Adam Maher is de meest talentvolle middenvelder van Nederland
AZ breekt contract Maher open: 'Mag beloond worden'
AZ heeft het contract van Adam Maher opgewaardeerd. Hiermee beloont de club de negentienjarige middenvelder voor zijn goede prestaties sinds hij afgelopen seizoen definitief doorbrak bij het eerste elftal. De verbintenis tussen AZ en Maher loopt tot medio 2015.
Poll
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): Rooney kan 17,5 miljoen per jaar toucheren
- 'De reden dat Real niets gepresteerd heeft is het gedrag van Mourinho'
- Investeerders drijven prijs Neymar op: 'Wij willen dertig miljoen'
- 'Mancini heeft mij een FA Cup, een landstitel en een Charity Shield bezorgd'
- Strootman: 'We kunnen onze borst natmaken, maar gaan wel voor de titel'
Clubnieuws
- AZ haalt Gouweleeuw voor vijf seizoenen naar Alkmaar
- 'Panathinaikos meldt zich bij AZ voor overbodige middenvelder'
- NAC Breda en AZ onderhandelen over Gudelj: ‘Het spel is op de wagen’
- AZ rondt transfer af: 'Ik denk dat we nader tot elkaar zullen komen'
- Maher wil op EK geen transfernieuws: ‘Ouders houden me op de hoogte’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
AZ


Pot krijgt ondanks zege Jong Oranje stof tot nadenken
Jong Oranje wint de laatste oefenwedstrijd voor het EK met 3-1 van Australië onder 20, maar stelt na rust (met acht verse krachten binnen de lijnen) erg teleur. Cor Pot kan onmogelijk tevreden zijn. Lees verder
In de wandelgangen
Zaterdag 25 meiWayne Rooney kan in Parijs een duizelingwekkend bedrag gaan verdienen. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli' (42000+ pageviews)
-
Update: Götze reist om opmerkelijke reden niet mee met selectie (30000+ pageviews)
-
'Cocu wil voorbeeld Ajax volgen en verdediger huren van Barcelona' (30000+ pageviews)
-
Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’ (27000+ pageviews)
-
AS Monaco bevestigt komst van eerste twee sterren (25000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (4 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...












Niet meer dan terecht, jammer dat het niet met nog een jaar verlengd is!!
Maar AZ is nu schuldenvrij e.d. dus nu een dikke bankrekening na het vertrek van Moisander 4.8 Elm, 6.5 etc
Topper in spè! Een echte leider bij AZ, hopelijk ook nog een mooie afkoopsom in opgenomen van rond de 12-15 miljoen euro.
Jammer dat hij ''maar'' 2 jaar contract over heeft na dit jaar. Dat zal betekenen dat hij verkocht wordt
Hij zal waarschijnlijk volgend jaar dan meer verkocht worden jammer dat hij niet verlengde tot 2016,2017.
Zeker meer dan 15 miljoen waard grootste talent wat Nederland nu heeft.
15?!? Vitesse wil 15 voor bony en dat is die zeker waard. Maher is nog lang niet op zo'n niveau. Ok ik weet dat maher geen spits is maar 15 miljoen is een beetje overdreven.
Ik denk dat de huidige transferwaarde tussen de 5 en 8 miljoen ligt voor maher. Maar dat kan alleen maar meer worden als die zich zo blijft ontwikkelen.
Meer dan 15 miljoen? Welke clubs zijn er de afgelopen tijd in hem geïnteresseerd geweest en welke bedragen wilde die, volgens de geruchten, betalen? 10 miljoen is het maximale dat een AZ speler van de huidige selectie maximaal op gaat leveren. Er is op dit moment geen club die zoveel geld heeft, interessant is voor Maher als hij voor zijn eigen ontwikkeling kiest (ik tel Rusland niet mee) en waar Maher een aanwinst zou zijn.
