Robert Maaskant is een goede trainer voor FC Groningen
'Hij laat aan mij op de trainingen nog niet zien dat hij erbij hoort'

In de wedstrijdselectie van FC Groningen voor het bekerduel met ADO Den Haag is nog altijd geen plaats voor David Texeira. De Uruguayaanse spits werd vorig jaar zomer binnengehaald als opvolger van Tim Matavz, maar kan Maaskant nog niet overtuigen. De oefenmeester heeft zo zijn bedenkingen.
Poll
Meer nieuws
- 'Zaakwaarnemer van Schaars reist met PSV-voorstel af naar Lissabon'
- Maher kan Ajax vergeten na telefoongesprek Overmars
- Italië verslaat Japan in sensationele krachtmeting met zeven treffers
- In de wandelgangen (1/9): Man City meldt zich met 35 miljoen euro bij Real
- Update: 'Celtic en FC Groningen komen donderdag met witte rook'
Clubnieuws
- FC Groningen stuurt derde overbodige speler naar Friesland
- Vlaar speelde grote rol in keuze Bacuna: ‘In Nederland is hij een held’
- Update: 'Celtic en FC Groningen komen donderdag met witte rook'
- 'Celtic moet FC Groningen minimaal een miljoen euro meer bieden'
- Interesse in gewilde Van Dijk komt op gang: 'Eerste bod is binnen'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Groningen




In de wandelgangen
Donderdag 20 juniEr staat geen maat meer op Manchester City. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
'Ajax vindt Maher te duur; Duarte geldt als topprioriteit' (57000+ pageviews)
-
Overmars is duidelijk over Maher: 'Ajax heeft andere prioriteiten' (47000+ pageviews)
-
Overmars praat met geïnteresseerde clubs over overbodig Ajax-duo (41000+ pageviews)
-
Bayer Leverkusen schrikt van vraagprijs Ajax: ‘We vinden het vrij hoog’ (39000+ pageviews)
-
Update: 'Twente-back Rosales hoopt op terugkeer naar België' (36000+ pageviews)
Clubexperts
-
De Russische BalotelliDoor Koni020 (8 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (82 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (82 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









En hop! Weer een speler publiekelijk afgemaakt! Kirm laat het zeker wel zien, Kwakman laat het ook zeker wel zien, net als Sparv.
Maaskant maakt er een nog groter zooitje van dan Huistra.
ben het 100% met je eens. Hij begrijpt er bitter weinig van. Ik snap ook niet hij erop komt om bacuna rechtsback te zetten...
Sparv laat het momenteel zeker wel zien
Maar ben het met je eens dat Kwakman en Kirm minstens zo slecht doet!
ik roep het niet graag maar ik heb liever jans terug dan dat maaskant blijft. Maakt spelers kapot en vooral 1 van onze grootste talenten sinds tijden Leandro Bacuna! Een schande
Roep je het niet graag omdat je liever niet de huidige trainer afkraakt? Ik zou er niet blij van orden als een trainer op deze manier met spelers om zou gaan.bacuna is notabene speler van jong-oranje en wordt door Maaskant misbruikt als rechtsback. Dan kun je in mijn ogen nog beter Kieftenbeld rechtsback zetten.
Misschien wel het grootste struikelblok van Maaskant is dat hij zijn spelers niet in bescherming neemt.
Waarschijnlijk doet hij dit onder het motto van eerlijk zijn. Maar dat doe je maar binnen vier muren en niet als de pers erbij staat.
Verder denk ik niet dat je Jans moet terug willen bij Groningen. Natuurlijk is het een betere trainer, maar het afbreukrisico is erg groot. Want de vorige periode overtreffen wordt erg lastig.
Robert Maaskant, de grootste fout die Nijland de laatste jaren heeft gemaakt.
Geeft zijn spelers 0 vertrouwen, niet alleen door continu andere spelers op te stellen maar ook door de halve selectie af te zeiken in de media.
Misschien is het een prima trainer, maar qua uitstraling en communicatie ontbreekt er echt een hoop aan, zeker als je bij en gemoedelijke club als Groningen aan de slag gaat. Loopt als een olifant door en porseleinkast, trapt bij iedere speler het zelfvertrouwen de grond in en geeft zelfs de vaste spelers van vorig seizoen het idee dat ze na één mindere pot naar het 2e kunnen.
