Denk je dat het twee mooie voetbalavonden zullen worden in Sneek?
Ajax en AZ naar Sneek: ‘Zat voorheen alleen met wijkagent, dit is uniek’
Niet Amsterdam, Rotterdam of Eindhoven, maar Sneek staat komende week in het middelpunt van de belangstelling van de Nederlandse voetbalwereld. In de derde ronde van het toernooi om de KNVB Beker gaat zowel Ajax als AZ op bezoek in de Friese stad, waar naar de duels uitgekeken wordt.
Poll
Meer nieuws
- Berusting in Venlo: 'Het is eigenlijk terecht dat wij hier de verliezer zijn'
- PSG geeft toe: 'Ancelotti heeft laten weten dat hij naar Real wil'
- Ontlading groot bij Van den Brom: 'Nu ga ik feesten en dronken worden'
- Büttner en Van Persie scoren in krankzinnig laatste duel van Ferguson
- Chelsea en Arsenal doen hun plicht; Tottenham naar EL
Clubnieuws
- Muniesa: 'Dat heb ik ook gelezen, maar ik heb niets van Ajax gehoord'
- ‘Een transfer van De Jong zou Ajax in de zomer het zwaarst vallen’
- 'Ik blijf me bij Ajax het liefst richten op de linksbackpositie'
- Huntelaar ziet De Jong graag komen: ‘Hij zou hier passen’
- ‘Ik was graag de strijd aangegaan met Bony en Pellè; het liep anders’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Ajax

In de wandelgangen
Zondag 19 meiRicardo Quaresma gaat het Midden-Oosten weer verlaten en daar zullen de fans van Besiktas niet blij mee zijn. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Update: Slachtoffer varkenskoprel biedt excuses aan voor reactie (28000+ pageviews)
-
FC Twente troeft Spurs en Villa af: 'De beslissing was makkelijk te nemen' (20000+ pageviews)
-
'Falcao lost Torres af als duurste speler ooit in PL' (19000+ pageviews)
-
‘Een transfer van De Jong zou Ajax in de zomer het zwaarst vallen’ (18000+ pageviews)
-
'Opgewonden' Wernbloom: 'Dat boeit me niets, ik wil nu gewoon zuipen' (17000+ pageviews)
Clubexperts
-
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties) -
El cariño de PepDoor Pep Guardiola (28 reacties) -
De Chileense dribbelkoningDoor joostvoetbal (19 reacties) -
Het Belgisch voetbal op een afgrondDoor GrandePulga2 (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









Dit moet voor Ajax en AZ een walk-over worden. Je kunt gerust een paar reserves mee laten spelen want hier moet je moeiteloos van kunnen winnen.
Fischer, Hoessen, Lukoki, Boccara, Enoh, Blind, Cilessen, Denswil,... zou ik laten starten.
Laat de rest van de spelers maar rusten.
Andersen zou ik ook laten starten, want Lukoki is volgens mij nog geblesserd.
Ik hoop echt dat de Boer er zoveel jeugd inzet!
Aah Fischer dat wordt smullen =D Toch moeten we Sneek niet te veel onderschatten , wie weet straks komt Ajax nog achter..
Ik hoop dat Ajax met deze opstelling gaat spelen:
Lukoki zou ook nog wel minuten mogen krijgen mits hij 100% fit is.
Kan je Blind niet beter sparen? Volgens mij staat er nog een ander verdedigend talent klaar met de naam Dijks
Mooie opstelling, met een paar zeer grote talenten, ik zou Moisander ook laten speler, die is toch voor de aankomende eredivisiewedstrijd geschorst.
@ Delvecio
Dat is een optie, maar ik wil Denswil weer een keer zien spelen. Je zou hem dan misschien op de plaats van Veltman opstellen maar ik weet niet of dat werkt.
@futureboss
Opzich best een goede opstelling, alleen 1 ding is zeker en dat is dat Klaassen niet zal spelen. Hij is nog gebleseerd namelijk.
PSV dacht ook wel even over amateurs heen te lopen. Gewoon met eerste elftal starten, misschien een paar wijzigingen, maar niet teveel.
@joowie13
Oh ja dat wist ik niet. Bedankt voor de info!
