Vitesse krijgt komend seizoen de beschikking over Calvin Jong-a-Pin. De 23-jarige verdediger vertrekt voor één jaar op huurbasis naar het Gelredome, waarna de Arnhemmers de kans hebben om de voormalig jeugdinternational definitief over te nemen van SC Heerenveen.
Het contract van Jong-a-Pin in Friesland loopt nog twee jaar door, maar veel speeltijd kreeg hij sinds zijn komst naar het Abe Lenstra Stadion niet. In de zomer van 2006 nam Heerenveen hem over van FC Volendam, waar hij debuteerde in het betaald voetbal. Zijn eerste twee seizoenen in het noorden leverden hem twintig basisplaatsen op en een handvol invalbeurten.
De echte doorbraak bleef uit, ook nadat hij zich in 2007 met Jong Oranje liet kronen tot Europees kampioen in eigen land. Volgens de NOS gaat de verdediger daarom zijn geluk op huurbasis beproeven in Arnhem. Namens Heerenveen speelde Jong-a-Pin 44 officiële wedstrijden; daarin kwam hij niet tot scoren.
Meer nieuws
- Nasri herstelt vlot en kan na interlandonderbreking mogelijk aansluiten
- ‘Iedereen hier kijkt uit naar de komst van Van der Vaart’
- Van Veldhoven trots op erkenning voor aanvalsduo Junker en Skoubo
- Seedorf: ‘Ibrahimovic heeft overal zijn waarde laten zien’
- WK-commissie roemt prestaties Engelse spelers in Zuid-Afrika
Clubnieuws
- 'Vitesse is vanaf zondag met in totaal zeventien spelers bezig geweest’
- Chanturia zit nog zonder Vitesse-contract maar gaat wel mee naar Brugge
- Kingston: ‘Heerlijk om na drie maanden weer te kunnen trainen’
- Vitesse-aanwinst Kingston traint woensdagmorgen voor het eerst mee
- 'Ineens was daar die meneer met geld en al snel kwam Rajkovic'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Donderdag 2 septemberManchester City maakte 24 miljoen euro verlies op Robinho, maar in de Eastlands ziet men dat anders. Lees verder
'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa'
"AZ is momenteel geen topclub, maar we hebben wel de ambitie om op de lange termijn weer terug in de top te keren. Er moet nu na het Scheringa-tijdperk anders gedacht gaan worden. Dat brengt een cultuuromslag met zich mee. De club is nu van de club zelf, en niet meer van een eigenaar." Lees verder
Clubexperts
-
Manchester City is nog lang geen topclub
Door jwderuiter (10 reacties) -
Et tu, Edgar?
Door LFCDutchy (66 reacties) -
Verliefd op de bal
Door Bonevacia (36 reacties) -
Feyenoord, het heeft in onze ogen iets magisch
Door DennisdeW (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Achtergronden
- Boymans: 'VVV-Venlo is niet veel zwakker dan afgelopen seizoen' 20
- Stewart: 'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa' 67
- Pieters: 'PSV moet voor niets minder gaan dan het kampioenschap' 106
- Zuiverloon: ‘Terugkeren naar Nederland zag ik als een vlucht’ 26
- 'Spelen voor NAC is een droom, terugkeren naar PSV een ambitie' 29





Niet de beste verdediger maar toch een goede voor Vitesse, hoop dat ze dit seizoen beter gaan presteren dan vorig jaar...
Dat hoop ik ook en dat denk ik ook.
Met deze opstelling staat naar mijn inzien Vitesse het best:
Met kolk als nummer 10 want hij loopt heel veel.
En Molhoek gewoon op de bank. Wat denk je zelf? Nu heb je geen controlerende middenvelder en Kolk mag (mits zijn instelling dit seizoen wél goed is) af en toe meedraaien in de spits
.
Je kunt zeggen wat je wil over Vitesse, maar gezien de financiele mogelijkheden in Arnhem moet ik zeggen dat ze zich de afgelopen twee jaar goed aan het versterken zijn. Volgens mij mogen ze blij zijn met Van Hintum als Td. Die man verricht goed werk!
ik denk een win, win situatie...hij heeft niet voor niets bij jeugd elftallen gespeeld van heerenveen, en vitesse heeft een linksback nodig, want jop van der linden, en buttner zijn er nog niet klaar voor...
en ik denk dat voor jong a pin een nieuwe omgeving wel goed is!!!
welkom, hoop dat het een versterking is!!