Kan me niet voorstellen dat er veel Groningensupporters blij zijn met deze trainer.
Raar dit, terwijl hij wel bij de andere trainer goed deed, misschien ook niet zoals het hoort, maar als ik maaskant hoort, kruipen haar toch rechtop.
Het kan raar lopen in de voetbal kan je weer zien na een goed vorig seizoen gelinkt aan Liverpool en anderen clubs en nu weer op de bank bij fc Groningen.
Dacht in 1e instantie dat Grunn er goed aan had gedaan om Maaskant te halen,juist om een stuk agressie ( positieve) / flair terug te krijgen.
Maar wat ben ik blij dat hij maar een contract voor 1 jaar heeft, is nog een groter drama als Huistra.
Pieter Huistra maakte de fout door spelers op de verkeerde plek neer te zetten, teveel om op te noemen maar bleef een heer in zijn reacties naar buiten en viel zijn spelers niet publiekelijk af.
Deze man doet zelf niets fout en valt publiekelijk zijn spelers af, een drama, alleen maar een grote mond maar verder....
Zet ook nog eens de mensen op de verkeerde plek ( of heeft Erwin hier veel invloed aangezien het vorig jaar ook zo was...) en laat mensen die wekelijks door de mand vallen o.a. Kirm en Kwakman gewoon staan.
Oh sorry is ook zo, zijn zijn vriendjes.....
Vorig jaar was al duidelijk dat het centum achterin Kappelhof en van Dijk moeten zijn, jong maar wel goed.
Magnesco maakt 1x een blunder ( mag is 20 jaar ) en mag naar de kant,
Kappelhof wordt rechtsback gezet wat totaal zijn plek niet is, mag nu waarschijnlijk weer naar links...
Bacuna is een goede talentvolle middenvelder en wordt hier compleet kapot gemaakt door meneer Maaskant...
Texeira de man die voor elke bal gaat krijgt niet eens een echte kans. Heeft vorig jaar een heel lastig jaar gehad aangezien hij daarvoor geen vakantie had gehad en ook nog eens op een eiland stond....
Nee direct Zeefuik in de basis op die plek...,, hij is een goed aanspeelpunt maar geen spits...
Kostic wordt voor heel veel geld gehaald en krijgt ook geen kans....
Nijland wordt wakker en grijp in en stuur deze man weg
Toch maar afsluiten met een positieve noot, Van Dijk maakt echt stappen en ook de Leeuw doet het prima!
Raar dat hij het niet laat zien, nou als ik de wedstrijden van Groningen bekijk laat die Zeefuik al helemaal niks zien, kijk liever naar Texeira in de spits dan die ronde Zeefuik.
Dan let jij niet goed op. Zeefuik speelt prima bij Groningen. Goed aanspeelpunt, zorgt voor rust in de ploeg en daardoor kunnen er fatsoenlijke aanvallen gecreeërd worden. Maar schijnbaar ga je weer af op de mening van Johan Derksen die ten onrechte Zeefuik afkraakt, want hij is heel belangrijk voor Groningen.
Ja hij is heel belangrijk voor Groningen met zijn Schwalbes krijgt Groningen regelmatig vrije trappen en penaltys. Dat David Texeira niet eens bij de selectie zit vind ik vrij bizar. Maaskant maakt er een zootje van. Stelt verkeerde spelers op en zet ze bovendoen op verkeerde posities.
Heb een nieuwtje voor je, Kappelhof komt op de plaats van Bacuna vanaaf en Bacuna op de plaats van Schet.. En ja ik vind Zeefuik ook heel belangrijk voor Grunn, zeker met het soort spel wat ze spelen..
Ik ben Blij met Zeefuik.
Dat Texeira geen Suaréz is mag duidelijk zijn, maar waarom nou openlijk aan deze jongen gaan twijfelen? Hij heeft niet eens echt een kans gehad. Maaskant laat telkens weer zien dat hij zijn onvrede spuit over de ruggen van jongens die spelen bij FC Groningen. Dat is niet alleen onfatsoenlijk, je schopt ze ook nog eens in de rug. Denk dat het bestuur maar eens moet gaan praten met Maaskant, want volgens mij ligt er ook een hoop aan hem.
Ze moeten bij Groningen heel snel stoppen met die Maaskant, die past er totaal niet vind ik. Ze moeten daar in het noorden is een kwalitatief goede trainer aan het stuur zetten en niet zo snel mogelijk steeds weer een andere.
