Wijnaldum lucht hart: ‘Op dit moment gewoon niet gelukkig bij PSV’
Nu Ola Toivonen lange tijd uitgeschakeld is bij PSV krijgt Georginio Wijnaldum waarschijnlijk meer speeltijd, maar in de competitiewedstrijden dat de Zweed wel inzetbaar was, was dat zeker niet het geval. De van Feyenoord overkomen Wijnaldum is dan ook niet tevreden met zijn rol in Eindhoven. “Ik ben op dit moment gewoon niet gelukkig bij PSV.”
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): Özbiliz kan droomtransfer plotseling vergeten
- 'Ik zit bij een mooie en grote club, maar ik denk dat ik in de zomer wegga'
- 'Ik denk dat hij geschiedenis zal schrijven voor Juventus en Frankrijk'
- 'Mourinho houdt vertrouwen in miskoop en neemt Coentrao mee naar Londen'
- 'Er kan nog van alles gebeuren, maar het wordt wel heel lastig voor ons'
Clubnieuws
- Robben vergeet 'thuis' niet: ‘Groningen blijft mijn club’
- 'Ik richt me eerst op EK en daarna op een basisplaats bij PSV'
- PSV jaagt op succes en blaast voetballaboratorium nieuw leven in
- 'Ajax aast op topschutter PSV A1; ook FC Twente heeft belangstelling'
- PSV wil tweetal talenten ervaring laten opdoen en zoekt oplossing
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
PSV




In de wandelgangen
Vrijdag 24 meiAras Özbiliz zou in de belangstelling staan van Spartak Moskou, maar dat blijkt toch niet zo te zijn. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Ajax gaat voor gewilde Chadli: 'Hij past goed bij ons' (42000+ pageviews)
-
‘Liverpool is teleurgesteld in Assaidi en stuurt aan op transfer’ (36000+ pageviews)
-
De Boer: ‘Tekenen ze niet bij? Dan krijg je het verhaal-Sulejmani’ (35000+ pageviews)
-
‘Arsenal wil niet afwachten en trekt 11,5 miljoen euro uit voor Elm’ (33000+ pageviews)
-
Beloften Ajax en FC Twente in Jupiler League, voorlopig geen Topklasser (32000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...










Was lekker bij Feyenoord gebleven. Had je gewoon een baissplaats gehad, was je sleutelspeler en voor een tonnetje minder per jaar hoef je echt niet bij de voedselbank te staan.
Op het moment dat hij bij Feyenoord weg ging, ging Feyenoord niet goed en was PSV gewoon 2 stappen hogerop, beter salaris. Geef die jongen ongelijk.
Nu is Feyenoord 1 stap lager dan Psv, maar stel hij was gebleven waar had die vorige jaar moeten spelen ? Je had El Ahmadi en Bakkal . Dan had hij gespeeld en had Clasie minder de kans gekregen om te spelen. ;-)
Ik kan het fout hebben hoor maar was bakkel toen niet betrokken bij die deal?
Nee Bakkal was gewoon los van de deal.
@hcfirm: Als wijnaldum niet was weg geaan, was Bakkal ook niet gekomen en had je dus wijnaldum Clasie en Karim. lijkt me ook helemaal niks mis mee?
wijnaldum wilde naar de top tja dan krijgt je dit heh! Heerlijk clasie wel in NL en Wijnaldum niet.
@gimmert_5421
Officieel niet, maar als het onofficieel wel zo was, zou me dat niet verbazen. Misschien ook iets in de richting van liefdadigheid, bij psv zou Bakkal toch geen minuten meer maken. Ik weet ook niet of psv of Feyenoord zijn salaris betaalde, maar als dat Feyenoord was, was dat dus ook weer handig voor psv. Maar officieel was hij niet betrokken bij de deal.
ON: Wijnaldum toch jonge! Je hebt nu wel genoeg geklaagd, je hoeft toch niet in de media te roepen dat je ongelukkig bent? Dat verlaagt je marktwaarde alleen maar, zal Brandts niet blij mee zijn. Hij moet nu oppassen dat Advocaat hem niet voor straf een wedstrijd laat banken denk ik.
Wijnaldum had samen met maatje Fer naar Twente gekund maar koos voor een hoger salaris bij Psv, iets met billen en blaren...
Bakkal was los van de deal, maar als Wijnaldum niet ging, was Bakkal ook niet gekomen.
Achteraf gezien een goede deal van ons kant. Een nummer 10 die wel op belangrijke momenten scoort en 5 miljoen rijker. Wat wil je nog meer!
@ HC Firm. Kan je alleen maar gelijk geven. Bij Feyenoord was er geen perspectief. Gelukkig is het zo dat bij Feyenoord vorig jaar de puzzelstukjes in elkaar vielen en dat ze nu weer op de goede weg zitten.
Achteraf is het makkelijk praten. Ik begreep zijn keuze op dat moment.
Bij Jong Oranje deed hij het goed, niks mis mee. Met PSV heb je gewoon concurentie met Mark v Bommel, Kevin Strootman, Ola Toivonen.
Hcfirm heeft hier volkomen gelijk. @timmoty16, wel erg makkelijk praten zo, vind je niet?
Bij een kans in de eerste helft dat hij wild overschoot was wel weer zo'n typisch Wijnaldum momentje. Niet de rust bewaren, maar gelijk wild schieten.
Gelukkig is hij vertrokken. Dit is een overschat talent die zich te groot voelde voor Feyenoord. Als hij en Fer niet waren vertrokken hadden we nooit zo'n mooi seizoen gedraaid als vorig seizoen. Misschien was Clasie niet eens doorgebroken.
En waren zo waarschijnlijk failiet geweest, tjonge tjonge
Wijnaldum en fer hebben feyenoord een weer finacieel omhoog getrokken
daarbij geeft wijnaldum nog de jeugd van jullie een finaciele boost
Laat deze jongens wel een eigen keuze maken en voor hogerop kiezen
Als PSV toivonen wel hadden verkocht had wijnaldum waarschijnlijk wel in de basis gestaan en had hij het wel naar de zin, dit is zijn pech dat toivonen is gebleven
Nu heeft hij zijn kans en nu moet hij het ook laten zien
Waar heb jij het over man?? Net alsof Feyenoord failliet was gegaan als Wijnaldum niet vertrokken was. Een club als Feyenoord gaat echt niet failliet om een tekort van 5 miljoen. Het was een financiële meevaller voor de rest niets.
