Voetbalzone

FC Twente ziet concurrenten naderen door remise in Kerkrade

Zaterdag, 20 oktober 2012 om 21:37

FC Twente heeft zaterdagavond dure punten laten liggen in de top van de Eredivisie. De Tukkers kwamen op bezoek bij Roda JC Kerkrade niet verder dan een 1-1 gelijkspel en eigenlijk mochten zij daar hun handen nog mee dichtknijpen. De concurrenten, PSV en Vitesse, wonnen wel en die clubs naderen koploper Twente nu op één punt in de Eredivisie.

Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.

20 oktober 2012 om 21:40

Zonde dat Twente hier punten laat liggen. Twente had hier kunnen winnen, vooral door Chadli die een 100% kopbal mist. Waarom heeft Twente altijd zo veel moeite met Roda? Ze zijn niet anders dan die andere ploegen die counteren.

20 oktober 2012 om 21:40

Wat een verschrikkelijke tactiek van Mcclaren... Boyata in de basis in plaats van Rosales? Wat gaat er toch in die man om?

20 oktober 2012 om 21:48

Klopt in het kampioensjaar was alles aardig logisch wat die deed, maar hij is nu echt heel erg aan het knooien

20 oktober 2012 om 21:51

Begin steeds meer te denken dat er een deal is met Manchester City waardoor Boyata maar blijft spelen. Vond hem niet slecht vandaag, maar met Rosales heb je meer voetbal op rechts, meer combinaties met Tadic.

Is lastig voetballen tegen een ploeg die zich compleet ingraaft. Maar ik vond Twente ook gewoon te slap spelen, niet voldoende passie en overtuiging. Teveel spelers die hun niveau niet haalden (braafheid, Schilder en Tadic bijvoorbeeld), teveel onzuivere passes, te trage opbouw.

20 oktober 2012 om 21:55

Boyata maakt de grote fout bij de tegengoal.. Waarbij mihaylov en braafheid daarna meedelen in de malaise maar dat had niet gehoeven als die waardeloze belg niet mee deed

20 oktober 2012 om 22:11

JA idd en er zat totaal geen snelheid in het spel van Twente.
En voornamelijk Schilder leek wel een standbeeld.
Nee dit moet wel beter anders kan je een eventueel kampioenschap wel vergeten.
Kijk naar Psv 2-0 achter en toch winnen met 3-2..petje af voor die ploeg.

20 oktober 2012 om 21:40

Heerlijk dit! Eindelijk weer eens een Roda gezien dat er voor ging en tot de laatste minuut gestreden heeft. Achterin stond het zo goed als dicht en voorin werd er zo nu en dan voor de nodige problemen gezorgd bij FC Twente. Mooi om te zien dat het jeugdproduct Hupperts scoorde, heel goed!

Ik ben zeer tevreden met dit verdiende punt.

20 oktober 2012 om 21:42

Ik ben zeer blij voor jou.. Roda klimt langzamerhand omhoog en lekker dat jullie punten hebben gesnoept van Twente.

20 oktober 2012 om 21:47

Dankje! Ja, na die weken van onrust waren de wedstrijd tegen VVV en de wedstrijd vab deze avond tegen FC Twente een verademing om te zien. Voetballend was het vandaag natuurlijk niet perfect, maar er werd eindelijk weer eens gevochten en zo zie je maar weer wat dat kan brengen, heerlijk!

Ook mooi voor jou dat PSV de achterstand nog heeft weten om te buigen, best knap!.

20 oktober 2012 om 22:28

Flauw wie jou duimpje omlaag gaf maja.

Ja dankjewel al was puntverlies wel dichtbij gekomen maja alsnog een comeback en blij met de 3 punten omdat Ajax en Twente punten morsen..

Gaat nu wel stukken beter met Roda JC que resultaat want Roda JC is totaal geen ploeg die voor degradatie moet spelen ik zie ze wel weer omhoog klimmen.

