Frankrijk legt pijnpunten Spanje bloot en verlaat Madrid met remise
Frankrijk heeft laten zien over een gezonde portie veerkracht te beschikken. De eerste helft presenteerden les Bleus zich tegen Europees en wereldkampioen Spanje angstig en onzeker en ging het met een logische 1-0 achterstand rusten. Na de pauze zetten de Fransen de schroom echter van zich af en werd de favoriet geachte thuisploeg bij tijd en wijlen flink onder de voeten gelopen. Het resulteerde diep in blessuretijd in de meer dan verdiende gelijkmaker van Olivier Giroud. Beide landen staan nu op zeven punten uit drie duels.
Meer nieuws
- 'Ancelotti heeft al een voorcontract bij Real Madrid'
- Finnbogason sluit vertrek niet uit: 'Daar kan ik niks over zeggen'
- Lukaku dankbaar: 'Hier is mijn carrière opnieuw gelanceerd'
- Castaignos kijkt in spiegel: 'Mijn niveau niet goed genoeg voor Jong Oranje'
- Wenger wil de transfermarkt op: 'Wij zullen ons proactief opstellen'
Clubnieuws
- Jong Oranje met één doel naar Israël: 'Niets minder dan de titel'
- Del Bosque roept Casillas 'gewoon' op: 'Respect voor zijn carrière'
- Kuipers wordt eerste Nederlandse arbiter ooit op Confederations Cup
- Eerste doelman Spanje speelt niet: 'Benieuwd wat Del Bosque gaat doen'
- Del Bosque kondigt afscheid aan: ‘WK mijn laatste klus als bondscoach’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.




‘Ronaldo is 1 miljard euro waard, wie heeft er zoveel geld voor hem?’
Sergio Ramos ziet het nog niet voor zich dat Cristiano Ronaldo de komende maanden van club verandert. De verdediger speelt nu vier seizoenen met de aanvaller samen en geeft aan dat...Lees verder
In de wandelgangen
Maandag 20 meiErik Pieters speelde dit seizoen maar 85 minuten in de Eredivisie, maar toch kan hij naar Europese topclubs. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
'Via Twitter zeiden fans uit Eindhoven dat ze mijn benen wilden breken' (28000+ pageviews)
-
VVV degradeert na vier seizoenen uit de Eredivisie, Sparta verder (18000+ pageviews)
-
Büttner en Van Persie scoren in krankzinnig laatste duel van Ferguson (17000+ pageviews)
-
Muniesa: 'Dat heb ik ook gelezen, maar ik heb niets van Ajax gehoord' (17000+ pageviews)
-
Met bankbiljetten bedekte Bardsley haalt woede Di Canio op zijn hals (16000+ pageviews)
Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (6 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (2 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (6 reacties) -
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...








Hi-la-rische voetbalavond,
?
eerste Turkije, toen Duitsland en nu Spanje?
Who's next? Portugal wellicht
Portugal ligt goed op koers
Is een 1-1 tegen Frankrijk zo'n schande dan?
Ja, en zeker in de 90+4e minuut, en ook als je de missende penalty meerekend, echt hilarisch.
Had misschien wel meer kunnen zijn, doelpunt dat afgekeurd werd was onterecht. Menez stond achter een verdediger (ramos) en was achter de bal. Toegegeven dat het moeilijk te zien was of hij achter Ramos stond maar achter de bal was wel goed te zien. Enige smetje op een voor de rest goed gefloten avond.
Zo grappig vind ik het niet, maar ik gun je je lolletje.
Sympathie voor de underdog + woede van afgelopen WK + frustraties van afgelopen EK = lekker lachen om falende toplanden
!
Ja oke maar Duitsland en Spanje gaan beiden door en als we die tegen komen is het over en sluiten
.
Ja klopt, maar het gaat nu over de situatie die nu gaande is, het WK falen we waarschijnlijk, als we daar komen, want tja, Estland speelde wel erg sterk, en ook Hongarije, poe. (En zelfs Andorra kan nog 12 punten halen!!)
Ja, Spanje is niet eens goed (fysiek), alleen juiste tactieken.
die goal werd afgekeurd door de situatie daarvoor. toen benzema aangespeeld werd, niet toen hij de bal doorkopte.
Wow, had gedacht dat Spanje zou winnen. Hoe was de wedstrijd eigelijk: was het weer tica-taca?
Zeker verdiend hoor! Was niet verbaasd geweest als Spanje deze pot had gewonnen. Die winnen wel vaker onverdiend..
Frankrijk hac toch zeker een overwinning verdiend, vooral omdat Spanje niet leek te willen voetballen. het is geen toeval dat Ramos scoorde voor Spanje.
