Feyenoord gooit stadion open voor laatste training voor Klassieker
Feyenoord speelt zondag thuis tegen Ajax en de supporters van de Rotterdamse club hopen dat de wedstrijd net zal eindigen als vorig seizoen. Toen was John Guidetti de held van Feyenoord, door drie keer te scoren in de 4-2 overwinning. Guidetti zal zondag afscheid nemen van het publiek in De Kuip en de Klassieker analyseren voor betaalzender Eredivisie Live.
Meer nieuws
- In de wandelgangen (4/9): Opvolger Benzema of Higuaín kost 55 miljoen
- Bendtner neemt 'in stijl' afscheid van Juventus en breekt pols bij landing
- Live meepraten in de Jupiler League play-offs: FC Volendam - MVV
- Live meepraten in de Europa League play-offs: FC Twente - FC Groningen
- Castaignos kijkt in de spiegel: 'De kritiek die ik kreeg was wel terecht'
Clubnieuws
- Vilhena benadrukt: 'Ik voel me topfit en kijk uit naar het EK Onder-21'
- Feyenoord staat sterk: 'Alleen kijken naar zeer grote transfersommen'
- Koeman gaat op gevoel af en rekent op transfer voor Martins Indi
- ‘Feyenoord dreigt wederom talent uit opleiding te verliezen aan Engelse club’
- Pot verklaart keuze voor Leerdam: ‘Zoek maar een andere’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Feyenoord





Koeman gaat op gevoel af en rekent op transfer voor Martins Indi
In een kort tijdsbestek verbonden zowel Jordy Clasie als Stefan de Vrij zich deze week langer aan Feyenoord. De middenvelder en verdediger vervulden in het voorbije seizoen ieder een belangrijke rol...Lees verder
In de wandelgangen
Zondag 19 meiMassimo Ambrosini beschikt over een aflopend contract en staat in de belangstelling van West Ham United. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Klopp blikt terug: 'De Boer en ik hebben daar een 'klasse avond' gehad' (27000+ pageviews)
-
Update: Slachtoffer varkenskoprel biedt excuses aan voor reactie (27000+ pageviews)
-
'Hij is de verschrikkelijkste persoon die ik ooit ben tegengekomen' (26000+ pageviews)
-
Rutten en Vitesse uit elkaar: 'Geen conflict met Jordania' (20000+ pageviews)
-
FC Twente troeft Spurs en Villa af: 'De beslissing was makkelijk te nemen' (16000+ pageviews)
Clubexperts
-
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties) -
El cariño de PepDoor Pep Guardiola (28 reacties) -
De Chileense dribbelkoningDoor joostvoetbal (19 reacties) -
Het Belgisch voetbal op een afgrondDoor GrandePulga2 (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









Jammer dat het niet op Varkenoord is want daar is veel meer sfeer voor een training..hopelijk zijn fakkels toegestaan..
Agh zo is er wel beter uit te rekenen hoeveel mensen er komen ^^
Haha dat wel, nog altijd meer dan bij Ajax
Maar het is minder sfeervoller want nu lijkt het leeg..ik verwacht sowieso duizenden.
Minder sfeervoller?
Meer dan bij Ajax? Vanavond zitten er denk ik meer mensen in het Ajax stadion dan dan bij Feyenoord. Dat Feyenoord dit meer als een grote wedstrijd beschouwt zegt genoeg lijkt me, ze hebben vast veel ontzag voor Ajax.
Gelukkig is het druk op de laatste training. Die steun zullen jullie nodig hebben. Veel plezier zondag Moge de beste winnen.
@--cfc--
De klassieker leeft echt wel in Amsterdam hoor. Verder ook een beetje domme vergelijking een CL wedstrijd met een laatste training vergelijken...
Edit: zie dat je praktisch uit Duitsland komt einde discussie maar?
@cfc,
Ik hoop wel voor Ajax dat vanavond meer mensen in de Arena zitten dan in de Kuip. Daar wordt geen wedstrijd gespeeld namelijk!
Cfc
Zie jij ze vliegen of kan je niet lezen ?
Feyenoord heeft zaterdag een training. Natuurlijk zijn er dan meer fans als je tegen de kampioen van Engeland speelt..
Jij snapt er maar bizar weinig van zo te zien. Dit gaat om een training en niet om een Champions League wedstrijd. Als het op trainingen aankomt en meest sfeervolle publiek, legt Ajax het ten alle tijden af tegen Feyenoord. Dat is geen mening, maar een feit. Ik durf te wedden dat het stadion tegen City vanavond niet eens helemaal vol zit.
@smk88
Klopt er waren gister avand nog 6.000 kaarten te krijgen.
Zo kan je zien welke ploeg meer leeft
Sowieso leeft Feyenoord veel meer, helemaal bij een Klassieker. Bij Ajax zitten toch voornamelijk dagjes mensen.
Wat ben jij toch een zielige vent.. Praat eens met respect over andere.
Onzin.
Bij Ajax zijn ook veel mensen bij de afsluitende training voor de klassieker.
Eerst zorgen dat je wat weet voor je wat zegt.
