Voetbalzone

De Boer: ‘We speelden dominant en daar hadden zij geen antwoord op’

Woensdag, 24 oktober 2012 om 23:29

Ajax zorgde woensdagavond voor een behoorlijke stunt door in eigen huis gedecideerd af te rekenen met Manchester City. Na het openingsdoelpunt van Samir Nasri zorgden Siem de Jong, Niklas Moisander en Christian Eriksen voor de eindstand van 3-1. Trainer Frank de Boer had een ‘vrij goed team’ gezien tegen de Engelse grootmacht.

/

“Ik weet dat wij in staat zijn om van City te winnen. Bij vlagen hebben we goed gevoetbald. Natuurlijk gaven we kansen weg, maar dat is logisch tegen een topteam”, liet de coach na afloop weten aan NOS. Ajax begon goed, maar kreeg wel het openingsdoelpunt tegen. “We stonden niet goed, het was een moment van onoplettendheid. Gelukkig pakten we het daarna goed op. We speelden dominant en daar hadden zij geen antwoord op.”

Ajax staat nu derde in de groep. “We weten dat Dortmund een goede ploeg is, dus het verbaast me niet dat ze van Real hebben gewonnen. We zullen moeten vechten voor een Europese plek, of dat nu de Champions League is of de Europa League. Maar de Europa League vindt ik geen schande. Als we dit vasthouden, zou het al een fantastische prestatie zijn. Dan overwinteren we in Europa”, aldus De Boer.

Een van de Amsterdamse doelpunten werd gemaakt door Moisander. “Eerst scoor ik tegen Real, nu tegen City; ongelooflijk. Ik wist niet hoe ik moest juichen, zo onverwacht kwam die goal. Ik dacht: ik kan niet hetzelfde juichen als de vorige keer. City heeft zo veel lengte, is zo'n grote ploeg, die mogen mij eigenlijk niet laten scoren.” Moisander verwacht wel een lastige return. “Dan zal hun instelling heel anders zijn. We hebben het nodige respect afgedwongen.”

24 oktober 2012 om 23:32

Nog 3 wedstrijden zo dominant spelen, en je hebt minimaal 6 punten erbij, 9 in totaal, en je overwinterd in europa!

24 oktober 2012 om 23:55

Tja een beetje euforisch vind je ook niet?
In Bernabeu valt niets te halen zeker niet nu ze verloren hebben in dortmund.
Ik neem aan dat city nu toch wel tot op het bot gebrand is om deze schandvlek van vanavond thuis van zich af te spelen en dan krijgen ze nog Dortmund dat in Engeland werkelijk heel city omver blies en eigenlijk met 1-6 had moeten winnen en nu ook gewoon te sterk waren voor real.
Het zou zo maar eens kunnen zijn dat dit de enigste drie puntjes waren. Maar je weet het natuurlijk nooit.
Als ik zo sky sport volg dan zal mancini er niet meer bij zijn in de return want die gaf in een intervieuw toe zelf schuldig te zijn aan de nederlaag doordat hij zijn ploeg een onbekende speelstijl liet spelen en ze niet goed had voorbereid op deze wedstrijd.
Hoezo jezelf naar het schavot dragen?

25 oktober 2012 om 09:17

Kerel ga je huiswerk doen:
Maar de Europa League vind ik geen schande

Zucht.........

25 oktober 2012 om 09:27

europees overwinteren is niet perse in de Cl.

25 oktober 2012 om 16:33

Denk je even serieus dat ze van city dortmund en Real madrid nog gaan winnen?? dit is gewoon een stunt waarom moeten nederlanders zichzelf altijd zo overschatten na een stunt waar gaat dit over man Ajax moet zich concentreren op de micky mouse league want overwinteren gaat niet gebeuren

24 oktober 2012 om 23:34

Nou Frank laten we het niet overdrijven. Hele knappe prestatie en als leeuwen gevochten, met een uitblinkende Eriksen, Van Rhijn en Vermeer.

Maar voetballend hebben we nou niet bepaald gedomineerd en als zij de kansen maken kan je zomaar gelijkspelen. City is echter geen team en daar hebben we van geprofiteerd. Sana was om te huilen, die Poulsen slaat nergens op, De Jong komt tekort en ons centrum werd bij vlagen kinderlijk in de wind gezet.

