PSV moet het contract van de geblesseerde Ola Toivonen verlengen
De blessure die Ola Toivonen heeft opgelopen bij de Zweedse nationale ploeg is niet alleen een sportief, maar ook een zakelijk drama voor PSV. Toivonen heeft een contract dat tot medio 2014 doorloopt en omdat hij pas in april weer kan spelen, lijkt hij een transfer na dit seizoen wel te kunnen vergeten. Een lucratieve transfervrije status komt nu in beeld voor de middenvelder.
Poll
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): Man City meldt zich met 35 miljoen euro bij Real
- Update: 'Celtic en FC Groningen komen donderdag met witte rook'
- 'Komst van topdoelwit van tien miljoen moet Laudrup tevreden houden'
- 'Transferrecord Arsenal op komst: akkoord over 150.000 euro per week'
- 'Rel rond Douglas was aanleiding voor opstappen Newcastle-directeur'
Clubnieuws
- ‘Een dezer dagen’ akkoord over Mertens: ‘Het ziet er allemaal goed uit’
- PSV strikt tweede middenvelder in drie dagen: Naciri tekent contract
- Overmars is duidelijk over Maher: 'Ajax heeft andere prioriteiten'
- AZ profiteert na Turkse transfer Donk ook van vertrek Lens naar Oekraïne
- Vader Mertens: 'Niets lijkt een overgang nog in de weg te staan'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
PSV





‘PSV start gesprekken met management Maher weer op’
Adam Maher wil overstappen van AZ naar Ajax óf PSV en geeft niet prijs welke club zijn voorkeur geniet. In Alkmaar wordt tegengesproken dat de talentvolle middenvelder achter de schermen al zijn jawoord aan Ajax heeft gegeven en dus ziet ook PSV nog steeds kans.Lees verder
In de wandelgangen
Donderdag 20 juniEr staat geen maat meer op Manchester City. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
'Ajax vindt Maher te duur; Duarte geldt als topprioriteit' (56000+ pageviews)
-
Overmars is duidelijk over Maher: 'Ajax heeft andere prioriteiten' (46000+ pageviews)
-
Overmars praat met geïnteresseerde clubs over overbodig Ajax-duo (41000+ pageviews)
-
Bayer Leverkusen schrikt van vraagprijs Ajax: ‘We vinden het vrij hoog’ (39000+ pageviews)
-
Update: 'Twente-back Rosales hoopt op terugkeer naar België' (36000+ pageviews)
Clubexperts
-
De Russische BalotelliDoor Koni020 (8 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (82 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (82 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...










Dat is een vieze naai streek. Hij kon al veel langer naar Liverpool maar PSV wou toen niet meewerken. En nu hebben ze de kans om hem langer te houden doen ze het niet. (ook al is ie geblesseerd.)
Toivonen heeft eerder al aangegeven niet te willen verleng. Vrij kansloos om proberen te verlengen. Tevens zal hij dan meer willen verdienen, bij een transfervrije status kan hij immers tekengeld vragen.
Maar als een speler een lange tijd aan de kant zit, dan ken je het toch proberen om tenminste een extra jaartje te verlengen. Denk ook niet dat clubs in de rij zouden staan voor een speler die te lang in de eredivisie heeft gespeeld en lang aan de kant stond.
Toivonen gaat natuurlijk nóóit 1 extra jaartje verlengen, zodat psv een betere prijs voor hem kan vangen. Het is ook helemaal niet gezegd dat Toivonen niet verkocht kan worden volgend jaar, aangezien hij in april fit kan zijn en dan nog een maand de tijd heeft om te laten zien dat hij kan voetballen.
Volgens mij is dit een storm in een glas water en een hoop gespeculeer, want ik verwacht dat Toivonen in de zomer nog prima voor een bedrag rond de 10 miljoen kan vertrekken bij psv.
Stom van Psv, er zijn zoveel andere clubs geweest voor Toivonen . Maar Psv wou niet mee werken . Eigenschuld !
Dat is toch niet aan de orde? Toivonen wilt waarschijnlijk ook een transfervrije status omdat hij dan meer kans maakt (staat in het artikel). En PSV laat hem echt niet transfervrij vertrekken denk ik hoor.