Vorig jaar waren er honderd bij Ajax bij Feyenoord duizenden. Ik zeg toch niet dat er geen ajacieden komen ?
Ik vertel gewoon de keiharde feiten, Ajax bestaat veel uit dagjesmensen. 0-0 tegen bijvoorbeeld Rkc, mensen fluiten meteen in de rust..alleen Vak410 blijft achter de ploeg staan. Bij Feyenoord heel het stadion.
Ook dat is niet waar Brunoclasie. Vraag me af of je wel eens in de Kuip komt, want ook bij Feyenoord fluit het publiek regelmatig. Echter is dit een minder grote groep en wordt het al snel overtuigend omgezet in steun door de gele zijde. Je mag dan een Feyenoorder zijn, maar kom dan ook met feiten.
Bij Ajax waren het er meer maar deze zijn niet geteld ofzo.
Maar de hele kant en de tribune van de toekomst zat vol
Dat zijn er meer dan duizend dus gewoon bullshit van jou.
Daarbij heeft Ajax genoeg seizoenkaarten verkocht dus is het woord dagjes mens al helemaal niet van toepassing.
haha, de laatste training van ajax in aanloop naar de klassieker was in de Arena en niet op de Toekomst
mooi initiatief van Feyenoord lijkt me en bij beide een traditie.
Gewoon een manier om het bij de spelers extra te laten leven.
Verwacht een mooi potje, uitslag lijkt me moeilijk te voorspellen.
Dat Guidetti bij Eredivisie Live zit valt me wel op, subjectiviteit wil je juist uitsluiten lijkt me bij zo'n klassieker.
Zo'n klassieker leeft meer bij de feijenoordaanhang dan bij ons heb ik t idee.. Wellicht omdat wij al jaren boven feijenoord staan en hun nauwelijks als titelkandidaat zien.
Ik denk overigens 1-2 voor ons.
Pelle is ziek. Was Guidetti dat vorig jaar ook niet vlak voor de klassieker. Hopen dat Pelle, Guidetti achterna gaat
Ja, in de heenwedstrijd was hij ziek. Maar hij zat wel op de bank
ik bedoel toen feyenoord uiteindelijk 4-2 won, die wedstrijd, dus dat dat weer gebeurt maar nu door toedoen van pelle.
In de thuiswedstrijd was hij niet ziek. Ook niet daarvoor.
De uitwedstrijd wel.
volgens mij wel, de wedstrijd ervoor, als ik goed herinner tegen vvv uit, miste hij nog door ziekte.
Guidetti was wel degelijk ziek naar aanloop van de thuiswedstrijd tegen Ajax. Pas de dag voor de wedstrijd werd bekend dat hij kon spelen.
Hij was ziek voor de 4-2. Uit me hoofd een keelontsteking.
Geniet maar lekker van het feit dat jullie denken dat jullie goede supporters hebben.
De bezettingsgraad van de Arena ligt qua percentage veel hoger dan de Kuip.
Veel plezier met jullie zelf de hemel in praten Feyenoordertjes..
Deze wedstrijd leeft alleen bij de fanatieke ajax aanhang en niet bij de internet supporters
Als je afgaat op cijfers van teletekst klopt dat inderdaad, echter was volgens teletekst Ajax-fc Utrecht vorig seizoen praktisch uitverkocht. Was in het stadion niet terug te zien.
Daarnaast liever 10.000 fanatieke supporters in het stadion dat 40.000 dagjesmensen die je bijna niet hoort.
Ja, want Ajax hoor je niet natuurlijk.
Jullie krijgen natuurlijk Old Trafford in extase en zorgen ervoor dat zelfs hun harde kern zegt : '' Those lads are incredible, never heard so much support in a game.''
Hou het bij feiten, niet meelopen met de menigte =)
Laatste keer dat Feyenoord uit op Old Trafford speelde kregen ze het publiek ook stil. Ten eerste omdat Paul Bosvelt, Irwin ze been brak en daarna omdat Feyenoordsupporters op de vuist gingen met de engelse. Werd akelig stil toen in Manchester. ;-)
Tja, wij hoeven onszelf niet voor de gek te houden door ervan uit te gaan dat alle seizoenskaarthouders elke wedstrijd komen. Maar als dat je ego streelt als Ajax supporter zijnde, ga vooral je gang.
Ik wil Ajax wel eens zien als ze 10e worden, dan is het hele stadion leeg inclusief de overschatte Vak410 waar alleen kinderen zitten die op en neer springen met: Wohohoho lalallalaa
@brunoclasie
Vergeet dat met bezwete en ontblote bovenlijven elkaar omhelzen en met je rug naar het veld springen niet. Hun zijn veel meer bezig met elkaar.
Gelukkig maar dat dat niet gaat gebeuren😄
Haha jullie hebben ook veel meer supporters, Ik denk als je naar procenten van de supporters kijkt die komen dat dat bij Feyenoord velen malen hoger ligt. Verder is dat puur kijken naar verkochte kaarten en niet naar hoeveel % in werkelijkheid komt. In het seizoen dat jullie eersten worden kwam er gemiddeld 25% per wedstrijd niet zet dit tegenover de 7% toen wij 10e werden en dan lijkt de conclusie mij niet moeilijk.
http://www.nrcnext.nl/blog/2012/02/10/next-checkt-...