Van mij mag hij terug komen Wijnaldum. Bij Feyenoord is hij zeker van zijn plaats en over een paar jaar streeft Feyenoord PSV makkelijk voorbij als ze dit beleid blijven volgen van eigen jeugd. Nog één a twee jaar en er kunnen weer directe versterkingen erbij gekocht worden. Dan staat er gewoon een topteam. PSV moet dit jaar kampioen worden door de enorme financiële risico's die er genomen zijn in Eindhoven anders moet ze financiëel gezien echt een stap terug gaan doen
Nee hoor Obiku. Alles behale financiele risico's genomen. Integendeel, door de deal zijn zelfs de financiele risico's ver afgenomen (herinvesteren heet zo iets). Komt nog eens bij de extra sponsors die Sander binnentrekt te samen met het flink snijden in de kosten en Europa League begroten en we zijn gewoon op de goede weg. Daarnaast beginnen de talenten bij ons ook binnen te druppelen naar het eerste. Vrij snel als je Brands woorden erbij pakt (willen in de toekomst naar meer eigen jeugd toe), haken er nu al 4 definitief aan bij de A-selectie. Die jongens gaan hun kansen echt nog wel krijgen dit seizoen.
On: Sneu voor Wijnaldum, maar slechte prof. Hoor hem heel veel klagen via de media de laatste weken, maar zou eens wat meer op het veld moeten laten zien. Toivonen is gewoon beter, heel simpel.
Toen Wijnaldum weg ging bij Feyenoord stonden ze er gewoon slecht voor. Logische keuze geweest, als hij nu nog bij Feyenoord had gespeeld was ie niet weg gegaan voor PSV als die nu hadden aangeklopt.
Maar je bent het toch met me eens dat Wijnaldum nu niet moet zeuren. Hij speelt in de top van Nederland, met veel concurrenten om zich heen. Hij zal zichzelf in de basis moeten knokken en laten zien dat hij beter is dan Toivonen. Zolang dat niet lukt, zal hij zijn meerdere moeten erkennen en de inval beurten gebruiken om Advocaat van gedachte te doen wisselen. Nu heeft hij het geluk dat Toivonen geblesseerd is, daardoor komt het interview ook erg ongelukkig....
Hij moet ook niet zeuren, helemaal mee eens. Hij doet net alsof hij beter is dan Toivonen en Advocaat dat niet ziet..
Mooie voetballer, PSV moet hem goed gebruiken want dit is zonde..
Nu Toivonen geblesseerd is wel ja. Alleen met Van Bommel, Strootman, Toivonen zou ik ook niet voor hem kiezen.
Ha zoals ik al onderaan zei. Een controleur en een aanjager laat je niet zomaar banken.
Het is nu aan Wijnaldum om het te laten zien. PSV kan hij nu niet de schuld geven als hij de komende 6 maanden faalt! Want dan heeft hij zijn kans gekregen.
Hij durft. Heeft als een oude krant lopen voetballen en nu gaan lopen miepen. PSV heeft veel geld voor je betaald. Tijd dat je nu eens gaat laten zien ipv zeuren. Vreselijk.
Wijnaldum is eén van mij favoriete spelers en ik vind ook dat hij in de basis hoort maar hij moet nu niet gaan zeuren dat hij in de basis moet. In andere interviews zei Wijnaldum nog dat hij geen sneer zou uitdelen aan advocaat maar dat doet hij nu wel dus
nou dat niet alleen, eerst zat hij te klagen dat hij geen rechtsbuiten wilde zijn maar "nummer 10" en ja dan moet je niet verwachten dat Toivonen op de bank word gezet. Dan moet die knokken voor zijn plek en ja laten we eerlijk zijn, bij Feyenoord werd de basisplaats hem gegeven en was er geen concurrentie op zijn plek en onder Rutten/cocu werd er anders gespeeld waardoor Wijnaldum als rechtbuiten mocht maar daar was die ook niet tevreden over.
Er zijn zat spelers die helemal geen speelminuten krijgen. Zo geweldig goed ben je ook niet! Je zal nu wel je kans krijgen zonder Toivonen. Gewoon hard werken zoals alle anderen dat ook moeten
Als je zekerheid wou op elke week spelen had je in Rotterdam moeten blijven.
Oh trouwens: stop is met die irritante vingertjes als je scoort... we weten wel hoe je heet...
Hij maakt de W van West, aangezien hij uit Rotterdam-west komt, niet de W van Wijnaldum
@geldrop
De W van Willems toch? Dat had hij volgens mij 1x verteld, dat hij toen hij scoorde de L van Leroy (fer) en de W van Willems maakte omdat zij vertrouwen in hem hielden of zo iets.
ON: Wijnaldum toch jonge! Je hebt nu wel genoeg geklaagd, je hoeft toch niet in de media te roepen dat je ongelukkig bent? Dat verlaagt je marktwaarde alleen maar, zal Brandts niet blij mee zijn. Hij moet nu oppassen dat Advocaat hem niet voor straf een wedstrijd laat banken denk ik.
Toen tegen Feyenoord was het voor Fer en Willems inderdaad (volgens Wijnaldum in ieder geval)
Normaal is het wel van Rotterdam West. Er zijn meer spelers die dit schijnen te doen als ze scoren onder meer Bel Hassani van Sparta.
Dat maakt het niet minder triest eigenlijk....
Wat is er triest aan?
Omdat 2 mensen je succes wensen draag je doelpunt aan hen op? Dan mag hij blij zijn dat zijn volledige familie hem niet s'ochtends geluk heeft gewenst...
En omdat je ergens geboren bent voortdurend een "west" -teken maken?
triest...
Voetballers doen soms eenmaal rare dingen: Kezman wees altijd naar zijn rug als hij scoortde, Ronaldo doet altijd een soort van leeuw na, Felipe Melo gaat over de grond kruipen en Wijnaldum maakt een W. Ze mogen toch zelf weten hoe ze een goal vieren?