En Toivonen is toch niet 2 jaar geblesseerd? Logisch dat ze wachten tot hij weer fit is. Heeft geen haast.
Liverpool wou hem overnemen voor 15 miljoen euro, achteraf stom natuurlijk dat ze hem niet lieten gaan.
@ahjacied
Suarez en Toivonen.. 2 van de meest vuile spelers uit de geschiedenis van de eredivisie..
Dan zou Liverpool helemaal de haat hebben gekregen
Achteraf wel.. Maarja, dat is nu eenmaal een risico. Als Eriksen morgen zijn kruisband scheurt en niet wil verlengen heeft Ajax ook een probleem. Dit is gewoon zuur. Als Toivonen namelijk op deze voet was doorgegaan en PSV kampioen was geworden hadden ze nog wel 10 miljoen voor hem kunnen opstrijken, dat is nu niet aan de orde. Dit is een beetje een gevalletje De Guzman, maar dan in iets mindere mate.
@skila, wat is dat voor domme opmerking, vroeger was de gemiddelde speler al een stuk lomper dan Toivonen was. Elleboogjes werden toen niet uitvergroot, omdat de Knvb heel de week alleen daarmee bezig zou zijn.
Qua Suarez ben ik het wel met je eens, heb nog nooit zo vaak iemand zien duiken en sowieso mensen bijten is toch wel achterlijk als maar zijn kan.
Dat neemt toch niet weg dat Suarez en Toivonen vuile spelers zijn? Toivonen is gewoon een matennaaier eerste klas. Vroeger waren spelers heel hard ja met stevige tackles die vaker onbestraft bleven dan nu.
Maar iemand al buiten de 16 vasthouden en neerhalen buiten het zicht van de scheids waardoor je alleen voor de goal staat om hem in te koppen of bewuste ellebogen geven of bewust iemand een kaart aannaaien of bewust iemand om ver gooien wat nergens op slaat (bijvoorbeeld bij Clasie bij de aftrap).
Dat is gewoon laag niveau en hij is 1 (!) van de meest vuile spelers die de eredivisie ooit heeft gekend.
Wat loop jij nou te zeiken op toivonen het is misschien niet altijd even netjes wat hij doet maar wel dodelijk effectief iemand even vasthouden om zo vrij te komen ik noem dat intelligentie zeker als je het buiten het zicht van de scheids kan doen dat sommige spelers dan heel theatraal stoppen met lopen als ze iemand aan hun shirt voelen moeten ze dan ook maar eensd bestraffen net als het gaan liggen en aan je gezicht pakken terwijl ze op hun been zijn geraakt (tikkie gehad) daar lopen er meer van hoor en toivonen is vind ik heel goed bezig hij naait niemand meer en heb je in de wedstrijd tegen feyenoord die clasie nog een goeie bal zien raken na die duw na 30 sec dat bedoel ik het werkt wel al zag het er wel erg onbeholpen uit nee ik zeg leve Toivonen wat ze dan over die suarez zeggen vind ik dan meer terrecht met zijn schwalbes en kaarten vragen en bijtende en rascistische acties dat in gewoon een misselijk ventje maar wel een die ontzettend goed kan voetballen.
Van wie zou er dan sprake zijn van een naaistreek? PSV wilde hem toen niet verkopen en bovendien was de interesse van Liverpool ook niet concreet. Er is nooit een officieel bod gedaan.
Op dit moment wil Toivonen ook gewoon niet verlengen en dat is zijn goed recht, hij zou gek zijn als hij het wel deed. PSV probeert het niet en dat is dan vervolgens ook logisch.
Het is nu alleen hopen dat hij op tijd fit wordt en dan weer wat wedstrijden kan maken, zodat er komende zomer toch nog een club komt.
PSV wilt op dit moment niet verlengen omdat Ola andere zaken aan zijn hoofd heeft, als je het artikel begrijpend hebt gelezen zou je dat snappen.
Hoe ben jij ooit aan je punten gekomen? Dit slaat werkelijk waar helemaal nergens op wat je nu uit kraamt!
