PSV overwoog in zomer serieus om oude publiekslieveling terug te halen

PSV heeft tussen het vorige en huidige seizoen in serieus overwogen Heurelho Gomes terug te halen naar Eindhoven. De 31-jarige keeper uit Brazilië verpietert op de bank bij Tottenham Hotspur, waar André Villas-Boas er niet eens over piekert om hem tijd te geven. De coach kiest voor Brad Friedel en daarachter voor Hugo Lloris: Gomes kan nergens op rekenen. Toch kwam het niet van een terugkeer bij PSV.
Meer nieuws
- ‘De bondscoach roept me niet voor niets op, het is een droom die uitkomt’
- 'De naam van onze nieuwe hoofdtrainer begint met de letter M'
- 'Duo van FC Porto zit in vliegtuig voor gesprek met AS Monaco'
- Man City zocht contact met Rijkaard: ‘Ook zo’n klus neemt hij niet aan’
- Update: Ook verblijf Bonera bij AC Milan wordt verlengd
Clubnieuws
- ‘Jonge gasten die gek worden gemaakt vind ik een beetje lachwekkend’
- ‘Je zag direct dat Robben en Hoogstrate bovengemiddelde talenten waren’
- PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde
- PSV-tiener wil signaal afgeven: 'Club hoeft niet op zoek naar nieuwe spits'
- 'Twijfel slaat toe bij PSV en FC Twente over felbegeerde verdediger'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
PSV




In de wandelgangen
Woensdag 22 meiDe kans dat Toby Alderweireld naar de Serie A verkast wordt steeds groter. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (44000+ pageviews)
-
‘Duplan kan vriendin negeren en binnen Eredivisie van club veranderen’ (31000+ pageviews)
-
Update: ‘Fener kaapt talent na bliksembezoek weg voor neus Galatasaray’ (25000+ pageviews)
-
Update: Kasakowski bevestigt serieus contact Vitesse en Anzhi (24000+ pageviews)
-
Update: Bayern is ongelukkige verdediger liefst tien maanden kwijt (24000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (6 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...











Gomes, een geweldige keeper maar ik denk dat ze met Tyton nu een goed alternatief hebben en hij is ook nog jong!
Reken maar dat Zoet gaat keepen volgend seizoen
Geef mij maar gewoon Waterman en dat zeg ik als PSV supporter, een tot nu toe betrouwbare goed mee voetballende keeper. Dat is overigens ook wat Advocaat goed heeft gezien. De verdediging van psv heeft nooit het vetrouwen in Tyton gehad. En dat is het belangrijkste om een goed resultaat te halen. Toen vorig seizoen na de winter stop Tyton onder de lat kwam in plaats van Issakson ging het bergafwaarts met PSV en de tegendoelpunten vlogen ons om de oren. Nu staat er sinds enkele wedstrijden Waterman in de goal en we weten weer een aantal wedstrijden de nul te houden. Overigens zag je een paar weken terug ook de ontevredenheid van de psv verdedigers in de media over Tyton.
De statestieken; de laatste 10 wedstrijden van tyton voor psv, 1 keer de nul van de 10 wedstrijden.
En Waterman van al zijn wedstrijden voor PSV 5 keer de nul uit 7.
En wat Gomes betreft, jammer dat hij niet terug komt, maar niet meer dan dat. Met Zoet en Bertrams hebben we de toekomst en hun salaris ligt ook een stukje lager.
Het was een held, o goleiro Gomes, maar men moet naar de toekomst kijken en die zegt dat een keeper van 31 jaar bankzitter wordt. Zoet heeft en is de toekomst van Psv, zodra Zoet verkocht wordt staat Bertrands alweer klaar. Qua keepers is het bij PSV de komende jaren wel dik bezaaid.