Een avond als deze vergoed mijn eredivisie loze weekend wel redelijk haha.
Spanje krijgt de deksel een keer op de neus, maarvga er van uit dat ze nog altijd moeiteloos gekwalificeerd zullen worden voor het WK
Nou ja, als Frankrijk zijn taak doet dan gaat de pot in Parijs de doorslag geven, thuisvoordeel. En met een beetje pech kwalificeert Duitsland zich ook niet direct en moeten ze net tegen elkaar. Je ken nie weten hè.
Girouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud!!!
Een wedstrijd met 2 gezichten. Tot aan de 50e minuut was Frankrijk echt helemaal niks. Ze konden niet eens 2x achter elkaar een medespeler vinden. Toen Valbuena erin kwam profiteerde Frankrijk van de dynamiek die hij bracht en vond ik ze het betere van het spel hebben. Ribery en Benzema werden sneller gevonden en er kwamen eindelijk kansjes. Welke domme coach haalt het ook in zijn hoofd om met een statisch middenveld te beginnen tegen Spanje. Hij dacht Spanje stelt 6 middenvelders op, dus ik ga zonder spelen? Het terug komen van Frankrijk in de wedstrijd werd nog bijna verpest door de inbreng van Sissoko. Echt de raarste wissel die ik in tijden heb gezien. Maar Giroud redt zijn land met een sterke kopbal en al met al is 1-1 een terecht gelijkspel. Spanje speelde overigens niet op 100 procent, die lieten het wel een beetje gaan.
Lloris was geweldig trouwens, gaat Tottenham echt veel plezier aan beleven.
Vond ook wel een beetje raar dat Torres werd ingebracht, voegde niets toe.
Is toch mooi dat hij nog even mocht spelen in zijn oude stadion? Dat was het idee er achter. Hoorde je het publiek niet?
Toen ik de opstelling zag, dacht ik Deschamps wil hier dus gewoon puur tegenhouden en counteren met de drie snelle aanvallers. Plan was alleen helemaal gefaald aangezien het middenveld helemaal geisoleerd was door de 5 middenvelders van Spanje. Wat waren ze slecht in de eerste helft. De tweede helft toont weer aan dat je gewoon van je eigen krachten moet uitgaan.
Benzema.. Ik vind het echt een geweldige speler in vorm maar hij kan ook zo ongeïnspireerd spelen. Had wel een paar goeie momenten, toen hij bijvoorbeeld die kans creërde voor Sissoko in de tweede helft. Die aanname rond de 80e minuut was briljant trouwens.
Ribery was sterk in de tweede helft. Giroud maakt echt een prachtige goal. Heel slim gelopen.
Maar er valt meer uit dit Frankrijk te halen, daar ben ik van overtuigd. Diaby en Nasri moeten snel terugkeren. Toulalan speelt heel sterk bij Malaga, zou ook een echte versterking zijn voor de verdediging.
Denk het ook. Op het afgelopen EK was Frankrijk ook veel te statisch, te voorspelbaar. Ze konden geen tempo maken niks. Diaby gaat belangrijk zijn voor dit Frankrijk, daar ben ik van overtuigd.
Wat is er mis met Koscielny trouwens? Zit absoluut niet goed in zijn vel. Veel te lomp dit seizoen.
Koscielny heeft een reeks nodig.
Klopt. Jammer dat je niet op hem kan bouwen vanwege zijn blessuregevoeligheid. Dit Frankrijk mist een echte spelmaker. Echt jammer dat het helemaal verkeerd is gelopen met Gourcuff. Nasri kan die rol jammer genoeg niet aan, moet vanaf de zijkanten komen.
Weet echt niet wat er met Koscielny is. Hij verdedigde het afgelopen seizoen echt fantastisch. Hoop niet dat het een one season wonder is, kan het me eigenlijk niet voorstellen. Hij deed het toch vooral op intelligentie. Hij heeft een grote schop onder z'n kont nodig. Er lopen al zo weinig verdedigers van echte wereldklasse rond..
Arsenal kan trots zijn :P, zeer mooie doelpunt, ook erg sterk gespeeld door Ribery!
Wat ik heb gezien (vanaf 60ste minuut), was Frankrijk zeker de betere. Alleen heel erg jammer dat de kansen maar niet afgemaakt werden.
Ribery is echt een geweldenaar en was de beste speler van het veld.
Spanje na 24 gewonnen wedstrijden in kwalificatie een halt toe geroepen. Was verdiend voor Frankrijk.