Allereerst had PSV hem persoonlijk heen gebracht als het juiste bedrag op tafel was gekomen. Blijkbaar lag dat er toen dus niet. Maar wat er in vredesnaam voor naaistreek aan dit 'tactische' verhaal zit snap ik echt niet. Brands geeft Toivonen hiermee alleen maar een steuntje in de rug (prioriteit ligt bij de speler en zijn herstel, niet PSV en het mislopen van miljoenen) en PSV zal ergens in de winterstop wel toenadering zoeken met de zaakwaarnemer alsmede Toivonen zelf. Want als ze iets willen is het natuurlijk verlengen en anders verkopen komende zomer...
Dit is dus gewoon een heel mooi staaltje tactiek van de TD, niet meer niet minder.
Ik had toch een poging gewaagd als ik Brands was. Maar dat zou ie waarschijnlijk toch niet doen.
Toivonen aan het eind vh seizoen nog even in de etalage zetten en vervolgens in de zomer verkopen.
Dit is wel een nare situatie voor Psv.
Toivonen begrijpt zelf ook wel dat een transfervrije status erg aantrekkelijk is voor hem. Het is dan ook niet te verwachten dat Toivonen gaat bijtekenen
Maar hij is pas over ruim anderhalf jaar transfervrij. Ik denk dat hij van de zomer gewoon voor een miljoen of 5/6 verkocht zal worden.
psv gaat echt wel verlengen is gewoon een spel van brands
! echte handelaar , medelevent komt die over
Als ie slim was geweest had ie de dag nadat Ola geblesseerd was geweest een mooi contract onder z'n neus gelegd met een mooie gelimiteerde transfersom. Nou roepen dat contractverlenging niet aan de orde is, is ook een beetje vreemd...
Ooh ja..? Wat is hier slim aan dan? Op welke manier zal Toivonen hierdoor beinvloed worden? Mijn mening is 0, hij wil niet verlengen en gaat dat waarschijnlijk ook niet doen.
Toivonen kan waarschijnlijk tot de zomer meer verdienen door een salaris verbetering en PSV heeft een sterkere onderhandelingspositie omdat ie een langer contract heeft. En voor beide partijen is een gelimiteerde transfersom fijn omdat iedereen weet waar ie aan toe is.
Win-win situatie zou ik zeggen.
edit- sorry ik dacht dat je reageerde op mijn reactie...
Was inderdaad niet op jou bedoeld in eerste instantie. Maar met een gelimiteerde transfersom heb je als club juist geen sterke onderhandelingspositie. Of je moet een 25 miljoen inzetten maar zo stom zal Toivonen niet zijn. Waarom zou Toivonen de zekerheid van een andere club en leuk handgeld op het spel zetten door zijn contract te verlengen?
Jammer dat het niet gelukt is om Toivonen te verkopen in de zomer.. Als die een goeie EK had gespeelt was de transfer echt wel gekomen maarja hij speelde daar slecht..
Ook erg jammer dat die nu 6 maanden eruit ligt en nu is het moeilijk om hem te verkopen met een 1 jarig contract.
Ik weet niet of Toivonen wel gaat bij tekenen, het lijkt me nogal sterk aangezien hij al heeft aangegeven dat hij graag naar een sterkere competitie wilt en dat de status transfervrij daarbij komt zal alleen maar in zijn voordeel werken.
Ben wel erg benieuwd waar hij zal komen te spelen in de toekomst.
Geen club zal er instappen als ze hem transfervrij na de blessure kunnen oppiken.
De aanloop vooraf is er natuurlijk nooit geweest, maar toch voelt de situatie nu toch ook een beetje als met Reis.
Hij heeft Psv dus nog hard nodig in dat laatste contractjaar om die mooie transfer af te dwingen, maar ik zou daar mooi niet aan meewerken als ik Psv was. Bijtekenen of op de bank. 8 miljoen weggooien voor zo'n speler is onacceptabel voor Psv.
Daar gaat de 15 Miljoen die PSV wou vangen voor Toivoinen.
Kan nog wel eens een flinke misrekening worden voor Psv.