Ach, diegene die dit bericht geloven zijn echt niet goed bij hun hoofd. Niet om gemeen te doen en om mensen uit te lokken, maar Brands wist voordat hij hier eventueel naar gekeken heeft dat zijn salaris veel te hoog zou zijn en hij bovendien gewoon prima keepers heeft. Dit is gewoon zieltjes winnen: kijk ons een ons best doen om een icoon binnen te halen. Net zoals Ajax: Falcao werd op jonge leeftijd gescout door Ajax. Gewoon om te laten zien: kijk we kunnen wel scouten, terwijl ze dat gewoon niet kunnen. Zieltjes winnen noem ik dat.
Waarom zou je het serieus overwegen als je Tyton net hebt aangetrokken die op dat moment notabene furore maakte met Polen op het EK. Als dat echt zo is dan is Brands echt kansloos bezig geweest, of het is natuurlijk een beetje supportertje pleasen.
Goed van PSV dat ze dat niet gedaan hebben, Gomes was een echte held, maar niet meer de keeper van weleer, en hij is een te grote held om bij PSV 2e keeper te zijn achter Tyton of Zoet.
Het feit dat je uberhaupt zoiets overweegt., met die hele rits keepers en talenten die je al onder contract hebt staan, klopt al van geen kanten
Dat het niet klopt moge duidelijk zijn maar we zijn toch niet anders gewend van onze vrienden uit Eindhoven?
Ben ik het met je eens. Het was een geweldige keeper bij PSV die toch echt wel veel punten heeft gepakt voor Psv, maar PSV heeft nog zoveel talentvolle keepers zoals hierboven al beschreven in de tekst. PSV moet zich gewoon richten op de verdedigers en nergens anders op!
Ik denk dat PSV eerder de verdediging moet gaan versterken, zoals in tekst staat hebben ze Zoet nog en die zal hoogstwaarschijnlijk volgend seizoen zijn wedstrijden pakken. Anders heb je nog altijd Tyton die een uitstekende EK heeft gekeept alleen nu in een dip zit.
Merkwaardig wat voor val Gomes heeft doorgemaakt. Hij is zonder meer een van de beste keepers die PSV en Nederland hebben gekend. Met een bijzonder matige verdediging en daardoor evenveel doelpogingen tegen als pakweg VVV en Excelsior maakte hij PSV in zijn laatste seizoen bijna eigenhandig kampioen. In zijn hoogtijdagen vertrok hij voor 9 miljoen naar Tottenham. Bijzonder merkwaardig dat hij als verpieterde bankzitter met 31 jaar op de teller nog steeds dat bedrag waard is :s
Overigens begin ik wel steeds meer mijn twijfels te hebben bij de keuzes van Marcel Brands. Hij is toch niet zo goed en vindingrijk als ik dacht. Die scepsis ontstonden bij mij toen hij voor hoofdprijzen de overduidelijke talenten uit de Eredivisie aantrok en nu de Psv-selectie bevolken. Je overtuigt niet als TD met zulke aankopen in mijn ogen. Zijn grootste fail is echter wel dat hij PSV al drie seizoenen met een bijzonder slechte verdediging laat aantreden. Sterker, matige spelers als Bouma, Manolev, Marcelo en Hutchingson krijgen ondanks hun matige of zelfs beschamende inbreng doodleuk verlenging! Dat Brands een terugkeer van Gomes serieus overwoog zegt in dat licht overigens niet alleen veel over zijn weinige voeling om prioriteiten te stellen. Erger: hij negeert volkomen dat PSV met Tyton en Zoet al twee topwaardige keepers in huis heeft!
Als het al waar is, dan kan je je wel afvragen of Gomes er echt wel 'interesse' in had. Dat is makkelijk te zeggen als je al weet dat het geboden salaris te laag is. En kennelijk had hij dus niet genoeg interesse om voldoende water bij de wijn te doen.
Ik had hem graag zien komen. Gomes is een icoon, een man met de gun-factor!