Het is inderdaad de W van west. Cabral, Fer en Wijnaldum komen allemaal van Rdam West en doen altijd hetzelfde. Of ze moeten alle 3 een moeder hebben die Wilma heet....
Hij verklaarde toen voor de camera van eredivisie live dat ie de L van Leroy en W van willems maakte toen er naar werd gevraagd Maar dat was die wedstrijd van tijdje terug
misschien was het deze keer West
Fer komt uit zoetermeer, en niet uit west.
Wijnaldum maakt vaker zo'n teken na een doelpunt. Tegen Feyenoord had hij de betekenis veranderd en stond inderdaad de L voor Leroy en de W voor Willems, maar normaliter staat de W voor West
Wel echt het slechtste moment om te klagen, nu je net weet dat je je kans weer gaat krijgen. Houd gewoon je mond en laat de komende weken zien wat je kunt. Dan heb je, als Toivonen straks vertrekt, gewoon een basisplaats
Inderdaad dat was mijn gevoel er ook bij. Niet echt handig dus! En zeker niet op dit moment, nu hij weet dat hij meer aan spelen toe gaat komen... Vreemde reactie eigenlijk dus!
Zou het niet zo kunnen zijn dat dit interview al lang voor de blessure van Toivonen plaats heeft gevonden en dat het nu pas gepubliceerd wordt? Dat lijkt mij wel, meestal zit er nogal wat tijd tussen het daadwerkelijke interview en de publicatie daarvan.
Toen Wijnaldum door PSV gehaald werd, rekenden zij waarschijnlijk op een vertrek van Toivonen. Dat is niet gebeurd en daarmee is het lot van Wijnaldum bezegeld. Toivonen moet nu immers wel spelen want die moet nog geld opleveren. De blessure van Toivonen is eigenlijk alleen maar nadelig voor Wijnaldum. Een vertrek op korte termijn is nu uitgesloten en dus zal hij dit seizoen alleen basisspeler zijn gedurende de blessureperiode van Toivonen. Dan kan hij nog zo goed gaan spelen, als de Zweed weer fit is moet hij terug de etalage in en hij dus weer terug naar de bank.
Als dat zo is, dan heb je als speler altijd nog de mogelijkheid om het interview terug te trekken of te wijzigen.
Ik vind het een beetje kansloos dat je op dit moment met zo'n interview komt. Je krijgt nu je kans om je te bewijzen, en dan ga je liggen klagen. Geloof maar, dat als ie het nu verprutst hij het echt gedaan heeft bij de staf en de fans.
Gewoon je mond houden en laten zien dat jij beter bent dan andere spelers. Dat heeft hij tot nu toe nog niet laten zien, anders had hij wel in de basis gestaan.
Ik kan me het goed voorstellen dat Wijnaldum meer speeltijd wil. Essentieel voor zijn persoonlijke ontwikkeling. Wanneer Toivonen zijn contract wordt opengebroken tijdens zijn herstel zie ik Wijnaldum misschien wel een transfer afdwingen aan het eind van dit seizoen. Ik verwacht niet dat hij in de winter zal vertrekken omdat hij door blessureleed van Toivonen veel speeltijd zal krijgen. Hoe dan ook; er moet voor zijn ontwikkeling iets veranderen aan de huidige situatie na dit seizoen.
Uit je verhaal lijkt het net alsof Wijnaldum het met een sporadisch invalbeurtje moet doen.
Hij speelt 8 uit 8 he ?
Verder kun je toch niet stellen dat hij beter is dan zijn concurrenten? Ziet hij dat zelf niet?
Als hij voor ontwikkeling wilde kiezen was hij bij Feyenoord gebleven, maar hij koos voor het geld. Dan moet je niet achteraf gaan huilen. Vorig seizoen ook 32 (!) x gespeeld he. Hij doet alsof hij nooit mag spelen.
Je wilt als voetballer een vaste plek. Gini heeft dat niet en zijn speeltijd werd minder en minder speeltijd kwam dan ook door de vastigheid die er nu meer was. Matavz was daar ook de dupe van. Wanneer Narsingh zijn niveau van Heerenveen haalt, dan is Gini ook daar kansloos. Toivonen is gewoon de betere tav Gini, daar kan je niet omheen.
Tuurlijk snap ik dat hij wil spelen, zouden we allemaal willen.
Alleen is er een onderscheid tussen willen spelen en weten dat je zou moeten spelen. Wijnaldum lijkt overtuigd van dat laatste, mij heeft hij daarvan nog niet overtuigd dus vandaar dat ik hem eigenlijk vind klagen om niks.
Advocaat is niet sinds gisteren trainer dus die zal een bepaalde speler willen hebben voor een bepaalde positie en als Wijnaldum daar niet aan voldoet of niet voldoende ten opzichte van anderen kan hij beter harder gaan trainen of een gesprek aan gaan over verbeterpunten dan in de media te roepen dat hij hooguit nog 2 maanden met de situatie om kan gaan.
Nou Wijnaldum, nu krijg je je kans dus grijp die met beide handen aan zou ik zeggen! Niet jammeren maar je voeten laten spreken en ja in de top sta je er ook wel eens naast, tenzij je zelf de beste bent natuurlijk... Maar dat heeft hij kennelijk nog niet bewezen tov een Toivonen bv!
Wijnaldum heeft opzich wel een punt, maar een toivonen in vorm is in mijn ogen toch wel belangrijker voor dit Psv.
Waarom moet hij daar juist nu Toivonen minder gaat spelen over gaan zeuren? Dit kan zomaar eens een interne rel veroorzaken.
Niet echt over nagedacht door meneertje.
Of het is juist opzet. Vorig jaar verdacht ik hem er sterk van dat hij een infiltrant namens Feyenoord was bij Psv. Vooral in de wedstrijd in de Kuip was het belachelijk hoe hij kansen miste.
Deze beste jongen kan beter eerst even wat zelfreflectie doen voordat hij in de media gaat lopen huilen.
Dat zijn nogal uitspraken Georgino!!
Snap het wel, maar had ik je ook van tevoren kunnen vertellen.
Lens doet het gewoon supergoed in de spits, waardoor Toivonen op 10 komt te spelen.
Toivonen is beter... ik denk dat hij zich meer moet richten op de plek van Van Bommel of Strootman.