Hij heeft helemaal niet eens in jeugdelftallen van heerenveen gespeeld. Komt van Ajax af. Daarna Volendam en vervolgens Heerenveen. Je hebt wel gelijk dat het een win-win situatie is. Een zeer bruikbare linksback voor Vitesse. Ik denk eigenlijk wel voor alle clubs net onder de (sub)top. even een paar jaren basisspeler zijn en dan vanzelf weer hogerop. Succes Calvin
ik heb het over nederlandse jeugd elftallen!haha
Goede speler, beter dan drost in mijn ogen. Heerneveen heeft een brede selectie, zou dat niet zo zijn dan had hij wellicht meer kans gehad.
Drost heeft gefaald op de linksback positie, waarschijnlijk dat hij daarom ook niet goed is geworden bij Sc Heerenveen. Theo Bos heeft hem naast Sprockel in het centrum neergezet en daar heeft Drost het heel aardig gedaan.
kijk toch een linksback.. denk een goede zet van mijn clubje.. deze jongen had/heeft toch geen talent! volgens mij stond hij ook altijd bij jong oranje in de basis?
ben benieuwd.. het is in iedergeval een echt back.. en geen gemaakte zoals vd struijk!
lekker team om op te stellen!! en dan wordt het in de breedte ook alleen maar mooier!
zin an t seizoen!
Vitesse doet goede zaken op de transfermarkt.
Ik vond Streuer toen al zeer goed zijn werk doen bij Vitesse en had eigenlijk mijn twijfels over van Hintum. Deze twijfels zijn inmiddels verdwenen en ik denk dat Vitesse geen betere t.d kan wensen.
Hij zoekt de goede eruit, huurt ze wanneer ze nog niet te koop zijn en bedingt veel opties tot koop
Kijk zo kan het ook als Nec-er, Maar hij heeft ook nog gelijk. Mooi 11-tal hebben ze daar. Wordt een mooie derby.
Forza Nec
Hij maakte bij Heerenveen wel eens een fout. Maar ik denk dat hij wel kan groeien. Ik vind dat Vitesse nog één andere centrale verdediger nodig heeft (sprockel en vd Struijk zijn beide te zwak/sloom), maar voor de rest een keurig team. Benieuwd hoe kaloglu het gaat doen.
Ik vind Sprockel helemaal niet zwak en sloom! prima verdediger!
Vond Sprockel vorig seizoen toch een zekere factor in de verdediging. Hij hoort zeker te spelen.
Is inderdaad geen slome verdediger en staat altijd zijn mannetje.
daarnaast is Kolk echt geen middenvelder. Op 10 zou hij nog kunnen speler, maar ergens anders niet. En hofs zie ik liever als aanvallend middenvelder en dan molhoek als verdedigende middenvelder.
verder ziet je opstelling er goed uit!
bos heeft echter wel gezegd dat Kolk zal spelen dus dat zou betekene dat Kaloglu of Nilssen er niet in zal staan denk ik.
Aangepast op Woensdag, 29 juli om 23:47 door Braampie.
perfecte opstelling joeyt.
zo zou ik m ook gemaakt hebben.
nou eerst maar eens tegen willemll 3 punten pakken dan zitten we meteen lekker in het seizoen
Ik was hier zo bang voor eerlijk gezegd. De 'lost player' van Heerenveen notabene, net als Drost niet goed genoeg. Het enige voordeel is dat Vitesse de linksbackpositie nu dubbelbezet heeft.
Sorry, maar ik vind deze reactie echt totaal helemaal nergens op slaan Shakhtar. Normaal gesproken ben ik het vaak met je eens, maar deze keer sla je de plank echt mis in my honest opinion.
Drost was ook een verloren speler van Heerenveen en was een hele slechte speler toen hij op de linksback positie stond onder Westerhof. Bij Heerenveen altijd verkeerd gebruikt blijkbaar, want Theo Bos zette em naast Sprockel neer in het centrum en het was opeens een hele degelijke verdediger. Heeft gewoon een goede degelijke tweede seizoenshelft gespeeld.