20 oktober 2012 om 21:41

Heel jammer ,dit puntenverlies, maar als je kijkt naar het wedstrijdverloop komen we er goed mee weg.

20 oktober 2012 om 21:43

Ik word hier niet goed van. Weer onnodig punten verspeeld omdat we zo nodig met iemand moesten spelen omdat die gehuurd is. Alleen maar matige ballen en dekt totaal verkeerd bij de 1-1. Voor de rest zat er ook weer weinig puf in het team. Bij Chadli en Tadic kan ik het nog begrijpen omdat die interland voetbal heb gehad maar het middenveld was veel te statisch. Wanneer gaat die mafkees nou eens met Gutierrez beginnen!!!! Zet twee keer een man voor de keeper. Vond Castaignos voetballend beter spelen dan eerst maar op het laatst was het niet veel meer, denk dat hij er doorheen zat. Gelukkig voor hem weer een goal.

Mcclaren kost ons gewoon punten. Omdat hij met Boyata speelt die totaal geen back is begint Douglas ook meteen slechter te spelen. Later herstelde hij zich wel weer. Bengtsson vond ik ook goed weer spelen, kwam een paar keer ver mee naar voren. Mihaylov zat er trouwens ook volledig naast bij de goal. Maar op het middenveld moet nu echt Gutierrez eens gaan spelen want dit kan echt niet meer. Nu hadden we weer punten afstand kunnen nemen van Ajax maar wordt het verzuimd door het te trage spel.

20 oktober 2012 om 22:02

Volkomen mee eens.. Ik snap niet dat Mcclaren het niet inziet dat wanneer Roda op eigen helft verdedigd de ruimtes zo klein zijn, dat je dan niet met Willem Janssen moet starten die het juist moet hebben van ruimte! Wat dat betreft snap ik die keuze geenzins.

Verder viel mij op dat zowel Tadic en Chadli, als alle middenvelders en backs alles in stilstand aannamen en met het gezicht schuin naar achteren, helemaal gesloten dus. Geen enkele dreiging naar voren. En op die manier moet je dan een Roda dat compact verdedigd, complimenten trouwens, kapot spelen..
Ben zeer teleurgesteld in zowel Mcclaren als het hele team.

20 oktober 2012 om 22:17

Mcclaren schijt al in zijn broek als hij eraan denkt om maar liefst 1 aanvallende middenvelder te gebruiken. Hopelijk trekt hij net zoals bij Wisgerhof eindelijk eens zijn conclusies en speelt hij met Gutierrez, in ieder geval tegen dit soort tegenstanders.

Bij Chadli en Tadic kan ik het nog begrijpen dat ze minder spelen omdat ze twee wedstrijden hebben gespeeld. Ik vind Tadic trouwens vanaf rechts ook wel wat minder dan vanaf links omdat hij het spel veel meer vertraagd dan dat Chadli doet.

Op het middenveld missen we gewoon Fer, de aanjager. Nu had ik zo'n gevoel dat alleen Douglas er echt vol voor ging. Hopelijk is hij snel terug en kunnen we de schade nog beperkt houden.

20 oktober 2012 om 21:45

Het wordt weer spannend bovenin super gedaan van Roda JC, had dit niet verwacht gezien het kwaliteitsverschil. Wat een vreemde voetbalavond is dit vandaag, Ajax en Twente verspelen punten en PSV komt nog goed weg met de drie punten.

20 oktober 2012 om 21:45

Met name Tadic en Chadli hadden het niet vandaag.

20 oktober 2012 om 21:45

Ik mis wel wat bezieling bij Twente. Ze waren duidelijk beter, maar spelen op zo'n laag tempo dat FC Emmen nog gelijk gespeeld had. Vermoeidheid? Tactiek?

Waardeloze backs (boyata en Braafheid), een aardig middenveld en een geweldige aanval. Ze moeten gewoon vanaf minuut 1 volop op de aanval spelen met deze spelers. Opzouten met die laffe tactiek!

