Been: ‘Ik heb Martins Indi toch heel lang laten staan bij Feyenoord’

Mario Been ziet met genoegen hoe Jeremain Lens en Bruno Martins Indi voorname rollen op zich nemen bij het Nederlands elftal. Als trainer van NEC werkte Been samen met Lens en later posteerde hij Martins Indi achterin bij Feyenoord. Been, nu trainer van Racing Genk, wenst de aanvaller en verdediger het beste toe bij hun clubs en Oranje.
Meer nieuws
- Topklassers niet welkom in Jupiler League: 'Een afgang van de bovenste plank'
- Live meepraten in de Jupiler League play-offs: Go Ahead - FC Volendam
- ‘Ik ben geen stofzuiger en zo gebruikt Frank de Boer mij ook niet’
- In de wandelgangen (7/9): Real haalt opvolger van Pepe uit Londen
- Koeman wil duo vormen met broer: ‘We vullen elkaar perfect aan’
Clubnieuws
- Anderlecht heeft titel voor het grijpen, Zulte vernedert Brugge
- Anderlecht mist weer strafschop maar pakt dankzij De Zeeuw koppositie
- Been zeer gelukkig: ‘Heel bijzonder dat zij hier ook aanwezig waren’
- Been boekt succes en wint Belgische bekerfinale met Racing Genk
- Zulte Waregem kampt met kampioensstress en verliest van Been
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.

Van den Brom pakt met Anderlecht 32e landstitel
Eenvoudig ging het allerminst, maar een 1-1 gelijkspel tegen directe concurrent Zulte Waregem is uiteindelijk genoeg voor de thuisploeg. Van den Brom is na Arie Haan, Aad de Mos en Johan Boskamp de vierde Nederlander die de titel viert met de Brusselse grootmacht. Lees verder
In de wandelgangen
Donderdag 23 meiReal Madrid heeft al snel de opvolger van Pepe gevonden. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Ajax gaat voor gewilde Chadli: 'Hij past goed bij ons' (39000+ pageviews)
-
Barcelona bereikt toch akkoord en laat clausule van 90 miljoen opnemen (35000+ pageviews)
-
‘Liverpool is teleurgesteld in Assaidi en stuurt aan op transfer’ (33000+ pageviews)
-
Update: Fenerbahçe verslaat Galatasaray en heeft Potuk binnen (32000+ pageviews)
-
De Boer: ‘Tekenen ze niet bij? Dan krijg je het verhaal-Sulejmani’ (31000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (8 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...