Het probleem bij PSV is dat er zowel op het middenveld als in de aanval té veel goede spelers rondlopen, en daar is Wijnaldum er één van. Hij werkt altijd hard, maar is niet altijd even gelukkig, in tegenstelling tot een Toivonen (daar is het precies andersom: op het oog niet hard werken en uiteindelijk twee keer scoren), dan is het logisch dat je op de bank terecht komt. Nu krijgt hij gelukkig zijn kans en die moet hij echt gaan aangrijpen (dwz zijn huidige rendement van 2012/2013 voort blijven zetten), maar daar heb ik alle vertrouwen in!
Misschien is het zowel voor de speler als voor PSV wel beter dat Wijnaldum in de zomer weggaat: wanneer hij een goed seizoen (ik neem aan dat hij het seizoen als 10 gaat afmaken) draait moet je zo'n speler makkelijk voor een flink bedrag (8 miljoen?) kunnen verkopen
Hij heeft het pech dat toivonen niet verkocht is afgelopen zomer, maar nu niet je mond laten spreken maar je voeten je krijg nu de kans.
Ben beniuwd of hij deze kans aanpakt
Ja dit kan je zeggen een ongelukkige overgang.had nu 1 van de dragende spelers in de kuip kunnen zijn en koos voor een stapje hoger waar hij eenmaal betere spelers voor hem heeft.
Ik heb ook weleens dat hij een instelling probleem heeft het oogt vaak zo nonchalant.cabral heeft dat ook terwijl beide jongens toch grote talenten zijn.
Het is nu aan Wijnaldem zijnkans te pakken nu Toivonen geblesseerd is.komt hij nu nog niet aan de bak ja dan kan hi beter eieren voor zijn geld gaan kiezen.
Wat voor huilie huilie speler is dit ?
Als ik PSV was zou ik hem in de winterstop proberen te verkopen, dit gaat natuurlijk nergens over.
Speelt 8 uit 8, en dan nog huilen.
Meneer wil waarschijnlijk ook het liefst nog aanvoerder zijn ofzo.
Hij kan beter eerst eens leren rustig een bal af te maken ipv zo wild te schieten en te gaan janken dat hij niet vaak genoeg speelt naar zijn zin.
Dat laatste wat je zegt is onzin. Vorig jaar was dat misschien het geval, maar de laatste tijd scoort hij steeds vaker als invaller. Hij heeft gewoon het pech dat toivonen op zijn positie speelt, want toivonen in vorm is misschien wel de belangrijkste speler voor dit Psv.
Wat is dat toch met die gasten, ik snap dat je wilt spelen maar de manier waarop ze dat bijna eisen is zwaar teleurstellen.
"ik wil in de winterstop weten waar ik aan toe ben" Wat een arrogante houding zeg, als jij gewoon doet waar je goed in bent dan haal je het wel bij Psv. Maar voor nu ben je een blind paard dat er zo nu en dan een balletje inlegt.
Gelukkig is hij buiten het veld wel tevreden, dat is iets belangrijker.
Hopen voor Gini dat hij gelukkiger gaat worden bij Psv. Ik vind het nog steeds raar waarom hij de keuze heeft laten vallen op Psv. Als mens en als voetballer zou hij completer zijn bij Feyenoord dan bij Psv.
Maar goed, slechte periodes maakt hem als voetballer misschien beter.
PSV heeft nou eenmaal een veel beter selectie dan Feyenoord. Je moet van dermate hoog niveau zijn wil je iets toevoegen aan Psv en dan bedoel ik de voorste 6 he.
Daarom was de stap niet slim misschien wel logisch.
Van de gaten die zijn weggegaan op moment dat wat minder ging bij Feyenoord is alleen Fer met stappen vooruit gegaan.
Wijnaldem had dit jaar een dragende speler kunnen zijn.
Niet gelukkig zijn wel gelukkig zijn met het salaris wat iedere maand wordt overgemaakt. Daar hoor je ze nooit over. Misschien beter trainen dan speel je ook meer.
Laat je voeten spreken nu Toivonen geblesseerd is Gino. Of kunnen we langzaam concluderen dat je een miskoop bent?
Wijnaldum moet gewoon spelen hij voegt iets bijzonders toe aan het spel als hij speelt.
Ik mag dan ajaxied zijn maar ik veel liever wijnaldum dan dat smerige mannetje toivonen die geen doelpunt kan maken zonder eerst een overtreding te maken!
Inderdaad, al die 55 doelpunten ofzo in de Eredivisie die Toivonen in totaal heeft gemaakt moest die eerst een overtreding maken.
Toivonen is 2 keer zo goed als Wijnaldum als het niet meer is. Van zijn ''nare en vieze overtredingen'' wordt ook maar een hype gemaakt. Vorig seizoen en dit seizoen heeft hij zich gewoon behoorlijk tot goed gedragen.
Nadat Koeman een slechte verliezer bleek te zijn en Toivonen als zondebok uit moest kiezen valt iedereen hier ineens weer over, maar zoveel verschrikkelijke dingen deed hij toch niet.
Maar Wijnaldum kan het nu laten zien dus dat moet hij ook maar eens gaan doen dan.
Wat is het toch een geweldige zeurpiet zeg. Kijk mijn nou is janken omdat ik niet speel.
Heel terecht dat de trio Stroot - Toivonen - Bommel de voorkeur krijgt want het ging net zo lekker maar de concurrent van Toivonen moet weer eens janken in de media.. Hij weet niet dat je met 11 spelers geen kampioen word.
Was dan lekker bij Feyenoord ofzo gebleven. Jankerd mag wel een voorbeeld nemen aan Narsingh. Zat hij te huilen toen die ff op de bank zat? Nee want hij weet dat je bij een topclub moet bikkelen om in de basis te komen dat gaf die ook eerder aan tegenover NOS dat zijn pas woroden waar van ik hou en niet van huilerds dat het slecht met ze gaat bij de club..
Laat nu maar eens zien waarom jij in de basis hoort en niet Toivonen en hopelijk kom je niet met woorden dat het slecht met je gaat blabla.
wat een jankert, elke dag lees ik wel ergens dat hij niet gelukkig is bij psv.
ik zou zeggen houdoe en bedankt opzouten er zijn genoeg spelers die wel graag voor psv spelen.