Kijk Elm. Dat is een topspeler die ook nog eens een heel jaar maximaal presteerde. Hij wordt door een Russische club gehaald (die clubs betalen altijd al meer dan de hoofdprijs voor spelers) en dan nog gaat het om 6 miljoen.
Ik weet niet hoe stormachtig jij denkt dat Maher zich gaat ontwikkelen, maar dan moet er nog heel wat gebeuren.
Deze jonge is 19, maakt een enorme ontwikkeling door, en is nu al een dragende speler voor AZ. Is al vaak beslissend geweest. Heeft ervaring in de eredivie en de EL en bij Oranje, staat komende zomer met het EK voor 21 in Israel te ballen. Maher heeft heel vorig jaar laten zien constant te kunnen presteren. Ook dit seizoen weer ondanks dat het bij AZ minder loopt. Hij heeft niet de spelers om zich heen als een Erikssen bij Ajax. Maar ik denk dat hij verder gaat komen dan Eriksen. En daaraan worden ook prijskaartjes gehangen van meer dan 10 miljoen.
Moisander 4.8 miljoen? Waar haal je dat dan weer vandaan?
Het was meer geld dan Ajax vermeld.
Dit omdat ze het anders wegschrijven. Maar AZ heeft hem niet heel goedkoop weglaten gaan. Er zitten ook bonussen aan het de transfer
@ svenaz
Dan noem je dat het hoger is dan Ajax heeft gemeld, terwijl Timmoty16 vraagt hoe Jan1980 bij 4,8 miljoen voor Moisander komt. Ik heb ook gelezen dat het hoger was en dat er met bonussen gewerkt is, maar heb nog nergens een bedrag van 4,8 miljoen gelezen.
Ik wil op AZ- supporters sites, maar dat is natuurlijk ook niet op feiten gebaseerd. Ik denk dat hij wel tussen de 4 en 5 miljoen is verkocht dat lijkt mij ook de meest logische prijs.
Het voordeel is nu wel dat hij niet naar Ajax of PSV gaat, omdat die heel veel geld zullen moeten betalen. Dat moesten ze eerder al, maar nu staan ze in een arbitrage-zaak ook niet sterk, omdat van financiële verbetering nauwelijks sprake is. Ze zouden alleen kunnen zeggen dat 'ie op een hoger niveau voetbalt... en daar zouden ze wel gelijk in hebben.
Dus uiteindelijk zouden Ajax en PSV nog steeds de arbitrage zaak winnen, omdat Maher bij die twee clubs, in principe, op een hoger niveau kan voetballen?
Nou ja, ik denk dat er toch geen arbitrage zaak zal zijn voor Maher. Nederlandse clubs kunnen heb, mitst ze echt veel geld incasseren en AZ niet absurd hoog zit qua vraagprijs, niet betalen. Een arbitrage zaak is leuk en aardig, maar er moet wel een goede marktprijs betaalt worden.
Ik snap nooit waarom er mensen zijn die over een arbitragezaak gaan beginnen, er is slechts 1 club geweest die interesse heeft getoond maar van een bod is niet eens sprake geweest. Maher heeft aangegeven hogerop te willen binnen Nederland maar voor de rest is er helemaal niks gebeurd. Leg mij eens uit waarom Maher een arbitragezaak zou willen beginnen als er helemaal geen club is die hem hebben wilt, laat staan dat er een club is die een bod heeft uitgebracht. Of heb ik wat gemist en staan de clubs in de rij?
Ajax wil hem ontzettend graag hebben natuurlijk, als opvolger van Eriksen. En we weten allemaal dat Ajax ontzettend goed is in het gek maken van spelers.
In Juli heeft Maher trouwens nog gezegd 'ik ben de baas', dus hij zal er alles aan doen om te vertrekken.
Allemaal leuk en aardig wat je zegt maar je geeft geen antwoord op mijn vraag.
Er is niet 1 club geweest die een bod heeft uitgebracht, dus waarom zou Maher dan een arbitragezaak aan willen spannen?
Nóg niet inderdaad. Maar ik ben blij dat AZ zo slim is om dat voor te zijn. AZ ziet hem immers liever naar het buitenland gaan.