20 oktober 2012 om 22:15

Idd gewoon Schilder en Rosale op de back en Braafheid en Boyata op de bank.
Guiterez moet in de basis op het middenveld met Janssen en brama en later met Fer en Brama.
En het tempo moet zeker omhoog en voor uit voetballen is ook een must.

20 oktober 2012 om 21:46

Pfff Twente, Psv en Vitesse mogen nog van geluk spreken dat de Grensrechter bij Heracles - Ajax blind was, anders had Ajax met 3-4 gewonnen! Gelukkig is het slechts 5 en 2 x 4 punten!

Ajax was ook totaal uit vorm: voorals Eriksen, de Jong, Boerrigter!

20 oktober 2012 om 21:50

Jij presteert het om in een nabeschouwing van Twente toch over Ajax te praten. En de stand nu zegt nog niet zoveel, op het einde zullen we het zoals de laatste jaren weer gaan zien.

20 oktober 2012 om 21:46

Wat een dom puntverlies sta je 1 - 0 voor in een wedstrijd waar je echt dramatisch speelt dan moet je het gewoon uitspelen. Mcclaren ook weer grote fouten gemaakt vooral door gutierez niet te laten starten en boyata wel, ik bedoel zet dan breukers erin als je rosales rust wilt geven. Boyata mooi terug sturen naar city. Tadic trouwens ook helemaal uit vorm, hij was ook dramatisch. Gutierez viel zoals altijd geweldig in. Uiteindelijk heel slecht gespeeld met onnodig puntverlies.

20 oktober 2012 om 21:52

Mcclaren had gewoon met een echte back moeten beginnen, liever Breukers dan dit. Of je begint gewoon met Rosales en dan laat je hem twee trainingen overslaan. Zo moeilijk is dat toch niet.

Ze konden beter de camera op die presentatrice richten.

20 oktober 2012 om 21:46

Helaas, het was weer niets vandaag. Misschien komt dat wel mede doordat Roda JC op de counter speelt, mooie goal van Castaignos, goed dat hij nu ook zijn doelpunten begint te maken, dit was toch niet een van de makkelijkste kansen die hij heeft gehad.

20 oktober 2012 om 21:47

Wat is dat Twente toch ook slecht. Normaal gaat een team beter voetballen naar mate men langer met elkaar speelt maar Twente juist slechter, op zich ook wel knap. Als dit zo doorgaat mogen ze blij zijn dat ze in de top 5 eindigen. Het beste is dat ze de trainer snel terug sturen naar Engeland.

20 oktober 2012 om 21:51

Twente heeft het altijd lastig bij Roda uit of zat je te slapen tijdens de wedstrijd? Laatste 15 jaar slechts 2 keer gewonnen en 10 keer verloren.

20 oktober 2012 om 22:24

Begrijpend lezen is aan jou niet besteed merk ik.

20 oktober 2012 om 23:42

Misschien dat je jezelf beter moet verwoorden, ik neem aan dat als je in een topic reageert over Roda - Twente, dat het dan ook over Roda - Twente gaat. In dat geval klopt mijn reactie gewoon, aangezien jij er van uit gaat dat als Twente gelijk speelt tegen Roda dat Twente dan ook meteen slecht is

20 oktober 2012 om 21:47

Klasse een puntje tegen Fct. Malki had z'n dag niet, Guus wel, super gespeeld en terecht Motm.
Kan iemand mij hier uitleggen waarom we die laatste corner zo achterlijk nemen? De 3 min. extra tijd waren voorbij en je wil toch zeker winnen? En dat allemaal omdat Donald naar de cornervlag toe loopt. Onbegrijpelijk!