Gini had gewoon bij Feyenoord moeten blijven , had hij mooi op 10 mogen spelen en had hij ook de stap kunnen maken uiteindelijk.
Je kan wel zeggen dat Feyenoord slecht ging maar er was een goeie weg ingeslagen en het was een kwestie van tijd voordat dat zich ging uitbetalen en dat gebeurde vorig seizoen nogal snel.
Als Castaignos , Wijnaldum en Fer waren gebleven aangevuld met de talenten van nu dan had je een elftal wat makkelijk mee kon doen voor het kampioenschap.
Dan had je dus geen cent uitgegeven en spelers als El Ahmadi en Vlaar verkocht en had je spelers als Fernandez nooit hoeven halen want je hebt Kongolo , Achabar , Vilhena nog achter de hand bijvoorbeeld en ook de dure oude Mathijssen was er nooit gekomen dan , dit plaatje was vorig seizoen al bekend voordat ze weg gingen , het is zonde want hij had die stap niet hoeven zetten en hetzelfde geld voor Fer en Castaignos in mijn ogen , alleen Fer is beter geworden.
Mooi en aardig hoor, maar allemaal achteraf. Wij moesten Fer en Wijnaldem verkopen anders liepen die toch transfervrij weg. Ik vind dat Feyenoord goede zaken heeft gedaan. Toch aardig wat geld gekregen voor Wijnaldem die ik nooit wat vond, ook niet bij Feyenoord. Fer was wel goed maar toch 5miljoen gekregen voor een 1-jarig contract.
Ik snap wel waarom we hem hebben verkocht maar ik zegt toch dat ze hadden moeten verlengen in mijn ogen , want er zat zoveel potentie in dat team en dat kon je vorig jaar al zien.
Ik vond Bakkal goed bij Feyenoord. Beter dan Wijnaldum de jaar daarvoor.
Ik ben blij dat Wijnaldum weg is ; ik vond hem niks voor Feyenoord. Hij was ooit een talent maar heeft zich niet echt waargemaakt in mijn ogen.
Nu kunnen we zien hoe hij het bij PSV gaat doen. Ik denk dat hij te kort komt maar we zullen het zien, als Advocaat hem opstelt.
Goed Misschien niet allemaal maar hij heeft genoeg doelpunten gemaakt waar een eleeboog of andere overtreding aan vooraf ging
Zoals gewoonlijk lees ik weer heel weinig zelfkritiek! Het ligt tegenwoordig nooit aan de speler zelf. Ze vinden vrijwel zonder uitzondering dat ze wel goed spelen. Probeer gewoon voor één keer eens objectief naar je eigen spel tekijken en oordeel dan nog eens.
Wat een zeikerd. Toivonen is gewoon beter. Nu heeft hij geluk dat z'n concurrent geblesseerd is, dus moet hij het laten zien. Wat helemaal grappig zou zijn, is als één of ander jeugdspeler zo spelen in plaats van Wijnaldum.
Wat een jankerd zeg. Ik weet niet hoevaak hij dit wel niet gaat zeggen (of het wordt er hier gewoon steeds weer opnieuw opgezet)
Verder lijkt het me ook wel logisch dat hij nu gewoon tot april gaat spelen, als hij dit tenminste goed doet. Dus die laatste 2 zinnen zijn ook niet van toepassing.
Tjah eigen fout, je kwam naar PSV en je wist dat Toivoinen er voetbalt en deze gewoon beter is.
Ook is het niet slim dat je de kans gaat krijgen omdat Toivoinen geblesseerd is om dit nu te gaan roepen
Tja Wijnaldum dat is dus topvoetbal. Soms speel je, soms speel je niet. Dus wees er meer te leven, het is niet het einde van de wereld. Daarnaast jij wilde toch zo graag weg bij Feyenoord? Stel je niet zo aan en toon eens ruggengraat!
Jammer dat hij nu weer zo in de media moet voorkomen. Natuurlijk speelt hij niet met het huidige middenveld en zeker niet zolang dat blijft draaien. Maar nu is zijn kans, maar i.p.v. dat hij zegt zich nu te willen bewijzen en dat hij er klaar voor is, gaat hij zeuren dat hij nog niet genoeg heeft gespeeld de afgelopen tijd. Kom op en laat dan de komende maanden maar zien dat je in de basis thuis hoort.
Wijnaldum moet oppassen dat hij niet het eeuwige talent wordt. Moet zich meer gaan specialiseren. Hij mist de passing en het spelinzicht van een echte nummer 10. Hij mist de voorzet en snelheid van een echte buitenspeler. Hij mist het echte scorende vermogen en dreiging voor een echte schaduwspits. Hij komt te kort voor het middenveld (loopvermogen en verdedigend vermogen). Het enige waar je hem redelijk kunt gebruiken is hangend op rechts. Hij kan alles een beetje maar blinkt nergens in uit. Wordt tijd dat hij met gerichte trainingen specifieke kwaliteiten gaat doorontwikkelen want de potentie is er. Maar op deze wijze gaat hij er nooit komen. Op deze leeftijd en met zoveel eredivisie ervaring mag je al wat meer verwachten van zon jongen vind ik.
Hij moet niet zo zeuren, hij moet zn plek kennen.. Toivonen is op het moment gewoon beter scoort meer en heeft meer ervaring. Bij een club als PSV heb je nooit garantie op een basis plaats, Matavz kan er over mee praten.
Het is altijd hetzelfde verhaal binnen de selectie van Advocaat. Het is niet een man die duidelijkheid verschaft aan bankzitters, volgens mij worden zijn keuzes niet goed toegelicht. Hierdoor raken er altijd een paar binnen zijn selectie ontevreden. Daarnaast houdt Advocaat van spelers op de bank die kwalitatief de basis aankunnen. Dan raken die spelers automatisch ontevreden natuurlijk bij te weinig speeltijd.
Advocaat kiest voor een sterke man op het middenveld in de vorm van een Toivonen. Hij heeft Wijnaldum achter de hand om meer voetbal in het spel te krijgen. Nu lijkt me dat hij voor Wijnaldum gaat kiezen op het middenveld, Wat niet zo slecht zou zijn, want kijkende naar de kwaliteiten binnen PSV spelen ze nu ondermaats. Waar ik trouwens niet erg rouwig om ben.