Daarin Manchester is een punt gewoon een topprestatie

24 oktober 2012 om 23:49

Ik weet werkelijk waar niet welke wedstrijd jij gekeken hebt.

De eerste 20 minuten stuurde we city gewoon van het kastje naar de muur! dan komt die counter en dan valt die goal. je zag inderdaad dat ajax het een minuut of 10 het even kwijt was maar wisten gewoon weer het spel in eigen handen te krijgen met een terechte goal als beloning!

De 2de helft start je slap met die breedte pass van poulsen maar neemt na dat moment gewoon het heft in handen je loopt uit naar 3-1 en omdat City zo aanvallend wisselt is het logisch dat je wat naar achter word gedrukt.

Ajax was voetballend veel beter dan City.

Sana inderdaad om te huilen, maar de Jong speelde een beestachtige partij. telkens net dat voetje ertussen of net die pass op tijd. Poulsen speelde degelijk, maar ja wat wil je het is ook geen topper voor de rest.

24 oktober 2012 om 23:52

Kom op zeg City is een groot drama zeg. Welke kansen van City????? Misschien 1,5 halve kans
City is gewoon niks mede door het goeie spel van Ajax.dat doelpunt van Nasri was gewoon een smega blunder van van Rhijn die zijn man helemaal vrij laat en gaat helpen een spits te verdedigen waar al 2 andere ajaxieden waren.

24 oktober 2012 om 23:56

Ik zou het geen blunder noemen. Zoals de analisten al aangaven, verwachtte hij waarschijnlijk de steekpass. die kwam niet en was er veel ruimte voor nasri die overigens eerst niet in de buurt liep van van Rhijn.

Daar in tegen vond ik het wel slecht gekeept. ik vroeg me echt af hoeveel vermeer zou hebben gekregen voor die goal want een keeper die zijn hand terug trekt dat klopt niet helemaal!

25 oktober 2012 om 00:16

Gurbrufus Kan het niet gewoon zijn dat Vermeer niet zo'n goeie keeper is .typisch een Vermeertje noem ik het, zo had ie de afgelopen jaren wel meer blunders op zijn naam.dat ie voor Oranje is opgeroepen is nog steeds een wonder ondanks dat ie de laatste tijd niet slecht keept.ik blijft het een grote fout vinden van Van Rhijn die zijn man vrij liet ondanks die theorie dat ie de steekpas verwachte.

25 oktober 2012 om 00:36

Vermeer is inderdaad geen topkeeper maar juist op dit soort ballen is die altijd geweldig met zijn reflex

24 oktober 2012 om 23:58

de Jong wordt altijd vreselijk onderschat. Hij is inderdaad niet de man van de verfijnde techniek, flitsende actie of splijtende pass, maar het is wel een jongen die er verrassend vaak staat op de momenten dat het er op aankomt. Met als hoogtepunten natuurlijk de kampioenswedstrijd tegen Twente van twee seizoenen geleden en zijn 11 doelpunten en 8 assists tijdens Ajax' inhaalrace van vorig seizoen.

Hij heeft een geweldige mentaliteit en inzet. Daarnaast een meer dan functionele techniek, en goed afstandsschot en de gewoonte om er te zijn als het er om gaat. Wat zoek je nog meer in een speler?

Verder ben ik het gewoon met je eens hoor Deze wedstrijd kon beide kanten op en Ajax wint 'm deze keer. Wel knap, maar het is niet alsof we City hebben weggespeeld.

25 oktober 2012 om 00:10

Dankje Cactus, ik wou net zelf een soortgelijk reactie typen. Maar je haalt de woorden uit mijn mond.

De Jong wordt echt vreselijk onderschat, hij heeft al zoveel betekend voor zijn club(kampioens goal etc).

Je kan bijna niet meer om hem heen, als stille kracht, tevens vind ik hem erg "volwassen" een van de meest volwassen spelers in de Jonge ploeg van Ajax, die kwaliteit zou ik hem naast de bovenstaande ook toeschrijven.

Zijn nuchterheid doet me echt aan de Boer denken afentoe(vind ze tevens qua uiterlijk ook een klein beetje op elkaar lijken).

Wat denk jij?