Over het dubbel bezet, van der Struik noemt zichzelf een verdedigende middenvelder, maar heeft daar hopeloos gefaald. In het centrum achterin speelt hij te onzeker en als linksback is hij gewoon dermate slecht dat je hem daar nooit mag neerzetten. Dubbel bezet is de linksback positie echt niet, want Job van der Linden is een jeugdspeler die (nog) niet klaar is voor het grote werk en Buttner is een aanvallende middenvelder.
Ben blij met Calvin Jong-a-pin. Een echte back deze keer en die was nodig. Laat het seizen maar beginnen.
Aangepast op Woensdag, 29 juli om 23:56 door Maximiano.
Ik denk dat je mij verkeerd begreep. Ik zeg dat hij net als Drost niet goed genoeg is voor Heerenveen. Ik heb het dus niet over zijn kwaliteiten. Ik ben juist blij dat Vitesse een extra back heeft.
Aangepast op Donderdag, 30 juli om 00:00 door Shakhtar.
Je hebt een punt hoor wnt zo geweldig is calvin niet hoor.
Goeie aankoop van Vitesse, want ze hadden wel een links-back nodig nadat Kuiper weg is. En Jong-a-ping heeft vroeger wel goede wedstrijden gespeeld. Stond toen ook best wel vaak in de basis tot Popov kwam. Ben benieuwd of hij nu wel wedstrijdsfit is. Eerst hadden ze te weinig spelers (als je de jeugdspelers zoals proper, van der linden, etc niet meerekent). Nu valt het nog wel mee...
Prima voetballer voor een middenmoter.
Eindelijk toch een versterking op de linksback positie
Lang op gewacht maar toch nog een aankoop op een plek waar we iemand nodig hebben. Bij Heerenveen heeft hij niet kunnen brengen wat van hem verwacht werd. Hoop dat Bos het wel uit hem kan halen want hij heeft niet voor niet de Jeugdelftallen doorlopen.
Nu heeft Vitesse in ieder geval wel een verdediger erbij dat de selectie weer iets breder maakt.
Toe maar nog een speler erbij!? Alle schuldeisers maar voor een fooi af betalen!
Wel goede versterking voor Vitesse lijkt me. Al hadden ze beter Frankel terug kunnen halen, want die heeft meer ervaring!
Geintje zeker?
@mrhelmly
Frankel?:s die bakt er helemaal niks van!
ontopic: Ik ben benieuwd of deze jongen echt een versterking is, maar het is in ieder geval wel goed voor de breedte van de selectie!
Aangepast op Woensdag, 29 juli om 23:50 door Marcore.
Is Frankel ook niet geschorst voor een half jaar, omdat ie een weedje had gerookt?
Jong-a-pin kan defensief sowieso wel mee in de eredivisie. Hij voegt voetballend alleen vaak vrij weinig toe.
Aangepast op Donderdag, 30 juli om 01:27 door Thomas83.
voetballend vrij weinig?.......helemaal niets zullen we maar zeggen.
Het is een statische voetballer met weinig techniek,....1 op 1 kan hij goed zijn mannetje staan maar aanvallend hoef je niets van hem te verwachten.
Aangepast op Donderdag, 30 juli om 00:58 door Fan4live.
@fan4live
Ohh dus aanvallend hoeven we niet veel van hem te verwachten?
Maar is hij wel een betrouwbare verdediger, die niet al tè veel risico neemt?
ik moet eerlijk zeggen dat we maar niet al teveel moeten luisteren naar het commentaar van de friezen!
elke speler die daar vertrekt wordt met de grond gelijk gemaakt...
hoorde ze nog zeggen dat Drost geen versterking was, die heeft toch laten zien gewoon mee te kunnen als centrale verdediger! daarnaast was het gewoon weg dom om Nilsson te huren. en nu roepen ze weer dat deze jongen er niet veel van bakt.. nou als hij net zo goed doet als de andere ex-heerenveen spelers dan ben ik tevrede!
Aangepast op Donderdag, 30 juli om 12:25 door joeyt.
goh ik d8 dat hij naar het buitenland wou.... lekker jong a pin
Zeer goede zet weer van vitesse, een lingsback was nog nodig. Vitesse begint tog een leuk elftal te krijgen zo. Ben benieuwd hoe hoog ze zullen meevoetballen.