Het volgende zeg ik niet zo vaak maar wat jij beweert met je arbitragezaak slaat werkelijk als een een lul op een drumstel. Je noemt Ajax maar vooralsnog is er vanuit Amsterdam geen enkel signaal ontvangen dat er interesse, ook niet in het geval Eriksen zou vertrekken. En al zou er een club zijn die binnenkort een bod gaat doen op Maher dan nog is er geen enkele reden om aan te nemen dat Maher een arbitragezaak gaat aanspannen. Echt een lulverhaal dus.
Haha, je moet wel een beetje verder vooruit kijken hoor. Als AZ net zo slim als jou was, dan zou ie komende zomer zomaar vertrokken zijn. En trouwens, Ajax heeft al eerder bekend gemaakt dat ze interesse hadden. En PSV ook. Hij is nog helemaal gek gemaakt op de training van Oranje! Ik ben blij dat jij niet de directeur van AZ bent. Je moet als voetbaldirecteur wel opletten op wat er speelt, anders dan heb je gauw ontevreden spelers.
Zucht ...
Ze bedoelen wij mogen beloond worden. Met een meerjarig contract kun je namelijk een hoger transfersom vragen.
Iedereen doet tegenwoordig alles uit eigen belang en dat vind ik jammer
Maar als ik het goed heb is alleen het salaris van Maher opgewaardeerd, zijn contract loopt nog steeds tot 2015.
Verder is Maher gewoon een toekomstige topper vind ik. Geweldig talent. Grof gezegd draait heel AZ om Maher.
Dat was precies wat ik ook dacht. Hij mag beloond worden en wij natuurlijk ook ,moet er staan.
Maher had al een contract tot 2015 dus AZ wordt er alleen maar 'slechter' van, dus niet relevant wat je zegt
Als je een keer leert lezen dan hoef je niet van dit soort domme opmerkingen te maken. Mahers ccontract is alleen verbeterd, niet verlengd
Ze hebben hem alleen meer salaris gegeven. Zijn contract liep al tot 2015
je hebt helemaal gelijk.
weet je, dat az in eigen belang handelt ligt voor de hand en is te verdedigen. maar breng het niet zo schijnheilig naar buiten, mensen zijn niet dom.
Blijkbaar ben jij nog steeds niet de slimste
Eigen belang? Volgens mij worden zowel AZ als Maher er beter van.
Sterker nog: Maher heeft er nog meer profijt van dan AZ. Hij gaat een hoger salaris verdienen, maar blijft dezelfde contractduur houden, waardoor een transfer niet mijlenver weg is. AZ heeft niet echt een supergroot voordeel, naja misschien dat ze nu ietsje meer geld kunnen vragen voor Maher omdat zijn contract hoger is(speelt volgens mij ook een kleine rol bij tranfers)
Ze staan sterker in een eventuele arbitrage-zaak misschien. Maarja.. dat valt te betwijfelen als we straks blij moeten zijn met de play-offs, terwijl Ajax en PSV strijden om het kampioenschap.
Wat moet AZ dan doen? Maher gratis de deur laten uitlopen?
Wie kent het oude contract van Maher, los van het feit dat het tot 2015 loopt? En wie kent het nieuwe contract los van de feiten dat het nog steeds loopt tot 2015 en er meer salaris wordt betaald?
Het zou zomaar kunnen zijn dat AZ ook beter van wordt. Afspraken over wanneer hij vertrekt (niet komende transfer window bijvoorbeeld,? dat bateaald AZ een paar ton meer maar hebebn ze en een gemotiveerde speler en de garantie dat hij tot de zomer blijft. Afspraken over transfersommen, bijv. geen NL clubs, door verkoop percentages etc. er is zoveeel op te nemen in een contract wat wij niet weten dat het moeilijk te zeggen is of AZ er niet beter van wordt. De directie van AZ kennende zullen ze hier goed over nagedacht hebben.
