In welke competitie past Mesut Özil beter?
Engelsen geven komst Özil niet zomaar op








Poll
Meer nieuws
- ‘Het is aan Duplan om straks ‘ja’ of ‘nee’ tegen ons aanbod te zeggen’
- In de wandelgangen (1/9): PSG-kandidaat Hiddink laat nog niets los
- ‘Er zijn een paar spelers van wereldklasse niveau, daar zit hij ook bij’
- Stam adviseert Man United voorbeeld Ajax te volgen: ‘Dat is de manier’
- ‘Van Marwijk of Arveladze is een betere trainer voor Vitesse dan Bosz’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Woensdag 22 meiGuus Hiddink laat nog niets los over zijn toekomst. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Ajax vangt bot bij Heracles: 'Het eerste en laatste bod' (42000+ pageviews)
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (41000+ pageviews)
-
Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ (41000+ pageviews)
-
Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’ (41000+ pageviews)
-
Klopp betreurt: 'Kagawa op links, ik krijg er tranen in mijn ogen van' (29000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (4 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Hahaha, wat een grap. Waarom zou Ozil in hemelsnaam naar een subtopper als Liverpool gaan.
Subtopper? Als Liverpool zo ambitieus blijft en er ook in slaagt grote namen te halen dan zal het kunnen meespelen om CL en misschien later wel om de PL titel. Overigens moet ik wel zeggen dat ik het er wel mee eens ben dat Ozil niet naar Liverpool moet gaan. Hij moet kiezen (als hij inderdaad weg wil) voor een topclub en ik denk dat een club als Man U aardig bij hem past. Maar ik zie hem veel liever gewoon in de Primera Division en dan gewoon bij Real Madrid.
Liverpool heeft bewezen totaal niet met geld om te kunnen gaan. Ik weet niet hoeveel geld over de balk gegooid en vooralsnog vind ik alleen Allen en Suarez geslaagde aankopen. Downing, Carrol, Henderson en zo kan ik nog wel even doorgaan hebben zo veel geld gekost en zó weinig gebracht.
Alsof een Ozil naar een ploeg als Liverpool wil, laat me niet lachen. Daar weet je dat je zeker de komende jaren geen prijs gaat halen.
Omdat Liverpool na Real Madrid zijn favoriete club is. Ik weet dat je graag zomaar wat roept, maar Mesut Özil heeft daar nooit een geheim van gemaakt, ook via Twitter en Facebook.
Ik zie geen reden dat Ozil naar de PL zou vertrekken. Als hij z'n tijden heeft, is hij op Ronaldo na de beste speler die Real Madrid op kan stellen. Plus hij is nog jong. Het lijkt me dan heel sterk dat Manu en Liverpool kans maken om deze creatieveling in hun selectie te krijgen.
want silva, mata en cazorla hadden daar problemen mee?
Die speelde voor het respectievelijke Valencia en Malaga. Beide hebben schulden dus met een flink bedrag kun je ze losweken.
Real Madrid is een van de grootste clubs ter wereld en zal haar sterspeler die pas 23 echt niet laten vertrekken.
zijn reactie is aangepast, maar eerst zei hij dat ozil het moeilijk zou krijgen met het fysieke aspect van de pl. Daar reageere ik op
Ozil naar Manu, zou wel kicke zijn. Dan ook proberen Ronaldo terug te halen, dan heb je echt een ziek middenveld en aanval: Van Persie, Rooney, Kagawa, Ozil, Ronaldo. Dan ben je echt serieuze concurrentie voor een Barcelona en zeker Madrid (zonder Ozil en Ronaldo sowieso al minder natuurlijk)
Ik ben een Chelsea fan maar ik denk dat Manchester United altijd om de prijzen meedoet.
Ronaldo + Özil zou trouwens onmogelijk zijn. United heeft daar de financiële middelen niet voor en Real Madrid gaat never nooit hun 2 beste spelers verkopen
Natuurlijk doen ze altijd om de prijzen mee, maar Barcelona staat de laatste jaren wel op eenzame hoogte. Al is dat het laatste jaar een beetje minder geweest, maar komt m.i. wel goed.
Verder weet ik ook wel dat beide halen, financieel gezien, vrijwel onmogelijk is, maar een beetje dromen mag toch ;-)
Ozil behoort nu al tot de absolute wereldtop, terwijl hij nog maar 23 jaar is en hij kan alleen nog maar beter worden...een mogelijke nieuwe beste speler van de wereld... Real Madrid zal hem never nooit laten gaan. Zelfs niet als er een bod van 60+ miljoen komt.
Voetbalzone het is niet omdat spelers even in moeilijkere tijden liggen dat ze dan ineens willen vertrekken.heb je weer die zelfde zever.er gaat niemand vertrekken,punt uit!
het is gewoon de spaanse media...
voetbalzone doet gewoon zijn werk en vertaald het
verder denk ik dat dat Ozil gewoon blijft 99 procent!
Wanneer komen mensen met beter nieuws. ozil naar liverpool, wat gaat hij daar in hemelsnaam doen
Hij blijft bij Madrid en word beter Dan hij al is.
Hala Madrid
Dit is zo grappig. Liverpool is neit eens meer europese subtop, terwijl Özil achter Messi-ronaldo-xavi-iniesta wat mij betreft de nr 5 beste speler op aarde is. Hij is buitencategorie en echt fantastisch. United zou ik wel super nice vinden, maar dat zal toch wel niet doorgaan. Dan heb je Rooney-rvp-özil voorin, das toch heerlijk met zn 3e!
voor minder dan 75 miljoen moet ozil echt niet vertrekken uit madrid.
ik heb genoeg vertrouwen in ozil dat hij bij madrid blijft voetbalen