Fiew...gelukkig nog net op tijd een linksback er bij! Wel is het enorm kl*te dat de transfermarkt zo laat sluit, waardoor er een best grote kans is dat Verhaegh nog vertrekt....weet iemand meer m.b.t. Verhaegh?
Ik denk dat Jong-a-pin wel een versterking is en weer een optie tot koop bedongen, zodat hij niet zomaar weer hoeft te verdwijnen na het seizoen. Hopen dat hij het goed gaat doen bij Vitesse. Ik zou ondanks de conditionele achterstanden zo gaan spelen tegen Willem Ii: Jong a Pin er in en Kaloglu nog even op de bank laten beginnen.
Off topic:
Sowieso vind ik dat Vitesse een goede weg ingeslagen is door een hoop Nederlanders aan te trekken. Uiteraard spelen de financieen hierbij een flinke rol, maar met mijn elftal kom ik op 8 Nederlanders, incl. 1 Ernhemmer! Zo behoud je de identiteit een beetje van een Nederlandse voetbalclub! Bovendien is dit natuurlijk ideaal voor de communicatie onderling op en naast het veld!
Ik zou Hofs en Claudemir omruilen.. Vind Claudemir centraal een stuk sterker dan aan de zijlijn.. Hofs kan beide goed alleen heeft minder loopvermogen dan Claudemir!
claudemir heeft in de voorbereiding veel op rechts gespeeld, ik denk dat hij alleen maar beter gaat worden.
hij speelde op rechts zeer goed, toont goede mentaliteit inzet etc.
kan niet wachten tot we weer beginnen!
Vitesse heeft aanvallende impulsen genoeg, op het middenveld en ook Verhaegh op rechts. Als Jong-a-pin zijn man kan uitschakelen, de ballen goed kan inleveren en mentaliteit toont denk ik dat je al een heel eind bent.
aardig elftal heb er wel vertrouwen in jammer dat er nog geen 10000 siezoenkaarten zijn verkocht. Ik hoop dat de thuisblijvers ongelijk krijgen.
bijna iedereen hemelt Mark v H Op maar op het Forum van Vitesse word hij regelmatig de grond ingeboord.
Klopt maar op de forums van vitesse word sowieso redelijk negatief gedaan over de eigen club, omdat een hoop mensen er vanuit gingen dat vitesse nu top zou zijn en daarom doet de club het in hun ogen nooit goed, maar ik moet zeggen dat er vanaf dat bos er zit langzaam een positievere instelling heerst, ik vind dat Mvh het niet slecht doet als Td
zo zie ik ze spelen
Waarom zet iedereen Kaloglu toch in het basiselftal? zó veel vertrouwen heb ik helemaal niet in hem..althans Nog niet..laat hij zichzelf eerst maar eens bewijzen!
ik ben bij dat mijn cluppie heb heb geleend, met optie tot koop. want een betere linksback lijkt me moeilijk te vinden met de middelen van vitesse. goed gedaan Vitesss.
Wel een leuke back toch denk ik dat de verdediging de zwakste schakel blijft bij vit.
Mwah ik denk dat linksback de zwakste schakel blijft. Verhaegh, Sprockel en Drost zijn wel zekerheidjes te noemen.
Wie biedt op Megrelishvili!!
hoor ik daar een appel, hoor ik daar een ei!
Ik moet het eerst nog maar zien of hij een versterking is voor vitesse. Nicky verkopen en Calvin huren, ik weet niet of van Hintum wel zo'n goede T. d is. Ik hoop iniedergeval dat hij 100% wedstrijdfit is en dat we dus niet 2 á 3 weken op zijn entree moeten gaan wachten.
ik vind kuiper eerlijk gezegd niet meer dan een redelijke back voor zijn leeftijd en feit blijft natuurlijk dat vitesse met hem veel punten haalde maar dat heeft meer te maken met het feit dat als hij niet mee hij werd vervangen door struik die totaal niet uit de voeten kan daar en dat kost je gewoon punten ik denk dat vitese met deze nieuwe back de eerste 9 haalt en misschien wel iets hoger
gok op de zevende/ achtste plaats
Nu zijn we helemaal compleet Goede linksback er bij
8ste plaats dit jaar