Alleen jammer dat hij af en toe te snel naar de grond vliegt
@ mufc wazza ! Zeg eens welke wedstrijd dan ? Aangezien ze elke wedstrijd domineren en bijna elke wedstrijd 75% balbezit hebben ? Wees eens objectief man ! Vanavond was gelijkspel zeker verdiend voor Frankrijk ! 2de helft was Spanje nergens gewoon ! Schandalig gewoon ! De backs Alba en juanfran waren ronduit belachelijk bezig ! En aanval liep ook niet !
Nederland de enige dus nog met de overwinnings streak
Arbeloa en Benzema geblesseerd. Fifa Virus strikes again! pff
Hopelijk is het niets ergs ofzo. Maargoed.
Een terechte resultaat, want Frankrijk speelde een fantastische tweede helft. Maar ze hebben teveel kansen nodig om te scoren.
Ow ja, Frankrijk had zelf moeten winnen... "onterecht afgekeurde doelpunt".
Arbeloa ook al?
Kopzorgen voor Mourinho zeg. Essien - Ramos - Varané - Nacho is opzich nog te doen, ervan uitgaande dat hij een jeugdspeler de kans wil geven. Benzema is een groot gemis want Pipita steekt niet in de grootste vorm momenteel.
Maar we moeten 2x tegen Dortmund spelen. De eerste wedstrijd tegen is volgende week al. Deze 2 jongens moeten echt snel fit worden.
Enig idee hoelang ze uit de roulatie zijn?
Vooral Benzema vind ik een groot gemis, Arbeloa kan je missen als kiespijn, met alle respect voor Alvaro maar dat is geen steunpilaar.
Pepe?
Hoe kan ik die vergeten.
Maar waarom Varane - Ramos..
Pepe moet en kan gewoon spelen hoor.
Toch heb ik liever Arbeloa dan Essien of Nacho op de LB natuurlijk.
Denk dat hij Pepe weer op het middenveld plaatst tegen Dortmund. Voor wat meer power
Serieus? Weet je ook ongeveer hoe lang ze er uit zijn?
Nee, dat weet ik niet. Beiden werden vroegtijdig gewisseld.
Die van Arbeloa zag er wel slechter uit.
@chimaera
Arbeloa zal 2 tot 3 weken niet kunnen spelen.
Het staat op As.com.
Over Benzema staat er niet zo veel, maar ik denk dat het niet erg is.
Meer dan verdiend is dit resultaat voor Frankrijk. In de eerste helft was Spanje duidelijk de betere. Maar in de tweede helft kreeg Frankrijk enorm grote kansen. Benzema heeft vanavond gefaald qua kansen, ongelooflijk hoeveel hij mist.frankrijk heeft echt teveel kansen nodig om te scoren Ook is in de eerste helft een doelpunt van Frankrijk onterecht afgekeurd, dus Frankrijk heeft dit puntje zeker verdiend en hebben goede strijd getoond. Mourinho zal nu wel flink balen, want opnieuw zijn er 2 spelers van Real Madrid geblesseerd geraakt. Dat wordt flink puzzelen, zeker zonder Arbeloa.
Meeste balbezit (as usual) voor Spanje en in de eerste helft ook wel enkele kansjes. Keerpunt was de onterecht afgekeurde Franse goal en de door Fabregas gemiste strafschop.
Toen kwam Frankrijk steeds beter in de wedstrijd en had enkele goede mogelijkheden.
In minuut 92 eigenlijk dom balverlies van Juanfran, Ramos die het buitenspel ophief en Giroud die verdiend de gelijkmaker lukte.
Of Spanje, of Frankrijk worden dus tweede en nu zou het zo maar wereldkampioen Spanje kunnen zijn want in Parijs is Spanje ook nog niet aan de winnende hand.
Het zal zaak worden in die andere groepen (belgie) om niet als tweede te eindigen om 1 van deze 2 te vermijden.
Eurosport 2 trouwens alle samenvattingen van vanavond ! Ter info.
Ramos beslist de wedstrijd. Eerst door te scoren en dan door echt heel zwak verdedigen. Ik blijf erbij, ik zie hem liever op de rechtsback. Ja, ook daar kan je buitenspel opheffen, maar toch.
Mooi voor Giroud. Echte spitsengoal. Weg van de man en perfect binnenkoppen.
Blijkbaar had Frankrijk al vroeger gelijk moeten staan maar werd de goal onterecht afgekeurd. Is wel jammer, maar uiteindelijk kwam het nog goed. Had misschien wel een beter Spanje geweest in de tweede helft als het 1-1 stond, maar als ik de analisten hoor waren ze veel te arrogant en nonchalant omdat ze dachten dat ze het toch wel gingen klaren.