Als hij beter is dan Toivonen dan staat hij er gewoon in, Advocaat is niet gek..
Kortom, durf kritisch te zijn en vraag je zelf af of je wel goed genoeg bent voor het niveau wat PSV nastreeft..
Lekker boeiend wat Wijnaldum vindt. Vorig seizoen de tweede seizoenhelft ronduit slecht gespeeld. Dit seizoen gaat het iets beter, maar het is absoluut niet zo dat PSV ineens beter speelt als Wijnaldum erin komt. Wat dat betreft kan Wijnaldum beter eens een keer zijn mond houden en zorgen dat hij op het veld beter is dan zijn directe concurrent.
Kom maar terug naar Rotterdam jongen. Nooit begrepen wat je daar in Eindhoven ging doen.
Bedoel je dan Sparta? Feyenoord loopt nu goed, dat ik me serieus afvraag of hij daar meteen een basisplaats heeft. Wie zou je eruit halen voor hem?
Wat dacht je van Immers?
Want qua puur talent is Wijnaldum al gauw 1 a 2 klassen beter vind ik. Pikt daarnaast ook zijn goaltje mee.
Wijnaldum zou 100 zeker een basisplek hebben bij Feyenoord,eigenlijk bij elke club in de Eredivisie. Helaas alleen niet bij Psv. Jammer,vind het als hij op niveau is een uitstekende speler
Door de jaren heen is hij te weinig over langere tijd constant op niveau geweest denk ik. Bij Ajax zie ik hem ook niet zomaar in de basis staan, Eriksen is niet in grootse vorm maar of hij hem er zomaar uitspeelt, ik weet het niet. Twente zou wellicht een goed idee zijn voor hem, die missen wel wat creativiteit op het middenveld want die Janssen is geen kampioensmateriaal.
Ik kan mij zijn telleurstelling wel voorstellen maar als je kijkt hoe hij vorig seizoen speeelde kun je PSV niet kwalijk nemen dat hij op de bank zit nu. Toivonen doet het goed dit seizoen. Ik neem aan dat deze uitspraken gedaan zijn voor de blesure van Toivonen. Nu krijgt hij zeker de kans om zich te laten zien. Hij moet er nu voor zorgen dat Advocaat niet meer om hem heen kan.
Al te lang een talent, begint een eeuwig talent te worden net als Aissati. Kan onmiskenbaar goed voetballen maar net niet goed genoeg. Hij blaft vaak, maar bijt te weinig, het wordt nooit écht concreet en constant.
Misschien iets voor Vitesse? Die kunnen zijn afkoopsom betalen en dan hebben ze een jonge Nederlandse gast erbij.
Wat mij betreft is hij welkom! Maar ook in Arnhem krijgt hij geen garantie op een basisplaats. Daar komt nog bij dat er maar zo meer middenvelder bij kunnen worden gehaald in de winterstop
Misschien moet hij eerst zijn voeten laten praten.
Sommige dingen moet je afdwingen.
Kom maar AZ. Maher voor eengeweldige prijs verkopen en Wijnaldum in de basis bij Az!!
IK ZEG Doen!!!!
Hey Georginio,
Kijk eens naar het middenveld van PSV als iedereen fit is. Van Bommel, Toivonen en Strootman. Wie van de drie moest dan op de bank om plaats te maken voor jou? Nou? Als je nou vorig seizoen de pannen van het dak had gespeeld, okay, maar dat was niet echt het geval (het mocht allemaal wel een stukje efficiënter en overtuigender, vond ik). OK, je had eventueel nog rechtsbuiten kunnen spelen, maar voor die plek hebben we Lens en Narsingh al (a-internationals, jij speelt in Jong Oranje) en bovendien heb je vorig jaar in een huilreactie al laten weten dat je daar niet wil spelen. Dus...?
Ik vond het al vreemd dat jij, geboren Rotterdammer en Feyenoorder sinds je 13e, naar mijn club kwam toen we met een zak geld kwamen rammelen. Ik vond het natuurlijk wel best, maar snap ook dat ze er in De Kuip heel weinig van begrepen. En nu doe je ook je best om je lekker impopulair te maken bij je tweede profclub: vorig seizoen wist je al te melden dat je geen enkel gevoel had bij ons stadion en nu, terwijl je zeer waarschijnlijk de rest van het seizoen in de basis staat, heb je toch weer wat te huilen. Och och, wat heb je het toch slecht bij Psv, wat een vervelende club, he? Je zou ook optimistisch kunnen zijn, maar blijkbaar focus je je liever op de voor jou vervelende afgelopen twee maanden dan op het komende half jaar, dat er toch erg hoopgevend voor je uitziet. Zegt een hoop over je persoonlijkheid.
Succes in de rest van het seizoen, ik hoop dat je laat zien dat je niet op de bank hoort, pak maar wat punten voor mijn club. Hopelijk komt er dan in de zomer weer een nieuwe club die met een net iets grotere zak geld komt rammelen, zodat je volgend seizoen ergens anders de huilerige broodvoetballer uit kunt hangen die nog nooit gehoord heeft van het begrip clubliefde. Op z'n Brabants: het is graag of niet, dus alvast houdoe en bedankt!
Krijg bijna tranen in mijn ogen van Gini. Zo zie je maar; geld maakt niet altijd gelukkig!!
kan die vent niet in de haven gaan werken on schepen te lossen?? de beste baan van het land en nog heel de dag zeiken.hij is gewoon als iedereen fit is niet goed genoeg,simpel toch?
Voetbalzone jullie blijven ook lekker iedere dag een post plaatsen waar het zelfde instaat. Willen jullie nu wijnlanden weg praten bij PSV of wat is de bedoeling van iedere dag een post over wijnaldum?
Eigen schuld. Hij wilde niet verlengen bij Feyenoord en dus was een verkoop noodzakelijk. Hij koos zelf uiteindelijk voor Psv. Door dit aan de media te laten weten zegt eigenlijk genoeg over zijn mentaliteit. Die is gewoon zwak. Ga eens ballen tonen in plaats van huilie huilie aan de media te verkondigingen, omdat je geen kans krijgt. De concurrentie is gewoon groot en wil je een basisplaats krijgen moet je dat verdienen en dus er voor knokken! Maar blijkbaar komt het woord knokken niet voor in het woordenboek van Wijnaldum.
