleen bij een wedstrijd als vvv-sparta of van dergelijk kaliber hebben.
heb ook niet echt goede ervaringen met de britse supporters, zowel in liverpool, chelsea als celtic. het is altijd iets met hun daar.
Heeft hier iemand beelden van?
Lijkt me mooi om te zien!
moet britse politie zijn, natuurlek.
Wat H S V vergeet is dat het natuurlijk altijd levensgevaarlijk is als spelers hun eigen supporters gaan bedanken, zien ze dan niet dat het risico bestaat dat de supporters gaan juichen, dit is toch ordeverstoring.
Top actie van de spelers van H S V, ben wel heel benieuwd hoe de U E F A hier mee om gaat.