Ik weet alleen dat hij eerst 300.000 verdiende. Als ik het goed herinner is het salarisplafond 800.000, dus ik verwacht dat hij dat zal gaan verdienen. Ik had gehoopt op contractverlenging, maar ik wist eigenlijk wel dat het valse hoop was.
In een artikel van de zomer las ik dat Maher de slechts verdienende basisspeler was, kan me niet voorstellen dat hij dus een 3 ton per jaar zou verdienen. Dat zou betekenen dat spelers als Reijnen, Rosheuvel, Gudmundson, Berghuis, Gorter e.d. meer dan 3 ton zouden verdienen. Kan me bijna niet voorstellen. Erg veel maakt het niet uit. Als Maher tevreden is, gemotiveerd is om dit seizoen in stijl af te maken vind ik het best.
Hij moet tevreden gehouden worden ook omdat Martens nu opnieuw de operatietafel op moet. Goede zet van AZ.
Martens ligt wel vaker in de lappenmand, en overigens is dat pas sinds enkele weken bekend, AZ zal heus niet alleen daarom zijn contract verlengen.
Maar ben het met je eens dat het een goede zet is, een gemotiveerde Maher is goud waard voor AZ en dat mag best wat kosten.
Zal een gelimiteerde transfersom in staan, kan niet anders. Anders gaat Maher echt niet verlengen, hij zei immers dat ie deze zomer al weg wilde!
Niet verlengd, enkel het loon is omhoog gegaan.
Daar zit je dan in de bestuurskamer, na een hoop praatjes zo'n lullig papiertje te ondertekenen. Ook Maher kiest dus voor het snelle geld. Och wat wil hij graag weg!
Moeilijk hoor lezen. Er wordt niets verlengd, hij krijgt alleen meer salaris als blijk van waardering. Wat een simpele zielen heb je hier toch...
Als je echt simpel bent geloof je dat AZ alleen wat euro's meer per maand over maakt naar Maher dan voorheen. Ik kan er met mijn hoofd in ieder geval niet bij dat dat onder gezonde bedrijfsvoering valt. Ook voor AZ moet er iets bij te winnen zijn?
Het contract is aangepast, voor een salarisverhoging hoeft dat niet, dus zal AZ ongetwijfeld afspraken met Maher gemaakt hebben en deze in het contract vast gelegd hebben. Bijvoorbeeld dat hij niet komende winter vertrekt, dat er minimale transfersommen aan de orde komen, en wellicht enkel clubs uit het buitenland, evt. doorverkoop percentages etc...
Aaaah weer een misgunner. Maher is gewoon goed. Hij ziet het spel goed. En is aanwezig op de goede momenten. Heeft een uitstekende eindpas. Een genot in de Nederlandse velden evenals die van Vitesse (van Ginkel). Die komt er ook aan.
Kan trouwens niet wachten als die twee zondag tegenover elkaar staan.
Als jou baas je ineens 10.000 per jaar meer wil betalen voor hetzelfde werk en je blijft bij deze baas, wat is er dan mis aan? Dit is door AZ gedaan omdat hij waarschijnlijk een salaris had wat in vergelijking met zijn status vrij laag was, en daardoor zou hij dus eerder voor een andere club kiezen. Nu is zijn salaris omhoog, en dus is de financiele reden er wat minder dan voorheen.
Daar is inderdaad niets mis mee. Als Maher niet per se weg wilt, maar alleen meer salaris wilde is dat een perfecte onderhandelingstruc. Ik word alleen zo moe van mensen die elke keer hun contract verlengen, maar bij de eerste de beste interesse er meteen onderuit willen.
Wel goed dat ze dat doen vindt ik. Als een speler zo belangrijk is verdient hij het ook wel om meer te verdienen. Vindt het wel netjes hoe AZ handelt.
Had ik niet verwacht, na al die verhalen van hem over ''de volgende stap''.
Lezen!!!
meer dan terecht. Adam is heel belangrijk voor AZ.
Mensen lees eerst eens een tekst voordat je hier allemaal onzin neerzet.