Haha, Been probeert zijn gram even te halen uit het feit dat hij met beide spelers heeft samen gewerkt en dat hij Martins Indi heeft laten debuteren. Gewoon niet doen, Mario. Je bent weg en blijf maar gewoon weg. Dit heeft geen zin.
Oke Been. dat je trots op Lens en Indi is oke, al helemaal omdat je met ze samengewerkt hebt, maar laten we nou niet lopen zeggen dat dit door jouw komt.
Edit: Het zijn wel goede voetballers die doorontwikkelen
Ja Been omdat je niet anders kon. Met een fitte selectie speelde Martins Indi niet ees! Neemt niet weg dat ik me ook afvraag wanneer Mathijsen eerder bij Feyenoord was en de Vrij gewoon fit was, wie weet had Koeman het dan ook pas later in Martins Indi gezien.
Laten we overigens niet doen alsof dat nieuw is, gebeurd regelmatig dat een talent door een blessure zich laat zien en niet meer verdwijnt.
Mathijssen was niet eerder bij Feyenoord en dat is ook nooit optie geweest want toen was Vlaar aanwezig , en als De Vrij fit is speelt Bruno in plaats van Nelom dus als , als , als slaat nergens op beste Forzae , ja als , als , als Fer niet was verkocht zat Clasie misschien nog bij Excelsior en zo lust ik er nog wel 100 !
De een zijn dood is de ander zijn brood. Al is in deze situatie de dood wel een overdrijving.
Je ziet het toch ook bij Arsenal, Almunia geblesseerd, Fabianski raakt in een wedstrijd geblesseerd en dus moest de derde keeper Szczesny op doel. Daar is Szczesny nooit meer vanaf gekomen tot zijn blessure van nu.
Been is gewoon een goeie gast, die het verdient, na alle negativiteit, om dit te kunnen zeggen.
Ook al wilde ik Been weg hebben bij Feyenoord toentertijd, ik gun hem daar bij Racing Genk het allerbeste!
Elke trainer die ooit een topploeg heeft getraind heeft zulke spelers in zijn selectie gehad. Het is gewoon hetzelfde verhaal wat een trainer verteld als hem een mening gevraagd wordt over een speler die ooit bij hem begonnen is.
Nu is BMI hot en komt men uit bij Been. Straks is het Jol en Aldeweireld, van Gaal en Muller
/badstuber, Rutten en Willems enz enz.
Been mag dit rustig zeggen, is niks verkeerds aan.
Als Been ook nog eens toegeeft dat hij de verkeerde trainer was op het verkeerde moment bij zijn club Feyenoord en dat ie eigenlijk teveel supporter is om een goede trainer te zijn van Feyenoord komt het helemaal goed met Mario.
Kijk niet meer terug op je tijd als trainer van Feyenoord Mario, niemand wordt daar vrolijk van, niemand.
Dat Been op het verkeerde moment trainer was staat voor mij als een paal boven water maar dat hij de verkeerde trainer is durf ik te betwijfelen. Ik blijf me verbazen dat Been zo wordt beschimpt en de spelersgroep de hand boven het hoofd wordt gehouden. Maar ja, het is zo makkelijk om een zondebok aan te wijzen en dan met z'n allen de zwarte piet naar Been toe te schuiven alsof hij persoonlijk en als enige verantwoordelijk is voor het spelersmateriaal waar hij mee moet werken.
Been zal denk ik niet tot de trainers behoren waar we over 30 jaar nog praten maar naar mijn bescheiden mening verdiend de persoon en trainer Mario Been wel wat meer respect, zeker van de mensen die zich Feyenoord supporter noemen.
Ben het met je eens....
Eerst stemmen ze Verbeek weg en daarna Been.... Ligt het dan aan de trainers of aan de spelersgroep??? Beetje vreemd dat de spelers zoveel invloed kunnen hebben om iemand weg te laten sturen.
Ik ben, als Genkfan, zeer tevreden over Been. Duidelijk in zijn communicatie, laat Genk mooi, attractief voetbal spelen over de grond, gebruikt de goede jeugdwerking die Genk heeft en is tactisch toch ook vrij sterk. Dat we dit jaar nog geen match verloren hebben is echt wel vaak dankzij Been. Bij Feyenoord was hij inderdaad gewoon de foute trainer op het foute moment denk ik.
Afgezien zijn mindere periode bij Feyenoord heeft Been laten zien best een goede coach te zijn. Als ik me niet vergis is hij kampioen geworden met Excelsior, bij NEC heeft hij het meer dan voldoende gedaan en in België doet hij het (geloof ik) ook niet zo slecht. Ik heb heel eerlijk gezegd Feyenoord in de "been periode" niet zo gevolgd, maar dat hij geen succes was weet ik wel. Verbeek deed het bij Feyenoord ook niet zo goed, maar bij AZ en Heracles en Heerenveen wel. Misschien, heel misschien heeft het voor een belangrijk deel ook aan Feyenoord en dan vooral de spelers gelegen dat het met Been en Verbeek niet zo lukken wilde. Koeman heeft blijkbaar wel de kwaliteiten waar Feyenoord behoefte aan had. Gelukkig maar want Feyenoord hoort om de bovenste plaatsen mee te doen, het is immers een topclub.
Hij heeft ook Leerdam heel lang laten staan.....daar balen we nu nog elke wedstrijd van!
Hij heeft hem inderdaad gebracht en kan me die wedstrijd tegen PSV nog herinneren , wat was hij toen slecht , het ging allemaal te snel voor hem en zijn timing was niks , toen zag ik echt niet het talent van hem wat je nu wel kan zien , het was toen meer een fysiek sterke verdediger die voetballend minder was.
Heeft zich eigenlijk pas onder Koeman stormachtig ontwikkeld vorig seizoen en bleek toen opeens wel goed te kunnen voetballen en een redelijke lange bal in de benen te hebben , hij was er toen misschien nog niet aan toe.
Mario is een fantastisch mens maar was niet de juiste trainer op dat moment voor Feyenoord , er was iemand nodig die puin kon ruimen en duidelijkheid kon scheppen voor de jonge spelersgroep en Been deed juist het omgekeerde en hing sterk aan verantwoordelijkheid moet bij de spelers liggen en een stuk zelfstandigheid en hij van hier en daar een grap , het leek meer op een gezellig schoolreisje soms.
Koeman is veel duidelijker , altijd al geweest ook bij Ajax , zo gaan we het doen dit verwacht ik en zo niet dan is daar de deur , dat hadden die jongens nodig en het werpt zijn vruchten af met Clasie en ook Martins Indi die dadelijk voor veel geld worden verkocht.
Zien we toch eindelijk de vruchten van Beens werk. Jammer trouwens dat VZ de stopwoorden/stopzinnen van Been uit het interview heeft gehaald, zoals "maar nogmaals, het is nu zeker mooi dat bijvoorbeeld Martins Indi, die ik toch heel lang heb laten staan, dicht bij een vaste plaats in Oranje zit.'"
Willen jullie zeggen dat een trainer geen invloed heeft op een ontwikkeling van spelers. Sommige mensen hebben echt een tokkie niveau hier op deze forum. Omdat hij 1 seizoen slecht presteerde met feijenoord maakt hem nog geen slechte trainer zeg ik als ajax fan. Hij had gewoon minder materiaal dan koeman en dan de blunders die spelers leverden op het veld.
Goed van jou hoor Been! Alleen jij liet ook die nietsnut van een Bruins week in week uit spelen, dus het is gewoon terecht dat jij weggestemd bent, want uit je zelf zou je nog zijn opgestapt want dan zou je je salaris niet meer krijgen van 1 miljoen!
Been is een goeie trainer voor jonge spelers. Bij Genk doet hij het echt perféct. De jonge wingers Croux en Limbombe (beiden 18) krijgen regelmatig speeltijd en af en toe zelfs een basisplaats, terwijl het net 16 jaar geworden toptalent Siebe Schrijvers mocht invallen in de beker.
Beetje vermoeiend die Mario. Wil zich zo graag op zijn eigen schouders slaan, das niet normaal meer.
Tuurlijk heb je bij elke clubs talenten en elke clubs heeft trainers en elke zal er wel wat aan bijdragen maar zoals Mario het zegt lijkt het net of dat als ze hem niet waren tegengekomen ze nu bij Telstar speelden ofzo.
Mario Been wil zichzelf de credits geven. Doe mij een lol Mario, bemoei je met je eigen club en praat niet over je vorige club.