Had je bij feyenoord moeten blijven goos
Whats the fuzz all about hier. Een profspeler die tevreden en gelukkig op de bank zit, is geen goeie prof. Mag een speler niet meer eerlijk zijn. Hij wil heel graag spelen. En als die niet speelt wil ie weer weg. Maar na dit interview is alles opgelost, er was geen plek, nu is er wel plek door Ola, en gaat ie weer veel spelen. Hij blij, Psv blij en thats it. Iedereen loorlopen, niks te zien hier.
Dit vind ik nu wel wat minder van Wijnaldum.
Nu lopen klagen? Nee had dat niet zo snel verwacht.
Daarnaast had hij allang kunnen weten dat er maar 1 plek over was op het middenveld.
Want een controleur en een aanjager zet je niet zomaar op de bank. Als Wijnaldum echt beter zijn best had gedaan, dan stond hij geregeld in de basis. Tegen Utrecht kon hij dat al kunnen laten zien, toen Toivonen een zeer slechte wedstrijd speelde.
Bij binnenhalen van de CL zie ik Wijnaldum alsnog weggaan. Aangezien Toivonen nog recentelijk aangaf dat bij een CL hij helemaal niet weg wilt.
Maar goed het is nu aan Wijnaldum om het te laten zien. Zes maanden de tijd heeft hij!
PSV kan hij nu niet de schuld geven als hij tijdens de afwezigheid van Ola faalt!
Triest hoe feyenoord supporters even hun gram willen halen. Alsof ze een glazen bol hebben.
Wijnaldum deed er goed aan over te stappen destijds van Feyenoord naar Psv, hoe je het went of keert dat was een zowel sportief als financieel waarschijnlijk verstandiger. Je gaat er van uit dat PSV CL speelt en langer meedoet aan de kampioenschap.
Hij had gedacht dat Toivonen ondertussen verkocht zou worden en dat PSV niet meer spelers voorin zou kopen maar juist achterin...wat wij hier allemaal ook adviseren. Hij heeft het niet getroffen met Dick en daar moet hij nu voor boeten. Dat is het leven van een voetballer waarvan de coach die hem gehaald heeft weer vertrokken is.
Ik zou hem adviseren om naar het buitenland te gaan. Goeie middenmoot waar je kans maakt op spelen. Het blijft een van de grootste Nederlandse talenten. Naar Ajax gaat hij niet, Twente heeft al zat middenvelders en terug naar Feyenoord zal geen optie zijn.
Ik zie hem graag bij Az.
Wijnaldum - Henriksen - Maher zou niet misstaan.
''hij had gedacht dat Toivonen ondertussen verkocht zou worden en dat PSV niet meer spelers voorin zou kopen maar juist achterin...wat wij hier allemaal ook adviseren. Hij heeft het niet getroffen met Dick en daar moet hij nu voor boeten. Dat is het leven van een voetballer waarvan de coach die hem gehaald heeft weer vertrokken is. ''
Het maakt niet uit of Toivonen verkocht zou worden of niet want haast iedereen vindt Wijnaldum geen #10 behalve Wijnaldum zelf. Ik denk dat Psv anders gewoon een andere aanvallende middenvelder had gekocht of Mertens daar neer had gezet.
Wijnaldum heeft het juist getroffen met Advocaat want dat is een erg goede coach. Van hem kan ie alleen maar beter worden. Dat ie niet in de basis staat heeft ie aan zichzelf te danken. Hij kan beter zorgen dat ie beter wordt dan constant in de media gaan praten over dat ie ongelukkig is etc.
voetbalzone plaatst alles 3x , een x gezegd wordt dadelijk honder x herhaald, ga echt dingen brenegn waar wij op zitten te wachten
Wijnaldum kan wel zeggen dat hij een kans verdient maar de realiteit is dat hij op dit moment gewoon niet beter speelt dan Van Bommel, Strootman en Toivonen. Het middenveld staat dus gewoon, dan kan je hoog en laag springen maar kom je er gewoon niet in.
Het blijft natuurlijk een vreemde aankoop die wijst op óf een verwachtte verkoop van Toivonen afgelopen zomer, òf een verkeerde inschatting van Wijnaldums kwaliteiten. Hij is geen spelverdeler en geen schaduwspits, hij loopt te veel met bal om in een rol als aanvallende middenvelder te spelen in een punt naar achter systeem en laat zich te veel terugzakken om als 10 te fungeren in de punt naar voren.
Het grappige is dat ik denk dat hij vorig seizoen uitstekend tot zijn recht zou zijn gekomen, met Clasie en El Ahmadi met wie hij lekker kon tikken en Guidetti voor zich om mee te combineren. Het huidige Feyenoord met een balvaste spits zou hem denk ik ook beter liggen dan wat PSV op dit moment in het veld brengt.
Het blijft natuurlijk een leuke speler, technisch, frivool, vrij doelgericht. Maar het is in ieder geval geen jongen waar je de oorlog mee wint, scoort minder dan Toivonen, laat verdedigend graag steekjes vallen en speelt zich daardoor gewoon niet in de basis.
vechten voor je geld
Lens was vorig jaar ook niet gelukkig. Blijft voetbal. Hij moet zijn voeten laten spreken en een goed gesprek met de Dick en Marcel voeren.
Uitstekend talent natuurlijk die het niveau PSV wel aankan maar op dit moment vertrouwen mist. Ik hoop dat ze bij PSV realiseren dat ze hem beter ook maar wat kunnen steunen. Het is bij hem echt geen gevalletje "niet kunnen". Sommige Feyenoorders hier noemen hem overschat etc, maar hij is gewoon een prima speler.
Dit is een cruciaal moment in zijn loopbaan hij heeft veel speeltijd nodig op dit moment of zijn ontwikkeling zal stagneren.
Als hij invalt pakt hij zijn doelpuntjes mee, maar aan het spel vind ik hem niet teveel toevoegen veel tijd krijgt hij ook niet.