Strootman en Mertens zijn nog de nodige miljoenen waard, wellicht Lens als hij deze vorm doorzet maar Matavz had je voor 8 miljoen moeten verkopen en Wijnaldum speelt nog niet lekker in het shirt van Psv. Narsingh speelt al wat beter maar is nog lang niet de speler van Heereveen vorig jaar.
Vergeet anders maar Willems, die ze voor paar ton hebben gehaald en die nu toch al een aantal miljoenen waard is.
Aantal miljoenen? Puur op leeftijd dan want kwalitatief is het nog niet 'heel' goed.
Boy Waterman is straks ook miljoenen waard. Die laat er niks meer door
Locadia en Depay kunnen wellicht ook in de toekomst voor een mooi bedrag verkocht worden. Depay moet alleen wel ook mentaal goed blijven en niet te arrogant of iets worden.
En bij Toivonen moet je natuurlijk gewoon proberen om te verlengen. Het zou wel zonde zijn als hij gratis weg gaat.
Boy heeft een 1-jarig contract.
voor psv tellen de resultaten op het veld. Spelers worden gekocht om te presteren, en niet om met winst door te verkopen. Leuk meegenomen maar natuurlijk niet het uiteindelijke doel. Berekeningen zoals ajax die met de aankoop van narsingh heeft gemaakt, zijn een topclub onwaardig.
Dus, 4 miljoen voor een speler die geen onbetwiste basisspeler is, is wel een topclub waardig? ik snap enigzins je punt, een aankoop moet een directe versterking zijn anders kan je beter een jeugdspeler de kans geven. Maar wanneer PSV wederom geen CL haalt is Narsingh wel een te dure speler gebleken die je vermoedelijk niet met winst zal verkopen. Kijk bijvoorbeeld naar Marcelo die 3,8mln kostte. Krijg je er niet voor terug bij doorverkoop, Engelaar dito (4mln), Manolev dito (3,1mln). Dan vindt ik het niet heel onlogisch dat Ajax zoekt naar een goedkopere oplossing, Narsingh was 1 seizoen top en is dus een investering met meer/hoger risico dan bijv. een Sana.
Overigens heeft Ajax door de jaren heen immens geblunderd, spreek ze ook niet vrij hiervan maar ze kiezen wel een nieuwe richting en dat moet Brands ook eens gaan doen!
@johndiego dat is ook de reden dat PSV bij de gemeente moest aankloppen.
je moet kijken naar de prestaties en het aantal jaren (wedstrijden) dat een speler van waarde voor je is. Zoeken naar een goedkopere oplossing moet je altijd doen, en risico's nemen moet je zoveel mogelijk voorkomen. Maar een speler niet kopen omdat je hem waarschijnlijk niet met winst kan verkopen is een totaal verkeerde insteek. Dat kan een logische verklaring hebben (je hebt transferwinsten nodig omdat je anders je begroting niet rond krijgt) of een hele vreemde verklaring (je denkt als voetbalclub alleen nog maar aan winst maken en vindt prestaties niet meer belangrijk).
Vindt je niet dat je dan ook naar het aantal wedstrijden die iemand al aan bagage heeft, moet kijken? Narsingh heeft slechts de laatste 2 seizoenen veel gespeeld, en ja vorig seizoen was hij de grote man, maar zijn bagage is niet veel. Weinig tot geen Europese ervaring, Dan vind ik 4 miljoen erg veel geld en dus ook een risico. We wachten het af, en ik hoop voor PSV en NL dat ze uiteindelijk een positief saldo schrijven over hem na aankoop + salaris + premies ...
Iedereen weet dat PSV alleen kwaliteitsarme spelers verlengt (manolev, marcelo) want dat is het kapitaal op het veld. Deze geblesseerde zweed heeft meer aan z'n hoofd dan zijn contract volgens Brands, ergo volgend jaar voorjaar zitten, Ola nadenken tot aan de winter, voorcontract teken en weg is ie in 2014. Gelukkig staat het overbetaalde, verlengde kapitaal te schutteren in de verdediging of in het 2e...
Blijkbaar is de overbetaalde schutterende verdediging goed genoeg voor Nederland. Als ik me niet vergis heeft in Nederland op dit moment alleen Twente minder goals tegen gekregen.