25 oktober 2012 om 04:03

De Jong is een held! Ik zeg het ook al jaren, 1 van de meest nuttige Ajacieden binnen de selectie. Mooi vind ik ook dat sinds het artikel over het feit dat de Jong de snelste Ajacied is op de eerste meters ik daar ook een beetje op let. Vandaag zag je hem ook af en toe een Manc speler er compleet uit sprinten met de bal aan de voet, heerlijk! En voor de Siem-haters: Ja, er zaten geen prachtige trucjes en geweldige scharen bij nee, maar hij was tenminste goed!

25 oktober 2012 om 09:17

Ik vind het niet overdreven hoor.... Eerste 20 minuten Man City zoek gespeeld, uiteraard wachten ze af, maar zo weinig balbezit wil geen enkele ploeg... Na de 1-1 is Ajax weer op dat niveau doorgegaan en hebben ze de 3-1 veiliggesteld... Je vergeet in je lijst de beste Ajacied van gisteren: Schöne!!

24 oktober 2012 om 23:35

City was gewoon werkelijk waar dramatisch slecht.

Ajax heeft dit gewoon goed afgestraft en verdiend gewonnen.

Jammer dat Ajax uit tegen Dortmund geen resultaat haalde. Want dat had gekund.

Offtopic: Hoe zat dat nou met Kompany?? Heel veel sites beweerde dat hij geschorst zou zijn maar hij speelde gewoon.

25 oktober 2012 om 01:06

Ik snapte het ook niet toen ik Kompany op het veld zag, er werd vorige week overal al aangekondigd dat Kompany evenals Silva niet zou spelen..

24 oktober 2012 om 23:38

De engelse sky sport journalisten hadden in tegenstelling tot mancini en consorten wel veel respect voor het spel van " The Dutchies"
Ze roemden de spelwijze en het feit dat ze 90 minuten lang hetzelfde type spel op de mat legde.
Het is echt aangenaam kijken via de engelse zender waar met zoveel meer respect en zonder afgunst naar eeen wedstrijd kan kijken.ook al ben je net als ik niet bepaald voor ajax.

25 oktober 2012 om 05:57

Hetzelfde geldt voor de Denen. Natuurlijk komt het door het aantal Deense spelers, maar toch. Daar begint de voorbeschouwing al ruim voor de wedstrijd en dat gaat dan alleen maar over Ajax. Het aantal supporters dat we daar hebben, is enorm.
Ga in de zomer maar eens dagje Kopenhagen doen, je ziet daar mensen met 3 soorten voetbalshirts, FCK natuurlijk, Barca en Ajax.
Maar de Deense commetatoren zijn ook zo lyrisch over Ajax.

24 oktober 2012 om 23:39

Em voetbalzone.... Vindt ik?

ot: Goede prestatie tegen een zwak City. Maar Ajax heeft natuurlijk veel zelf afgedwongen!

24 oktober 2012 om 23:43

Geweldig voor het nederlandse voetbal! Realiteit is wel dat je tegen het 2e speelt, zonder Ballotelli, Kolarov en Tevez, dat is waar we staan als nederland!

24 oktober 2012 om 23:48

Ja maar ze spelen wel met aguero, kompany, hart, toure, clichy, dzeko dus welk 2e elftal?

24 oktober 2012 om 23:50

Tegen het 2e? Tuurlijk, Ajax speelt altijd tegen de 2e teams...sneue opmerking...

24 oktober 2012 om 23:54

Natuurlijk vorig jaar uit bij United was het Manchester 2 .
Psv thuis tegen Napoli B.
Ajax tegen City 2 zo ken ik er nog wel een paar.bij Ajax speelden Boerrichter en Sigthorsson ook niet mee in de basis is het dan ook Ajax 2???

25 oktober 2012 om 00:12

Jij volgt het Engels voetbal niet zo echt merk ik. Mancini zet elke wedstrijd 2 andere spitsen neer. Bovendien is Dzeko dit seizoen 10x zo effectief al Balotelli. Kolarov speelt ook lang niet altijd in de basis, hangt een beetje van die tactiek. Hart, Kompany, Milner en Yaya Toure zijn de enige die 100% zeker een basisplek hebben.....en die speelden gewoon.