Zucht!! Bij Groningen worden de trainers er niet als zoete broodjes op straat gegooid hoor, Huistra mocht nog veel te lang aanklooien en daarvoor zat Jans er. Dus verdiep je eens meer in de club zou ik zeggen voor je poep praat.
Maaskantje.
Moet weg, dat is duidelijk alleen maar slecht praten over spelers.
Er moet een trainer komen die positiviteit uit straalt, die dingen ook binnen de club bespreekt en niet met de media.
Ik dacht eerlijk gezegd in het begin dat Maaskantje een goede trainer zou zijn voor ons Grunn.
er is gewoon te veel wisselvalligheid in de selectie.
Het lijkt mij het Beste om een trainer aan te nemen die club gewoon goed kent, er ook bekend mee is heb je gewoon veel meer aan. Zo creëer je ook structuur
Helemaal mee eens.
Denk aan Peter Bosz of Adri Koster, dat lijken me trainers die bij Grunn passen
Maar goed, tellen we even mee?
- In de voorbereiding zet Maaskant Kostiç publiekelijk te kijk met zijn uitspraak 'mij is de nieuwe Tadiç beloofd, ik zie er niets van'. Lekker voor zo'n jong ventje
- Eerste competitiewedstrijd: Johansson die nog geen kut kan dekken
- De onbekende en al wat oudere Kirm wordt gehaald voor de positie van 3 jonge potentiële spelers (kostiç, Jonès, Texeira en Bos)
- De uitspraak volgt dat sommige spelers door de mand zijn gevallen en de piepjonge Magnasco wordt vervolgens naar de tribune verwezen.
- Het goed draaiende duo Van Dijk/kappelhof wordt uit elkaar gehaald omdat Kwakkerd, op faalt op het middenveld, zo nodig spelen. Sindsdien de 'nul' niet meer gehouden en een mindere opbouw.
- Kappelhof wordt linksback geplaatst in plaats van 2 'echte' linkbacks
- Bacuna, hard nodig op het middenveld, wordt verpest op rechtsback. Waarschijnlijk speelt hij vanavond rechtsbuiten, maar 5 wedstrijden voor niets daar gespeeld met menig dekkingsfout.
- Kirm en Kwakkerd mogen blijven aanklooien en worden zelden tot niet gewisseld voor jong potentieel.
- Texeira, een jongen die vorig jaar zonder zomerstop in een halfjaar 8 goals maakte, en daarna een terugval kreeg (door de zomerstop), even publiekelijk afvallen.
Al met al kunnen we nog tevreden zijn over de ontwikkeling van Van Dijk, Kieftenbelt en Zeefuik doet het ook aardig. Maar voor de rest heeft Maaskant er een onzeker (bankzitters) en kwalitatief zwak (basisspelers als Kwakkerd, Kirm, Schet, Sparv) zooitje van gemaakt. En dat in 10 weken tijd. Chapeau!
Zet hem erin en geef hem vertrouwen dan gaat hij echt wel scoren. Beter dan die Zeefuik die alleen maar gaat liggen.
Zeefuik doet het naar behoren. Laten we eens met twee spitsen en zonder Kwakman gaan spelen, scheelt een hoop.
En dan ook nog Kirm eruit en Kostic een kans geven
helemaal mee eens.
jans moet terugkeren naar groningen hij is daar een icoon
Texeira is in ieder geval beter dan Suk. Kom nou zeg. Die Maaskant mag van mij best nog even blijven (ik houd er niet van een trainer al zo snel af te schrijven), maar hij mag wel eens op de vingers getikt worden over zijn uitlatingen. Steun je spelers in ieder geval in het openbaar. Wat me ook tegenstaat is dat Maaskant maar vol blijft houden aan middelmaat als Kirm en Kwakman terwijl er alternatieven zijn.
Hahaha en een tijd geleden gingen mensen hier nog praten dat hij naar Liverpool gaat, waar ik dus gelijk zei... nee dat gaat nooit gebeuren....
En opeens.... hij presteerd beter dan Suarez in zn groningen tijdd en blablabal....... ik wil zeggen iedere hond kan zien dat Suarez 100 keer beter was in zn eredivisie tijd dan Texeira... maar blijkbaar niet iedere hond dus......
Texeira is subtop NL en zal dat blijven,