Leuk voor Giroud bij z'n terugkomst bij arsenal! verder gewoon verdiende remise voor beide!
portugal staat nog steeds 0-1 achter maar ze drukken eel!! Ronaldo wordt helemaal gek na elke gemiste kans!!! Trouwens Spanje kreeg het doelpunt tegen ın de blesuretijjd van de belesure tıjd!! oooo Portugal maakt nu gelijk!!!
Dit slaat nergens op. Zap ik de blessuretijd weg mis ik doelpunten van Frankrijk en Zweden
. Wat is voetbal toch mooi en frustrerend tegelijkertijd
Wat een wedstrijd wat een strijdlust van Frankrijk in de 1e helft domineerde Spanje maar het had eigenlijk 1-1 moeten staan een afgekeurde doelpunt van Menez die niet buitenspel stond noch Benzema de aangever van de bal zorgde ervoor dat dat niet gebeurde in de 2e helft leek het alsof Frankrijk pas net het veld was opgekomen kansen na kansen kwamen er Spanje had het meeste balbezit (logisch) maar Frankrijk had de meeste en gevaarijkste kansen daarom was de 1-1 in de laatste minuut meer dan verdiend ik vind zelfs dat Frankrijk had moeten winnen zo zien jullie maar Spanje is niet onverslaanbaar dit komt van een barca fan.
1-1 was verdient maar 1-2 had zeker mogelijk geweest. Een afgekeurde goal maar ook heel veel kansen in de 2e helft. Maargoed,fabregas met zijn penalty was ook een mazzeltje hoor.
Betreft het ''onverslaanbare'' Spanje. Ik hoor af en toe Spanje wordt toch wel weer wereldkampioen. Duitsland,brazilië,argentinië,italië,frankrijk(nl en België?) zijn zeker ploegen die gewoon Spanje een tik kunnen uitdelen.
Die Penalty was geen mazzeltje die was gewoon goed hard in geschoten maar Loris maakte gewoon een prachtige redding hij werd niet voor niks met barca in verband gebracht verder ben ik het met je eens maar laten we niet overdrijven Belgie is ver van het niveau van Spanje en kan hun zeker geen tik geven dat Nederland betwijfel ik ook de rest van de landen die je opnoemt zouden wel mogelijkheden zijn.
Luister,spanje had op het EK in de groepsfase ook lastig met Kroatië hoor,dat was ook net aan. Ik zie België en Nederland toch als een soort underdog tegen Spanje,zouden en punt kunnen pakken bij goed verdedigen en geluk hebben met kansen benutten.
Lloris is inderdaad geweldig. Het was natuurlijk heel mooi gered die penalty,klopt maar het is wel mazzel dat je keeper een penalty houd toch? Dat is gewoon geluk als je keeper op dat moment een harde penalty houd. Dat bedoel ik te zeggen.
Zonde dat hij Lyon heeft verruilt voor The Spurs. Hij keept daar te weinig. Bij Barca zou hij ook weinig gekeept hebben met Valdes voor zich,wat onterecht zou zijn omdat Lloris beter is dan Valdes.
Haha die cijfers Koscielny en Evra hoger dan een 7?!
Speelden beiden dramatisch, maar goed..
Spanje had het in de eerste helft af moeten maken, Fabregas met een slappe penalty en Cesc met 2 kansen. Jammer genoeg wouden ze er niet in, maar je staat nog gedeeld eerste met Frankrijk.
Alles komt goed.
Spanje was ons wel heel erg aan het onderschatten. Ze hadden ook wel gelijk,kijk hoe angstig we speelde. Zonde van die goal tegen natuurlijk. Dat Spanje die penalty miste was echt geluk. Frankrijk vond ik de 2e helft veel meer durven en het ging echt goed. Frankrijk was gevaarlijk,zeker in de slotfase. Volhouden en blijven gaan voor een goal leverde ons een goal op. Op basis van de hele wedstrijd is gelijkspel verdient. Ik ben echt tevreden met de punt uit bij Spanje en hopelijk pakken we 3 punten in de return.
Verder vind ik het als Real fan verschrikkelijk zuur dat de 3e back geblesseerd is geraakt binnen 1 interlandbreak.
De bal met combinatiespel in de ploeg houden (let me guess, ter hoogte van de middenlijn?) fans die al "olé" roepen voor eht saaiste voetbal ter wereld, en een goal die voortkomt uit een stilstaande fase...tiki-taka rond de 16 van de tegenstander is een prestatie en kan wat opleveren, maar wat barca/spanje de laatste tijd laat zien is gewoon saai en belachelijk.