Hij is wel een echte aanvallende middenvelder en moet zich daar ook echt op focussen maar zijn handelingssnelheid is af en toe wat laag.
Hij krijgt nu zijn kans en als hij laat zien echt een schakel te zijn tussen het middenveld en de aanval wat Toivonen niet is, plus hij blijft zijn doelpunten meepakken en niet de 4-0 of 5-0 maar gewoon belangrijke goals dan kan hij Toivonen uit de basis spelen.
Ooit gehoord van realiteitszin Gini? Je voegde afgelopen seizoen en ook dit seizoen niets toe aan Psv1! Je hebt 3 wedstrijden op rij 100 percent kansen laten liggen, een professional maakt gewoon die kansen.
Je moet beseffen dat dit de laatste kans is anders wordt je verkocht, zo simpel is dat.
Hee, zo herken ik Wijnaldum weer van zijn Feyenoord periode. Ga verder niet zeggen dat hij niet weg had moeten gaan ofzo, want mijn gevoelsmatige gram heb ik vorig jaar al gehaald. Maar hij laat hier zien waarom men in Rotterdam nog steeds een wrang gevoel heeft dat hij zich te groot voelde. Altijd maar zeiken in de media en toch gesteund worden en zich uiteindelijk te groot voelen. Hij was te jong en kon de kar niet trekken, maar was wel goed genoeg om Feyenoord te verlaten ondanks zijn vaak matige en slechte spel. Maarja, zoals nu blijkt is zelfreflectie bij hem nog wat onwennig.
Want als ik dan zie hoe hij bij PSV speelt, vind ik hem echt niet beter geworden. Waar Fer aantoonbaar na lange tijd echt is gaan presteren blijft Wijnaldum hangen. Nu ligt dat bij Fer er ook aan dat hij aanvallender is gaan spelen want het opmerkelijk was dat verdedigend hem niet lag met zijn slaapmomentjes. Maar Wijnaldum als zichzelf beschouwende nummer 10 vind ik een klasse minder dan Fer in aanvallend opzicht.
Dat hij ernaast staat bij PSV vind ik echt niet raar. Hij is geen verdedigende middenvelder zoals v. Bommel en Strootman van wie ik ook nog niet echt kapot ben, voegt duidelijk meer toe op zijn positie dan Wijnaldum en op ''10'' staat Toivonen met een groot scorend vermogen. Daarnaast hebben alle 3 meer spelinzicht dan Wijnaldum want eerlijk is eerlijk het is voor de ''10'' positie een blind paard. Dat was hij al bij Feyenoord, maar hij scoorde redelijk wat, maar bij PSV is het voor een topclub gewoon onvoldoende. Verbeterd maar niet goed genoeg.
Ben benieuwd hoe hij dit gaat oplossen en of hij zich nou eindelijk is echt gaat verbeteren. Ik blijf het voorlopig een eeuwig talent vinden met veel praatjes maar weinig daden. Het zegt genoeg dat een talent als Clasie en Maher in 1 seizoen al veel meer hebben laten zien dan hij in veel meer jaren. Ook het feit dat ze in mijn ogen wel bepalende spelers kunnen zijn en deze rol na 1 jaar meer waarmaken dan Wijnaldum zegt genoeg. Ben benieuwd of hij er wat mee gaat doen.
Via twitter reageerde de middenvelder op de berichten in de media:
PSV Netwerk
Georginio Wijnaldum@gwijnaldum
Media media media 😒. Geen zaken uit de context trekken. Mensen niet alles geloven wat je leest. ✌
zie bovenstaand twitterbericht: Einde discussie
tja huub het is precies zoals ik hieronder al poste.
Ze hebben toch weer een (achterhaald) item waar de nodige discussies op volgen.
Als er niks nieuws is moeten ze het met oude koeien doen
Toen Wijnaldum weg ging, ging het veel beter met Feyenoord en bleef PSV kwakkelen. Het heeft zn carriere geen goed gedaan en heeft geen stappen gemaakt.
wijnaldum het dalijk genoeg speelminuten omdat toivone deruit ligt dus hij krijgt nu wel genoeg minuten hoor dus snap nie waar hij nie gelukkig is hij moet nu tog op gelucht zijn

Tja je kan moeilijk zeggen als wisselspeler dat je lekker in je vel zit en het wel prima vind zo.
Dat gini baalde is duidelijk en terecht, aan tevreden bankzitters heb je niks.
Daar gaat dus nu verandering in komen.
Blijft natuurlijk wel jammer dat zowel neerlands grootste voetbalblad en vz met mosterd na de maaltijd komen want dit intervieuw was al afgenomen voordat toivo geblesseerd raakte.
Maar ja voor sommige ,zichzelf journaille noemende, aasgieren is en blijft het altijd leuk een relletje te creeeren en wat olie op een niet bestaand vuurtje te gooien.
Dit stuk is daarom niet alleen achterhaald maar ook totaal irrelevant.
Een jongen als wijnaldum gaat er wel komen met zijn enorme potentie en spelvreugde, dat het tot nu toe even tegenzat zal hij later profijt van hebben.
Je wilde toch hogerop haha had je toch bij Feyenoord moeten blijven daar was je een van de dragende spelers,maar Ja je zaakwaarnemer wist het beter en jij had wel oren naar geld dus zit je nu waar je niet wilt zitten en Rotterdam kotst je uit.
ja die sukkel had nooit weg mogen gaan, naar psv nog wel..
PSV moet slim zijn en een geweldige deal met AZ sluiten, Wijnaldum + 4 miljoen tegen Maher
PSV heeft een supertalent erbij en eentje die opa Van Bommel meteen naar de tribune verwijst
AZ heeft kwaliteit terug
Wijnaldum speelt altijd + mag met ze broertje spelen
misschien dan toch maar weer terug komen naar Rotterdam???
snap dat hij teleurgesteld is, maar snap advocaat volkomen.
toivonen is gewoon beter, meer scorend vermogen en daarbij is wijnaldum ook verdedigend niet zo goed als toivonen. ben geen fan van toivonen maar wijnaldum krijgt nu zijn kans die moet hij pakken, al betwijvel ik dat zeker wel... gewoon in rotterdam moeten blijven als feyenoorder doet me het nog altijd pijn dat hij weg is gegaan....