Ik heb het over de waarde/kapitaal die Marcelo/manolev vertegenwoordigen ten opzichte van de prestaties. Wellicht ben je er van overtuigd dat PSV voor deze spelers meer dan 4mln zal vangen? (marcelo 3,8mln aankoop, Manolev 3,1mln aankoop). Brands moet eerlijk en open zijn en zeggen dat hij niet wilt dat spelers transfervrij weggaan, basta. Zegt hij verder niks negatiefs tov de speler. En dat ze weinig tegengoals hebben momenteel is sinds de komst van Waterman in de basis met name. Brands neemt een groot risico door langer te wachten met Toivonen, zeker gezien zijn eigenaardige karakter. Die gaat op zeker voor transfervrij als Brands te lang wacht.
Verlengt alleen met kansarme spelers. Really. En Locadia, Depay, Koch, Bakkali dan.
En wat je hier boven zegt klopt ook weinig van. Een neo international als Narsingh werd al meer waard sinds ie tekende bij Psv. Met of zonder CL. Die gaat makkelijk een meervoud opleveren, dat ziet een blinde nog wel. Net zoals Marcelo makkelijk 3,8 oplevert als hij doorgaat zoals ie de afgelopen weken speelt.
Enige waar je een punt hebt is dat Engelaar en Mano niet hun investering gaan opleveren. You win some, you loose some. Niks unieks aan voor Psv of Brands. Een verlies op een speler zoals bij Sulemani zal hier nooit geleden worden onder Brands.
Het verlies op sulejmani is buitencategorie.
Ik heb het niet over eigen jeugd verlengen, maar over de miljoenenaankopen die niet presteren naar waarde.
Neo international zegt weinig, als hij niet structureel top speelt bij PSV zal zijn waarde ook niet stijgen om er winst over te maken tov de aankoopwaarde. Ik vind 4 mln erg veel geld voor een speler als Narsingh, dito voor een Maher die zeker kwaliteit heeft maar absoluut geen 6-8 mln waard is.
De waanzin in het voetbal stijgt steeds meer, het is maar net wat de gek er voor geeft. In Portugal beheersen ze dat spelletje perfect (zie Witsel, Hulk) en verder zie ik alleen Udinese deze doorverkoop optimaal beheersen, in NL lukt dat zelden (muv absolute toppers, dat zijn Narsingh, Clasie, etc. niet).
Hoe hoger hoe beter is het credo.
Beter als PSV enkele miljoenen extra pompt in de jeugd en op die manier structureel toptalenten gaat afleveren.
De waanzin is al decennia aan de gang in de voetballerij. De bedragen voor Gullit naar Milan destijds waren ook wereldnieuws en voor die tijd schokkend. 17 mijoen gulden is echter maar 7,7 miljoen, voor die tijd echter wel enorm. Is niks nieuws, en zolang je er meer uithaalt dan je erin stopt is dat iets waar je gebruik van moet maken.
Ik ben heel blij dat Brands zich richt op de nederlandse markt Ipv al die Denen zoals bij Ajax. Ook al betaal je iets meer, een nederlandse jonge international in een van de beste nationale ploegen vd wereld tikt door in de marktwaarde.
Als Fisher en Andersen nog doorbreekt, staan met Poulsen, Erikssen, Sana en die twee talenten 5 Denen in het eerste van Ajax. Wat dat aangaat vind ik dat Ajax totaal niet gezond bezig is voor een ploeg die prat gaat op eigen jeugd, en Psv juist wel door met Narsingh, Lens, Wijnaldum, Strootman en de eigen jeugd vooral op nl's talent te richten.
Verder ben je altijd afhankelijk van je talent en geluk daarbij in de jeugd. Zomaar miljoenen erin stoppen garandeert niks. Psv laat alleen de buitencategorie doorstromen. Depay, Locadia en Zoet. Spelers als Ebecilio, Blind of Ozbilic zouden niet eens het eerste halen in Ehv. Die worden tijdig richting Evv afgeoerd omdat men inziet dat het nooit de top wordt die men eist. Ik vind het te prijzen dat Ajax dat probeert met deze mindere spelers, maar daarmee schiet je je doel voorbij. Dan kun je veel beter zoals Psv op de nederlandse velden rondkijken en een Willems of Narsingh oppikken.