In dat geval hoop ik dan dat Schone speelt of een talent uit de A of Jong Ajax
@karpervisser

Ik drijf het misschien een beetje te ver door
Maar ik ben wel overtuigd van de kwaliteiten van de spelers die ik in mijn opstelling heb staan. En Ajax heeft toch net iets meer talent als PSV in de jeugdopleiding zitten. Ook hebben Dijks, Fischer en Enoh zich al goed bewezen hoor. Fischer dan met name in de Next gen cup.
(met bewezen bedoel ik dat ze een amateurclub aan moeten kunnen)
Lucas Andersen en Boban Lazic zou ik op de flanken zetten en Viktor Fischer in de spits. Jody Lukoki kan beter rust pakken, omdat hij geblesseerd is of net terug?
klaasen is geblesseerd
Ik vrees voor dit kwakkelend AZ, die zou zo maar een 1-0 kunnen krijgen en dan gaar Sneek als een gek verdedigen
Lijkt me leuk (niet sarcastisch)
Ik denk dat het krachtsverschil gewoon té groot is om voor een verrassing te zorgen. Als AZ even aan gaat zetten gaan ze scoren.
Edit: had reactie moeten zijn op Mohamed9017.
Idd, kwaliteitsverschil niet normaal. Swz gaat een makkelijk avondje beleven.
Voor de de clubs uit Sneek is dit gewoon geweldig ervaring,
AZ gisteren niet zien spelen zeker...
Edit: reacties op Mohamed lukken niet. Gelukkig maar voor hem...
Ajax en AZ mogen wat mij betreft hier gewoon de A1 naar toe sturen. Vaak zie je dat teams niet gemotiveerd zijn tegen dit soort tegenstanders. Dit is een uitgelezen kans om je jeugdspelers aan het hele land te kunnen tonen.
Drukke dagen voor Sneek. Om alles in goede banen te leiden.
Maar is één groot feest dat je woensdag Ajax op bezoek ziet komen en een dag erna Az.
Nog nooit zo'n luxe Bekerweekje geweest voor Sneek denk ik.
Verder denk ik dat Ajax en AZ hier gewoon met 0-5 overheen moeten.
Maar je weet het maar nooit bij zo'n amateur clubje.
Lekker een reserve team op laten draven. Met alle respect voor de sneek teams, maar jong ajax en jong az zouden ook van ze moeten of kunnen winnen. Gezien het drukke programma van ajax met vitesse en city voor de boeg zou een dag rust niet misplaatst zijn, ook als je het programma van de afgelopen weken ziet...
Verder leuk dat zon stadje dan opeens 2 grote clubs op bezoek krijgt. Kleine kans op een overwinning maar je weet hetmaar nooit met de knvb beker he...
Gewoon de A1 sturen of Jong Ajax. Die gaan er wel voor. Kan het eerste elftal rust krijgen na CL en de Klassieker.
De A1 is denk ik wel wat overdreven hoor. Ze gaan niet naar een 4e klasser toe.
Dat gaan ze dus wel
. Eredivisie, Jupiler, Topklasse en dit Is hoofdklasse. Goede kans om de jeugd een kans te geven.
Ik bedoelde 4e klasse letterlijk. Ik weet ook wel hoe de competities zijn opgebouwd.
Wel een beetje naïef om te verwachten dat een team A-junioren wel even van een Topklasser wint. ONS heeft echt geen slecht team. Uiteraard veel minder dan een Eredivisionist, maar een stel A-junioren kunnen ze echt wel aan. Ook al zijn het A-junioren van Ajax.
In de beker kunnen altijd de gekste dingen gebeuren! Ik geef beide clubs zeker kans mede doordat ze de laatste weken redelijk voetbal spelen! Ik denk dat 1 van de clubs doorgaat.
Sandor van der Heide en Mark de Vries zijn gevaarlijke spelers van ONS Sneek. Ik weet niet of ze allebei meedoen maar zo ja dan kan het met de steun van het publiek nog weleens gaan spoken in Snits!!!
Sneekweek is er niets bij!!!
on: Dit moet een eitje zijn voor zowel Ajax als AZ zelfs als er een aantal bepalende spelers niet mee doen bij beide teams. Tis wel leuk voor zulke streken, kunnen ze toch eventuele helden een keertje zien!!