Aan de andere kant wordt het vaak nooit zo goed als de eerste periode en dan val je tegen bij het publiek.. Zoet is volgend jaar de eerste keeper van PSV en in Zoet zie ik de ideale opvolger van van der Sar.. Ik weet het, ik klink erg positief en het is erg voorbarig, maar in mijn ogen is Zoet qua motoriek en potentie de echte opvolger van van der Sar!
Ik heb altijd al gehoopt dat Gomes terug zou komen, maar ik twijfel nu.
Ik bedoel, met Tyton en Zoet volgend jaar en dan ook nog Waterman heb je 3 redelijke goede keepers.
Moet je dan enorm veel geld uitgeven aan Gomes zijn salaris? Lastige keuze.
Misschien is communicatie met Marcelo dan wel beter.
Maar PSV kan beter een goede rechtsback kopen.
Wat ik dan helemaal idioot vindt is dat Friedel gewoon als eerste doelman in de goal staat. Hoe is het mogelijk als je dan Lloris tegen Spanje ziet keepen
Dat vind ik inderdaad ook nog het meest merkwaardige. Dat Gomes op de bank zit kan ik begrijpen. Heeft vaak goed gekeept, maar is nooit onomstreden geweest door zijn blunders. Maar Lloris is toch als een grote aankoop binnengehaald en staat bekend als een zeer goede keeper, was eerste keeper bij Lyon en is het nog steeds bij Frankrijk en dan zetten ze hem op de bank neer. Snap er niks van.
OT: PSV moet niet meer aan Gomes denken. Hij heeft ons een prachtige tijd geschonken en was zonder meer één van de beste keepers die we ooit bij Psv, en waarschijnlijk ook wel in de Eredivisie, hebben gehad. Maar hij is nu veel te duur en daarnaast staat er met Zoet een geweldig talent klaar om het volgend jaar waar te maken en met Tyton en Waterman heb je ook nog eens prima back-ups, dus laat Gomes maar zitten. Al zou ik het wel mooi vinden om hem nog één keer te zien spelen voor Psv, gewoon een jubileumwedstrijd of iets dergelijks.
Die Friedel is gewoon enorm onderschat mijn verwachting is dat dit seizoen Friedel nog eerste keeper is en daarna Lioris eerste keeper wordt klinkt raar maar Friedel speel je niet zomaar uit de basis.
Hoe komen de Spurs er in vredesnaam bij om nog 9 miljoen te vragen voor hun 3de keeper.
Het lijkt er serieus op de tottenham de beste keepers van de wereld heeft.
1ste keeper Friedel
2de keeper Lioris
3de keeper Gomes
Echt niet normaal jammer dat Lioris alleen nog geen basis staat.
Lloris heeft volgens mij 2 weken geleden zijn eerste basisplaats gekregen. Vergeet ook niet dat Cudicini daar nog rondloopt!
Puur op momenten (reddingen) gebasseerd is Gomes de beste keeper die ik ooit heb gezien, en ik volg serieus voetbal sinds 1994. Je kan zeggen what about Casillas, Van Der Sar, Schmeichel, Tafarel, Dida, Higuita en Kahn. Misschien waren of zijn zij over hun gehele carriere gezien beter, maar als je mij vraagt wie heb je de meest onmogelijke reddingen zien maken zeg ik: Gomes. Vergeet overigens niet dat er ook bij de Spurs een korte periode geweest is waarin in hij piekte en hij werd gerekend tot de beste keepers van de Premier League.
Gomes was onpasseerbaar destijds bij psv bij tijd en wijlen. Maar als je nu hem terug zou halen,kan het volgens mij alleen maar minder gaan.
Wat ik bedoel te zeggen is,dat Gomes destijds op zijn toppen van zijn kunnen keepte,plus voor hem liepen spelers zoals cocu-vbommel-alex,dat is net ff wat lekkerder keepen ipv marcelo-derijck voor je........
Volgend seizoen gewoon jeroen zoet tussen de palen en tyton of waterman als 2e keeper.