Sana is een Zweed maar je hebt wel gelijk met je 5 want we hebben Schöne ook nog. Jammer dat je sneertjes moet uitdelen. Ajax had nou eenmaal niet het geld de afgelopen jaren om die spelers te kopen die Psv heeft gehaald. Ajax wil eerst schoon schip maken en daar valt ook wel wat voor te zeggen toch? Ajax wordt waarschijnlijk geen kampioen met deze selectie maar de nood is op het moment niet zo hoog. Tuurlijk wil Ajax kampioen worden maar als het niet gaat gebeuren is het geen ramp. Ach ajax en Psv hebben beide hun eigen beleid. Er valt voor beide wel wat te zeggen. Psv moest eigenlijk wel investeren. Moet je je voorstellen als ze die aankopen van de afgelopen jaren niet hadden gedaan.
Dus geen Tyton,narsingh,van Bommel,strootman, Matavz etc. dan had de selectie er toch wel een stukje slechter uit gezien.
Tuurlijk, vroeger was het ook veel geld, alleen nu slaan we veelal door. Gullit toendertijd 7,7ml, wereldspeler. Sulejmani nu 18mln, europese middenmoot.
Ik vind het aan de Uefa om harder te worden en grenzen te stellen, de FFP is een start maar ook hierin zitten nog teveel mazen waardoor er nog steeds absurde bedragen worden betaald voor spelers die op de bank belanden.
Je hebt gelijk dat Brands zich beter richt op de NL markt dan Ajax voor talentvolle spelers. Enkel vind ik persoonlijk dat Ajax wel talentvollere spelers uit het buitenland haalt, PSV vind ik hierin toch te vaak de plank mis slaan, zoals zoveel clubs overigens.
Overigens de 3 spelers die je noemt van Ajax vind ik enorme prutsers die nog beter door de A1 kunnen worden vervangen, mensen die Blind roemen kijken vast beelden van z'n pa.
Maar, voor de ontwikkeling in zijn geheel is het beter dat alle clubs gaan beseffen, eigen kweek eerst, daarna pas aankopen voor een directe versterking in de basis.
Psv, Feyenoord en Ajax zetten hierin nu de toon, gevolgd door AZ. Goed voorbeeld doet goed volgen? ....
Het gaat momenteel wel lelijk bij PSV zeg,
Eerst Labyad die een transfersom van 10 miljoen kon zijn (in de toekomst) nu Toivonen die waarschijnlijk aan het eind van het seizoen voor maar 8 miljoen ofso wordt verkocht..
Het zijn wel verschillende situaties en PSV heeft het niet zelf in de hand bij deze gevallen maar dit samen heeft ze een" verlies" van 15 miljoen opgeleverd ongeveer.
9 miljoen Labyad en denk dat je Toivonen na dit seizoen (waar hij goed bezig is) voor 14 mil had kunnen verkopen.
Jammer jammer jammer
PSV moet gewoon proberen om het contract toch te verlengen met een jaar en daarin afspreken dat als er een bepaald bedrag wordt geboden door een goede club in het buitenland dat ie dan weg mag. Ik zou er alles aan doen om Toivonen nog te behouden zodat je nog wat geld krijgt voor Toivonen. Achja misschien is er nog een club die al overtuigd is van zijn kunnen.
Maar ik denk overigens niet dat Labyad 9 miljoen waard is hoor. Hij presteerde de laatste tijd ook niet bij Psv. Toch vreemd dat hij toen in de basis stond en Lens niet en dat Lens nu de sterren van de hemel speelt haha. Zal het dan door dickie komen?
Als Labyad nog 2/3 jaar bij PSV was gebleven was het een zeer degelijke speler geworden. Dat hij de laatste tijd niet presteerde kan ik me engizins voorstellen gezien alle randzaken, en voor het publiek hoefde hij het ook al niet te doen.
Labyad is gewoon een groot talent dat (hoop ik) verpieterd op de bank bij Sporting.