Echter is het aantal afzeggingen op de dag van de wedstrijd ook veel hoger. Zijn vorig seizoen verschillende onderzoeken naar gedaan en wat bleek: Bij Feyenoord komt daadwerkelijk bijna iedereen opdagen die een kaartje heeft. Bij Ajax was dit absoluut niet het geval. Leuk dat de Arena een hogere bezettingsgraad heeft, maar is het ook niet zo dat er in een uitverkochte Arena net iets meer fans gaan? Is het ook niet zo dat Ajax de meeste fans in het land heeft, waardoor de kans groter is dat het uitverkocht raakt? Is het niet zo dat Ajax de grootste club van Nederland is op basis van prijzen en er dus ook heel veel eendagsvliegen op de tribune zitten? Wees er blij mee zou ik zeggen.
@smk88
Deed jij er 10 minuten over om dat te typen of wil je gewoon graag hetzelfde zeggen als mij??
Ik deed er behoorlijk lang over, aangezien ik ook met andere dingen bezig was. Had je reactie nog niet gezien in ieder geval.
Ajax heeft een loodzware wedstrijd vanavond dus Feyenoord is in het voordeel.
Desalniettemin gaat Ajax winnen zondag. Vraag me niet waarom, maar Ajax gaat daar 3 punten pakken.
De statistieken spreken zwaar in het voordeel van Feyenoord, aangezien Ajax al een hele lange tijd zonder overwinning zit als er om 12.30 gespeeld moet worden na een Europees duel. Dit zegt natuurlijk niets, maar daar aan zie je dat Ajax het toch altijd lastig heeft. Helemaal als je dan zonder supporters moet afreizen naar de aartsrivaal.
Ajax is gefocust op city feijenoord kan hier naar toe leven en geven op gevraagd of ongevraagd hun mening voor komende klasieker
Hoop alleen wel dat er nu geen domme dingen gezongen gaan worden. zoals Hamas Hamas etc.
Dit hoorde ik wel vorig jaar.
Feyenoord heeft vorig seizoen voor het eerst zins jaren weer eens een klassieker gewonnen tegen bijna het 2e elftal van Ajax door blessures. Even vergeten zeker. Ik heb veel respect voor feyenoord en de manier waarop ze teruggekomen zijn uit al die ellende maar een beetje respect richting Amsterdam lijkt mij wel op zijn plaats. En De Boer heeft weinig moeite om de ploeg te motiveren denk ik na die idiote tweets die dat zweedse spitsje de wereld ingeslingerd heeft....
Waarom krijgen alle haatreacties op ajax zoveel duimpjes omhoog?
Verder is het mooi om te zien hoe feyenoord naar de wedstrijd toeleeft. De klassieker is weer een echte klassieker geworden, de spanning is helemaal terug! Ik verwacht ook goede steun vanuit de ajax kant nadat de wedstrijd tegen city afgelopen is.
Ja hier komt altijd weer de eindeloze clubdiscussie.
Ja zoals bij Feyenoord de eerste training en de training voor de klassieker word beleeft is bij Ajax een stukje minder.
Maar ik denk dat de ajaxsupporters liever hebben dat ze zondag winnen ipv vanavond . Het leeft daar echt wel alleen komt dat minder naar buiten.
Dat Feyenoord de trouwste fans heeft is inmiddels wel bekend denk niet daar de discussie over bestaat.
Voor zondag ben ik zeer benieuwd ook al heeft Ajax een nadeel omdat ze vanavond een pittige wedstrijd hebben zie ik ze zeker niet kansloos zondag.
Kan niet echt zeggen dat beide clubs in vorm zijn in de competitie. En ja dit zijn weer specifieke wedstrijden waar speciale krachten naar boven komen.
ik hoop toch zo dat de wedstrijd van ajax vanavond toch enigzins een bepaalde moeheidsfactor heeft achtergelaten waardoor feyenoord in staat is om van ajax te winnen zondag.
hoewel het team ajax vandaag als een huis stond denk ik echt dat het mogelijk is voor feyenoord om te winnen.
we zullen zien.
moge de beste winnen!
Vorig seizoen was Guidetti ziek bij Ajax-feyenoord, laat dat dit keer maar niet weer gebeuren met Pelle. Zie hem toch liever dan Fernandez of een andere speler in de spits.
Nou zondag wordt het sapnnend want ik denk dat Ajax wel wat vertrouwen heeft getankt uit de wedstrijd tegn Man.city. Gaat er echt om spannen want Feijenoord kan er rustig naar toe leven maar Ajax moet nog een wedstrijd tussendoor waardoor ik wel mijn hart vasthoudt hoe ze deze wedstrijd tegen Feijenoord gaan oppakken en zich geen complex laten aanpraten over weer een slechte wedstrijd na een europese wedstrijd of een half ! wedstrijd.. Nou ik zal zeggen we shall see sunday. Dan spreek ik jullie weer.