ON: mooi gebaar van AZ, echter denk ik dat dit het laatste seizoen is van Maher bij AZ.
Hopelijk een mooi transferbedrag!
De hoogte van de transfersom wordt voor het grootste gedeelte bepaald door de duur van het contract daarna komt de hoogte het salaris. @jan 1980 heeft voor een deel gelijk, hogere salaris hogere transfersom.
Wie heeft tegen gestemd op de poll? En waarom?
Verder gun ik het Maher van harte, zeker het grootste talent wat Nederland op het middenveld heeft rondlopen. Daar kunnen we nog wel eens veel van horen!
Terecht maar een contract to 2015 betekent dat hij hij aan het einde van het seizoen verkocht worden om nog goed voor hem te cashen, want bijtekenen zal hij denk ik niet echt doen gezien zijn houding van afgelopen zomer.
Aan het einde van het seizoen is het 2013 en zijn contract loopt af in 2015. Nog 2 jaar dus. De situatie die jij schetst komt voor bij spelers met een eenjarig contract.
Of je moet bedoelen dat AZ komende zomer nog echt de absolute hoofdprijs kan vangen, en dat in 2014 dat weer minder is.
Anyway, als ik Maher was zou ik ook niet verlengen, maar wel op voorwaarde dat hij een goede vervolgstap kiest en niet gaat banken bij een Europese topclub. Hij moet een club net daaronder uitkiezen waar hij wekelijks speelt.
Reinier67 bedoelt denk ik het tweede. Voor de rest ben ik het helemaal met je eens. Waarom zou hij een langer contract bij Az tekenen als hij nu al een van de dragende spelers is en hij zich verder wil ontwikkelen. Misschien zou een Atletico madrid wat voor hem zijn? Ik noem maar wat.
Ik bedoel idd het tweede. En Spanje is inderdaad best een goede competitie voor hem om door te groeien. Ben benieuwd hoe hij zich kan ontwikkelen.
Ik snap eigenlijk niet dat deze jongen wil verlengen bij AZ. Hij wilde vorig seizoen al vertrekken, en nu wordt het voor hemzelf alleen maar lastiger om te vertrekken door de hoge transfersom. Voor AZ natuurlijk de ideale move om te maken.
Lezen!!!!!
Ik lees nergens in dit artikel waarom Maher zelf graag wilt bijtekenen hoor...
Hij tekent ook niet bij!
Aangezien Maher in de zomer nog in beeld kan komen bij psv of Ajax (als Eriksen zou vertrekken) snap ik dat az iets wil gaan doen zo dat de jonge middenvelder niet 'gratis' de deur uitloopt. De vraag is wel of Maher wil gaan bijtekenen. Ik weet niet wie de zaakwaarnemer van Maher is (hoop niet Raiola), maar reken er maar op dat Maher alle touwtjes in handen wil hebben. In de zomer was er al bijna oorlog tussen speler en club.
Sigi Lens is de zaakwaarnemer van Maher.
Tja, is die beter dan Raiola...?
Zou Maher bijtekenen dan zie ik Lens wel een gelimiteerde transfersom in Maher's contract weten te krijgen. Iedereen weet dat Maher vroeger of later naar het buitenland gaat, waarschijnlijk ook nog naar een topclub (direct of indirect van uit Nederland).
Mijn gevoel is dat az misschien al in januari een belletje gaat krijgen voor Maher. Als psv Strootman/toivonen weet te verkopen is het duidelijk dat Brands aan de lijn komt. Ajax? alleen als Eriksen vertrekt.
Ben het helemaal met je eens. Denk dat het voor Maher goed zou zijn om nog 2 jaar bij PSV of het liefst Ajax te spelen, om Champions League ervaring op te doen (mits deze clubs dit halen). Ben alleen bang dat Maher voor Nederlandse clubs amper te betalen is, tenzij hij zelf per se wilt en een vertrek zou forceren. Mocht Ajax Eriksen verkopen voor 20 miljoen, past het dan in de filosofie van Ajax om Maher op te pikken voor pak 'm beet 12 miljoen? Verwacht dat PSV dit eerder neer zal tellen (niet om PSV af te branden).