Een talent is het zeker maar of het een groot talent is ben ik niet zo zeker van. Dan had hij wel gespeeld bij Sporting en bovendien ben ik er blij om want hij kon in mijn ogen niks meer goed doen en Lens is nu lekker aan het ballen.
Toivo was erg belangrijk voor psv maar was ook regelmatig zeer afwezig vooral in uitwedstrijden.
Ik vind gini een mooie oplossing op die plek dus verwach veel van hem.
Als toivo in april weer een paar wedstrijdjes mee kan pikken zit er echt nog wel een mooie transfer in .De clubs kennen zijn indrukwekkende cijfers ook wel.
En zo niet kunnen we nog tot 2014 van hem genieten.
Ook ik vind toivo een echte crack maar vooral inderdaad in thuiswedstrijden.
Hoe het verder loopt met een eventuele transfer zien we dan wel
Toivonen dus transfervrij de deur uit. Liverpool wilde een fix aantal miljoenen voor Toivonen betalen. Achteraf stom van PSV natuurlijk... Zijn we eindelijk wel van de meest smerige speler van de Nederlandse velden af. Vergeet nooit zijn naai acie tegenover Gudelj bij PSV - Nac. Wel zonde voor PSV dat ze voor deze man niets ontvangen.
contract tot 2014 dus dan moet hij nog 1 seizoen blijven na volgend jaar. Als hij dan zo blijft spelen, na zijn blessure kan hij alsnog in de winterstop volgend jaar worden verkocht.
Voor een speler is het ook niet lekker hoor. Na een blessure is het altijd maar de vraag of je terugkomt op hetzelfde niveau. Als PSV nu komt, 2 jaar verlenging+extra salaris + vaste afkoopsom van ong. 15 miljoen, waarom zou die het niet doen?!?
Omdat veel meer clubs hem willen hebben bij een transfervrije status omdat hij dan geen drol kost misschien? Het is de kunst om een speler op het juiste moment het contract open te breken.
Gelukkig worden "wij " psvers goed met raad en daad bijgestaan door onze amsterdamse vrienden hier.onvoostelbaar hoeveel er hier weer soms met de allergrootste onzin aan komen zetten.
Ze weten stuk voor stuk hoe stom psv gehandeld heeft en nu handeld met toivo.
Hopenlijk steekt de psv directie er iets van op.
Laat nooit je speler zwaar geblesseerd raken 1,5 jaar voordat zijn contract afloopt want dat kost je miljoenen.
Alweer de reinste vorm van wanbeleid.
Sanders en Brands kunnen er helemaal niets van......................................
On : Het zal een financieel spel gaan worden maar andere clubs hebben de stats van toivo ook wel in de gaten .die van vorig jaar waren europees gezien zelfs indrukwekkend als nr 10 zijnde .ook dit jaar was hij weer op de goede weg.
Als hij op het eind alleen maar weer mee doet is al genoeg voor de clubs uit de bundesliga of premier leage.
Sportief gezien heeft dickie voldoende mogelijkheden om dit op te lossen.
Wat mij betreft verdiend deze man een groen randje.
Perfect verwoord.
Gewoon een ongelukkige samenloop van omstandigheden dit.
Toivo gaat echt nog wel geld opleveren.
Bovendien krijgen door deze blessure mannen als gini en matavz weer meer kansen om zich weer in de kijker te spelen.
Per saldo gaat het allemaal niet zo heel veel uitmaken
Tja, vervelende situatie voor Psv. Ik zie Toivonen niet bijtekenen. Dan is denk ik een vertrek komende zomer onvermijdelijk. Ik denk dat er uiteindelijk wel een club komt die een miljoen of 5/6 voor hem gaat neerleggen.
Wat een onzin dathij niet verkocht kan worden. Als ie in april fit is kan ie nog spelen. Met een contract tot 2014 kan ie dus gewoon in de zomer verkocht worden.
Revalilidatie periode van 6 maanden en wedstrijdfit worden. Dan zit je half mei. Dus gewoon verkocht worden zonder te weten of hij zijn niveau weer haalt? Ik denk inderdaad dat jij 2013-2014 gebruikt om zijn transfervrije status uit te buiten en welke speler zou dat niet doen?
Misschien dat Vitesse interesse heeft