Liverpool moet Stewart Downing niet laten gaan
Liverpool-miskoop is nu briljant en mag niet weg








Poll
Meer nieuws
- Met bankbiljetten bedekte Bardsley haalt woede Di Canio op zijn hals
- In de wandelgangen (5/9): Altidore keert voor miljoenen terug naar Spanje
- FC Volendam verslaat MVV opnieuw en wacht op tegenstander
- FC Twente komt met schrik vrij tegen FC Groningen
- Live meepraten in de Jupiler League play-offs: VVV-Venlo - Go Ahead
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Zondag 19 meiJozy Altidore krijgt mogelijk een herkansing in de Primera División. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Update: Slachtoffer varkenskoprel biedt excuses aan voor reactie (28000+ pageviews)
-
FC Twente troeft Spurs en Villa af: 'De beslissing was makkelijk te nemen' (19000+ pageviews)
-
‘Een transfer van De Jong zou Ajax in de zomer het zwaarst vallen’ (17000+ pageviews)
-
'Falcao lost Torres af als duurste speler ooit in PL' (16000+ pageviews)
-
'Opgewonden' Wernbloom: 'Dat boeit me niets, ik wil nu gewoon zuipen' (16000+ pageviews)
Clubexperts
-
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties) -
El cariño de PepDoor Pep Guardiola (28 reacties) -
De Chileense dribbelkoningDoor joostvoetbal (19 reacties) -
Het Belgisch voetbal op een afgrondDoor GrandePulga2 (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Omdat downing 1 goal scoort, zijn 1e, is die gelijk weer geweldig? Hmmm.....echt de wandelgangen.
Zelfde geldt trouwens voor torres, paar goals tegen laagvliegers zegt niks.
Tegen Fulham speelde hij echt wel goed. Hij was ook direct betrokken bij het doelpunt van Gerrard in die wedstrijd door een prachtige steekpass te geven.
En de wandergangen zijn tegenwoordig niet alleen maar geruchten, maar ook gewoon uitspraken van spelers/trainers die niet voldoende zijn om een heel artikel van te maken.
Ja, zeg toch nergens dat hij niet goed speelde. Maar 1 goal en 1 assist in 1 goede westrijd. Hij speelt er al een jaar en kostte 20 miljoen. Gevalletje Sulejmani.
Maar Hulk is toch ook niet zo zwart? Misschien bedoelen de fans van Zenit spelers als Drogba of Touré?
Het zou blijkbaar over Hulk en Witsel gegaan hebben. Ze zijn idd niet zwart, maar ook niet blank natuurlijk
De fans zouden alleen spelers uit Europa tolereren en dan nog het liefst Oost-europa of Rusland zelf... De club heeft al gezegd niet in te gaan op deze verzoeken maar ik denk dat de huidskleur of de seksuele geaardheid van speler wel ergens in het achterhoofd rondcirkelt in verband met de supporters.
"om eerlijk te zijn ben ik er helemaal niet mee bezig. Ik heb het naar mijn zin en vermaak me prima in Sint-petersburg"
Ik dacht dat hij diegene was die in de winterstop Zenit wou verlaten?
wordt moe van liverpools aankoop beleid. investeer in talenten en toppers maar geen net niet/ halve spelers
Wat is er mis mee dan? Ik vind aankopen als Assaidi, en kansen voor spelers als Sterling juist beter gaan dit seizoen. Ook het voetbal gaat beter, alleen worden de punten niet behaald, een beetje Fc Zwolle stijl, alleen dan met een zeer grote historie en veel meer geld.
Typisch de wandelgangen, nu wordt Rolando al gelinkt aan Napoli , 2 dagen geleden wou Valencia hem maar was hij al beloofd aan inter, Opeens wijst hij QPR af omdat hij naar AS roma wilt. :D
Het slaat inderdaad helemaal nergens op. Hij is een goeie spits maar ik denk dat hij bij Torino blijft. Hij is daar erg belangrijk en als Torino in de Serie A weet te blijven denk ik dat hij het liever niet bij een grote club probeert. Maar ja als een speler het goed doet wordt hij in de wandelgangen gelijk al aan heel veel verschillende clubs gelinkt...
@ Pippo Inzaghi
Over die andere rolando heb je ook gelijk
ik zie hier dat er in de wandelgangen 2 artikels over 2 verschillende Rolando's zijn , ik heb het over de verdediger van porto
Die Veratti gaat een hele goede worden. Dus een ruildeal lijkt mij niet goed toe. Ondanks dat De Rossi een hele goede speler is
Mauro Zarate, helemaal uit beeld geraakt. Toen hij bij Vélez speelde werd gezegd dat hij de nieuwe Maradona zou worden. Maar het heeft niet mogen zijn. Echt jammer want hij kan wel degelijk voetballen.
Klopt , maar dat toont hij zelden. Faalde bij Lazio , en bij Inter ondanks hij redelijk veel speelde scoorde hij maar(!) 3 x voor inter in de coppa italia , serie a en CL.
Zarate beging gewoon al een behoorlijke flater door in Italië te gaan voetballen ! Dodelijke competitie voor de meeste creatieve voetballers omdat bij bijna elke club een verdediging staat waar ze bij zelfs Barca nog moeite mee krijgen !
Zarate had lekker in Spanje moeten gaan ballen bij een Villareal, Sevilla of Valencia !
De italiaanse competitie is geen dodelijke competitie voor creatietieve voetballers! Juve , Inter en zelfs Roma spelen aanvallend dit seizoen maarja dat weet je niet omdat je niks van de serie a kent. Als hij dan toch bij een subtopper in spanje gaat spelen dan kan hij ' een prijs ' al op zijn buik schrijven , in de spannendste competitie van de wereld !
Ach, die wandelgangen ook altijd...
De Rossi kon deze zomer ook naar Manchester City waar hij zo veel meer kon verdienen. Maar hij deed het niet! Die jongen zal voor altijd bij AS Roma blijven spelen en AS Roma zal hem zelfs voor Lionel Messi niet ruilen denk ik. Dat kunnen ze elkaar niet maken.