Klasse actie van AZ. Ajax heeft dit ook gedaan met Suarez. Zonder verlening, gewoon het salaris opwaarderen, omdat iemand geweldig presteert. Maher heeft zich geweldig ontwikkeld en dat mag best gewaardeerd worden. Nogmaals, klasse actie van AZ.
19 jaar pas die jongen. Hij speelt echt goed voor een ventje van 19. Ik hoop dat hij zich door blijft ontwikkelen en dat hij een dragende kracht voor Oranje wordt!
Goede zet van AZ, deze jongen gaat AZ nog veel geld opleveren, al blijft hij denk ik nog wel een paar jaar.
Goede actie van AZ. Zonder eigen belang het goede presteren van je beste speler belonen met een hoger salaris. Hij had waarschijnlijk een van de laagste lonen uit de selectie, want een 17-jarige waarvan je niet zeker bent of hij goed gaat spelen geef je geen 1,5 miljoen salaris. Dus hij krijgt nu waar hij recht op heeft.
ik denk toch dat Van Ginkel een betere middenvelder is, maar Maher is ook een toptalent hoor!!
Van Ginkel en Maher de grootste talenten van Nederland denk ik.
Zeer terecht, een speler die ver kan komen en nu al vaak laat zien dat hij ook verantwoordelijkheid aan kan. Dit verhoogd ook meteen lekker zijn marktwaarde, dus laten we hopen dat hij nog even bij AZ blijft om zo zich zelf nog verder door te ontwikkelen.
Ik ben trots op deze jongen en zijn prestaties, hij heeft bij mij op de middelbare school gezeten. Ik ging eigenlijk niet heel vaak met hem om, maar toch mooi om te zien hoe goed hij het doet. Ik hoopt dat Adam over een paar jaar in de Premier League gaat spelen dat zou wat zijn.
Verschillende clubs hebben al door laten schemeren dat ze Maher graag willen hebben, en dan krijg je soms gevallen dat spelers ontevreden worden, transferverzoeken etc. en dan gaat de transferprijs van Maher erg veel omlaag. Als men in het budget dan ruimte heeft, dan vind ik het een meer dan logische beslissing van Stewart
Bepalende speler van AZ, en dat op die leeftijd. Echt een topper. Ik hoop dat hij volgend jaar Champions League speelt met Ajax of Psv.
maher een zeer groot talent. hoop dat ie volgende seizoen ook blijft, anders 15 miljoen dokken
Hele goede zaak, Maher moet nog minimaal dit seizoen en het volgende bij AZ spelen. Wellicht zelfs nog iets langer (eigenlijk wel..), zodat hij als een speler met veel bagage naar het buitenland kan gaan. Want hij heeft echt alles wat een moderne middenvelder nodig heeft om het te kunnen maken.
Ik geniet van elke minuut die hij maakt en laten we dat voorlopig met zijn allen nog maar doen, want voor je het weet is hij alweer naar het buitenland vertrokken.
Als Maher slim is tekent hij gewoon bij voor 2/3 jaar extra, wanneer die dan nog zo goed speelt een stap maken naar een mooie club naar het buitenland.
Hij heeft een contract dat tot 2015 loopt, dus geen enkele reden voor hem om nu al te verlengen.
Waarschijnlijk speelt Az op dat moment toch ietsje lager en hebben ze minder kans op europees voetbal.
Dan zal hij toch een stap moeten maken, of hoger in NL of al naar het buitenland.
Goed werk van AZ zeg! Als Maher zich zo door ontwikkelt kan hij echt voor heel veel geld vertrekken bij AZ. Goed gehandeld dus. Benieuwd hoe lang hij nog werkelijk bij AZ zal blijven.
Overschat spelertje, dat wel. Maar toch een goede zaak voor AZ, nuttige speler voor ze.