20 oktober 2012 om 21:49

Ik durfde mijn telefoon niet te geloven, Twente stond in de 88e minuut nog op 1-1 en daarna geen goal meer voor Twente? Dat moet haast wel voor het eerst zijn dit seizoen! Normaal toch hét team dat in de laatste 3 minuten de punten pakt. Gelukkig voor de andere clubs, Twente mocht niet té veel vertrouwen krijgen. De spanning blijft prachtig.

20 oktober 2012 om 21:55

Misschien moet je toch echt beter gaan kijken want de enige wedstrijd waar ze tot nu toe later dan de 88ste minuut gescoord hebben is tegen Vvv.

20 oktober 2012 om 22:05

Ruuuuud heeft misschien twee jaar in een kast gewoond, twee jaar geleden won Twente nameljk wel alles in de laatste paar minuten.

20 oktober 2012 om 21:51

Twente heeft opzich de beste selectie van de Eredivisie, maar ze hebben zo'n dramatisch coach die totaal niet bij de club past.

20 oktober 2012 om 22:06

Vond het op zich wel goed staan bij Twente
Ook Boyata speelde niet slecht
Ja misschien een dekkingsfoutje en Jansen kwam niet in zijn spel
Gutierrez deed het beter maar is allemaal achteraf praten ...kun je Mcclaren niet echt aanrekenen
Tadic is ook niet zo in vorm en Castaignos heeft het nog steeds niet

Elke keer speelt Twente zo traag lijkt het wel en waarom toch?
Lijkt wel of ze nooit voluit gaan wat Ajax, Psv wel doen
Zijn ze moe of willen ze krachten sparen ofzo? ze hadden Roda kapot kunnen spelen
Maar nee weer te traag beginnen ...laatste 10 minuten moet het dan nog gebeuren
Echt elke uitwedstrijd zie je dit trage spel weer terug

Wat Mihaylov deed bij die 1-1 snap ik niet ..hij kon toch gewoon die bal tegenhouden of ben ik nou gek?

20 oktober 2012 om 22:17

Ja idd in mijn ogen had Mihaylov die bal zeker moeten hebben.
Maar als Twente gewoon een tempo hoger had gespeeld dan was het goed geweest.
En volgende keer gewoon Guiterez in de basis die man is snel en heeft techniek.

20 oktober 2012 om 22:07

Die Boyata , is ook nog slap(geen inzet) bij die gool, weg ermee.
Gutierrez, erg goed .
Gaat beter met castaignos, mooie gool.
Altijd moeilijk, uit spelen tegen een zwaar verdedigend team.
Jammer.

20 oktober 2012 om 22:16

Er is geen samenhang in dit Twente. Zoveel goede spelers, maar blijkbaar geen coach die ze kan motiveren voluit te gaan en voor elkaar te vechten. Kan het niet aanzien dat dit tactisch onbenul mijn cluppie de vernieling in helpt.

20 oktober 2012 om 22:19

weer een kloten weekend, pahlplatz, schreuder,mclaren bedankt!!!!waarom boyata weer een basisplaats bij een uitwedstrijd???bang voor een stadion vol supporters die dat niet pikken???dan een man die in de combinatie waarschijn
lijk het traagst van allen middenverlders is, willem janssen!michailov is met van alles bezig behalve punten pakken voor je ploeg! voor de rest haalde alleen douglas zijn niveau voor de rest was alleen op de inzet al wat aan te merken!hoop echt dat ze bij twente wakker worden en kluivert doorsturen naar de technische staf en pahlplatz ballenjongen maken!

20 oktober 2012 om 22:40

Op dit moment kunnen ze nog beter Kluivert hoofdcoach maken dan dat ze een nieuwe assistent nemen.

20 oktober 2012 om 23:55

Wat een matig Twente weer. De 1e helft leek het wel damesvoetbal qua tempo. Daar speel je een verdedigend ingestelde tegenstander echt niet mee kapot. Nadat onze Felipe erin kwam ging het tempo iets omhoog. Maar ik had niet het idee dat Twente nog ging scoren. Doelpunt kwam uit de lucht vallen, wel een mooie trouwens. Roda bleef loeren op de counter en kwam er af en toe gevaarlijk uit. Wat Mihaylov bij de gelijkmaker aan het doen was, geen idee maar het had weinig met adequaat keeperswerk te maken. Al met al een zeperd voor Twente en een zeer verdiend punt voor Roda.

