Zowel NEC als geplaagd NAC Breda komende weken zonder aanvaller
Het zit NAC Breda nog niet mee. De club presteert teleurstellend in de Eredivisie en moet het tot overmaat van ramp de komende weken doen zonder een van de weinige lichtpuntjes. Elson Hooi heeft woensdag in de bekerwedstrijd tegen HBS een enkelblessure opgelopen en staat vermoedelijk vier tot zes weken aan de kant. Dat meldt persbureau ANP.
Meer nieuws
- In de wandelgangen (9/9): Ibrahimovic transfervrij naar gloednieuwe club
- ‘Kampioen worden lukte niet, maar we pikken graag dit bonusduel mee’
- Live meepraten in de Champions League: Dortmund - Bayern München
- Sneijder duimt nu voor landgenoot: ‘De grote finale, succes mijn vriend!’
- In de wandelgangen (8/9): Mourinho probeert Real Madrid dwars te zitten
Clubnieuws
- 'Panathinaikos meldt zich bij AZ voor overbodige middenvelder'
- Update: Roda-coach Brood niet te spreken over 'asociaal' NEC
- Toekomst Rutten blijft onzeker: 'Er is geen enkele ontwikkeling'
- 'NEC bezig met terugkeer van steunpilaren uit successeizoen 2002/03'
- NEC haalt offensieve aanwinst uit Bundesliga: 'Hij kan iets toevoegen'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
NEC




In de wandelgangen
Zaterdag 25 meiDe New York City Football Club heeft grootse plannen. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
'Viergever ruilt verdediging van AZ in voor middenveld van PSV' (33000+ pageviews)
-
'Ik zou heel graag bij Ajax spelen, de clubs moeten er eerst uit komen' (33000+ pageviews)
-
'Ajax heb ik uit mijn hoofd gezet, dat geldt eigenlijk voor alle clubs' (30000+ pageviews)
-
Neymar op weg naar Spanje: 'Ik ben heel erg gelukkig' (25000+ pageviews)
-
Zidane: 'Ik kan zijn naam bijna niet uitspreken, maar hij is geweldig' (22000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (5 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...







Altijd jammer zo'n blessure.br Dan maar Hadouir naar voren schuiven.
Helemaal als het veroorzaakt is door een amateur
Wel door een bij velen bekende amateur, Jan Paul Saeijs. Speelt zoals hij zijn hele voetbalcarriere al doet, smerige, harde overtredingen makend.
En balvast en rustig en schoof steeds goed in...
Schalk moet het ook wel goed kunnen oplossen.
Jammer v.d. Meiracker, want zou hem graag aan het werk willen zien bij de hoofdmacht. Hij moet nog wennen aan het profvoetbal en de trainingsintensiteit. Door deze blessure zal het nog langer duren eer hij ingezet kan worden.
Heeft die amateur hier nog wat voor gehad eigenlijk??
Ja, een bosje bloemen!
Verzwakking voor Nac? Ik betwijfel het, want hij speelde tegen HBS zeer slecht. Geen enkele goede bal kwam er van zijn voeten.
Hooi was gisteren erg matig tegen Hbs. Kwam geen tegenstander voorbij, veel slechte passes. Heeft in de competitie wel een aantal leuke dingen laten zien. Toch maar hopen dat hij snel hersteld.
Iedereen was gisteren erg matig, behalve ten Rouwelaar. Verbeek speelde bijvoorbeeld ook een verschrikkelijke wedstrijd, alleen maar voor de eigen actie en continu falen.
Dat wilde ik er eigenlijk ook bij zetten. Maar ik vond Hooi er toch wel uitspringen. De enige die nog wat werk verzette was (zoals gewoonlijk) Lurling.
De pech voor NAC gaat wel even door zo. Ze moeten echt uitkijken daar, anders wordt het serieus nacompetitie spelen daar. Hooi was inderdaad één van de weinige lichtpuntjes in die selectie.
Ik heb die Hooi tegen FC Utrecht zien spelen en toen was het niet best wat hij liet zien. Vraag mij dan ook af of NAC werkelijk zo geplaagd is door deze blessure als de titel doet voorkomen?
Met geplaagd gaat het meer om het feit denk ik dat het al meerdere keren tegen zit afgelopen 2 weken bij NAC (karelse weg, jaarcijfers met weer flink verlies). En dan nu dit erbij, ook al hebben we een zeer kleine selectie.
Hoe doet die van den Meiracker het bij Nec? Jammer want had wel gehoopt dat die jongen die van de Amateurs kwam toch goed zou gaan doen bij NEC
Hij doet het uitstekend, heeft al twee goals gemaakt dacht ik en doet het prima.
Over het algemeen heeft Hooi best een aantal leuke wedstrijden gespeeld.
Als buitenspeler in ieder geval al meer laten zien dan bijvoorbeeld Jozefzoon vorig jaar.
Tja, verassende speler die voor dit seizoen niemand kende, maar dan toch vanaf dit seizoen alle wedstrijden speelt. Vond hem niet perse goed, maar ach, bij NAC is nog niks echt goed dit seizoen, dusja. Het blijft sneu
Zou mooi zijn als een van beiden Fernandez van Feijenoord aankoopt
transfer waarde is toch al gauw 1 €
en je kan als Feijenoord er nooit slechter van worden
Nac heeft zoizo geen geld om spelers te kopen anders hadden ze al lang een paar Eredivisie onwaardige spelers uit hun selectie vervangen.
Ze kunnen tog ook met Lurling en Schalk gaan spelen en er is vast ook wel ergens een jeugdspeler nog die het wel even kan invullen, het loopt momenteel toch niet goed dus misschien kan een jeugdspeler een uitkomst bieden.
Hooi is een jeugdspeler op die positie, verder hebben we Hadouir, Citci en Schalk nog. Schalk of Citci in de spits en Lurling rechts of Hadouir op rechts worden de opties.