Advocaat: ‘Je denkt toch niet dat we hier de hele dag koffie drinken?’

Dick Advocaat gaf dit seizoen een paar jongere leden van de PSV-selectie kansen als basisspeler of invaller, maar een vaste plek veroveren lukte nog maar weinigen. Dat is deels te wijten aan de talenten zelf, die wat harder moeten worden en meer strijd moeten leveren. Dat zegt Advocaat woensdag in gesprek met het Algemeen Dagblad.
Meer nieuws
- Drogba: ‘Burak is de beste en wij hebben het beste team van Turkije’
- In de wandelgangen (7/9): Torres moet ruimte maken voor toptransfer
- Maher wil op EK geen transfernieuws: ‘Ouders houden me op de hoogte’
- Real Madrid roept media bijeen: 'Mourinho gaat'
- ‘Misschien is dit het goede moment voor Robinho om thuis te komen’
Clubnieuws
- Maher wil op EK geen transfernieuws: ‘Ouders houden me op de hoogte’
- 'Via Twitter zeiden fans uit Eindhoven dat ze mijn benen wilden breken'
- ‘Begeerde’ Marcelo spreekt zich uit over toekomst bij PSV
- Toivonen weigert bij te tekenen en stevent af op conflict
- Verbeek geeft Maher advies niet naar Ajax of PSV te vertrekken
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
PSV





PSV klopt amateurs van Gemert in allerlaatste duel Advocaat
PSV heeft het seizoen afgesloten met een vriendschappelijke overwinning op de amateurs van Gemert. Op Sportpark Molenbroek eindigde het duel in een 0-3 zege voor de Eredivisionist, door doelpunten van Jeremain...Lees verder
In de wandelgangen
Maandag 20 meiFernando Torres staat de laatste weken in de basis bij Chelsea en scoorde nog in de gewonnen Europa League-finale. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
'Via Twitter zeiden fans uit Eindhoven dat ze mijn benen wilden breken' (31000+ pageviews)
-
‘Hiddink kreeg een horloge van twee ton, Benítez niet eens een bedankje’ (25000+ pageviews)
-
Dani Alves blij met buitenlandse flirt: ‘Mijn deur staat voor ze open’ (20000+ pageviews)
-
Büttner en Van Persie scoren in krankzinnig laatste duel van Ferguson (19000+ pageviews)
-
Van Persie: 'Eigenlijk moeten ze 25 van die Gouden Schoenen maken' (19000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (2 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (15 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (2 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (8 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (15 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...










Het is toch ongoolflijk dat PSV weer een speler wilt ? Je staat al bekend als koopclub en nu helemaal als er maar 1 speler uitvalt. Je hebt Wijnaldum, Matavz en zelfs Engelaar op de tribune die zouden bij bijna alle clubs in de basis staan.
Doe meer jeugdspelers er in of koop Leerdam in de winter
Waar is er gezegd dat PSV weer een speler wilt? Dick gaf geen antwoord op die vraag, terwijl Brands zei dat het niet ging gebeuren, en dan gaat iedereen er ineens vanuit dat ze een speler gaan halen?
Die halen eind dit seizoen we gratis op als vervanger van manolev
Ik hoop van niet. Dan ga je van middelmaat naar middelmaat.
Van mij mag het, maar kom niet piepen als die net als Wijnaldum keihard mislukt al is dat moeilijk met een transfervrije speler. Mokotjo is eigenlijk niet veel slechter dan deze verrader.
om nou te zegge dat wijnaldum is mislukt bij psv gaat me te ver. Die jongen heeft vertrouwen nodig. Ik ben ervan overtuigd dat hij zich straks herpakt als van bommel terug is op het middenveld. Dan kan wijnaldum zich meer bezig houden met acties maken.
Naar mate hij meer zal spelen zal zn vertrouwen ook groeien.
@ brunoclasie
Leerdam een verrader? Je praat onzin jongen, het lijkt wel of t verplicht is om te tekenen en als een speler niet tekent, dan is t een verrader. Als je naar Ajax gaat, dan vind ik je een verrader, maar hij kan kiezen en als hij voor t geld
Kiest of dat hij hoopt op een sportieve verbetering, dat is zijn goedrecht, Vilhena, Singh en Vormer staan klaar!
Ik hoop dat de Psv talenten het goed gaan doen en er een leuke pot van gaan maken en die kans gaan pakken.
Het blijft een geweldige man haha!
Neem toch niet aan dat ze weer spelers gaan kopen je hebt gewoon een prima selectie hier moet je gewoon kampioen mee worden. Er hoeft echt niks bij te komen de beste selectie van Nederland en ook nog eens de breedste dus alles word aangekocht word is gewoon onzinnig
Opstelling PSV vanavond:
Tyton; Manolev, Zanka, Bouma, Ritzmaier; Van Ooijen, Locadia (10), Engelaar; Depay, Matavz, Maria
Bank: Waterman, Wijnaldum, Willems, Derijck, Koch, Schouw en Brenet
Locadia dus op de 10, en Maria mag z'n debuut maken op rechtsbuiten. Maandag scoorde hij bij Jong PSV nog 3 keer.
Op de bank maar 1 aanvallende speler. Maar waarschijnlijk wel speelminuten voor Koch en Brenet!
had toch liever koch gezien dan zanka. Zanka kan er echt niks van en gaat dit jaar echt geen versterking zijn. Hoop voor hem dat hij ooit zn oude niveau haalt maar zoals ie nu speelt zal hij nooit van toegevoegde waarde zijn. Koch heeft vandaag bijgetekend dus had stiekum op een basisplaats gehoopt voor hem als extra beloning.
Als ie er niks van kon had heel europa oa Arsenal geen belangstelling voor hem gehad voor zijn blessure.
Zanka is nog niet in vorm. Je moet niet vergeten dat hij met een blessure kwam bij psv.
@ ismail26 daarom zeg ik toch ook.....hoop voor hem dat hij zn oude niveau ooit haalt! Toen was hij mss wel goed maar op dit moment echt totaal niet.
@juvedeef Hij was idd niet wedstrijd fit toen hij naar psv kwam maar mensen die roepen dat hij moet worden opgesteld ipv een derijck, bouma of marcelo hebben hem niet zien spelen sinds hij bij psv is. Vuckovic maakt zelfs een veel betere indruk.
"dat is deels te wijten aan de talenten zelf, die wat harder moeten worden en meer strijd moeten leveren."
Dat leren en worden ze door ze voor de leeuwen te gooien, niet door ze tegen teams te laten spelen in de jeugd waar ze bijna altijd beter zijn lijkt me. Bij Ajax en Feyenoord gebeurt dat ook op die manier, of je ze verhuurt ze een seizoen. Maar van andere spelers kopen worden ze iig niet beter.
Depay, Locadia, V Ooijen, Willems en Ritzmaier worden niet voor de leeuwen gegooid?
af en toe worden die voor de leeuwen gegooit maar ik zie het niet gebeuren dat ze tijdens psv - ajax worden opgesteld net zoals koeman deed bij boetius.
Een depay moet gewoon veel vaker worden opgesteld ook in belangrijke duels. Mertens speelt als een natte krant (op het duel bij vvv na) maar mag altijd starten. Geef depay een kans net zoals locadia de kans krijgt.
Ik denk wel dat ze de hele dag koffie drinken.
Dat doen ze op elke werkplek, maar ze zullen vast ook wel bespreken wie er de kansen moeten krijgen.