25 oktober 2012 om 04:14

Flauw hoor, omdat Aguero speelt zit Tevez op de bank en omdat Dzeko speelt zit Balotelli op de bank. En dan de conclusie trekken dat City met het 2e speelde: je hebt er geen kaas van gegeten.

24 oktober 2012 om 23:43

In de eerste helft had het al 1-0 voor Ajax moeten staan. Alleen toen sloeg net Man City toe. Dan krijg je een harde tik. Ajax toonde echt karakter om de wedstrijd toch nog naar zich toe te trekken.

24 oktober 2012 om 23:44

Ik denk dat City de creativiteit van Silva gewoonweg veels te veel miste ! Maar dat neemt natuurlijk niet weg dat dit een geweldige prestatie is ! Zoals de Boer al formuleert; we speelden dominant en zij hadden daar geen antwoord op !

Proficiat ! Op naar Manchester !

24 oktober 2012 om 23:44

Pff hoe goed was Van Rhijn? Ik zie net dat Rio Ferdinand en Gary Neville beiden hebben getweet over hem. Hij zal dan wel een goede pot hebben gespeeld!

25 oktober 2012 om 00:00

Nou vertel.
Wat waren die tweets dan? :D

En Vrhijn was best goed op zijn fout na bij het eerste doelpunt.
Hij kneep naar binnen omdat hij dacht dat Aguero ging steken maar liet daardoor Nasri vrij waardoor hij kon uithalen.
Een verkeerde keuze dus

25 oktober 2012 om 00:58

Rio Ferdinand ‏@rioferdy5

Wow, both english teams beaten tonight. Would not have called that at all before. Ajax right back was quality tonight, modern day full back.

Dat is wat Ferdinand twitterde: Wow, beide Engelse teams hebben vanavond verloren, nooit gedacht van tevoren. Ajax' rechtsback was goed vanavond, hedendaagse back.

24 oktober 2012 om 23:46

Sowieso is engels commentaar een verademing ten opzichte van nederlands commentaar. 1 commentator en 1 sidekick met nuttige feitjes en niet dat de oom van eriksen een kinderboerderij heeft of iets dergelijks.br

24 oktober 2012 om 23:47

Zucht ik wou eerst wat positiefs over Ajax gaan zeggen omdat het niet leuk is om steeds over de zwakte van de tegenstander te beginnen. Maar als ze allemaal dit soort dingen gaan roepen ze worden gelijk arrogant. Want City had er of geen zin in en anders weet ik het eigenlijk ook niet wat waren die dramatisch zeg. Als je dan toch gelijk arrogant gaat doen want echt hoe haal je het in je hoofd om gelijk arrogant te gaan doen. City is gewoon zoveel beter en dit gaan ze ook niet herhalen in Manchester straks

24 oktober 2012 om 23:47

Vindt ik.... Mother of god....

On: Natuurlijke geweldige zege dit. Als we uit bij City een puntje pakken zal het al helemaal geweldig zijn, maar dat is natuurlijker makkelijker gezegd dan gedaan

24 oktober 2012 om 23:48

Voor de mensen die beweren dat City niet zijn best deed. Ik zal jullie uit jullie droom helpen City speelde alle 3 de champions leauge wedstrijden bagger.

24 oktober 2012 om 23:48

Die cijfers zijn wel een beetje grappig als ik het zeggen mag.beetje over de top.

24 oktober 2012 om 23:55

Jaaaaaaaaaaa ik zei het al godver waarom bij voorbaat jezelf al tegen een verlies aan praten! Alles is mogelijk blijkt wel weer! Yesyes, mooiste wedstrijd van Ajax (na Twente) van de afgelopen 5 jaar!! Man ik sta tot zondag 12:30 met een glimlach op m'n kop en praten doe ik niet want dat kan ik niet meer. Sweet dreams!

24 oktober 2012 om 23:57

Iedereen die nu wat te mekkeren heeft over Ajax kan ophouden. De statistieken en het wedstrijdbeeld liegen er niet om. City speelde niet met een B elftal want die moesten hier gewoon winnen vandaag om aansluiting te krijgen en je kan ervan uit gaan dat City wil presteren in de CL wat ze tot nu toe niet echt lukt. Ajax was de betere ploeg en heeft verdient gewonnen. Of city nou een off day of wat dan ook maakt niet meer uit. Vandaag was Ajax de terechte winnaar en hebben we de kampioen van het miljoenenbal in Engeland opzij gezet. Daar mogen we trots op zijn ook!!