21 oktober 2012 om 00:57

Hele lekkere wedstrijd gezien vandaag waarin er door Roda goed werd gevoetbalt. Roda had toch wel de meeste kansen en tegen de nummer 1 geeft dat toch wel wat vertrouwen.

Centraal achterin deden Biemans en Danilo het prima, Tamata sterke wedstrijd gespeeld, evenals Hupperts. Ik vond eigenlijk dat er niemand was die me tegenviel aan de kant van Roda. Ook Affane, lekker een hakje tussen twee tukkers dooraan het eind, voor zo'n voetballertje komen mensen toch naar het stadion

Het enige waar ik wel iets op aan te merken heb is Bossen. In de eerste helft heeft die naar mijn inzien prima gefloten, maar die man moet zich eens diep gaan schamen voor die kaart die hij aan Kurto gaf wegens 'tijdrekken'. Eerst gaat Kurto gewoon de bal halen en krijgt hij een waarschuwing, De tweede keer had hij een nieuwe bal nodig van de ballenjongens, de voorgeschreven zeven seconden waren nog niet eens voorbij en de heer Bossen zwaaide al met de gele kaart. Echt zeer overdreven en ook hypocriet, als je nagaat dat Castaignos na zijn doelpunt nog op de helft van Roda zijn goal met de handen in de lucht zat te vieren, terwijl iedereen al lang en breed klaar stond voor de aftrap.

Maargoed, we hebben een punt en daar gaat het uiteindelijk om, weer lekker vertrouwen opgebouwd voor volgende week in Nijmegen

21 oktober 2012 om 17:33

Ik erger me kapot aan het laffe voetbal van Mcclaren. Dat kan ik hem zeker aanrekenen door zijn behoudende opstellingen, wissels en persconferenties. Helemaal nu de concurrentie elke week punten laat liggen krijg je het kampioenschap bijna op een bord gepresenteerd. Dan is het verschrikkelijk om te zien dat er zo veel meer uit deze selectie gehaald kan worden. Op deze manier is het gewoon wachten totdat het verkeerd gaat want aan het gespeelde voetbal kun je het behaalde punten aantal niet afleiden. Ik ben alleen bang dat de verandering van mentaliteit te laat gaat komen. Wordt tijd dat de technische staf een keer gaat ingrijpen.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

Roda JC Kerkrade

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
15.NEC37-22
17.VVV-Venlo28-29
18.Willem II23-43
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW
Mark-Jan FledderusMiddenvelder334
Sanharib MalkiAanvaller3217
Guus HuppertsAanvaller324
Bart BiemansVerdediger313
DaniloMiddenvelder311
Filip KurtoKeeper310
Mitchell DonaldMiddenvelder302
Voor de complete selectie: Clubpagina Roda JC Kerkrade.

28 fans
Aanvaller, 20 jaar
SeizoenClubW
2012/2013 FC Twente 36 13 1 0
2011/2012 Internazionale 6 1 0 0
2010/2011 Feyenoord 34 15 3 0
2009/2010 Feyenoord 3 0 1 0
Laatste voetbalnieuws

Castaignos kijkt in spiegel: 'Mijn niveau niet goed genoeg voor Jong Oranje'

Luc Castaignos weet het seizoen uitstekend in perspectief te plaatsen. De aanvaller werd met hoge verwachtingen binnengehaald door FC Twente, maar had moeite om zijn status als toptalent waar te maken....Lees verder

In de wandelgangen

Dinsdag 21 mei
Na Robin van Persie en Alexander Büttner komt er mogelijk een derde Nederlandse speler bij Manchester United. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?

Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.328125 seconden.