Leuke happening in Sneek. ONS heeft het betere team van deze twee clubs uit Sneek met routiniers als Sandor van der Heijde en good-old Mark de Vries in de gelederen. Kansloze missie echter voor beide clubs.
Lijkt me een prima moment om aan je zelfvertrouwen te werken voor bijv. Sana. Als je constant langs zo'n verdediger kunt gaan en mss n paar doelpuntjes mee kunt pikken. Lijkt me fijn voor het gevoel. Ik zou met hoessen-babel-sana in de voorhoede spelen woensdag.
Een wijkagentje lol !
Ach, zolang alles vrij voorspelbaar verloopt denk ik dat een wijkagentje zelfs genoeg zal zijn.
Ik denk dat de meeste mensen in Sneek zich al min of meer neergelegd hebben bij hun lot.
Van mij mag er best risico genomen worden met jeugdspelers, sterker nog, zelfs al zou Ajax verliezen zou het me eigenlijk niet eens zo heel veel uitmaken, geeft weer wat meer rust voor de rest van de competitie.
Ik hoop dat dit basisopstelling wordt, en daarna Fischer, Andersen en Sporkslede in de rust laten invallen.
Edit: Ik vind die poll echt nergens op slaan. Het is toch altijd leuk als een amateur club thuis speelt tegen een topclub uit de Eredivisie? Ik bedoel, mijn eigen amateurclub verloor ook eens 1-6 thuis tegen Ajax een oefenwedstrijd, niemand die moest huilen hoor.
Ligeon een kansje gunnen op de rechtsback dan?
Ja, of Nieuwpoort of Busse en Veltman op rechts.
Hartstikke leuk voor de mensen en de clubs in Sneek, niet één maar zelfs twee Eredivisie clubs op bezoek. Ik zag dat er kaartjes werden verkocht voor rond de 10-15 euro, financieel zullen die clubs een hele leuke dag gaan krijgen, zeker als je nog bedenkt dat er altijd veel gegeten en gedronken gaat worden.
Met de A1 selectie gaat Ajax het moeilijk krijgen denk ik. Kom zelf uit sneek en vaak bij Ons, daar loopt wel kwaliteit rond. Met heide als toppertje.. met een normale opstelling gaat Ajax dit natuurlijk wel winnen, hoop alleen dat we er minimaal 1 of 2 intrappen tegen mijn grote cluppie! Ik heb er zin in...!
Ajax moet met een B selectie aantreden... In het weekend wacht Vitesse alweer, en de reservers moeten dit moeiteloos kunnen winnen lijkt me... Mijn opstelling -
Wel toeval zeg, twee clubs uit Sneek nog in de beker en dan beide zulke grote clubs treffen. Aan de andere kant ook wel jammer, want er is nu geen of nauwelijks uitzicht naar de volgende ronde voor Sneek.
Dit is als Excelsior tegen Real Madrid. Gewoon wat jeugdspelers laten spelen en de basiself rust geven.
Op de bank nog spelers als Boccara, Ebecillio, Sulejmani, Koppers, van der Hart en Moisander (aangezien hij toch geschorst is). Aanvoerder lijkt mij Enoh.
Voor mensen die Serero in de basis hebben, hij is nog steeds geblesseerd!
Klaassen is ook nog steeds geblesseerd!!!
Ze moesten die 2 wedstrijden op 1 dag doen, dan was ik zeker naar Sneek gegaan, zo jammer om het te verspreiden man
Zou leuk zijn als AZ met deze opstellin gaat spelen, maar verbeek kennende word het gewoon de zelfde opstelling als zondag.
@ kharika, dat werkt niet Ajax en az supporters tegelijk in zo'n kleine stad. We willen ons centrum graag heel houden;-)
Ik denk dat ze met deze opstellen moeten spelen
Klaassen en serero zijn geblesseerd!!
Ik heb sana en boerrigter erin gezet omdat ze totaal uit vorm zijn mischien is dit DE wedstrijd om weer een begin te krijgen om weer een beetje in vorm tekomen!
als de boer zo gaat spelen kun je heel goed je talenten testen en boerrighter en suljemani terug in vorm laten komen