25 oktober 2012 om 00:01

"we hebben het nodige respect afgedwongen.”

Dat willen we horen
Heerlijk zo'n overduidelijke overwinning.

En dat vind ik volkomen aan onszelf te danken. Man C werd totaal weggedrukt door het constant jagende Ajax. Fantastisch gewoon om te zien. Man C kon niets en miste Silva's creativiteit duidelijk. Het zal stukke lastiger worden in Manchester als Silva er weer bij is.

25 oktober 2012 om 01:04

Silva was niet de man die gemist werd, het was gewoon collectief falen van City en collectief goed presteren van Ajax. Normaal gesproken mag je van Aguero, Toure en Nasri ook wel de nodige creativiteit verwachten. Toure liet zich bijvoorbeeld met geweldige rushes zien in Madrid, deze wedstrijd totaal onzichtbaar. Nasri was, buiten de goal om, ook totaal onzichtbaar. Aguero af en toe gevaarlijk, maar kon ook niet zijn stempel drukken op de wedstrijd.

De enige manier waarop City gevaarlijk werd was over hun linker flank. Sana is echt heel erg zwak in het meeverdedigen en liet meerdere malen van Rhijn tegenover 2 tegenstanders staan. Daar komt ook de goal uit voort, van Rhijn knijpt naar binnen met Aguero, Sana is niet mee teruggekomen om het gat op te vullen en zo komt Nasri totaal vrij te staan. Veel mensen leggen dit uit als een verkeerde keuze van van Rhijn, maar ik heb nu al paar wedstrijden specifiek op Sana gelet en hij komt gewoon zelden goed meeverdedigen. Is ie er een keer dan blijft ie constant op 3m van de tegenstander staan en grijpt nooit in.

25 oktober 2012 om 00:10

Frank de Boer word vaak kritisch benaderd dat hij tactisch niet goed is maar door zonder spits te spelen wisten de centrale verdedigers van City gewoon geen raad.
We konden daardoor makkelijk de vrije man vinden en ons spelletje spelen en dan zie je dat de kansen vanzelf wel komen.
Zo verlicht je de lasten van Erikssen, Siem en Schöne en zie je dat ze echt wel aardig kunnen spelen.

Ik hoop dat we vaker zo gaan spelen want we hebben momenteel toch geen spits en Siem/erikssen en Schone kunnen prima de spits induiken en spelers die komen zijn sowieso gevaarlijker dan een speler die er al staat. We zullen zien.

25 oktober 2012 om 00:31

Ik weet dat het laat is en dat jullie misschien nog in de euforie-stemming iets te snel een verhaal willen typen, maar de term 'vindt ik'?! Kom op Voetbalzone, één biertje minder drinken voortaan.

25 oktober 2012 om 00:35

Als ik naar de statistieken kijk was ajax eigenlijk nog niet zo heel dominant, slechts wat effectiever in de kansen;

ajax en city beide 14 doelkansen, waarbij city 9 op doel en ajax 8. City 7 corners om 3..en bovendien 5 maal buitenspel.

dit doet overigens niet af aan het geweldige resultaat van ajax, ik vond ze bij vlagen echt heerlijk spelen. erg leuk dit voor het Nederlandse voetbal, hopelijk kunnen ze dit kunstje herhalen in manchester. Maar ik ben wel van mening dat 9 van de 10 keer deze wedstrijd 'gewoon' in het voordeel van city uitpakt

25 oktober 2012 om 00:59

Hoe praat je de 5 maal buitenspel in het voordeel van City? 'bovendien 5 maal buitenspel.' Dit is juist goed verdedigd, Ajax speelde duidelijk op buitenspel, dit mislukte echter ook een aantal keer maar gelukkig zonder gevolgen. Ajax had optisch gezien het overwicht, alleen speelt Ajax af en toe nog met te weinig risico en te weinig verrassingen.

25 oktober 2012 om 00:43

Een puntje in Manchester, eventueel ook een gelijkspel tegen Dortmund thuis, en Ajax kan naar de Europa League. gezien de poule zou dat al een topprestatie zijn. Maar goed, de overwinning van vandaag was voor mij ook geheel onverwacht, dus wie weet kan er nog wel zo'n verrassing bijkomen de komende weken...

