Denk jij dat Frank Lampard naar Arsenal gaat?
Wenger denkt aan opmerkelijke wintertransfer








Poll
Meer nieuws
- AZ gaat praten over 'hoog bod' van PSV op Maher
- Heerenveen-directeur moet afwachten: ‘Resultaten onderzoek zijn bindend’
- Chelsea-middenvelder wil naar Galatasaray: ‘Heb Drogba advies gevraagd’
- Opvallende handtekening De Gea: 'We zien elkaar in Manchester'
- Clubicoon adviseert Suárez transfer: ‘Luis moet aan eigen carrière denken’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Donderdag 20 juniDe kans dat Ibrahim Afellay komend seizoen in de Premier League speelt wordt steeds groter. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
Overmars is duidelijk over Maher: 'Ajax heeft andere prioriteiten' (47000+ pageviews)
-
Overmars praat met geïnteresseerde clubs over overbodig Ajax-duo (41000+ pageviews)
-
Bayer Leverkusen schrikt van vraagprijs Ajax: 'We vinden het vrij hoog' (40000+ pageviews)
-
PSV strikt tweede middenvelder in drie dagen: Naciri tekent contract (36000+ pageviews)
-
Update: 'Celtic en FC Groningen komen donderdag met witte rook' (30000+ pageviews)
Clubexperts
-
De Russische BalotelliDoor Koni020 (10 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (86 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (86 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





niet logisch dit van wenger beter haalt gewoon die fellaini van everton zal wel 30 mil kosten maar zeker toegevoegde waarde en ervaring
een beest op het middenveld mist arsenal en verder lampard verdient te veel
Ik vind het wel eens verfrissend dat Wenger denkt aan ervaring (ook al zijn dit de wandelgangen). Voor Fellaini betaal je de hoofdprijs. Vraag me af of Arsenal dat kan/wil betalen. Daarnaast: zover liggen Everton en Arsenal in principe niet uit elkaar dit seizoen. Veel voetballers willen een stap hogerop maar kijken vaak niet verder dan hun neus lang is
Blij dat het de wandelgangen zijn. Lampard bij Arsenal zou toch geen goede zet zijn van Wenger. Dat is geen speler die Arsenal verder gaat helpen. HIj is nog wel goed maar niet goed genoeg meer voor top niveau.
Laat Wenger nou gewoon één keer echt goed investeren. Als je Real - Ajax zit te kijken en je volgt Kaka met de wetenschap dat hij verkocht mag worden is dat toch een speler waar je gelijk een bod op plaatst. Die is toch nog zo ongelofelijk goed.
Wat heb je aan Kaka als je Cazorla al voor die positie hebt die het geweldig doet? hij verdient ook nog eens 10+ miljoen per jaar! liever een creatieve middenvelder voor naast Wilshere ofso!
Een creatieve speler naast Wilshere? Damn, hoe kom je daar bij? Dat is juist alles behalve wat we nodig hebben. We hebben een fysieke motor nodig die de balans bewaart. Anders verlies je gewoon de strijd op het middenveld al gelijk.
Waarom verkoopt Wenger dan in godsnaam Song?
Wilde niet bijtekenen en toen kwam Barca langs...
Dan kan je nog centjes vragen voor hem.
Wenger zal niet zo gauw een vedette kopen. Nog Kaka met z'n verleden en salaris @ real_psv_ars. Arsenal onder Wenger maakt toppers en gaat daarmee verder, of het is een handelshuis. Die philosofie houdt hij vast, want als je begint te kopen kan je toch niet op tegen City, Chelsea of United.. maar ik voorspel dat Arsenal weer hoge ogen gaat gooien als de Financial Fairplay regel ingevoerd gaat worden!
Beckham naar Anderlecht haha wat een gelul!
Tja, een wandelgangengerucht. Lijkt me niet dat Anderlecht dat gaat doen en betalen, noch Beckham, gezien de interessantere (en rijkere) clubs die ook interesse in hem tonen.
Lampard bij Arsenal Zou wat zijn al denk ik niet dat hij in die speelstijl past,
maar hij zou als mentor zijnde toch niet al teveel spelen.
verder zie ik dit niet zo snel gebeuren denk dat hij gewoon bij Chelsea blijft.
David Beckham Bij anderlecht zou een stunt zijn maar zie ik niet gebeuren
Als je een mentor zoekt, voeg je toch een ervaren speler toe in de technische staf. Genoeg voormalig Arsenal spelers die jongens kunnen begeleiden op het trainingsveld.. desnoods traint Henry wederom mee.
Ja en omdat 1 speler voor de grap twitterd dat Beckham naar Anderlecht moet komen zal hij dit wel overwegen
Thahaha Beckham naar anderlecht serieus waarom zijn die wandelgangen er eigenlijk?
Het duurde nog lang vond ik
Het bericht circuleert al 3 dagen in België
Ik hoop eerder zelfs dat de geruchten over Strootman en Manu waar zijn dan die over Sneijder en Manu.
Manu heeft een soort Fellaini/busquetes nodig Plus twee zeer goede Cv's, dan kan het in mijn ogen zelfs kans maken op de CL.
Sneijder naar Arsenal dan lijkt me toch beter dan Lampard
Matty klopt maar sneijder is veel duurder en heeft minder ervaring dus is minder voor t opleiden van talentjes
Past niet in de filosofie van Wenger, noch in het salarisbeleid die ze voeren, lijkt me..
Weet nou niet of Arsenal er zo goed aan zou doen om nu een speler te halen die op zijn retour is. Er is een reden dat Lampard niet meer speelt bij Chelsea en dat zal ook zo blijven. Voor Arsenal zal hij ook niet nodig zijn, dan kan je beter investeren in een jongere speler.
Lampard word gehaald om de talenten op te leiden door een senior speler
VZ loopt achter, was gister allang bekend dat gerucht rond lampard en arsenal.
Clubicoon lampard naar arsenal ?? Ten eerste zal dat gevoelig liggen bij hem en wenger kan beter iemand anders halen ipv lampard .