25 oktober 2012 om 14:45

Momenteel

Dortmund - 7
Real - 6
Ajax - 3
City -1

word moeilijk

winnen van City is mogelijk dus dan als je wint krijg je 6 punten, van Dortmund winnen is ook mogelijk maar een stuk moeilijker dan van City, gelijkspel kan ook nog dus dan kom je 7 of 9 punten, van Real Madrid ga je verliezen dus Ajax kan realistisch gezien 9 punten maximaal nog halen.

Real Madrid heeft met de winst op Ajax dan ook 9 punten, winnen van Dortmund and City verwacht ik eigenlijk wel dus die halen maximaal 15 punten.

Dan heb je Dortmund, nu met 7 punten, als ze alleen al van City winnen is het over voor Ajax.

25 oktober 2012 om 04:18

De Boer is echt een topcoach in wording: heb veel vertouwen in hem. In en tegen Dortmund verbaasde hij me al en nu ook tegen City. Rest mij alleen de vraag wat er mis ging tegen Real, was het teveel respect voor de tegenstander, waren het de zenuwen? Nu nog winnen in Manchester, dat zou het compleet maken.

25 oktober 2012 om 06:47

Hsv-ajax 0-1
Fiorentina - Ajax 0-1
Ajax - Olympique Marseille 2-1
Ajax - Dynamo Kiev 2-1
AC Milan - Ajax 0-2
Man United-ajax 1-2
Ajax - Man City 3-1

We kunnen het wel, als we er maar in geloven.

25 oktober 2012 om 08:48

Dit was het spelletje waar ik ooit fan van ben geworden als kleine jongen. Dit miste ik de afgelopen tijden zo vaak.

Natuurlijk zijn er punten voor verbetering, maar gister speelde bijna iedereen aan Ajax kant een uitstekende wedstrijd. Dankje Frank, dankje team. Bouw alsjeblieft verder op deze lijn. Je wint er de champions league nog niet mee, maar het was eindelijk weer eens genieten.

Nu alleen nog deze lijn doorzetten naar de eredivisie en aankomend weekend een heerlijke klassieker spelen.

25 oktober 2012 om 11:31

En toch kreeg Man City in de tweede helft een stuk of 4 100% kansen. Terwijl Ajax scoorde uit een stilstaande fase en afgeweken bal. Ajax was goed, maar ik zou nu niet al te hoog van de toren beginnen te blazen, want dame fortuna (en Vermeer) stonden aan de kant van Ajax.

25 oktober 2012 om 11:40

Waarom heeft Schone zo'n laag cijfer? Was de beste man van het veld gisteren. Heeft niemand er dan kijk op hier?

25 oktober 2012 om 19:28

Ajax heeft gisteren werkelijk heel knap gespeeld tegen City. Zeer verdiende overwinning met inderdaad dominant spel. Vooral Sschone, Eriksen, Babel en van Rhijn vielen mij heel positief op. Ook wil ik een keer een compliment maken naar Blind die ik ook sterk vond spelen. Normaal ben ik niet zo gecharmeerd van hem.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

Ajax

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.Ajax7652
2.PSV6960
3.Feyenoord6926
4.Vitesse6426
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW
Daley BlindVerdediger342
Siem de JongMiddenvelder3412
Toby AlderweireldVerdediger332
Christian EriksenMiddenvelder3310
Lasse SchöneMiddenvelder326
Ricardo van RhijnVerdediger310
Voor de complete selectie: Clubpagina Ajax.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina Ajax.

770 fans
Coach, 43 jaar
SeizoenClub
2010- Ajax
Laatste voetbalnieuws

Kritiek op Ajax en PSV: 'Ik vind het een misselijkmakende gang van zaken'

Miralem Sulejmani weigerde om zijn aflopende contract bij Ajax te verlengen en Frank de Boer had de aanvaller daarom niet meer nodig. De duurste speler ooit in de Eredivisie werd zonder...Lees verder

In de wandelgangen

Donderdag 23 mei
Voor wat hoort wat, zo lijkt Paris Saint-Germain te denken. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.28125 seconden.